منو
سبد خرید

عطر دیویدف

جنسیت: مردانه رایحه: خنک
معرفی ادکلن دیویدف کول واتر مردانه: ادکلن دیویدف کول واتر مردانه-DAVIDOFF Cool Water عطری کاملا مردانه و همانطور که از نامش پیداست بسیار خنک و تابستانی می‌باشد. ادکلن دیویدف کول واتر مردانه از رایحه گیاهان آبزی ساخته شده و تداعی‌گر آرامش و خنکی دریاست. ادکلن کول واتر از برند د..
1,900,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک
معرفی ادکلن دیویدف کول واتر زنانه: ادکلن دیویدف کول واتر زنانه-DAVIDOFF Cool Water WOMAN عطری تازه، خنک و بسیار احساس‌برانگیز است که زیبایی اقیانوس را به تصویر می‌کشد. دیویدف کول واتر زنانه دارای طراوت و شادابی از عناصر زندگی هر فردی است که به شما هدیه می‌شود. ادکلن دیویدف کول واتر..
1,900,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی عطر دیویدف کول واتر اینتنس مردانه: عطر دیویدف کول واتر اینتنس مردانه-DAVIDOFF Cool Water INTENSE نسخه جدید و غلیظ تر ادکلن کول واتر مردانه است که با مواد درجه یک و باطراوت تهیه شده است. در ابتدا شاید اینطور به نظر برسد که این نسخه ادو پرفیوم، تنها غلظت و ماندگاریش نسبت به نسخه قبلی بیشتر اس..
4,000,000 تومان 3,400,000 تومان
عطر دیویدف کول واتر اینتنس زنانه
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی عطر دیویدف کول واتر اینتنس زنانه: عطر دیویدف کول واتر اینتنس زنانه-DAVIDOFF Cool Water INTENSE FOR HER نسخه جدید و غلیظ تر ادکلن کول واتر زنانه است که با مواد درجه یک و باطراوت تهیه شده است. در ابتدا شاید اینطور به نظر برسد که این نسخه ادو پرفیوم، تنها غلظت و ماندگاریش نسبت به نسخه قبلی بیش..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی عطر دیویدف کول واتر پرفیوم مردانه: عطر دیویدف کول واتر پرفیوم مردانه-DAVIDOFF Cool Water PARFUM نسخه جدید و غلیظ تر ادکلن کول واتر مردانه است که با مواد درجه یک و باطراوت تهیه شده است. عطر دیویدف کول واتر پرفیوم مردانه با رایحه پرانرژی و نشاط آور از شما برای لذت جویی و شادابی دعوت..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی عطر دیویدف کول واتر پرفیوم زنانه: عطر دیویدف کول واتر پرفیوم زنانه-DAVIDOFF Cool Water FOR HER PARFUM نسخه جدید و غلیظ تر ادکلن کول واتر زنانه است که با مواد درجه یک و باطراوت تهیه شده است. عطر دیویدف کول واتر پرفیوم زنانه با رایحه پرانرژی و نشاط آور از شما برای لذت جویی و شادابی ..
3,700,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تلخ
معرفی ادکلن دیویدف کول واتر ویو مردانه: ادکلن دیویدف کول واتر ویو مردانه-DAVIDOFF Cool Water WAVE عطری انرژی بخش و با الهام از طراوت و زلالی امواج اقیانوس است. ادکلن دیویدف کولواتر ویو مردانه آدرنالین خالص و روح ورزش موج سواری است. موج سواری که بر فراز موجهای عظیم بالا و پایین می رود. هوای ایده آ..
2,100,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی ادکلن دیویدف کول واتر ویو زنانه: ادکلن دیویدف کول واتر ویو زنانه-DAVIDOFF Cool Water WAVE WOMAN عطری انرژی بخش و با الهام از طراوت و زلالی امواج اقیانوس است. ادکلن دیویدف کول واتر ویو زنانه آدرنالین خالص و روح ورزش موج سواری است. موج سواری که بر فراز موجهای عظیم بالا و پایین می رود. هوای ای..
