منو
سبد خرید

عطر زارا

ZARA FLORAL EDT
ناموجود
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
رایحه اولیه: ماندارین- لیمو- هلورایحه میانی: یاس- رزرایحه اصلی: وانیل- عنبر- مشک- نعناع هندی ..
0 تومان
ZARA TWILIGHT MAUVE EDT
ناموجود
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
رایحه اولیه: بنفشه- هندوانه- پشن فروت- سیبرایحه میانی: گل صدتومنی- زنبق- پیچ امین الدوله- فریزیارایحه اصلی: مشک- عنبرسائل- سدر ..
0 تومان
ZARA TUBEROSE EDT
ناموجود
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
TUBEROSE عطری باطراوت و شاداب است که با رایحه مرکبات آغاز شده و با گل مریم در رایحه میانی به اوج خود می رسد. این عطر در سال 2017 طراحی و ساخته شد.رایحه اولیه: ماندارین- لیمو- گریپ فروترایحه میانی: برگ انگور فرنگی- گل مریمرایحه اصلی: مشک- چوب صندل- وانیل ..
0 تومان
ZARA WONDER ROSE EDT
ناموجود
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین
WONDER ROSE عطری فوق العاده و سرشار از رایحه گل رز، با ماندگاری بسیار بالا در سال 2016 طراحی شد. این عطر که با رایحه میوه آغاز می شود، در نت میانی سرشار از رایحه رز بوده و پیشکشی به خانمهای عاشق و رمانتیک است.رایحه اولیه: گلابی- توت قرمزرایحه میانی: رزرایحه اصلی: وانیل ..
0 تومان
ZARA DEAR LILAC EDT
ناموجود
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
DEAR LILAC عطری با رایحه میوه ها و گل های خوشبو است که در سال 2018 روانه بازار شد. DEAR LILAC (یاس بنفش عزیز) یک عطر راحت و خودمانی و مناسب مصرف روزانه بوده و رایحه غالب آن بوی خوش یاس بنفش است.رایحه اولیه: هلو- لیمورایحه میانی: رز- شکوفه پرتقال- یاس بنفشرایحه اصلی: وانیل- مشک ..
0 تومان
ZARA DEAR IRIS EDT
ناموجود
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
DEAR IRIS عطری با رایحه میوه ها و گل های خوشبو است که در سال 2018 روانه بازار شد. DEAR IRIS (زنبق عزیز) یک عطر راحت و خودمانی و مناسب مصرف روزانه بوده و رایحه غالب آن بوی خوش زنبق است.رایحه اولیه: سیب- انگور سیاهرایحه میانی: یاس- زنبقرایحه اصلی: وانیل- مشک ..
0 تومان
ZARA BLACK AMBER EDT
ناموجود
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
ZARA BLACK AMBER عطری شرقی، فریبنده و بسیار راحت و همه پسند است. این عطر در سال 2016 طراحی شد.رایحه اولیه: نارنگیرایحه میانی: پشن فروت- گل تایتالرایحه اصلی: وانیل- مشک ..
0 تومان
ZARA RED VANILLA EDT
ناموجود
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
ZARA RED VANILLA عطری شرقی، با ظرافت و با ماندگاری طولانی می باشد. این عطر در سال 2015 طراحی شد.رایحه اولیه: گلابی- انگور سیاهرایحه میانی: زنبق- بادام سوختهرایحه اصلی: وانیل- دانه تونکا- نعناع هندی ..
0 تومان
ZARA FORGET ME NOT EDT
ناموجود
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
FORGET ME NOT عطری تازه، درخشان و با ماندگاری بسیار بالا است که در سال 2016 طراحی شد. این عطر یادآور دوستی و عشق ابدی بوده و پیشکشی به خانم های فداکار و از خود گذشته است.رایحه اولیه: سیب سبز- سنبل- سدررایحه میانی: رز سفید- بامبو- سنبلرایحه اصلی: عنبر- مشک  ..
