منو
سبد خرید

عطر روبرتو ورینو

جنسیت: مردانه رایحه: خنک و ترش و شیرین
ادکلن روبرتو ورینو پیور مردانه-RV PURE MAN یک عطر خالص و ناب که اعتماد به نفس و شادابی را به ارمغان می آورد. روبرتو ورینو پیور تمام جذابیت های یک مرد را در پاک ترین حالت خود به تصویر می کشد و مخصوص مردان سخت پسند و شیک پوش است. عطر مردانه روبرتو پیور در سال 2011 روانه بازار شد. رایحه اولیه: سیب قر..
825,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تلخ
معرفی عطر روبرتو ورینو پیور اینتنسو مردانه:عطر روبرتو ورینو پیور اینتنسو مردانه-ROBERTO VERINO PURE INTENSO MAN عطری شرقی و نسخه پرقدرت و پرانرژی ادکلن روبرتو ورینو پیور است که با ترکیبی متفاوت روانه بازار شد. رایحه عطر روبرتو ورینو پیور اینتنسو من دارای شور و اشتیاق خالص و تضادهای فراوان است. ل..
1,045,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و تند و شیرین
معرفی عطر روبرتو ورینو پیور اینتنسو زنانه:عطر روبرتو ورینو پیور اینتنسو زنانه-ROBERTO VERINO PURE INTENSO WOMAN عطری است شرقی که با شور و اشتیاق خالص و تضادهای فراوان می باشد. لطافت با شور و هیجان، ظرافت با قدرت، شفافیت با رنگ ... همه برای دستیابی به یک عطر قدرتمند و زنانه است. ادکلن روبرتو..
1,045,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
عطر زنانه روبرتو ورینو گلد بوکی-GOLD bouquet مانند یک دسته ی گل فضا را سرشار از رایحه گل های لطیف و خوشبو می کند. گلد بوکی عطری ظریف، اغواکننده و خوش دست است و شیشه مکعبی آن بخوبی در دست جا گرفته و اسپری آن براحتی امکان پذیر می باشد. این عطر با رایحه میوه ها آغاز شده و در نت میانی با رایحه متنوعی از..
825,000 تومان
نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)
روبرتو ورینو

تاریخچه برند روبرتو ورینو (عطر روبرتو ورینو):
مانوئل روبرتو مارینو فرناندز موسس کمپانی روبرتو ورینو در سال 1945 در ورینو اسپانیا متولد شد. وی طراحی مد را در فرانسه آموخته بود و در سال 1982 مجموعه موفق لباس زنانه را طراحی کرد و بطور رسمی برند روبرتو ورینو را تاسیس نمود. نام روبرتو ورینو برگرفته از نام کوچک وی و شهری که در آن متولد شده بود، است. روبرتو ورینو در سال 1983 اولین فروشگاه خود را پاریس افتتاح کرد و سپس در شهرهای دیگر مانند مادرید و لیسبون شعبات دیگری را راه اندازی نمود. روبرتو ورینو علاوه بر تولید پوشاک، محصولاتی از قبیل: کیف و کف، لوازم جانبی، محصولات مربوط به کودکان مانند کالسکه و صندلی و عطر و ادکلن را نیز عرضه می کند. روبرتو ورینو در سال 1992 با تولید عطر اودو ورینو خط تولید عطر و ادکلن خود را راه اندازی کرد.