منو
سبد خرید

عطر گوچی

جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی ادکلن گوچی گیلتی زنانه: ادکلن گوچی گیلتی زنانه-GUCCI GUILTY عطری باشکوه و با ظاهر زیبا و خاص خود مناسب برای مهمانی های ویژه و پر حرارت است. عطر گوچی گیلتی زنانه مخصوص دختران جذاب، جسور، دلفریب و شجاعی است که عاشق خودشان و رفتن به پارتی ها هستند. ادکلن گوچی گیلتی زنانه با رایحه فلف..
9,400,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تلخ و ملایم
معرفی ادکلن گوچی گیلتی مردانه: ادکلن گوچی گیلتی مردانه-GUCCI GUILTY POUR HOMME عطری بسیار پر طرفدار و مخصوص مردان با سلیقه و شیک پوش می باشد، مردانی که می دانند چه می خواهند و چگونه چیزی را که می خواهند بدست آورند. ادکلن گوچی گیلتی مردانه عطری کاریزماتیک و با ترکیبی اغواکننده،..
9,400,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر گوچی گیلتی اینتنس زنانه: عطر گوچی گیلتی اینتنس زنانه-GUCCI GUILTY INTENSE بعد از نسخه موفق ادکلن گوچی گیلتی زنانه با دوام و ماندگاری بیشتر عرضه شد. عطر گوچی گیلتی اینتنس زنانه تقریبا همان رایحه نسخه قبلی را داراست با این تفاوت که غلیظ تر و با ماندگاری بیشتر است. گوچی..
10,800,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تلخ و ملایم
معرفی عطر گوچی گیلتی اینتنس مردانه: عطر گوچی گیلتی اینتنس مردانه-GUCCI GUILTY INTENSE POUR HOMME بعد از نسخه موفق ادکلن گوچی گیلتی مردانه با دوام و ماندگاری بیشتر عرضه شد. عطر گوچی گیلتی اینتنس مردانه تقریبا همان رایحه نسخه قبلی را داراست با این تفاوت که غلیظ تر..
10,400,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی ادکلن گوچی گیلتی بلک زنانه: ادکلن گوچی گیلتی بلک زنانه-GUCCI GUILTY BLACK بعنوان رایحه اغوا کننده و اعتیادآور قرن 21 شناخته می شود. اکنون عطر گوچی گیلتی بلک زنانه روایتی را آغاز می کند که هنوز هم قانع کننده، پرشور و جسور است. این عطر، جسور، پر نشاط، جذاب و برنده جوا..
8,400,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی ادکلن گوچی گیلتی بلک مردانه: ادکلن گوچی گیلتی بلک مردانه-GUCCI GUILTY BLACK POUR HOMME بعنوان رایحه اغوا کننده و اعتیادآور قرن 21 شناخته می شود. اکنون عطر گوچی گیلتی بلک مردانه روایتی را آغاز می کند که هنوز هم قانع کننده، پرشور و جسور است. این عطر، جسور، پر نشاط، جذاب&nb..
8,400,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی ادکلن گوچی گیلتی پلاتینیوم ادیشن زنانه: ادکلن گوچی گیلتی پلاتینیوم ادیشن زنانه-GUCCI GUILTY PLATINUM نسخه لیمیتد ادیشن و ویژه گوچی و نسخه دیگری از مجموعه عطرهای گوچی گیلتی می باشد. عطر گوچی گیلتی پلاتینیوم زنانه با بطری فلزی اش الهام گرفته از دنیای مدرن و رمانتیک مدیر تولید گ..
6,900,000 تومان
ادکلن گوچی گیلتی پلاتینیوم ادیشن مردانه
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی ادکلن گوچی گیلتی پلاتینیوم ادیشن مردانه: ادکلن گوچی گیلتی پلاتینیوم ادیشن مردانه-GUCCI GUILTY PLATINUM POUR HOMME نسخه لیمیتد ادیشن و ویژه گوچی و نسخه دیگری از مجموعه عطرهای گوچی گیلتی می باشد. عطر گوچی گیلتی پلاتینیوم مردانه با بطری فلزی اش الهام گرفته از دنیای مدرن و رمانتی..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر گوچی گیلتی پور فم ادو پرفیوم: عطر گوچی گیلتی پور فم ادو پرفیوم-GUCCI GUILTY POUR FEMME فصل جدیدی از مجموعه عطرهای گوچی گیلتی است که به‌عنوان یک ادو پرفیوم غنی، ترکیبی از نت‌های گلی برتر و رایحه‌های طبیعی تقویت‌شده می‌باشد. گوچی گیلتی پور فم ادو پرفیوم بیانیه‌ای از ابراز و..
