منو
سبد خرید

عطر لالیک

جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تلخ
معرفی ادکلن لالیک انکر نویر مردانه: ادکلن لالیک انکر نویر مردانه-LALIQUE ENCRE NOIRE عطری چوبی و بسیار محبوب است که به جرات می‌توان آن را پرفروش‌ترین عطر مردانه به‌شمار برد. لالیک انکر نویر (لالیک مشکی مردانه) با رایحه منحصر به فردش دارای طراحی شیشه‌ ساده اما زیبایی است که یک ..
1,800,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تند و تلخ
معرفی عطر لالیک انکر نویر ال اکستریم: عطر لالیک انکر نویر ال اکستریم-LALIQUE ENCRE NOIRE A L’EXTREME با همان رایحه معروف لالیک مشکی مردانه ولی با ماندگاری بیشتر به بازار عرضه شد. کمپانی عطر لالیک پس از تولید موفق‌ترین محصول خود در سال 2006 یعنی لالیک انکر نویر مردانه و بدلیل فشار طرفدار..
1,900,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی ادکلن لالیک انکر نویر اسپرت: ادکلن لالیک انکر نویر اسپرت-LALIQUE ENCRE NOIRE SPORT یک عطر چوبی با رایحه ای دل انگیز و شاداب، یادآور همان ادکلن لالیک معروف و پر خاطره اما اسپرت و غیر رسمی تر می باشد. پس از طراحی و تولید ادکلن لالیک مشکی مردانه، که یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین عطرهای ..
2,000,000 تومان
عطر لالیک انکر نویر پور اله
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و تلخ
معرفی عطر لالیک انکر نویر پور اله: عطر لالیک انکر نویر پور اله-LALIQUE Encre Noire Pour Elle بعد از تولید موفق ادکلن لالیک مشکی مردانه در سال 2006، با بطری کریستالی و در چوبی به همراه نقش و نگارهای طلایی رنگ عرضه شد. عطر لالیک انکر نویر زنانه دارای رایحه جنگلی و چوبهای معطر است و مخصوص ..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر لالیک لی پرفیوم:  عطر لالیک لی پرفیوم-LALIQUE LE PARFUM عطری دلربا، جذاب، ظریف، غنی و احساسی و یک کلاسیک جاودانه و مجلل است که مضامین طرح‌های رنه لالیک را تکرار می‌کند. بطری عطر لالیک لی پرفیوم به شکل یک مکعب شیشه‌ای مجلل است که روی آن یک درپوشی از شیشه سیاه و شفاف قرار گ..
2,200,000 تومان 2,000,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر لالیک لامور: عطر لالیک لامور-LALIQUE L'AMOUR عطری فوق‌العاده احساس‌برانگیز و جذاب است که سرآمد عطرهای زنانه کمپانی عطر لالیک بوده و مخصوص خانم‌های رمانتیک و عاشق می‌باشد. عطر لالیک لامور جزء محبوب‌ترین و پرفروش‌ترین عطرهای زنانه بشمار می‌رود و رایحه آن سرشار از بوی گل یاس است. در ا..
2,300,000 تومان
عطر لالیک لیوینگ
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و تند
معرفی عطر لالیک لیوینگ: عطر لالیک لیوینگ-LALIQUE LIVING عطری سرشار از روح زندگی و الهام گرفته از زندگی لوکس و مدرن شهری و مخصوص خانمهای شیک پوش و جذاب است. ادکلن لالیک لیوینگ با رایحه احساسی و وسوسه انگیز و با پخش بوی بسیار بالا بیانگر جاری بودن زندگی و امید داشتن به آینده است..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر لالیک روه د اینفینی: عطر لالیک روه د اینفینی- LALIQUE Reve d’Infini عطری با رایحه درخشان و وسوسه‌کننده است که مانند یک دسته گل از گل‌های لطیف و تازه و خوشبو پخش شده و رایحه‌ای سرشار از هلو را به شما هدیه می‌کند. لالیک روه د اینفینی به‌عنوان ادای احترام به زنانگی و ظرافت و همچنین ال..
2,900,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی عطر لالیک آمیتیس: عطر لالیک آمیتیس-LALIQUE AMETHYST عطری زیبا، دلفریب و احساس برانگیز که مخصوص خانمهای رمانتیک و در عین حال شاد و بازیگوش است. عطر لالیک آمیتیس بواسطه زغال اخته و تمشک استفاده شده در ترکیب، با یک رایحه تقریبا ترش آغاز می شود و رفته رفته رایحه آن شیرین تر می شود. عط..
1,800,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی عطر لالیک آمیتیس اکلت: عطر لالیک آمیتیس اکلت-LALIQUE AMETHYST Eclat نسخه جدید دیگری از محبوب و موفق لالیک آمیتیس است که با الهام از سنگ یاقوت ارغوانی معرفی شد. عطر لالیک آمتیس اکلت با رایحه ای از گلها و میوه های تازه و با رایحه غالب شاتوت و تمشک با همان شکل و ظاهر نسخه ق..
1,800,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و ترش و شیرین
معرفی عطر لالیک آمیتیس اکسکیوز: عطر لالیک آمیتیس اکسکیوز-LALIQUE AMETHYST Exquise عطری غافلگیر کننده با رایحه انواع توت ها است که در دهمین سال ساخت عطر لالیک آمیتیس با الهام از مجموعه لوازم جانبی حمام inespines که توسط رنه لالیک در سال 1920 طراحی شده بود، ساخته شد. Exquise در زبان فرانس..
1,900,000 تومان
عطر لالیک نیلانگ
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر لالیک نیلانگ: عطر لالیک نیلانگ-LALIQUE NILANG نسخه باز تولید عطر کلاسیک و قدیمی عطری با همین نام است که قوای تخیل شما را به بازی گرفته و شما را به رودخانه‌ای زلال و عطرآگین می‌برد. عطر لالیک نیلانگ تداعی کننده یک رود روان و جاری و یادآور یک گل خوشبو و مانند یک راز پنهان ا..
