منو
سبد خرید

عطر لانکوم

جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر لانکوم لاویه بل: عطر لانکوم لاویه بل-LANCOME La vie est belle (زندگی زیباست!) یک نوع دورنمایی بر زندگی و الهام‌گرفته از لذت و خوشی در چیزهای کوچک است. مفهوم عطر لانکوم لاویه بل بر اساس ایده‌ای از زیبایی‌های طبیعی و ساده متمرکز است و یک زبان بویایی جدید با ترکیبات گرا..
5,000,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر لانکوم لاویه بل اینتنس: عطر لانکوم لاویه بل اینتنس-LANCOME La vie est belle INTENSE نسخه غلیظ، عمیق و بادوام تر عطر فوق العاده و استثنایی لاویه بل است که بیانگر عطری مدرن و در عین حال کلاسیک می باشد. عطر لانکوم لاویه بل اینتنس دارای ترکیب پیچیده و قوی که ظرافت و زنانگی در آن ک..
6,100,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر لانکوم لاویه بل له اکلت: عطر لانکوم لاویه بل له اکلت-LANCOME La vie est belle L'ECLAT نسخه دیگری از مجموعه محبوب و دوست‌داشتنی عطر لانکوم لاویه بل است که بیانگر چراغ خوشبختی انسان‌هاست. ادکلن لاویه بل له اکلت عطری اعتیادآور و با احساسات بی‌پایان است که شما را به یک م..
5,700,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر لانکوم لاویه بل اینتنسمنت: عطر لانکوم لاویه بل اینتنسمنت-LANCOME La vie est belle INTENSEMENT نسخه جدید عطر بسیار محبوب لاویه بل است که به نت‌ های قرمز متمایل بوده و اثری پرشور و اغواکننده خلق می‌ کند. "La vie est belle" یک عبارت فرانسوی به معنای "زندگی زیبا است..
6,300,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین
معرفی عطر لانکوم وی لاویه بل د اکسپشن: عطر لانکوم وی لاویه بل د اکسپشن-LANCOME Oui La vie est belle D'EXCEPTION نسخه دیگری از عطر بسیار محبوب لاویه بل است که بیانیه جدیدی از شادی صادر کرده و نگاه مثبت و خوش بینانه را طنین انداز می کند. عطر لانکوم لاویه بل وی دعوتی برای بله گفت..
7,300,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین
معرفی ادکلن لانکوم لاویه بل ان رز: ادکلن لانکوم لاویه بل ان رز-LANCOME La vie est belle EN ROSE عطری با رایحه میوه های خوشمزه و گلهای خوشبو و محصول دیگری از مجموعه عطرهای محبوب و پرطرفدار لاویه بل است. لاویه بل یک عبارت فرانسوی به معنای "زندگی زیباست" و ادکلن لاویه بل رز دریچه ای به نمای صور..
6,900,000 تومان
ادکلن لانکوم لاویه بل لئو فلورال
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی ادکلن لانکوم لاویه بل لئو فلورال: ادکلن لانکوم لاویه بل لئو فلورال-LANCOME La vie est belle FLORALE نسخه دیگری از عطر محبوب و پرفروش عطر لاویه بل است که به عنوان یک گل درخشان و میوه ای همراه با رایحه برجسته اسمانتوس می باشد. ادکلن لانکوم لاویه بل فلورال عطری درخشان ..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی عطر لانکوم لاویه بل سولیل کریستال: عطر لانکوم لاویه بل سولیل کریستال-LANCOME La vie est belle SOLEIL CRISTAL نسخه دیگری از عطر بسیار محبوب لاویه بل است که با شادی و خوشبختی لحظات عادی زندگی را به لحظلات استثنایی و فراموش نشدنی تبدیل‌می کند. ادکلن لانکوم لاویه بل سولیل کریستال ..
6,900,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر لانکوم هیپنوز زنانه: عطر لانکوم هیپنوز زنانه-LANCOME hypnose عطری افسون گر و دلفریب و مخصوص زنانی است که می دانند چگونه دلربایی کنند تا مردان مجذوب و عاشق آنها شوند. شیشه مجلل با آن منحنی های خاص عطر لانکوم هیپنوز به راستی که یک نوع رقص نور را تداعی می کند و رنگ آن به مانند چش..
7,800,000 تومان
عطر لانکوم هیپنوز سنسز
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر لانکوم هیپنوز سنسز: عطر لانکوم هیپنوز سنسز-LANCOME HYPNOSE senses با رایحه ای شیرین و فوق العاده حساس و ماندگار، روح درونی هر انسان را جاودان می کند. ادکلن لانکوم هیپنوز سنسز عطری محسور کننده و دلربا و سرشار از لذت، ابدیت و روح زنانگی است. عطر لانکوم هیپنوز سنسز با ر..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی عطر لانکوم ترزور این لاو: عطر لانکوم ترزور این لاو-LANCOME Tresor IN LOVE عطری مدرن و جوان پسند بوده و مخصوص خانمهای عاشقی است که در رابطه عاطفی و احساسی هستند. عطر لانکوم ترزور این لاو روح لحظه اول عشق را که به تصویر می کشد و با ترکیب خارق العاده اش شما را نه یک دل هزار دل، ..
6,500,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی عطر لانکوم ترزور میدنایت رز: عطر لانکوم ترزور میدنایت رز-LANCOME Tresor MIDNIGHT ROSE عطری اغوا کننده و لوکس که به نوعی جانشین نسخه سال گذشته یعنی عطر لانکوم ترزور این لاو شده است. عطر لانکوم ترزور میدنایت رز بیانگر داستان های معطر و عاشقانه ی شهر پاریس می باشد. ادکلن لانکوم ترزور..
6,500,000 تومان
ادکلن لانکوم لانویت ترزور ادو تویلت