7,500,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین
معرفی عطر گوچی گیلتی پور فم اینتنس: عطر گوچی گیلتی پور فم اینتنس-GUCCI GUILTY POUR FEMME INTENSE یک عطر چوبی-گلی و آمبری است که نسخه غلیظ و ماندگارتر گوچی گیلتی پور فم می باشد. گوچی گیلتی پور فم اینتنس بیانیه‌ای از ابراز وجود و بی‌باک بودن را تجسم می‌کند که با عبارت #ForeverGu..
7,800,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تند و ملایم
معرفی عطر گوچی گیلتی پور هوم ادو پرفیوم: عطر گوچی گیلتی پور هوم ادو پرفیوم-GUCCI GUILTY POUR HOMME فصل جدیدی از مجموعه عطرهای گوچی گیلتی است که به عنوان یک ادو پرفیوم غنی، ترکیبی از نت‌های چوبی معطر و تند برای تحریک احساسات ایجاد شد. گوچی گیلتی پور هوم بیانیه‌ای از ابراز وجود و بی‌..
6,700,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی عطر گوچی گیلتی پور هوم پرفیوم: عطر گوچی گیلتی پور هوم پرفیوم-GUCCI GUILTY POUR HOMME PARFUM یک عطر چوبی-آروماتیک و آمبری است که نسخه غلیظ و ماندگارتر گوچی گیلتی پور هوم می باشد. گوچی گیلتی پور هوم پرفیوم بیانیه‌ای از ابراز وجود و بی‌باک بودن را تجسم می‌کند..
6,900,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین
معرفی ادکلن گوچی گیلتی پور فم ادو تویلت: ادکلن گوچی گیلتی پور فم ادو تویلت-GUCCI GUILTY POUR FEMME نسخه رقیق و سبک تر عطر گوچی گیلتی پور فم است که با آکورد خاص کهربایی و گلی عرضه شد. ادکلن گوچی گیلتی پور فم ادو تویلت با نت‌های ابتدایی ماندارین و فلفل صورتی آغاز می شود تا ..
6,200,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر گوچی گیلتی ابسولوت زنانه: عطر گوچی گیلتی ابسولوت زنانه-GUCCI GUITLY ABSOLUTE POUR FEMME نسخه دیگری از مجموعه عطرهای گوچی گیلتی است که از مواد خاص و کمیاب تولید شده و دارای ساختاری مقاوم و ماندگار است. الساندرو میشل مدیر برند درباره عطر گوچی گیلتی ابسولوت زنانه می گوید: "م..
7,000,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تلخ
معرفی عطر گوچی گیلتی ابسولوت مردانه: عطر گوچی گیلتی ابسولوت مردانه-GUCCI GUITLY ABSOLUTE POUR HOMME نسخه دیگری از مجموعه عطرهای گوچی گیلتی است که از مواد خاص و کمیاب تولید شده و دارای ساختاری مقاوم و ماندگار است. عطر گوچی گیلتی ابسولوت مردانه با جسارتی مثال زدنی از نت چرم به عنوان ..
7,000,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی ادکلن گوچی انوی می: ادکلن گوچی انوی می-GUCCI ENVY me عطری غیرقابل مقاومت، فریبنده و سرشار از جذابیت مغناطیسی است. ادکلن گوچی انوی می یک عطر گلی و میوه ای است که مطلوبیت و رضایت درونی را تشریح می کند. رایحه ابتدایی عطر با نت های اغوا کننده و عجیب و غریب یاس، فلفل صورتی و پرک هندی و همچنین بو..
