منو
سبد خرید

عطر لومانی

جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تلخ
رایحه اولیه: لیمو- ترنجرایحه میانی: اکالیپتوس- زنبق- رزرایحه اصلی: خزه- مشک- چوب صندل- مشک ..
550,000 تومان
LOMANI AB SPIRIT PLATINIUM FOR MEN EDT
ناموجود
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
رایحه اولیه: پرتقال- گریپ فروت- ترنجرایحه میانی: شمعدانی- فلفل سیاه- فلفل صورتی- گشنیزرایحه اصلی: بنزوئین- خس خس- سدر- نعناع هندی ..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و شیرین
رایحه اولیه: گریپ فروت- شکوفه پرتقال- ترنجرایحه میانی: شعمدانی- اسطوخودوس- آلو- جوزرایحه اصلی: دانه تونکا- عود- عنبر- چوب درخت ساج- مشک ..
370,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
رایحه اولیه: گشنیز- لیمو- کندر- ترنجرایحه میانی: بنفشه- میخک- جوز- اسطوخودوس- سرو کوهی- گل شمعدانیرایحه اصلی: خزه- عنبر- نعناع هندی- ریشه زنبق- چوب صندل- مشک ..
338,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تلخ و ملایم
معرفی ادکلن لومانی پور هوم:ادکلن لومانی پور هوم-LOMANI POUR HOMME عطری کلاسیک و با اعتماد است که که حس بویایی شما را تحریک کرده و به مانند یک بمب ساعتی عمل می کند. ادکلن لومانی پورهوم فراتر از سلامت جسمی است و می تواند به بهبود خلق و خوی شما کمک کرده و عزت نفس تان را تقویت کند. عطر لومانی مردانه..
295,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی ادکلن بست بای لومانی:ادکلن بست بای لومانی-BEST by LOMANI عطری باطراوات و شاداب است که با رایحه خنک و تازه مرکبات آغاز شده و رفته رفته با رسیدن به نتهای میانی و اصلی گرم و تندتر می شود. عطر بست لومانی بدلیل ترکیب خاصی که دارد بسیار محبوب می باشد. ادکلن بست مشکی عطری کلاسیک و مخصوص مردان پرش..
285,000 تومان
LOMANI Sensual EDP
ناموجود
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین
رایحه اولیه: گیاهان سبز- میوه ها- آلدهیدهارایحه میانی: پرتقال- زنبق- یلانگ یلانگ- سوسن سفید- یاس- ادویه جاترایحه اصلی: مشک- عنبر- وانیل- سدر- چوب صندل ..
0 تومان
نمایش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)
لومانی

درباره لومانی:

LOMANI یکی از برندهای کمپانی عطر سازی Parour است که در سال 1987 با تولید اولین محصول LOMANI به نام LOMANI POUR HOMME در پاریس تاسیس شد و به سرعت به محبوبیت جهانی دست یافت. همیشه یک ستاره باش! شعار این برند بحساب می آید و به استناد همین شعار قرار داد همکاری با سوپر استارهای هند (آمیتا باچان) و ایران (هدیه تهرانی) برای تولید عطرهای آمیتا باچان و هدیه تهرانی بستند.

Parfums Parour یک کمپانی مادر است که علاوه بر برند LOMANI برندهای Remy Latour، Giorgio Valenti، Vizzari و... را تحت پوشش دارد.