منو
سبد خرید

عطر بای کیلیان

جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: گرم و تند و شیرین
معرفی عطر بای کیلیان آنجلز شیر: عطر بای کیلیان آنجلز شیر-by Kilian ANGELS' SHARE، کیلیان هنسی با معرفی یک خانواده جدید بویایی، به میراث خود به‌عنوان وارث خانواده معروف کنیاک ساز فرانسوی و همینطور با انتخاب ساختار بویایی مست‌کننده، برای به صبح رساندن شب‌های مهیج ادای ..
12,600,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: خنک و ترش و شیرین
معرفی عطر بای کیلیان رزز آن آیس: عطر بای کیلیان رزز آن آیس-by Kilian ROSES ON ICE، کیلیان هنسی با معرفی یک خانواده جدید بویایی، به میراث خود به عنوان وارث خانواده معروف کنیاک ساز فرانسوی و همینطور با انتخاب ساختار بویایی مست‌کننده، برای به صبح رساندن شب‌های مهیج ادای..
12,600,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: گرم و تند و شیرین
معرفی عطر بای کیلیان له هیور ورت: عطر بای کیلیان له هیور ورت-by Kilian L'HEURE VERTE عطری از خانواده بویایی Liquors با الهام از شهر پاریس است که موسیقی متن بویایی برای آزادی زندگی شبانه در آینده به حساب می‌آید. له هیور ورت بای کیلیان از معادل سنتی فرانسوی «ساعت خوش» نامگذ..
12,600,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: گرم و تند و شیرین
معرفی عطر بای کیلیان اپل برندی آن د راکس: عطر بای کیلیان اپل برندی آن د راکس-by Kilian APPLE BRANDY ON THE ROCKS عطری از خانواده بویایی Liquors با الهام از شهر نیویورک است که موسیقی متن بویایی برای آزادی زندگی شبانه در آینده به حساب می‌آید. هسته اصلی عطر بای کیلیان اپل بر..
12,600,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر بای کیلیان بک تو بلک: عطر بای کیلیان بک تو بلک-by Kilian Back to Black یک ترکیب تیره و دودی از ادویه جات بافته شده در یک آکورد شیرین و عسلی را روشن می کند که نتیجه تضاد قدرتمند نور و تاریکی و پرتره ای از ستاره ها در برابر سیاهی شب است. بک تو بلک آتش‌های کوچک را ..
17,900,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: خنک و تلخ
معرفی عطر بای کیلیان ودکا آن د راکس: عطر بای کیلیان ودکا آن د راکس-by Kilian Vodka on the rocks با الهام از احساس طراوت ودکای خنک شده با یخ ساخته شد. یخ، جریانی از مایع شفاف ابریشمی را می شکافد و کنجکاوی عمیقی برای طعم ادویه های خنک مانند هل و گشنیز به اضافه آلدهید را در نت ابتدایی..
17,900,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر بای کیلیان اینتوکسیکیتد: عطر بای کیلیان اینتوکسیکیتد-by Kilian Intoxicated با الهام از یک فنجان قهوه ترک تیره‌ی آغشته به هل سبز ساخته شد که به طرز غیرقابل توضیحی اعتیاد آور است. عطر بای کیلیان اینتوکسیکیتد با رایحه هل، دارچین و جوز هندی، گرم و توهم زا آغاز ..
17,900,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: گرم و تند و شیرین
معرفی عطر بای کیلیان پرل عود: عطر بای کیلیان پرل عود-by Kilian Pearl Oud با الهام از مروارید، این جواهر قیمتی گرانبها که به دلیل زیبایی و میراثش به فرهنگ شهر دوحه ارزش دارد. عطر بای کیلیان پرل عود تفسیر بسیار مدرنی از مروارید ایده آلی است که گرد و صاف و صیقل خور..
17,900,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی عطر بای کیلیان مونلایت این هیون: عطر بای کیلیان مونلایت این هیون-by Kilian Moonlight in Heaven با الهام از پرتوی خیره کننده از نور مروارید که بر سطح اقیانوس می رقصد، ساخته شد و دو عاشق از بالکنی پوشیده‌شده در میان گازهای سفید مات و شناور که به نظر زنده می‌رسد، شاهد این تصویر هستند..
17,900,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: گرم و شیرین و تلخ
معرفی عطر بای کیلیان بلک فانتوم: عطر بای کیلیان بلک فانتوم-by Kilian Black Phantom الهام گرفته از کشتی شکست‌ناپذیر دزدان دریایی در دریای متلاطم که با رمز و راز ژرفای آب‌های سیاه، یگانه شده است. بای کیلیان بلک فانتوم گنجینه‌های پنهان خود را در امواج به شامه‌های کنجکاو نشان می‌دهد.&n..
17,900,000 تومان 16,000,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین
معرفی عطر بای کیلیان لاو دونت بی شای: عطر بای کیلیان لاو دونت بی شای-by Kilian Love don't be shy عطری الهام‌بخش و فراموش‌نشدنی است که از شما درخواست می‌کند بدون خجالت عاشق شوید. بای کیلیان لاو دونت بی شای بخشی از خانواده KILIAN Narcotics است و از رایحه غالب گل‌های معطر تشکیل ش..
17,900,000 تومان 16,000,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر بای کیلیان دارک لورد: عطر بای کیلیان دارک لورد-by Kilian Dark Lord با الهام از یک مرد جنتلمن، کسی که هرگز احساسات کسی را جریحه‌دار نمی‌کند، ساخته شد. بای کیلیان دارک لورد یک عطر جنتلمن برای شب است، او را در شگفت‌انگیزترین شرایط ملاقات کنید تا راز او به آرامی آشکار شود. دا..
19,400,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر بای کیلیان فوربیدن گیمز: عطر بای کیلیان فوربیدن گیمز-by Kilian Forbidden Games با الهام از بازی‌های ممنوعه ساخته شد. بای کیلیان فوربیدن گیمز وسوسه‌ای را در برمی‌گیرد که منجر به رها شدن وحشیانه می‌شود. شهد تیره و اعتیادآور میوه‌ها، حواس را مسحور و اغوا می‌کند. بای کیلیان ف..
19,400,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر بای کیلیان ومن این گلد: عطر بای کیلیان ومن این گلد-by Kilian Woman in Gold با الهام از پیچیدگی و خیره‌کننده‌گی زنی که آن را می‌پوشد، ساخته شد. رایحه عطر بای کیلیان ومن این گلد ورقه‌های ظریف طلا را تداعی و بین نور و سایه بازی می‌کند. عطرساز کالیس بکر از تضاد شگفت‌انگیز بین وجوه نقاش..
19,400,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر بای کیلیان ماسک باترفلای: عطر بای کیلیان ماسک باترفلای-by Kilian Musk Butterfly با الهام از یک مفهوم قدرتمند بین هوا و زمین ساخته شد. بای کیلیان ماسک باترفلای با شکنندگی و قدرت متضادش، این موضوع را برای آخرین سفر بویایی بررسی می‌کند. کیلیان هنسی با برانگیختن مضامین ش..
19,400,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی عطر بای کیلیان بلو مون جینجر دش: عطر بای کیلیان بلو مون جینجر دش-by Kilian BLUE MOON GINGER DASH، کیلیان هنسی که از صف طولانی تولیدکنندگان کنیاک لوکس می‌آمد، هرگز با رایحه‌های پیچیده غریبه نبود. در تمام دوران کودکی، رایحه الکلی و چوبی «آنجلز شیر» (تبخیر از زیرزمین های کنیاک) او را..
0 تومان
نمایش 1 تا 16 از 16 (1 صفحه)
بای کیلیان