12,600,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر گوچی عود: عطر گوچی عود-GUCCI OUD عطری مجلل، مرموز و مسحور کننده، با مواد تشکیل دهنده غنی و ماندگار که بر پایه عود و 100% طبیعی ساخته شده است. عطر گوچی عود بدلیل رایحه خاص و تندش در حقیقت هم زنانه و هم مردانه است اما بدلیل شکل آن که مشابه نسخه های زنانه قبلی می باشد، در دسته عط..
9,800,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر گوچی اینتنس عود: عطر گوچی اینتنس عود-GUCCI INTENSE OUD عطری شرقی، ماندگار و بسیار اغواکننده است که بر پایه عود ساخته شده است. گوچی اینتنس عود طوری ساخته شده که خانم ها نیز می توانند از آن استفاده کنند. عطر گوچی اینتنس عود با الهام از سفرهای عجیب و غریب به زمان گذشته و با ..
7,100,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر گوچی پریمیر: عطر گوچی پریمیر-Gucci Premiere الهام گرفته از ستاره پایان ناپذیر هالیوود، Blake Lively و همچنین زرق و برق دنیای هالیوود است. عطر گوچی پریمیر با الهام از لباس های زیبا از مجموعه مد لباس گوچی است که در جشنواره فیلم کن 2010 به نمایش درآمد و در واقع یک دعوت نامه ای بر..
9,800,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی ادکلن گوچی مید تو میژر: ادکلن گوچی مید تو میژر-GUCCI Made to Measure عطری لطیف و امروزی و مخصوص مردان مدرن و با صفایی است که خواستار بهترین ها هستند. ادکلن گوچی مید تو میژر با الهام از کت و شلوار مردانه و بی عیب و نقص Made to Measure با یک تجربه منحصر به فرد طراحی شد که ..
6,600,000 تومان
ادکلن گوچی بای گوچی زنانه ادو تویلت
تماس بگیرید
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی ادکلن گوچی بای گوچی زنانه ادو تویلت: ادکلن گوچی بای گوچی زنانه ادو تویلت-Gucci BY GUCCI نسخه ملایم و سبک تر عطر گوچی بای گوچی ادو پرفیوم است که با توجه به قیمت مناسب آن مورد توجه بسیاری از طرفداران خود قرار گرفته است. عطر گوچی بای گوچی زنانه با رایحه گلابی و گوآوا آغاز شده و در اد..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تند و تلخ
معرفی ادکلن گوچی بای گوچی مردانه: ادکلن گوچی بای گوچی مردانه-Gucci BY GUCCI POUR HOMME عطری بسیار خوشبو و با ماندگاری بالا است و یکی از پرفروش ترین عطرهای مردانه گوچی به شمار می رود. ادکلن گوچی بای گوچی پور هوم عطری مدرن و چوبی است که با رایحه ترنج، سرو و بنفشه آغاز می شود. نت..
7,200,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: تند و شیرین
معرفی عطر گوچی بای گوچی زنانه ادو پرفیوم: عطر گوچی بای گوچی زنانه ادو پرفیوم-Gucci BY GUCCI عطری پرقدرت و با ماندگاری بالاست که در واقع پرفروش ترین محصول گوچی بشمار می رود. ادکلن گوچی بای گوچی ادو پرفیوم زنانه عطری پرطرفدار و بسیار خوشبو و شکیل است که جلوه زیبایی به میز آ..
11,100,000 تومان
ادکلن گوچی بای گوچی اسپرت
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: تلخ و ملایم
معرفی ادکلن گوچی بای گوچی اسپرت: ادکلن گوچی بای گوچی اسپرت مردانه-Gucci BY GUCCI SPORT POUR HOMME عطری تلخ و ماندگار است که مناسب جوانان ورزشکار و آنهایی که روحیه شادابی دارند، می باشد. نت‌های ابتدایی ادکلن گوچی بای گوچی اسپرت شامل گریپ فروت درخشان، ماندارین و سرو است که رایحه شادا..
0 تومان
نمایش 1 تا 24 از 38 (2 صفحه)
گوچی

