منو
سبد خرید

عطر اس تی دوپونت

جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی ادکلن اس تی دوپونت پور هوم: ادکلن اس تی دوپونت پور هوم-S.T Dupont POUR HOMME محصول کلاسیک و اولین عطر اس تی دوپونت است که به همراه نسخه زنانه اش در سال 1998 عرضه شد. ادکلن اس تی دوپونت پور هوم عطری از هر لحاظ کامل است و با رایحه اسرارآمیزش شما را کانون توجه دیگران قرار داده و باعث جلب ..
2,820,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر اس تی دوپونت پور فم: عطر اس تی دوپونت پور فم-S.T Dupont POUR FEMME محصول کلاسیک و اولین عطر اس تی دوپونت است که به همراه نسخه مردانه اش در سال 1998 عرضه شد. ادکلن اس تی دوپونت پور فم عطری از هر لحاظ کامل است و با رایحه اسرارآمیزش شما را کانون توجه دیگران قرار داده و باعث جلب توجه د..
2,930,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تلخ
معرفی ادکلن اس تی دوپونت نویر: ادکلن اس تی دوپونت نویر-S.T Dupont NOIR پرفروش‌ترین عطر دوپونت بوده و مناسب برای آقایان شیک‌پوش و جذابی است که در جستجوی عطری خاص و شیک هستند. اس تی دوپونت نویر، زوج عطر اس تی دوپونت بلنک است که در عین سادگی، شیک و جذاب می‌باشد. ترکیب این عطر با نت‌ها..
2,400,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین
معرفی عطر اس تی دوپونت بلنک: عطر اس تی دوپونت بلنک-S.T Dupont BLANC POUR FEMME دسته گلی زیبا با گلهای سفید و مناسب برای زنان شیک پوش و جذابی است که در جستجوی عطری خاص و شیک هستند. ادکلن اس تی دوپونت بلنک، زوج عطر اس تی دوپونت نویر است که در عین سادگی، شیک و جذاب می باشد. ..
2,930,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تلخ
معرفی ادکلن اس تی دوپونت پسنجر مردانه: ادکلن اس تی دوپونت پسنجر مردانه-S.T Dupont PASSENGER POUR HOMME عطر چوبی و ادویه ای که مناسب مردان همواره در سفر می باشد. کمپانی S.T.Dupont به ریشه های خود یعنی هنر مسافرت برمی گردد و ما را به ماجراجویی و سرگردانی به همراه نسخه زنانه پسنجر دعوت می ..
2,200,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین
معرفی عطر اس تی دوپونت پسنجر زنانه: عطر اس تی دوپونت پسنجر زنانه-S.T Dupont PASSENGER POUR FEMME عطر چوبی و گلی که مناسب زنان همواره در سفر می باشد. کمپانی S.T.Dupont به ریشه های خود یعنی هنر مسافرت برمی گردد و ما را به ماجراجویی و سرگردانی به همراه نسخه مردانه پسنجر دعوت می کند. ا..
2,300,000 تومان
ادکلن اس تی دوپونت پسنجر اسکاپاد مردانه
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تلخ
معرفی ادکلن اس تی دوپونت پسنجر اسکاپاد مردانه: ادکلن اس تی دوپونت پسنجر اسکاپاد مردانه-S.T Dupont PASSENGER Escapade POUR HOMME عطری ادویه ای و نسخه خنک و ویژه ادکلن پسنجر مردانه می باشد که با الهام از فرار از روزمرگی و رفتن به سفر ساخته شد. عطر اس تی دوپونت پسنجر اسکاپاد مردانه در س..
0 تومان
عطر اس تی دوپونت پسنجر اسکاپاد زنانه
