منو
سبد خرید

عطر ویکتور اند رولف

جنسیت: مردانه رایحه: تلخ و ملایم
معرفی ادکلن ویکتور اند رولف اسپایس بمب: ادکلن ویکتور اند رولف اسپایس بمب-VIKTOR & ROLF SPICEBOMB نسخه مردانه عطر معروف فلاوربمب و دومین عطر مردانه این برند بوده و همانطور که از نامش پیداست از ترکیبات و ادویجات شرقی و تند ساخته شده که درون یک نارنجک دستی و در حال انفجار قرار گرفته اس..
5,000,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تلخ
معرفی عطر ویکتور اند رولف اسپایس بمب اکستریم: عطر ویکتور اند رولف اسپایس بمب اکستریم-VIKTOR & ROLF SPICEBOMB EXTREME نسخه غلیظ، ماندگار و بادوام تر عطر محبوب و دوست داشتنی اسپایس بمب است که با همان ظاهر ولی با رنگی تیره تر عرضه شد. ادکلن اسپایس بمب اکستریم به شکل یک نارنجک دستی، انف..
6,900,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی ادکلن ویکتور اند رولف اسپایس بمب نایت ویژن ادو تویلت: ادکلن ویکتور اند رولف اسپایس بمب نایت ویژن ادو تویلت-VIKTOR & ROLF SPICEBOMB NIGHT VISION نسخه جدیدی از عطر مردانه اسپایس بمب است که مخصوص استفاده در شب می باشد. اسپایس بمب نایت ویژن به عنوان تضاد انفجاری نت های با طراوت سب..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر ویکتور اند رولف اسپایس بمب نایت ویژن ادو پرفیوم: عطر ویکتور اند رولف اسپایس بمب نایت ویژن ادو پرفیوم-VIKTOR & ROLF SPICEBOMB NIGHT VISION نسخه جدید و غلیظ تر ادکلن اسپایس بمب نایت ویژن است که مخصوص استفاده در شب می باشد. با اسپایس بمب نایت ویژن ادو پرفیوم به..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی ادکلن ویکتور اند رولف اسپایس بمب اینفرارد ادو تویلت: ادکلن ویکتور اند رولف اسپایس بمب اینفرارد ادو تویلت-VIKTOR & ROLF SPICEBOMB INFRARED نسخه جدیدی از عطر مردانه اسپایس بمب است که بازی اغواگری را به داغترین سطح خود می آورد. VIKTOR&ROLF با الهام از فناوری مادون قرمز ک..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر ویکتور اند رولف اسپایس بمب اینفرارد ادو پرفیوم: عطر ویکتور اند رولف اسپایس بمب اینفرارد ادو پرفیوم-VIKTOR & ROLF SPICEBOMB INFRARED نسخه جدید، غلیظ و پر قدرت تر ادکلن اسپایس بمب اینفرارد و تندترین عطر از مجموعه اسپایس بمب می باشد. VIKTOR&ROLF با الهام از فناو..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر ویکتور اند رولف بن بن: عطر ویکتور اند رولف بن بن-VIKTOR & ROLF BONBON محصول متفاوت و منحصر به فرد کمپانی ویکتور اند رولف است که نامش را از نوعی آبنبات گرفته و مانند یک شکلات خوشمزه در دستان شماست. ادکلن بن بن با احساسی بی انتها و با ظاهری شبیه آبنبات های خوشمزه و لذیذ، مخص..
7,100,000 تومان
ادکلن ویکتور اند رولف بن بن اسپرینگ سامر
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی ادکلن ویکتور اند رولف بن بن اسپرینگ سامر: ادکلن ویکتور اند رولف بن بن اسپرینگ سامر-VIKTOR & ROLF BONBON Spring Summer نسخه جدید و خنک تر عطر بن بن است که مخصوص روزهای گرم و برای استفاده در بهار و تابستان می باشد. عطر بن بن اسپرینگ سامر عطری"سبک، مانند ابریشم" است و&n..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر ویکتور اند رولف فلاور بمب: عطر ویکتور اند رولف فلاور بمب-VIKTOR & ROLF FLOWERBOMB اولین محصول عطر و ادکلن برند ویکتور اند رولف است که به شکل یک نارنجک دستی به مناسبت دهمین سالگرد تاسیس این برند، ساخته شد. عطر فلاور بمب الهام گرفته از دسته گلی است که مانند بمب منفجر شد..
7,100,000 تومان
عطر ویکتور اند رولف فلاور بمب اکستریم
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر ویکتور اند رولف فلاور بمب اکستریم: عطر ویکتور اند رولف فلاور بمب اکستریم-VIKTOR & ROLF FLOWERBOMB EXTREME نسخه غلیظ و ماندگار تر عطر فلاور بمب است و بیانگر زنی مرموز، کمی سورئال، قوی و پر جنب و جوش است که قدرت تبدیل هر چیزی را به چیزهای مثبت و زیبا دارد. ادک..
0 تومان
عطر ویکتور اند رولف فلاور بمب رز اکسپلوژن
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر ویکتور اند رولف فلاور بمب رز اکسپلوژن: عطر ویکتور اند رولف فلاور بمب رز اکسپلوژن-VIKTOR & ROLF FLOWERBOMB ROSE EXPLOSION یک عطر شرقی با مواد لوکس و گرانبها و سرشار از بوی گل رز است که مخصوص خاورمیانه ساخته شد. این ترکیب به عنوان یک انفجار خالص از لذت های مجلل مانند رایحه تازه، ..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین
معرفی عطر ویکتور اند رولف فلاور بمب میدنایت: عطر ویکتور اند رولف فلاور بمب میدنایت-VIKTOR & ROLF FLOWERBOMB MIDNIGHT یک شکل جدیدی از مجموعه عطرهای مرموز و شگفت انگیز فلاور بمب است. ادکلن فلاور بمب میدنایت عطری مجذوب کننده، فریبنده، احساس برانگیز و با رایحه ای سرشار از گل است که در یک لحظ..
8,400,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی ادکلن ویکتور اند رولف فلاور بمب بلوم: ادکلن ویکتور اند رولف فلاور بمب بلوم-VIKTOR & ROLF FLOWERBOMB BLOOM تفسیری جدید، مطبوع، تازه و شاد از مجموعه عطرهای مرموز و شگفت انگیز فلاور بمب است. ادکلن فلاور بمب بلوم نت های متمایز اصلی را حفظ کرده و با آکوردهای جدید و تازه م..
8,400,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر ویکتور اند رولف فلاور بمب دیو: عطر ویکتور اند رولف فلاور بمب دیو-VIKTOR & ROLF FLOWERBOMB DEW تفسیری جدید، گلی و مشک دار از مجموعه عطرهای مرموز و شگفت انگیز فلاور بمب است. عطر فلاور بمب دیو یک بمب بویایی از گل های تازه که حول یک آکورد خاص (قطره شبنم) و گل رز ..
8,400,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر ویکتور اند رولف گود فورچون: عطر ویکتور اند رولف گود فورچون-VIKTOR & ROLF GOOD FORTUNE رایحه نمادین با یک خلاقیت جدید و دنیای کاملاً متفاوت است که با الهام از عرفان و معنویت عرضه شد. عطر ویکتور اند رولف گود فورچون با الهام از مجموعه "هات کوتور گلمور" بیانگر معنویت مدرن..
8,800,000 تومان
نمایش 1 تا 15 از 15 (1 صفحه)
ویکتور اند رولف

