منو
سبد خرید

عطر زارا

جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی ادکلن زارا فم: ادکلن زارا فم-ZARA Femme عطری با رایحه غالب مشک و وانیل است که به خانمهای سخت پسند پیشنهاد می گردد. ادکلن زارا فم دارای رایحه ای لطیف و آرامش بخش می باشد. عطر زارا فم در سال 2018 طراحی شد. ترکیبات ادکلن زارا فم: رایحه اولیه: ترنج- گل صدتومنی رایحه میانی: چوب صند..
3,240,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی ادکلن زارا اورینتال: ادکلن زارا اورینتال-ZARA Oriental عطری شرقی و با رایحه سرشار از بوی گل و شیرینی کارامل و وانیل است که به خانمهای سخت پسند پیشنهاد می گردد. ادکلن زارا اورینتال دارای رایحه ای لطیف و آرامش بخش می باشد. عطر زارا اورینتال در سال 2016 طراحی شد. ترکی..
3,240,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و ملایم
معرفی ادکلن زارا اپل جویس: ادکلن زارا اپل جویس-ZARA Applejuice عطری با رایحه سرشار از بوی آب سیب است که به خانم‌های سخت‌پسند پیشنهاد می‌گردد. ادکلن زارا اپل جویس دارای رایحه‌ای لطیف و آرامش بخش می‌باشد. عطر زارا اپل جویس در سال 2012 طراحی شد. ترکیبات ادکلن زارا اپل جویس:..
3,240,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین
معرفی ادکلن زارا واندر رز: ادکلن زارا واندر رز-ZARA WONDER ROSE عطری فوق العاده و سرشار از رایحه گل رز و با ماندگاری ایده آل است. عطر زارا واندر رز که با رایحه میوه آغاز می شود، در نت میانی سرشار از رایحه رز بوده و پیشکشی به خانمهای عاشق و رمانتیک است. نت پایه عطر زارا واندر رز را ..
3,240,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی ادکلن زارا رد وانیلا: ادکلن زارا رد وانیلا-ZARA RED VANILLA عطری شرقی، با ظرافت و با ماندگاری و پخش بوی ایده آل می باشد. عطر زارا رد وانیلا با رایحه میوه آغاز شده و در قلب ترکیبی از زنبق و بادام سوخته را داراست. نت پایه نیز شامل وانیل، دانه تونکا و نعناع هندی می باشد. ادکل..
3,240,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر زارا نویت: عطر زارا نویت-ZARA NUIT عطری قدرتمند و در عین حال آرامش بخش است. ادکلن زارا نویت با ماندگاری ایده آل مناسب برای استفاده در شب می باشد. عطر زارا نویت در سال 2013 طراحی شد. ترکیبات عطر زارا نویت: رایحه اولیه: ترنج- هلو رایحه میانی: گل برف- زنبق رایحه ا..
3,240,000 تومان
ادکلن زارا تیوب رز
تماس بگیرید
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی ادکلن زارا تیوب رز: ادکلن زارا تیوب رز-ZARA TUBEROSE عطری باطراوت و شاداب است که با رایحه مرکبات آغاز شده و با گل مریم در رایحه میانی به اوج خود می رسد. عطر زارا تیوب رز در پایه از مشک، چوب صندل و وانیل بهره می برد. ادکلن زارا تیوب رز در سال 2017 طراحی شد. ترکیبات ادکلن..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین
معرفی عطر زارا ارکید: عطر زارا ارکید-ZARA ORCHID عطری فوق العاده، درخشان و راحت، با ماندگاری بسیار بالاست. ادکلن زارا ارکید با رایحه میوه آغاز می شود و در نت میانی سرشار از رایحه رز بوده و پیشکشی به خانمهای عاشق و رمانتیک است. نت پایه عطر را نیز چوب سدر در بر گرفته است. عطر زارا..
