منو
سبد خرید

عطر آزارو

جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تلخ
معرفی ادکلن آزارو پور هوم:ادکلن آزارو پور هوم-AZZARO POUR HOMME یک عطر خالص، ناب، اغوا کننده و ساخته شده توسط ایتالیاییهای با ظرافت و دلفریب است. عطر آزارو مشکی ترکیبی از یک عطر کلاسیک، در عین حال مدرن، شفاف و با ماندگاری بالا که از رایحه مرکبات و چوب ساخته شده است. ادکلن آزارو پورهوم عطری ..
1,100,000 تومان
عطر آزارو پور هوم اینتنس
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر آزارو پور هوم اینتنس:عطر آزارو پور هوم اینتنس-AZZARO POUR HOMME INTENSE نسخه غلیظ و ماندگار تر ادکلن آزارو پورهوم کلاسیک و منحصر به فرد است که در سال 1978 عرضه شده بود. عطر آزارو مشکی اینتنس نماد جذابیت و افسونگری ایتالیایی ها بشمار می رود و از جهان معنوی و در ..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تند و تلخ
معرفی ادکلن آزارو سیلور بلک پور هوم:ادکلن آزارو سیلور بلک پور هوم-AZZARO SILVER BLACK عطری دلفریب و جذاب با رایحه چوبهای خوشبو که مخصوص مردان جنتلمن و شیک پوش است. عطر آزارو سیلور بلک در ابتدا با رایحه باطراوت و تازه مرکبات آغاز می شود و سپس با اضافه شدن گشنیز، سرو کوهی و خس ..
990,000 تومان 870,000 تومان
ادکلن اونیکس آزارو پور هوم
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی ادکلن اونیکس آزارو پور هوم:ادکلن اونیکس آزارو پور هوم-AZZARO ONYX عطری با رایحه گیاهان جنگلی و چوب است که با الهام از سنگ قیمت و زینتی عقیق ساخته شد. در ساخت عطر آزارو اونیکس از مواد درجه یک و با کیفیتی استفاده شده است تا به همان اندازه سنگ عقیق، لوکس و دل نواز تصور گردد. ادکلن آزارو ..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی ادکلن آزارو پور هوم لئو:ادکلن آزارو پور هوم لئو-AZZARO L’eau نسخه خنک و با طراوت مجموعه عطرهای آزارو پورهوم است. ادکلن آزارو لئو عطری افسانه ای، ظریف و به شدت وسوسه کننده است که با حفظ فرمول و ساختار اصلی عطر آزارو فقط کمی خنک تر تولید شد. عطر آزارو پورهوم لئو با ترکیب قدرتم..
1,089,000 تومان 990,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تند و ملایم
معرفی ادکلن آزارو پور هوم نایت تایم:ادکلن آزارو پور هوم نایت تایم-AZZARO NIGHT TIME نسخه جدید و جایگزین محصول قدیمی آزارو پورهوم با همان شکل و ظاهر اما به رنگ خاکستری است که برای استفاده در شب و مهمانی های شبانه ساخته شد. ادکلن آزارو نایت تایم عطری پر قدرت، دارای رایحه ای به مراتب جوان..
1,100,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی ادکلن آزارو پور هوم الکسیر:ادکلن آزارو پور هوم الکسیر-AZZARO POUR HOMME ELIXIR عطری فریبنده و مدرن است که از نیرومندی و احساس زیاد نسبت به سایر عطرهای آزارو پورهوم برخوردار می باشد. این درحالیست که بطری عطر آزارو الکسیر انعکاس خطوط ادکلن آزارو پورهوم بوده اما رایحه آن ب..
1,210,000 تومان 1,100,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تلخ
معرفی ادکلن آزارو کروم اسپرت:ادکلن آزارو کروم اسپرت-AZZARO CHROME SPORT عطری است سرشار از انرژی، آرامش، نشاط و شادی و بسیار مناسب برای فصل گرما می باشد. ادکلن آزارو کروم اسپرت با رایحه های چوبی، آبزی و تازه در یک بطری یخی، مخصوص آقایان جوان و ورزشکار است. عطر آزارو کروم اسپرت..
