منو
سبد خرید

عطر سالواتوره فراگامو

جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی ادکلن سالواتوره فراگامو اتیمو مردانه: ادکلن سالواتوره فراگامو اتیمو مردانه-Salvatore Ferragamo ATTIMO POUR HOMME عطر چوبی، شرقی و بسیار احساس برانگیزیست که مظهر مردانگی و در عین حال ظرافت است. عطر اتیمو مردانه مخصوص مردانیست که از تک تک لحظه های زندگیشان با شور و عشق لذت می ب..
3,700,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی ادکلن سالواتوره فراگامو اتیمو بلک ماسک: ادکلن سالواتوره فراگامو اتیمو بلک ماسک-Salvatore Ferragamo ATTIMO POUR HOMME BLACK MUSK نسخه دیگری از مجموعه عطرهای اتیمو است که با رایحه غالب مشک به بازار آمد. ادکلن اتیمو بلک ماسک عطری شرقی و کاریزماتیک است که مخصوص مردان جنتلمن و کت ..
3,900,000 تومان
عطر سالواتوره فراگامو اتیمو زنانه
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر سالواتوره فراگامو اتیمو زنانه: عطر سالواتوره فراگامو اتیمو زنانه-Salvatore Ferragamo ATTIMO یا همان عطر لحظه ها، از ترکیبات بسیار غنی و فوق العاده ساخته شد. عطر اتیمو زنانه با توجه به ماندگاری و پخش بوی بالایش، مخصوص خانمهایی است که می خواهند مرکز توجه قرار گرفته و خاص باشند. عطر س..
0 تومان
ادکلن سالواتوره فراگامو اتیمو لئو فلورال
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی ادکلن سالواتوره فراگامو اتیمو لئو فلورال: ادکلن سالواتوره فراگامو اتیمو لئو فلورال-Salvatore Ferragamo ATTIMO L'Eau Florale بیانگر ماهیت گرانبهاترین لحظات درام و رمانتیک زندگی است. عطر اتیمو لئو فلورال با رایحه احساس برانگیز و عاشقانه، تجلیل از مقام درخشان زن است که در واقع دسته گ..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی ادکلن سالواتوره فراگامو اومو: ادکلن سالواتوره فراگامو اومو-Salvatore Ferragamo UOMO عطری چوبی، زیبا و شیک، تهیه شده از مواد غنی و فریبنده که مخصوص مردان جنتلمن و خوش استیل می باشد. ادکلن سالواتوره فراگامو اومو عطری مدرن و بی انتها و یک معجون خالص به سبک ایتالیایی است. این عطر..
3,500,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تلخ
معرفی ادکلن سالواتوره فراگامو اومو کژوال لایف: ادکلن سالواتوره فراگامو اومو کژوال لایف-Salvatore Ferragamo UOMO CASUAL LIFE یک عطر چوبی و شرقی و سرشار از انرژی و مخصوص مردانی است که زندگی بدون برنامه ریزی دارند و در لحظه زندگی می کنند. ادکلن سالواتوره فراگامو اومو کژوال لایف یک خلقت جسو..
3,700,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تلخ
معرفی عطر سالواتوره فراگامو اومو سیگنیچر: عطر سالواتوره فراگامو اومو سیگنیچر-Salvatore Ferragamo UOMO SIGNATURE عطر چرمی و شرقی و محصول دیگری از خانواده فراگامو اومو می باشد که تعادل فوق العاده ای بین مردانگی و ظرافت ایتالیایی برقرار کرده است. ترکیب عطر سالواتوره فراگامو اومو سیگنیچر به مرات..
3,700,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی ادکلن سالواتوره فراگامو اومو اوربال فیل: ادکلن سالواتوره فراگامو اومو اوربال فیل-Salvatore Ferragamo UOMO URBAN FEEL عطری چوبی و فصل جدید و جسورانه دیگری از مجموعه عطرهای فراگامو اومو می‌باشد که حومه شهرها و جذابیت یک شهر بزرگ را در بر می‌گیرد. ادکلن اومو اوربان فیل عطری پرانرژی، اعتیادآور ..
3,700,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تلخ
معرفی ادکلن سالواتوره فراگامو اف بای فراگامو مردانه: ادکلن سالواتوره فراگامو اف بای فراگامو مردانه-F by Ferragamo POUR HOMME عطری چوبی و شرقی است که برای هر مناسبتی چه برای استفاده روزانه، چه برای یک قرار و یا جلسه مهم کاری و چه برای مهمانی و پارتی ها ایده آل می باشد. عطر اف فراگامو مردانه ب..
2,500,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تلخ
معرفی ادکلن سالواتوره فراگامو اف بای فراگامو بلک: ادکلن سالواتوره فراگامو اف بای فراگامو بلک-F by Ferragamo POUR HOMME BLACK نسخه جدیدتر و بروز شده ادکلن اف فراگامو است که پرقدرت تر و مخصوص شب و مهمانی های شبانه طراحی شد. عطر اف بای فراگامو بلک مردانه به مانند نسخه قبلی با رای..
2,500,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تلخ
معرفی ادکلن سالواتوره فراگامو اف بای فراگامو فری تایم: ادکلن سالواتوره فراگامو اف بای فراگامو فری تایم-F by Ferragamo POUR HOMME FREE TIME محصول دیگری از خانواده F Ferragamo است که مخصوص مردان جوان برای اوقات فراغت و تعطیلات آخر هفته شان تولید شد. عطر اف فراگامو فری تایم شما را با آکوردهایی ..
2,500,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی عطر سالواتوره فراگامو سیگنورینا: عطر سالواتوره فراگامو سیگنورینا-Salvatore Ferragamo Signorina عطری رمانتیک و عاشقانه و با رایحه خلاق، با جسارت و پر از زندگی است. Signorina در زبان ایتالیایی به معنی دوشیزه بوده و پیشکشی به دختران شیک و بی پرواست. رایحه عطر سالواتوره فراگ..
