منو
سبد خرید

عطر روبرتو ورینو

جنسیت: مردانه رایحه: خنک و ترش و شیرین
معرفی ادکلن روبرتو ورینو پیور مردانه: ادکلن روبرتو ورینو پیور مردانه-ROBERTO VERINO PURE MAN یک عطر خالص و ناب که اعتماد به نفس و شادابی را به ارمغان می آورد. روبرتو ورینو پیور مردانه تمام جذابیت های یک مرد را در پاک ترین حالت خود به تصویر می کشد و مخصوص مردان سخت پسند و شیک پوش است. بط..
1,900,000 تومان
عطر روبرتو ورینو پیور اینتنسو مردانه
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تلخ
معرفی عطر روبرتو ورینو پیور اینتنسو مردانه: عطر روبرتو ورینو پیور اینتنسو مردانه-ROBERTO VERINO PURE INTENSO MAN عطری شرقی و نسخه پرقدرت و پرانرژی ادکلن روبرتو ورینو پیور است که با ترکیبی متفاوت روانه بازار شد. رایحه عطر روبرتو ورینو پیور اینتنسو من دارای شور و اشتیاق خالص و تضادهای فراوان است. ل..
0 تومان
عطر روبرتو ورینو پیور اینتنسو زنانه
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و تند و شیرین
معرفی عطر روبرتو ورینو پیور اینتنسو زنانه: عطر روبرتو ورینو پیور اینتنسو زنانه-ROBERTO VERINO PURE INTENSO WOMAN عطری است شرقی که با شور و اشتیاق خالص و تضادهای فراوان می باشد. لطافت با شور و هیجان، ظرافت با قدرت، شفافیت با رنگ ... همه برای دستیابی به یک عطر قدرتمند و زنانه است. ادکلن روبرتو..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی عطر روبرتو ورینو گلد بوکت: عطر روبرتو ورینو گلد بوکت-ROBERTO VERINO GOLD bouquet مانند یک دسته ی گل فضا را سرشار از رایحه گل های لطیف و خوشبو می کند. ادکلن روبرتو ورینو گلد بوکت عطری ظریف، اغواکننده و خوش دست است و شیشه مکعبی آن بخوبی در دست جا گرفته و اسپری آن براحتی امکان پذیر م..
3,400,000 تومان
نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)
روبرتو ورینو

درباره عطر روبرتو ورینو:

کمپانی ROBERTO VERINO توسط مانوئل روبرتو مارینو فرناندز اسپانیایی در سال 1982 در پاریس تاسیس شد. وی طراحی مد را در فرانسه آموخته بود و در سال 1982 مجموعه موفق لباس زنانه را طراحی و بطور رسمی برند روبرتو ورینو را افتتاح کرد. نام روبرتو ورینو برگرفته از نام کوچک وی و شهری (ورین) که در آن متولد شده بود، است. روبرتو ورینو در سال 1983 اولین فروشگاه خود را پاریس افتتاح کرد و سپس در شهرهای دیگر مانند مادرید و لیسبون شعبات دیگری را راه اندازی نمود. این برند علاوه بر تولید پوشاک، محصولاتی از قبیل: کیف و کفش، لوازم جانبی، محصولات مربوط به کودکان مانند کالسکه و صندلی و عطر و ادکلن نیز عرضه می کند. روبرتو ورینو در سال 1992 با تولید عطر روبرتو ورینو زنانه خط تولید عطر و ادکلن خود را راه اندازی کرد.

بهترین و پرفروش ترین عطر روبرتو ورینو مردانه:

  • ادکلن روبرتو ورینو پیور مردانه: یک عطر خالص و ناب که اعتماد به نفس و شادابی را به ارمغان می آورد. روبرتو ورینو پیور مردانه تمام جذابیت های یک مرد را در پاک ترین حالت خود به تصویر می کشد و مخصوص مردان سخت پسند و شیک پوش است.

بهترین و پرفروش ترین عطر روبرتو ورینو زنانه:

  • عطر روبرتو ورینو گلد بوکت: مانند یک دسته ی گل فضا را سرشار از رایحه گل های لطیف و خوشبو می کند. ادکلن روبرتو ورینو گلد بوکت عطری ظریف، اغواکننده و خوش دست است و شیشه مکعبی آن بخوبی در دست جا گرفته و اسپری آن براحتی امکان پذیر می باشد.

قیمت عطر روبرتو ورینو:

قیمت ادکلن های روبرتو ورینو بطور کلی در رنج متوسط قرار دارند و همواره یکی از دلایل موفقیت این برند، علاوه بر کیفیت بالا، قیمت مناسب محصولاتش است که این اجازه را به مشتریانش می دهد که پس از اتمام عطرشان، مجدد آن را خریداری کنند. 

تاریخچه برند روبرتو ورینو (عطر روبرتو ورینو):

روبرتو ورینو در سال 1945 در شهر ورین (اورنس) اسپانیا به دنیا آمد و برای تحصیل به پاریس رفت. او پس از بازگشت در سال 1967، تجارت خیاطی خانواده اش را به عهده گرفت تا اینکه در سال 1982 اولین مجموعه برای زنان را تحت لیبل روبرتو ورینو طراحی و یک سال بعد اولین مغازه خود را در پاریس افتتاح کرد.

موسس روبرتو ورینو:

Roberto Verino در سال 1945 در شهر ورین در ایالت اورنس اسپانیا به دنیا آمد. نام اصلی او Manuel Roberto Mariño Fernández و یک طراح مد اسپانیایی است. او در پاریس در رشته هنرهای زیبا و بازرگانی تحصیل کرد و به دلیل کسب و کار خانوادگی تا سال 1982 از صحنه مد کناره گیری کرده بود، سالی که اولین مجموعه زنانه «آماده پوشیدن» روبرتو ورینو ارائه شد. 

تاسیس کمپانی روبرتو ورینو:

روبرتو ورینو در سال 1982 با طراحی اولین مجموعه زنانه، برند خود را در پاریس تاسیس کرد و بوتیک هایی در پاریس و مادرید راه اندازی نمود. از آن زمان، او جایگاه برجسته‌ای را در اسپانیا به خود اختصاص داده است. در سال 1999 او با خسوس دل پوزو، آنتونیو پرناس، آنجل شلیسر و مودستو لومبا انجمن خالقان مد اسپانیا را تأسیس کرد. در سال 2007، بیست و پنجمین سالگرد ایجاد نام تجاری خود را با یک نمایشگاه گذشته نگر در موزه دل تراژه در مادرید جشن گرفت که در بنیاد گابارون نیویورک نیز قابل مشاهده بود. روبرتو ورینو یک گروه کارآفرینی بین‌المللی با نقاط فروش در اسپانیا، پرتغال، مکزیک و در فروشگاه آنلاین خود ایجاد کرده است. او در سال 1997 گواهینامه کیفیت AENOR را به عنوان اولین شرکت اسپانیایی دریافت کرد و در سال 2010 به عضویت Foro de Marcas Renombradas درآمد. او افتخارات و قدردانی های زیادی مانند مدال شایستگی هنرهای زیبا "آگوجا د اورو" و جایزه "تی د تلوا" را دریافت کرده است.

خط تولید عطر روبرتو ورینو:

روبرتو ورینو در سال 1992 با طراحی عطر روبرتو ورینو زنانه خط تولید عطر خود را راه اندازی نمود. روبرتو ورینو تاکنون در حدود 20 عطر گوناگون تولید کرده است.