منو
سبد خرید

عطر گوچی

ادکلن گوچی گیلتی زنانه
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی ادکلن گوچی گیلتی زنانه:ادکلن گوچی گیلتی زنانه-GUCCI GUILTY عطری باشکوه و با ظاهر زیبا و خاص خود مناسب برای مهمانی های ویژه و پر حرارت است. عطر گوچی گیلتی زنانه مخصوص دختران جذاب، جسور، دلفریب و شجاعی است که عاشق خودشان و رفتن به پارتی ها هستند. ادکلن گوچی گیلتی زنانه با رایحه فلف..
0 تومان
ادکلن گوچی گیلتی مردانه
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: تلخ و ملایم
معرفی ادکلن گوچی گیلتی مردانه:ادکلن گوچی گیلتی مردانه-GUCCI GUILTY POUR HOMME عطری بسیار پر طرفدار و مخصوص مردان با سلیقه و شیک پوش می باشد، مردانی که می دانند چه می خواهند و چگونه چیزی را که می خواهند بدست آورند. ادکلن گوچی گیلتی مردانه عطری کاریزماتیک و با ترکیبی اغواکننده،..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر گوچی گیلتی اینتنس زنانه:عطر گوچی گیلتی اینتنس زنانه-GUCCI GUILTY INTENSE بعد از نسخه موفق ادکلن گوچی گیلتی زنانه با دوام و ماندگاری بیشتر عرضه شد. عطر گوچی گیلتی اینتنس زنانه تقریبا همان رایحه نسخه قبلی را داراست با این تفاوت که غلیظ تر و با ماندگاری بیشتر است. گوچی..
3,630,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تلخ و ملایم
معرفی عطر گوچی گیلتی اینتنس مردانه:عطر گوچی گیلتی اینتنس مردانه-GUCCI GUILTY INTENSE POUR HOMME بعد از نسخه موفق ادکلن گوچی گیلتی مردانه با دوام و ماندگاری بیشتر عرضه شد. عطر گوچی گیلتی اینتنس مردانه تقریبا همان رایحه نسخه قبلی را داراست با این تفاوت که غلیظ تر..
3,630,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی ادکلن گوچی گیلتی بلک زنانه:ادکلن گوچی گیلتی بلک زنانه-GUCCI GUILTY BLACK بعنوان رایحه اغوا کننده و اعتیادآور قرن 21 شناخته می شود. اکنون عطر گوچی گیلتی بلک زنانه روایتی را آغاز می کند که هنوز هم قانع کننده، پرشور و جسور است. این عطر، جسور، پر نشاط، جذاب و برنده جوا..
3,190,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی ادکلن گوچی گیلتی بلک مردانه:ادکلن گوچی گیلتی بلک مردانه-GUCCI GUILTY BLACK POUR HOMME بعنوان رایحه اغوا کننده و اعتیادآور قرن 21 شناخته می شود. اکنون عطر گوچی گیلتی بلک مردانه روایتی را آغاز می کند که هنوز هم قانع کننده، پرشور و جسور است. این عطر، جسور، پر نشاط، جذاب&nb..
3,190,000 تومان
ادکلن گوچی گیلتی پلاتینیوم ادیشن زنانه
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی ادکلن گوچی گیلتی پلاتینیوم ادیشن زنانه:ادکلن گوچی گیلتی پلاتینیوم ادیشن زنانه-GUCCI GUILTY PLATINUM نسخه لیمیتد ادیشن و ویژه گوچی و نسخه دیگری از مجموعه عطرهای گوچی گیلتی می باشد. عطر گوچی گیلتی پلاتینیوم زنانه با بطری فلزی اش الهام گرفته از دنیای مدرن و رمانتیک مدیر تولید گ..
0 تومان
ادکلن گوچی گیلتی پلاتینیوم ادیشن مردانه
