منو
سبد خرید

عطر جورجیو آرمانی

جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تلخ
معرفی ادکلن جورجیو آرمانی کد مردانه:ادکلن جورجیو آرمانی کد مردانه-GIORGIO ARMANI code POUR HOMME یک عطر شرقی و فریبنده برای مردان امروزی و مدرن بوده و هر شخصی را با هر سلیقه ای به خود جذب می کند. ادکلن آرمانی کد مردانه یک عطر برنده است که به شما امکان می دهد صحنه را تنظی..
3,300,000 تومان
ادکلن جورجیو آرمانی کد اسپرت
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: خنک
معرفی ادکلن جورجیو آرمانی کد اسپرت:ادکلن جورجیو آرمانی کد اسپرت-GIORGIO ARMANI code sport POUR HOMME نسخه اسپرت و بسیار روحیه بخش و باطراوت عطر آرمانی کد است که در عین هیجان بالا، آرامش بسیار عمیقی در آن نهفته است. ادکلن آرمانی کد اسپرت همانطور که از نامش پیداست، با روحیه ورزشکاری کاملا ساز..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و ملایم
معرفی ادکلن جورجیو آرمانی کد کولونیا:ادکلن جورجیو آرمانی کد کولونیا-GIORGIO ARMANI code COLONIA POUR HOMME نسخه دیگری از مجموعه عطرهای جورجیو آرمانی کد می باشد که در اولین لمس، واکنش احساسی ایجاد می کند. ادکلن آرمانی کد کولونیا عطری با ظرافت، احساس برانگیز، جذاب و با رایحه ای عمیق و تر..
3,300,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی ادکلن جورجیو آرمانی کد آیس:ادکلن جورجیو آرمانی کد آیس-GIORGIO ARMANI code ice POUR HOMME نسخه شفاف و خنک تر ادکلن آرمانی کد است که با تکیه بر مواد مدرن و غنی ساخته شد. ادکلن آرمانی کد آیس عطری درخشان، پویا و مستحکم است که با رایحه مدیترانه ای و اغوا کننده مانند امواج بلند اقیانوس، آدر..
3,800,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر جورجیو آرمانی کد پروفومو:عطر جورجیو آرمانی کد پروفومو-GIORGIO ARMANI code PROFUMO عطری شرقی با الهام از لباس رسمی شبانه جورجیو آرمانی است که مخصوص جذب و اغوای دیگران در ملاقات های رودرو می باشد. ادکلن آرمانی کد پروفومو عطری جذاب، قدرتمند و آتشین بوده و بیانگر ارتعاش دلفر..
3,300,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر جورجیو آرمانی کد ابسولو:عطر جورجیو آرمانی کد ابسولو-GIORGIO ARMANI code ABSOLU POUR HOMME بعد جدیدی از اغواگری مردانه با رایحه ای شرقی، اعتیادآور و ماندگار است. عطر جورجیو آرمانی کد ابسولو ترکیب هیجان انگیز خود را با ظرافت و اغواگری عطر آرمانی کد مردانه ترکیب می کند، در ..
3,300,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر جورجیو آرمانی کد زنانه:عطر جورجیو آرمانی کد زنانه-GIORGIO ARMANI code یک عطر احساس برانگیز، با ظرافت و لطیف، درست مانند پوشاک جورجیو آرمانی است که سرشار از عنصر زنانگی و معجزه ای از طبیعت است. ادکلن آرمانی کد زنانه عطری ساده در عین حال جذاب، آرام و در عین حال فریبنده است! با&..
3,500,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر جورجیو آرمانی کد کشمیر:عطر جورجیو آرمانی کد کشمیر-GIORGIO ARMANI code CASHMERE عطری شرقی با رایحه گلهای نفیس و یک رایحه عمیق از بوی خوش آب و هواست. ادکلن آرمانی کد کشمیر عطری جذاب و با جسارت است که به گفته دو طراح آن، "عطر جورجیو آرمانی کد کشمیر روایتی از عشق است، یک داستان و..
