منو
سبد خرید

عطر لاگوست

جنسیت: مردانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی ادکلن لاگوست چلنج: ادکلن لاگوست چلنج-LACOSTE CHALLENGE ابتکار بی نظیر کمپانی لاگوست است که ترکیبی حقیقی از مبارزه طلبی و انرژی مضاعف و همچنین ترکیبی از یک عطر مدرن و کلاسیک است. ادکلن لاگوست چلنج با نت‌هایی از انرژی خالص ایجاد شده از نارنگی و لیمو با کمی ترنج آغاز می‌شود..
2,700,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و ملایم
معرفی ادکلن لاگوست چلنج ری فرش: ادکلن لاگوست چلنج ری فرش-LACOSTE CHALLENGE RE/FRESH محصول مبتکرانه و نسخه جدید ادکلن لاگوست چلنج با پخش بو و طراوت بیشتر است. ادکلن لاگوست چلنج ری فرش عطری خنک و تازه برای نگه داشتن انرژی و همینطور تجدید قوا در هنگام ورزش و مخصوص کسانی است که endorph..
3,100,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و تند
معرفی عطر لاگوست پور فم: عطر لاگوست پور فم-LACOSTE POUR FEMME یکسال پس از معرفی عطر لاگوست مردانه نسخه زنانه آن که عطری جذاب و خارق العاده است، روانه بازار شد. ادکلن لاگوست پور فم عطری بسیار راحت و آرامش دهنده بوده و بطور طبیعی زیبا و اسپرت می باشد. عطر لاگوست پور فم سمبل زیبایی ذا..
4,800,000 تومان
عطر لاگوست پور فم لجر
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر لاگوست پور فم لجر: عطر لاگوست پور فم لجر-LACOSTE POUR FEMME LEGERE عطری درخشان و ناب است که با الهام از نور ساخته شد. (LEGERE در زبان فرانسوی به معنای نور است). لاگوست با حفظ چهارچوب اصلی عطر لاگوست پور فم و با یک بازنگری به ترکیب آن، دست به تولید اسانسی مدرن مخصوص خانم های خاص و ب..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر لاگوست پور فم الکسیر: عطر لاگوست پور فم الکسیر-LACOSTE POUR FEMME ELIXIR نسخه جدید، مدرن و غلیظ تر عطر لاگوست پور فم است که به شکل سفارشی برای زنان لذت‌جو ساخته شد. زنانی که جرئت این را دارند که به معنای واقعی کلمه، کامل زندگی کنند. دسته‌گلی سخاوتمندانه از گل‌های سفید که ..
5,100,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی ادکلن لاگوست تاچ آف پینک: ادکلن لاگوست تاچ آف پینک-LACOSTE touch of pink عطری سرشار از انرژی، زنانگی، شادی و لذت است که مخصوص خانمهای جوان طراحی شد. ادکلن لاگوست تاچ آف پینک برای زنان بیان یک احساس اصیل و بی دغدغه است، زنان مستقل و خودجوشی که با قدرت نشاط آوری، همگان را ..
2,700,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و ملایم
معرفی ادکلن لاگوست جوی آف پینک: ادکلن لاگوست جوی آف پینک-LACOSTE joy of pink محصول دیگری از مجموعه عطرهای لاگوست پینک است که بعد از تاچ، لاو و دریم روانه بازار شد. ادکلن لاگوست جوی آف پینک عطری با طراوت و هیجان انگیز است و همانطور که از نام و رنگش پیداست مخصوص خانمهای جوان و پ..
2,800,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی ادکلن لاگوست لاو آف پینک: ادکلن لاگوست لاو آف پینک-LACOSTE love of pink محصول دیگری از مجموعه عطرهای لاگوست پینک است که بعد از تاچ و دریم روانه بازار شد. ادکلن لاگوست لاو آف پینک عطری احساس برانگیز و لطیف با بطری پاستیل گونه اش بیانگر عشق و زنانگی است.&nbs..
2,900,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و ملایم
