منو
سبد خرید

عطر آزارو

جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تلخ
معرفی ادکلن آزارو پور هوم: ادکلن آزارو پور هوم-AZZARO POUR HOMME یک عطر خالص، ناب، اغوا‌کننده و ساخته شده توسط ایتالیایی‌های با ظرافت و دلفریب است. عطر آزارو پور هوم ترکیبی از یک عطر کلاسیک، در عین حال مدرن، شفاف و با ماندگاری بالا که از رایحه مرکبات و چوب ساخته شده است. ادکلن آزارو پور هوم ..
2,100,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر آزارو پور هوم اینتنس: عطر آزارو پور هوم اینتنس-AZZARO POUR HOMME INTENSE نسخه غلیظ و ماندگارتر ادکلن آزارو پور هوم کلاسیک و منحصر به فرد است که در سال 1978 عرضه شده بود. عطر آزارو پور هوم اینتنس نماد جذابیت و افسونگری ایتالیایی‌ها بشمار می‌رود و از جهان معنوی و ..
4,900,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تند و تلخ
معرفی ادکلن آزارو سیلور بلک: ادکلن آزارو سیلور بلک-AZZARO SILVER BLACK عطری دلفریب و جذاب با رایحه چوب‌های خوشبو که مخصوص مردان جنتلمن و شیک پوش است. عطر آزارو سیلور بلک در ابتدا با رایحه باطراوت و تازه مرکبات آغاز می‌شود و سپس با اضافه شدن گشنیز، سرو کوهی و خس خس، تلخی مطبوعی که ه..
2,000,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی ادکلن آزارو اونیکس: ادکلن آزارو اونیکس-AZZARO ONYX عطری با رایحه گیاهان جنگلی و چوب است که با الهام از سنگ قیمت و زینتی عقیق ساخته شد. در ساخت عطر آزارو اونیکس از مواد درجه یک و با کیفیتی استفاده شده است تا به همان اندازه سنگ عقیق، لوکس و دل نواز تصور گردد. ادکلن آزارو اونیکس با ترکیبی..
4,000,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی ادکلن آزارو پور هوم لئو: ادکلن آزارو پور هوم لئو-AZZARO POUR HOMME L'eau نسخه خنک و باطراوت مجموعه عطرهای آزارو پور هوم است. ادکلن آزارو لئو عطری افسانه‌ای، ظریف و به شدت وسوسه‌کننده است که با حفظ فرمول و ساختار اصلی عطر آزارو فقط کمی خنک تر تولید شد. عطر آزارو پور هوم لئو با..
3,100,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تند و ملایم
معرفی ادکلن آزارو پور هوم نایت تایم: ادکلن آزارو پور هوم نایت تایم-AZZARO POUR HOMME NIGHT TIME نسخه جدید و جایگزین محصول قدیمی آزارو پور هوم با همان شکل و ظاهر اما به رنگ خاکستری است که برای استفاده در شب و مهمانی‌های شبانه ساخته شد. ادکلن آزارو پور هوم نایت تایم عطری پر قدرت، دارای را..
2,700,000 تومان
ادکلن آزارو پور هوم الکسیر
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی ادکلن آزارو پور هوم الکسیر: ادکلن آزارو پور هوم الکسیر-AZZARO POUR HOMME ELIXIR عطری فریبنده و مدرن است که از نیرومندی و احساس زیاد نسبت به سایر عطرهای آزارو پور هوم برخوردار می باشد. این درحالیست که بطری عطر آزارو الکسیر انعکاس خطوط ادکلن آزارو پور هوم بوده اما رایحه آن..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و ترش
معرفی ادکلن آزارو پور هوم کلون اینتنس: ادکلن آزارو پور هوم کلون اینتنس-AZZARO POUR HOMME COLOGNE INTENSE نماد جذابیت و فریبندگی، درست مانند مردی است که آن را می‌پوشد. عطر آزارو پور هوم کلون اینتنس میل و شهوت زندگی را تحریک می‌کند. عطری مدرن و بسیار تازه که با ترکیب لیمو ترش، اسطوخودوس و..