3,400,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و ملایم
معرفی ادکلن جورجیو آرمانی آکوا دی جیو:ادکلن جورجیو آرمانی آکوا دی جیو-GIORGIO ARMANI ACQUA DI GIO عطری بسیار خوشبو، خنک و باطراوت است که از رایحه گیاهان آبزی تولید شد. ادکلن آکوا دی جیو الهام گرفته از زیبایی جزیره پانتلری واقع در ایتالیا، جاییکه جورجیو آرمانی تعطیلات خود را د..
2,900,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی عطر جورجیو آرمانی آکوا دی جیو پروفومو:عطر جورجیو آرمانی آکوا دی جیو پروفومو-GIORGIO ARMANI ACQUA DI GIO PROFUMO نسخه دیگری از مجموعه عطرهای آکوا دی جیو است که این بار با رایحه اغواکننده تر و رنگ جذاب مشکی عرضه شد. ادکلن آکوا دی جیو پروفومو عطری شیک، با روح و عمیق بوده و ..
3,800,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی عطر جورجیو آرمانی آکوا دی جیو ابسولو:عطر جورجیو آرمانی آکوا دی جیو ابسولو-GIORGIO ARMANI ACQUA DI GIO ABSOLU محصول دیگری از خانواده محبوب و پرطرفدار آکوا دی جیو است که با غلظت و ماندگاری بالا نسبت به نسخه های قبلی ساخته شد. عطر آکوا دی جیو ابسولو اتحاد بین آب تازه و خنک با چوبهای گرم ..
3,600,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی عطر جورجیو آرمانی آکوا دی جیو پروفوندو:عطر جورجیو آرمانی آکوا دی جیو پروفوندو-GIORGIO ARMANI ACQUA DI GIO PROFONDO عطری مرکباتی، آبزی و نمکی است و یکی دیگر از مجموعه عطرهای آکوا دی جیو می باشد که با رایحه ای به شدت دریایی و باطراوت عرضه شد. پروفوندو در زبان ایتالیایی به معنای عمیق بود..
3,500,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر جورجیو آرمانی سی:عطر جورجیو آرمانی سی-GIORGIO ARMANI Si ادای احترام جورجیو آرمانی به زنان مدرن است. یک ترکیب مقاومت ناپذیر از ظرافت، قدرت و روح جاودانه که نقش برجسته ای در بیان احساسات خانمها بازی می کند. در واقع عطر جورجیو آرمانی سی احساسات عمیق، عشق و جذابیت یک زن را آشکار ..
3,300,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر جورجیو آرمانی سی اینتنس:عطر جورجیو آرمانی سی اینتنس-GIORGIO ARMANI Si intense عطری بی پروا و مسحور کننده و نسخه غلیظ و ماندگارتر عطر جورجیو آرمانی سی می باشد. Si در زبان ایتالیایی به معنای بله است و Si intense تاکید "بله" به احساسات درونی می باشد. عطر جورجیو آرمانی سی اینتنس با را..
3,700,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر جورجیو آرمانی سی رز سیگنیچر:عطر جورجیو آرمانی سی رز سیگنیچر-GIORGIO ARMANI Si rose signature نسخه دیگری از عطر مشهور و محبوب Si می باشد که سرشار از شور و شوق بوده و ماهیت زنان امروزی را به تصویر می کشد. زنی که به زندگی و شاد بودن "بله" می گوید. در ساختار ادکلن جورجی..
4,000,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر جورجیو آرمانی سی پشن:عطر جورجیو آرمانی سی پشن-GIORGIO ARMANI Si passione نسخه دیگری از مجموعه عطرهای آرمانی Si است که دارای ترکیبی غیر قابل مقاومت، ظریف، پرقدرت و دارای روح مستقل می باشد. عطر جورجیو آرمانی سی پشن مخصوص زنان با اعتماد به نفسی است که جرات گفتن بله و پذیرش ..
3,400,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و ترش