1,100,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک
معرفی ادکلن آزارو کروم:ادکلن آزارو کروم-AZZARO CHROME از دریا و آسمان متولد شده و از رابطه نزدیک و صمیمانه بین لوریس آزارو و نوه اش الهام گرفته شده است. عطر آزارو کروم لحظاتی از اصالت، شادی و سرگرمی با ادای احترام به پیوند بی دریغ پدر و پسر اختصاص دارد. این یک رابطه منحصر به فرد ا..
1,210,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی ادکلن آزارو کروم اینتنس:ادکلن آزارو کروم اینتنس-AZZARO CHROME INTENSE نسخه غلیظ تر و بادوام تر عطر افسانه ای آزارو کروم است با همان رایحه و ظاهر، این بار قوی تر، که لحظات استثنایی را ثبت می کند، مانند رابطه دوستانه بین پدر و پسر. عطر آزارو کروم اینتنس بازگو کننده یک داستان است،&n..
1,265,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی ادکلن آزارو کروم یونایتد:ادکلن آزارو کروم یونایتد-AZZARO CHROME UNITED با الهام از خوشگذرانی های آخر هفته با دوستان طراحی شد. یک پیوند قوی از دوستی و لحظات شاد و سرگرم کننده که زندگی را آرامش بخش و لذت بخش تر می کند. عطر آزارو کروم یونایتد مخصوص افرادی است که به روابط اجتماع..
1,100,000 تومان
ادکلن آزارو کروم پیور
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی ادکلن آزارو کروم پیور:ادکلن آزارو کروم پیور-AZZARO CHROME PURE نسخه دیگری از مجموعه عطرهای آزارو کروم می باشد که وعده لحظه ای برای احساسات ناب است. وعده ماجراجویی و افق جدید برای مردانی که شاد و عاشقانه زندگی می کنند. عطر آزارو کروم پیور با الهام از دریای مدیترانه و همینطور تجلیل از پ..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی ادکلن آزارو کروم لجند:ادکلن آزارو کروم لجند-AZZARO CHROME LEGEND عطر شاداب و نشاط آوری است که یک انتخاب ارزشمند برای شب های تابستان می باشد. ادکلن آزارو کروم لجند یکی از پرطرفدارترین و محبوب ترین عطرهای آزارو بوده و مخصوص کسانی است که تمام خصوصیت های یک عطر خوب را یکجا ..
1,155,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تلخ
معرفی ادکلن آزارو ویزیت فور من:ادکلن آزارو ویزیت فور من-AZZARO visit یک رايحه نسبتا تند برای نسل جوان شهری است. برای جوانان با اعتماد به نفس در حالی که ساختمانهای ساخته شده از شیشه و بتن در بالای سرش سر به فلک کشیده، در خیابان قدم می زند و قلب او همزمان با ریتم شهر می تپ..
902,000 تومان
عطر آزارو ویزیت فور ومن
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین
معرفی عطر آزارو ویزیت فور ومن:عطر آزارو ویزیت فور ومن-AZZARO visit یکسال پس از تولید نسخه مردانه آزارو ویزیت روانه بازار شد. ادکلن آزارو ویزیت زنانه عطری بسیار شیک و منحصر به فرد است که دارای رایحه قالب یاس و رز می باشد و به خانمهای رمانتیک و احساسی پیشنهاد می شود. عطر آزارو ویزیت..
0 تومان
ادکلن آزارو برایت ویزیت
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی ادکلن آزارو برایت ویزیت:ادکلن آزارو برایت ویزیت-AZZARO bright visit پژواک احساسات شدید انسان است. احساسات مابین اولین رویارویی زن و مرد، وقتی تمام احساسات در اولین نگاه عاشقانه خلاصه می شود. عطر آزارو برایت ویزیت سرشار از انرژی، حس رهایی، تازگی و عشق است. عطر آزارو برایت ویزیت تر..
0 تومان
ادکلن آزارو تویین من
