منو
سبد خرید

عطر کنزو

جنسیت: زنانه رایحه: خنک و ملایم
معرفی ادکلن کنزو لئو زنانه: ادکلن کنزو لئو زنانه-L'EAU KENZO pour femme عطری بی پایان و احساس برانگیز است که تداعی کننده نسیم خنک و بهاری در روزهای گرم تابستان و یادآور سواحل اقیانوس است. ادکلن کنزو لئو زنانه که نام سابق آن کنزو لئو پار بود، عطری شاد و باطراوت بوده که از نقاشی موج، اثر ..
3,200,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و ملایم
معرفی ادکلن کنزو لئو مردانه: ادکلن کنزو لئو مردانه-L'EAU KENZO pour homme جریانی است از سخاوتمندی طبیعت در جمع آوری رایحه های خوشبویی از چوب، میوه، برگها و گیاهان آبزی که مخصوص مردان آرام و باوقار به مانند امواج لطیف و ملایم دریاست. عطر کنزو لئو مردانه که نام سابق آن کنزو لئو ..
3,100,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر کنزو لئو اینتنس زنانه: عطر کنزو لئو اینتنس زنانه-L'EAU KENZO INTENSE Pour Femme نسخه غلیظ تر و با کیفیت تر ادکلن کنزو لئو زنانه می باشد که نوع جدیدی از طراوت و شادابی آن را آشکار می کند. ادکلن کنزو لئو اینتنس زنانه یک عطر کاملا احساسی و جذاب است که نمایانگر احساسات و..
4,200,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی عطر لئو کنزو اینتنس مردانه: عطر لئو کنزو اینتنس مردانه-L'EAU KENZO INTENSE Pour Homme نسخه غلیظ تر و با کیفیت تر ادکلن کنزو لئو مردانه می باشد که نوع جدیدی از طراوت و شادابی آن را آشکار می کند. ادکلن کنزو لئو اینتنس مردانه یک عطر کاملا احساسی و جذاب است که ..
4,200,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی ادکلن کنزو هوم ادو تویلت: ادکلن کنزو هوم ادو تویلت-KENZO HOMME با برگرفتن عناصر اقیانوسی، انقلابی نوین در ساختار بویایی عطرسازی بپا کرد و اولین عطر مردانه‌ ای است که به‌ سوی کاوشگری در رایحه‌های دریایی قدم گذاشت. پیوند ناب میان رایحه‌های چوبی و اقیانوسی که در رایحه‌های چوب صن..
5,000,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تلخ
معرفی عطر کنزو هوم ادو پرفیوم: عطر کنزو هوم ادو پرفیوم-KENZO HOMME ترکیب باطراوتی از روایح چوبی و دریایی که نسخه جدید و مدرن تر عطر کنزو پور هوم است که در سال 1991 تولید شده بود. عطر کنزو هوم به مراتب شدیدتر، احساسی و اسرارآمیزتر از نسخه قبلی بوده و با الهام از قدرت اقیانوس و موجهای خروشان آن، مخ..
5,900,000 تومان
ادکلن کنزو آکوا زنانه
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی ادکلن کنزو آکوا زنانه: ادکلن کنزو آکوا زنانه-KENZO AQUA POUR HOMME عطری شاداب و با طراوت و با رایحه غالب نت های چوبی و گلی و وانیل است که با طبع خنکش مناسب روزهای گرم تابستان می باشد. کمپانی کنزو با الهام‌ از رایحه و جذابیت های دریا، دو عطر خنک و جدید را با عنوان آکوا کن..
0 تومان
ادکلن کنزو آکوا مردانه
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و ملایم
معرفی ادکلن کنزو آکوا مردانه: ادکلن کنزو آکوا مردانه-KENZO AQUA POUR HOMME عطری شاداب و با طراوت و با رایحه غالب نت های چوبی، فندق و وانیل است که با طبع خنکش مناسب روزهای گرم تابستان می باشد. کمپانی کنزو با الهام‌ از رایحه و جذابیت های دریا، دو عطر خنک و جدید را با عنوان ..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تلخ و ملایم
