منو
سبد خرید

عطر دیسکوارد

جنسیت: مردانه رایحه: تلخ و ملایم
HE WOOD بازتابی است از طبیعت کانادا، سرزمین مادری Dean و Dan مدیران برند دیسکوارد. این عطر بسیار خوشبو و ماندگار، از معروفترین عناصر طبیعی جنگلهای کانادا ساخته شده و یک هارمونی هماهنگی از هوا، آب و چوب می باشد و مخصوص مردان مدرنی است که قدرت رویاپردازی دارند و به دنبال رهایی و اغواگری هستن..
2,756,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تلخ
کمپانی دیسکوارد در سال 2014 نسخه جدید عطر محبوب و پرطرفدار HE WOOD را با غلظت و دوام بیشتر، با نام HE WOOD INTENSE به بازار عرضه کرد. این عطر شیک،با لطافت و در عین حال قدرتمند، با رایحه طبیعی آب و هوا، مخصوص مردی است که در شهری بزرگ زندگی می کند و رویای زندگی در طبیعت را در سر می‌پروراند. وود اینتنس..
2,756,000 تومان
DSQUARED HE WOOD SILVER WIND WOOD EDT
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: تلخ و ملایم
SILVER WIND WOOD عصاره ای متفاوت، خارق العاده و با عناصر زیست محیطی ترکیب شده از جنگلهای کانادایی است. طراحی شیشه و دیزاین آن همه و همه نشان از یک دیزاینر کانادایی معروف به نام Daphne Bugey دارد که برند دیسکوارد مسئولیت طراحی و تولید این محصول را به این فرد واگذار کرد تا محصولی بسیار خاص و..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تلخ
این عطر بی نظیر  متعلق به کلکسیون Dsquared² Nature Always Wins می باشد که همواره محصولاتی متفاوت و تک ارائه می کند. ROCKY MOUNTAIN WOOD عطری کاملا متفاوت، تک و در عین حال مکمل دیگر محصولات وود است که از کوههای کانادا الهام گرفته و همان طور که از نامش بر می آید مختص دوستداران طبیعت است.راکی ..
2,756,000 تومان
DSQUARED HE WOOD OCEAN WET WOOD EDT
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و ملایم
OCEAN WET WOOD یک منظره واقعی از طبیعت و درختان تنومند جنگلهای قدیمی است و الهام گرفته از سواحل سفید و ماسه ای و آبهای نیلگون اقیانوس است. عطریست خاطره انگیز، بی انتها و نشات گرفته از اسانسهایی از دل طبیعت که جذابیت و آرامش دریا را به انسان تقدیم می کند.این عطر در سال 2010 طراحی شد.رایح..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: تلخ و ملایم
SHE WOOD اولین عطر زنانه برند دیسکوارد است که مخصوص خانمهای مشکل پسند و خاص ساخته شد. زنانی که به دنبال رهایی و یک حس جدید هستند. این عطر درخشان، فریبنده، سنگین و با کلاس در سال 2008 توسط Daphne Bugey طراحی شد و  بطری آن از چوبهای نرم درخت گردو در شمال آمریکا به شکل مربع ساخ..
2,756,000 تومان
DSQUARED SHE WOOD GOLDEN LIGHT WOOD EDP
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
GOLDEN LIGHT WOOD جفت عطر مردانه SILVER WIND WOOD می باشد که هر دو الهام گرفته از طبیعت و بر پایه چوب بنا شده اند. این عطر به شدت سرزنده و تازه توسط Daphne Bugey در سال 2011 طراحی شده است.رایحه اولیه: لیمو- شکوفه درخت پرتقال آفریقاییرایحه میانی: مشک- گل آفتاب گردانرایحه اصلی: خس خس- سدر ..
0 تومان
DSQUARED SHE WOOD CRYSTAL CREEK WOOD EDP
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و ملایم
CRYSTAL CREEK WOOD رایحه ای کاملا طبیعی و نشات گرفته از ترکیبات جنگلی و کاملا سازگار با طبیعت دارد و دارای روحیه تازه و جوان، و آرامش را درون انسان تقویت می کند. این عطر جفت عطر مردانه Rocky Mountain می باشد و تقدیم می شود به تمام زنانی که از طبیعت لذت می برند. CRYSTAL CREEK WOOD در سال 2010 توسط Al..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
POTION عطری فریبنده، اغواگر، تسخیر کننده و احساسی است که از کارگاههای شیمی در زمان گذشته الهام گرفته است. این عطر با طراحی جادویی Annick Menardo تداعی گر تمایلات نفسانی و درونی است و در سال 2011 به بازار آمد. این عطر بسیار لوکس و خاص مخصوص مردانی است که بدنبال رایحه ای تک و منحصر به فرد هس..
2,271,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تند و ملایم
POTION عطری فریبنده، اغواگر، تسخیر کننده و احساسی است که از کارگاههای شیمی در زمان گذشته الهام گرفته است. این عطر با طراحی جادویی Annick Menardo تداعی گر تمایلات نفسانی و درونی است و در سال 2011 به بازار آمد. این عطر بسیار لوکس و خاص مخصوص مردانی است که بدنبال رایحه ای تک و منحصر به فرد هس..
