منو
سبد خرید

عطر دسکوارد

جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی ادکلن دسکوارد وود پور فم: ادکلن دسکوارد وود پور فم-DSQUARED WOOD POUR FEMME به همراه نسخه مردانه اش، پروژه مکمل و جایگزین عطر شی وود و هی وود است. ادکلن دسکوارد وود پور فم عطری مستحکم و پرقدرت و با ساختار پیچیده که آن را منحصر به فرد و بی بدیل ساخته است. این عطر با طروات که یادآور سواح..
3,600,000 تومان 3,400,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی ادکلن دسکوارد وود پور هوم: ادکلن دسکوارد وود پور هوم-DSQUARED WOOD POUR HOMME به همراه نسخه زنانه اش، پروژه مکمل و جایگزین عطر هی وود و شی وود است. ادکلن دسکوارد وود پور هوم عطری مستحکم و پرقدرت و با ساختار پیچیده که آن را منحصر به فرد و بی بدیل ساخته است. این عطر با طروات که یادآور سو..
3,600,000 تومان 3,400,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی ادکلن دسکوارد رد وود پور فم: ادکلن دسکوارد رد وود پور فم-DSQUARED RED WOOD POUR FEMME به همراه نسخه مردانه اش پروژه مکمل عطر شی وود و ادکلن هی وود است. ادکلن دسکوارد رد وود عطری قوی و محکم، با ساختاری پیچیده است که آن را منحصر به فرد و غیر قابل تصور می کند. عطر رد وود دسکوارد با رایحه ای اح..
3,600,000 تومان 3,400,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و ملایم
معرفی ادکلن دسکوارد گرین وود پور هوم: ادکلن دسکوارد گرین وود پور هوم-DSQUARED GREEN WOOD POUR HOMME به همراه نسخه زنانه‌اش پروژه مکمل ادکلن هی وود و عطر شی وود است. ادکلن دسکوارد گرین وود عطری قوی و محکم، با ساختاری پیچیده است که آن را منحصر به فرد و غیرقابل تصور می‌کند. عطر گرین و..
3,600,000 تومان 3,400,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: خنک و ملایم
معرفی ادکلن دسکوارد 2 وود: ادکلن دسکوارد 2 وود-DSQUARED 2 WOOD عطری مرکباتی-چوبی است که به عنوان رایحه ای سرزنده، تازه و پرانرژی توصیف می شود. ادکلن دسکوارد 2 وود شما را به تجربه مفهوم "متولد در کانادا، طراحی در لندن، ساخت ایتالیا" دعوت می کند. این عطر با الهام از استحکام چوب ساخته شده ..
3,600,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی عطر دسکوارد اورجینال وود: عطر دسکوارد اورجینال وود-DSQUARED ORIGINAL WOOD عطری کامل، حسی، مطمئن و پیچیده است که پیرامون ویژگی‌های چوب برای مرد معاصر ساخته شد. چوب اصلی (اورجینال وود) بازگشته است! این رایحه قوی و مستحکم با ساختاری پیچیده، با برانگیختن عناصر طبیعت که آن را..
4,300,000 تومان
ادکلن دسکوارد هی وود کلون
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی ادکلن دسکوارد هی وود کلون: ادکلن دسکوارد هی وود کلون-DSQUARED HE WOOD COLOGNE در دهمین سالگرد تولید عطر هی وود، با ترکیبات چوبی، بروز تر و مدرن تر روانه بازار شد. ادکلن هی وود کلون با ظاهری شبیه به درختهای جنگلی بیانگر یک عطر چوبی و رایحه ای برخواسته از چوب و جنگل می باشد. را..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی ادکلن دسکوارد وایلد: ادکلن دسکوارد وایلد-DSQUARED WILD POUR HOMME سمبل آزادی، سرعت و غرور بوده و همانطور که از نامش پیداست توسط تصویری از اسب نر وحشی تبلیغ شده است. طراحی بطری عطر دسکوارد وایلد نیز به شکل افسار اسب با تسمه های سیاه و سفیدی که دور آن را احاطه کرده به خوبی بیانگر ای..
5,000,000 تومان
ادکلن دسکوارد هی وود
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: تلخ و ملایم
معرفی ادکلن دسکوارد هی وود: ادکلن دسکوارد هی وود-DSQUARED HE WOOD بازتابی از طبیعت کانادا، سرزمین مادری Dean و Dan مدیران برند دسکوارد می باشد. ادکلن دسکوارد هی وود قهوه ای بسیار خوشبو و ماندگار، از معروفترین عناصر طبیعی جنگلهای کانادا ساخته شده و یک هارمونی هماهنگی از هوا، آب و چو..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تلخ
معرفی ادکلن دسکوارد هی وود اینتنس: ادکلن دسکوارد هی وود اینتنس-DSQUARED HE WOOD INTENSE نسخه جدید، با غلظت و با دوام عطر هی وود قهوه ای می باشد. ادکلن دسکوارد هی وود اینتنس عطری شیک، با لطافت و در عین حال قدرتمند است که با رایحه طبیعی آب، هوا و چوب، مخصوص مردی است که در شهری ب..
7,500,000 تومان
ادکلن دسکوارد هی وود سیلور ویند وود
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: تلخ و ملایم