معرفی ادکلن کنزو هوم وودی (بویسی): ادکلن کنزو هوم وودی (بویسی)-KENZO HOMME WOODY رایحه ای چوبی و برآمده از اعماق طبیعت بیکران است. ادکلن کنزو هوم وودی را به جرات می توان یکی از بهترین محصولات سال 2011 از کمپانی عطر کنزو نامید چرا که در همان اوایل تولید خود توانست برنده دو جایزه&nbs..
5,000,000 تومان
ادکلن کنزو هوم نایت
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: تند و شیرین
معرفی ادکلن کنزو هوم نایت: ادکلن کنزو هوم نایت-KENZO HOMME NIGHT یک عطر پر انرژی و پر قدرت است و از مردان بی پروا و جذابی که هر خانمی شیفته آنها می شوند الهام گرفته شده است. عطر کنزو هوم  نایت عطری رمانتیک و احساس بر انگیز که مخصوص مردی است که هیچ چیز را جدی نمی گیرد، ریسک پذیر است..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تند و تلخ
معرفی ادکلن کنزو جانگل مردانه: ادکلن کنزو جانگل مردانه-KENZO JUNGLE HOMME از کوههای Mato Grosso تا جنگلهای لبنان، از اقیانوس اطلس تا اقیانوس هند و جاده های Siam با هر نفسی خاطره ی این عطر به یاد ماندنی در زمین و هوا به گردش در می آید. ادکلن کنزو جانگل مردانه عطری چوبی و جنگلی است که با الهام از گ..
3,600,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر کنزو جانگل زنانه: عطر کنزو جانگل زنانه-KENZO JUNGLE دارای رایحه ی مست کننده و مجلل و احیا کننده حس جنگل و طبیعت است که ما را به یک سفر عجیب و غریب می برد. عطر کنزو جانگل زنانه برگرفته از نام اولین بوتیک Kenzo در پاریس بود. کنزو جانگل دو موضوع را دنبال می کند:&nb..
4,100,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر کنزو فلاور ادو پرفیوم: عطر کنزو فلاور ادو پرفیوم-FLOWER BY KENZO عطری است با یک قدرت منحصر به فرد، قوی، خالص و احساس برانگیز و رایحه آن طبیعت را به محیط شهری می آورد. عطر کنزو فلاور ادو پرفیوم با رایحه ای زلال و غیرمعمول، طبیعت را با شهر و احساسات را با زندگی سریع و مدرن ..
4,200,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی ادکلن کنزو فلاور ادو تویلت: ادکلن کنزو فلاور ادو تویلت-FLOWER BY KENZO عطری با طراوت و شاداب است که نماد بویایی و نسخه خنک و ملایم تر کنزو فلاور می باشد. درخشندگی و نشاط و نیروبخشی از ویژگی های ادکلن کنزو فلاور است. این عطر دارای هارمونی دقیقی بین لیموی سیسیلی در نت..
3,700,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر کنزو امور: عطر کنزو امور-KENZO AMOUR عطری با احساس، لذت بخش و سفر رمانتیک و عاشقانه به قاره آسیاست. عطر کنزو امور با الهام از سفر عاشقانه و مسرورانه یک زوج به خاور دور است. سفری که پر از برخوردهای اتفاقی و لبخندها و خنده هاست. رایحه مسحور کننده ادکلن کنزو امور برگرفته از ..
4,500,000 تومان
ادکلن کنزو امور فلورال
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی ادکلن کنزو امور فلورال: ادکلن کنزو امور فلورال-KENZO AMOUR florale یک عطر رمانتیک و بهاری، با الهام از سفرهای ماجراجویانه به شرق آسیاست. بطری منحنی شکل و شاعرانه ادکلن کنزو امور فلورال نیز با الهام از مجسمه یک پرنده الهام بخش توسط Karim Rashid مصری ساخته شد. عطر کنزو امور فلورال ب..
0 تومان
عطر کنزو ژو د امور
