منو
سبد خرید

عطر نینا ریچی

جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
Nina یک عطر مدرن و امروزی، سحرآمیز، افسون گر و دلرباست که در سال 2006 توسط Olivier Cresp و Jacques Cavallier طراحی و جایگزین نسخه قدیمی اش با همین نام شد. این عطر زیبا و  با طراوت، با رایحه ای منحصر به فرد از میوه و گلهای تازه و با الهام از درخت سیب است. Nina ترکیبی..
1,300,000 تومان
NINA RICCI Nina L'Elixir EDP
ناموجود
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین
پس از تولید موفق و پر فروش Nina، نسخه جدید و غلیظ تر شده آن با نام Nina L'Elixir عطری که به شاهزاده خانمهای جوان اختصاص داده شده با ترکیبی تازه و غنی و پر قدرت  در سال 2010 با طراحی Olivier Cresp به بازار آمد. Nina L'Elixir وعده "معجون عشق" واقعی را می دهد. چهره تبلیغاتی این عطر توسط Florr..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و ملایم
Nina L’Eau نسخه خنک و ملایم تر عطر محبوب نینا ریچی است که در سال 2013 روانه بازار شد. عطری رمانتیک و لطیف که مخصوص خانم های عاشق و با احساس است. چهره تبلیغاتی این عطر Frida Gustavsson مدل سوئدی می باشد.رایحه اولیه: بهار نارنج- ماندارین- سیب- گریپ فروترایحه میانی: شکوفه سیب- یاسمن- آلبالو- آب..
1,350,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
در دهمین سالگرد تولید نینا، نسخه جدیدی با نام Luna در راستای گسترش و ادامه دنیای فانتزی نینا ریچی در سال 2016 روانه بازار شد. عطری فریبنده، قدرتمند و مرموز که همتای عطر نینا مدرن و رمانتیک است. این عطر غیر قابل پیش بینی و پر جنب و جوش، توسط Christophe Raynaud و Marie Salamagne با پیچیدگی های دشواری ..
1,350,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
L’EXTASE عطری به شدت احساس برانگیز، پر حرارت و رهایی بخش است. این عطر با الهام از خیالات نفسانی یک زن ساخته شده و شما را به رها کردن این توهمات دعوت می کند. در واقع نینا ریچی پذیرای رویاهای یک زن در وفق دادن با خواسته های نفسانی اش است."خودتان باشید حتی وقتی برهنه هستید!" این شعار این عطر است که..
1,586,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
L’EXTASE CARESSE DE ROSE عطری به شدت احساس برانگیز، پر حرارت و رهایی بخش است. این عطر با الهام از خیالات نفسانی یک زن ساخته شده و شما را به رها کردن این توهمات دعوت می کند. در واقع نینا ریچی پذیرای رویاهای یک زن در وفق دادن با خواسته های نفسانی اش است."خودتان باشید حتی وقتی برهنه هستید!" این شعا..
1,779,000 تومان
NINA RICCI L'EXTASE ROSE ABSOLUE EDP
ناموجود
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
L’EXTASE ROSE ABSOLUE محصول دیگری است از خانواده ل اکستاز که در سال 2017 توسط Francis Kurkdjian طراحی شد. عطری به شدت احساس برانگیز خصوصا در ساعات شب که هر مردی را جذب خود می کند. ترکیب این عطر از مواد لوکس و گرانبها بوده و بر پایه گل رز می باشد.چهره تبلیغاتی این عطر نیز مانند نسخه های قبلی..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین
رایحه Premier Jour دنباله ی زندگی زنی در جهان تکامل یافته و نفسانی است. این عطر محبوب، فروتن و لطیف، ظاهر ساده، کمی عجیب و زنانه ای دارد که در آن خصوصیت ویژه و برجسته ای وجود ندارد، اما رایحه ی محرک آن انسان و به خصوص اندیشه او را نشانه گرفته است.این عطر در سال 2001 توسط Sophie Labbe، ..
980,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین
Ricci Ricci محصول ویژه و مرموز کمپانی NINA RICCI است که در سال 2009 ساخته شده است. این عطر فریبنده و بی پروا مظهر شیر زنان شهری در دنیای پیچیده ی نینا ریچی است. زیبایی و قدرت این عطر در روبان آن قرار گرفته و رنگ زیبایش حس شاعرانه و فانتزی به عطر داده است. این محصول از گلها و شکوفه های تازه و احساس ب..
1,300,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
Mademoiselle Ricci الهام گرفته از عطر محبوب و پرطرفدار ریچی ریچی با همان شکل و ظاهر اما با لطافت و ظرافت بیشتر در سال 2012 توسط Alberto Morillas ساخته شد. این عطر یادآور شبهای پاریس بوده و پیشکشی برای خانمهای جوان و شیک پوش است.رایحه اولیه: فلفل صورتی- گل مریمرایحه میانی: برگ بو- رز- خرزهره ..
1,443,000 تومان
نمایش 1 تا 10 از 10 (1 صفحه)
نینا ریچی

درباره نینا ریچی:

NINA RICCI کمپانی طراحی مد و فشن توسط Maria Nina Ricci ایتالیایی و پسرش Robert در سال 1932 در پاریس تاسیس شد. Nina طراحی لباس می کرد و Robert مدیریت کمپانی را بر عهده داشت. NINA RICCI در سال 1946 اولین عطر خود را با نام Coeur Joie تولید کرد. در سال 1954 رابرت مدیریت طراحی را به Jules francois Crahay بلژیکی سپرد و در سال 1963 با رفتن وی به کمپانی Lanvin بلافاصله Gerard Pipart را جایگزین وی کرد که با فوت Nina Ricci در سال 1970 مدیریت کمپانی را بر عهده گرفت. رابرت نیز کماکان به ارتقا و کیفیت عطرها و بیزینس تا هنگام فوتش در سال 1988 ادامه داد.