معرفی ادکلن دسکوارد هی وود سیلور ویند وود: ادکلن دسکوارد هی وود سیلور ویند وود-DSQUARED HE WOOD SILVER WIND WOOD عصاره ای متفاوت و خارق العاده است که با عناصر زیست محیطی ترکیب شده از جنگلهای کانادا است. ادکلن وود سیلور مردانه جفت عطر زنانه شی وود گلدن لایت وود است که هر دوی آن..
0 تومان
ادکلن دسکوارد هی وود راکی مانتین وود
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تلخ
معرفی ادکلن دسکوارد هی وود راکی مانتین وود: ادکلن دسکوارد هی وود راکی مانتین وود-DSQUARED HE WOOD ROCKY MOUNTAIN WOOD عطری بی نظیر متعلق به کلکسیون Dsquared² Nature Always Wins می باشد که همواره محصولاتی متفاوت و تک ارائه می کند. ادکلن وود راکی مانتین عطری کاملا متفاوت، تک و در عین حال مکمل ..
0 تومان
ادکلن دسکوارد هی وود اوشن وت وود
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و ملایم
معرفی ادکلن دسکوارد هی وود اوشن وت وود: ادکلن دسکوارد هی وود اوشن وت وود-DSQUARED HE WOOD OCEAN WET WOOD یک منظره واقعی از طبیعت و درختان تنومند جنگلهای قدیمی است و الهام گرفته از سواحل سفید و ماسه ای و آبهای نیلگون اقیانوس است. ادکلن اوشن وت وود مردانه عطری خاطره انگیز و بی ا..
0 تومان
عطر دسکوارد شی وود
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: تلخ و ملایم
معرفی عطر دسکوارد شی وود: عطر دسکوارد شی وود-DSQUARED SHE WOOD اولین عطر زنانه دسکوارد است که مخصوص خانمهای مشکل پسند و خاص ساخته شد. زنانی که به دنبال رهایی و یک حس جدید هستند. ادکلن دسکوارد شی وود عطری درخشان، فریبنده، سنگین و با کلاس است و بطری آن از چوبهای نرم در..
0 تومان
عطر دسکوارد شی وود گلدن لایت وود
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر دسکوارد شی وود گلدن لایت وود: عطر دسکوارد شی وود گلدن لایت وود-DSQUARED SHE WOOD GOLDEN LIGHT WOOD زوج و مکمل عطر سیلور ویند وود می باشد که هر دو الهام گرفته از طبیعت و مناظر کانادا (نور طلایی و باد نقره ای) و بر پایه چوب بنا شده اند. ادکلن شی وود گلدن لایت وود عطری به شد..
0 تومان
عطر دسکوارد شی وود کریستال کریک وود
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و ملایم
معرفی عطر دسکوارد شی وود کریستال کریک وود: عطر دسکوارد شی وود کریستال کریک وود-DSQUARED SHE WOOD CRYSTAL CREEK WOOD رایحه ای کاملا طبیعی و نشات گرفته از ترکیبات جنگلی و سازگار با طبیعت است و دارای روحیه تازه و جوان می باشد. ادکلن شی وود کریستال کریک زوج و مکمل عطر اوشن وت وود ..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر دسکوارد پوشن مردانه: عطر دسکوارد پوشن مردانه-DSQUARED POTION POUR HOMME عطری فریبنده، اغواگر، تسخیر کننده و احساسی است که از کارگاههای شیمی در زمان گذشته الهام گرفته است. عطر دسکوارد پوشن مردانه با رایحه بسیار لوکس و خاص مخصوص مردانی است که بدنبال رایحه ای تک و منحصر به فرد هس..
7,500,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی ادکلن دسکوارد پوشن بلو کادت: ادکلن دسکوارد پوشن بلو کادت-DSQUARED POTION BLUE CADET از سری مجموعه عطرهای پوشن است که با الهام از سایه روشن های خاص آبی با ترکیبی کاریزماتیک، از مواد معطر و تازه ساخته شده است. ادکلن دسکوارد پوشن بلو کادت مردانه عطری خارق العاده که از روش تقطیر ..
7,700,000 تومان
عطر دسکوارد پوشن رویال بلک
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: تند و تلخ
معرفی عطر دسکوارد پوشن رویال بلک: عطر دسکوارد پوشن رویال بلک-DSQUARED POTION ROYAL BLACK از سری مجموعه عطرهای پوشن است که با رایحه چوبی و ادویه ای، مخصوص مردان شیک پوش و مدرن می باشد. عطر دسکوارد پوشن رویال بلک با رایحه ای به شدت ماندگار و پرطرفدار هر آنچه که یک مرد جنتلمن از ..
0 تومان
عطر دسکوارد پوشن زنانه
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: تند و ملایم
معرفی عطر دسکوارد پوشن زنانه: عطر دسکوارد پوشن زنانه-DSQUARED POTION FOR WOMAN عطری قدرتمند و احساس برانگیز است که پس از استقبال کم نظیر از پوشن مردانه عرضه شد. عطر دسکوارد پوشن زنانه مناسب خانمهای جذاب و هوشمندی است که می دانند چه می خواهند، آنها مردان را کنار زده و با ظاهرشان سحر..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر دسکوارد وانت: عطر دسکوارد وانت-DSQUARED WANT POUR FEMME یک عطر کاملا زنانه و یک نام جدید در کمپانی دسکوارد بشمار می رود. دن کاتن یکی از موسسین برند درباره عطر دسکوارد وانت گفته است: “دختر ما همواره با اعتماد به نفس است! اکثر کمپین های تبلیغاتی برای برجسته نشان دادن زیبایی زنان ساخت..
5,900,000 تومان
نمایش 1 تا 21 از 21 (1 صفحه)
دسکوارد