معرفی ادکلن جورجیو آرمانی او پور هوم:ادکلن جورجیو آرمانی او پور هوم-GIORGIO ARMANI eau pour homme اولین عطر جورجیو آرمانی است که در سال 1984 توسط Roger Pellegrino طراحی شده بود. ادکلن آرمانی او پور هوم عطری پرقدرت، کلاسیک و تاثیرگذار است که حدود 30 سال بعد یعنی در سال 2013 نسخه مدرن و ..
4,200,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی ادکلن جورجیو آرمانی ادو نویت:ادکلن جورجیو آرمانی ادو نویت-GIORGIO ARMANI eau de nuit pour homme حدود 30 سال پس از تولید ادکلن آرمانی او پور هوم که عطری کلاسیک و پرقدرت بود، مخصوص استفاده در شب، روانه بازار شد. ادکلن آرمانی ادو نویت عطری به مراتب گرم و جذاب تر از نسخه کلاسیک آن بو..
4,200,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی ادکلن جورجیو آرمانی ادو سدر:ادکلن جورجیو آرمانی ادو سدر-GIORGIO ARMANI eau de cedre pour homme عطری نفیس و غنی که از مواد گرانبها ساخته شده و از بوی کت مخمل مردانه آرمانی که یک کت نرم، ظریف و فوق العاده زیباست، الهام گرفته است. ادکلن آرمانی ادو سدر مردانه با رایحه قوی و ماندگار، مخصوص..
4,600,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و ملایم
معرفی عطر جورجیو آرمانی آکوا دی جیوا:عطر جورجیو آرمانی آکوا دی جیوا-GIORGIO ARMANI ACQUA di GIOIA عطری دلفریب از رایحه گیاهان خوش طعم و مست کننده است که از نعناع خرد شده به همراه یک نوع لیموی ایتالیایی که همراه با اولین شکوفه های بهاری برداشت می شود، ساخته شده است. این ترکیب ..
3,800,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و ملایم
معرفی عطر جورجیو آرمانی ایر دی جیوا:عطر جورجیو آرمانی ایر دی جیوا-GIORGIO ARMANI AIR di Gioia نسخه خنک و دریایی عطر آکوا دی جیوا بوده و مخصوص زنان قوی و با وقاری است که روحشان رها و آزاد، ولی هارمونی فوق العاده ای با طبیعت دارند. ادکلن ایر دی جیوا زنانه الهام گرفته از وزش نسی..
3,600,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر جورجیو آرمانی سان دی جیوا:عطر جورجیو آرمانی سان دی جیوا-GIORGIO ARMANI SUN di Gioia نسخه گرم و آفتابی عطر آکوا دی جیوا می باشد و مخصوص زنان قوی و با وقاری است که روحشان رها و آزاد، ولی هارمونی فوق العاده ای با طبیعت دارند. ادکلن سان دی جیوا زنانه سمبل نسیم و آفتاب ت..
3,600,000 تومان
ادکلن جورجیو آرمانی اتیتیود
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی ادکلن جورجیو آرمانی اتیتیود:ادکلن جورجیو آرمانی اتیتیود-GIORGIO ARMANI ATTITUDE ترکیبی است از ظرافت، مردانگی، استحکام و حس دل انگیز که هیچ مردی آنرا فراموش نخواهد کرد. ادکلن جورجیو آرمانی اتیتیود از مواد خالص و اسانسهای گرانبها تولید شده و زیبایی و ظرافت و خاصی دارد. عط..
0 تومان
ادکلن جورجیو آرمانی اتیتیود اکستریم
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تلخ
معرفی ادکلن جورجیو آرمانی اتیتیود اکستریم:ادکلن جورجیو آرمانی اتیتیود اکستریم-GIORGIO ARMANI ATTITUDE EXTREME نسخه غلیظ و ماندگارتر عطر اتیتیود است که با رایحه ای مصمم و به شدت مردانه عرضه شد. عصاره چوبی شرقی ادکلن اتیتیود اکستریم اثر مضاعفی برای نمایش مردانگی به طور ظریف، دقیق و فراموشن نشدنی&n..
0 تومان
نمایش 1 تا 24 از 27 (2 صفحه)
جورجیو آرمانی