درباره عطر ویکتور اند رولف:

Viktor & Rolf یک خانه مد آوانگارد هلندی-فرانسوی است که توسط دو دانشجوی طراحی هنر به نامهای ویکتور هورستینگ و رولف اسنورن در سال 1993 تاسیس شد. آنها زمانی که در آکادمی هنر مد در شهر آرنهم هلند تحصیل می کردند با هم آشنا شدند. ویکتور و رولف از لحاظ ظاهری بی شباهت به یکدیگر نیستند و به خاطر عکس گرفتن یا پایین آمدن از کت واک پس از نمایش مد با لباس های یکسان معروف هستند. برای بیش از بیست سال، Viktor & Rolf به دنبال به چالش کشیدن پیش‌ ادعاهای مد و پر کردن شکاف بین مد و هنر بودند. این دو به دلیل طراحی های آوانگارد و عجیب و غریب خود مشهور هستند. ویکتور اند رولف علاوه بر پوشاک، کیف و کفش و عطر و ادکلن نیز تولید می کند. اولین محصول این برند که مشهورترین آن نیز بشمار می رود، عطر فلاوربمب زنانه است که در سال 2005 معرفی شد.

بهترین و پرفروش ترین های عطر ویکتور اند رولف مردانه:

  • ادکلن ویکتور اند رولف اسپایس بمب: عطری بسیار اغوا کننده است که از دو نقطه متضاد هم بهره می برد: یکی به شدت اعتیادآور و آتشین و دیگری انفجاری و سرد! برخوردی انفجاری بین دو آکورد با لحن‌های انفجاری.

