منو
سبد خرید

عطر اورتو پاریسی

جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی عطر اورتو پاریسی برگاماسک: عطر اورتو پاریسی برگاماسک-ORTO PARISI BERGAMASK PARFUM همانطور که از نامش مشخص است ترکیبی از برگاموت (ترنج) و ماسک (مشک) می باشد. اورتو پاریسی برگاماسک عطری روح بخش و سرشار از انرژی و تازگی است. یکی از ویژگی های بارز این عطر خنک این است که پخش بو و ..
9,400,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: گرم و تلخ
معرفی عطر اورتو پاریسی بوکانرا: عطر اورتو پاریسی بوکانرا-ORTO PARISI BOCCANERA PARFUM با رایحه ای پوشیده از شکلات تلخ، بوسه ای دزدیده شده است که طعم تند فلفل قرمز، فلفل سیاه و زنجبیل را روی لب ها می گذارد. تعادل اورتو پاریسی بوکانرا بین عطر و طعم و بین عشق و ترس، قابل توجه و گیج کن..
8,400,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: تلخ و ملایم
معرفی عطر اورتو پاریسی بروتوس: عطر اورتو پاریسی بروتوس-ORTO PARISI BRUTUS PARFUM یک عطر مرکباتی با رایحه ای شگفت انگیز که گویی قصد جان شما را کرده است! اما عطر اورتو پاریسی بروتوس آن قدر یکپارچگی و جسارت دارد که از روبرو به شما حمله کند! این عطر خاص و فراموش نشد..
8,400,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: گرم و تلخ
معرفی عطر اورتو پاریسی استرکوس: عطر اورتو پاریسی استرکوس-ORTO PARISI STERCUS PARFUM عطری است که دوگانگی چرخه زندگی را بازی می کند: لطافتی که شما را فرا می گیرد و اغوا می کند و بخش حیوانی نابی که ضربه نهایی را می زند. اورتو پاریسی استرکوس یک عطر کامل، بی نقص و مطابق آیین و سنن خلاقیت های..
8,400,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: خنک و تلخ
معرفی عطر اورتو پاریسی ویرید: عطر اورتو پاریسی ویرید-ORTO PARISI VIRIDE PARFUM عطری سبز و عمیقا قدرتمند که ادای احترام به اولین مردان عشایر یمنی است که تاج گلی از گل های معطر به سر می کردند. عطر اورتو پاریسی ویرید که در لاتین به معنانی سبز است، متشکل از گیاهان سر سبز و روایح چ..
8,400,000 تومان
عطر اورتو پاریسی سمینالیس
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر اورتو پاریسی سمینالیس: عطر اورتو پاریسی سمینالیس-ORTO PARISI SEMINALIS PARFUM با رایحه چوبی و شرقی و با الهام از آغاز یک زندگی ساخته شد. عطر اورتو پاریسی سمینالیس به افتخار زندگی ابداع شده است: نت‌های بورژونال، تداعی‌کننده روایح زنبق و آلدهید معطر است که به اسپرم ها کمک م..
0 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: گرم و تلخ
معرفی عطر اورتو پاریسی ترونی: عطر اورتو پاریسی ترونی-ORTO PARISI TERRONI PARFUM یک عطر چوبی و شرقی است که از رایحه‌های دودی عود، روایح خاکی، توت شیرین و مشک تشکیل شده و به همین منظور طرفداران رایحه‌های چوبی و شرقی گرایش بسیار زیاد به عطر اورتو پاریسی ترونی دارند. جهان با یک انفجار ..
8,400,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: خنک و تلخ
معرفی عطر اورتو پاریسی مگاماره: عطر اورتو پاریسی مگاماره-ORTO PARISI MEGAMARE عطری درباره صدای امواج، عمق و رمز و راز آب دریاست. مگاماره درباره غروب‌های شگفت‌انگیز و طلوع خورشید در سواحل شنی و درباره طوفان دریایی و قدرت افسارگسیخته آن است. الساندرو گالتیری سازنده عطر اورتو پار..
9,500,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر اورتو پاریسی کوئوم: عطر اورتو پاریسی کوئوم-ORTO PARISI CUOIUM PARFUM ادای احترام به دانش آبا و اجدادی مرتبط با صنایع دستی چرم است. اورتو پاریسی کوئوم عطری قدرتمند است که ویژگی چرم را با گرمای بخور و شیرینی بنفشه ترکیب کرده و با طراوت مرکباتی ماندارین احیا می کند. این..
9,400,000 تومان
نمایش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)
اورتو پاریسی

درباره عطر اورتو پاریسی:

اورتو پاریسی پروژه ای است که توسط الساندرو گوالتیری، که خالق Nasomatto نیز هست، در سال 2014 در ایتالیا تاسیس شد. نام اورتو پاریسی از باغی واقع در Puglia، جنوبی ترین شهر ایتالیا الهام گرفته شده است، جایی که گوالتیری تابستان های خود را با پدر بزرگش، وینچنزو پاریسی می‌گذراند. نام برند ترکیبی از «orto» که در ایتالیایی به معنای باغ است و «parisi» که نام پدریزرگ موسس می باشد، تشکیل می شود. شعار اورتو پاریسی ابراز می دارد که بدن ما مانند یک باغی است که رایحه آن آینه واقعی روح ما هستند. این رایحه های ظریف و پیچیده، بوهای طبیعی بدن را که دیگر به آن عادت نکرده ایم را باز تولید می کنند.