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر اس تی دوپونت پسنجر اسکاپاد زنانه: عطر اس تی دوپونت پسنجر اسکاپاد زنانه-S.T Dupont PASSENGER Escapade POUR FEMME با رایحه میوه و گلهای تازه و نسخه ملایم و ویژه عطر پسنجر زنانه می باشد که با الهام از فرار از روزمرگی و رفتن به سفر ساخته شد. ادکلن اس تی دوپونت پسنجر اسکاپاد زنا..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک
معرفی ادکلن اس تی دوپونت اسنس پیور مردانه: ادکلن اس تی دوپونت اسنس پیور مردانه-S.T Dupont Essence pure POUR HOMME عطری با رایحه چوب و گیاهان سبز است که علاوه بر رایحه خنکی که دارد، تناقضی بین شیرینی و تلخی را همراه دارد. عطر اس تی دوپونت اسنس پیور مردانه پرطرفدارترین عطر مردانه این برند..
2,300,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی ادکلن اس تی دوپونت اسنس پیور زنانه: ادکلن اس تی دوپونت اسنس پیور زنانه-S.T Dupont Essence pure POUR FEMME عطری شرقی و گلی است که با رایحه خنک، به عنوان زوج ادکلن اسنس پیور مردانه روانه بازار شد. عطر اس تی دوپونت اسنس پیور زنانه پرطرفدارترین عطر زنانه این برند بشمار می رو..
2,300,000 تومان
ادکلن اس تی دوپونت اسنس پیور آیس مردانه
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و ترش
معرفی ادکلن اس تی دوپونت اسنس پیور آیس مردانه: ادکلن اس تی دوپونت اسنس پیور آیس مردانه-S.T Dupont Essence pure ICE POUR HOMME عطری با رایحه خنک و تازه که شما را به یک سفر خوش رایحه به دنیای یخی، طراوت، قدرت و انرژی می برد. عطر اس تی دوپونت اسنس پیور آیس بلیط شما برای قدم بر یخچالهای یخی..
0 تومان
ادکلن اس تی دوپونت اسنس پیور آیس زنانه
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: خنک
معرفی ادکلن اس تی دوپونت اسنس پیور آیس زنانه: ادکلن اس تی دوپونت اسنس پیور آیس زنانه-S.T Dupont Essence pure ICE POUR FEMME عطری با رایحه خنک و تازه که شما را به یک سفر خوش رایحه به دنیای یخی، طراوت، قدرت و انرژی می برد. عطر اس تی دوپونت اسنس پیور آیس بلیط شما برای قدم بر یخچالهای یخی ا..
0 تومان
ادکلن اس تی دوپونت لئو مردانه
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی ادکلن اس تی دوپونت لئو مردانه: ادکلن اس تی دوپونت لئو مردانه-S.T Dupont L'eau pour homme عطری چوبی و گلی است که با ترکیب خنک و شاداب مرکبات و نعناع، انفجاری و شوک آور آغاز می شود. این عطر در نت میانی سرشار از رایحه گلهای ملایم و آرامشبخش بوده و در نت پایه از عنبر، مشک، سدر و کاج ب..
0 تومان
ادکلن اس تی دوپونت لئو زنانه
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی ادکلن اس تی دوپونت لئو زنانه: ادکلن اس تی دوپونت لئو زنانه-S.T Dupont L'eau pour femme عطری چوبی و گلی است که با ترکیب خنک و شاداب مرکبات و پیچ امین الدوله، انفجاری و شوک آور آغاز می شود. این عطر در نت میانی سرشار از رایحه گلهای ملایم و آرامشبخش بوده و در نت پایه از وانیل و&n..
0 تومان
نمایش 1 تا 14 از 14 (1 صفحه)
اس تی دوپونت