بهترین و پرفروش ترین های عطر ویکتور اند رولف زنانه:

  • عطر ویکتور اند رولف فلاور بمب: الهام گرفته از دسته گلی است که مانند بمب منفجر شده و رایحه اش در فضا پخش می شود. با این عطر در باغ پر از گل و شکوفه ای هستید که لحظه لحظه خاطرات ناب شما را ثبت می کند.
  • عطر ویکتور اند رولف بن بن: با احساسی بی انتها و با ظاهری شبیه آبنبات های خوشمزه و لذیذ، مخصوص خانمهای مدرن و امروزی که اهل لذت و خوشگذرانی هستند و در عین حال به دنبال لحظات پر آرامش و راحتی می باشند.

قیمت عطر ویکتور اند رولف:

قیمت ادکلن های ویکتور اند رولف بطور کلی در رنج بالایی قرار دارند، چراکه ویکتور اند رولف یک برند لوکس است که محصولات خود را با تحقیقات و بررسی های فراوان توسط برترین و مشهورترین طراحان عطر تولید و روانه بازار می کند. به همین دلیل اکثر مشتریان عطر ویکتور اند رولف از افراد متمول و سرشناس در سراسر دنیا هستند. 

تاریخچه برند ویکتور اند رولف (عطر ویکتور اند رولف):

Viktor Horsting و Rolf Snoeren دو دانشجوی رشته طراحی و مد در آکادمی طراحی و هنر در هلند با یکدیگر آشنا شدند. این دو دانشجوی با استعداد تا پایان فارغ التحصیلی با یکدیگر مشغول کار شدند و روز به روز به پیشرفت رسیدند. آنها در سال 1993 به پاریس مهاجرت کرده و کمپانی VIKTOR & ROLF را تاسیس کردند.

موسس ویکتور اند رولف:

ویکتور و رولف هر دو در سال 1969 در هلند به دنیا آمدند. Viktor Horsting (متولد 1969 در شهر Geldrop) و Rolf Snoeren (متولد 1969 در شهر Dongen). ویکتور هورستینگ و رولف اسنورن اولین بار هنگام تحصیل در آکادمی هنر و طراحی آرنهم در سال 1989 با یکدیگر آشنا شدند. پس از فارغ التحصیلی در سال 1992، این زوج شروع به همکاری کرده و سپس به پاریس نقل مکان کردند. در ابتدا، ویکتور و رولف توسط صنعت مد کنار گذاشته شدند، با این حال، طراح های آنها با استقبال خوبی از دنیای هنر مواجه شد. پس از آن، موسسات هنری مانند موزه گرونینگر شروع به خرید لباس از آنها کردند.

تاسیس کمپانی ویکتور اند رولف:

ویکتور اند رولف پس از تاسیس در سال 1993 در فرانسه اولین مجموعه خود به نام Hyeres را طراحی و تولید کرده و جایزه های معتبری را از آن خود کردند که باعث شهرت آنها شد. V&R برای گسترش کمپانی با Renzo Rosso  ایتالیایی، مالک برند دیزل شریک شده و به محصولات و بوتیکهای خود افزودند. آنها سپس مجموعه‌ شبح‌های عجیب و غریب که استفاده شوخ‌آمیز از مواد و مفاهیم بی‌احترامی را که این دو با آنها شناخته می‌شدند، ایجاد کردند. در سال 2000، ویکتور و رولف لوگوی شرکت خود را با مهر مومی با مونوگرام V&R راه‌اندازی و شروع به اختصاص استعداد هنری خود به مجموعه‌های لباس آماده کردند. در سال 2003، مجموعه‌ای از لباس‌های مردانه راه‌اندازی شد و در سال 2005 خط تولید عطر خود را راه اندازی کردند. 

این دو به خاطر خلاقیت و هنرمندی در مجموعه لباس هایشان شناخته شده اند. جای تعجب نیست که این زوج، مدها و طرح های خود را نیز در نمایشگاه هایی در برخی از مشهورترین موزه های هنری جهان به نمایش گذاشته اند. ویکتور اند رولف همچنین یک مجموعه‌ کتاب منتشر و همینطور لباس‌هایی را برای تولیدات تئاتر طراحی کرده‌اند.

خط تولید عطر ویکتور اند رولف:

اولین عطر ویکتور اند رولف در سال 2004 به همکاری کمپانی L'Oreal به نام فلاور بمب طراحی و یکسال بعد به بازار عرضه شد که استقبال بی نظیری از آن صورت گرفت. این عطر به قدری موفقیت آمیز بود که چندین عطر در نسخه های محدود با همین نام در سال های بعد منتشر شد. اولین عطر مردانه ویکتور اند رولف نیز در سال 2006 به نام آنتی دات منتشر شد که به شدت مورد استقبال قرار گرفت. تا کنون ویکتور اند رولف بیش از 95 عطر گوناگون تولید کرده است.