3,100,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک
معرفی ادکلن آزارو کروم ادو تویلت: ادکلن آزارو کروم ادو تویلت-AZZARO CHROME از دریا و آسمان متولد شده و از رابطه نزدیک و صمیمانه بین لوریس آزارو و نوه‌اش الهام گرفته شده است. آزارو کروم ادو تویلت لحظاتی از اصالت، شادی و سرگرمی با ادای احترام به پیوند بی‌دریغ پدر و پسر اختصاص دارد.&n..
2,600,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی ادکلن آزارو کروم اینتنس: ادکلن آزارو کروم اینتنس-AZZARO CHROME INTENSE نسخه غلیظ و بادوام تر عطر افسانه ای آزارو کروم است با همان رایحه و ظاهر، این بار قوی تر، که لحظات استثنایی مانند رابطه دوستانه بین پدر و پسر را ثبت می کند. عطر آزارو کروم اینتنس بازگو کننده یک داستان ..
3,600,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی ادکلن آزارو کروم پیور: ادکلن آزارو کروم پیور-AZZARO CHROME PURE نسخه دیگری از مجموعه عطرهای آزارو کروم می باشد که وعده لحظه ای برای احساسات ناب است. وعده ماجراجویی و افق جدید برای مردانی که شاد و عاشقانه زندگی می کنند. عطر آزارو کروم پیور با الهام از دریای مدیترانه و همینطور تجلیل از پ..
3,400,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک
معرفی ادکلن آزارو کروم آکوا: ادکلن آزارو کروم آکوا-AZZARO CHROME AQUA غنی شده با نت های تازه، سبز و رنگارنگ که بخشی از اصل و نسب آزارو کروم می باشد. فصل جدیدی از حماسه کروم در مدیترانه آغاز شده است، آزارو کروم آکوا از طریق یک طراوت معطر جدید، عطر خیره کننده تر و لرزش جدیدی ایج..
3,400,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی عطر آزارو کروم ادو پرفیوم: عطر آزارو کروم ادو پرفیوم-AZZARO CHROME یک تجربه بویایی تازه، نیروبخش و شدید و تعبیر جدیدی از رایحه افسانه ای آزارو کروم است. عطر آزارو کروم ادو پرفیوم به مراتب شدیدتر و تازه تر بوده و طراوت و شادابی را به شما هدیه می دهد. آزارو کروم ادو پرفیوم..
3,300,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی ادکلن آزارو کروم یونایتد: ادکلن آزارو کروم یونایتد-AZZARO CHROME UNITED با الهام از خوشگذرانی های آخر هفته با دوستان طراحی شد. یک پیوند قوی از دوستی و لحظات شاد و سرگرم کننده که زندگی را آرامش بخش و لذت بخش تر می کند. عطر آزارو کروم یونایتد مخصوص افرادی است که به روابط اجتماع..
2,500,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تلخ
معرفی ادکلن آزارو کروم اسپرت: ادکلن آزارو کروم اسپرت-AZZARO CHROME SPORT عطری است سرشار از انرژی، آرامش، نشاط و شادی و بسیار مناسب برای فصل گرما می‌باشد. ادکلن آزارو کروم اسپرت با رایحه‌های چوبی، آبزی و تازه در یک بطری یخی، مخصوص آقایان جوان و ورزشکار است. عطر آزارو کروم اسپرت..
3,100,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی ادکلن آزارو کروم لجند: ادکلن آزارو کروم لجند-AZZARO CHROME LEGEND عطر شاداب و نشاط‌آوری است که یک انتخاب ارزشمند برای شب‌های تابستان می‌باشد. ادکلن آزارو کروم لجند یکی از پرطرفدارترین و محبوب‌ترین عطرهای آزارو بوده و مخصوص کسانی است که تمام خصوصیت‌های یک عطر خوب را یکجا ..
2,400,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تلخ