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی ادکلن گوچی گیلتی پلاتینیوم ادیشن مردانه:ادکلن گوچی گیلتی پلاتینیوم ادیشن مردانه-GUCCI GUILTY PLATINUM POUR HOMME نسخه لیمیتد ادیشن و ویژه گوچی و نسخه دیگری از مجموعه عطرهای گوچی گیلتی می باشد. عطر گوچی گیلتی پلاتینیوم مردانه با بطری فلزی اش الهام گرفته از دنیای مدرن و رمانتی..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر گوچی گیلتی ابسولوت زنانه:عطر گوچی گیلتی ابسولوت زنانه-GUCCI GUITLY ABSOLUTE POUR FEMME نسخه دیگری از مجموعه عطرهای گوچی گیلتی است که از مواد خاص و کمیاب تولید شده و دارای ساختاری مقاوم و ماندگار است. الساندرو میشل مدیر برند درباره عطر گوچی گیلتی ابسولوت زنانه می گوید: "م..
3,740,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تلخ
معرفی عطر گوچی گیلتی ابسولوت مردانه:عطر گوچی گیلتی ابسولوت مردانه-GUCCI GUITLY ABSOLUTE POUR HOMME نسخه دیگری از مجموعه عطرهای گوچی گیلتی است که از مواد خاص و کمیاب تولید شده و دارای ساختاری مقاوم و ماندگار است. عطر گوچی گیلتی ابسولوت مردانه با جسارتی مثال زدنی از نت چرم به عنوان ..
3,740,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر گوچی عود:عطر گوچی عود-GUCCI OUD عطری مجلل، مرموز و مسحور کننده، با مواد تشکیل دهنده غنی و ماندگار که بر پایه عود و 100% طبیعی ساخته شده است. عطر گوچی عود بدلیل رایحه خاص و تندش در حقیقت هم زنانه و هم مردانه است اما بدلیل شکل آن که مشابه نسخه های زنانه قبلی می باشد، در دسته عط..
3,630,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر گوچی اینتنس عود:عطر گوچی اینتنس عود-GUCCI INTENSE OUD عطری شرقی، ماندگار و بسیار اغواکننده است که بر پایه عود ساخته شده و ترکیب آن طوری است که خانم ها نیز می توانند از آن استفاده کنند. عطر گوچی اینتنس عود با الهام از سفرهای عجیب و غریب به زمان گذشته و با مواد سنتی شرقی خ..
5,830,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر گوچی پریمیر:عطر گوچی پریمیر-Gucci Premiere الهام گرفته از ستاره پایان ناپذیر هالیوود، Blake Lively و همچنین زرق و برق دنیای هالیوود است. عطر گوچی پریمیر با الهام از لباس های زیبا از مجموعه مد لباس گوچی است که در جشنواره فیلم کن 2010 به نمایش درآمد و در واقع یک دعوت نامه ای بر..
3,630,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی ادکلن گوچی مید تو میژر:ادکلن گوچی مید تو میژر-GUCCI Made to Measure عطری لطیف و امروزی و مخصوص مردان مدرن و با صفایی است که خواستار بهترین ها هستند. ادکلن گوچی مید تو میژر با الهام از کت و شلوار مردانه و بی عیب و نقص Made to Measure با یک تجربه منحصر به فرد طراحی شد که ..
2,970,000 تومان
ادکلن گوچی بای گوچی زنانه ادوتوالت
تماس بگیرید
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی ادکلن گوچی بای گوچی زنانه ادوتوالت:ادکلن گوچی بای گوچی زنانه ادوتوالت-Gucci BY GUCCI نسخه ملایم و سبک تر عطر گوچی بای گوچی ادوپرفیوم است که با توجه به قیمت مناسب آن مورد توجه بسیاری از طرفداران خود قرار گرفته است. عطر گوچی بای گوچی زنانه با رایحه گلابی و گوآوا آغاز شده و در ادامه..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تند و تلخ
معرفی ادکلن گوچی بای گوچی مردانه:ادکلن گوچی بای گوچی مردانه-Gucci BY GUCCI POUR HOMME عطری بسیار خوشبو و با ماندگاری بالا است و یکی از پرفروش ترین عطرهای مردانه گوچی به شمار می رود. ادکلن گوچی بای گوچی پورهوم عطری مدرن و چوبی است که با رایحه ترنج، سرو و بنفشه آغاز می شود. نت‌..
2,860,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: تند و شیرین