2,100,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تلخ
معرفی ادکلن دیویدف زینو: ادکلن دیویدف زینو-Zino DAVIDOFF عطری کاملا مردانه است که به شدت بر مردانه بودن آن تاکید می شود، چرا که زینو دیویدف دارای رایحه ای کلاسیک و تند و تلخ بوده و دارای ماندگاری بسیار بالایی می باشد. ادکلن دیویدف زینو که به نام موسس این برند&nb..
1,700,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تلخ و ملایم
معرفی ادکلن دیویدف سیلور شادو: ادکلن دیویدف سیلور شادو-DAVIDOFF SILVER SHADOW عطری فراتر از یک رایحه است. ظریف و ساده فراتر از یک سایه، درخشان فراتر از یک لحظه و خاطره، فراتر از شخصیت و کاریزما و فراتر از رمز و راز یک مرد. او بیشتر می بیند، بیشتر زندگی می کند و حالا بیشتر..
3,800,000 تومان
ادکلن دیویدف سیلور شادو پرایوت
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تلخ
معرفی ادکلن دیویدف سیلور شادو پرایوت: ادکلن دیویدف سیلور شادو پرایوت-DAVIDOFF SILVER SHADOW PRIVATE مخصوص مردی کاریزماتیک، با اعتماد به نفس و متقاعد کننده است که زندگی پر مشغله ای را سپری می کند و ردپای مرموز از یک عطر فراموش نشدنی را بجا می گذارد. مردی خارق العاده با اشت..
0 تومان
ادکلن دیویدف سیلور شادو آلتیتیود
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی ادکلن دیویدف سیلور شادو آلتیتیود: ادکلن دیویدف سیلور شادو آلتیتیود-DAVIDOFF SILVER SHADOW ALTITUDE عطری چوبی و با نشاط است که از پرواز در آسمان و ارتفاع الهام گرفته شده و حس رهایی و سبکی به انسان می دهد. ادکلن دیویدف سیلور شادو آلتیتیود مخصوص مردی با شخصیت و جذاب است که ..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم
معرفی ادکلن دیویدف هات واتر: ادکلن دیویدف هات واتر-DAVIDOFF HOT WATER عطری کاملا مردانه و در تضاد با ادکلن کول واتر، با رایحه ای گرم و استثنایی و شیشه ای بسیار گیرا و جذاب است که مخصوص آقایان خوش سلیقه می باشد. ادکلن دیویدف هات واتر با رایحه وسوسه انگیز و اغوا کننده، بیانگر عشق آتشین اس..
1,700,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تلخ
معرفی ادکلن دیویدف د گیم: ادکلن دیویدف د گیم-DAVIDOFF THE GAME عطری چوبی و اغوا کننده است که بر خلاف ادکلن GAME Cool Water از رایحه ای گرم، تلخ و مجلسی برخوردار است و تشابه نام آنها بیانگر فضای بویایی یکسان نمی باشد. با عطر دیویدف د گیم بر قوانین مسلط شوید و هیچ چیز را به شانس واگذ..
2,100,000 تومان
ادکلن دیویدف د گیم اینتنس
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تلخ
معرفی ادکلن دیویدف د گیم اینتنس: ادکلن دیویدف د گیم اینتنس-DAVIDOFF THE GAME INTENSE نسخه جدید و غلیظ تر ادکلن دیویدف د گیم با دوام و پخش بوی بالاتر است. در طراحی ترکیب و ظاهر عطر دیویدف د گیم اینتنس تغییرات جزئی صورت گرفته اما بطور کلی با نسخه قبلی تفاوت محسوسی ندارد. این عطر..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی ادکلن دیویدف د برلیانت گیم: ادکلن دیویدف د برلیانت گیم-DAVIDOFF THE BRILLIANT GAME سومین محصول از خانواده دیویدف د گیم می باشد که همانطور که از نامش پیداست، بسیار درخشان و نورانی بوده و با آن قلب هر زنی را تسخیر خواهید کرد. ادکلن دیویدف د برلیانت گیم عطری جذاب و اعتیادآو..
