منو
سبد خرید

عطر لالیک

جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تلخ
معرفی ادکلن لالیک انکر نویر پور هوم:ادکلن مردانه لالیک انکر نویر-LALIQUE ENCRE NOIRE عطری چوبی و بسیار محبوب است که در سال 2006 توسط Nathalie Lorson ساخته شد. طراحی شیشه ادکلن لالیک انکر نویر ساده اما زیباست، یک قالب کریستالی سیاه، در یک بسته بندی با شکوه. ویژگی برجسته ادکلن لالیک انکر نویر ..
819,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تند و تلخ
معرفی عطر لالیک انکر نویر اکستریم:کمپانی عطر لالیک پس از تولید موفق ترین محصول خود در سال 2006 یعنی لالیک انکر نویر مردانه و بدلیل فشار طرفداران این عطر بدلیل دوام کم آن، تصمیم به تولید نسخه پر قدرت تر و با ماندگاری بالا برای جلب رضایت مشتریان خود گرفت.عطر لالیک انکر نویر اکستریم-LALIQU..
924,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی ادکلن لالیک انکر نویر اسپرت:پس از طراحی و تولید ادکلن لالیک مشکی مردانه، که یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین عطرهای دنیاست، کمپانی عطر لالیک در سال 2013 نسخه اسپرت این عطر را با طراحی Nathalie Larson روانه بازار کرد.ادکلن لالیک انکر نویر اسپرت-LALIQUE ENCRE NOIRE SPORT یک عطر چوبی ..
838,000 تومان
عطر لالیک انکر نویر پور اله
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و تلخ
معرفی عطر لالیک انکر نویر پور اله:بعد از تولید موفق ادکلن لالیک مشکی مردانه در سال 2006، نسخه زنانه آن با بطری کریستالی و در چوبی به همراه نقش و نگارهای طلایی رنگ در سال 2009 توسط Christine Nagel طراحی شد.عطر لالیک انکر نویر پور اله-LALIQUE Encre Noire Pour Elle دارای رایحه جنگلی و..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر لالیک لی پرفیوم: عطر لالیک لی پرفیوم-LALIQUE LE PARFUM عطریست دلربا و جذب کننده که در سال 2005 توسط Dominique Ropion ساخته شد. ظاهر کلاسیک عطر لالیک ل پارفیوم الهام گرفته از محصول سال 1935 کمپانی عطر لالیک به نام Masque de Femme است. این عطر که لالیک قرمز نامیده می شود، دارای رایح..
900,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر لالیک ل امور:عطر لالیک ل امور-LALIQUE L'AMOUR عطری فوق العاده احساس برانگیز و جذاب است که در سال 2013 توسط Nathalie Lorson طراحی شد. این عطر سرآمد عطرهای زنانه کمپانی عطر لالیک بوده و مخصوص خانمهای رمانتیک و عاشق است. عطر لالیک امور جزء محبوب ترین و پرفروش ترین عطرهای زنانه بشمار می رو..
940,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و تند
معرفی عطر لیوینگ لالیک:عطر لیوینگ لالیک-LIVING LALIQUE عطری سرشار از روح زندگی و الهام گرفته از زندگی لوکس و مدرن شهری است که مخصوص خانمهای شیک پوش و جذاب ساخته شده است. لالیک لیوینگ با رایحه احساسی و وسوسه انگیز و با پخش بوی بسیار بالا بیانگر جاری بودن زندگی و امید داشتن به آینده..
992,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر لالیک رو د اینفینی:عطر لالیک رو د اینفینی- LALIQUE Reve d’Infini عطری با رایحه درخشان و وسوسه کننده است که مانند یک دسته گل از گلهای لطیف و تازه و خوشبو پخش شده و رایحه ای سرشار از هلو را به شما هدیه می کند. یک رایحه ابدی و کاملا زنانه که در سال 2015 توسط Richard Ibanez طراحی شد. ..
992,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی عطر لالیک آمیتیس:عطر لالیک آمیتیس-LALIQUE AMETHYST عطری زیبا، دلفریب و احساس برانگیز که مخصوص خانمهای رمانتیک و در عین حال شاد و بازیگوش است. عطر لالیک آمیتیس بواسطه زغال اخته و تمشک استفاده شده در ترکیب، با یک رایحه تقریبا ترش آغاز می شود و رفته رفته رایحه آن شیرین تر می شود. عط..
800,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی عطر لالیک آمیتیس اکلت:کمپانی عطر لالیک پس از تولید موفق عطر لالیک آمیتیس در سال 2007 و استقبال بی نظیر مردم از این محصول، در سال 2014 نسخه جدید آمیتیس را با نام عطر لالیک آمیتیس اکلت-LALIQUE AMETHYST Eclat با الهام از سنگ یاقوت ارغوانی معرفی کرد. عطر لالیک آمتیس اکلت با..
838,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و ترش و شیرین
معرفی عطر لالیک آمیتیس اکسکیوز:عطر لالیک آمیتیس اکسکیوز-LALIQUE AMETHYST Exquise عطری غافلگیر کننده با رایحه انواع توت ها است که در دهمین سال ساخت عطر لالیک آمیتیس در سال 2017 توسط Nathalie Lorson طراحی شد. Exquise در زبان فرانسه به معنی نفیس و با ارزش است که تاکیدی بر ارزش بالای این ع..
1,200,000 تومان
عطر لالیک نیلانگ
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر لالیک نیلانگ:عطر لالیک نیلانگ-LALIQUE NILANG نسخه باز تولید عطر کلاسیک و قدیمی عطری با همین نام است که در سال 2011 توسط Christiane Pols طراحی شد. عطر لالیک نیلانگ تداعی کننده یک رود روان و جاری و یادآور یک گل خوشبو و مانند یک راز پنهان است. عطر لالیک نیلانگ مانند یک دسته گل فضای ا..