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی ادکلن لانکوم لانویت ترزور ادو تویلت: ادکلن لانکوم لانویت ترزور ادو تویلت-LANCOME LA NUIT Tresor نسخه ادوتوالت و جدیدتر عطر لانویت ترزور می باشد که با رایحه ای ملایم تر، مدرن تر و پخش بوی بیشتر عرضه شد. ادکلن لانکوم لانویت ترزور عطری جذاب با ترکیبی از مواد نادر و گرانبها، بعنو..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر لانکوم لانویت ترزور ادو پرفیوم: عطر لانکوم لانویت ترزور ادو پرفیوم-LANCOME LA NUIT Tresor محصول دیگری از خانواده عطر لانکوم ترزور می‌باشد که در الماسی درخشان به مانند یک گنج خودنمایی می‌کند. ادکلن لانکوم لانویت ترزور ادو پرفیوم عطری جذاب با ترکیبی از مواد نادر و گران..
6,800,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر لانکوم لانویت ترزور اینتنس: عطر لانکوم لانویت ترزور اینتنس-LANCOME LA NUIT Tresor INTENSE نسخه غلیظ، ماندگار، جدید و متفاوت تر عطر لانکوم لانویت ترزور است که در الماسی درخشان به مانند یک گنج خودنمایی می کند. آیا آماده زندگی در یک داستان عاشقانه شدید هستید؟ با رایحه مجلل ل..
7,300,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر لانکوم لانویت ترزور ای لا فولی: عطر لانکوم لانویت ترزور ای لا فولی-LANCOME LA NUIT Tresor a la folie نسخه دیگری از مجموعه عطرهای لانکوم ترزور و از خانواده عطر لانکوم لانویت ترزور می باشد که تداعی گر یک باغ گل رز است. عطر لانکوم لافولی با همان شکل و ظاهر نسخه های قبلی یک الماس درخشان و ن..
6,600,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر لانکوم لانویت ترزور فلور د نویت: عطر لانکوم لانویت ترزور فلور د نویت-LANCOME LA NUIT Tresor FLEUR  DE NUIT عطری اغواکننده و احساس برانگیز است که مانند یک باغ پر از گل در شب می درخشد. جرات کنید و شبانه وارد باغ مخفی لانکوم لانویت ترزور فلور د نویت شوید و عشقی را کشف کنید ک..
7,900,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین
معرفی عطر لانکوم لانویت ترزور ماسک دیامانت: عطر لانکوم لانویت ترزور ماسک دیامانت-LANCOME LA NUIT Tresor MUSC DIAMANT فصل جدیدی از عشق، مجموعه عطرهای لانکوم لانویت ترزور است که بر پایه مشک سفید طراحی شد. عطر لانکوم لانویت ترزور ماسک دیامانت یک ترکیب گلدار است که مانند یک هاله احساسی تصور شده، جایی..
6,600,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: تلخ و ملایم
معرفی عطر لانکوم ترزور: عطر لانکوم ترزور-LANCOME Tresor در فرانسه به معنای گوهر و گنج است و یکی از پر طرفدارترین و محبوب ترین عطر های دنیا به شمار می رود. طرح شیشه زیبای عطر لانکوم ترزور پیشکشی گرانبها از یک آغوش عاشقانه است چرا که عشق یک گنجینه ارزشمند می باشد. این محصول سمبلی از ..
8,400,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر لانکوم میراکل: عطر لانکوم میراکل-LANCOME miracle (معجزه) عطری درخشان و هیجان آور و براستی که توسط دو کلمه انرژی و آزادی توصیف شده است. زیبایی در زندگی، در حفظ علایق، در دیدن و گرامی داشتن ثانیه های زندگی به عنوان یک معجزه و در توانایی شروع دوباره همه چیز نهفته است. ادکلن لانکو..
6,400,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین
معرفی عطر لانکوم میراکل بلوسوم: عطر لانکوم میراکل بلوسوم-LANCOME miracle Blossom نسخه جدیدی از عطر لانکوم میراکل است که به یکی از عطرهای نمادین این خانه تبدیل شد. عطر لانکوم میراکل بلوسوم با ترکیبی ظریف، نت‌های متمایز عطر اصلی را حفظ کرده و با رایحه میوه‌ای تازه از لیچی، ..
6,800,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین
معرفی عطر لانکوم میراکل سکرت: عطر لانکوم میراکل سکرت-LANCOME miracle Secret نسخه دیگری از مجموعه عطرهای لانکوم میراکل است که به یکی از عطرهای نمادین این خانه تبدیل شد. عطر لانکوم میراکل سکرت به عنوان رایحه ای برای توانمندسازی زنان و ایجاد معجزه در زندگی روزمره آنها س..
6,800,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و تلخ
معرفی عطر لانکوم پوئم: عطر لانکوم پوئم-LANCOME Poeme عطر کلاسیک و شرقی و غزلی در میان تمام رایحه ها و بیانگر عشق و دلربایی است. ادکلن لانکوم پوئم عطری مست کننده و اغواگر که فراتر از کلمات و واژه ها بوده و هیجان زده یا متشکل از یک حس بویایی شاعرانه می باشد. عطر لانکوم پوئم ترکی..
7,800,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تلخ و ملایم
معرفی ادکلن لانکوم هیپنوز مردانه: ادکلن لانکوم هیپنوز مردانه-LANCOME hypnose HOMME یک هارمونی ظریف و لطیف از عنبر و اسطوخودوس آن را به عطری فریبنده و دلربا تبدیل کرده است. شیشه ی منحصر به فرد و خاص عطر لانکوم هیپنوز مردانه قدرت و محبوبیت آن را بیشتر کرده و مورد توجه بسیاری از مردان جنتل..
8,800,000 تومان
نمایش 1 تا 24 از 30 (2 صفحه)
لانکوم