3,900,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر سالواتوره فراگامو سیگنورینا الگانزا: عطر سالواتوره فراگامو سیگنورینا الگانزا-Salvatore Ferragamo Signorina Eleganza یک عطر لوکس و وسوسه کننده است که با ادای احترام به رموز و پیچیدگی های زنانه ساخته شد. ظرافت همواره اصلی ترین فاکتور در تولیدات فراگامو بوده و این بار این ظر..
3,900,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر سالواتوره فراگامو سیگنورینا میستریوسا: عطر سالواتوره فراگامو سیگنورینا میستریوسا-Salvatore Ferragamo Signorina Misteriosa نسخه دیگری از مجموعه عطرهای سیگنورینا است که به‌عنوان رایحه شبانه، غیر قابل پیش بینی و مرموز عرضه شد. سالواتوره فراگامو سیگنورینا میستریوسا عطر جسور و با ش..
3,900,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی ادکلن سالواتوره فراگامو سیگنورینا این فیور: ادکلن سالواتوره فراگامو سیگنورینا این فیور-Salvatore Ferragamo Signorina in fiore نسخه دیگری از مجموعه عطر های سیگنورینا است که با الهام از زنی که غرق در گل ها می باشد، ساخته شد. ادکلن سیگنورینا این فیور با نت میوه ای سبک و درخشان بی نظیری آغاز می..
3,900,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر سالواتوره فراگامو سیگنورینا ریبل: عطر سالواتوره فراگامو سیگنورینا ریبل-Salvatore Ferragamo Signorina in Ribelle نسخه دیگری از مجموعه عطر های سیگنورینا است که با یک پارادوکس، ریشه در زندگی واقعی زن جوان مدرن دارد، قهرمانی که الهام بخش جدیدترین فصل بویایی سالواتوره فراگامو می باشد. ا..
3,900,000 تومان
ادکلن سالواتوره فراگامو اف فور فسینیتینگ
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی ادکلن سالواتوره فراگامو اف فور فسینیتینگ: ادکلن سالواتوره فراگامو اف فور فسینیتینگ-Salvatore Ferragamo F for Fascinating (ف مثل فریبندگی) عطری بسیار فریبنده و دلرباست که مخصوص استفاده روزانه برای خانمهای دلفریب ساخته شد. عطر اف فور فسینیتینگ با رایحه ماندارین آغاز شده و سپس گ..
0 تومان
عطر سالواتوره فراگامو اف فور فسینیتینگ نایت
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و ملایم
معرفی عطر سالواتوره فراگامو اف فور فسینیتینگ نایت: عطر سالواتوره فراگامو اف فور فسینیتینگ نایت-Salvatore Ferragamo F for Fascinating Night یادآور بهترین و جذاب ترین شبهای تابستان است و شما را کانون توجه دیگران بخصوص در مهمانی های شبانه قرار می دهد. عطر اف فور فسینیتینگ نایت با..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی ادکلن سالواتوره فراگامو آکوا اسنزیال: ادکلن سالواتوره فراگامو آکوا اسنزیال-Salvatore Ferragamo ACQUA ESSENZIALE عطری شاداب و دل انگیز، با رایحه خوش و لطیف مدیترانه ای شما را به قدم زدن در کنار ساحل این دریای نیلگون دعوت می کند. با عطر آکوا اسنزیال قبل از خارج شدن از منزل، حواس خود را ت..
3,500,000 تومان
ادکلن سالواتوره فراگامو آکوا اسنزیال بلو
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و ملایم
معرفی ادکلن سالواتوره فراگامو آکوا اسنزیال بلو: ادکلن سالواتوره فراگامو آکوا اسنزیال بلو-Salvatore Ferragamo ACQUA ESSENZIALE BLU عطری شرقی و با ترکیبی از مرکبات تازه، گیاهان معطر و چوبهای نفیس است و با الهام از بوی دریا و قدرت موجهای آن ساخته شد. این عطر مسحور کننده و شاداب با هل سبز ترکیب ..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و تلخ و شیرین
معرفی عطر سالواتوره فراگامو آمو فراگامو: عطر سالواتوره فراگامو آمو فراگامو-Salvatore Ferragamo Amo Ferragamo عطری شرقی، درخشان و پر زرق و برق است که با الهام از عشق ساخته شد. بطری شفاف عطر آمو فراگامو دارای یک بافت تشکیل شده از منشورهای باریک است که نور و عشق پرشور سالواتوره فراگامو را منعکس..
3,900,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی ادکلن سالواتوره فراگامو آمو فراگامو فلاور فول: ادکلن سالواتوره فراگامو آمو فراگامو فلاور فول-Salvatore Ferragamo Amo Ferragamo FLOWERFUL دارای انبوهی از گلهاست که سایه‌ های رنگارنگ را آشکار می‌ کند و مسیری اعتیادآور را گسترش می‌ دهد. بیانی ناب از لذت زندگی، خوش‌بینی مسری و انرژی د..
3,900,000 تومان
ادکلن سالواتوره فراگامو توسکان سول
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی ادکلن سالواتوره فراگامو توسکان سول: ادکلن سالواتوره فراگامو توسکان سول-Salvatore Ferragamo TUSCAN SOUL یک عطر مرکباتی و محصولی متفاوت برای استفاده هم خانم ها و هم آقایان است. توسکان سول که از مواد طبیعی موجود در منطقه توسکانی ایتالیا ساخته شده با نت ترنج و دانه گیاهی پتی گرین آغاز..
0 تومان
ادکلن سالواتوره فراگامو سابتیل
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی ادکلن سالواتوره فراگامو سابتیل: ادکلن سالواتوره فراگامو سابتیل-Salvatore Ferragamo SUBTIL POUR HOMME ترکیبی از کلاسیک و مدرنیته و ظرافت و اغواگری است. ادکلن سالواتوره فراگامو سابتیل با رایحه دریایی خود، طراوت و شادابی را هنگام خستگی روزمره به شما هدیه می دهد. سابتیل یک رایحه ..
0 تومان
نمایش 1 تا 24 از 28 (2 صفحه)
سالواتوره فراگامو

