منو
سبد خرید

عطر روشاز

جنسیت: زنانه رایحه: خنک و ملایم
aquawoman یک عطر رمانتیک با ترکیبی از آب دریاها و گلهای خوشبو و یادآور سواحل ناب مناطق استوایی است. این عطر مخصوص زنانی است که رویای بودن در جزیره های بهشتی را دارند، جاییکه می توانند آرامش و شور و نشاط داشته باشند. بطری این عطر با الهام از یک نوع ماهی فیروزه ای رنگ ساخته شده است.این عطر در سال ..
1,430,000 تومان
ROCHAS MAN EDT
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: شیرین
ROCHAS MAN یک عطر مردانه کاملا کلاسیک، بی پروا، درجه یک و نه چندان ناشناخته است که در ساخت این عطر از ترکیبات ویژه ای استفاده شده است. این عطر محصول سال 1999 می باشد.رایحه اولیه: تمشک- کاپوچینورایحه میانی: یاسمن- مشک- گل برفرایحه اصلی: نعناع هندی- مشک- چوب صندل ..
0 تومان
Lui ROCHAS EDT
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و شیرین
Lui ROCHAS در سال 2003 از رایحه چوبهای معطر و جنگلی توسط کمپانی ROCHAS ساخته شده است.رایحه اولیه: لیمورایحه میانی: سدررایحه اصلی: وانیل- نعناع هندی- عنبر ..
0 تومان
نمایش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)
روشاز

درباره روشاز:

کمپانی ROCHAS در سال 1931 توسط Marcel Rochas در فرانسه تاسیس شد. ROCHAS که یک کمپانی طراح مد لباس بود در سال 1944 توسط Edmond Roudnitska با طراحی عطر Femme رسما خط تولید عطر و ادکلن خود را راه اندازی نمود. البته Femme اولین عطر Marcel Rochas نبود چرا که در سال 1936 با تولید سه عطر AIR Jeune،  Audace و Avenue Matignon که منحصرا در شو لباس در اوایل جنگ جهانی اول فروخته شد، کار خود را با طراحی عطر و ادکلن آغاز کرده بود.