منو
سبد خرید

عطر امپر

جنسیت: مردانه رایحه: تند و تلخ
معرفی ادکلن امپر کوبیسم مردانه:ادکلن امپر کوبیسم مردانه-EMPER QUBISM POUR HOMME عطریست گیاهی و تند و مخلوطی از رایحه چرم که آن را در میان دیگران محصولات برند امپر خاص کرده است. عطر امپر کوبیسم مردانه با رایحه مرکباتی لیمو و ادویه های هل و گشنیز آغاز می شود و در قلب با ترکیب اسطوخودوس، شمعدا..
600,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر امپر کوبیسم زنانه:عطر امپر کوبیسم زنانه-EMPER QUBISM POUR FEMME به مانند نسخه مردانه اش از بطری هندسی شکل و خارق العاده ای برخوردار است. عطر امپر کوبیسم زنانه تعادلی بین تازگی و یک حس دلپذیر، برقرار می کند. ادکلن کوبیسم زنانه با رایحه آلو و ماندارین آغاز می شود و در قلب گلهای رز و..
500,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی ادکلن امپر پرزیدنت:ادکلن امپر پرزیدنت-EMPER Presidente عطری آرامبخش، جسور و غیر قابل انکار است که پیروزی را در هر لحظه به ارمغان می آورد. عطر امپر پرزیدنت با ترکیب جادویی از لیمو، ترنج و فلفل سیاه، غافلگیر کننده و پرانرژی آغاز می شود و در ادامه جوز و نعناع تند، تندی آن را مض..
440,000 تومان
ادکلن امپر پرزیدنت اسپرت
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تلخ
معرفی ادکلن امپر پرزیدنت اسپرت:ادکلن امپر پرزیدنت اسپرت-EMPER Presidente SPORTS پس از استقبال بی نظیر از عطر پرزیدنت روانه بازار شد. ادکلن پرزیدنت اسپرت عطری مرموز و با نشاط است و با ترکیبی از رایحه های خنک و چوبی، مناسب برای مردانی است که روح ماجراجویی در آنها بیداد می ..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تلخ و ملایم
معرفی ادکلن امپر مموریز مردانه:ادکلن امپر مموریز مردانه-EMPER MEMORIES یکی از پر فروش ترین و محبوب ترین عطرهای امپر بشمار می رود. هر قطره از عطر امپر مموریز مردانه مروری است بر روح تسخیر ناپذیر و سرکش مردانه و یادآور خاطرات خوش گذشته می باشد. داستان های ماجراجویی، فرارها و کاوش ها..
605,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر امپر مموریز زنانه:عطر امپر مموریز زنانه-EMPER MEMORIES سفر به اعماق قلب یک زن را تداعی می کند، جاییکه خواستگاه رازهای آنهاست، جاییکه داستانها فقط یکبار اتفاق می افتند اما فراموش نمی شوند. ادکلن امپر مموریز زنانه یکی از پر فروش ترین و محبوب ترین عطرهای امپر بشما..
605,000 تومان
ادکلن امپر مموریز لندن مردانه
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: تند و ملایم
معرفی ادکلن امپر مموریز لندن مردانه:ادکلن امپر مموریز لندن مردانه-EMPER MEMORIES LONDON بیانگر سحر و جادوی شهر باستانی لندن بوده، همانگونه که این عطر با عظمت و درخشندگی، افسونگری می کند. ترکیب ادکلن امپر مموریز لندن مردانه با رایحه شاداب لیمو، گریپ فروت و خربزه آغاز..
0 تومان
عطر امپر مموریز لندن زنانه