درباره عطر لانکوم:

لانکوم یک کمپانی اختصاصی تولید عطر و لوازم آرایشی و بهداشتی است که توسط Armand Petitjeam در سال ۱۹۳۵ در فرانسه تاسیس شد. لانکوم در همان سال تاسیس با تولید 5 عطر زنانه با نامهای تندر نویت، بوکاژ، کانکِت، کیپر و تراپیکس خط تولید عطر و ادکلن را راه اندازی نمود و در سال 1964 امتیازش را به L'Oreal فروخت. لورآل نیز با تولید محصولات درجه یک و ماندگار نام لانکوم را پر آوازه تر از قبل کرد. عطر لانکوم امروزه از جایگاه ویژه ای در صنعت عطر و ادکلن برخوردار است و محصولات آن جزء پرطرفدارترین و محبوب ترین عطرهای دنیا بشمار می رود. از موفق ترین مجموعه عطر لانکوم می توان به مجموعه عطر لاویه بل و مجموعه عطر ترزور اشاره کرد.

 

بهترین و پرفروش ترین عطر لانکوم مردانه:

  • ادکلن لانکوم هیپنوز مردانه: یک هارمونی ظریف و لطیف از عنبر و اسطوخودوس این محصول را به عطری فریبنده و دلربا تبدیل کرده است. شیشه ی منحصر به فرد و خاص عطر لانکوم هیپنوز مردانه قدرت و محبوبیت آن را بیشتر کرده و مورد توجه بسیاری از مردان جنتلمن و شیک پوش قرار گرفته است. ادکلن لانکوم هیپنوز قدرت فریبندگی یک مرد اغواگر را به ارمغان می آورد.