درباره عطر اس تی دوپونت:

S.T.Dupont یک شرکت فرانسوی کالای لوکس است که در سال 1872 توسط Simon Tissot-Dupont که به اس تی دوپونت مشهور است، تاسیس شد. اس تی دوپونت در ابتدا کیف پول چرمی و چمدان های کوچک تولید می کرد. «عصر طلایی سفر» که در پایان قرن نوزدهم آغاز شد، به سرعت بازاری برای چمدان‌ های مجلل و بزرگ و لوازم جانبی سفر ایجاد کرد که می‌ توانست محموله‌های گرانبهای ثروتمندان را در سفرهایی که چندین هفته یا چند ماه طول می‌کشید، حمل کند. اس تی دوپونت با این ایده، برخی از بهترین کیف های مسافرتی و چمدان های آن دوران را تولید کرد. اولین عطرهای اس تی دوپونت در سال 1998 با نامهای اس تی دوپونت پور هوم و اس تی دوپونت پور فم معرفی شدند. 

بهترین و پرفروش ترین های عطر اس تی دوپونت مردانه:

  • ادکلن اس تی دوپونت اسنس پیور مردانه: طری با رایحه چوب و گیاهان سبز است که علاوه بر رایحه خنکی که دارد، تناقضی بین شیرینی و تلخی را همراه دارد. عطر اس تی دوپونت اسنس پیور مردانه پرطرفدارترین عطر مردانه این برند بشمار می رود و مناسب برای مردان ساده و در عین حال شیک پوش می باشد.
  • ادکلن اس تی دوپونت پسنجر مردانه: عطر چوبی و ادویه ای که مناسب مردان همواره در سفر می باشد. کمپانی S.T.Dupont به ریشه های خود یعنی هنر مسافرت برمی گردد و ما را به ماجراجویی و سرگردانی به همراه نسخه زنانه پسنجر دعوت می کند.
  • ادکلن اس تی دوپونت نویر مردانه: پرفروش ترین عطر برند دوپونت بوده و مناسب برای آقایان شیک پوش و جذابی است که در جستجوی عطری خاص و شیک هستند. عطر اس تی دوپونت نویر، زوج عطر اس تی دوپونت بلنک است که در عین سادگی، شیک و جذاب می باشد.

بهترین و پرفروش ترین های عطر اس تی دوپونت زنانه:

قیمت عطر اس تی دوپونت:

قیمت ادکلن های اس تی دوپونت بطور کلی در رنج متوسط رو به پایینی قرار دارند که علاوه بر قیمت مناسب از کیفیت بالایی برخوردار می باشند و توسط برترین طراحان عطر، تولید می شوند. یکی از دلایل محبوبیت کم نظیر عطر اس تی دوپونت، همین قیمت مناسب آن است که همواره جزء عطرهای قابل شارژ بحساب می آیند. 

تاریخچه برند اس تی دوپونت (عطر اس تی دوپونت):

S.T. Dupont یک شرکت تولیدی فرانسوی مستقر در پاریس است که از زمان تأسیس خود در سال 1872 به تولید کالاهای لوکس پرداخت. محصولات تجاری شده شامل کیف دستی، فندک، خودکارهای کلکسیونی، عطر (تولید شده تحت لیسانس Interparfums)، سیگار (ساخته شده توسط Philip Morris International) و اخیرا ابزارهای دیگری که از علامت تجاری الگوی سر الماس استفاده می کنند.

موسس اس تی دوپونت:

این کمپانی توسط Simon Tissot-Dupont که متولد 1847 در ساووی فرانسه است، در نیمه دوم قرن 19 تاسیس شد و در ابتدا به عنوان یک شرکت مسافرتی فعالیت می کرد. قبلاً سیمون عکاس ناپلئون سوم بود و در 25 سالگی به تجمل گرایی و درک عالی از مدهای پاریسی دست یافته بود و روحیه ای پیشگام با چشمی تیزبین به زیبایی شناسی داشت و موفق شد اولین فروشگاه چرم خود را در پاریس افتتاح کند.

در طول دهه 1870، سیمون به خاطر ساخت کیف‌های استثنایی برای بازرگانان، دیپلمات‌های ثروتمند، اشراف و حتی افراد سلطنتی شهرت پیدا کرد. اس تی دوپونت ترکیبی از مشتریان خصوصی و شراکت های خرده فروشی معتبر داشت که به رشد سریع خود کمک کرد.

تاسیس کمپانی اس تی دوپونت:

Simon Tissot-Dupont در سال 1872 یک شرکت مسافرتی تأسیس کرد که در آتش سوزی نابود شد. در همان سال، او کارگاهی خرید که کیف های چرمی برای دیپلمات ها و بازرگانان درست می کرد. در سال 1884، دوپونت تامین کننده یکی از بزرگترین فروشگاه های جهان به نام Les Grands Magasins du Louvre شد و در عین حال مشتریان خصوصی خود را حفظ کرد. اس تی دوپونت شرکت خود را پس از جنگ جهانی اول و در سال 1919 به پسرانش لوسین و آندره سپرد که تحت نام Les Fils de S.T. Dupont (پسران S.T. Dupont) این فعالیت را دوباره راه اندازی کردند. آنها بر روی کیف های مسافرتی و لوازم جانبی با کیفیت بالا تمرکز کردند و صنعتگران را به کار گرفتند و برای محافظت از اسرار صنعتی حق ثبت اختراع گرفته شد. 250 کارگر و 17 تاجر بطور جداگانه از جمله زرگرها، نجارها، حکاک ها، صنعتگران چرم و کارگران قفل ساز در کار تولید بودند. آندره و لوسین، شروع به طراحی کیف‌های مسافرتی منحصر به‌ فرد کردند و سپس هتلی را افتتاح کردند که به مشتریان ویژه شرکت اختصاص داشت. آنها در سال 1923، دومین هتل خود را افتتاح کردند. یک سال بعد کارگاه اس تی دوپونت در فاورژ فرانسه، زادگاه خانواده افتتاح شد، این محصولات همچنان در همین مکان به صورت دستی ساخته می شوند. در سال 1929، لوسین تیسوت-دوپونت توسط لوئی کارتیه به نیویورک دعوت شد تا محصولات خود را در مغازه خیابان پنجم خود ارائه دهد. در کشتی که به نیویورک می رفت، او از سقوط وال استریت مطلع شد و در بازگشت بعدی خود به پاریس، تصمیم گرفت بیشتر از این بازار را ارتقا دهد و به مشتریانی که تحت تأثیر سقوط قرار نگرفته‌اند، رسیدگی کند.

در طول دهه 1930، این شرکت به نوآوری ادامه داد و روشی کاملاً جدید برای پردازش چرم ابداع کرد تا آن را بادوام و انعطاف پذیرتر کند. در دهه 1940، نوآوری در این شرکت در سال های سخت جنگ جهانی دوم به اوج خود رسید، زمانی که اس تی دوپونت اولین فندک گازی جیبی را به درخواست مهاراجه پاتیالا اختراع کرد. فندک های طلایی که برای اولین بار در جهان تولید می شد و راه را برای S.T. Dupont به یکی از شناخته شده ترین برندهای لوازم جانبی سیگار برگ در جهان تبدیل کرد. دو سال بعد، همفری بوگارت بازیگر افسانه ای فیلم کازابلانکا به اس تی دوپونت یک کیف مخصوص مسافرتی چرمی سبک وزن برای استفاده در قایق تفریحی خود سفارش داد. در همان سال چمدان مسافرتی اختصاصی برای ملکه الیزابت دوم ساخت تا عروسی خود را با دوک ادینبورگ جشن بگیرد. اس تی دوپونت در دهه‌های 1950 و 1960 برای افراد مشهور و هنرمندانی از جمله آدری هپبورن و پابلو پیکاسو کیف و چمدان تولید کرد و به درخواست جکی کندی وارد تولید قلم شد. این کار تا امروز ادامه داشت و این برند هدیه دولت فرانسه را به شاهزاده ویلیام و کیت میدلتون برای عروسی شان را تهیه نمود.

این برند در سال 1973 با تولید اولین خودکار لوکس خود از نقره مسیر جدیدی را در پیش گرفت. همچنین رنسانس کالاهای لوکس کلاسیک خود را با کالاهایی چون ساعت، کالاهای چرمی، دکمه‌های سرآستین و ... تجربه کرد. در سال 1971، کمپانی ژیلت 48 درصد از سهام اس تی دوپونت را خرید و در سال 1987، این شرکت به عنوان بخشی از طرح بازسازی اعلام شده توسط ژیلت، به Dickson Concepts، یک خرده‌فروش هنگ‌کنگی محصولات مد، ساعت و جواهرات فروخته شد.

خط تولید عطر اس تی دوپونت:

عطرهای اس تی دوپونت با همکاری شرکت Inter Parfums Inc تولید می شوند و همانطور که اشاره شد با دو عطر اس تی دوپونت پور هوم و اس تی دوپونت پور فم در سال 1998 وارد دنیای عطر و ادکلن شد. اس تی دوپونت تاکنون بیش از 50 نوع عطر مختلف تولید کرده است.