معرفی ادکلن آزارو ویزیت مردانه: ادکلن آزارو ویزیت مردانه-AZZARO visit FOR MEN یک رايحه نسبتا تند برای نسل جوان شهری و با اعتماد به نفس است. در حالیکه ساختمان‌های ساخته شده از شیشه و بتن در بالای سرش سر به فلک کشیده، در خیابان قدم می‌زند و قلب او همزمان با ریتم شهر می‌تپد...
2,200,000 تومان
ادکلن آزارو برایت ویزیت
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی ادکلن آزارو برایت ویزیت: ادکلن آزارو برایت ویزیت-AZZARO bright visit پژواک احساسات شدید انسان است. احساسات مابین اولین رویارویی زن و مرد، وقتی تمام احساسات در اولین نگاه عاشقانه خلاصه می شود. عطر آزارو برایت ویزیت سرشار از انرژی، حس رهایی، تازگی و عشق است. عطر آزارو برایت ویزیت تر..
0 تومان
عطر آزارو ویزیت زنانه
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین
معرفی عطر آزارو ویزیت زنانه: عطر آزارو ویزیت زنانه-AZZARO visit FOR WOMEN یکسال پس از تولید نسخه مردانه آزارو ویزیت روانه بازار شد. ادکلن آزارو ویزیت زنانه عطری بسیار شیک و منحصر به فرد است که دارای رایحه قالب یاس و رز می باشد و به خانمهای رمانتیک و احساسی پیشنهاد می شود. عطر آزارو..
0 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: خنک
معرفی ادکلن آزارو فان: ادکلن آزارو فان-AZZARO FUN عطری از مجموعه Time To Shine که همه چیز آن درباره شادی است. رایحه‌ای که طراوت و شادابی آن ادای احترام به زندگی و لذت‌های ساده می‌باشد. مجموعه عطرهای Azzaro Time to Shine مجموعه‌ای از عطرهای سه گانه زنانه-مردانه است که برای لذت بردن از لحظات زندگی&..
2,700,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی ادکلن آزارو وانتد ادو تویلت: ادکلن آزارو وانتد ادو تویلت-AZZARO WANTED عطر ادویه‌ای و چوبی است که برای اغواگری و مطلوبیت ساخته شده است. آزارو وانتد ادو تویلت تجسم ارزش‌های برند و جذابیت بنیانگذار آن، لوریس آزارو می‌باشد. بین روشنایی، اغوا، لذت طلبی، سخاوت، آزادی و کاریزما، اد..
3,400,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تند و ملایم
معرفی عطر آزارو وانتد ادو پرفیوم: عطر آزارو وانتد ادو پرفیوم-AZZARO WANTED نسخه غلیظ و جدیدتر ادکلن آزارو وانتد است و برای مردان لذت‌جو ساخته شد. آزارو وانتد ادو پرفیوم مخصوص مردانی است که به غرایز خود اعتماد دارند و می‌خواهند روی خواسته‌های خود قمار کنند و در نهایت به فردی تب..
4,600,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر آزارو وانتد بای نایت: عطر آزارو وانتد بای نایت-AZZARO WANTED BY NIGHT با الهام از شب زنده‌داری‌های لوریس آزارو در دهه 70 میلادی در پارتی‌های شبانه ساخته شده است. بعد از نیمه شب، اغواگری و سرخوشی تشدید می‌شود، درست مانند عطر آزارو وانتد بای نایت که مخصوص مردان مدرن، خ..
4,000,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و ترش و تند
معرفی ادکلن آزارو وانتد تونیک: ادکلن آزارو وانتد تونیک-AZZARO WANTED TONIC یک ادو تویلت مردانه تازه، مدرن و پر جنب و جوش و یک نسخه شیک و در عین حال روزمره از مجموعه AZZARO WANTED است. ادکلن آزارو وانتد تونیک برای مردانی که دوست دارند قوانین و محدودیت‌ها را زیر پا بگذارند ساخته شد. این عطر برای مر..
4,200,000 تومان
نمایش 1 تا 24 از 43 (2 صفحه)
آزارو