معرفی ادکلن لاگوست ال 12.12 بلنک: ادکلن لاگوست ال 12.12 بلنک-LACOSTE L.12.12 Blanc از سری مجموعه عطرهای ال 12.12 لاگوست با رنگ سفید است که مخصوص علاقه مندان به ورزش تنیس طراحی شد. Rene Lacoste تنیسور افسانه ای فرانسه در سال 1927 اولین محصول تی شرت پولو خود را که همگی با کد L.12.12 ..
3,200,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی ادکلن لاگوست ال 12.12 نویر: ادکلن لاگوست ال 12.12 نویر-LACOSTE L.12.12 Noir از سری مجموعه عطرهای ال 12.12 لاگوست با رنگ مشکی است که مخصوص جوانان و علاقه مندان به ورزش تنیس طراحی شد. Rene Lacoste تنیسور افسانه ای فرانسه در سال 1927 اولین محصول تی شرت پولو خود را که همگی با کد ..
3,200,000 تومان
ادکلن لاگوست ال 12.12 ورت
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی ادکلن لاگوست ال 12.12 ورت: ادکلن لاگوست ال 12.12 ورت-LACOSTE L.12.12 Vert از سری مجموعه عطرهای ال 12.12 لاگوست با رنگ سبز است که مخصوص جوانان و علاقه مندان به ورزش تنیس طراحی شد. Rene Lacoste تنیسور افسانه ای فرانسه در سال 1927 اولین محصول تی شرت پولو خود را که همگی با کد L.12.12 با رن..
0 تومان
ادکلن لاگوست ال 12.12 ژون اپتیمیستیک
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و ترش
معرفی ادکلن لاگوست ال 12-12 ژون اپتیمیستیک: ادکلن لاگوست ال 12.12 ژون اپتیمیستیک-LACOSTE L.12.12 Jaune Optimistic از سری مجموعه عطرهای ال 12.12 لاگوست با رنگ زرد است که مخصوص جوانان و علاقه مندان به ورزش تنیس طراحی شد. Rene Lacoste تنیسور افسانه ای فرانسه در سال 1927 اولین محصول تی..
0 تومان
ادکلن لاگوست ال 12.12 بلو
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تلخ
معرفی ادکلن لاگوست ال 12.12 بلو: ادکلن لاگوست ال 12.12 بلو-LACOSTE L.12.12 Bleu از سری مجموعه عطرهای ال 12.12 لاگوست با رنگ آبی است که مخصوص جوانان و علاقه مندان به ورزش تنیس طراحی شد. Rene Lacoste تنیسور افسانه ای فرانسه در سال 1927 اولین محصول تی شرت پولو خود را که همگی با کد L.1..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تلخ
معرفی ادکلن لاگوست ال 12.12 رژ: ادکلن لاگوست ال 12.12 رژ-LACOSTE L.12.12 Rouge از سری مجموعه عطرهای ال 12.12 لاگوست با رنگ قرمز است که مخصوص جوانان و علاقه مندان به ورزش تنیس طراحی شد. Rene Lacoste تنیسور افسانه ای فرانسه در سال 1927 اولین محصول تی شرت پولو خود را که همگی با کد L.1..
3,700,000 تومان
ادکلن لاگوست ال 12.12 پور اله الگانت
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی ادکلن لاگوست ال 12.12 پور اله الگانت: ادکلن لاگوست ال 12.12 پور اله الگانت-LACOSTE L.12.12 POUR ELLE ELEGANT بعد از مجموعه موفق L.12.12 مردانه، از سری عطر های ال 12 زنانه در سال 2015 روانه بازار شد. این مجموعه با الهام از دامن پلیسه دار تنیس بانوان بوده و شامل سه عطر می باشد که هر..
0 تومان
ادکلن لاگوست ال 12.12 پور اله اسپارکلینگ
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی ادکلن لاگوست ال 12.12 پور اله اسپارکلینگ: ادکلن لاگوست ال 12.12 پور اله اسپارکلینگ-LACOSTE L.12.12 POUR ELLE SPARKLING بعد از مجموعه موفق L.12.12 مردانه، از سری عطر های ال 12 زنانه در سال 2015 روانه بازار شد. این مجموعه با الهام از دامن پلیسه دار تنیس بانوان بوده و شامل ..
0 تومان