درباره عطر سالواتوره فراگامو:

سالواتوره فراگامو یک طراح کفش تازه کار ایتالیایی بود که کار خود را به عنوان شاگرد یک کفاش آغاز کرد. او با چشم‌اندازی برای ایجاد و تولید زیباترین کفش‌های جهان، سفر خود به سوی شهرت را با افتتاح یک مغازه کفش‌سازی ساده در ابتدا در بونیتو ایتالیا و بعداً در سانتا باربارا کالیفرنیا آغاز کرد. اولین قدم مهمی که به او کمک کرد تا به سمت تبدیل شدن به یک فروشنده مشهور پیش برود، افتتاح یک چکمه‌فروشی هالیوود در سال 1923 بود. سالواتوره فراگامو پس از تقویت مهارت های خود به مدت سیزده سال در ایالات متحده، در سال 1927 به ایتالیا بازگشت و یکسال بعد برند Salvatore Ferragamo را با ایجاد کفش های زنانه افتتاح کرد. سالواتوره فراگامو در ادامه با تولید محصولات دیگری از قبیل عطر و ادکلن به یک برند جهانی تبدیل شد. مشهورترین مجموعه عطرهای این برند عطرهای اف بای فراگامو، اومو، اتیمو، اینکانتو و توسکان می باشند.