درباره عطر بای کیلیان:

بای کیلیان یک برند عطر اکو لوکس مستقر در پاریس است که در سال 2007 توسط کیلیان هنسی، نوه موسس گروه LVMH ایجاد شده است. ("H" در LVMH همان هنسی است، خانواده ای که در تولید کنیاک بسیار معروف هستند.) بای کیلیان با الهام از علاقه مندی، تجربه و سابقه خانوادگی کیلیان در تولید کنیاک و شراب، عطرهای خود را توسط طراحان مطرح دنیا، طراحی و روانه بازار می کند.

 

 

بهترین و پرفروش ترین های عطر بای کیلیان:

  • عطر بای کیلیان آنجلز شیر: شخصی‌ترین تولید عطر کیلیان هنسی است که از میراث نسل هشتمی او از Hennessy savoir-faire در ساخت کنیاک الهام گرفته شده است.
  • عطر بای کیلیان بک تو بلک: یک ترکیب تیره و دودی از ادویه جات بافته شده در یک آکورد شیرین و عسلی را روشن می کند که نتیجه تضاد قدرتمند نور و تاریکی و پرتره ای از ستاره ها در برابر سیاهی شب است.

قیمت عطر بای کیلیان:

قیمت ادکلن های بای کیلیان در رنج بالا و گران قیمت قرار دارند، چراکه بای کیلیان یک برند لوکس است که محصولات خود را با تحقیقات و بررسی های فراوان تولید و روانه بازار می کند. به همین دلیل اکثر مشتریان عطر بای کیلیان از افراد متمول و سرشناس در سراسر دنیا هستند. 