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: تند و شیرین
معرفی عطر کنزو ژو د امور: عطر کنزو ژو د امور-KENZO JEU d’AMOUR محصول دیگری از خانواده عطر کنزو امور می باشد که این بار الهام گرفته از عشق بازیست. عطر کنزو ژو د امور عطری کاملا زنانه که مستقیما روی احساسات شما متمرکز بوده و تمام جنبه های بازی عشق را بررسی می کند. ادکلن کنزو ژو د امو..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر کنزو مدلی عود کالکشن: عطر کنزو مدلی عود کالکشن-MADLY KENZO OUD COLLECTION عطری شرقی با رایحه گل های نفیس، خاص و تکرار نشدنی است که با ترکیب زعفران و عود به شدت مورد پسند خانم های ایرانی می باشد. عطر کنزو مدلی عود کالکشن در یک بطری شیشه ای "پیچ خورده" بنفش و آبی تیره که مانند آ..
5,100,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین
معرفی عطر کنزو ورلد: عطر کنزو ورلد-KENZO WORLD عطری جسور... خودجوش... سورپرایز کننده... رنگارنگ... فان، درست مانند روح کنزو! کارول لیم و هامبرتو لئون مدیران هنری عطر کنزو بر این اعتقادند که: "تمام چیزهایی که یک چشم می بیند، یک اثر بزرگ از مجموعه است و اشاره به نیروی چشم سوم و مراقبت روحی ..
4,000,000 تومان
عطر کنزو ورلد پاور
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر کنزو ورلد پاور: عطر کنزو ورلد پاور-KENZO WORLD POWER نسخه دیگری از مجموعه عطرهای کنزو ورلد است که با الهام از قدرت زنانگی ساخته شد. عطر کنزو ورلد پاور ادای احترام واقعی به تنوع و آزادی بوده و از شما دعوت می کند تا قوانین خود را از طریق یک رایحه قاطع و مثبت تنظیم کنید. آنچه واق..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تلخ
معرفی ادکلن کنزو هوم اینتنس ادو تویلت: ادکلن کنزو هوم اینتنس ادو تویلت-KENZO HOMME INTENSE عطری با الهام از چوب درخت بامبو و آرامش نسیم دریاست. طراوت فلفل صورتی همراه با نسیم دریایی با گرمای چوب انجیر و چوب صندل در تضاد است، مانند پوست شوری که توسط خورشید گرم می شود.  بطری کنزو هوم ا..
4,700,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و ملایم
معرفی ادکلن کنزو هوم ادو تویلت 2022: ادکلن کنزو هوم ادو تویلت 2022-KENZO HOMME عطری با الهام از چوب درخت بامبو و آرامش نسیم دریاست. طراوت نت های دریایی با رایحه سبز و چوبی کاج و چوب صندل آمیخته می شود تا تداعی گر پیاده روی در کنار دریا در امتداد مسیری پر درخت باشد. کنزو هوم ادو تویلت عط..
4,200,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی عطر کنزو هوم ادو پرفیوم 2022: عطر کنزو هوم ادو پرفیوم 2022-KENZO HOMME عطری با الهام از چوب درخت بامبو و آرامش نسیم دریاست. طراوت نت های دریایی با رایحه چرم و نعناع هندی آمیخته می شود تا بیانگر یک عطر مدرن و نشاط آور باشد. کنزو هوم ادو پرفیوم عطری چوبی و اعتیادآور و تفسی..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و شیرین و ملایم
معرفی ادکلن کنزو هوم مارین: ادکلن کنزو هوم مارین-KENZO HOMME MARINE عطری با الهام از چوب درخت بامبو و آرامش نسیم دریا و نسخه دیگری از مجموعه عطرهای کنزو هوم است. ترکیب این عطر، رایحه یک روز آفتابی و شور تابستانی و حس پوستی تازه و پر از نمک است که از اقیانوس بیرون می آید و ما ر..
3,500,000 تومان
نمایش 1 تا 24 از 25 (2 صفحه)
کنزو