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر امپر مموریز لندن زنانه:عطر امپر مموریز لندن زنانه-EMPER MEMORIES LONDON عطری با طراوت و چالاک و الهام گرفته از خاطرات پایان ناپذیر داستانهای عاشقانه انگلیسی است. ترکیب عطر امپر مموریز لندن زنانه با رایحه شیرین میوه هایی چون آناناس، سیب قرمز، ترنج و آلو آغاز می شود. ..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی ادکلن امپر لجند:ادکلن امپر لجند-EMPER LEGEND با ترکیبی مسحورکننده از لحظات دلربای خلق شده از طریق نت های مشکی اغواکننده، برای ایجاد حسی فراتر از زندگی است. هر مناسبتی که باشد، شما یک افسانه باشید. عطر امپر لجند قهوه ای با ماندگاری و پخش بوی بالا جزء پرطرفدارترین مح..
605,000 تومان
ادکلن امپر لجند بلک
تماس بگیرید
جنسیت: مردانه رایحه: تند و تلخ
معرفی ادکلن امپر لجند بلک:ادکلن امپر لجند بلک-EMPER LEGEND BLACK روایت عمیق و پر معنایی از شکوه و جلال است و بیانگر آن حقیقت است که "یک افسانه متولد شد". ادکلن امپر لجند بلک به مراتب خنک تر و تلخ تر از نسخه لجند قهوه ای است و برای استفاده روزمره فوق العاده می باشد. عطر لجند بلک با رایحه میو..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر امپر لجند فم:عطر امپر لجند فم-EMPER LEGEND femme نسخه زنانه عطر محبوب و پرطرفدار امپر لجند قهوه ای است. ادکلن امپر لجند زنانه عطری افسانه ای و اسرارآمیز که مخصوص خانم های شیک و آراسته می باشد. درون این بطری زرق و برق دار، رایحه ای جذاب نهفته است که از تمایلات هر زن برای تبدیل شدن ..
660,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر امپر لجند فم نایت:عطر امپر لجند فم نایت-EMPER LEGEND femme Night شبی پر از شگفتی و داستانی از اغواگری، شور و احساسات متهورانه درست مانند نسخه قبلی دارد. عطر امپر لجند فم نایت جذابیت مقاومت ناپذیر و فراگیری را به ارمغان می آورد و سطحی از اسرار تاریک را نمایان می سازد. این عطر با بوی گل،..
660,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی ادکلن امپر لجند با اسپری:ادکلن امپر لجند با اسپری-EMPER LEGEND با ترکیبی مسحورکننده از لحظات دلربای خلق شده از طریق نت های مشکی اغواکننده، برای ایجاد حسی فراتر از زندگی است. هر مناسبتی که باشد، شما یک افسانه باشید. عطر امپر لجند قهوه ای با ماندگاری و پخش بوی بالا ج..
715,000 تومان
ادکلن امپر ماکسیما پور هوم
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: ترش و ملایم
معرفی ادکلن امپر ماکسیما پور هوم:ادکلن امپر ماکسیما پور هوم-EMPER MAXIMA POUR HOMME عطری خاص و منحصر به فرد که تازگی و مردانگی را در خود دارد. ادکلن امپر ماکسیما ترکیبی از مرکبات و گیاهان تازه بوده و از رایحه ی دلپذیری برخوردار است. ترکیبی که با مرکبات ترش آغاز شده ..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی ادکلن امپر نویر د ماکسیما:ادکلن امپر نویر د ماکسیما-EMPER NOIR DE MAXIMA عطر تند و احساس برانگیزی است که حتی خانمها را جذب خود می کند. ادکلن امپر ماکسیما مشکی یکی دیگر از محصولات خانواده MAXIMA است که با استقبال بسیار خوبی مواجه شده و مخصوص مردان سیاه پوش می باشد! عطر نویر د ماکسیما ب..
583,000 تومان
ادکلن امپر ورانو د ماکسیما
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی ادکلن امپر ورانو د ماکسیما:ادکلن امپر ورانو د ماکسیما-EMPER VERANO DE MAXIMA عطری با رایحه خاص است که کمی با مدل های دیگر ماکسیما متفاوت بوده و مخصوص مردان میانسال می باشد. عطر امپر ماکسیما ورانو با رایحه ترنج، لیمو، سیب و آلو آغاز می شود که در قلب، چوب درخت ساج، دارچین و گل سوسن، ترک..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تند و تلخ