درباره عطر دسکوارد:

دسکوارد یک برند های فشن است که در سال 1995 توسط برادران دوقلو دین و دن کاتن در میلان ایتالیا راه اندازی شد. این اولین برندی بود که کلکسیون مردانه ای را منتشر می کرد که بسیار متفاوت از مجموعه دیگر برندها در آن زمان بود. دسکوارد با پوشاک اصلی مردانه مانند پیراهن و شلوار شروع به کار کرد، با این حال، انتشار آن، چنان موفقیت آمیز بود که برند دسکوارد، دو برادر را وارد صحنه مد خیابانی کرد. از آن زمان، این برند به یکی از برندهای انتخابی برای پوشاک مردانه، پوشاک زنانه و لوازم جانبی تبدیل شد. دسکوارد در سال 2007 در همکاری با ITF خط تولید عطر و ادکلن خود را افتتاح کرد.

 

بهترین و پرفروش ترین های عطر دسکوارد مردانه:

  • ادکلن دسکوارد هی وود: بسیار خوشبو و ماندگار، از معروفترین عناصر طبیعی جنگلهای کانادا ساخته شده و یک هارمونی هماهنگی از هوا، آب و چوب می باشد و مخصوص مردان مدرنی است که قدرت رویاپردازی دارند و به دنبال رهایی و اغواگری هستند.
  • ادکلن دسکوارد هی وود سیلور ویند وود: عصاره ای متفاوت و خارق العاده است که با عناصر زیست محیطی ترکیب شده از جنگلهای کانادا است. ادکلن وود سیلور مردانه جفت عطر زنانه شی وود گلدن لایت وود است که هر دوی آنها از طبیعت و مناظر کانادا (باد نقره ای و نور طلایی) الهام گرفته اند.

بهترین و پرفروش ترین های عطر دسکوارد زنانه:

  • عطر دسکوارد شی وود: اولین عطر زنانه دسکوارد است که مخصوص خانمهای مشکل پسند و خاص ساخته شد. زنانی که به دنبال رهایی و یک حس جدید هستند. ادکلن دسکوارد شی وود عطری درخشان، فریبنده، سنگین و با کلاس است و بطری آن از چوبهای نرم درخت گردو در شمال آمریکا به شکل مربع ساخته شده و رنگ صورتی آن تقدیم به خانمهای عاشق می شود.

قیمت عطر دسکوارد:

قیمت ادکلن های دسکوارد بطور کلی در رنج متوسط رو به بالایی قرار دارند، چراکه دسکوارد یک برند لوکس است که محصولات خود را از مواد درجه یک با استفاده از برترین طراحان عطر تولید می کند. اگر کیفیت بالا و محبوبیت عطر دسکوارد را در نظر بگیریم، می توانیم قیمت محصولات این برند را منصفانه و در رده متوسط قرار بدهیم.