3,240,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر زارا گاردنیا: عطر زارا گاردنیا-ZARA Gardenia عطری مدرن و قوی برای زنان است که سرشار از رایحه گل و قهوه می باشد. ادکلن زارا گاردنیا با غلظت ادو پرفیوم، دارای رایحه ای لطیف و آرامش بخش می باشد. عطر زارا گاردنیا در سال 2020 طراحی شد. ترکیبات عطر زارا گاردنیا: ..
3,240,000 تومان
عطر زارا برایت رز
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین
معرفی عطر زارا برایت رز: عطر زارا برایت رز-ZARA Bright Rose عطری مدرن و فوق العاده برای زنان است که سرشار از رایحه گل رز می باشد. ادکلن زارا برایت رز با غلظت ادوپرفیوم، دارای رایحه ای لطیف و آرامش بخش می باشد. عطر زارا برایت رز در سال 2020 طراحی شد. ترکیبات عطر زارا..
0 تومان
ادکلن زارا اورنج هانی
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی ادکلن زارا اورنج هانی: ادکلن زارا اورنج هانی-ZARA Orange Honey عطری سرشار از رایحه گل است که بوی غالب آن ترکیبی از 3 گل بهار نارنج، شکوفه پرتقال و ارکیده می باشد. ادکلن زارا اورنج هانی دارای رایحه ای لطیف و آرامش بخش می باشد. عطر زارا اورنج هانی در سال 2021 طراحی شد. ..
0 تومان
ادکلن زارا فروتی
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی ادکلن زارا فروتی: ادکلن زارا فروتی-ZARA Fruity عطری با رایحه سرشار از بوی میوه های خوشمزه و گلهای خوشبو است که به خانمهای سخت پسند پیشنهاد می گردد. ادکلن زارا فروتی دارای رایحه ای لطیف و آرامش بخش می باشد. عطر زارا فروتی در سال 2016 طراحی شد. ترکیبات ادکلن زارا فرو..
0 تومان
ادکلن زارا دیر لایلاک
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی ادکلن زارا دیر لایلاک: ادکلن زارا دیر لایلاک-ZARA DEAR LILAC عطری با رایحه میوه ها و گل های خوشبو است. عطر زارا دیر لیلاک (یاس بنفش عزیز) یک عطر راحت و خودمانی و مناسب مصرف روزانه بوده و رایحه غالب آن بوی خوش یاس بنفش است. ادکلن زارا دیر لیلاک در سال 2018 طراحی شد.  ..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی ادکلن زارا توایلایت موو: ادکلن زارا توایلایت موو-ZARA TWILIGHT MAUVE با الهام از هوای گرگ و میش بوده و با رایحه غالب زنبق می باشد. عطر زارا توایلایت موو یکی از بهترین و پرطرفدارترین عطرهای زارا بشمار می رود. ادکلن زارا توایلایت موو در سال 2016 طراحی شد. ترکیبات ادکلن زا..
2,820,000 تومان
ادکلن زارا فلورال
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی ادکلن زارا فلورال: ادکلن زارا فلورال-ZARA FLORAL با رایحه سرشار از گل رز و یاس، شما را به یک باغ پر از گل دعوت می کند. عطر زارا فلورال با رایحه مرکبات و میوه آغاز شده و با رایحه وانیل، عنبر، مشک و نعناع هندی به پایان می رسد. ترکیبات ادکلن زارا فلورال: رایحه اولیه: مانداری..
0 تومان
ادکلن زارا دیر ایریس
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی ادکلن زارا دیر ایریس: ادکلن زارا دیر ایریس-ZARA DEAR IRIS عطری با رایحه میوه ها و گل های خوشبو است. عطر زارا دیر ایریس (زنبق عزیز) یک عطر راحت و خودمانی و مناسب مصرف روزانه بوده و رایحه غالب آن بوی خوش زنبق می باشد. ادکلن زارا دیر ایریس در سال 2018 طراحی شد.  ترکیبات&nb..
0 تومان
ادکلن زارا بلک امبر