ادکلن لاگوست ال 12.12 پور اله نچرال
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی ادکلن لاگوست ال 12.12 پور اله نچرال: ادکلن لاگوست ال 12.12 پور اله نچرال-LACOSTE L.12.12 POUR ELLE NATURAL بعد از مجموعه موفق L.12.12 مردانه، از سری عطر های ال 12 زنانه در سال 2015 روانه بازار شد. این مجموعه با الهام از دامن پلیسه دار تنیس بانوان بوده و شامل سه عطر می با..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی ادکلن لاگوست پور هوم: ادکلن لاگوست پور هوم-LACOSTE POUR HOMME عطری وسوسه کننده و اغواگر است که احساسات هر شخصی را تحریک می کند. ادکلن لاگوست پور هوم با رایحه معطر و چوبی، مخصوص مردانی است که از جذابیت بالای خود اطمینان دارند. عطر لاگوست پور هوم به طرز فوق العاده ای طراحی شده است ت..
2,800,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی ادکلن لاگوست لهوم: ادکلن لاگوست لهوم-LACOSTE L’HOMME عطری با رایحه چوب و ادویه جات معطر است که تقابل بین رایحه شیرین و تند می باشد. عطر لاگوست لهوم با ترکیبی ظریف و جسورانه مخصوص مردان بی باک و شجاعی است که با کاریزما و استایل خاصشان قدرت رهبری دارند و معتقدند همواره برنده با..
3,000,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند و شیرین
معرفی ادکلن لاگوست لهوم اینتنس: ادکلن لاگوست لهوم اینتنس-LACOSTE L’HOMME INTENSE نسخه شدید و ماندگارتر از عطر اصلی (لاگوست لهوم) است که بر جذابیت طبیعی مردان جسور تأکید می کند. ادکلن لاگوست لهوم اینتنس مخصوص مردانی است که هر چیزی را با سبک و ظرافت خاصی رهبری می کنند. این عطر دارای ..
3,300,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تلخ
معرفی ادکلن لاگوست اسنشیال: ادکلن لاگوست اسنشیال-LACOSTE ESSENTIAL یک تازگی و طراوت را در پرکارترین ساعات روز به شما می دهد. عطر لاگوست اسنشیال ابتکار فوق العاده کمپانی لاگوست است که مایل به کشف یک محصول جدید از مرکبات بود. فناوری تولید ادکلن لاگوست اسنشیال به نحوی است که منجر..
2,700,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی ادکلن لاگوست رد: ادکلن لاگوست رد-LACOSTE RED الهام گرفته از تضاد بین مستی و پاکی است و خاصیت آن کامیابی و موفقیت در مبارزات می باشد. عطر لاگوست رد (قرمز) مخصوص بالا بردن انرژی و اعتماد به نفس در آقایان بوده و با گرمای خاصی که در نت پایانی دارد، آن را احساس برانگیز کرده است. ع..
3,100,000 تومان
عطر ادو لاگوست زنانه
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین
معرفی عطر ادو لاگوست زنانه: عطر ادو لاگوست زنانه-EAU DE LACOSTE POUR FEMME عطری درخشان و به شدت احساس برانگیز است که با الهام از توپ تنیس ساخته شد. این سادگی و جهانی بودن را نشان می دهد که ایدئولوژی لاگوست بشمار می رود. ادکلن ادو لاگوست زنانه با رایحه با طراوات و شاداب مخصوص خ..
0 تومان
عطر ادو لاگوست سنسوال زنانه
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر ادو لاگوست سنسوال زنانه: عطر ادو لاگوست سنسوال زنانه-EAU DE LACOSTE SENSUELLE POUR FEMME به دنبال عطر ادو لاگوست در همان سال با همان شکل و ظاهر ولی با رنگی متفاوت روانه بازار شد. عطر ادو لاگوست سنسوال به مراتب احساس برانگیز تر و لطیف تر از نسخه قبلی بوده و یادآور یک شب شاد و خاطره ..
0 تومان
نمایش 1 تا 24 از 27 (2 صفحه)
لاگوست