تاریخچه برند دسکوارد (عطر دسکوارد):

دین و دن کاتن، طراحان مد، شخصیت های رادیویی و تاجر کانادایی هستند. آنها برادران دوقلوی همسان و بنیانگذاران و صاحبان Dsquared²، یک خانه مد لوکس ایتالیایی مستقر در میلان می باشند. این برند در سال 1995 رسماً به عنوان یک برند پوشاک مردانه راه اندازی شد. دسکوارد علاوه بر پوشاک، عینک، کفش، لوازم جانبی و عطر و ادکلن نیز تولید می کند.

موسس دسکوارد:

دین و دن کاتن در سال 1964 در تورنتو کانادا به دنیا آمدند و در ویلودیل بزرگ شدند. آنها هفت خواهر و برادر بزرگتر دارند، پدر آنها اهل لاتزیو ایتالیا و مادر آنها اهل انگلستان بود. در سال 1983، آنها به نیویورک رفتند تا در دانشکده طراحی پارسونز مد تحصیل کنند، اما قبل از بازگشت به تورنتو تنها یک ترم در آنجا ماندند. با پیدا کردن یک حامی مالی در سال 1986، آنها اولین مجموعه لباس زنانه خود را با نام DEanDAN راه اندازی کردند. در سال 1988 آنها به عنوان مدیران خلاق لیبل Ports International مشغول به کار شدند. در سال 1991، دین و دن به میلان ایتالیا نقل مکان کردند، جاییکه آنها به عنوان طراح برای خانه جیانی ورساچه و دیزل همکاری کردند و دیزل با حمایت های مالی خود، کمک کرد تا دین و دن برند دسکوارد را راه اندازی کنند. آنها اولین مجموعه مردانه خود را در سال 1995 معرفی کرده و در سال 2002، یک مجموعه زنانه و یک مجموعه لباس زیر مردانه را افتتاح نمودند.

تاسیس کمپانی دسکوارد:

دین و دن زندگی خود را بین میلان و لندن تقسیم کرده اند. شعار دسکوارد "متولد کانادا، زندگی در لندن و تولید در ایتالیا" است که دقیقاً متوجه می شویم از کجا آمده و اکنون در کجا قرار دارد. دسکوارد با سرمایه گذاری دیزل در سال 1995 برند خود را تاسیس و مجموعه لباس‌های مردانه خود را عرضه کرد. اولین مجموعه زنانه آنها نیز در سال 2002 تولید شد. مجموعه عینک های دسکوارد با برندهایی مانند پولو رالف لورن مقایسه می شود. در سال 2002، دین و دن قرارداد مجوزی را امضا کردند که عرضه‌های برند را به کفش، لوازم جانبی و عطر گسترش داد.

دسکوارد به خاطر نمایش‌های فشن فوق‌ العاده و پرانرژی‌ اش شناخته می‌ شود و در بسیاری از آنها موسیقی‌ دانان و افراد مشهوری مانند ریحانا و کریستینا آگیلرا حضوری منحصر به‌ فرد داشتند. طرح های دسکوارد طرفداران مشهور وفاداری دارد و موفقیت شان چنان بود که لباس ها اغلب در موزیک ویدیوها یا در میان لباس های یک تور جهانی ظاهر می شد. مدونا طراحی لباس خود را برای تور "دنیای غرق شده" در سال 2002 و بریتنی اسپیرز برای تور "سیرک" در سال 2009 به آنها سفارش دادند. در سال 2006، دسکوارد برای طراحی لباس رسمی جدید تیم فوتبال یوونتوس انتخاب شد.

دسکوارد برنده جوایز مد متعددی از جمله سوزن طلایی (اسپانیا)، لا کور (ایتالیا) و بهترین تیم طراحی موفق مجله GQ و مردان سال (هم برای GQ اسپانیا و هم برای نسخه آمریکایی) شده است.

خط تولید عطر دسکوارد:

دسکوارد اولین عطر خود را در سال 2007 با نام هی وود و یک سال بعد عطر زنانه شی وود را در سال 2008 عرضه کرد. این عطر ها ترکیبی از رایحه های کانادایی و ایتالیایی می باشند که برگرفته از گیاهان کوههای راکی در کانادا و مرکبات ایتالیایی است. عطرهای DSQUARED² در همکاری با گروه ITF تولید می شوند که تا کنون به بیش از 20 نوع عطر مختلف می رسد.