منو
سبد خرید

عطر آرماف

جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تلخ
معرفی ادکلن آرماف کلاب د نویت اینتنس من:ادکلن مردانه آرماف کلاب د نویت اینتنس-ARMAF club de nuit intense عطر چوبی، ادویه ای و بسیار متفاوت کمپانی آرماف است که در سال 2015 به بازار آمد. ادکلن آرماف کلاب د نویت اینتنس عطری به شدت خاص، باشکوه، مهیج، با رایحه ای جذاب و همه پسند بوده و ..
770,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی عطر آرماف کلاب د نویت اوربان من:عطر آرماف کلاب د نویت اوربان من-ARMAF club de nuit URBAM MAN نسخه مدرن و پیشرفته ادکلن کلاب د نویت است که در سال 2017 مخصوص مردان شهرنشین و امروزی طراحی شد. عطر آرماف کلاب د نویت اوربان دارای ترکیبی ادویه ای است که رگه ای از نت های ا..
670,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر آرماف کلاب د نویت ومن:عطر آرماف کلاب د نویت ومن-ARMAF club de nuit woman نسخه زنانه عطر محبوب و پرطرفدار کلاب د نویت است. عطر آرماف کلاب د نویت ومن بدلیل تشابه رایحه خود با عطر کوکو مادمازل شنل بسیار محبوب و پرفروش می باشد. با روند صعودی قیمت ارز و گران شدن عطرها، بهترین..
690,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر آرماف کلاب د نویت اینتنس ومن:عطر آرماف کلاب د نویت اینتنس ومن-ARMAF club de nuit intense عطری شرقی، با رایحه گلهای خوشبو و نسخه زنانه ادکلن کلاب د نویت اینتنس مردانه می باشد. عطر آرماف کلاب د نویت اینتنس با رایحه شگفت آور برای زنان نیرومند از نت های جسورانه ساخته شده که ..
778,000 تومان 600,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تلخ
معرفی عطر آرماف فوتورا لا هوم:عطر آرماف فوتورا لا هوم-ARMAF FUTURA LA HOMME عطری ماندگار و ایده آل برای مردانی که بدنبال آینده ای درخشان هستند. عطر آرماف فوتورا لا هوم با یک ترکیب ظریف اما در عین حال مردانه که با رایحه آرامش بخش مریم گلی و اسطوخودوس و طراوت و تازگی ترنج آغاز می شود و د..
581,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تند و تلخ
معرفی عطر آرماف فوتورا لا هوم اینتنس:عطر آرماف فوتورا لا هوم اینتنس-ARMAF FUTURA LA HOMME INTENSE عطری ماندگار و ایده آل برای مردانی که بدنبال آینده ای درخشان هستند. اگر می خواهید یک احساس فراموش نشدنی را تجربه کنید عطر فوتورا لهوم اینتنس عطری کامل و انتخاب شما خواهد بود. ادکلن آرماف فوتورا..
592,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تلخ
معرفی ادکلن آرماف تگ هیم:ادکلن آرماف تگ هیم-ARMAF TAG-HIM عطری ادویه ای و چوبی و مناسب برای شب زنده داری های بهار و تابستان است. ادکلن آرماف تگ هیم سرشار از زندگی و با ترکیب عمیق و غنی باعث می شود که از هر ساعت زندگی خود لذت ببرید. عطر آرماف تگ هیم گرچه بسیار سرزنده و پرجنب و جوش است اما هر از چ..
430,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر آرماف تگ هر:عطر آرماف تگ هر-ARMAF TAG-HER عطری پرقدرت، احساسی، مدرن، راحت و گرم بوده و از لحاظ مغناطیسی جذاب و منحصر به فرد است. ادکلن آرماف تگ هر بر طبق تضادهایی بنا شده است: سنتی اما مدرن، تازه و خنک اما گرم و راحت، پرقدرت اما لطیف و احساس برانگیز! عطر آرماف تگ هِر مخصوص خانم ها..
430,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر آرماف جاست فور یو پور هوم:عطر آرماف جاست فور یو پور هوم-ARMAF just for you عطری شرقی و با رایحه دودی و چرم در سال 2016 به همراه نسخه زنانه اش از طرف کمپانی عطر آرماف عرضه شد. عطر آرماف جاست فور یو مردانه با رایحه خنک و باطراوت مرکبات آغاز می شود و در نت میانی سدر، جوز و چوب درخت غان تن..
460,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی عطر آرماف جاست فور یو پور فم:عطر آرماف جاست فور یو پور فم-ARMAF just for you عطری شرقی و با رایحه مرکباتی و مشک در سال 2016 به همراه نسخه مردانه اش از طرف کمپانی عطر آرماف عرضه شد. عطر آرماف جاست فور یو زنانه با رایحه خنک و باطراوت مرکبات آغاز می شود و در نت میانی گل اسمانتوس و مشک رایحه غ..
460,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر آرماف های استریت:عطر آرماف های استریت-ARMAF HIGH STREET عطری چوبی و شرقی و با رایحه غالب مشک است. ادکلن آرماف های استریت با الهام از خیابانهای مشهور در شهرهای بزرگ که معمولا خیابانهای اصلی و تجاری آن شهرها هستند، ساخته شد. عطر آرماف های استریت با رایحه مشابه ادکلن هپی اسپریت شوپارد بود..
420,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: گرم و تند و شیرین
معرفی ادکلن آرماف نیش عود:ادکلن آرماف نیش عود-ARMAF NICHE OUD یک عطر شرقی و عودی از عطر آرماف مخصوص هم خانم ها و هم آقایان می باشد. عطر آرماف عود شما را عاشق رایحه های پرشور خود می کند و با ترکیب وسوسه انگیز و مطلوبش، حواس خود را با چرم و ادویه جات معطر تحریک کنید. با ادکلن آ..