0 تومان
ادکلن لالیک پور هوم ادو تویلت
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی ادکلن لالیک پور هوم ادو تویلت: ادکلن لالیک پور هوم ادو تویلت-LALIQUE POUR HOMME دارای رایحه ای کلاسیک و رسمی بوده و بدلیل نقش برجسته شیر روی بطری اش به لالیک شیر معروف است. ادکلن لالیک پور هوم ادو تویلت با رایحه باطراوت و آرامشبخش مرکبات و اسطوخودوس و تندی رزماری آغاز می شود...
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر لالیک پور هوم ادو پرفیوم: ادکلن لالیک پور هوم ادو پرفیوم-LALIQUE POUR HOMME نسخه غلیظ ادکلن لالیک پور هوم ادو تویلت است و دارای رایحه ای کلاسیک و رسمی بوده و بدلیل نقش برجسته شیر روی بطری اش به لالیک شیر معروف است. ادکلن لالیک پور هوم ادو پرفیوم با رای..
1,800,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی ادکلن لالیک هومیج الهوم: ادکلن لالیک هومیج الهوم-LALIQUE HOMMAGE a' l'homme عطری لوکس و خارق العاده مخصوص مردان اهل مطالعه خصوصا طرفداران نیچه است. ادکلن لالیک هومیج الهوم به دو شکل در بازار موجود است: یکی با شیشه کریستالی که مجسمه مردی فلوت زن برویش حک شده و قیمت آن حدود 120..
5,400,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی ادکلن لالیک هومیج الهوم وویاژر: ادکلن لالیک هومیج الهوم وویاژر-LALIQUE HOMMAGE a' l'homme VOYAGEUR سه سال پس از تولید موفق ادکلن لالیک الهوم هومیج معرفی شد. ادکلن لالیک هومیج وویاژر با الهام از سفر و امواج آبی تیره دریای آتلانتیک در شب می باشد. ادکلن لالیک هومیج الهوم وو..
6,300,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و ملایم
معرفی ادکلن لالیک له اینسومیس: ادکلن لالیک له اینسومیس-LALIQUE L’INSOUMIS پیشکشی به موسس کمپانی عطر لالیک، رنه لالیک و روح هنرمندانه اش است. ادکلن لالیک له اینسومیس مخصوص مردان کاریزماتیک و با سلیقه ای است که شخصیت قابل اعتمادی دارند. مردی که از گرایش خاصی پیروی نمی کند، بلکه خود آ..
2,300,000 تومان
ادکلن لالیک له اینسومیس ما فورس
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی ادکلن لالیک له اینسومیس ما فورس: ادکلن لالیک له اینسومیس ما فورس-LALIQUE L’INSOUMIS Ma force دارای یک قدرت غریزی و یک فلسفه برای زندگی است! هنر از بینش خود مانند یک قطب نمای دقیق به منظور تبدیل خواسته‌ها و امیال به یک اراده واقعی، پیروی می‌کند. ادکلن لالیک له اینسومیس ما فورس یک هنر وا..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و ترش
معرفی ادکلن لالیک وایت: ادکلن لالیک وایت-LALIQUE WHITE عطری با رایحه پیچیده و پرقدرت از مرکبات و ادویه های تند که مخصوص مردان شیک پوش است. ادکلن لالیک وایت دارای رایحه ای استاندارد، کاملا مردانه، ادویه ای و همه پسند می باشد. نور و کریستال در لالیک، که به عنوان "مجسمه ساز نور" شناخته می ..
1,800,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر لالیک وایت این بلک: عطر لالیک وایت این بلک-LALIQUE WHITE IN BLACK پرقدرت و گیرا و نمادی است برای نسل جدیدی که از شکستن کدهای مردانگی کلاسیک هراسی ندارند. لالیک وایت این بلک با ترکیبی درخشان از یک کوکتل مرکبات به همراه نت مرموز بخور آغاز می‌شود. قلب شامل نت تمیز و تازه اسطوخودوس همر..
3,800,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر لالیک آزالی: عطر لالیک آزالی-LALIQUE Azalee محصولی مدرن و خارق العاده از کمپانی عطر لالیک که از نوعی بوته کمیاب الهام گرفته شده است. بطری زیبای عطر لالیک آزالی تزئین شده با نقوش گل نیلوفر و رنگ قرمز اغوا کننده ی آن برگرفته از طراحی های رنه لالیک در سال 1924 می باشد. آثار ..
3,600,000 تومان 3,300,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی عطر لالیک فلور د کریستال: عطر لالیک فلور د کریستال-LALIQUE Fleur de Cristal محصول بسیار زیبا و ماندگار کمپانی عطر لالیک است که به افتخار 150 امین سالگرد تولد رنه لالیک در سال 2010 ساخته شد. رایحه عطر لالیک فلور د کریستال به سرعت زبانزد خاص و عام شد و توانست خوا..
8,400,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر لالیک ساتین: عطر لالیک ساتین-LALIQUE Satine عطری چوبی و شرقی و محصول منحصر به فردی است که با رایحه تند آغاز و رفته رفته رو به شیرینی می رود. عطر لالیک با الهام از پارچه ساتن که یک زن به آن شکل می دهد، عطر لالیک ساتین را معرفی کرد. یک لباس ساتن با چین های مدور، م..
2,400,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر لالیک سولیل: عطر لالیک سولیل-LALIQUE SOLEIL عطری با ترکیب منحصر به فرد و مسحورکننده و با الهام از جادوی آفتاب صبح است. بطری گرد عطر لالیک سولیل با اشعه های خورشید تلطیف شده تزئین شده است. همچنین با یک جواهر کوچک که به دور گردن آن پیچیده شده با پلاک طلایی که نام عطر روی آن حکاکی شده..
2,400,000 تومان
نمایش 1 تا 24 از 27 (2 صفحه)
لالیک