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی ادکلن آزارو تویین من:ادکلن آزارو تویین من-AZZARO TWIN به همراه نسخه زنانه اش که سفید رنگ است سمبل هارمونی، کمال و همزادی است و برای زوج های جوان ساخته شد. ادکلن آزارو تویین مردانه عطری بسیار احساسی و پر انرژی بوده و با ظاهر خاص خود مورد توجه بسیاری از زوجهای جوان قرار گرفته است. ..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی ادکلن آزارو تویین ومن:ادکلن آزارو تویین ومن-AZZARO TWIN به همراه نسخه مردانه اش که مشکی رنگ است سمبل هارمونی، کمال و همزادی است و برای زوج های جوان ساخته شد. ادکلن آزارو تویین زنانه عطری بسیار احساسی و پر انرژی بوده و با ظاهر خاص خود مورد توجه بسیاری از زوجهای جوان قرار گرفته است..
900,000 تومان
ادکلن آزارو نو من
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تلخ
معرفی ادکلن آزارو نو من:ادکلن آزارو نو من-AZZARO NOW تصویر شادی یک زوج است، اینجا و حالا! ترکیبی از دو حباب مکمل و بسیار زیبا و خیره کننده که به همراه نسخه زنانه اش مخصوص زوجهای جوان می باشد. ادکلن آزاو نو من عطری با طراوت، درخشان و آرامش دهنده روح و دارای یک قدرت جذب غیر قابل مقا..
0 تومان
ادکلن آزارو نو ومن
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و ملایم
معرفی ادکلن آزارو نو ومن:ادکلن آزارو نو ومن-AZZARO NOW تصویر شادی یک زوج است، اینجا و حالا! ترکیبی از دو حباب مکمل و بسیار زیبا و خیره کننده که به همراه نسخه مردانه اش مخصوص زوجهای جوان می باشد. ادکلن آزاو نو ومن عطری با طراوت، درخشان و آرامش دهنده روح و دارای یک قدرت جذب غیر قابل..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و ملایم
معرفی ادکلن آزارو دو من:ادکلن آزارو دو من-AZZARO DUO یک داستان جدید دیگر از کمپانی آزارو بین زن و مرد است، داستانی که بیانگر عشقی عمیق، نادر و با ارزش و در مورد علاقه شدید بین آنهاست. ادکلن آزارو دو مردانه به همراه نسخه زنانه اش ترکیبی خاص و زیبا از طلای سفید و طلای زرد و سمب..
1,082,000 تومان
ادکلن آزارو دو ومن
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی ادکلن آزارو دو ومن:ادکلن آزارو دو ومن-AZZARO DUO یک داستان جدید دیگر از کمپانی آزارو بین زن و مرد است، داستانی که بیانگر عشقی عمیق، نادر و با ارزش و در مورد علاقه شدید بین آنهاست. ادکلن آزارو دو زنانه به همراه نسخه مردانه اش ترکیبی خاص و زیبا از طلای زرد و طلای سفید و سمبل م..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و ملایم
معرفی ادکلن آزارو کلاب من:ادکلن آزارو کلاب من-AZZARO CLUB MEN عطری چوبی و کاملا متفاوت است که در عین حال مناسب برای تمام سلیقه ها می باشد. ادکلن آزارو کلاب با الهام از کلاب های شبانه و نورپردازی های جذاب و خیره کننده ساخته شده است.عطر آزارو کلاب مردانه در سال 2013 طراحی شد.ترکیبات&n..
1,094,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی ادکلن آزارو کلاب ومن:ادکلن آزارو کلاب ومن-AZZARO CLUB WOMEN عطری چوبی و کاملا متفاوت است که در عین حال مناسب برای تمام سلیقه ها می باشد. ادکلن آزارو کلاب با الهام از کلاب های شبانه و نورپردازی های جذاب و خیره کننده ساخته شده است.عطر آزارو کلاب زنانه در سال 2013 طراحی شد.ترکیبا..
1,094,000 تومان
نمایش 1 تا 24 از 35 (2 صفحه)
آزارو

