منو
سبد خرید

عطر پلیس

جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
پادشاه: تشنه قدرت و میل به موفقیت و جاه طلبی!POLICE TO BE THE KING از سری مجموعه های TO BE پلیس است که به همراه نسخه زنانه اش (QUEEN) در سال 2013 توسط Pierre Constantin Gueros طراحی شد. همانطور که از نام و ظاهر این عطر مشخص است، بیانگر قدرت و به نوعی کنایه ای است به جامعه ستیزه جو و جاه طلب امرو..
710,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین
ملکه: تشنه قدرت و میل به موفقیت و جاه طلبی!POLICE TO BE THE QUEEN از سری مجموعه های TO BE پلیس است که به همراه نسخه مردانه اش (KING) در سال 2013 به بازار آمد. همانطور که از نام و ظاهر این عطر مشخص است، بیانگر قدرت و به نوعی کنایه ای است به جامعه ستیزه جو و جاه طلب امروزی.عطری پر رمز و راز، ج..
811,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
POLICE TO BE OR NOT TO BE عطری مدرن و جوان پسند، با ظاهری خاص و به شکل جمجمه که می تواند الهام گرفته از جمجمه های مرموزی که توسط باستان شناسان در سالیان متمادی کشف می کردند و یا از لوازم جانبی جانی دپ بازیگر نقش کاپیتان اسپارو در فیلم دزدان دریای کارائیب باشد. اما چیزی که مشخص است، این بطری به شدت م..
710,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تند و شیرین
POLICE TO BE CAMOUFLAGE از سری مجموعه TO BE با ظاهر محبوب جمجمه ای که این بار به شکل استتار طراحی شد. این عطر در راستای نسخه های قبلی بوده و مخصوص جوانانی است که پیرو مد روز هستند.این عطر در سال 2015 طراحی شد.رایحه اولیه: هل- سیب قرمز- نعناع- لیمورایحه میانی: ریواس- بنفشه- اسطوخودوس- دار..
710,000 تومان
POLICE TO BE ROSE BLOSSOM EDP
ناموجود
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
POLICE TO BE ROSE BLOSSOM از سری مجموعه های TO BE پلیس است که در سال 2016 به بازار آمد. عطری از رایحه گل ها و چوبهای قبرسی، که شما را در میان یک باغ پر از گل قرار می دهد.رایحه اولیه: ماندارین- گلابیرایحه میانی: شیرین بیان- گل آفتاب گردان- یاس- یاسمنرایحه اصلی: سدر- نعناع هندی- مشک- عنبر-..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تند و شیرین
POLICE ICON نماد عظمت، زیبایی و قدرت است. رایحه ابتدایی آن از میوه های تند بوده که پویایی و انرژی می بخشد. رایحه میانی آن از چوبهای معطر و پیچیده است و رایحه اصلی آن ترکیب غیر قابل توصیفی از وانیل خارق العاده می باشد.بطری بسیار زیبا و چشم نواز این عطر که مجسمه عقاب است، بیانگر صلابت و استحکام بو..
780,000 تومان
نمایش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)
پلیس

درباره پلیس:

POLICE در سال 1983 توسط براداران De Rigo در ایتالیا تاسیس شد. این برند با تولید عینک کار خود را آغاز کرد و امروزه یک نام تجاری واحدی است که زیر مجموعه هلدینگ بزرگ De Rigo می باشد. پلیس پس از عینک در سال 1997 خط تولید عطر، در سال 2003 ساعت مچی و در سال 2008 پوشاک را راه اندازی کرد.

این برند با بهره بردن از چهره های مطرحی چون: پائولو مالدینی، بروس ویلیس، جرج کلونی، دیوید بکام، نیمار، آنتونیو باندراس و...  بعنوان مدل و چهره تبلیغاتی محصولاتش و البته بدلیل کیفیت بالای آنها یکی از پر طرفدارترین برندها به شمار می رود.