2,600,000 تومان
عطر دیویدف لدر بلند
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر دیویدف لدر بلند: عطر دیویدف لدر بلند-DAVIDOFF LEATHER BLEND تجدید قوای زینو دیویدف بواسطه ی یک کنجکاوی سیری ناپذیر است که با تحقیق بر روی مواد با ارزش و اشتیاق فراوان وی برای دستیابی به یک مجموعه خاص، منجر به راه اندازی مجموعه DAVIDOFF BLEND شد. مجموعه جدید دیویدف بل..
0 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر دیویدف آگار بلند: عطر دیویدف آگار بلند-DAVIDOFF AGAR BLEND تجدید قوای زینو دیویدف بواسطه ی یک کنجکاوی سیری ناپذیر است که با تحقیق بر روی مواد با ارزش و اشتیاق فراوان وی برای دستیابی به یک مجموعه خاص، منجر به راه اندازی مجموعه DAVIDOFF BLEND شد. مج..
7,500,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر دیویدف امبر بلند: عطر دیویدف امبر بلند-DAVIDOFF AMBER BLEND تجدید قوای زینو دیویدف بواسطه ی یک کنجکاوی سیری ناپذیر است که با تحقیق بر روی مواد با ارزش و اشتیاق فراوان وی برای دستیابی به یک مجموعه خاص، منجر به راه اندازی مجموعه DAVIDOFF BLEND شد. مجموعه..
7,500,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر دیویدف وود بلند: عطر دیویدف وود بلند-DAVIDOFF WOOD BLEND تجدید قوای زینو دیویدف بواسطه ی یک کنجکاوی سیری ناپذیر است که با تحقیق بر روی مواد با ارزش و اشتیاق فراوان وی برای دستیابی به یک مجموعه خاص، منجر به راه اندازی مجموعه DAVIDOFF BLEND شد. مجموعه ای که م..
7,500,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی ادکلن دیویدف هورایزن: ادکلن دیویدف هورایزن-DAVIDOFF HORIZON در لغت به معنای خط افق بوده و سمبل ارتباط بین زمین و آسمان است که الهام از نیرو و قدرت های موجود در طبیعت می باشد. پیشتر، عنصر آب نماد ادکلن کول واتر بحساب می آمد و حالا عنصر هوا نماد عطر دیویدف هورایزن بشمار می رود...
2,700,000 تومان
عطر دیویدف هورایزن اکستریم
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر دیویدف هورایزن اکستریم: عطر دیویدف هورایزن اکستریم-DAVIDOFF HORIZON EXTREME نسخه غلیظ و بادوام تر ادکلن هورایزن است که به عنوان نمادی از پیوند بین زمین و هوا و نماد آزادی، ماجراجویی و اکتشاف بشمار می رود. زندگی سراسر ماجراجویی است: نفس بکشید، احساس کنید، بلند شوید و&..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تلخ و ملایم
معرفی ادکلن دیویدف چمپیون: ادکلن دیویدف چمپیون-DAVIDOFF CHAMPION محصول منحصر به فرد، خارق العاده، زیبا و جذاب دیویدف است که با طراحی شیشه و درپوش بسیار جالب به شکل وزنه، انرژی، روحیه مردانگی و قدرت را به آقایان تحمیل می کند. ادکلن دیویدف چمپیون بسیار گیرا و دارای رایحه مر..
2,000,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تلخ و ملایم
معرفی ادکلن دیویدف چمپیون انرژی: ادکلن دیویدف چمپیون انرژی-DAVIDOFF CHAMPION ENERGY نسخه جدید و پرانرژی تر عطر چمپیون و پر سر و صداترین محصول کمپانی دیویدف است که با استقبال بی نظیری وارد بازار شد. ادکلن دیویدف چمپیون انرژی عطری خارق العاده و سرشار از انرژی، قدرت و تازگی بوده و شاداب ترین عط..
4,200,000 تومان
نمایش 1 تا 24 از 35 (2 صفحه)
دیویدف