درباره عطر آزارو:

کمپانی آزارو یک خانه مد فرانسوی می‌باشد که توسط لوریس آزارو در شهر پاریس تأسیس شده‌ است. آزارو در سال 1975 با تولید عطر آزارو فور ومن برای خانم ها، خط تولید عطر و ادکلن خود را راه اندازی نمود و 3 سال بعد در سال 1978 اولین عطر مردانه خود را با نام آزارو پورهوم که به یک عطر افسانه ای و محبوب تبدیل شد، روانه بازار کرد. امروزه عطر آزارو جایگاه ویژه ای در صنعت عطر و ادکلن بدست آورده و محصولات آن از محبوبیت بالایی برخوردار می باشند. عطر آزارو همواره به تولید عطرهای همه پسند مشهور بوده و از مشهورترین و برترین عطرهای آزارو می توان به ادکلن آزارو پورهوم و ادکلن آزارو کروم اشاره کرد.

 

بهترین و پرفروش ترین های عطر آزارو مردانه:

  • ادکلن آزارو پور هوم: یک عطر خالص، ناب، اغوا کننده و ساخته شده توسط ایتالیاییهای با ظرافت و دلفریب است. عطر آزارو مشکی ترکیبی از یک عطر کلاسیک، در عین حال مدرن، شفاف و با ماندگاری بالا که از رایحه مرکبات و چوب ساخته شده است. ادکلن آزارو پورهوم عطری ممتاز و قدرتمند است که کاریزما و اغواگری بی انتها را برای شما به ارمغان می آورد.
  • ادکلن آزارو کروم: نماد انرژی و حرکت است و مناسب برای مردان پر جنب و جوش و پرکار می باشد. ادکلن آزارو کروم عطری تازه، ترد، خاطره انگیز و بی انتها برای مردانی که اعتماد به نفس می دهند و زندگی می کنند تا نسل ها را به دنبال آن الهام دهند. ادکلن آزارو کروم از مرکبات، نت های آبزی و چوبهای نفیس ساخته شده و دارای رایحه ای تازه و ماندگار که یادآور نسیم خنک دریای مدیترانه است.
  • عطر آزارو وانتد بای نایت: مخصوص مردان مدرن، خارق العاده، شیک و جذاب و برای استفاده در پارتی های شبانه بی پایانی است که زمان در آن بی معنا و بی انتهاست. مردی که عطر آزارو وانتد نایت استفاده می کند، به سرعت کانون توجه قرار می گیرد، در اطرافش پچ پچ و شایعه ایجاد می شود، هر کجا که ظاهر شود، چه شب باشد چه روز، همگان به او خیره و حواسشان را به خود جلب می کند. برای او یک شب بی پایان است و برای بقیه لحظه ای که هرگز فراموش نخواهند کرد!

بهترین و پرفروش ترین های عطر آزارو زنانه:

  • ادکلن آزارو تویین ومن: عطری بسیار احساسی و پر انرژی بوده و با ظاهر خاص خود مورد توجه بسیاری از زوجهای جوان قرار گرفته است. عطر آزارو تویین سفید با شعار "عشق یک بازی" است و با رایحه ای عاشقانه، مخصوص قرارهای رومانتیک و خانمهای شیک و امروزی می باشد.
  • عطر آزارو پور اله اکستریم: عطری بسیار احساس برانگیز و غیر قابل انکار است که الهام گرفته از لباس رسمی بلند شب با جواهرات و الماس های درخشان می باشد. ادکلن آزارو پور اله اکستریم عطری مرموز و اغواکننده که نامش برگرفته از خط تولید کوتور افسانه ای است و مخصوص زنان با پوشش و محجبه می باشد.

قیمت عطر آزارو:

قیمت ادکلن های آزارو بطور کلی در رنج متوسط رو به بالایی قرار دارند، چراکه آزارو یک برند لوکس است که محصولات خود را از مواد درجه یک با استفاده از برترین طراحان عطر تولید می کند. عطرهای آزارو علاوه بر کیفیت بالا از قیمت مناسب نیز بهره می برند و همین باعث شده جزء عطرهای درجه یک و محبوب قرار بگیرد و طرفداران بسیاری در سراسر دنیا جذب کند.