معرفی ادکلن امپر اپیک ادونچر فور من:ادکلن امپر اپیک ادونچر فور من-EMPER EPIC ADVENTURE عطری چوبی و یک سفر حماسی و ماجراجویانه برای خودشناسی بهتر است. سفری برای خودیابی با طعم مرکبات و دسته ای از ادویه ها که در انتظار شماست. ادکلن امپر اپیک ادونچر مردانه به دنبال جذب شماست و شما را..
605,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی ادکلن امپر اپیک ادونچر نایت پور هوم:ادکلن امپر اپیک ادونچر نایت پور هوم-EMPER EPIC ADVENTURE NIGHT عطری مرکباتی و چوبی و با الهام از یک ماجراجویی شبانه است. ماجراجویی در شب با رایحه‌ای از پرتقال تازه شروع می‌شود که بر روی لیمو، تمشک و گشنیز قرار گرفته و در نت پایانی از ..
605,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تلخ
معرفی ادکلن امپر اوربان من:ادکلن امپر اوربان من-EMPER URBAN MAN عطری چوبی و معطر که مخصوص مردان شهرنشین، برای رهایی از شلوغی و آلودگی شهری ساخته شده است. برخلاف آواتار زنانه‌اش، ادکلن امپر اوربان مردانه به معنای کسب‌ و کار است که با نت‌های هیجان‌انگیز و خطرناکی درون این&..
440,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر امپر اوربان ومن:عطر امپر اوربان ومن-EMPER URBAN WOMAN عطری با رایحه گلهای معطر که مخصوص زنان شهرنشین برای رهایی از شلوغی و آلودگی شهری ساخته شده است. ادکلن امپر اوربان زنانه یک دستور کار دارد و قطعاً سرگرم کننده است و با نت‌های هیجان‌انگیز و خطرناک، معجون فوق العاده ای را خلق..
440,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تند و ملایم
معرفی ادکلن امپر ساگا مردانه:ادکلن امپر ساگا مردانه-EMPER SAGA POUR HOMME دارای رایحه مدرن مردانه ای است که یک ترکیب خارق العاده، پیچیده، تحریک کننده و وسوسه انگیز از خود بروز می دهد! زیر کمربند عطر امپر ساگا ذات یک انسان مدرن و امروزی است. ادکلن امپر ساگا مردانه با رایحه مرک..
517,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر امپر ساگا زنانه:عطر امپر ساگا زنانه-EMPER SAGA POUR FEMME دارای رایحه مدرن و به شدت احساس برانگیزی است که یک ترکیب خارق العاده، پیچیده، تحریک کننده و وسوسه انگیز از خود بروز می دهد! زیر کمربند ادکلن امپر ساگا ذات یک انسان مدرن و امروزی است. عطر امپر ساگا زنانه ..
517,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر امپر ساگا پینک:عطر امپر ساگا پینک-EMPER SAGA PINK محصول جدیدتر امپر ساگا زنانه، برای ایجاد تنوع بیشتر، مخصوص خانمهای مدرن و امروزی و تا حدی خجالتی و بازیگوش به بازار عرضه شد. ادکلن امپر ساگا پینک عطری ظریف، راحت و خوش رنگ به دختر خانمهای نوجوان توصیه می شود. عطر امپر ساگ..
517,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین
معرفی عطر امپر گورجس:عطر امپر گورجس-EMPER GORGEOUS همانطور که از نامش پیداست عطری مجلل، جذاب و با شکوه است که احساسی مانند گوش سپردن به صدای خواننده اپرا به انسان می دهد. عطر امپر گورجس با رایحه شیرین شکوفه پرتقال و تمشک آغاز شده و در نت میانی گلهای سفید به همراه عنبر، شیرین مضاعفی را به آن..
660,000 تومان
نمایش 1 تا 24 از 39 (2 صفحه)
امپر