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی ادکلن زارا بلک امبر: ادکلن زارا بلک امبر-ZARA BLACK AMBER عطری شرقی، فریبنده و بسیار راحت و در عین حال خاص است. عطر زارا بلک امبر با رایحه مرکبات آغاز شده و در قلب ترکیبی جدید از گل تیاره و پشن فروت را داراست. نت پایه نیز شامل وانیل و مشک می باشد. ادکلن زارا بلک امبر در سال 2016 طرا..
0 تومان
ادکلن زارا فورگت می نات
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی ادکلن زارا فورگت می نات: ادکلن زارا فورگت می نات-ZARA FORGET ME NOT عطری تازه، درخشان و با ماندگاری و پخش بوی ایده آل است. عطر زارا فورگت می نات یادآور دوستی و عشق ابدی بوده و پیشکشی به خانم های فداکار و از خود گذشته است. ادکلن زارا فورگت می نات در سال 2016 طراحی شد.  ت..
0 تومان
ادکلن زارا بلو کندی
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین
معرفی ادکلن زارا بلو کندی: ادکلن زارا بلو کندی-ZARA BLUE CANDY با ترکیبی از مواد شیرین و خوشمزه مخصوص خانم هایی است که عاشق شیرینی و شکلات هستند. عطر زارا بلو کندی با رایحه هلو آغاز شده و در نت میانی پرالین (بادام سوخته) و در پایه دانه تونکا را داراست. ادکلن زارا بلو کندی در سال 2019 طراح..
0 تومان
ادکلن زارا اولترا جویسی
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی ادکلن زارا اولترا جویسی: ادکلن زارا اولترا جویسی-ZARA Ultra Juicy عطری با رایحه گل و میوه های خوشمزه است که بوی غالب آن ترکیبی از میوه ها و مشک می باشد. ادکلن زارا اولترا جویسی دارای رایحه ای لطیف و آرامش بخش می باشد. عطر زارا اولترا جویسی در سال 2019 طراحی شد. ترکیبات ..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی ادکلن زارا فور هیم: ادکلن زارا فور هیم-ZARA FOR HIM عطری چوبی و ادویه ای و یک عطر گرم، تند و تیز و بسیار مدرن است که باز تولید نسخه زارا فور هیم سال 2012 می باشد. عطر زارا فور هیم با ترکیبات فوق العاده ای که دارد، یادآور رایحه عطر ارمنی کد پروفیومو می باشد. ادکلن زارا فور هیم یک عطر راحت و ..
3,140,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تلخ
معرفی ادکلن زارا فور هیم بلک ادیشن: ادکلن زارا فور هیم بلک ادیشن-ZARA FOR HIM BLACK EDITION عطری چوبی و خوش رایحه است که به مردان جنتلمن و شیک پوش به شدت پیشنهاد می شود. عطر زارا بلک ادیشن مردانه در سال 2016 طراحی شد. ترکیبات ادکلن زارا فور هیم بلک ادیشن: رایحه اولیه: هل- گر..
3,140,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر زارا فور هیم رد ادیشن: عطر زارا فور هیم رد ادیشن-ZARA FOR HIM RED EDITION عطری شرقی و خوش رایحه است که به مردان جنتلمن و شیک‌پوش به شدت پیشنهاد می‌شود. زارا فور هیم رد ادیشن دارای رایحه‌ای گرم و ظریف و پرجنب و جوش است که از نت‌های پرتقال، عنبر و اورنیل تشکیل شده است. ا..
3,140,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی عطر زارا فور هیم گرین: عطر زارا فور هیم گرین-ZARA FOR HIM GREEN عطری چوبی و قدرتمند است که به مردان جنتلمن و شیک‌پوش به شدت پیشنهاد می‌شود. زارا فور هیم گرین دارای رایحه‌ای خنک و روحبخش و پرجنب و جوش است که با نت‌های ابتدایی فلفل سیاه و جوز هندی آغاز می‌شود. با..
3,140,000 تومان
نمایش 1 تا 24 از 47 (2 صفحه)
زارا