درباره عطر آزارو:

کمپانی آزارو یک خانه مد فرانسوی می‌باشد که توسط لوریس آزارو در سال 1967 در شهر پاریس تأسیس شد. آزارو در سال 1975 با تولید عطر آزارو فور ومن برای خانم ها، خط تولید عطر و ادکلن خود را راه اندازی نمود و 3 سال بعد در سال 1978 اولین عطر مردانه خود را با نام آزارو پورهوم که به یک عطر افسانه ای و محبوب تبدیل شد، روانه بازار کرد. امروزه عطر آزارو جایگاه ویژه ای در صنعت عطر و ادکلن بدست آورده و محصولات آن از محبوبیت بالایی برخوردار می باشند. آزارو همواره به تولید عطرهای همه پسند مشهور بوده و از مشهورترین و برترین عطرهای آزارو می توان به ادکلن آزارو پور هوم و ادکلن آزارو کروم اشاره کرد.

 

بهترین و پرفروش ترین های عطر آزارو مردانه:

  • ادکلن آزارو پور هوم: یک عطر خالص، ناب، اغوا کننده و ساخته شده توسط ایتالیاییهای با ظرافت و دلفریب است. عطر آزارو مشکی ترکیبی از یک عطر کلاسیک، در عین حال مدرن، شفاف و با ماندگاری بالا که از رایحه مرکبات و چوب ساخته شده است. ادکلن آزارو پورهوم عطری ممتاز و قدرتمند است که کاریزما و اغواگری بی انتها را برای شما به ارمغان می آورد.
  • ادکلن آزارو کروم: نماد انرژی و حرکت است و مناسب برای مردان پر جنب و جوش و پرکار می باشد. ادکلن آزارو کروم عطری تازه، ترد، خاطره انگیز و بی انتها برای مردانی که اعتماد به نفس می دهند و زندگی می کنند تا نسل ها را به دنبال آن الهام دهند. ادکلن آزارو کروم از مرکبات، نت های آبزی و چوبهای نفیس ساخته شده و دارای رایحه ای تازه و ماندگار که یادآور نسیم خنک دریای مدیترانه است.
  • عطر آزارو وانتد بای نایت: مخصوص مردان مدرن، خارق العاده، شیک و جذاب و برای استفاده در پارتی های شبانه بی پایانی است که زمان در آن بی معنا و بی انتهاست. مردی که عطر آزارو وانتد نایت استفاده می کند، به سرعت کانون توجه قرار می گیرد، در اطرافش پچ پچ و شایعه ایجاد می شود، هر کجا که ظاهر شود، چه شب باشد چه روز، همگان به او خیره و حواسشان را به خود جلب می کند. برای او یک شب بی پایان است و برای بقیه لحظه ای که هرگز فراموش نخواهند کرد!

بهترین و پرفروش ترین های عطر آزارو زنانه:

  • ادکلن آزارو تویین زنانه: عطری بسیار احساسی و پر انرژی بوده و با ظاهر خاص خود مورد توجه بسیاری از زوجهای جوان قرار گرفته است. عطر آزارو تویین سفید با شعار "عشق یک بازی" است و با رایحه ای عاشقانه، مخصوص قرارهای رمانتیک و خانمهای شیک و امروزی می باشد.
  • عطر آزارو پور اله اکستریم: عطری بسیار احساس برانگیز و غیر قابل انکار است که الهام گرفته از لباس رسمی بلند شب با جواهرات و الماس های درخشان می باشد. ادکلن آزارو پور اله اکستریم عطری مرموز و اغواکننده که نامش برگرفته از خط تولید کوتور افسانه ای است و مخصوص زنان با پوشش و محجبه می باشد.

قیمت عطر آزارو:

قیمت ادکلن های آزارو بطور کلی در رنج متوسط رو به بالایی قرار دارند، چراکه آزارو یک برند لوکس است که محصولات خود را از مواد درجه یک با استفاده از برترین طراحان عطر تولید می کند. عطرهای آزارو علاوه بر کیفیت بالا از قیمت مناسب نیز بهره می برند و همین باعث شده جزء عطرهای درجه یک و محبوب قرار بگیرد و طرفداران بسیاری در سراسر دنیا جذب کند.