تاریخچه برند آزارو (عطر آزارو):

آزارو یک کمپانی مد و فشن لوکس فرانسوی است که در دهه 1960 با لباسهای پر زرق و برق خود به شهرت رسید و در ادامه به خاطر طراحی های خارق العاده عطرهایش محبوب تر شد.

موسس آزارو:

لوریس آزارو در سال 1933 از پدر و مادر ایتالیایی در تونس به دنیا آمد و دوران کودکی و نوجوانی خود را در تونس گذراند. در سال 1957، آزارو با همسر آینده اش میشل کارسی ملاقات کرد که به الهه شعر و موسیقی او تبدیل شد و لوازم جانبی و گردنبند برای او را طراحی کرد. آزارو تحصیلات خود را در تولوز فرانسه ادامه داد و قبل از اینکه در سال 1962 به پاریس نقل مکان کند، در تونس مشغول تدریس زبان فرانسه و ایتالیایی بود. آزارو رفته رفته جواهرات، کیف های مهره دار و سایر وسایل شخصی طراحی می کرد و خلاقیت های او توسط بانوان مورد استقبال قرار گرفت و بدین ترتیب داستان آزارو آغاز شد... در سال 1965، آزارو اولین کارگاه خود را با طراحی کیف، کمربند و تاج دوزی افتتاح کرد، او تنها یک قدم تا غرق شدن در دنیای لباس زنان فاصله داشت، قدمی که به سرعت برداشت و در سال 1967 بوتیک خود را در 65 Rue du Faubourg Saint-Honoré افتتاح نموده و رسما برند آزارو را تاسیس کرد.

لوریس آزارو در سال 2003 در سن 70 سالگی بر اثر سرطان درگذشت و دخترش بئاتریس آزارو، اداره کمپانی را برعهده گرفت.

تاسیس کمپانی آزارو:

لوریس آزارو در سال 1967 خانه مد خود را در پاریس افتتاح کرد و اولین مجموعه خود را در هتل بزرگ پاریس ارائه داد. لباس شب مجلسی، نیم تنه های پوشیده و... خلاقیت های جسورانه او احساسات مردم را شعله ور کرد. آوازه او در بین ستاره ها از بریژیت باردو گرفته تا جین بیرکین و سوفیا لورن، پیچید. طوفانی در مطبوعات به راه افتاد و طراحی های او بر روی جلد مجله Elle چاپ شد. در سال 1975 لوریس آزارو خط تولید عطر و ادکلن و در سال 1992 پوشاک مردانه را به مجموعه تولیدات خود اضافه کرد.

در سال 1977 لوریس آزارو با یک سرمایه گذار آلمانی به نام Richard Wirlz که متخصص در لوازم آرایش و بهداشتی بود آشنا شد. آنها کاملا باهم متفاوت بودند. یکی کاملا برونگرا و با ایده های هنرمندانه و طراحی لباسهای پرزرق و برق و دیگری دارای تجربه شخصی در صنعت و مجهز به یک بیزینس پایدار. آنها مکمل هم بودند و شروع به سرمایه گذاریهای قابل توجهی کردند و همین باعث رشد و پیشرفت برند آزارو شد. تاجاییکه سلبریتی های مطرحی از برند آزارو در مراسم های گوناگون استفاده می کردند که از آنها می توان به کریستین استوارت، کارا دلوین، ریتا اورا، اسکارلت جوهانسون، کیتی پری، ناتالی پورتمن، پنلوپه کروز، بیانسه، ژولیت بینوش و ... اشاره کرد.

خط تولید عطر آزارو:

آزارو پس از موفقیت در طراحی و تولید پوشاک پرزرق و برق، خط تولید عطر و ادکلن را راه اندازی نمود. امروزه عطر و ادکلن آزارو بیش از 90 نوع عطر تولید کرده که علاوه بر مارک تجاری آزارو، برخی از آنها تحت لیبل آزارو کوتور تولید شده که همگی جزء محبوب ترین و پرفروش ترین عطرهای دنیا بشمار می روند.

لوریس آزارو:

"تمام حواس من توسط خورشید، شن و آسمان آبی برانگیخته می شود. من همیشه سعی می کنم عطرهای خود را با رایحه های مدیترانه رنگ آمیزی کنم."