درباره عطر زارا:

زارا یک کمپانی مد اسپانیایی است که در سال 1975 توسط Amancio Ortega تاسیس شد. اورتگا که طراح مد و فشن بود اولین فروشگاه خود را که محصولات ارزان قیمت، برگرفته از مدهای طراحان محبوب بود، در سال 1975 در گالیسیا اسپانیا راه اندازی کرد و نام آن را بر اساس فیلم کلاسیک Zorba the Greek، زوبرا نامید، اما بر حسب اتفاق دو بلوک آنطرف تر یک بار با همان نام وجود داشت که نهایتا پس از باز چیدن حروف و بررسی مجدد، نام برند ZARA نامیده شد. در سال 1980 زارا وارد عرصه بین المللی شد و فروشگاه دیگری در پورتو پرتقال تاسیس کرد و پیامد آن در سال 1989 در نیویورک و در سال 1990 در فرانسه و پس از آن به سرعت افزایش یافت تا اینکه امروزه در بیش از 73 کشور دنیا نمایندگی فروش زارا وجود دارد. زارا علاوه بر پوشاک زنانه و مردانه و لوازم جانبی، کفش، لوازم آرایشی و عطر و ادکلن نیز تولید می کند. امروزه زارا یکی از مشهورترین و محبوب ترین برندها خصوصا در ایران است که با استقبال چشمگیری نیز مواجه شده است.

بهترین و پرفروش ترین های عطر زارا مردانه:

  • ادکلن زارا دبلیو اند تیل 8 پی ام و تیل 3 ای ام: عطری معطر و چوبی با رایحه خنک و تند است که مخصوص استفاده در روز و شب می باشد.
  • عطر زارا نایت پور هوم 3: عطری شرقی و بسیار خوشبو بوده و بدلیل ماندگاری و پخش بوی بالای آن، یکی از محبوب ترین عطرهای زارا بشمار می رود.
  • ادکلن زارا سئول: عطری مرکباتی، خنک و شاداب است که با الهام از منطقه گنگنام ژو شهر سئول کره جنوبی ساخته شد. جاییکه یکی از مهمترین ساختمانهای این شهر یعنی ساختمان دارایی قرار دارد. ادکلن زارا سئول عطری مدرن، درخشان و کاملا اسپرت است که مناسب برای استفاده روزمره می باشد.

بهترین و پرفروش ترین های عطر زارا زنانه:

  • ادکلن زارا توایلایت موو: با الهام از هوای گرگ و میش بوده و با رایحه غالب زنبق می باشد. عطر زارا توایلایت موو یکی از بهترین و پرطرفدارترین عطرهای زارا بشمار می رود.
  • عطر زارا ارکید: عطری فوق العاده، درخشان و راحت، با ماندگاری بسیار بالاست. ادکلن زارا ارکید با رایحه میوه آغاز می شود و در نت میانی سرشار از رایحه رز بوده و پیشکشی به خانمهای عاشق و رمانتیک است. نت پایه عطر را نیز چوب سدر در بر گرفته است.
  • ادکلن زارا فم: عطری با رایحه غالب مشک و وانیل است که به خانمهای سخت پسند پیشنهاد می گردد. ادکلن زارا فم دارای رایحه ای لطیف و آرامش بخش می باشد.

قیمت عطر زارا:

قیمت ادکلن های زارا بطور کلی در رنج متوسط رو به ارزان قیمت قرار دارند و همواره یکی از دلایل موفقیت این برند قیمت مناسب محصولاتش است که این اجازه را به مشتریانش می دهد که پس از اتمام عطرشان، مجدد آن را خریداری کنند. 

تاریخچه برند زارا (عطر زارا):

زارا یک زنجیره خرده فروشی پوشاک چند ملیتی اسپانیایی است که متخصص در فست مد است و لباس، لوازم جانبی، کفش، محصولات زیبایی و عطر می فروشد. زارا در سال 1975 توسط آمانسیو اورتگا در گالیسیا اسپانیا تاسیس شد و بزرگترین شرکت تحت لیبل گروه ایندیتکس می باشد. 

موسس زارا:

Amancio Ortega Gaona در سال ۱۹۳۶ در لئون اسپانیا متولد شد. اورتگا کوچکترین فرزند از چهار فرزند آنتونیو اورتگا رودریگز و جوزفا گائونا هرناندز است. او در سن 14 سالگی مدرسه را رها کرد و به دلیل شغل پدرش که کارگر راه آهن بود به کورونیا رفت. مدت کوتاهی پس از آن، او شغلی به عنوان دستفروشی برای یک تولیدی پیراهن‌ محلی به نام گالا پیدا کرد و ساخت لباس با دست را آموخت. 