بهترین و پرفروش ترین های عطر لانکوم زنانه:

  • عطر لانکوم لاویه بل: یک نوع دورنمایی بر زندگی و الهام گرفته از لذت و خوشی در چیزهای کوچک است. مفهوم عطر لاویه بل بر اساس ایده ای از زیبایی های طبیعی و ساده متمرکز است. ادکلن لانکوم لاویست بل یک زبان بویایی جدید با ترکیبات گرانبها معرفی می کند. عطر لانکوم لا ویه بل دارای ترکیبی غنی و در عین حال ظریف بوده و فرمول نهایی بدست آمده تلاش 3 سال آزمایش و 5000 نسخه آزمایشی است.
  • عطر لانکوم ترزور میدنایت رز: عطری اغوا کننده و لوکس که به نوعی جانشین نسخه سال گذشته یعنی عطر لانکوم ترزور این لاو شده است. عطر لانکوم ترزور میدنایت رز بیانگر داستان های معطر و عاشقانه ی شهر پاریس می باشد.
  • عطر لانکوم لانویت ترزور: عطری جذاب با ترکیبی از مواد نادر و گرانبها، بعنوان یک داروی مقوی روح و جسم و در واقع یک معجون عاشقانه است. بطری زیبا و شیک عطر لانویت ترزور برازنده ی هر زن شیک پوش و با کلاس است.

قیمت عطر لانکوم:

قیمت ادکلن های لانکوم بطور کلی در رنج بالایی قرار دارند، چراکه لانکوم یک برند لوکس است که محصولات خود را با تحقیقات و بررسی های فراوان توسط برترین و مشهورترین طراحان عطر تولید و روانه بازار می کند. ضمن اینکه عطر لانکوم برای محصولات خود از تبلیغات پرزرق و برق توسط بازیگران و مدلهای مشهور و محبوب استفاده می کند. بازیگرانی چون ژولیت بینوش، اوما تورمن، درو بریمور، منا سوواری، لورا مورانته، کیت وینسلت، آن هاتاوی، جولیا رابرتز، پنه لوپه کروز، اما واتسون، لیلی کالینز، زندایا و ...

تاریخچه برند لانکوم (عطر لانکوم):

لانکوم در سال 1935 توسط Armand Petitjean، کارمند سابق کمپانی Coty در فرانسه تاسیس شد. نام LANCOME بر اساس خرابه های قلعه Le Chateau de Lancosme در حالیکه گلهای رز آنرا احاطه کرده نامگذاری شده است. بدین ترتیب گل رز به نماد لانکوم تبدیل شد. 

موسس لانکوم:

آرماند پتی ژان در سال 1894 در یک خانواده بیزنسی در فرانسه متولد شد. وی ابتدا تجارت خود را با آمریکای جنوبی آغاز کرد و به طور خاص در سانتیاگو (شیلی) زندگی کرد. او در واقع با دو برادرش یک شرکت صادرات و واردات ایجاد کرد. سپس وی به عنوان طراح عطر با فرانسوا کوتی همکاری کرد. آرماند پتی ژان در سال 1934 با مرگ کوتی، از این کمپانی جدا شد و در سال 1935 برند خود را با طراحی و تولید عطر و لوازم آرایشی و بهداشتی تاسیس کرد که به سرعت از موفقیت بزرگی برخوردار شد. آرماند پتی ژان در سال 1961 مدیریت کمپانی را به پسرش واگذار کرد و سه سال بعد پسرش کمپانی لانکوم را به لورآل فروخت. آرماند پتی ژان در سال 1969 در سن 75 سالگی درگذشت.

تاسیس کمپانی لانکوم:

پس از جدایی آرماند پتی ژان از Coty وی با طراحی 5 عطر زنانه که در نمایشگاهی در بروکسل عرضه شد رسما برند لانکوم را تاسیس کرد. وی سپس محصولات آرایشی و بعد از آن محصولات مراقبت پوستی را به خط تولید خود افزود. 

خط تولید عطر لانکوم:

همانطور که اشاره شد لانکوم بر خلاف اکثر برندهای عطر و ادکلن که با مد و فشن آغاز به کار کردند، با طراحی تخصصی عطر کارش را آغاز کرد. امروزه عطر لانکوم بیش از 150 نوع عطر که اکثر آنها عطر زنانه هستند، تولید کرده است. عطر لانکوم با بهره گیری از برترین و مشهورترین طراحان و استفاده از مواد درجه یک جزء برترین برندهای عطر بشمار می رود. عطر لانکوم از سال 2012 با تولید عطر لانکوم لاویه بل مجدد بر سر زبانها افتاد چراکه استقبال فراوانی ازین عطر صورت گرفت.