درباره عطر لالیک:

کمپانی لالیک در سال 1888 توسط رنه لالیک که یک شیشه ساز و جواهرساز فرانسوی بود، تاسیس شد. لالیک بیشتر به خاطر تولید هنرهای شیشه ای، از جمله بطری های عطر، گلدان ها و زیورآلات خودرو در اوایل قرن بیستم شناخته شده است. این برند در سال 1992 با تولید عطر لالیک ادو پرفیوم زنانه خط تولید عطر و ادکلن خود را رسما راه اندازی کرد. عطر لالیک محصول کشور فرانسه بوده که در سالهای اخیر امتیاز تولید عطر خود را به شرکت سوئیسی Art & Fragrance واگذار کرده است. عطرهای لالیک را می توان جزء مشهورترین و معروفترین برندهای عطر در دنیا خصوصا در کشور خودمان دانست. امروزه کمتر کسی پیدا می شود که علاقه مند به عطر باشد ولی عطری از برند لالیک را استفاده نکرده باشد. 

بهترین و پرفروش ترین های عطر لالیک مردانه:

  • ادکلن لالیک انکر نویر یا همان لالیک مشکی، یکی از پرفروش ترین و بهترین عطرهای مردانه بحساب می آید. رایحه خاص و چوبی و قیمت مناسب این عطر از عوامل محبوبیت عطر لالیک انکر نویر بحساب می آید.
  • عطر لالیک انکر نویر اکستریم یا همان لالیک مشکی اکستریم، با همان رایحه ادکلن لالیک مشکی ولی با غلظت و ماندگاری بیشتر است که رفته رفته جای نسخه قبلی را گرفته تا رکورد فروش این عطر را از آن خود کرده باشد.