0 تومان
ادکلن لالیک پور هوم ادوتوالت
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی ادکلن لالیک پور هوم ادوتوالت:ادکلن لالیک پورهوم-LALIQUE POUR HOMME که به لالیک شیر معروف است در سال 1997 توسط Maurice Rousel ساخته و شیشه آن را Marie Claude Lalique طراحی کرده است. ادکلن لالیک پورهوم ادوتوالت دارای رایحه ای کلاسیک و رسمی بوده و بدلیل نقش برجسته شیر روی بطری اش به..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر لالیک پور هوم ادوپرفیوم:عطر لالیک پورهوم ادوپرفیوم-LALIQUE POUR HOMME EDP نسخه غلیظ ادکلن لالیک پورهوم ادوتوالت است که در سال 1997 توسط Maurice Rousel ساخته شده و شیشه آن را Marie Claude Lalique طراحی کرده است. عطر لالیک پورهوم ادوپرفیوم دارای رایحه ای کلاسیک و رسمی..
900,000 تومان
ادکلن لالیک هومیج ال هوم
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی ادکلن لالیک هومیج ال هوم:ادکلن لالیک هومیج ال هوم-LALIQUE HOMMAGE a' l'homme عطری لوکس و خارق العاده مخصوص مردان اهل مطالعه خصوصا طرفداران نیچه است. رایحه ادکلن لالیک هومیج ال هوم توسط دو عطر ساز تحسین شده به نامهای Christine Nagel و Mathilde Bijaoui در سال 2011 توسعه و ساخته شد. ادکل..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی ادکلن لالیک هومیج ال هوم ویاگر:کمپانی ادکلن لالیک 3 سال پس از تولید ادکلن لالیک الهوم هومیج، این بار در سال 2014، لالیک هومیج الهوم ویاگر-HOMMAGE a' l'homme VOYAGEUR را معرفی کرد. ادکلن لالیک هومیج ویاگر با الهام از سفر و امواج آبی تیره دریای آتلانتیک در شب توسط Michel Almairac و..
1,742,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و ملایم
معرفی ادکلن لالیک ل اینسومی:ادکلن لالیک ل اینسومی-LALIQUE L’INSOUMIS پیشکشی است به موسس کمپانی عطر لالیک، رنه لالیک و روح هنرمندانه اشادکلن لالیک ل اینسومی مخصوص مردان کاریزماتیک و با سلیقه ای است که شخصیت قابل اعتمادی دارند. مردی که از گرایش خاصی پیروی نمی کند، بلکه خود آن را خلق ..
960,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی ادکلن لالیک ل اینسومی ما فورس:ادکلن لالیک ل اینسومی ما فورس-LALIQUE L’INSOUMIS Ma force دارای یک قدرت غریزی است. یک فلسفه برای زندگی!هنر از بینش خود مانند یک قطب نمای دقیق به منظور تبدیل خواسته ها و امیال به یک اراده واقعی، پیروی می کند. ادکلن لالیک ل اینسومی ما فورس یک هنر واقعی ..
960,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و ترش
معرفی ادکلن لالیک وایت:ادکلن لالیک وایت-LALIQUE WHITE عطری با رایحه پیچیده و پرقدرت از مرکبات و ادویه های تند که مخصوص مردان شیک پوش است. ادکلن لالیک وایت دارای رایحه ای استاندارد، کاملا مردانه، ادویه ای و همه پسند است. نور و کریستال در لالیک به هم پیوند خورده اند بطوریکه به عنوان مجسم..
800,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تلخ
معرفی عطر لالیک اُمبرِ نویر پور هوم:عطر لالیک امبر نویر-LALIQUE OMBRE NOIRE (سایه سیاه) عطر منحصر به فرد دیگری از کمپانی عطر لالیک است که در سال 2017 توسط Karine Dubreuil طراحی شد. عطر لالیک اُمبرِ نویر با رایحه چوبی و شرقی و بوی خاص و متفاوت مخصوص مردان شیک پوش و جنتلمن است...
1,323,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر لالیک آزالی:عطر لالیک آزالی-LALIQUE Azalee محصولی مدرن و خارق العاده از کمپانی عطر لالیک که از نوعی بوته کمیاب الهام گرفته شده است. بطری زیبای عطر لالیک آزالی تزئین شده با نقوش گل نیلوفر و رنگ قرمز اغوا کننده ی آن برگرفته از طراحی های رنه لالیک در سال 1924 می باشد. لالیک..
861,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی عطر لالیک فلور د کریستال:عطر لالیک فلور د کریستال-LALIQUE Fleur de Cristal محصول بسیار زیبا و ماندگار کمپانی عطر لالیک است که به افتخار 150 امین سالگرد تولد رنه لالیک در سال 2010 ساخته شد.  رایحه عطر لالیک فلور د کریستال به سرعت زبانزد خاص و عام شد و توان..
1,962,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر لالیک ساتین:عطر لالیک ساتین-LALIQUE Satine عطری چوبی و شرقی و محصول منحصر به فردی که با رایحه تند آغاز و رفته رفته رو به شیرینی می رود. عطر لالیک با الهام از پارچه ساتن که یک زن به آن شکل می دهد، عطر لالیک ساتین را معرفی کرد. یک لباس ساتن با چین های مدور، مانند..
861,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر لالیک سولیل:عطر لالیک سولیل-LALIQUE SOLEIL عطری با ترکیب منحصر به فرد و مسحورکننده و با الهام از جادوی آفتاب صبح است. هر روز، او بیدار می شود و آفتاب را احساس می کند. یک حس خوب، حس گرمای درخشان. آزاد است که خودش باشد، بدون هیچ محدودیتی. خلاق و متصل. او با ریکاوری اصول خود به شدت در لح..
1,500,000 تومان
نمایش 1 تا 24 از 25 (2 صفحه)
لالیک