بهترین و پرفروش ترین های عطر سالواتوره فراگامو مردانه:

  • ادکلن سالواتوره فراگامو اتیمو مردانه: عطر چوبی، شرقی و بسیار احساس برانگیزیست که مظهر مردانگی و در عین حال ظرافت است. عطر اتیمو مردانه مخصوص مردانیست که از تک تک لحظه های زندگیشان با شور و عشق لذت می برند، چرا که سبک زندگی آنها پر از هیجان و فعالیت است.
  • ادکلن سالواتوره فراگامو اومو: عطری چوبی، زیبا و شیک، تهیه شده از مواد غنی و فریبنده که مخصوص مردان جنتلمن و خوش استیل می باشد. ادکلن سالواتوره فراگامو اومو عطری مدرن و بی انتها و یک معجون خالص به سبک ایتالیایی است.
  • ادکلن سالواتوره فراگامو اف بای فراگامو: عطری چوبی و شرقی است که برای هر مناسبتی چه برای استفاده روزانه، چه برای یک قرار و یا جلسه مهم کاری و چه برای مهمانی و پارتی ها ایده آل می باشد.

بهترین و پرفروش ترین های عطر سالواتوره فراگامو زنانه:

قیمت عطر سالواتوره فراگامو:

قیمت ادکلن های سالواتوره فراگامو بطور کلی در رنج متوسط قرار دارند و از کیفیت بالا و مواد درجه یک ساخته می شود. ادکلن فراگامو با قیمت نسبتا مناسبش طرفداران بسیاری در سراسر دنیا خصوصا برای مجموعه عطرهای F by Ferragamo دارد. هرچند قیمت عطرهای زنانه فراگامو کمی بالاتر بوده اما همچنان محبوب و پرطرفدار بشمار می روند.

تاریخچه برند سالواتوره فراگامو (عطر فراگامو):

سالواتوره فراگامو طراح کفش مبتکر ایتالیایی و بنیانگذار کالاهای لوکس Salvatore Ferragamo بود که در دهه 1930 به شهرت رسید. فراگامو علاوه بر آزمایش موادی از جمله کانگورو، تمساح و پوست ماهی، از الهامات تاریخی برای کفش‌هایش استفاده کرد. فراگامو علاوه بر کفش، محصولات دیگر را نیز از جمله کیف، عینک آفتابی، محصولات ابریشمی، ساعت، روسری، کمربند و عطر و ادکلن را به تولیدات خود افزود.

موسس سالواتوره فراگامو:

Salvatore Ferragamo در 5 ژوئن 1898 در بونیتو در صد کیلومتری ناپل ایتالیا به دنیا آمد. او یازدهمین فرزند از ۱۴ فرزند بود و والدینش آنتونیو و ماریانتونیا فراگامو در زمین‌هایی که هر کدام از آنها چهار هکتار یا کمی بیشتر بود، کار می‌کردند. خانواده فقیری که زندگی سختی داشتند و به همین دلیل بسیاری از برادران و خواهران سالواتوره مجبور به ترک ایتالیا و مهاجرت به ایالات متحده برای جستجوی ثروت خود شدند. سالواتوره از کودکی آرزو داشت که کفاش شود. او ساعت‌ها صرف تماشای کفاش محل می‌کرد، اگرچه پدرش از آنجایی که کفاشی پست‌ترین حرفه محسوب می‌شد، موافق این حرفه نبود. وقتی برای جوزپینا خواهر سالواتوره برای خرید یک جفت کفش پولی نداشتند، سالواتوره میخ، نخ، بوم سفید و ابزار مورد نیاز خود را از کفاشی قرض گرفت و در آن شب مخفیانه شروع به ساختن اولین کفش خود کرد و فردای آن روز خواهرش را با کفش های سفید سورپرایز کرد. سالواتوره در آن زمان 9 ساله بود و سرنوشت او با کفاش شدن، مهر و موم شد.