درباره عطر گوچی:

خانه گوچی توسط گوچیو گوچی در سال 1921 در فلورانس ایتالیا تأسیس شد. گوچی با الهام از چمدان های زیبای مسافران ثروتمند، هنگامیکه در هتل ساووی لندن حمل می کرد، با هدف ترکیب ظرافت و لطافت این چمدان ها به فلورانس بازگشت و رفته رفته مشغول طراحی کیف و چمدان های چرمی شد. کالاهای چرمی با کیفیت این شرکت تقاضای زیادی داشتند و زمانی که چرم در طول جنگ جهانی دوم کمیاب بود، استفاده نوآورانه گوچی از کنف و کتان باعث گسترش زیبایی برند شد. گوچیو گوچی در سال 1953 از دنیا رفت، اما پسران و نوه‌اش بر گسترش موفقیت‌آمیز شرکت به یک تولیدکننده کالاهای لوکس معروف در سراسر جهان نظارت کردند. لوگوی این شرکت "دابل جی" که به شکل دو حرف G می باشد در دهه 1960 ثبت شد. گوچی در سال 1974 با تولید عطر گوچی نامبر وان، خط تولید عطر و ادکلن خود را راه اندازی نمود.

بهترین و پرفروش ترین های عطر گوچی مردانه:

  • ادکلن گوچی گیلتی مردانه: عطری بسیار پر طرفدار و مخصوص مردان با سلیقه و شیک پوش می باشد، مردانی که می دانند چه می خواهند و چگونه چیزی را که می خواهند بدست آورند. ادکلن گوچی گیلتی مردانه عطری کاریزماتیک و با ترکیبی اغواکننده، هر زنی را به سمت شما جذب می کند.
  • عطر گوچی گیلتی ابسولوت مردانه: از مواد خاص و کمیاب تولید شده و دارای ساختاری مقاوم و ماندگار است. عطر گوچی گیلتی ابسولوت مردانه با جسارتی مثال زدنی از نت چرم به عنوان تنها نت در رایحه ابتدایی استفاده کرده تا تاکید ویژه ای بر این نت مردانه و اغواگر داشته باشد.
  • ادکلن گوچی بای گوچی مردانه: عطری بسیار خوشبو و با ماندگاری بالا است و یکی از پرفروش ترین عطرهای مردانه گوچی به شمار می رود. بطری عطر گوچی بای گوچی مردانه شیشه شفاف و بخارآلودی دارد که درپوش نقره‌ای زیبایی با نماد مشهور دهانه افسار اسب در قسمت بالایی آن می‌درخشد.

بهترین و پرفروش ترین های عطر گوچی زنانه:

  • ادکلن گوچی گیلتی زنانه: عطری باشکوه و با ظاهر زیبا و خاص خود مناسب برای مهمانی های ویژه و پر حرارت است. عطر گوچی گیلتی زنانه مخصوص دختران جذاب، جسور، دلفریب و شجاعی است که عاشق خودشان و رفتن به پارتی ها هستند.
  • عطر گوچی گیلتی ابسولوت زنانه: از مواد خاص و کمیاب تولید شده و دارای ساختاری مقاوم و ماندگار است. الساندرو میشل مدیر برند درباره عطر گوچی گیلتی ابسولوت زنانه می گوید: "من بدنبال عطری با رایحه شاتوت بودم. این یک جادویی است که به طبیعت و احساسات مربوط می شود.
  • عطر گوچی بای گوچی زنانه: عطری پرقدرت و با ماندگاری بالاست که در واقع پرفروش ترین محصول گوچی بشمار می رود. ادکلن گوچی بای گوچی ادوپرفیوم زنانه عطری پرطرفدار و بسیار خوشبو و شکیل است که جلوه زیبایی به میز آرایش شما داده و مخصوص زنان مشکل پسند می باشد.