610,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر آرماف نیش رد روبی:عطر آرماف نیش رد روبی-ARMAF NICHE RED RUBY یک عطر شرقی و گلی و یاقوت سرخ عطر آرماف می باشد. عطر آرماف رد روبی شما را عاشق رایحه های پرشور خود می کند و با ترکیب وسوسه انگیز و مطلوبش، حواس خود را با گلهای معطر و میوه های شیرین تحریک کنید. ادکلن آرماف نیش رد روبی به دلیل..
610,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر آرماف نیش پینک کورال:عطر آرماف نیش پینک کورال-ARMAF NICHE PINK CORAL یک عطر گلدار چوبی و مرجان صورتی عطر آرماف می باشد. عطر آرماف پینک کورال شما را عاشق رایحه های پرشور خود می کند و با ترکیب وسوسه انگیز و مطلوبش، حواس خود را با گلهای معطر و میوه های شیرین تحریک کنید. ادکلن آرماف نیش پی..
610,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تند و ملایم
معرفی ادکلن آرماف ایتالیانو اومو:ادکلن آرماف ایتالیانو اومو-ARMAF ITALIANO UOMO عطری شرقی و دارای رایحه ای شیک و مردانه است که با نت هایی چون ترنج، بنفشه و ریحان آغاز می شود. پس از گذشت اندک زمانی نت های اسطوخودوس، فلفل، شیرین بیان و مریم گلی اضافه شده و اندکی از عطر مرکباتی ترنج کاسته و تندی فل..
430,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر آرماف ایتالیانو دونا:عطر آرماف ایتالیانو دونا-ARMAF ITALIANO DONNA عطری شرقی و دارای رایحه ای شیک و زنانه است که با نت های ماندارین و شکوفه های پرتقال آغاز می شود و پس از گذشت اندک زمانی گلهای میخک، یاس و سوسن به آن اضافه شده و اندکی از حالت مرکباتی رایحه می کاهد. عطر آرماف ایتالی..
430,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی ادکلن آرماف دربی کلاب هاوس بلانچ:ادکلن آرماف دربی کلاب هاوس بلانچ-ARMAF DERBY CLUB HOUSE BLANCHE عطری باطراوات و شاداب است که با نت های مرکباتی و آبزی آغاز شده و در نت میانی رایحه انگور و چای سبز، حس قدم زدن در طبیعت را القا می کند. رایحه اصلی و ماندگار ادکلن آرماف دربی کلاب هاوس بلانچ از ..
520,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی ادکلن آرماف دربی کلاب هاوس گلد:ادکلن آرماف دربی کلاب هاوس گلد-ARMAF DERBY CLUB HOUSE GOLD عطری گرم و چوبی است که با نت های ادویه ای آغاز شده و در نت میانی گلها و میوه ها، حس خوش طعمی به آن می دهد. رایحه اصلی و ماندگار ادکلن آرماف دربی کلاب هاوس گلد از سدر و عنبر و دانه تونکا..
520,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تلخ
معرفی ادکلن آرماف اپوس هوم:ادکلن آرماف اپوس هوم-ARMAF OPUS HOMME محصول لیمیتد ادیشن و منحصر به فرد عطر آرماف است که با رایحه شرقی و ادویه ای روانه بازار شد. عطر آرماف اپوس مردانه با ترکیبی از نت های ادویه دار و مرکبات است که جسورانه، پیچیده و جذاب در کنار هم قرار گرفته اند. رایحه ابتدایی ادکلن آ..
540,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر آرماف اپوس فم:عطر آرماف اپوس فم-ARMAF OPUS FEMME محصول لیمیتد ادیشن و منحصر به فرد عطر آرماف است که با رایحه شرقی و میوه ای روانه بازار شد. عطر آرماف اپوس زنانه با ترکیبی از نت های میوه ای و گلی است که جسورانه، پیچیده و جذاب در کنار هم قرار گرفته اند. رایحه ابتدایی ادکلن آرماف اپوس فم ..
540,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی ادکلن آرماف لی پارفیت پور هوم:ادکلن آرماف لی پارفیت پور هوم-ARMAF LE PARFAIT POUR HOMME عطری شرقی و میوه ای است که با ترکیب مرکبات و میوه ها آغاز شده و در نت میانی از ترکیب گلها و ادویه جات متنوع بهره می برد. رایحه اصلی ادکلن آرماف له پارفیت مردانه نیز متشکل از مشک، نعناع هندی، وانیل و عنب..
490,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر آرماف لی پارفیت پور فم:عطر آرماف لی پارفیت پور فم-ARMAF LE PARFAIT POUR FEMME عطری با رایحه سرشار از گل است که مانند یک دسته گل تزئین شده و زیبا تمام فضای اطراف خود را عطرآگین می کند. عطر آرماف له پارفیت زنانه که در فرانسه به معنای "کامل و عالی" می باشد، با رایحه ای دلپذیر و ظریف توجه ..
490,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی عطر آرماف ال سیلو پور هوم:عطر آرماف ال سیلو پور هوم-ARMAF EL CIELO یک عطر پویا، باطراوت و احساسی است که در عین حال آرامش را به شما هدیه می کند. عطر آرماف ال سیلو دارای ترکیبی پیچیده و مرکباتی است که علاوه بر لذتی که از آن خواهید برد، اطرافیان نیز شما را تمجید خواهند کرد.ادکلن آرماف ال ..
500,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر آرماف لا رزا پور فم:عطر آرماف لا رزا پور فم-ARMAF LA ROSA یک عطر گلی و میوه ای است که ظرافت و اعتماد به نفس شما را بالا می برد. عطر آرماف لا رزا دارای ترکیبی جذاب و مست کننده است که علاوه بر لذتی که از آن خواهید برد، اطرافیان نیز شما را تمجید خواهند کرد.ادکلن آرماف لا رزا در سال 20..
500,000 تومان
نمایش 1 تا 24 از 30 (2 صفحه)
آرماف

