منو
سبد خرید

دیویدف

جنسیت: مردانه رایحه: تلخ و ملایم
CHAMPION محصول منحصر به فرد شرکت Davidoff است که در سال 2010 به بازار آمد. این عطر خارق العاده و زیبا و جذاب با طراحی شیشه و درپوش بسیار جالب به شکل وزنه، انرژی و روحیه مردانگی و قدرت را به آقایان تحمیل می کند. این عطر بسیار گیرا و ماندگار دارای رایحه مرکباتی و گرمای لذت بخش است که روحیه ورزشکاری و ..
577,170 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تلخ و ملایم
CHAMPION ENERGY نسخه جدیدتر چمپیون و پرصداترین محصول کمپانی Davidoff است که در سال 2011 با استقبال بی نظیری وارد بازار شد. این محصول خارق العاده سرشار از انرژی، قدرت، تازگی و نشاط است. این عطر از کاراکتری انکار ناپذیر برخوردار است و شما را به موفقیت می رساند. شکل بطری دمبل گونه ی آن نیز نشان دهنده پ..
816,750 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک
Cool Water عطری کاملا مردانه و همانطور که از نامش مشخص است بسیار خنک و تابستانی می باشد. این عطر از رایحه ی گیاهان آبزی ساخته شده و تداعی گر آرامش و خنکی دریاست.کولواتر در سال 1988 توسط Pierre Bourdon طراحی شد.رایحه اولیه: نعناع- گشنیز- رزماری- ترکیبات سبز- اسطوخودوس- آب دریارایحه م..
598,950 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک
Cool Water زیبایی یک اقیانوس!عطری تازه، خنک و بسیار احساس برانگیز که پس از نسخه موفق مردانه اش در سال 1996 تولید شد. طراوت و شادابی از عناصر زندگی هر فردی است که این عطر به شما هدیه می کند. Cool Water زیبایی طبیعت و درخشندگی آب را بر روی پوست نمایان می کند.رایحه اولیه: آناناس- توت سیاه و سفی..
577,170 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تند و تلخ
Zino عطری است کاملا مردانه و به شدت بر مردانه بودن آن تاکید می شود چرا که این عطر از رایحه ای کلاسیک و تند و تلخ گرفته شده و دارای ماندگاری بسیار بالایی است. این محصول در سال 1988 ساخته و روانه بازار گردید.رایحه اولیه: ترنج- اقاقیای برزیلی- اسطوخودوسرایحه میانی: یاس- گل برف- شمعدانی- رز..
457,380 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تلخ و ملایم
SILVER SHADOW بیشتر از یک رایحه!ظریف و ساده فراتر از یک سایه، درخشان فراتر از یک لحظه و خاطره، فراتر از شخصیت و کاریزما و فراتر از رمز و راز یک مرد. او بیشتر می بیند، بیشتر زندگی می کند و حالا بیشتر می خواهد. او یک مرد معمولی نیست!این عطر در سال 2005 توسط Francis Kurkdjian ساخته شد..
598,950 تومان
Davidoff SILVER SHADOW PRIVATE EDT
ناموجود
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تلخ
SILVER SHADOW PRIVATE اواخر سال 2008 طراحی شد و به سرعت مورد توجه بازارهای جهانی قرار گرفت چرا که این عطر در بین مردان جنتلمن بسیار طرفدار پیدا کرد و خود را در قلب مردان با کلاس و با وقار جا کرد.رایحه اولیه: هل- مرکبات- ترنجرایحه میانی: بنفشه- اسطوخودوسرایحه اصلی: مشک- چرم ..
0 تومان
Davidoff SILVER SHADOW ALTITUDE EDT
ناموجود
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
SILVER SHADOW ALTITUDE عطری چوبی و با نشاط است که از پرواز در آسمان و ارتفاع الهام گرفته شده و حس رهایی و سبکی به انسان می دهد. این عطر در سال 2007 توسط Jean Jacques طراحی شد. رایحه اولیه: گریپ فروت- سرو کوهی رایحه میانی: کرفس- هل- سدر- زیره سیاه رایحه اصلی: بخور- چوب کشمیر- مشک  ..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم
HOT WATER عطری است کاملا مردانه و در تضاد با عطر Cool Water، با رایحه ای گرم و استثنایی و شیشه ای بسیار گیرا و جذاب که مخصوص آقایان خوش سلیقه ساخته شده است.این عطر وسوسه انگیز، بیانگر عشق آتشین بوده و در سال 2009 ساخته شد.رایحه اولیه: ریحان- چوبهای جنگلیرایحه میانی: نعناع هندی- فلفل..