درباره عطر لاگوست:

کمپانی لاگوست یک خانه مد فرانسوی است که پوشاک، کفش، ساعت، عطر و... تولید می کند. لاگوست در سال 1933 توسط Rene Lacoste و Andre Gillier تاسیس شد. آنها بیشتر به خاطر پوشیدن لباس های تنیس معروف هستند، پیراهن های پولو که با نشان تجاری شرکت (تمساح سبز) مزین شده است. لاگوست در سال 1984 اولین عطر خود را با نام Lacoste for Men عرضه کرد و پس از آن مجموعه متعددی از عطرهای زنانه و مردانه را که بسیاری از آنها دارای تم ورزشی و مزین به لوگوی تمساح هستند، روانه بازار نمود. لاگوست با تولید مجموعه عطرهای رنگارنگ L.12.12 مردانه و زنانه که در سال 2011 استارت خورد، مجددا به اوج محبوبیت رسید و استقبال فراوانی از این عطرها صورت گرفت.

بهترین و پرفروش ترین های عطر لاگوست مردانه:

  • ادکلن لاگوست چلنج:  ابتکار بی نظیر کمپانی لاگوست است که ترکیبی حقیقی از مبارزه طلبی و انرژی مضاعف و همچنین ترکیبی از یک عطر مدرن و کلاسیک است. ادکلن لاگوست چلنج با بطری شفاف، درپوش مشکی و کروکودیل معروف LACOSTE، این بار با رنگ سفید عرضه ی عمومی شد.
  • ادکلن لاگوست لهوم: عطری با رایحه چوب و ادویه جات معطر است که تقابل بین رایحه شیرین و تند می باشد. عطر لاگوست لهوم با ترکیبی ظریف و جسورانه مخصوص مردان بی باک و شجاعی است که با کاریزما و استایل خاصشان قدرت رهبری دارند و معتقدند همواره برنده بازی هستند.

بهترین و پرفروش ترین های عطر لاگوست زنانه:

  • عطر لاگوست پور فم: عطری بسیار راحت و آرامش دهنده بوده و بطور طبیعی زیبا و اسپرت می باشد. عطر لاگوست پور فم سمبل زیبایی ذاتی و آزادی زنی است که آن را استفاده می کند.
  • ادکلن لاگوست تاچ آف پینک پور فم: عطری سرشار از انرژی، زنانگی، شادی و لذت است که مخصوص خانمهای جوان طراحی شد. ادکلن لاگوست تاچ آف پینک برای زنان بیان یک احساس اصیل و بی دغدغه است، زنان مستقل و خودجوشی که با قدرت نشاط آوری، همگان را شیفته خود می کند.

قیمت عطر لاگوست:

قیمت ادکلن های لاگوست بطور کلی در رنج متوسط قرار دارند. تم ورزشی ادکلن لاگوست باعث شده اکثر مخاطبینش ورزشکاران باشند و به همین دلیل عطرهای لاگوست علاوه بر کیفیت خوب از قیمت مناسب نیز بهره می برند و همین باعث شده جزء عطرهای محبوب قرار بگیرد و طرفداران بسیاری در سراسر دنیا جذب کند.

تاریخچه برند لاگوست (عطر لاگوست):

لاگوست یکی از برجسته ترین خانه های طراحی مد با تم اسپرت است که در سال 1933 در فرانسه تاسیس شد. لاگوست علاوه بر محصولات پوشاک، لوازم جانبی، ساعت، عینک، کیف و کفش، کالاهای چرمی، دستکش و جوراب و عطر و ادکلن و ... تولید می کند. 

موسس لاگوست:

ژان رنه لاگوست، تنیسور افسانه ای فرانسوی در سال 1904 در پاریس متولد شد. وی بازی تنیس را در سن 15 سالگی هنگامی که پدرش را در سفر به انگلستان همراهی می کرد، آغاز کرد. اولین حضور او در مسابقات گرند اسلم، مسابقات ویمبلدون 1922 بود که در دور اول مقابل پت اوهارا وود شکست خورد. سال بعد در ویمبلدون به دور چهارم رسید اما در برابر سیسیل کمپبل به سختی شکست خورده و حذف شد. موفقیت او در سال 1925 هنگامی رخ داد که او عنوان قهرمانی مسابقات قهرمانی فرانسه و ویمبلدون را کسب کرد، در هر دو مورد پس از پیروزی در فینال مقابل هموطنش ژان بوروترا به برتری رسید. سال بعد، لاگوست قهرمانی فرانسه را پس از شکست مستقیم در فینال مقابل هنری کوچه از دست داد. او در آن سال در ویمبلدون شرکت نکرد، اما در سپتامبر عنوان قهرمانی مسابقات قهرمانی ملی ایالات متحده را در برابر بوروترا به دست آورد. او در سال 1926 توسط A. Wallis Myers، خبرنگار تنیس روزنامه دیلی تلگراف رتبه 1 رنکینگ را کسب کرد. در سال 1927، که توسط E. Digby Baltzell "بهترین سال وی در تاریخ تنیس" لقب گرفت، لاگوست بخشی از تیم فرانسوی بود که جام دیویس را از ایالات متحده گرفت و به قهرمانی 6 ساله آنها خاتمه داد. عدم سلامتی، از جمله بیماری های تنفسی، منجر به کناره گیری وی از تنیس رقابتی در سال 1929 شد، هرچند او در مسابقات قهرمانی فرانسه 1932 بازگشت کوتاهی داشت.

