منو
سبد خرید

عطر اس تی دوپون

جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
S.T Dupont POUR HOMME محصول کلاسیک و اولین عطر تولید این برند است که به همراه نسخه زنانه اش در سال 1998 توسط Bertrand Duchaufour طراحی شد.رایحه اولیه: صمغ زرد- رزماری- آرتمیزیا- لیمو- گشنیزرایحه میانی: اسطوخودوس- دارچین- درخت سرو- زنبق- میخک صدپر- یاسرایحه اصلی: مشک- نعناع هندی- عنبر- صن..
700,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
S.T Dupont POUR FEMME محصول کلاسیک و اولین عطر تولید این برند است که به همراه نسخه مردانه اش در سال 1998 توسط Bertrand Duchaufour طراحی شد.رایحه اولیه: صمغ زرد- ماندارین- طالبی- پشن فروت- انگور سیاه- لیمورایحه میانی: ارکیده- یاسمن- میخک صدپر- مگنولیا- سیکلامن- رز- گل برف- یلانگ یلانگ- یاس ..
730,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تلخ
S.T Dupont NOIR پرفروش ترین عطر برند دوپون است که در سال 2007 تولید و به بازار عرضه شد.رایحه اولیه: نعناع- اسطوخودوس- هلرایحه میانی: جوز- ادویه گل میخکرایحه اصلی: فندق- خس خس- چوب کشمیر ..
670,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین
BLANC زنانه دسته گلی زیبا با گلهای سفید که در سال 2007 تولید و به بازار عرضه شد.رایحه اولیه: شلیل- نارنگیرایحه میانی: گل نخود- رز- شکوفه پرتقال- گل برف- گل محمدیرایحه اصلی: مشک- عنبر- چوب کشمیر ..
620,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تلخ
PASSENGER مردانه عطر چوبی و ادویه ای در سال 2008 تولید و به بازار عرضه شد.رایحه اولیه: برگ بنفشه- مرکباترایحه میانی: فلفل صورتی- زنجبیل- اسطوخودوس- هلرایحه اصلی: لوبان- چوب گوآیاک ..
690,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین
PASSENGER زنانه در سال 2008 تولید و به بازار عرضه شد.رایحه اولیه: نارنگی- انگور سیاه- گلابی- ترنجرایحه میانی: گل پنجه مریم- روناسیان- رزرایحه اصلی: چوب صندل سفید- مشک- زنبق ..
690,000 تومان
S.T Dupont PASSENGER Escapade POUR HOMME EDT
ناموجود
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تلخ
PASSENGER Escapade عطری ادویه ای و نسخه دیگری از مجموعه عطرهای پسنجر می باشد که در سال 2014 با الهام از فرار از روزمرگی و رفتن به سفر ساخته شد.رایحه اولیه: برگ بنفشه- گریپ فروت- ترنج- فلفل صورتیرایحه میانی: زنجبیل هندی- هل گواتمالا- اسطوخودوس- رزماریرایحه اصلی: چرم- چوب گوآیاک- خس خس ..
0 تومان
S.T Dupont PASSENGER Escapade POUR FEMME EDP
ناموجود
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
PASSENGER Escapade عطری با رایحه میوه و گلهای تازه و نسخه دیگری از مجموعه عطرهای پسنجر می باشد که در سال 2014 با الهام از فرار از روزمرگی و رفتن به سفر ساخته شد.رایحه اولیه: انگور سیاه- گریپ فروت- لیمو- اناررایحه میانی: رز- هلو- مگنولیا- یاسرایحه اصلی: مشک- نعناع هندی- تمشک ..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک
Essence pure مردانه عطری با رایحه چوبهای جنگلی در سال 2000 تولید و به بازار عرضه شد.رایحه اولیه: گریپ فروت- رزماری- گشنیز- نارنگیرایحه میانی: زنبق- اسطوخودوس- نی بامبورایحه اصلی: عنبر- مشک- سرو- سدر ..
560,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
Essence pure زنانه عطری با رایحه شرقی در سال 2002 تولید و به بازار عرضه شد.رایحه اولیه: ترنج- فریزیا- نارنگیرایحه میانی: رز- یاسمنرایحه اصلی: وانیل- نعناع هندی- عنبر- سدر ..
600,000 تومان
S.T Dupont Essence pure ICE POUR HOMME EDT
ناموجود
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و ترش
Essence pure ICE عطری با رایحه خنک و تازه که شما را به یک سفر خوش رایحه به دنیای طراوت، خنکی، قدرت و انرژی می برد. بلیط شما برای قدم بر این یخچالهای یخی که البته تخیل شماست! این عطر در دو نسخه مردانه و زنانه پس از تولید موفق دو نسخه قدیمی Essence pure در سال 2010 روانه بازار گردید.رایح..
0 تومان
S.T Dupont Essence pure ICE POUR FEMME EDT
ناموجود
جنسیت: زنانه رایحه: خنک
Essence pure ICE عطری با رایحه خنک و تازه که شما را به یک سفر خوش رایحه به دنیای طراوت، خنکی، قدرت و انرژی می برد. بلیط شما برای قدم بر این یخچالهای یخی، البته تخیل شماست! این عطر در دو نسخه مردانه و زنانه پس از تولید موفق دو نسخه قدیمی  Essence pure در سال 2010 روانه بازار گردید.رایحه اولی..
0 تومان
S.T Dupont L'eau HOMME EDT
ناموجود
جنسیت: مردانه رایحه: خنک
L’eau مردانه عطر چوبی و گلی در سال 2004 تولید و به بازار عرضه شد.رایحه اولیه: ترنج- نارنگی- نعناعرایحه میانی: بنفشه- فریزیا- هل- اسطوخودوسرایحه اصلی: عنبر- کاج- مشک- سدر ..
0 تومان
S.T Dupont L'eau FEMME EDT
ناموجود
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
L’eau زنانه در سال 2004 تولید و به بازار عرضه شد.رایحه اولیه: ترنجرایحه میانی: یاسمن- ارکیده- مگنولیارایحه اصلی: وانیل- مشک ..
0 تومان
نمایش 1 تا 14 از 14 (1 صفحه)
اس تی دوپون

درباره اس تی دوپون:

S.T.Dupont کمپانی طراح و تولید فندکهای لوکس، قلمهای کلکسیونی، کیف، عطر و ادکلن و اخیرا اسباب بازیهای پیشرفته است که در سال 1872 توسط Simon Tissot Dupont  در پاریس تاسیس شد. دوپون در سال 1919 مدیریت کمپانی را به پسرانش Andre و Lucien سپرد. در سال 1971 به دلیل بحران مالی پس از جنگ جهانی دوم نیمی از سهام کمپانی به Gillette فروخته شد که تا سال 1987 ادامه داشت. در سال 1998 S.T.Dupont با تولید اولین عطر زنانه و مردانه خط تولید عطر و ادکلن را نیز راه اندازی نمود که در این راه به شدت موفق بود.