درباره عطر جورجیو آرمانی:

کمپانی جورجیو آرمانی که معمولاً به عنوان Armani شناخته می شود، یک خانه مد لوکس ایتالیایی است که توسط Giorgio Armani در سال 1975 در میلان ایتالیا تاسیس شد. جورجیو آرمانی طراحی و تولید کالای چرمی، کفش، ساعت، جواهرات، لوازم جانبی، عینک، لوازم آرایشی، دکوراسیون داخلی منزل و عطر و ادکلن را در دست دارد و پس از پرادا دومین گروه مد بزرگ ایتالیا محسوب می شود. جورجیو آرمانی در همکاری با کمپانی لورآل در سال 1982 اولین عطر خود یعنی آرمانی فور ومن و دو سال بعد در سال 1984 ادکلن آرمانی فور من را روانه بازار کرد. عطر جورجیو آرمانی همواره به تولید عطرهای همه پسند مشهور بوده و از مشهورترین و برترین عطرهای جورجیو آرمانی می توان به سری عطرهای آکوا دی جیو زنانه و مردانه و آرمانی کد زنانه و مردانه اشاره کرد.

بهترین و پرفروش ترین های عطر جورجیو آرمانی مردانه:

  • ادکلن جورجیو آرمانی آکوا دی جیو ادوتوالت: عطری بسیار خوشبو، خنک و باطراوت است که از رایحه گیاهان آبزی تولید شد. ادکلن آکوا دی جیو الهام گرفته از زیبایی جزیره پانتلری واقع در ایتالیا، جاییکه جورجیو آرمانی تعطیلات خود را در آنجا سپری می کند، می باشد. رایحه ادکلن جورجیو آرمانی آکوا دی جیو برگرفته از حس آزادی و امتلاء بادهای بهاری همراه با بارانهای خنک و سبک است.
  • عطر جورجیو آرمانی آکوا دی جیو پروفومو پرفیوم: دارای یک ترکیب آبزی، معطر، چوبی و تند است که با رایحه مرکبات و دریایی آغاز شده و با درخشندگی عمیق و فریبنده بخور (ماده غنی الهام بخش و اغوا کننده) ایجاد یک عطر معطر و ماجراجویانه کرده است.
  • ادکلن جورجیو آرمانی کد پور هوم ادوتوالت: یک عطر شرقی و فریبنده برای مردان امروزی و مدرن بوده و هر شخصی را با هر سلیقه ای به خود جذب می کند. ادکلن ارمنی کد مردانه یک عطر برنده است که به شما امکان می دهد صحنه را تنظیم کرده و روحیه خود را بازیابی کنید. ادکلن جورجیو آرمانی کد عطری پیچیده و مرموز و مخصوص مردان کاریزماتیک می باشد. عطر جورجیو آرمانی کد در سال 2006 برنده fifi awards شد.

بهترین و پرفروش ترین های عطر جورجیو آرمانی زنانه:

  • عطر جورجیو آرمانی کد ادوپرفیوم: یک عطر احساس برانگیز، با ظرافت و لطیف، درست مانند پوشاک جورجیو آرمانی است که سرشار از عنصر زنانگی و معجزه ای از طبیعت است. ادکلن ارمنی کد زنانه عطری ساده در عین حال جذاب، آرام و در عین حال فریبنده است! با عطر جورجیو آرمانی کد زنانه صمیمیت و هیجان یک دیدار جدید فراموش نشدنی را ثبت کنید.
  • عطر جورجیو آرمانی آکوا دی جیوآ ادوپرفیوم: عطری دلفریب از رایحه گیاهان خوش طعم و مست کننده است که از نعناع خرد شده به همراه یک نوع لیموی ایتالیایی که همراه با اولین شکوفه های بهاری برداشت می شود، ساخته شده است. این ترکیب پرشور و هیجان که یادآور رایحه خوش موهیتو است، به یک رنسانس آبی تبدیل شده و به شکل رایحه ای غیر منتظره و سطح بالا پدیدار می شود.

قیمت عطر جورجیو آرمانی:

قیمت ادکلن های جورجیو آرمانی بطور کلی در رنج بالایی قرار دارند، چراکه جورجیو آرمانی یک برند لوکس است که محصولات خود را از مواد درجه یک با استفاده از برترین طراحان عطر تولید می کند. به همین دلیل اکثر مشتریان عطر جورجیو آرمانی از افراد متمول و سرشناس در سراسر دنیا هستند. ضمن اینکه عطر جورجیو آرمانی برای محصولات خود از تبلیغات پرزرق و برق توسط بازیگران و مدلهای مشهور و محبوب استفاده می کند.

تاریخچه برند جورجیو آرمانی (عطر جورجیو آرمانی):

خانه مد جورجیو آرمانی در سال 1975 توسط Giorgio Armani با کمک شریک معمارش Sergio Galeotti در میلان تاسیس شد. طرح های جورجیو آرمانی که در ابتدا پوشاک مردانه و جین بود، به سرعت در راس دنیای مد قرار گرفت و مدل ها و بازیگران به سمت طراحی های خلاقانه او هجوم آوردند. جورجیو آرمانی رفته رفته به یکی از معتبرترین برندهای شناخته شده در صنعت مد تبدیل شد و نامهای مشهوری را به سمت خود جلب کرد، مانند دیوید و ویکتوریا بکهام، کریستیانو رونالدو، رافائل نادال، مگان فاکس، ریحانا و ...