درباره عطر امپر:

امپر یک شرکت جوان و پویا است که به ایجاد طیف عالی از عطرها اختصاص دارد. عطرهای منحصر به فرد، طراحی نوآورانه و بسته بندی جذاب آن با استقبال گرم مشتریان در سراسر جهان مواجه شده است. امپر علاوه بر نام تجاری خود از چند لیبل دیگر تحت برند امپر بهره می برد که شامل برندهایی چون: LE CHAMEAU ،VIVAREA ،PRIVE و AL FARES می باشد.

 

 

بهترین و پرفروش ترین های عطر امپر مردانه:

  • ادکلن امپر لجند ادوتوالت: با ترکیبی مسحورکننده از لحظات دلربای خلق شده از طریق نت های مشکی اغواکننده، برای ایجاد حسی فراتر از زندگی است. هر مناسبتی که باشد، شما یک افسانه باشید. عطر امپر لجند قهوه ای با ماندگاری و پخش بوی بالا جزء پرطرفدارترین محصول برند امپر می باشد.
  • ادکلن امپر اپیک ادونچر فور من ادوتوالت: عطری چوبی و یک سفر حماسی و ماجراجویانه برای خودشناسی بهتر است. سفری برای خودیابی با طعم مرکبات و دسته ای از ادویه ها که در انتظار شماست. ادکلن امپر اپیک ادونچر مردانه به دنبال جذب شماست و شما را تشویق به جستجو و کاوش کرده و از روزمرگی بدور می کند.
  • ادکلن امپر پرزیدنت ادوتوالت: عطری آرامبخش، جسور و غیر قابل انکار است که پیروزی را در هر لحظه به ارمغان می آورد. عطر امپر پرزیدنت با ترکیب جادویی از لیمو، ترنج و فلفل سیاه، غافلگیر کننده و پرانرژی آغاز می شود و در ادامه جوز و نعناع تند، تندی آن را مضاعف می کند، هرچند با اضافه شدن اسطوخودوس تا حدودی تعادل برقرار شده و آرامش حکمفرما می شود.

بهترین و پرفروش ترین های عطر امپر زنانه:

  • عطر امپر لجند فم ادوپرفیوم: عطری افسانه ای و اسرارآمیز که مخصوص خانم های شیک و آراسته می باشد. درون این بطری زرق و برق دار، رایحه ای جذاب نهفته است که از تمایلات هر زن برای تبدیل شدن به یک افسانه واقعی الهام گرفته است.
  • عطر امپر فسیو پور فم ادوپرفیوم: عطری زیبا و با وقار که احساس آرامش و رمانتیکی به شما القا می کند. عطر امپر فسیو که برای روح های جوان ساخته شده، تعریف دقیقی از لطافت و وقار است. این عطر به آرامی قامت اشرافی خود را با منحنی ها و قد بلندش بیان می کند. با عطر امپر فسیو از میوه های زندگی لذت ببرید.
  • عطر امپر چیفون پور فم ادوپرفیوم: عطری احساس برانگیز و جذاب و یکی دیگر از محصولات محبوب و پرطرفدار امپر است که تازگی و طراوت را خصوصا در فصل تابستان به شما هدیه می کند. ادکلن امپر چیفون عطری تازه، با ذره ای از معصومیت و شیرینی، روز شما را روشن می کند.

قیمت عطر امپر:

قیمت ادکلن های امپر بطور کلی ارزان قیمت هستند و همواره یکی از دلالیل موفقیت این برند قیمت مناسب محصولاتش است که این اجازه را به مشتریانش می دهد که پس از اتمام عطرشان، مجدد آن را خریداری کنند. 

تاریخچه برند امپر (عطر امپر):

کمپانی لوازم آرایشی و عطر سازی EMPER یک کمپانی نو پا و پویاست که در سال 2012 در فرانسه تاسیس شد اما خط تولید آن در کشور امارات است. امپر به تولید لوازم آرایشی و عطرهای نفیس و در عین حال ارزان قیمت اختصاص داده شده و محصولات آن منحصر به فرد و از طراحی خلاقانه و جذابی برخوردار می باشد. محصولات امپر توسط عطرسازان و طراحان بسیار ماهر طراحی شده اند. مجموعه نفیس امپر از ظرافت غیرقابل انکاری برخوردار می باشد و در چند سال گذشته، به ارقام فروش عالی دست یافته است.

عطر امپر تاکنون بیش از 50 عطر گوناگون تحت لیبل امپر تولید کرده است.