سالواتوره فراگامو که علاقه شدیدی به کفش داشت راهی ناپل شد و در این رشته مشغول به تحصیل گشت و پس از یک سال تحصیل در زمینه کفشداری در ناپل، فروشگاه کوچکی را در خانه والدینش راه اندازی کرد. در سال 1915، او به بوستون مهاجرت کرد، جاییکه یکی از برادرانش در یک کارخانه چکمه‌های کابویی کار می‌کرد. پس از مدت کوتاهی در کارخانه، سالواتوره، برادرانش را متقاعد کرد که به کالیفرنیا و سپس هالیوود نقل مکان کنند. آنجا بود که سالواتوره فراگامو به موفقیت دست یافت، در ابتدا مغازه ای برای تعمیر و تولید کفش راه اندازی نمود که سپس منجر به یک دوره طولانی طراحی کفش برای سینما شد و به سرعت افراد مشهور و بازیگران هالیوود را به سمت خود جذب کرد. وی در کنار کار، در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی در رشته آناتومی به تحصیل ادامه داد. پس از گذراندن سیزده سال در ایالات متحده، فراگامو در سال 1927 به ایتالیا بازگشت و در فلورانس اقامت گزید و برای پولدارترین و قدرتمندترین زنان قرن از جمله ماهارانی کوچ بهار، اوا پرون و مرلین مونرو کفش طراحی کرد. او در سال 1928 کارگاهی افتتاح کرد و برای نوآوری های خود درخواست ثبت اختراع می کرد و در نهایت موفق شد رسما برند خود را افتتاح کند. 

سالواتوره فراگامو در سال 1960 در سن 62 سالگی درگذشت، اما نام او به عنوان یک شرکت بین المللی باقی مانده و فعالیت های خود را به کفش های لوکس، کیف، عینک، لوازم جانبی ابریشمی، ساعت، عطر و خط تولید لباس های آماده گسترش داده است. پس از مرگ او، همسرش واندا و بعداً شش فرزندشان (فیاما، جیوانا، فولویا، فروچیو، ماسیمو و لئوناردو) شرکت را اداره کردند. معروف ترین اختراع او مسلماً کفش "پاشنه قفس" می باشد.

تاسیس کمپانی سالواتوره فراگامو:

سالواتوره فراگامو در سال 1928 با افتتاح فروشگاهی در فلورانس رسما برند خود را تاسیس و با طراحی کفش برای افراد مشهور و پولدار روند رو به رشدی در پی گرفت. اما در سال 1933 به دلیل مدیریت بد و فشار اقتصادی اعلام ورشکستگی کرد، ولی توانست فعالیت های خود را در دهه 1950 گسترش دهد. در سال 1947، فراگامو جایزه نیمن مارکوس را برای صندل "نامرئی" که یکی از آثار مدرن او بود، دریافت کرد. سال بعد اولین فروشگاه فراگامو در نیویورک افتتاح شد و به زودی اولین کیف خود را در سال 1949 طراحی کرد. در سال 1955 روسری سالواتوره فراگامو تولید شد که نقاشان فلورانسی این مجموعه روسری های ابریشمی را طراحی کردند. این کمپانی پس از مرگ سالواتوره فراگامو دست از خلاقیت و تولید نکشید و محصولات دیگر را نیز به تولیدات خود اضافه نمود. امروزه این برند تحت هدایت نوادگان سالواتوره فراگامو با قدرت بکار خود ادامه می دهد.

خط تولید عطر سالواتوره فراگامو:

سالواتوره فراگامو در سال 1960 اولید عطر خود را به نام جیلیو که یک عطر زنانه بود عرضه کرد، پس از آن چند عطر دیگر زنانه و مردانه تولید شد اما نقطه عطف عطرسازی این برند در سال 1998 با تولید عطر زنانه Salvatore Ferragamo آغاز شد. در سال 2001، Ferragamo Parfums تاسیس شد و عطرهایی با نام Ferragamo ،F by Ferragamo و Incanto منتشر کرد. فراگامو تا کنون بیش از 110 نوع عطر مختلف تولید کرده است.