معرفی عطر گوچی بای گوچی زنانه ادوپرفیوم:عطر گوچی بای گوچی زنانه ادوپرفیوم-Gucci BY GUCCI عطری پرقدرت و با ماندگاری بالاست که در واقع پرفروش ترین محصول گوچی بشمار می رود. ادکلن گوچی بای گوچی ادوپرفیوم زنانه عطری پرطرفدار و بسیار خوشبو و شکیل است که جلوه زیبایی به میز آرای..
3,850,000 تومان
ادکلن گوچی بای گوچی اسپرت مردانه
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: تلخ و ملایم
معرفی ادکلن گوچی بای گوچی اسپرت مردانه:ادکلن گوچی بای گوچی اسپرت مردانه-Gucci BY GUCCI SPORT عطری تلخ و ماندگار است که مناسب جوانان ورزشکار و آنهایی که روحیه شادابی دارند، می باشد. نت‌های ابتدایی ادکلن گوچی بای گوچی اسپرت شامل گریپ فروت درخشان، ماندارین و سرو است که رایحه شاداب و ..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین
معرفی عطر گوچی بامبو:عطر گوچی بامبو-GUCCI BAMBOO عطری مدرن و قدرتمند، در عین حال با لطافت زنانه است که از گلهای عجیب و غریب و چوبهای عمیق، مخصوص زنانی با شخصیت چند وجهی ساخته شد. ادکلن گوچی بامبو بیانگر اعتماد به نفس ذاتی زنانه بوده و از ماندگاری بسیار بالا برخوردار می باشد. ..
3,190,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر گوچی بلوم:عطر گوچی بلوم-GUCCI BLOOM اولین عطر این برند بعد از بروی کار آمدن Alessandro Michele مدیر تولید جدید گوچی است. وی می گوید: "من عطری سرسبز می‌خواستم، رایحه‌ای شجاعانه که شما را به باغی وسیع پر از گلها و گیاهان ببرد. باغی به زیبایی زنان، رنگارنگ، وحشی، متنوع، جایی که ..
3,630,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی ادکلن گوچی فلورا ادوتوالت:ادکلن گوچی فلورا ادوتوالت-Flora BY GUCCI عطری روح بخش و محبوب و مناسب برای خانمهای احساسی و سخت پسند بوده و فقط کافی است یکبار آن را امتحان کنید. عطر فلورا بای گوچی ادوتوالت مشتریان جوان را هدف قرار داده، دختران جوان و اغواگری که به روایح گلی علاقه مند ه..
2,860,000 تومان
ادکلن گوچی فلورا اوفرش
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی ادکلن گوچی فلورا اوفرش:ادکلن گوچی فلورا اوفرش-Flora BY GUCCI EAU FRAICHE عطری کامل و استثنایی و نسخه خنک و تابستانه گوچی فلورا است. ادکلن فلورا بای گوچی اوفرش عطری مسحور کننده و جوان پسند است که دارای رایحه ای ملایم و صمیمی از گلها و میوه های تازه می باشد. گوچی فلو..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر گوچی فلورا ادوپرفیوم:عطر گوچی فلورا ادوپرفیوم-Flora BY GUCCI عطر بسیار شیک و مدرنی که مناسب برای خانمهای جوان و سخت پسند می باشد. عطر فلورا بای گوچی ادو پرفیوم از عصاره گلهای کمیاب ساخته شده که همین امر آن را از دیگر عطرها متمایز می کند. این عطر قوی تر، عمیق تر، اغو..
3,300,000 تومان
ادکلن گوچی فلورا گورجس گاردنیا ادوتوالت
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی ادکلن گوچی فلورا گورجس گاردنیا ادوتوالت:ادکلن گوچی فلورا گورجس گاردنیا ادوتوالت-Flora BY GUCCI GORGEOUS GARDENIA (یاسمن مجلل)، با رایحه غالب یاسمن و مواد اولیه لوکس و گران قیمت عرضه شد. در سال 2012 کمپانی گوچی با معرفی مجموعه ی افسانه ای و ماندگار Garden که شامل پنج عطر..
0 تومان
نمایش 1 تا 24 از 30 (2 صفحه)
گوچی

