منو
سبد خرید

عطر بنتون

جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: گرم و ملایم
HOT عطری شرقی و کلاسیک است که در سال 1997 برای استفاده آقایان و خانمها ساخته شد.رایحه اولیه: لیمو- چوب بلسان بنفش برزیلی- ترنج- نارنگیرایحه میانی: سوسن سفید- یاس- زنبق- زردآلورایحه اصلی: خزه درخت بلوط- وانیل- مشک- عنبر- چوب صندل# این محصول، اورجینالیتی بدون سلفون می باشد. ..
363,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: خنک و ملایم
COLD عطری شرقی و کلاسیک است که در سال 1997 برای استفاده آقایان و خانمها ساخته شد.رایحه اولیه: زیره سیاه- آلدهیدها- ترنجرایحه میانی: شمعدانی- اسطوخودوس- گشنیزرایحه اصلی: مشک- خس خس- نعناع هندی# این محصول، اورجینالیتی بدون سلفون می باشد. ..
363,000 تومان
BENETTON COLORS BLUE FOR HER EDT
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و ترش و شیرین
ادکلن بنتون کالرز بلو-BENETTON COLORS BLUE محصولی از مجموعه عطرهای COLORS بنتون که در سال 2016 ساخته شد. بنتون کالرز بلو توسط کمپینی که تنوع، چند فرهنگی، زیبایی و خوش بینی را ترویج می دهد، ارائه شده است. این عطر آرامش بخش و باطراوت با رایحه مرکبات یادآور سواحل دریاها و اقیانوس ها می باشد. رایحه اول..
0 تومان
BENETTON COLORS MAN BLUE EDT
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و ترش و شیرین
ادکلن بنتون کالرز من بلو-BENETTON COLORS MAN BLUE محصولی از مجموعه عطرهای COLORS بنتون که در سال 2018 ساخته شد. عطری شاداب و باطراوت که مناسب فصول گرما می باشد. رایحه اولیه: تکیلا- لیمو رایحه میانی: طالبی رایحه اصلی: خس خس هائیتی- مشک- سرو کوهی ..
0 تومان
نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)
بنتون

درباره بنتون:
بنتون یک برند فشن ایتالیایی است که در سال 1965 توسط سه برادر و یک خواهر از خانواده بنتون تاسیس شد. بنتون که یک برند تولید پوشاک است بیش از 5000 فروشگاه در سراسر دنیا دارد. این کمپانی بدلیل رنگی بودن محصولات و تعهدات اجتماعی که دارد در سراسر جهان مشهور است و به همین دلیل نام این برند را اتحاد رنگهای بنتون گذاشته اند. تولیدات بنتون با ترکیبی از سبک ایتالیایی و مد روز جهانی است. تجهیزات و تولیدات با کیفیت آن از لحاظ محیط زیست که با هدف ایجاد آینده ای روشن تر برای همه انسانها بکار می رود از خصوصیات بارز این کمپانی است. این برند در سالیان گذشته با فراز و فرودهای متعددی مواجه شده و بارها تا مرز ورشکستگی پیش رفته اند اما امروزه با قدرت و بدون مشکل به فعالیت خود ادامه می دهند.
از فعالیت های اجتماعی بنتون می توان به حمایت از ورزش خصوصا فرمول 1 و راگبی و همچنین کمپین های تبلیغاتی در جشنواره های معتبر مانند جشنواره کن و همینطور کمپین هایی در جهت حمایت زنان صنعتگر روستایی در هندوستان نام برد.
از محصولات بنتون نیز می توان به لباس زیر، لباس شنا، لباس خواب، لوازم جانبی، لباس های بافتنی و عطر و ادکلن نام برد.