2,147,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
POTION BLUE CADET از سری مجموعه عطرهای پوشن است که در سال 2013 توسط Mathilde Bijaoui طراحی شد. این عطر با الهام از سایه روشن های خاص آبی با ترکیبی کاریزماتیک، از مواد معطر و تازه ساخته شده است. این عطر خارق العاده از روش تقطیر مولکولی ساخته شده و آن را به محصولی جذاب و منحصر به فرد تبدیل کرده است. ..
2,023,000 تومان
DSQUARED POTION ROYAL BLACK EDP
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: تند و تلخ
POTION ROYAL BLACK از سری مجموعه های پوشن است که در سال 2013 تولید شد. عطری چوبی، ادویه ای، مخصوص مردان شیک پوش و مدرن، با رایحه ای به شدت ماندگار و پرطرفدار است.رایحه اولیه: بخور- فلفل فرنگی شیرین- ترنجرایحه میانی: تنباکو- چرم- رزرایحه اصلی: چوب گوآیاک- مشک- چوب کشمیر ..
0 تومان
DSQUARED POTION FOR WOMAN EDP
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: تند و ملایم
پس از استقبال کم نظیر از POTION مردانه، این بار کمپانی دیسکوارد نسخه زنانه آن را در اواخر سال 2012 روانه بازار کرد. این عطر قدرتمند و احساس برانگیز مناسب خانمهای جذاب و هوشمندی است که می دانند چه می خواهند، آنها مردان را کنار زده و با ظاهرشان سحر و جادو و خودنمایی می کنند. پوشن ترکیبی است از مواد با..
0 تومان
DSQUARED HE WOOD COLOGNE
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
در دهمین سالگرد تولید وود مردانه، نسخه جدیدی با نام HE WOOD COLOGNE با ترکیبات چوبی در سال 2017 توسط Daphne Bugey روانه بازار شد. نسخه بروز تر و مدرن تر هی وود که همراه با مرکبات تازه و غنی ترکیب شده است. ظاهر بطری این عطر که به درختهای جنگلی منقش شده بیانگر یک عطر چوبی و رایحه ای برخواسته از چوب و ..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
WILD در سال 2014 توسط Daphne Bugey و Annick Menardo طراحی شد. این عطر سمبل آزادی، سرعت و غرور بوده و همانطور که از نامش پیداست توسط تصویری از اسب نر وحشی به همراه مدل مشهور آلمانی Silvester Ruck تبلیغ شده است. طراحی بطری آن نیز به شکل افسار اسب با تسمه های سیاه و سفیدی که دور آن را احاطه کرده به خوب..
1,777,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
WANT یک عطر کاملا زنانه و یک نام جدید در کمپانی دیسکوارد بشمار می رود. Dan راجع به آن می گوید: “دختر ما همواره با اعتماد به نفس است! اکثر کمپین های تبلیغاتی برای برجسته نشان دادن زیبایی زنان ساخته می شود اما برای ما هدف ماورای زیبایی است.”این عطر در سال 2015 توسط Aurelien Guichard طراحی شد.ر..
1,777,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
WOOD POUR FEMME به همراه نسخه مردانه اش، پروژه مکمل عطر شی وود و هی وود است. عطری مستحکم و پرقدرت و با ساختار پیچیده که آن را منحصر به فرد و بی بدیل ساخته است. این عطر با طروات که یادآور سواحل مدیترانه می باشد، مخصوص زنان مدرن، با اعتماد به نفس و جذاب است، زنانی که با شور و احساس فراوان زندگی می کنن..
1,800,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
WOOD POUR HOMME به همراه نسخه زنانه اش، پروژه مکمل عطر هی وود و شی وود است. عطری مستحکم و پرقدرت و با ساختار پیچیده که آن را منحصر به فرد و بی بدیل ساخته است. این عطر با طروات که یادآور سواحل مدیترانه می باشد، مخصوص مردان مدرن، با اعتماد به نفس و جذاب است، مردانی که با شور و احساس فراوان زندگی می کن..
1,800,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی ادکلن رد وود دیسکوارد پور فم:ادکلن رد وود دیسکوارد پور فم-RED WOOD DSQUARED به همراه نسخه مردانه اش پروژه مکمل عطر شی وود و ادکلن هی وود است. ادکلن دیسکوارد رد وود عطری قوی و محکم، با ساختاری پیچیده است که آن را منحصر به فرد و غیرقابل تصور می کند. عطر رد وود دیسکوارد با رایحه ای احساس بران..
1,676,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و ملایم
معرفی ادکلن گرین وود دیسکوارد پور هوم:ادکلن گرین وود دیسکوارد پور هوم-GREEN WOOD DSQUARED به همراه نسخه زنانه اش پروژه مکمل ادکلن هی وود و عطر شی وود است. ادکلن دیسکوارد گرین وود عطری قوی و محکم، با ساختاری پیچیده است که آن را منحصر به فرد و غیرقابل تصور می کند. عطر گرین وود دیسکو..
1,676,000 تومان
نمایش 1 تا 20 از 20 (1 صفحه)
دیسکوارد