درباره عطر گوچی:

خانه گوچی توسط گوچیو گوچی در سال 1921 تأسیس شد. گوچی با الهام از چمدان های زیبای مسافران هنگامیکه در هتل ساووی لندن حمل می کرد، با هدف ترکیب ظرافت و لطافت چمدان مسافران ثروتمندی که مشاهده می کرد به فلورانس بازگشت و رفته رفته مشغول طراحی کیف و چمدان های چرمی شد. کالاهای چرمی با کیفیت اسب سواری این شرکت تقاضای زیادی داشتند و زمانی که چرم در طول جنگ جهانی دوم کمیاب بود، استفاده نوآورانه گوچی از کنف و کتان باعث گسترش زیبایی برند شد. گوچیو گوچی در سال 1953 از دنیا رفت، اما پسران و نوه‌اش بر گسترش موفقیت‌آمیز شرکت به یک تولیدکننده کالاهای لوکس معروف در سراسر جهان نظارت کردند. لوگوی این شرکت "دابل جی" که به شکل دو حرف G می باشد در دهه 1960 ثبت شد.

بهترین و پرفروش ترین های عطر گوچی مردانه:

  • ادکلن گوچی گیلتی مردانه ادوتوالت: عطری بسیار پر طرفدار و مخصوص مردان با سلیقه و شیک پوش می باشد، مردانی که می دانند چه می خواهند و چگونه چیزی را که می خواهند بدست آورند. ادکلن گوچی گیلتی مردانه عطری کاریزماتیک و با ترکیبی اغواکننده، هر زنی را به سمت شما جذب می کند.
  • عطر گوچی گیلتی ابسولوت مردانه ادوپرفیوم: از مواد خاص و کمیاب تولید شده و دارای ساختاری مقاوم و ماندگار است. عطر گوچی گیلتی ابسولوت مردانه با جسارتی مثال زدنی از نت چرم به عنوان تنها نت در رایحه ابتدایی استفاده کرده تا تاکید ویژه ای بر این نت مردانه و اغواگر داشته باشد.
  • ادکلن گوچی بای گوچی مردانه ادوتوالت: عطری بسیار خوشبو و با ماندگاری بالا است و یکی از پرفروش ترین عطرهای مردانه گوچی به شمار می رود. بطری عطر گوچی بای گوچی مردانه شیشه شفاف و بخارآلودی دارد که درپوش نقره‌ای زیبایی با نماد مشهور دهانه افسار اسب در قسمت بالایی آن می‌درخشد.

بهترین و پرفروش ترین های عطر گوچی زنانه:

  • ادکلن گوچی گیلتی زنانه ادوتوالت: عطری باشکوه و با ظاهر زیبا و خاص خود مناسب برای مهمانی های ویژه و پر حرارت است. عطر گوچی گیلتی زنانه مخصوص دختران جذاب، جسور، دلفریب و شجاعی است که عاشق خودشان و رفتن به پارتی ها هستند.
  • عطر گوچی گیلتی ابسولوت زنانه ادوپرفیوم: از مواد خاص و کمیاب تولید شده و دارای ساختاری مقاوم و ماندگار است. الساندرو میشل مدیر برند درباره عطر گوچی گیلتی ابسولوت زنانه می گوید: "من بدنبال عطری با رایحه شاتوت بودم. این یک جادویی است که به طبیعت و احساسات مربوط می شود.
  • عطر گوچی بای گوچی زنانه ادوپرفیوم: عطری پرقدرت و با ماندگاری بالاست که در واقع پرفروش ترین محصول گوچی بشمار می رود. ادکلن گوچی بای گوچی ادوپرفیوم زنانه عطری پرطرفدار و بسیار خوشبو و شکیل است که جلوه زیبایی به میز آرایش شما داده و مخصوص زنان مشکل پسند می باشد.

قیمت عطر گوچی:

قیمت ادکلن های گوچی بطور کلی در رنج بالایی قرار دارند، چراکه گوچی یک برند لوکس است که محصولات خود را از مواد درجه یک با استفاده از برترین طراحان عطر تولید می کند. عطرهای گوچی به دلیل تخصص برند روی تولید محصولات چرمی، با الهام از چرم ساخته و این موضوع باعث شده که عطر گوچی جزء عطرهای لوکس و محبوب قرار بگیرد.

تاریخچه برند گوچی (عطر گوچی):

یک خانه مد لوکس ایتالیایی است که در فلورانس، ایتالیا واقع شده است. خطوط تولید آن شامل کیف های دستی، لباس های آماده، کفش و لوازم جانبی، آرایش، عطر و دکوراسیون منزل است. گوچی در سال 1921 توسط گوچیو گوچی در فلورانس، توسکانی تاسیس شد. تحت هدایت آلدو گوچی (پسر گوچیو)، گوچی به یک برند شناخته شده در سراسر جهان تبدیل شد، نمادی از دولچه ویتا ایتالیایی. به دنبال اختلافات خانوادگی در طول دهه 1980، خانواده گوچی تا سال 1993 به طور کامل از سرمایه شرکت کنار گذاشته شدند. در سال 1999، گوچی توسط شرکت فرانسوی Pinault Printemps Redoute خریداری شد که بعداً به Kering تبدیل شد. در طول دهه 2010، گوچی به یک برند نمادین «گیک شیک» تبدیل شد.