موسس جورجیو آرمانی:

جورجیو آرمانی در سال 1934 در شهر پیاچنزا ایتالیا متولد شد، جایی که او با برادر بزرگترش سرجیو و خواهر کوچکتر روزانا توسط مادرش ماریا رایموندی و پدرش اوگو آرمانی (حسابدار یک شرکت حمل و نقل) بزرگ شد. جورجیو آرمانی پس از اتمام دبیرستان، در گروه پزشکی دانشگاه میلان ثبت نام کرد، اما پس از سه سال، در سال 1953، وی دانشگاه را ترک کرد و برای گذراندن دوران سربازی به ارتش پیوست. به دلیل سابقه پزشکی، وی به بیمارستان نظامی در ورونا فرستاده شد. پس از گذراندن دوران سربازی جورجیو آرمانی تصمیم گرفت به دنبال یک مسیر شغلی متفاوت باشد، بنابراین در یک فروشگاه بعنوان طراح ویترین مشغول بکار شد و پس از آن بعنوان فروشنده پوشاک مردانه کارش را ادامه داد. در اواسط دهه 60 جورجیو آرمانی به کمپانی Nico Cerruti بعنوان طراح پوشاک مردانه رفت و در اواخر دهه 60 با Sergio Galeotti که یک معمار بود آشنا شد. در سال 1973، گالئوتی او را متقاعد کرد که یک دفتر طراحی در میلان افتتاح کند. این امر منجر به یک دوره همکاری گسترده شد که طی آن آرمانی به عنوان طراح مستقل در تعدادی از خانه های مد از جمله آلگری، باگوتا، هیلتون، سیکونز، گیبا، مونتدورو و تندرس کار کرد. این تجربه به جورجیو آرمانی فرصتی داد تا سبک خود را به شیوه های جدید توسعه دهد. او اکنون آماده بود تا انرژی خود را به برچسب شخصی خود اختصاص دهد و نهایتا در سال 1975 با کمک شریکش برند GIORGIO ARMANI را تاسیس کرد.

تاسیس کمپانی جورجیو آرمانی:

جورجیو آرمانی در همان سال تاسیس کمپانی، اولین مجموعه لباس های آماده مردانه خود را برای بهار و تابستان 1976 با نام شخصی خود ارائه کرد. سال بعد نیز مجموعه زنان را راه اندازی کرد که با استقبال گرم همراه شد. لباس های او در آن زمان انقلابی در صنعت مد برپا کرد که تناسب طبیعی تری را به همراه داشت و از یک پالت رنگی ظریف استفاده می کرد. او بعداً به WWD گفت: "دید من واضح بود: من معتقد بودم که باید از هنر طراحی های رنگارنگ لباس خلاص شوم چون به رنگ های خنثی اعتقاد داشتم."

در حالی که طرح های او در اروپا محبوب بود، اما تا سال 1980 در آمریکا سر و صدای زیادی به پا نکرد، تا اینکه لباس های او توسط ریچارد گیر بازیگر فیلم American Gigolo (1980) پوشیده شد، که به شهرت آرمانی کمک کرد. او همچنین قسمت عمده ای از کمد لباس را برای مجموعه تلویزیونی موفق Miami Vice (1984-89) با بازی دان جانسون تهیه کرد که باعث شد بسیاری از ستارگان مطرح هالیوود لباسهای جورجیو آرمانی را روی فرش قرمز بپوشند، از جمله میشل فایفر، جودی فاستر، جان تراولتا و...

در طول دهه 1980، پوشیدن آرمانی برای بسیاری از متخصصان کسب و کار به نمادی از موفقیت تبدیل شد و با افزایش تقاضا، آرمانی و گالئوتی توانستند تجارت خود را توسعه دهند. آرمانی در سال 1985 گالئوتی دوست قدیمی و شریک تجاری اش را به دلیل ایدز، از دست داد. در حالی که برخی تصور می کردند که ممکن است این تجارت پس از مرگ گالئوتی دچار مشکل شود، آرمانی به جهان نشان داد که او نه تنها یک طراح مطرح است بلکه به عنوان یک مدیر واقعی استعداد دارد. 

آرمانی محصولات خود را تحت لیبل های گوناگون تولید می کرد که علاوه بر لیبل جورجیو آرمانی، از لیبل هایی چون امپریو آرمانی، آرمانی کالکشن، آرمانی اکسچنج، آرمانی جونیور، آرمانی هتل و ... بهره می برد. همانطور که اشاره شد جورجیو آرمانی علاوه بر صنعت مد در زمینه هتل داری، سالن های موسیقی و کافه های لوکس نیز فعالیت دارد و جزء ثروتمندترین افراد در دنیای مد و فشن بحساب می آید.

خط تولید عطر جورجیو آرمانی:

در اوایل دهه 80 میلادی جورجیو آرمانی طبق یک تفاهم نامه با کمپانی L'Oreal خط تولید عطر و ادکلن را راه اندازی نمود که در این امر به موفقیتهای چشمگیری دست یافت. تاکنون عطر جورجیو آرمانی بیش از 200 نوع عطر زنانه و مردانه تولید کرده که با بهره بردن از برترین طراحان عطر به یکی از بهترین برندهای عطر و ادکلن تبدیل شده است.