درباره عطر لالیک:

کمپانی لالیک در سال 1992 با تولید عطر لالیک ادوپرفیوم زنانه خط تولید عطر و ادکلن خود را رسما راه اندازی کرد. عطر لالیک محصول کشور فرانسه بوده که در سالهای اخیر امتیاز تولید عطر خود را به شرکت سوئیسی Art & Fragrance واگذار کرده است. عطرهای لالیک را می توان جزء مشهورترین و معروفترین برندهای عطر در دنیا خصوصا در کشور خودمان دانست. امروزه کمتر کسی پیدا می شود که علاقه مند به عطر باشد ولی عطری از برند لالیک را استفاده نکرده باشد. 

 

 

بهترین و پرفروش ترین های عطر لالیک مردانه:

  • ادکلن لالیک انکر نویر یا همان لالیک مشکی، یکی از پرفروش ترین و بهترین عطرهای مردانه بحساب می آید. رایحه خاص و چوبی و قیمت مناسب این عطر از عوامل محبوبیت عطر لالیک انکر نویر بحساب می آید.
  • عطر لالیک انکر نویر اکستریم یا همان لالیک مشکی اکستریم، با همان رایحه ادکلن لالیک مشکی ولی با غلظت و ماندگاری بیشتر است که رفته رفته جای نسخه قبلی را گرفته تا رکورد فروش این عطر را از آن خود کرده باشد.