جیمز فرانکو، جرد لتو، لانا دل ری، مایلی سایرس، هری استایل، ایوان ریچل وود، کریس اوانز و ...

موسس گوچی:

Guccio Giacinto Gucci در سال 1881 در فلورانس ایتالیا متولد شد. وی در سنین نوجوانی فلورانس را به مقصد پاریس ترک کرد و در سال 1897 در لندن اقامت گزید تا در هتل گران قیمت ساوی کار کند. زمانی که در آنجا به عنوان یک ناقوس کار می کرد، چمدان های مشتریان ثروتمند هتل را بارگیری/تخلیه می کرد و از سلیقه آنها در مد، کیفیت، پارچه ها و شرایط سفر مطلع می شد. او بعداً چهار سال برای Compagnie des Wagons-Lits، شرکت راه آهن اروپایی که در زمینه تفریحات مجلل در سفر تخصص داشت، کار کرد، بنابراین تجربه خود را با سبک زندگی مجلل سفر افزایش داد. پس از جنگ جهانی اول، او برای سازنده چمدان های فرانزی کار کرد و در نهایت در سال 1921 مغازه ای در فلورانس خرید و در آنجا چمدان‌های چرمی وارداتی می فروخت. او همچنین یک کارگاه کوچک افتتاح کرد تا اجناس چرمی خود را که توسط صنعتگران محلی ساخته می‌شد، بفروش می رساند. در نهایت، یک کارگاه بزرگتر برای اسکان 60 صنعتگر گوچی خریداری کرد.

تاسیس کمپانی گوچی:

در سال 1935 حمله موسولینی به اتیوپی باعث شد تا جامعه ملل تحریم تجاری ایتالیا را اعمال کند. چرم کمیاب شد و گوچیو گوچی را وادار کرد تا پارچه های دیگری مانند رافیا، حصیری، چوب، کتان و جوت را در ترکیب محصولات معرفی کند. موتیف رومبی، امضای گوچی، ایجاد شد. Gucci یک تکنیک جدید برنزه کردن را برای تولید "cuoio grasso" توسعه داد که به یک علامت تجاری Gucci تبدیل شد. در سال 1937، گوچی کیف های دستی خود را عرضه کرد.

همسر و فرزندان گوچیو همگی در مغازه کار می کردند. آلدو، پسر گوچیو، از زمانی که در سال 1925 کار خود را در آنجا شروع کرد، به طور فزاینده ای درگیر شرکت خانوادگی شد. او با افتتاح یک فروشگاه جدید در رم (21 Via Condotti) در سال 1938، پدرش را متقاعد کرد که رشد کند و لوازم جانبی Gucci (دستکش) بیشتری راه اندازی کرد. ، کمربند، کیف پول، جاکلیدی). در طول جنگ جهانی دوم، صنعتگران گوچی روی ساخت چکمه برای پیاده نظام ایتالیایی کار کردند.

این شرکت در طول جنگ جهانی دوم به دلیل کمبود مواد کیف‌های دستی را از بوم پنبه‌ای به جای چرم تولید می‌کرد. با این حال، بوم با نماد دوگانه G همراه با نوارهای برجسته قرمز و سبز متمایز شد. پس از جنگ، تاج گوچی که یک سپر و شوالیه زره پوش را نشان می داد که با روبانی که نام خانوادگی روی آن نوشته شده بود احاطه شده بود، مترادف با شهر فلورانس شد.

پس از جنگ، گوچیو گوچی سهام شرکت را بین سه پسرش (آلدو، واسکو و رودولفو) تقسیم کرد. در سال 1947، گوچی کیف بامبو را روانه بازار کرد. این برند اولین شعار جهانی خود را ارائه کرد، کیفیت مدت ها پس از فراموش شدن قیمت به یاد می ماند. ​​در سال 1952 کفش های موکاسین و مشهور گوچی عرضه شد. گوچیو گوچی در 2 ژانویه 1953 در میلان درگذشت. در نوامبر 1953، گوچی اولین فروشگاه ایالات متحده خود را در خیابان پنجم و خیابان 58 نیویورک افتتاح کرد. دومین فروشگاه نیویورک در هتل سنت رجیس در سال 1960 افتتاح شد و فروشگاه سوم در خیابان پنجم و خیابان 54 در سال 1973 افتتاح شد که باعث شد مردم محلی این منطقه را "گوچی سیتی" بنامند.