0 تومان
ZARA BLUE CANDY EDT
ناموجود
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین
رایحه اولیه: هلورایحه میانی: پرالینرایحه اصلی: دانه تونکا ..
0 تومان
ZARA ORCHID EDP
ناموجود
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین
ORCHID عطری فوق العاده، درخشان و راحت، با ماندگاری بسیار بالا در سال 2016 طراحی شد. این عطر که با رایحه میوه آغاز می شود، در نت میانی سرشار از رایحه رز بوده و پیشکشی به خانمهای عاشق و رمانتیک است.رایحه اولیه: هلو- انگور قرمز- ترنجرایحه میانی: رزرایحه اصلی: سدر ..
0 تومان
ZARA NUIT EDP
ناموجود
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
رایحه اولیه: زردآلورایحه میانی: گل برفرایحه اصلی: وانیل ..
0 تومان
ZARA SCENT 1 EDT
ناموجود
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و شیرین
SCENT#1 عطری چوبی و با رایحه فوق العاده و منحصربه فرد که از ماندگاری بالایی برخوردار است. این عطر در سال 2018 ساخته شد.مواد تشکیل دهنده این عطر بنفشه، چرم و هل می باشد. ..
0 تومان
ZARA SCENT 2 EDT
ناموجود
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و شیرین
SCENT#2 عطری تازه و فرش و با رایحه مدرن و اسپرت است. این عطر در سال 2018 مخصوص جوانان ورزشکار ساخته شد.مواد تشکیل دهنده این عطر اسطوخودوس، چرم و رازیانه می باشد. ..
0 تومان
ZARA GARDENS IN THE DESERT SAND EDT
ناموجود
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و ملایم
GARDENS IN THE DESERT SAND عطری چوبی است و همانطور که از نامش پیداست مانند باغی در شن های کویر است. این عطر در سال 2018 طراحی شده و برای استفاده در شب پیشنهاد می شود.رایحه اولیه: فلفل فرنگی شیرینرایحه میانی: شعمدانیرایحه اصلی: چوب صندل ..
0 تومان
ZARA STROLLING OVER HEAVEN EDT
ناموجود
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و شیرین
STROLLING OVER HEAVEN عطری چوبی است و همانطور که از نامش پیداست مانند قدم زدن در بهشت است. این عطر درخشان و منحصر به فرد در سال 2018 طراحی شد.رایحه اولیه: مریم گلیرایحه میانی: میخکرایحه اصلی: دانه تونکا ..
0 تومان
ZARA NIGHT POUR HOMME II EDP
ناموجود
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
ZARA NIGHT II عطری معطر و بسیار خوشبو بوده و بدلیل ماندگاری و پخش بوی بالای آن، یکی از محبوب ترین عطرهای زارا مردانه بشمار می رود. این عطر در سال 2017 روانه بازار شد.رایحه اولیه: لیمو- ترنجرایحه میانی: اسطوخودوسرایحه اصلی: عنبر- سدر ..
0 تومان
ZARA NIGHT POUR HOMME III EDP
ناموجود
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
ZARA NIGHT III عطری شرقی و بسیار خوشبو بوده و بدلیل ماندگاری و پخش بوی بالای آن، یکی از محبوب ترین عطرهای زارا مردانه بشمار می رود. این عطر در سال 2017 روانه بازار شد.رایحه اولیه: هل- ترنجرایحه میانی: اسطوخودوسرایحه اصلی: عنبر- سدر ..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تلخ
زارا وینتر کالکشن-ZARA WINTER COLLECTION عطری چوبی و شرقی است که با الهام از قاره آسیا در سال 2018 طراحی شد. عطر زارا وینتر کالکشن با رایحه ای آرامشبخش و با طراوت، حس راحتی و سبکی به انسان القا می کند. رایحه اولیه: فلفل- نارنگی- لیمو رایحه میانی: اسطوخودوس- اکالیپتوس رایحه اصلی: نعناع هندی- عنبر-..