بهترین و پرفروش ترین های عطر لالیک زنانه:

  • عطر لالیک ل امور، عطری بسیار خوشبو و پرطرفدار است که ماندگاری و پخش بوی بالا، قیمت مناسب و رایحه لطیف گل یاس از دلایل محبوبیت این عطر بشمار می رود. 
  • عطر لالیک آمیتیس، عطری با ترکیب خاص از مزه های ملس و خوشمزه است که همواره جزء پرفروشترین عطرهای زنانه لالیک بحساب می آید. قیمت بسیار ایده آل، ظاهر شیک و کادویی و بوی فوق العاده ادکلن لالیک آمیتیس از عوامل محبوبیت این عطر می باشد.

قیمت عطر لالیک:

قیمت ادکلن های لالیک بطور کلی در رنج متوسط قرار دارند و همواره یکی از دلایل موفقیت این برند قیمت مناسب محصولاتش است که این اجازه را به مشتریانش می دهد که پس از اتمام عطرشان، مجدد آن را خریداری کنند. 

تاریخچه برند لالیک (عطر لالیک):

لالیک یک شیشه ساز فرانسوی است که با شیشه سازی و جواهرفروشی مشهور شد. کمپانی لالیک در سال 1888 توسط رنه لالیک تاسیس شد. لالیک بیشتر به دلیل تولید هنر شیشه، از جمله بطری های عطر، گلدان و تزئینات کاپوت در اوایل قرن بیستم شهرت داشت. در پی مرگ رنه، لالیک در دهه 1950 در حالی که تحت هدایت پسرش، مارک لالیک بود، به تولید آثار شیشه (بلور) روی آورد. از سال 2010 امتیاز  لالیک متعلق به شرکت سوئیسی Art and Fragrance شد.

موسس لالیک:

René Jules Lalique موسس کمپانی لالیک در سال 1860 در فرانسه به دنیا آمد. او یک طراح شیشه و بلور بود که به خاطر ابداع بطری‌های عطر، گلدان، جواهرات، لوستر، ساعت‌ دیواری و در اواخر عمرش، آرم تزئینی روی درب موتور اتومبیل‌ها (مانند آرم ایستاده مرسدس بنز یا فورد) مشهور است. وی در سال 1872 وارد Collège Turgot شد و با کمک Justin-Marie Lequien شروع به یادگیری طراحی نمود. دو سال بعد، پس از مرگ پدرش شروع به کارآموزی در یک طلا و جواهر سازی در پاریس نزد Louis Aucoc نمود و همزمان در کلاس‌های شبانه Ecole des arts décoratifs مشغول به تحصیل شد. لالیک در آن طلاسازی به مدت دو سال کار کرد و سپس در سال 1876 برای تحصیل در کالج هنری Sydenham به لندن رفت و در این کالج، مهارت‌های طراحی گرافیکی وی پیشرفت نمود و رویکرد طبیعت ‌گرایانه وی نسبت به هنر، پرورش یافت. پس از دو سال که از لندن به فرانسه بازگشت، به عنوان یک هنرمند آزاد شروع به کار کرد و برای جواهرسازان فرانسوی مانند Cartier و Boucheron طراحی قطعات جواهر می نمود.

تاسیس کمپانی لالیک:

در سال 1888، رنه لالیک موفق به تأسیس  برند خود شد و در عرض 5 سال، لالیک به یکی از بهترین طراحان جواهر در فرانسه تبدیل شد. در دهه 1920 او به سبک هنری Deco روی آورد که طراحی دیوارها و ستونهای شیشه ای ظریف و براق را برای اماکن خاص انجام می داد.

خط تولید عطر لالیک:

در سال 1908 Francois Coty، لالیک را مامور طراحی و تولید بطری عطر و ادکلن کرد تا اولین شیشه کریستالی عطر خود را طراحی و معرفی کند و سرانجام این دو یک انقلابی در صنعت عطر و ادکلن به پا کردند. از آنجاییکه تخصص اصلی لالیک در تولید شیشه و بلور بود، در طراحی شیشه و بطریهای عطر و ادکلن ظرافت خاصی بکار می برد که مورد توجه بسیاری قرار می گرفت. لالیک در سال 1992 تصمیم گرفت اولین عطر خود را (لالیک ادوپرفیوم) که محصولی خارق العاده، شیک و بسیار هنرمندانه از آب در آمد را روانه بازار کند و رسما خط تولید عطر لالیک را افتتاح نمود. عطر لالیک زنانه نسخه ویژه ای از لالیک است که هر سال با شیشه خاص و تغییرات جزئی بصورت محدود تولید می شود.

 هم اکنون عطر لالیک یکی از پر فروشترین برندهای عطر و ادکلن در جهان محسوب می شود و تاکنون بیش از 90 نوع عطر تولید کرده است.