درباره عطر آرماف:

آرماف یک کمپانی عطرسازی است که در سال 2014 در فرانسه تاسیس شد. عطر آرماف که خط تولید آن در امارات است، بیش از 113 عطر از سال 2015 تاکنون طراحی کرده که بدلیل کیفیت بالا و در عین حال قیمت مناسبش به سرعت مورد توجه قرار گرفت و طرفداران بسیاری جذب کرده است. مشهورترین و پرطرفدارترین عطر آرماف، ادکلن کلاب د نویت اینتنس مردانه است که در سالیان اخیر جزء پرفروش ترین عطرهای مردانه بشمار می رود.

 

 

بهترین و پرفروش ترین عطر آرماف مردانه:

ادکلن آرماف کلاب د نویت اینتنس: عطری به شدت خاص، باشکوه، مهیج، با رایحه ای جذاب و همه پسند بوده و بدلیل داشتن رایحه ای شبیه عطر کرید اونتوس، به سرعت محبوب شده و جزء پرفروشترین محصول آرماف و حتی پرفروشترین ادکلن مردانه می باشد. ادکلن آرماف کلاب د نویت اینتنس با ترکیبی فریبنده از میوه های دودی و خشک شده است که ادکلنی با کیفیت و با قیمت کاملاً معقول و منطقی را ایجاد می کند.

بهترین و پرفروش ترین عطر آرماف زنانه:

عطر آرماف کلاب د نویت: این عطر بدلیل تشابه رایحه خود با عطر کوکو مادمازل شنل بسیار محبوب و پرفروش می باشد. با روند صعودی قیمت ارز و گران شدن عطرها، بهترین راه برای صرفه جویی، استفاده از برندهای ارزان قیمت که رایحه مشابه عطرهای مشهور و گرانتر دارند، می باشد. ادکلن آرماف کلاب د نویت زنانه عطری اغواکننده، مست کننده و لطیف است که با رایحه دوست داشتنی و جذابش به زندگی شما زیبایی و برکت می بخشد.

قیمت عطر آرماف:

قیمت ادکلن های آرماف بطور کلی در رنج متوسط رو به ارزان قیمت قرار دارند و همواره یکی از دلالیل موفقیت این برند قیمت مناسب محصولاتش است که این اجازه را به مشتریانش می دهد که پس از اتمام عطرشان، مجدد آن را خریداری کنند. 

تاریخچه برند آرماف (عطر آرماف):

آرماف دارای طرفداران کم بود که به آرامی در سراسر جهان محبوب و پرطرفدار شد. جای تعجب است که یک مارک تجاری با تبلیغات کم یا بدون تبلیغات می تواند این چنین مجموعه ای از هواداران منتخب و اختصاصی را داشته باشد که در حال تلاش هستند تا اطلاعات بیشتری در مورد این شرکت دست نیافتنی کسب کنند. در حقیقت اطلاعات بیشتری از این کمپانی در دست نیست که چطور برند آرماف و عطر آرماف آغاز بکار کرد و یا موسس آن کیست؟ در حال حاضر خط تولید عطر آرماف در کشور امارات بوده و به کشورهای بسیاری توزیع می شود.