598,950 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تلخ
THE GAME عطری چوبی و اغوا کننده است که بر خلاف دو محصول GAME Cool Water از رایحه ای تند و مجلسی برخوردار است. این عطر در سال 2012 توسط Bernard Ellena طراحی شد.رایحه اولیه: دانه سرو کوهی- جینرایحه میانی: چوبهای قیمتی- زنبقرایحه اصلی: چوب آبنوس ..
686,070 تومان
Davidoff THE GAME INTENSE EDT
ناموجود
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تلخ
THE GAME INTENSE نسخه جدید و بروز تر THE GAME با دوام و پخش بوی بالاتر است که در سال 2013 توسط Lucas Sieuzac طراحی شد.رایحه اولیه: جینرایحه میانی: چوب سیاه- ریشه زنبقرایحه اصلی: نعناع هندی- لادن ..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و شیرین
THE BRILLIANT GAME سومین محصول از خانواده گیم دیویدف می باشد که در سال 2014 توسط Jacques Huclier طراحی شد. عطری جذاب و اعتیادآور مخصوص مردان با کاریزمایی که سرشار از استعداد هستند. با این عطر درخشان و شرقی، قلب هر زنی را تسخیر خواهید کرد.رایحه اولیه: لیمو- پرتقال تلخ- توت قرمز- شراب شیرین- مریم ..
871,200 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: گرم و تند
تجدید قوای زینو دیویدف بواسطه ی یک کنجکاوی سیری ناپذیر و با تحقیق بر روی مواد با ارزش و اشتیاق فراوان وی برای دستیابی به یک مجموعه خاص، منجر به راه اندازی مجموعه BLEND شد که این نتیجه ادای احترامی به همین فلسفه است. "کیفیت بر کمیت ارجحیت دارد."اولین محصول این مجموعه LEATHER BLEND می باشد که مواد..
1,430,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: گرم و تند
AGAR BLEND دومین عطر از مجموعه خارق العاده و استثنایی بلند دیویدف است. عطری شرقی و منحصر به فرد که در سال 2015 بطور مشترک برای خانمها و آقایان طراحی شد.رایحه اولیه: فلفل سیاه- دارچین- میخک صدپررایحه میانی: عود- چوب گوآیاکرایحه اصلی: لادن- عنبر- بنزوئین ..
1,430,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: گرم و تند
AMBER BLEND سومین عطر از مجموعه بلند دیویدف است که با الهام از زندگی و فلسفه موسس برند (زینو دیویدف) که برای یافتن منابع و بدست آوردن بهترین اکتشافات دنیا را زیر پا گذاشته است. شوق وی برای یافتن و کشف جدید، تعهدش به مواد با اصالت و تقدیرش از زیبایی شگفت انگیز، باعث شده نام دیویدف یک نام جهانی باشد. ..
1,430,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: گرم و تند
WOOD BLEND عطری منحصر به فرد و خاص است که با شعار "شور و عشق برای تعالی، لذت و خوشی در زندگی" و با الهام از زینو دیویدف موسس این کمپانی ساخته شد. این عطر چهارمین محصول مجموعه خارق العاده بلند دیویدف است که در سال 2017 توسط Julien Rasquinet طراحی شد.رایحه اولیه: هل- جوز- لیمورایحه میانی: زعفر..
1,430,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: شیرین و ملایم
HORIZON در لغت به معنای خط افق بوده و سمبل ارتباط بین زمین و آسمان است که الهام از نیرو و قدرت های موجود در طبیعت می باشد. پیشتر، عنصر آب نماد کولواتر بحساب می آمد و حالا عنصر هوا نماد این عطر بشمار می رود. این عطر بیانگر آزادی، ماجراجویی و اکتشاف است.این یک لحظه از این داستان است. داستانی که یک..
925,650 تومان 770,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
HORIZON EXTREME عطری غلیظ و ماندگار تر از نسخه قبلی هورایزن می باشد که در سال 2017 توسط Olivier Pescheux و Jacques Huclier طراحی شد. زندگی سراسر ماجراجویی، نفس عمیق، احساس، صعود و رسیدن به ارتفاعات، همگی یادآور آن می باشد. این عطر با الهام از قدرت طبیعت و خط افق (فاصله ی بین زمین آسمان) ساخته ش..