در سال 1961، گوچی یک فروشگاه در لندن و پالم بیچ افتتاح کرد و کیف جکی را راه اندازی کرد. در مارس 1963، گوچی اولین فروشگاه فرانسوی خود را در نزدیکی میدان وندوم در پاریس افتتاح کرد.[5] نشان دوگانه G برای سگک کمربند و سایر تزئینات جانبی در سال 1964 معرفی شد.[9] روسری فلورا در سال 1966 توسط رودولفو گوچی و ویتوریو آکورنرو برای گریس کلی پرنسس موناکو که یکی از مصرف کنندگان برجسته محصولات گوچی بود طراحی شد. در اکتبر 1968، گوچی فروشگاهی را در 347 Rodeo Drive افتتاح کرد که باعث شد بسیاری از ستاره های هالیوود از این برند حمایت کنند. با افتتاحیه Rodeo Drive اولین لباس های گوچی به بازار آمد. پیشرفت گوچی در ایالات متحده منجر به توسعه جهانی آن در آسیا (بازگشایی توکیو در 1972، هنگ کنگ در سال 1974) و خاورمیانه شد. جان اف کندی رئیس جمهور ایالات متحده آلدو گوچی را "اولین سفیر ایتالیا در ایالات متحده" نامید.

در سال 1969، جورجیو، پسر آلدو، با راه‌اندازی بوتیک گوچی به‌تنهایی، اولین خصومت خانوادگی را برانگیخت، که سرانجام در سال 1972 توسط گروه خانواده جذب شد.[6] در طول دهه 1980، حماسه گوچی مدیریت ارشد خانواده شرکت را از بین برد و تیترهای مطبوعات را تغذیه کرد. پائولو گوچی، پسر آلدو، سعی کرد برند گوچی پلاس را به تنهایی راه اندازی کند. آلدو به دلیل توسعه بیشتر تجارت بین المللی تحت گوچی آمریکا که مالک آن بود مورد انتقاد قرار گرفت. در سال 1982، برای کاهش تنش در خانواده، گروه گوچی تجمیع شد و به یک شرکت تجاری عمومی، Guccio Gucci SpA تبدیل شد.[15][5] رودولفو در می 1983 درگذشت. پسرش مائوریتزیو گوچی اکثریت سهام پدرش را در شرکت به ارث برد و جنگی قانونی علیه عمویش آلدو برای کنترل کامل گوچی به راه انداخت (تعقیب قضایی به رهبری دادستان شهر رودلف جولیانی و دومینیکو دو سوله نماینده خانواده گوچی). ] مائوریتزیو گوچی مدیریت شرکت را بر عهده گرفت. در سال 1986، آلدو گوچی، 81 ساله، که تنها 16.7 درصد از گوچی در اختیارش باقی مانده بود، به دلیل فرار مالیاتی به یک سال زندان محکوم شد.

مشخصه دهه 1980 تولید انبوه محصولات گوچی بود که باعث درآمدزایی شد اما بر موقعیت گوچی به عنوان یک برند انحصاری لوکس تأثیر منفی گذاشت. Maurizio Gucci داون ملو را استخدام کرد تا گوچی را دوباره به مسیر خود بازگرداند. او کیف بامبو و لوفر گوچی را احیا کرد. او دفتر مرکزی گوچی را از میلان به فلورانس بازگرداند، جایی که تاریخ گوچی عمیقاً ریشه دارد.

از سال 1991 تا 1993، وضعیت مالی گوچی هنوز در وضعیت قرمز قرار داشت، مائوریتزیو گوچی به خاطر صرف مبالغ گزاف در دفتر مرکزی شرکت در فلورانس (Via delle Caldaie palazzo) و در میلان سرزنش شد. Investcorp 50٪ باقی مانده از Guccio Gucci S.p.A را از Maurizio Gucci در سال 1993 خریداری کرد و به مشارکت خانواده در این گروه پایان داد.[22] در مارس 1995، مائوریتزیو گوچی در لابی دفتر گوچی در میلان به ضرب گلوله کشته شد.[23] همسر سابق او پاتریزیا رگیانی به دلیل استخدام قاتل برای قتل او 16 سال در زندان گذراند.