درباره عطر کنزو:

کمپانی کنزو یک خانه مد ژاپنی-فرانسوی است که در سال 1970 توسط کنزو تاکادا در پاریس تاسیس شد و در سال 1987 بخش عطر و ادکلنش راه اندازی کرد. اگرچه شواهدی از ابتدایی ترین عطر کنزو در سال 1978 با نام کینگ کنگ تحت لیبل "Jungle Jap" وجود دارد که نشان می دهد، طراح قبل از راه اندازی بخش جداگانه عطر کنزو، به عطر علاقه داشته است. اولین انتشار رسمی ادکلن کنزو در سال 1987، عطر کنزو فور ومن بود، رایحه ای که بعداً نام آن به ca sent beau تغییر یافت (که به معنای "بوی مطبوعی می دهد"). از آن زمان یک سری رایحه های خوب برای آقایان و خانمها ارائه شده است که از جمله آنها می توان به گل سرسبد عطر کنزو، یعنی ادکلن کنزو فلاور اشاره کرد.

 

بهترین و پرفروش ترین های عطر کنزو مردانه:

  • ادکلن لئو کنزو پور هوم یا همان عطر کنزو لئوپار مردانه: شعری برای زندگی و خوشبختی همه بزرگسالان با روح کودکانه است. ادکلن کنزو لئوپار مردانه پر از انرژی، رنگ، گل و طراوت بوده و رایحه ای همراه با یک نماد جهانی قدرتمند یعنی امواج خروشان دریا که مترادف با قدرت و آزادی است.
  • ادکلن کنزو جانگل هوم یا همان عطر کنزو جنگل مردانه: از کوههای Mato Grosso تا جنگلهای لبنان، از اقیانوس اطلس تا اقیانوس هند و جاده های Siam با هر نفسی خاطره ی این عطر به یاد ماندنی در زمین و هوا به گردش در می آید. ادکلن کنزو جنگل مردانه عطری چوبی و جنگلی است که با الهام از گورخر طراحی شد، این گور خر سریع و رام نشدنی است و میل به آزادی، رهایی و احساسات قوی در عطر کنزو جنگل وجود دارد.

بهترین و پرفروش ترین های عطر کنزو زنانه:

  • ادکلن فلاور بای کنزو یا همان عطر کنزو فلاور: عطری است با یک قدرت منحصر به فرد، قوی، خالص و احساس برانگیز و رایحه آن طبیعت را به محیط شهری می آورد. عطر کنزو فلاور با رایحه ای زلال و غیرمعمول، طبیعت را با شهر و احساسات را با زندگی سریع و مدرن شهر پیوند می دهد.
  • ادکلن لئو کنزو پور فم یا همان عطر کنزو لئوپار زنانه: عطری بی پایان و احساس برانگیز است که تداعی کننده نسیم خنک و بهاری در روزهای گرم تابستان و یادآور سواحل اقیانوس است. ادکلن لئو کنزو زنانه که نام سابق آن کنزو لئوپار بود، عطری شاد و باطراوت بوده که از نقاشی موج، اثر Hokusai نقاش برجسته ژاپنی الهام شده است.
  • ادکلن کنزو جانگل ادو پرفیوم یا همان عطر کنزو جنگل زنانه: دارای رایحه ی مست کننده و مجلل و احیا کننده حس جنگل و طبیعت است که ما را به یک سفر عجیب و غریب می برد. عطر کنزو جنگل زنانه برگرفته از نام اولین بوتیک Kenzo در پاریس بود. کنزو جنگل دو موضوع را دنبال می کند: طبیعت و گل، عطری که فراموش نخواهید کرد و در هر زمان و مکان قابل استفاده است.