تاریخچه برند آزارو (عطر آزارو):

آزارو یک کمپانی مد و فشن لوکس فرانسوی است که در دهه 1960 با لباسهای پر زرق و برق خود به شهرت رسید و در ادامه به خاطر طراحی های خارق العاده عطرهایش محبوب تر شد.

موسس آزارو:

لوریس آزارو در سال 1933 از پدر و مادر ایتالیایی در تونس به دنیا آمد و دوران کودکی و نوجوانی خود را در تونس گذراند. در سال 1957، آزارو با همسر آینده اش میشل کارسی ملاقات کرد که به الهه شعر و موسیقی او تبدیل شد و لوازم جانبی و گردنبند برای او را طراحی کرد. آزارو تحصیلات خود را در تولوز فرانسه ادامه داد و قبل از اینکه در سال 1962 به پاریس نقل مکان کند، در تونس مشغول تدریس زبان فرانسه و ایتالیایی بود. آزارو رفته رفته جواهرات، کیف های مهره دار و سایر وسایل شخصی طراحی می کرد و خلاقیت های او توسط بانوان مورد استقبال قرار گرفت و بدین ترتیب داستان آزارو آغاز شد... در سال 1965، آزارو اولین کارگاه خود را با طراحی کیف، کمربند و تاج دوزی افتتاح کرد، او تنها یک قدم تا غرق شدن در دنیای لباس زنان فاصله داشت، قدمی که به سرعت برداشت و در سال 1967 بوتیک خود را در 65 Rue du Faubourg Saint-Honoré افتتاح نموده و رسما برند آزارو را تاسیس کرد.

لوریس آزارو در سال 2003 در سن 70 سالگی بر اثر سرطان درگذشت و دخترش بئاتریس آزارو، اداره کمپانی را برعهده گرفت.

لوریس آزارو: "تمام حواس من توسط خورشید، شن و آسمان آبی برانگیخته می شود. من همیشه سعی می کنم عطرهای خود را با رایحه های مدیترانه رنگ آمیزی کنم."

تاسیس کمپانی آزارو:

لوریس آزارو در سال 1967 خانه مد خود را در پاریس افتتاح کرد و اولین مجموعه خود را در هتل بزرگ پاریس ارائه داد. لباس شب مجلسی، نیم تنه های پوشیده و... خلاقیت های جسورانه او احساسات مردم را شعله ور کرد. آوازه او در بین ستاره ها از بریژیت باردو گرفته تا جین بیرکین و سوفیا لورن، پیچید. طوفانی در مطبوعات به راه افتاد و طراحی های او بر روی جلد مجله Elle چاپ شد. در سال 1975 لوریس آزارو خط تولید عطر و ادکلن و در سال 1992 پوشاک مردانه را به مجموعه تولیدات خود اضافه کرد.

در سال 1977 لوریس آزارو با یک سرمایه گذار آلمانی به نام Richard Wirlz که متخصص در لوازم آرایش و بهداشتی بود آشنا شد. آنها کاملا باهم متفاوت بودند. یکی کاملا برونگرا و با ایده های هنرمندانه و طراحی لباسهای پرزرق و برق و دیگری دارای تجربه شخصی در صنعت و مجهز به یک بیزینس پایدار. آنها مکمل هم بودند و شروع به سرمایه گذاریهای قابل توجهی کردند و همین باعث رشد و پیشرفت برند آزارو شد، تا جاییکه سلبریتی های مطرحی از برند آزارو در مراسم های گوناگون استفاده می کردند که از آنها می توان به کریستین استوارت، کارا دلوین، ریتا اورا، اسکارلت جوهانسون، کیتی پری، ناتالی پورتمن، پنلوپه کروز، بیانسه، ژولیت بینوش و ... اشاره کرد.

خط تولید عطر آزارو:

آزارو پس از موفقیت در طراحی و تولید پوشاک پرزرق و برق، خط تولید عطر و ادکلن را راه اندازی نمود. امروزه عطر و ادکلن آزارو بیش از 90 نوع عطر تولید کرده که علاوه بر مارک تجاری آزارو، برخی از آنها تحت لیبل آزارو کوتور تولید شده که همگی جزء محبوب ترین و پرفروش ترین عطرهای دنیا بشمار می روند.