 

بهترین و پرفروش ترین عطر اورتو پاریسی:

  • عطر اورتو پاریسی مگاماره: عطری درباره صدای امواج، عمق و رمز و راز آب دریاست، درباره غروب های شگفت انگیز و طلوع خورشید در سواحل شنی و درباره طوفان دریایی و قدرت افسارگسیخته آن است.

قیمت عطر اورتو پاریسی:

قیمت ادکلن های اورتو پاریسی در رنج بالایی قرار دارند، چراکه اورتو پاریسی یک برند لوکس و گرانقیمت است که محصولات خود را با تحقیقات و بررسی های فراوان و بصورت دست ساز تولید و روانه بازار می کند. عطرهای اورتو پاریسی از بهترین و کمیاب ترین مواد تهیه شده و از کیفیت بالا و ماندگاری فوق العاده ای برخوردار می باشند.

تاریخچه برند اورتو پاریسی (عطر اورتو پاریسی):

ORTO PARISI زاییده فکر جدید الساندرو گوالتیری، خالق Nasomatto است که خانه ای مجزا و غیر مرتبط را در سال 2014 تأسیس کرد. 5 عطر ابتدایی این برند همگی از مانیفست آقای گوالتیری پیروی می کنند تا بزرگ و قوی جلوه کنند. رایحه هایی که نمایانگر بخش‌هایی از بدن ما هستند و همچنین اینکه چگونه جنبه حیوانی ما توسط تمدن سرکوب شده است. 

موسس اورتو پاریسی:

Alessandro Gualtieri عطرساز مشهور در ایتالیا متولد شد و کار خود را به عنوان دانشجوی تکنیک‌های عطرسازی تاریخی در یک موسسه آموزشی آلمانی آغاز کرد. وی پس از سال‌ها ایجاد رایحه‌هایی برای فندی، ورساچه، هلموت لانگ و دیزل، تصمیم گرفت با راه‌اندازی خط تولید اورتو پاریسی، از دیدگاه خود در مورد عطرسازی جسورانه و متجاوز پیروی کند. حرکت او به سمت عطرسازی زمانی شروع شد که به طور تصادفی به آزمایشگاهی در آلمان برخورد کرد و عطرهایی که با آن روبرو شد الهام بخش او شدند تا اولین قدم هایش را به دنیای عطرسازی بردارد. در 30 سالی که الساندرو در صنعت عطر کار می کند، شهرت برجسته ای به عنوان یک عامل تحریک کننده و با استعداد رایحه های خرابکارانه پر قدرت به دست آورده است.

وی در مورد این برند می گوید: "قسمت‌هایی از بدن که بوی بیشتری می‌برد، قسمت‌هایی هستند که روح بیشتری در آن جمع شده است. بوهای تند برای ما ناخوشایند شده است، زیرا زیاده روی روح تا آنجا غیرقابل تحمل است که حیوانیت ذاتی ما سرکوب شده و از تمدن خارج می شود."

تاسیس کمپانی اورتو پاریسی:

کمپانی ایتالیایی The Nose که متعلق به آقای الساندرو گوالتیری (خالق برند ناسوماتو) می باشد، برند اورتو پاریسی را نیز به مجموعه عطرهای خود اضافه نمود. اورتو پاریسی یک برند ایتالیایی عطر نیش است که در سال 2014 تأسیس شد. گوالتیری در مورد این برند می گوید: "این پروژه از نظر من همانند باغی است که خودم آن را کاشته ام، از آن مراقبت کرده، محصولات را در آن کشت و سپس برداشت کرده ام." او معتقد است که بدن ما همانند باغی است که عطر و بوی آن، آینه ی حقیقی روح ماست. الساندرو عطرهای این برند را به پدربزرگ خود وینچنزو پاریسی و تمام کسانی تقدیم می دارد که از فرصت موجود برای کسب تجربه و پراکندن رایحه زندگی، بهترین بهره را برده اند.

همانطور که گفته شد داستان برند اورتو پاریسی از عشق وی به پدربزرگش شکل گرفته است به طوری که ایده اصلی طراحی این عطرها، زندگینامه وینچنزو، پدربزرگ وی بود که او را اورتو پاریسی خطاب می کرد. او این برند را به یاد دوران کودکی خود بنا نهاده است. از شواهد موجود در آثاری که الساندرو برای برند خود خلق کرده است، می توان به این نتیجه رسید که در پس تمام عطرهای برند اورتو پاریسی، داستان هایی شنیدنی وجود دارد. از سوی دیگر، نام گذاری عطرهای این برند ایتالیایی نیز بسیار هوشمندانه و متناسب با روایح آنها انجام گرفته است. 

خط تولید عطر اورتو پاریسی:

همانطور که اشاره شد اورتو پاریسی یک برند صرفا عطر است که در سال 2014 تاسیس و در همان سال با ساخت 5 عطر برگاماسک، بوکانرا، بروتوس، استروکس و ویرید راه اندازی شد. اورتو پاریسی تاکنون دارای 9 عطر است که طراح همگی آنان الساندرو گوالتیری است. آفریده‌های او از «نت‌های اولیه» و «نت‌های پایه» که اصطلاحات معمولی رایحه هستند، بسیار فراتر است. مشهورترین عطر اورتو پاریسی، مگاماره است که در سال 2019 طراحی شد.