لاگوست یکی از چهار تفنگدار به همراه ژان بوروترا، ژاک بروگن و هنری کوچه، ستاره های تنیس فرانسوی بود که در اواخر دهه 1920 و اوایل دهه 1930 بر تنیس مسلط بودند. او در مسابقات قهرمانی فرانسه، آمریکا و بریتانیا هفت عنوان تک نفره گرند اسلم را به دست آورد و بازیکن اصلی فرانسه بشمار می رفت. لاگوست در مسابقات US Open در سال 1927 با تیشرت ساخته خودش که از پارچه کشی سبک بود در مسابقات حاضر شد که این لباس قسمت اعظمی از حرکت مد در تنیس بشمار می رفت.

رنه لاگوست در سال 1996 در سن 92 سالگی در فرانسه درگذشت.

تاسیس کمپانی لاگوست:

رنه لاگوست در سال 1933 به همراه André Gillier، مالک و رئیس بزرگترین شرکت تولید کننده لباس بافتنی فرانسوی در آن زمان، کمپانی لاگوست را تاسیس کرد. آنها با تولید پیراهن تنیس و بعدها لباس گلف که با لوگوی تمساح روی سینه آن نقش بسته بود، انقلابی برپا کردند. (علاقه لاگوست به تولید لباس گلف نیز بدلیل ازدواجش با سیمون دو لا شام، قهرمان گلف فرانسوی بود). در یکی از جامهای دیویس، آمریکن پرس، لاگوست را به خاطر یک شرطبندی که در مورد کیفی از پوست تمساح بود، تمساح نامید و همینطور به دلیل سخت کوشی و فداکاری وی در زمین تنیس این لقب روی وی ماند و بدین ترتیب به لوگو کمپانی تبدیل شد. در سال 1951، آنها از لباس تنیس کلاسیک سفید بیرون آمدند و رنگ های جدیدی را به لباس های Lacoste اضافه کردند. در سال 1963 هنگامی که لاگوست اولین راکت تنیس دسته فولادی را ثبت کرد، در دنیای تنیس غوغایی برپا شد. با توجه به اینکه همه راکت های تنیس قبلی از چوب ساخته شده بودند، این نسخه سبک و محکم موفقیت بزرگی به ارمغان آورد.

پس از بازنشستگی رنه لاگوست، پسرش برنارد لاگوست مدیریت شرکت را بر عهده گرفت، برنارد در سال 2005 به شدت مریض شد و یکسال بعد از دنیا رفت و مدیریت کمپانی به برادر کوچکترش رسید. پس از آن امتیاز کمپانی بین چند شرکت دست به دست شد تا اینکه در 2012 کمپانی لاگوست به طور کامل توسط گروه خانواده سوئیسی Maus Frères خریداری شد. 

به دلیل قرارداد بین لاگوست و چند تنیس باز مطرح، از جمله اندی رادیک، جان ایسنر، ریچارد گاسکت، استانیسلاس واورینکا و همینطور نوواک جوکوویچ، لاگوست از محبوبیت فراوانی خصوصا در بین ورزشکاران برخوردار شد.

خط تولید عطر لاگوست:

لاگوست در سال 1984 خط تولید عطر و ادکلن خود را افتتاح کرد. امروزه عطر و ادکلن لاگوست بیش از 60 نوع عطر دارد که با همکاری کمپانی P&G تحت نظر Coty عطرها را ارائه می دهد.