0 تومان
ZARA UNBREAKABLE EDT
ناموجود
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و ملایم
زارا آنبرکبل-ZARA UNBREAKABLE عطر چوبی و معطر است که در سال 2018 روانه بازار شد. زارا آنبرکبل (شکست ناپذیر) با رایحه مرکباتی آغاز شده و در نت میانی چوب درخت سدر و رایحه اصلی آن مشک می باشد. رایحه اولیه: ماندارین رایحه میانی: سدر رایحه اصلی: مشک   ..
0 تومان
ZARA FOR HIM BLACK EDITION EDT
ناموجود
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تلخ
ZARA FOR HIM BLACK EDITION عطری چوبی و خوش رایحه است که به مردان جنتلمن و شیک پوش به شدت پیشنهاد می شود. این عطر در سال 2016 روانه بازار شد.رایحه اولیه: هل- گریپ فروترایحه میانی: شکوفه پرتقالرایحه اصلی: چوب صندل- سدر ..
0 تومان
ZARA FOR HIM GOLD EDITION EDT
ناموجود
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
ZARA FOR HIM GOLD EDITION عطری شرقی و خوش رایحه است که به مردان جنتلمن و شیک پوش به شدت پیشنهاد می شود. این عطر در سال 2015 روانه بازار شد.رایحه اولیه: فلفل- ترنجرایحه میانی: زنبق- گلابیرایحه اصلی: چوب صندل- خس خس ..
0 تومان
ZARA Man Silver & Uomo EDT
ناموجود
جنسیت: مردانه رایحه: تند
ZARA Man Silverمعطر و دلنشین با رایحه خنک و تندسال ساخت: 2017100 میلرایحه اولیه: فلفل- اسطوخودوس- لیمورایحه میانی: شکوفه پرتقال- بهار نارنجرایحه اصلی: چوب صندل- سدر ZARA Man Uomoمعطر و دلنشین با رایحه گرم و تندسال ساخت: 2017100 میلرایحه اولیه: فلف..
0 تومان
ZARA Seoul & Seoul Summer EDT
ناموجود
جنسیت: مردانه رایحه: خنک
ZARA Seoulمدرن، اسپرت، باطراوت و با رایحه خنک و تندسال ساخت: 2015100 میلرایحه اولیه: نارنگی- جوز- فندقرایحه میانی: آب دریا- اسطوخودوس- فلفلرایحه اصلی: عنبر ZARA Seoul Summerخالص، شاداب، باطراوت و با رایحه خنک و شیرینسال ساخت: 2015100 میلرایحه اولی..
0 تومان
نمایش 1 تا 24 از 29 (2 صفحه)
زارا

درباره زارا:

ZARA کمپانی اسپانیایی تولید پوشاک و لوازم جانبی در سال 1975 توسط Amancio Ortega به همراه Rosalia Mera تاسیس شد. Ortega که طراح مد و فشن بود اولین فروشگاه خود را در سال 1975 در گالیسیا اسپانیا راه اندازی کرد و نام آنرا بر اساس فیلم کلاسیک Zorba the Greek، Zorba نامید، اما بر حسب اتفاق دو بلوک آنطرف تر یک بار با همان نام وجود داشت که نهایتا پس از باز چیدن حروف و بررسی مجدد نام فروشگاه، در حقیقت نام برند، ZARA نامیده شد. در سال 1980 زارا وارد عرصه بین المللی شد و فروشگاه دیگری در پورتو پرتقال تاسیس کرد و پیامد آن در سال 1989 در نیویورک و در سال 1990 در فرانسه و پس از آن به سرعت افزایش یافت تا اینکه امروزه در بیش از 73 کشور دنیا نمایندگی فروش زارا وجود دارد. ZARA علاوه بر پوشاک زنانه و مردانه و لوازم جانبی، کفش، لوازم آرایشی و عطر و ادکلن نیز تولید می کند. امروزه زارا یکی از مشهورترین و محبوب ترین برندها خصوصا در ایران است که با استقبال چشمگیری نیز مواجه شده است.