1,034,550 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و ملایم
ECHO عطری شرقی با رایحه کلاسیک که در سال 2003 توسط Alain Astori و Pierre Wargnye و Beatrice Piquet مخصوص مردان میانسال طراحی شد.رایحه اولیه: فلفل سیاه- فلفل تندرایحه میانی: جیر- جوز هندیرایحه اصلی: مشک- چوب صندل- سدر ..
1,306,800 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
ECHO woman عطری احساس برانگیز و اغواکننده که در سال 2004 توسط Francois Caron مخصوص زنان میانسال طراحی شد.رایحه اولیه: مشک سفید- ودکارایحه میانی: گل اسمانتوس- بنفشه- زنبق- گل صدتومنیرایحه اصلی: عنبر- چوبهای جنگلی- دارچین ..
1,306,800 تومان
Davidoff GAME Cool Water FOR MAN EDT
ناموجود
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و ملایم
GAME Cool Water عطری با طراوت و سر زنده که در سال 2006 توسط Pierre Wargnye طراحی شد. آدرنالین و انرژی منفجر کننده، کلماتی است که می توان در توصیف این عطر بکار برد.رایحه اولیه: هندوانه- شاه پسند لیمویی- گریپ فروت- ریحانرایحه میانی: برگ بنفشه- اسطوخودوس- توت سیاهرایحه اصلی: چوبهای جنگلی- ن..
0 تومان
Davidoff GAME Cool Water POUR FEMME EDT
ناموجود
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و ملایم
GAME Cool Water از یک روز آفتابی و درخشان در کنار ساحل الهام گرفته شده و حس نسیم دریا را به شما القی می کند. این عطر با طراوت و دلفریب در سال 2006 توسط Beatrice Piquet تولید شد.رایحه اولیه: لیمو- سیبرایحه میانی: میوه های عجیب و غریب- نیلوفر آبی- فریزیارایحه اصلی: سدر- مشک- چوب صندل&n..
0 تومان
Davidoff Cool Water NIGHT DIVE EDT
ناموجود
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
Cool Water NIGHT DIVE یکی دیگر از محصولات خانواده کولواتر است که در سال 2014 توسط Veronique Nyberg طراحی شد. این عطر از شنای شبانه در اقیانوس، زیر نور مهتاب الهام گرفته شده است. NIGHT DIVE عطری احساس برانگیز، جذاب، قدرتمند و تفسیری است از آب و طبیعت که هر زنی را به خود جذب می کند!" شب، او را این..
0 تومان
Davidoff Cool Water NIGHT DIVE WOMAN EDT
ناموجود
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
Cool Water NIGHT DIVE یکی دیگر از محصولات خانواده کولواتر است که در سال 2014 توسط Veronique Nyberg طراحی شد. این عطر از شنای شبانه در اقیانوس، زیر نور مهتاب الهام گرفته شده است. NIGHT DIVE عطری احساس برانگیز، جذاب، قدرتمند و سمبل حوری دریایی است که هر مردی را به خود جذب می کند!" شب، او را اینگون..
0 تومان
نمایش 1 تا 24 از 26 (2 صفحه)
دیویدف

درباره دیویدف:

Zino Davidoff موسس سوئیسی- اوکراینی کمپانی Davidoff در سال 1906 در کیف اوکراین متولد شد. وی به همراه خانواده اش در سال 1911 به سوئیس مهاجرت کرد و پس از اتمام تحصیلات عالیه اش به سفر طولانی در آمریکای مرکزی و جنوبی برای فراگیری تجارت تنباکو رفت که تاثیر زیادی در زندگیش داشت. Zino در سال 1930 به سوئیس بازگشت و در اولین اقدام فروشگاه پدرش را گرفت و بیزینس خود را که در ابتدا تولید و فروش تنباکو بود آغاز کرد که رفته رفته به موفقیت دست یافت و برند Davidoff را بر سر زبانها انداخت. Davidoff در سال 1991 با تولید ادکلن کول واتر بخش عطر و ادکلن را نیز به مجموعه ی خود افزود. این کمپانی علاوه بر سیگار و تنباکو و عطر و ادکلن محصولاتی از قبیل: قهوه، ساعت، عینک، کیف و کفش، قلم و خودنویس و... تولید می کند.