قیمت عطر گوچی:

قیمت ادکلن های گوچی بطور کلی در رنج بالایی قرار دارند، چراکه گوچی یک برند لوکس است که محصولات خود را از مواد درجه یک با استفاده از برترین طراحان عطر تولید می کند. عطرهای گوچی به دلیل تخصص برند روی تولید محصولات چرمی، با الهام از چرم ساخته و این موضوع باعث شده که عطر گوچی جزء عطرهای لوکس و محبوب قرار بگیرد. همینطور گوچی با بهره بردن از تبلیغات پرزرق و برق توسط چهره های مشهور هنری از جمله جیمز فرانکو، جرد لتو، لانا دل ری، مایلی سایرس، هری استایل، ایوان ریچل وود، کریس اوانز و ... باعث شناخته تر شدن و قیمت لوکس خود شده است.

تاریخچه برند گوچی (عطر گوچی):

گوچی یک خانه مد لوکس ایتالیایی است که در فلورانس، ایتالیا واقع شده است. خطوط تولید آن شامل کیف های دستی، لباس های آماده، کفش و لوازم جانبی، آرایش، عطر و دکوراسیون منزل است. گوچی در سال 1921 توسط گوچیو گوچی در فلورانس، توسکانی تاسیس شد. تحت هدایت آلدو گوچی (پسر گوچیو)، گوچی به یک برند شناخته شده در سراسر جهان تبدیل شد. به دنبال اختلافات خانوادگی در طول دهه 1980، خانواده گوچی تا سال 1993 به طور کامل از سرمایه شرکت کنار گذاشته شدند. در سال 1999، گوچی توسط شرکت فرانسوی Pinault Printemps Redoute خریداری شد که بعداً به Kering تبدیل شد.

موسس گوچی:

Guccio Giacinto Gucci در سال 1881 در فلورانس ایتالیا متولد شد. وی در سنین نوجوانی فلورانس را به مقصد پاریس ترک کرد و در سال 1897 در لندن اقامت گزید تا در هتل گران قیمت ساووی کار کند. زمانی که در آنجا به عنوان یک ناقوس زن کار می کرد، چمدان های مشتریان ثروتمند هتل را بارگیری و یا تخلیه می کرد و از سلیقه آنها در مد و کیفیت پارچه ها و شرایط سفر مطلع می شد. او بعداً چهار سال برای Compagnie des Wagons-Lits، شرکت راه آهن اروپایی که در زمینه تفریحات مجلل در سفر تخصص داشت، کار کرد، بنابراین تجربه خود را با سبک زندگی لوکس افزایش داد. پس از جنگ جهانی اول، او برای فرانزی، سازنده چمدان های مسافری کار کرد و در نهایت در سال 1921 مغازه ای در فلورانس خرید و در آنجا چمدان‌های چرمی وارداتی می فروخت. او همچنین یک کارگاه کوچک افتتاح کرد تا اجناس چرمی خود را که توسط صنعتگران محلی ساخته می‌شد، بفروش می رساند و در نهایت، یک کارگاه بزرگتر برای اسکان 60 صنعتگر گوچی خریداری کرد.

تاسیس کمپانی گوچی:

بدین ترتیب گوچیانو گوچی در سال 1921 رسما برند خود را تاسیس کرد. در سال 1935 حمله موسولینی به اتیوپی باعث شد تا جامعه ملل تحریم تجاری ایتالیا را اعمال کند. چرم کمیاب شد و گوچی را وادار کرد تا پارچه های دیگری مانند رافیا، حصیر، چوب، کتان و جوت را در ترکیب محصولات معرفی کند. در سال 1937، گوچی کیف های دستی خود را عرضه کرد.