درباره دیسکوارد:

کمپانی DSQUARED توسط دو برادر دوقلو کانادایی به نامهای Dean و Dan در سال 1994 با اجرای فشن شوی مردانه در میلان ایتالیا تاسیس گردید. Dean و Dan متولد 1964 در تورنتو کانادا هستند. آنها در سال 1983 برای تحصیل در رشته طراحی مد به نیویورک رفتند و در سال 1986 پس از پیدا کردن اسپانسر مالی اولین طراحی خود را که پوشاک زنانه بود تولید کردند. Dean و Dan در سال 1991 به میلان ایتالیا مهاجرت کردند و در کمپانی های ورساچه و دیزل مشغول بکار شدند تا اینکه در سال 1994 برند DSQUARED را افتتاح کردند. این برند علاوه بر پوشاک در زمینه عطر و ادکلن جزو معروفترین و خاص ترین برند ها بشمار می رود که مجموعه عطرهای چوبی(WOOD) را تولید می کند. این عطر ها ترکیبی از رایحه های کانادایی و ایتالیایی می باشد که برگرفته از گیاهان کوههای راکی در کانادا و مرکبات ایتالیایی است.  

DSQUARED در سال 2003 برنده جایزه معتبر La Kore، اسکار فشن شوهای ایتالیایی برای بهترین طراحیهای اورجینال شد، همچنین Dean و Dan در سال 2007 برنده SQ Spanish مرد سال در طراحی مد شدند.