بهترین و پرفروش ترین های عطر لالیک زنانه:

  • عطر لالیک لامور، عطری بسیار خوشبو و پرطرفدار است که ماندگاری و پخش بوی بالا، قیمت مناسب و رایحه لطیف گل یاس از دلایل محبوبیت این عطر بشمار می رود. 
  • عطر لالیک آمیتیس، عطری با ترکیب خاص از مزه های ملس و خوشمزه است که همواره جزء پرفروشترین عطرهای زنانه لالیک بحساب می آید. قیمت بسیار ایده آل، ظاهر شیک و کادویی و بوی فوق العاده ادکلن لالیک آمیتیس از عوامل محبوبیت این عطر می باشد.

قیمت عطر لالیک:

قیمت ادکلن های لالیک بطور کلی در رنج متوسط قرار دارند و همواره یکی از دلایل موفقیت این برند قیمت مناسب محصولاتش است که این اجازه را به مشتریانش می دهد که پس از اتمام عطرشان، مجدد آن را خریداری کنند. 

تاریخچه برند لالیک (عطر لالیک):

لالیک یک شیشه ساز فرانسوی است که با شیشه سازی و جواهرفروشی مشهور شد. کمپانی لالیک در سال 1888 توسط رنه لالیک تاسیس شد. لالیک بیشتر به دلیل تولید هنر شیشه، از جمله بطری های عطر، گلدان و تزئینات کاپوت در اوایل قرن بیستم شهرت داشت. در پی مرگ رنه، لالیک در دهه 1950 در حالی که تحت هدایت پسرش، مارک لالیک بود، به تولید آثار شیشه (بلور) روی آورد. از سال 2010 امتیاز  لالیک متعلق به شرکت سوئیسی Art and Fragrance شد.

موسس لالیک:

René Jules Lalique موسس کمپانی لالیک در سال 1860 در فرانسه به دنیا آمد. او یک طراح شیشه و بلور بود که به خاطر ابداع بطری‌های عطر، گلدان، جواهرات، لوستر، ساعت‌ دیواری و در اواخر عمرش، آرم تزئینی روی درب موتور اتومبیل‌ها (مانند آرم ایستاده مرسدس بنز یا فورد) مشهور است. وی در سال 1872 وارد Collège Turgot شد و با کمک Justin-Marie Lequien شروع به یادگیری طراحی نمود. دو سال بعد، پس از مرگ پدرش شروع به کارآموزی در یک طلا و جواهر سازی در پاریس نزد Louis Aucoc نمود و همزمان در کلاس‌های شبانه Ecole des arts décoratifs مشغول به تحصیل شد. لالیک در آن طلاسازی به مدت دو سال کار کرد و سپس در سال 1876 برای تحصیل در کالج هنری Sydenham به لندن رفت و در این کالج، مهارت‌های طراحی گرافیکی وی پیشرفت نمود و رویکرد طبیعت ‌گرایانه وی نسبت به هنر، پرورش یافت. پس از دو سال که از لندن به فرانسه بازگشت، به عنوان یک هنرمند آزاد شروع به کار کرد و برای جواهرسازان فرانسوی مانند Cartier و Boucheron طراحی قطعات جواهر می نمود.

تاسیس کمپانی لالیک:

در سال 1888، رنه لالیک موفق به تأسیس  برند خود شد و در عرض 5 سال، لالیک به یکی از بهترین طراحان جواهر در فرانسه تبدیل شد. در دهه 1920 او به سبک هنری Deco روی آورد که طراحی دیوارها و ستونهای شیشه ای ظریف و براق را برای اماکن خاص انجام می داد.

خط تولید عطر لالیک:

در سال 1908 Francois Coty، لالیک را مامور طراحی و تولید بطری عطر و ادکلن کرد تا اولین شیشه کریستالی عطر خود را طراحی و معرفی کند و سرانجام این دو یک انقلابی در صنعت عطر و ادکلن به پا کردند. از آنجاییکه تخصص اصلی لالیک در تولید شیشه و بلور بود، در طراحی شیشه و بطریهای عطر و ادکلن ظرافت خاصی بکار می برد که مورد توجه بسیاری قرار می گرفت. لالیک در سال 1992 تصمیم گرفت اولین عطر خود را (لالیک ادو پرفیوم) که محصولی خارق العاده، شیک و بسیار هنرمندانه از آب در آمد را روانه بازار کند و رسما خط تولید عطر لالیک را افتتاح نمود. عطر لالیک ادو پرفیوم زنانه نسخه ویژه ای از لالیک است که هر سال با شیشه خاص و تغییرات جزئی بصورت محدود تولید می شود.

 هم اکنون عطر لالیک یکی از پر فروشترین برندهای عطر و ادکلن در جهان محسوب می شود و تاکنون بیش از 90 نوع عطر تولید کرده است.