همسر و فرزندان گوچیو همگی در مغازه کار می کردند. آلدو، پسر گوچیو، از زمانی که در سال 1925 کار خود را در آنجا شروع کرد، به طور فزاینده ای درگیر شرکت خانوادگی شد. او با افتتاح یک فروشگاه جدید در رم در سال 1938، پدرش را متقاعد کرد که رشد کند و لوازم جانبی (دستکش، کمربند، کیف پول، جاکلیدی) بیشتری راه اندازی کرد. در طول جنگ جهانی دوم، صنعتگران گوچی روی ساخت چکمه برای پیاده نظام ایتالیایی کار کردند. این شرکت در طول جنگ جهانی دوم به دلیل کمبود مواد، کیف‌های دستی را از بوم پنبه‌ای به جای چرم تولید می‌کرد. با این حال، بوم با نماد دوگانه G همراه با نوارهای برجسته قرمز و سبز متمایز شد. پس از جنگ، گوچیو گوچی سهام شرکت را بین سه پسرش (آلدو، واسکو و رودولفو) تقسیم کرد. در سال 1947، گوچی کیف بامبو را روانه بازار و اولین شعار جهانی خود را ارائه کرد: "کیفیت مدت ها پس از فراموش شدن قیمت به یاد می ماند." ​​در سال 1952 کفش های موکاسین و مشهور گوچی عرضه شد.

گوچیو گوچی در 2 ژانویه 1953 در میلان درگذشت و چند ماه بعد گوچی اولین فروشگاه ایالات متحده خود را در خیابان پنجم و خیابان 58 نیویورک، دومین فروشگاه را در هتل سنت رجیس نیویورک در سال 1960 و فروشگاه سوم را در خیابان پنجم و خیابان 54 نیویورک در سال 1973 افتتاح کرد که باعث شد مردم محلی این منطقه را "گوچی سیتی" بنامند. در سال 1961، گوچی یک فروشگاه در لندن افتتاح و کیف جکی را راه اندازی کرد. در مارس 1963، گوچی اولین فروشگاه فرانسوی خود را در نزدیکی میدان وندوم در پاریس افتتاح کرد. نشان دوگانه G برای سگک کمربند و سایر تزئینات جانبی در سال 1964 معرفی شد. روسری فلورا در سال 1966 توسط رودولفو گوچی و ویتوریو آکورنرو برای گریس کلی پرنسس موناکو که یکی از مصرف کنندگان برجسته محصولات گوچی بود طراحی شد. در اکتبر 1968، گوچی فروشگاهی را در 347 Rodeo Drive افتتاح کرد که باعث شد بسیاری از ستاره های هالیوود از این برند حمایت کنند. با افتتاحیه Rodeo Drive اولین لباس های گوچی به بازار آمد. پیشرفت گوچی در ایالات متحده منجر به توسعه جهانی آن در آسیا (بازگشایی فروشگاهی در توکیو در 1972 و هنگ کنگ در سال 1974) و خاورمیانه شد. جان اف کندی رئیس جمهور ایالات متحده آلدو گوچی را "اولین سفیر ایتالیا در ایالات متحده" نامید.

در سال 1969، جورجیو، پسر آلدو، با راه‌اندازی بوتیک گوچی به‌تنهایی، اولین خصومت خانوادگی را برانگیخت، که سرانجام در سال 1972 توسط گروه خانواده جذب شد. پائولو گوچی، پسر آلدو، سعی کرد برند گوچی پلاس را به تنهایی راه اندازی کند. آلدو به دلیل توسعه بیشتر تجارت بین المللی تحت گوچی آمریکا که مالک آن بود مورد انتقاد قرار گرفت. در سال 1982، برای کاهش تنش در خانواده، گروه گوچی تجمیع و به یک شرکت تجاری عمومی، Guccio Gucci SpA تبدیل شد. رودولفو در می 1983 درگذشت و پسرش مائوریتزیو گوچی اکثریت سهام پدرش را در شرکت به ارث برد و جنگی قانونی علیه عمویش آلدو برای کنترل کامل گوچی به راه انداخت. در سال 1986، آلدو گوچی، 81 ساله، که تنها 16.7 درصد از گوچی در اختیارش باقی مانده بود، به دلیل فرار مالیاتی به یک سال زندان محکوم شد.