درباره عطر دیویدف:

دیویدف یک برند سوئیسی درجه یک سیگار برگ، سیگار و لوازم جانبی سیگار است که در سال 1930 توسط زینو دیویدف تاسیس شد. بخش غیر سیگاری برند نیز متعلق به Oettinger Davidoff AG است که در بازل سوئیس مستقر می باشد. دیویدف علاوه بر سیگار، ساعت‌های انحصاری، ابزار نوشتاری و کالاهای چرمی را برای مشتریان ویژه خود و عطرهای معتبر، قهوه، عینک و کنیاک تولید می‌کند. دیویدف خود را متعهد به گردآوری بهترین مواد تشکیل دهنده جهان کرده و کیفیت و مهارت، هدف اصلی ارائه این محصولات می باشد. همه اینها بخشی از فلسفه کمال DAVIDOFF است. اولین محصول عطر این برند، ادکلن دیویدف است که در سال 1984 طراحی شد، اما 4 سال بعد یعنی در سال 1988 با ظهور ادکلن کول واتر به شهرت جهانی دست یافت.

بهترین و پرفروش ترین های عطر دیویدف مردانه:

  • ادکلن دیویدف کول واتر مردانه: عطری کاملا مردانه و همانطور که از نامش پیداست بسیار خنک و تابستانی می باشد. ادکلن دیویدف کول واتر مردانه از رایحه گیاهان آبزی ساخته شده و تداعی گر آرامش و خنکی دریاست.
  • ادکلن دیویدف سیلور شادو: عطری فراتر از یک رایحه است. ظریف و ساده فراتر از یک سایه، درخشان فراتر از یک لحظه و خاطره، فراتر از شخصیت و کاریزما و فراتر از رمز و راز یک مرد. او بیشتر می بیند، بیشتر زندگی می کند و حالا بیشتر می خواهد.
  • ادکلن دیویدف ادونچر: تداعی کننده آزادی و ماجراجویی و یک چالش هیجان انگیز است، برای یافتن محدودیت‌های خود و فراتر رفتن از آنها، هر کجا که ممکن است شما را می برد. می توان گفت عطر دیویدف ادونچر یکی از عطرهایی بود که در سال 2008 بازار بین المللی آمریکا را به شدت تحت تاثیر قرار داد.

بهترین و پرفروش ترین های عطر دیویدف زنانه:

  • ادکلن دیویدف کول واتر زنانه: عطری تازه، خنک و بسیار احساس برانگیز است که زیبایی اقیانوس را به تصویر می کشد. طراوت و شادابی از عناصر زندگی هر فردی است که عطر کول واتر زنانه به شما هدیه می کند. ادکلن دیویدف کول واتر زنانه زیبایی طبیعت و درخشندگی آب را بر روی پوست نمایان می کند.
  • عطر دیویدف اکو زنانه: عطری کلاسیک، احساس برانگیز و اغواکننده است که مخصوص زنان میانسال ساخته شد. عطر دیویدف اکو زنانه یک سال پس از نسخه مردانه ادکلن اکو عرضه شد، عطری سبک با رایحه گلی و چوبی‌ که از بهترین گزینه‌ها برای استفاده روزمره است.

قیمت عطر دیویدف:

قیمت ادکلن های دیویدف بطور کلی در رنج متوسط قرار دارند و همواره یکی از دلایل موفقیت عطر دیویدف قیمت مناسب محصولاتش است که این اجازه را به مشتریانش می دهد که پس از اتمام عطرشان، مجدد آن را خریداری کنند. در سال 2014 عطر دیویدف با آغاز طراحی مجموعه عطرهای دیویدف بلند کالکشن، یک گام به سمت عطرهای لوکس برداشت که قیمت این سری عطرها کمی بالاتر از سایر محصولات ادکلن های دیویدف می باشد.

تاریخچه برند دیویدف (عطر دیویدف):

کمپانی دیویدف در سال 1930 توسط زینو دیویدف در سوئیس با تولید تنباکو و سیگار برگ افتتاح شد. مجموعه گسترده ای از سیگار برگ، تنباکوهای پیپ و لوازم جانبی سیگار که با نام های تجاری Davidoff ،Camacho و Zino Platinum تولید می شد. سیگارها در جمهوری دومینیکن و هندوراس تولید می شوند و تنباکو از جمهوری دومینیکن، نیکاراگوئه، برزیل، پرو، مکزیک، اکوادور، هندوراس و ایالات متحده آمریکا تامین می شود. در سال 1980 دیویدف محصولات غیر دخانیاتی خود را تحت لیبل زینو دیویدف راه اندازی کرد و شعار او "تجمل واقعی، تجربه زیبایی و لذت نهایی در هر لحظه است" که الهام بخش شرکت شد.

اولین عطر دیویدف که ادکلن دیویدف مردانه نام داشت، در سال 1984 عرضه شد. در سال 1988 مشهورترین عطر این برند، دیویدف کول واتر روانه بازار شد که یکی از اولین عطرهای مردانه بود که در زمینه آبزیان پیشگام شد. در سال 1985 اولین خط از کراوات Davidoff راه اندازی و پس از آن اولین ساعت Davidoff به بازار آمد. در سال 1986 مجوز کنیاک Davidoff صادر شد و در سال 1987 اولین مجموعه از محصولات چرمی Davidoff و در سال 1988 خط تولید عینک Davidoff افتتاح گشت. در دهه 1990 ابزارهای نوشتن و قهوه Davidoff راه اندازی شد و در سال 2005 مجوزهای محصولات لوازم جانبی لوکس (مانند کالاهای چرمی، ابزار تحریر و کراوات) از شرکای مجوز قبلی خارج شد. گروه Zino Davidoff شروع به توسعه و تجاری سازی مستقیم این محصولات لوازم جانبی مد با نام تجاری DAVIDOFF کرد.