قیمت عطر کنزو:

قیمت ادکلن های کنزو بطور کلی در رنج متوسط رو به بالایی قرار دارند، چراکه کنزو یک برند نسبتا لوکس است که محصولات خود را علاوه بر سادگی از مواد درجه یک شرقی با استفاده از برترین طراحان عطر تولید می کند. بطور کلی می توان قیمت عطر کنزو را در رنج متوسط دسته بندی کرد.

تاریخچه برند کنزو (عطر کنزو):

کمپانی کنزو در سال 1970 توسط Kenzo Takada ژاپنی در پاریس تاسیس شد. علامت ببر این برند که به تأثیر آسیایی خود در سبک های سنتی اروپایی مشهور است، همه جا حاضر شده و در مشهورترین نقاط جهان دیده می شود و از پیراهن های عربی گرفته تا لوازم جانبی و لوازم خانگی با آن روبرو می شوید.

موسس کنزو:

کنزو تاکادا در سال 1939 در هیمجی ژاپن به دنیا آمد. وی یکی از هفت فرزند کنجی تاکادا بود که هتلی را اداره می کرد. عشق او به مد در سنین پایین خصوصاً با خواندن مجلات خواهرانش شکل گرفت. وی مدت کوتاهی در دانشگاه مطالعات خارجی شهر کوبه حضور یافت، اما پس از آنکه پدرش در اولین سال تحصیل در دانشگاه درگذشت، برخلاف میل خانواده از تحصیل کنار کشید و در سال 1958 در کالج مد Bunka توکیو ثبت نام کرد، دانشکده ای که تازه درهای خود را به روی دانشجویان پسر باز کرده بود. در طول مدت حضور خود در بونکا، کنزو تاکادا در سال 1961 برنده یک مسابقه طراحی مد، جایزه Soen شد. در این مدت، تاکادا تجربه کار در فروشگاه بزرگ سنای را کسب کرد که در آنجا به عنوان طراح لباس دخترانه حداکثر 40 لباس در ماه طراحی کرد. کنزو سپس به پاریس مهاجرت کرد و اولین بوتیک خود را افتتاح و دنیای فشن را با طراحی های فرهنگی، طبیعی و رنگارنگ خود دگرگون کرد.

کنزو تاکادا در سال 2020 بر اثر ابتلا به ویروس کرونا درگذشت.

تاسیس کمپانی کنزو:

کنزو در سال 1970 کار خود را با بوتیک "Jungle Jap" واقع در پاریس که با دکور جنگلی تزئین کرده بود آغاز کرد. او با لباس های دست ساز زنان آغاز و اولین مجموعه خود را طراحی کرد. نام این برند پس از یک نمایش مد در نیویورک در سال 1976 به کنزو تبدیل شد، زیرا بازار آمریکا "Jungle Jap" را تحقیرآمیز می دانست. در سال 1983، کنزو شروع به طراحی مجموعه های مردانه و سپس بچه گانه و لوازم خانه کرد و در سال 1987 خط تولید عطر و ادکلن کنزو را راه اندازی نمود. کنزو علاوه بر محصولات مد و فشن، لوازم خانه، کیف و کفش، عینک، لوازم جانبی و عطر و ادکلن تولید می کند. در سال 1999، کنزو تاکادا از سمت مدیر خلاقیت برند استعفا داد ولی به طور کامل بر این برند نظارت داشت.

خط تولید عطر کنزو:

همانطور که اشاره شد عطر کنزو در سال 1987 با عطر کنزو زنانه وارد دنیای عطر و ادکلن شد و در سال 1991 با تولید اولین ادکلن مردانه خود با نام ادکلن کنزو پور هوم راهش را ادامه داد. هر چند کنزو پیشتر عطری در سال 1978 با نام کینگ کنگ ساخته بود اما آن عطر تحت لیبل کنزو قرار نداشت. امروزه عطر کنزو بیش از 133 نوع محصول دارد که محبوب ترین و پرفروش ترین آنها را بطور گلچین شده در فروشگاه عطر کیش ملاحظه می کنید.