تاریخچه برند بای کیلیان (عطر بای کیلیان):

بای کیلیان یک برند فرانسوی لوکس است که در سال 2007 توسط کیلیان هنسی تاسیس شد. بای کیلیان که آغاز فعالیتش با تولید عطرهای لوکس بود، در سالهای اخیر محصولات آرایشی، پوستی و کیف زنانه نیز طراحی و تولید می کند.

موسس بای کیلیان:

Kilian Hennessy که در یکی از برجسته ترین خاندان تولید مشروبات الکلی به دنیا آمد، حساسیت و بینایی را که از اجدادش به ارث برده بود را به سمت دنیای عطر برد. فرهنگ دنبال کردن تجملات نهایی و رویکرد قانون شکنی متهورانه و نام تجاری او، KILIAN PARIS را مشخص می کند. او قصد داشت با بازگشت به حقیقت در مورد عطر، عطرسازی را مبنای خود قرار دهد. بازگشت به روشی که عطر در اواخر قرن 19 و اوایل قرن 20 ساخته شد، اما در عین حال یک پیچ و تاب معاصر را اضافه کرد.

کیلیان هنسی دوران کودکی خود را در میان انبارهای شراب و کنیاک گذراند. کیلیان پس از فارغ التحصیلی در رشته ارتباطات و مطالعات زبان، جاییکه پایان نامه ای در مورد معناشناسی بوها در جستجوی زبان مشترک بین خدایان و فانی ها نوشت، با برخی از بزرگترین بینی ها در عطرسازی به تحصیل پرداخت و هنر خود را در خلق عطرها برای برخی از برترین برندها تقویت کرد. تجربیات منحصر به فرد زندگی کیلیان هنسی، فعالیت‌های خلاقانه او را مشخص می‌کند و رایحه‌های او از خاطرات شخصی او الهام گرفته شده است. میراث، سفر به جهان، برخورد با هنرمندان، ذائقه‌های عجیب و غریب، اعتیادهای لذیذ و اعتماد به نفس عشوه‌آمیز، همگی از روح خلاق خیره‌کننده کیلیان هنسی و رویکرد او به عطر خبر می‌دهند. کیلیان هنسی معتقد است که عطر نه تنها یک سلاح اغوا کننده است، بلکه یک زره نمادین و سپر محافظت از دنیای بیرون است.

وی در سال 2007، خانه عطر خود را راه اندازی کرد که با سنت دیرینه خانواده در تولید کالاهای لوکس مطابقت داشت.

تاسیس کمپانی بای کیلیان:

کیلیان هنسی با پیچاندن تجملات سنتی فرانسوی با نگاه متهورانه خود، دیدگاه معاصر خود را از عطرسازی فرانسوی با اشاره به صنعتگران گذشته خلق کرده است. یک استاد واقعی عطر، که از نزدیک با بینی های معروف کار می کند و او خلق هر عطر را هدایت می کند. کیلیان هنسی که به خاطر آکوردهای ماندگارش که یادآور عطرهای فرانسوی لوکس دوران سابق است، شناخته شده است. او در سال 2007 با ثبت برند خود با نام بای کیلیان با مواد سازش ناپذیر، با کیفیت، کمیاب و ممتاز، میراثی غنی از قرن‌های گذشته را به ارمغان آورد.

عطرهای تولید شده بای کیلیان همگی الهام گرفته از خاطرات بویایی کیلیان هنسی و اشتیاق او به زندگی شبانه، اسراف و ظرافت است. بای کیلیان همچنین عرضه خود را به کیف های دستی در سال 2011 گسترش داد.

خط تولید عطر بای کیلیان:

Collection L'oeuvre noire (شاهکار سیاه) برای اولین بار در سال 2007 راه اندازی شد، عطرهای جدیدی که هر ساله به این مجموعه اضافه می شود. Collection Arabian Nights با عطرهای مبتنی بر عود با تم شرقی و بسته بندی متمایز در سال 2009 با عود خالص عرضه شد. بای کیلیان بر محیط زیست و پایداری از طریق استفاده از بسته بندی های قابل استفاده مجدد تاکید دارد و تعداد محدودی از عطرهای این مجموعه را در بسته بندی های خاص و لوکس روانه بازار کرده است.

بای کیلیان تا سال 2023، 93 عطر گوناگون طراحی و تولید کرده که اولین نسخه آن با همراهی کمپانی استی لودر در سال 2007 خلق شد.