موسس دیویدف:

Zino Davidoff در سال 1906 در یک خانواده یهودی در سیورسکی اوکراین متولد شد که در آن زمان جزئی از امپراتوری روسیه بود. پدرش یک تجارت تنباکو در کیف داشت اما در سال 1911 خانواده به ژنو مهاجرت و در آنجا یک مغازه کوچک دخانیات افتتاح کردند. در سال 1924 زینو دیویدف به آرژانتین، برزیل و کوبا سفر کرد و چند سال را صرف کسب تجربه در زمینه تجارت سیگار نمود. او در سال 1930 به سوئیس بازگشت و کنترل مغازه خانوادگی را به دست گرفت و با اختراع یک دستگاه مرطوب کننده رومیزی که در آن سیگارها در درجه رطوبت معین نگهداری می شد، به موفقیت بزرگی دست یافت. کسب و کار او در طول جنگ جهانی دوم گسترش یافت، زمانی که تجارت ها از همه نوع مختل شد، او یکی از معدود کسانی بود که از طریق آن رهبران هر دو طرف درگیری می‌توانستند سیگارهای باکیفیت به دست آورند.

زینو دیویدف نجیب‌زاده‌ی فرهیخته، گشاده‌نظر و پیچیده، تاجری بینا و مسافری مشتاق بود که جهان را برای الهام گرفتن در جستجوی کیفیت برتر جستجو می‌کرد. او صنعتگر زندگی شاد بود و از لذت های ساده زندگی لذت می برد و آنها را با دوستان به اشتراک می گذاشت. تخصص و سرسختی او همراه با شخصیت منحصر به فردش، او را به عنوان یک افسانه به دنیا معرفی می کرد. وی می گوید: "لذت از یک چیز زیبا جوهره یک زندگی شاد است."

زینو دیویدف در سال 1994 در سن 88 سالگی درگذشت.

تاسیس کمپانی دیویدف:

زینو دیویدف در سال 1930 پس از بازگشت از آمریکای جنوبی، برند خود را در سوئیس تاسیس کرد. پس از جنگ جهانی دوم وی تصمیم گرفت مجوز تولید سری سیگارهای خودش را بگیرد. از آنجایی که او مشتریان بین المللی فهیمی داشت، فرمت های مختلف این سری سیگار «Château» را به نام املاک معروف تاکستان بوردو نامگذاری کرد. اولین مورد از این سری، "Château Latour" در سال 1946 بود. در سال 1967، کوباتاباکو (انحصار دولتی دخانیات کوبا) با زینو دیویدف تماس گرفت تا یک خط سیگار برگ با نام دیویدف ایجاد کند. سیگارها در کارخانه تازه تاسیس ال لاگویتو در هاوانا که برای چرخاندن سیگارهای شخصی رئیس جمهور کوبا فیدل کاسترو به نام کوهیبا تأسیس شده بود، پیچیده می شدند. در سال 1968 اولین سیگار برگ با نام "Davidoff" منتشر شد و در سال 1970 Oettinger AG واقع در بازل سوئیس، حقوق علامت تجاری Davidoff را به دست آورد.

گروه Zino Davidoff در سال 1980 از Davidoff جدا شد تا به طور انحصاری کالاهای لوکس غیر تنباکو مانند ساعت، کالاهای چرمی، خودکار، عطر، عینک، قهوه و کنیاک را به بازار عرضه کند. محققان بهداشت عمومی پیشنهاد کرده‌اند که این امر به منظور مشارکت در تنوع علامت تجاری (همچنین به عنوان کشش برند) برای ترویج محصولات تنباکو انجام می‌شود، زیرا امکان تبلیغ نام تجاری را در مواجهه با محدودیت‌های تبلیغ مستقیم محصولات تنباکو فراهم می‌کند.

پس از اختلافات متعدد بر سر کیفیت و حقوق مالکیت، زینو دیویدف و کوباتاباکو تصمیم گرفتند به رابطه خود پایان دهند. به همین دلیل زینو در آگوست 1989 بیش از صد هزار سیگار برگ را که به نظر او بی کیفیت و مناسب برای فروش نبود، در ملاء عام سوزاند. تمام محصولات دیویدف تولید شده در کوبا به طور رسمی در سال 1991 متوقف شد و توافق نامه ای امضا شد که دیگر سیگار دیویدف از کوبا فروخته نشود.

خط تولید عطر دیویدف:

عطرهای دیویدف که اکثرا محصولات مردانه می باشد، تاکنون به بیش از 97 عطر گوناگون رسیده است که مجموعه عطرهای کول واتر و سپس مجموعه عطرهای لوکس بلند کالکشن از مشهورترین و پرمخاطب ترین محصولات عطر دیویدف بشمار می روند.