داون ملو تام فورد را برای نظارت بر مجموعه لباس های آماده زنانه استخدام کرد.[22] در سال 1994، تام فورد به عنوان مدیر خلاق Gucci انتخاب شد.[26] فورد و ملو از آرشیوهای دهه 1970 این برند بازدید کردند. مجموعه 1995 فورد، که شامل لباس‌های سفید حسی با برش‌های تحریک‌آمیز بود، فوراً به یک موفقیت تبدیل شد.[22] گوچی که از طریق لذت‌گرایی هیجان‌انگیز خلاقیت‌های تام فورد احیا شد، همچنین محصولات تحریک‌آمیزی را در نسخه‌های محدود مانند دستبندهای نقره‌ای، [27] رشته جی [28] و کمپین‌های تبلیغاتی تحریک‌آمیز مانند آرم G که روی موهای ناحیه تناسلی تراشیده شده بود، عرضه کرد.

دومنیکو دی سوله، مشاور حقوقی خانواده گوچی از دهه 1980 و مدیر عامل گوچی در سال 1994 شد. در سال 1997، Investcorp سهام خود را در Gucci فروخت.

نش در دسامبر 2000 زمانی که گوچی 51 درصد از خانه لباس الکساندر مک کوئین را خریداری کرد، به وجود آمد، زیرا مک کوئین همچنین طراح خلاق Givenchy LVMH در آن زمان بود.[35] دشمنی پیرامون گوچی در سپتامبر 2001 زمانی که همه طرفین به توافق رسیدند پایان یافت.[34] در پایان سال 2003، تام فورد و دومنیکو د سوله رسمی کردند که قرارداد خود را با Gucci-PPR که در آوریل 2004 به پایان رسید، تمدید نخواهند کرد.[36]

پس از خروج فورد، گروه گوچی سه طراح را برای ادامه موفقیت لیبل شاخص شرکت حفظ کرد: جان ری، الساندرا فاچینتی و فریدا جیانینی، که همگی زیر نظر خلاقانه فورد کار کرده بودند. فاچینتی در سال 2004 به سمت مدیر خلاق لباس زنانه ارتقا یافت و قبل از ترک شرکت برای دو فصل طراحی شد. ری به مدت سه سال به عنوان مدیر خلاق لباس مردانه خدمت کرد. فریدا جیانینی – طراح کیف دستی گوچی از سال 2002، رئیس لوازم جانبی از سال 2004، و مدیر خلاق پوشاک و لوازم جانبی زنانه از سال 2005 – در سال 2006 به عنوان مدیر خلاق گوچی منصوب شد.

در دسامبر 2014، مارکو بیزاری، مدیر عامل سابق Bottega Veneta، به عنوان مدیر عامل Gucci انتخاب شد.[44] او وظیفه داشت تا فروش رو به کاهش گوچی را با ایجاد انگیزه جدیدی به برند معکوس کند.[45] در ژانویه 2015، بیزاری الساندرو میکله را به عنوان مدیر خلاقیت گوچی منصوب کرد. الساندرو میکله از سال 2002 برای گوچی کار می کرد و به عنوان معاون فریدا جیانینی و طراح لوازم جانبی سر خدمت می کرد.

تام فورد در اواسط دهه 90 تا اوایل قرن 21 به عنوان مدیر خالق این شرکت خدمت می کرد. فریدا جیانینی، مدیر خلاقیت، مسئولیت فورد را بر عهده گرفت و از سال 2015، الساندرو میشل در راس کار قرار دارد. مارکو بیزاری از دسامبر 2014 مدیر عامل گوچی و از ژانویه 2015 مدیر خلاقیت آلساندرو میکله است. گوچی یکی از شرکت های تابعه گروه لوکس فرانسوی کرینگ است.

خط تولید عطر گوچی:

اولین عطر گوچی، Gucci No. 1 for Women، در سال 1974 معرفی شد. مجموعه ای از عطرهای مردانه و زنانه از آن زمان به بازار عرضه شده است که بسیاری از آنها جایگاه افسانه ای را در میان کلکسیونرهای عطر به دست آورده اند.

گوچی تاکنون بیش از 100 نوع عطر گوناگون تولید کرده است. محصولات افسانه ای طراحی و تولید کرد که امروزه از پرفروشترین محصولات عطر و ادکلن جهان بشمار می روند.