مشخصه دهه 1980 تولید انبوه محصولات گوچی بود که باعث درآمدزایی شد اما بر موقعیت گوچی به عنوان یک برند انحصاری لوکس تأثیر منفی گذاشت. مائوریتزیو، داون ملو را استخدام کرد تا گوچی را دوباره به مسیر خود بازگرداند. او کیف بامبو و لوفر گوچی را احیا کرد و دفتر مرکزی گوچی را از میلان به فلورانس بازگرداند، جایی که تاریخ گوچی عمیقاً ریشه دارد. از سال 1991 تا 1993، وضعیت مالی گوچی هنوز در وضعیت قرمز قرار داشت، مائوریتزیو گوچی به خاطر صرف مبالغ گزاف در دفتر مرکزی شرکت در فلورانس و میلان سرزنش شد. مائوریتزیو 50 درصد سهام باقی مانده را در سال 1993 خریداری کرد و به مشارکت خانواده در این گروه پایان داد. در مارس 1995، مائوریتزیو گوچی در لابی دفتر گوچی در میلان به ضرب گلوله کشته شد. این قتل توسط همسر سابق او پاتریزیا رگیانی و استخدام قاتل برای او صورت گرفت.

داون ملو، تام فورد را برای نظارت بر مجموعه لباس های آماده زنانه استخدام کرد و در سال 1994، تام فورد به عنوان مدیر خلاق Gucci انتخاب شد. تام فورد و ملو از آرشیوهای دهه 1970 این برند بازدید کردند. مجموعه 1995 فورد، که شامل لباس‌های سفید حسی با برش‌های تحریک‌آمیز بود، فوراً به یک موفقیت تبدیل شد. گوچی که از طریق لذت‌گرایی هیجان‌انگیز خلاقیت‌های تام فورد احیا شده بود، محصولات تحریک‌آمیزی را در نسخه‌های محدود مانند دستبندهای نقره‌ای و کمپین‌های تبلیغاتی تحریک‌آمیز مانند آرم G که روی موهای ناحیه تناسلی تراشیده شده بود، عرضه کرد. دومنیکو دی سوله، مشاور حقوقی خانواده گوچی از دهه 1980، مدیر عامل گوچی در سال 1994 شد. در سال 1997، Investcorp سهام خود را در Gucci فروخت. در پایان سال 2003، تام فورد از گوچی خارج شد و پس از خروج فورد، گروه گوچی سه طراح را برای ادامه موفقیت لیبل شاخص شرکت حفظ کرد: جان ری، الساندرا فاچینتی و فریدا جیانینی، که همگی زیر نظر خلاقانه فورد کار کرده بودند. فاچینتی در سال 2004 به سمت مدیر خلاق لباس زنانه ارتقا یافت و قبل از ترک شرکت برای دو فصل طراحی شد. جان ری به مدت سه سال به عنوان مدیر خلاق لباس مردانه خدمت کرد و فریدا جیانینی طراح کیف دستی گوچی از سال 2002، رئیس لوازم جانبی از سال 2004 و مدیر خلاق پوشاک و لوازم جانبی زنانه از سال 2005 و در سال 2006 به عنوان مدیر خلاق گوچی منصوب شد.

در دسامبر 2014، مارکو بیزاری، مدیر عامل سابق Bottega Veneta، به عنوان مدیر عامل Gucci انتخاب شد. او وظیفه داشت تا فروش رو به کاهش گوچی را با ایجاد انگیزه جدید افزایش دهد. در ژانویه 2015، بیزاری، الساندرو میکله را به عنوان مدیر خلاقیت گوچی منصوب کرد. الساندرو میکله از سال 2002 برای گوچی کار می کرد و به عنوان معاون فریدا جیانینی و طراح لوازم جانبی خدمت می کرد.

خط تولید عطر گوچی:

اولین عطر گوچی، Gucci No. 1 for Women، در سال 1974 معرفی شد. مجموعه ای از عطرهای مردانه و زنانه از آن زمان به بازار عرضه شده که بسیاری از آنها جایگاه افسانه ای را در میان کلکسیونرهای عطر به دست آورده اند. گوچی تاکنون بیش از 100 نوع عطر گوناگون تولید کرده است.