اورتگا پس از بیش از 25 سال کار برای تولیدی های مختلف، در سال 1975 برند خود یعنی زارا را تاسیس کرد و به یک تاجر میلیاردر اسپانیایی تبدیل شد. او بنیانگذار و رئیس سابق گروه مد ایندیتکس است که بیشتر به خاطر فروشگاه های زنجیره ای لباس و لوازم جانبی زارا و برشکا شناخته می شود. تا اکتبر 2022، اورتگا دارایی خالص 45 میلیارد دلاری داشت که او را به عنوان سومین فرد ثروتمند اروپا پس از برنارد آرنو و فرانسوا بتنکورت مایرز و بیست و پنجمین ثروتمندترین فرد در جهان تبدیل کرد. برای مدت کوتاهی در سال 2015، او با پیشی گرفتن از بیل گیتس، ثروتمندترین مرد جهان شد، زمانی که دارایی خالص او به 80 میلیارد دلار رسید و سهام شرکت مادر زارا، Inditex، در اوج خود قرار داشت.

تاسیس کمپانی زارا:

زارا توسط آمانسیو اورتگا در سال 1975 راه اندازی شد. اولین فروشگاه او در مرکز A Coruña، در گالیسیا اسپانیا تاسیس شد، جایی که شرکت هنوز هم در آن مستقر است. او ابتدا پس از فیلم کلاسیک زوربای یونانی محصول 1964، آن را زوربا نامید، اما پس از اینکه فهمید یک بار به همین نام در دو بلوک آن طرف تر وجود دارد، حروف را دوباره مرتب کرد تا نام "زارا" را برگزید. این شرکت محصولاتی شبیه به لباس‌های پرطرفدار و با قیمت پایین را به فروش می‌رساند. او در اسپانیا مغازه های بیشتری باز کرد و در طول دهه 1980، او طراحی، ساخت و فرآیند توزیع را تغییر داد تا زمان تولید را کاهش و سریعتر به روندهای جدید واکنش نشان دهد. زارا از پیشرفت‌های فناوری اطلاعات و صرفه‌جویی در مقیاس با استفاده از گروه‌هایی از طراحان استفاده کرد. اورتگا روش خود و پیشنهادات شرکت را به عنوان "مدهای فوری" توصیف می کند.

زارا بخشی از گروه ایندیتکس است که در سال 1985 به عنوان هلدینگ اولیه شرکت های زارا تاسیس شد. ایندیتکس یکی از بزرگترین شرکت های توزیع در جهان است که جزئی از مفهوم "مد فوری" زارا است و همچنین به سایر خرده فروشان تحت مالکیت ایندیتکس خدمات می دهد. استراتژی غیرمعمول دیگر سیاست زارا مبنی بر تبلیغات صفر بود. وجوهی که اکثر کسب و کارها در تبلیغات سرمایه گذاری می کنند در عوض برای افتتاح فروشگاه های جدید کنار گذاشته می شد.

در سال 1980، این شرکت با افتتاح یک فروشگاه در پورتو پرتغال، گسترش بین المللی خود را آغاز کرد. در سال 1989 وارد ایالات متحده شد و در سال 1990 به فرانسه گسترش یافت. زارا در سال 2003 تولیدات خود را به محصولات خانگی گسترش داد و از سال 1999 با همکاری خانه عطر اسپانیایی Puig شروع به ارائه عطر کرد.

خط تولید عطر زارا:

زارا در سال 1999 در همکاری با کمپانی Puig با تولید مجموعه عطرهای زنانه و مردانه Textures خط تولید عطر و ادکلن خود را راه اندازی نمود. زارا یکی از پرکارترین برندهای مطرح دنیا خصوصا در تولید عطر است که تا کنون تعداد عطرهای آن به بیش از 700 عطر گوناگون می رسد.