منو
سبد خرید

عطر کژال

KAJAL EDP
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین
KAJAL عطری شرقی با رایحه گلهای نفیس و گرانبها و اولین محصول این برند می باشد که در سال 2014 توسط Christian Carbonnel طراحی شد.در ظاهر خجالتی و در باطن دلفریب!این عطر با الهام از زیبایی چشم زنان شرقی و کلمه عربی "خجل" بوده و مخصوص خانم هایی است که در برابر تحسین زیباییشان با فروتنی خجالت زده ..
0 تومان
dahab BY KAJAL EDP
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین
dahab (الذهب) در زبان عربی به معنای طلاست. این عطر جادویی، مسحور کننده و دلربا، پیام آور یک زندگی لوکس و ثروتمند است که در سال 2015 توسط Christian Carbonnel و Rosendo Mateu طراحی شد.عطر میوه ای و شرقی که با ماندگاری بسیار بالا و پخش بوی فوق العاده به سرعت به محبوبیت زیادی دست یافته است.رایحه..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
KAJAL HOMME اولین محصول مردانه این برند است که در سال 2015 توسط Christian Carbonnel و Rosendo Mateu طراحی شد. عطری غنی، مطبوع و اغواکننده که مخصوص مردان بی ریا و در عین حال با كاريزما و جذاب است.کژال مردانه با ماندگاری بسیار بالا و پخش بوی فراوان، رضایت شما را جلب خواهد کرد.رایحه اولیه: ماند..
4,620,000 تومان
نمایش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)
کژال

درباره کژال:

KAJAL یک کمپانی تخصصی فرانسوی ساخت عطر با رایحه های لوکس و عاشقانه است. این کمپانی در سال 2014 در پاریس تاسیس شد که در دو شهر تورنتو کانادا (نمایندگی توسعه و بازاریابی) و دوبی امارات (نمایندگی عملیاتی و لجستیکی) شعبه دارد.

این برند با طراحان مطرحی چون Christian Carbonnel و Rosendo Mateu همکاری داشته و از زیبایی های دنیا برای ساخت عطر الهام می گیرد.

Kajal در زبان هندی به معنای سرمه و الهام گرفته از لغت عربی Khajal به معنای شرم و حیای زن است.