منو
سبد خرید

کنزو

جنسیت: زنانه رایحه: خنک و ملایم
L'EAU KENZO عطری بی پایان و احساس برانگیز است که تداعی کننده نسیم خنک در روزهای گرم تابستان و یادآور سواحل اقیانوس است. این عطر در سال 1996 توسط Olivier Cresp طراحی شد.رایحه اولیه: یاس بنفش- نارنگی- نعناع- نی- فلفل صورتیرایحه میانی: نیلوفر آبی- هلو- فلفل- رز- بنفشهرایحه اصلی: وانیل- سدر-..
1,034,550 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و ملایم
این عطر جریانی است از سخاوتمندی طبیعت در جمع آوری رایحه های خوشبویی از چوب، میوه، برگها و گیاهان آبزی که مخصوص مردان آرام و باوقار به مانند امواج لطیف و ملایم دریاست. L'EAU KENZO در سال 1999 توسط Olivier Cresp طراحی شد.رایحه اولیه: یوزو- اقاقیای برزیلی- لیموی ژاپنی- فلفل سبزرایحه میانی:..
1,034,550 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
L’EAU KENZO INTENSE نسخه غلیظ تر و با کیفیت تر کنزو لئو می باشد که در دو نسخه مردانه و زنانه در سال 2015 طراحی شد.این عطر با یک هارمونی دقیق بین زن و مرد و از قدرت آب و جذابیت بیش از حد، الهام گرفته شده است.رایحه اولیه: سیب قرمزرایحه میانی: نیلوفر- گل صدتومنی- سوسن سفیدرایحه اصلی: نع..
1,197,900 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و شیرین
L’EAU KENZO INTENSE نسخه غلیظ تر و با کیفیت تر کنزو لئو می باشد که در دو نسخه مردانه و زنانه در سال 2015 طراحی شد.این عطر با یک هارمونی دقیق بین زن و مرد و از قدرت آب و جذابیت بیش از حد، الهام گرفته شده است.رایحه اولیه: آب دریا- لیمو ترش- یوزورایحه میانی: ریحان بنفشرایحه اصلی: خس خس-..
1,197,900 تومان
KENZO HOMME WOODY EDT
ناموجود
جنسیت: مردانه رایحه: تلخ و ملایم
KENZO HOMME WOODY رایحه ای برآمده از اعماق طبیعت بیکران است. به جرات این عطر را می توان یکی از بهترین محصولات سال 2011 از کمپانی KENZO نامید چرا که در همان اوایل تولید خود توانست برنده دو جایزه شود. همچنین از دیگر افتخارات این عطر استثنایی، Olivier Polge سازنده آن است که برای کمتر برن..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تند و شیرین
KENZO HOMME NIGHT یک عطر پر انرژی و پر قدرت است و از مردان بی پروا و جذابی که هر خانمی شیفته آنها می شوند الهام گرفته شده است. عطری رمانتیک و احساس بر انگیز که مخصوص مردی است که هیچ چیز را جدی نمی گیرد و به همه چیز به چشم تفریح و شادی نگاه می کند. این عطر در سال 2014 طراحی شد.رایحه اول..
1,252,350 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تند و تلخ
از کوههای Mato Grosso تا جنگلهای لبنان، از اقیانوس اطلس تا اقیانوس هند و جاده های Siam با هر نفسی خاطره ی این عطر به یاد ماندنی در زمین و هوا به گردش در می آید. KENZO JUNGLE عطری چوبی و جنگلی است که در سال 1998 طراحی و تولید شد.رایحه اولیه: ترنج- لیمو- دارچینرایحه میانی: میخک صدپر- عنبر- جوز..
1,089,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
KENZO JUNGLE دارای رایحه ی مست کننده و مجلل و احیا کننده حس جنگل و طبیعت است که ما را به یک سفر عجیب و غریب می برد. این عطر در سال 1996 تولید و روانه بازار گردید.رایحه اولیه: هل- نارنگیرایحه میانی: گل آفتاب گردان- میخک- انبهرایحه اصلی: یلانگ یلانگ- شیرین بیان- وانیل- عنبر- نعناع هندی ..
1,415,700 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
AMOUR عطری با احساس، لذت بخش و سفر رمانتیک و عاشقانه به قاره آسیاست. رایحه مسحور کننده آن بر گرفته از سفر یکی از طراحان این عطر به جنوب شرق آسیا، جایی که از گلها و گیاهان غنی و ارزشمند برخوردار است. این محصول در سه رنگ در سالهای 2005 و 2006 توسط دو طراح نامی دنیا Olivier Cresp و Daphne Bugey طراحی و..
1,470,150 تومان
KENZO AMOUR florale EDT
ناموجود
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
AMOUR florale یک عطر رمانتیک و بهاری، با الهام از سفرهای ماجراجویانه در سال 2009 توسط Dephne Bugey طراحی شد. بطری منحنی شکل و شاعرانه آن نیز با الهام از مجسمه یک پرنده الهام بخش توسط Karim Rashid مصری ساخته شد. این عطر با رایحه گلهای تازه بهاری به خانمهای عاشق و رمانتیک پیشنهاد می شود.رایحه اولی..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: تند و شیرین
JEU d’AMOUR محصول دیگری از خانواده کنزو امور می باشد که در سال 2014 توسط Daphne Bugey و Christophe Raynaud طراحی و چهره تبلیغاتی آن Louise Bourgoin بازیگر فرانسوی می باشد. عطری کاملا زنانه که مستقیما روی احساسات شما متمرکز بوده و تمام جنبه های بازی عشق را بررسی می کند.بازی عشق!بهترین چیز باز..
1,361,250 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
FLOWER BY KENZO عطری است با یک قدرت منحصر به فرد، قوی، خالص و احساس برانگیز و رایحه آن طبیعت را به محیط شهری می آورد. این عطر در سال 2000 توسط Alberto Morillas طراحی و در سالهای 2001 و 2003 موفق به کسب fifi awards شد.رایحه اولیه: انگور سیاه- کیالک- رزرایحه میانی: فلفل- چای- پرتقالرایحه ا..
1,524,600 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
FLOWER IN THE AIR تعبیری است از کنزو فلاور قدیمی، با گلهای رها شده در آسمان که کنایه از پخش رایحه گلهای خوشبو در فضا است. این عطر مدرن و شیک سمبل گل بوده و در سال 2013 توسط Alberto Morillas طراحی شد.رایحه اولیه: فلفل صورتی- تمشکرایحه میانی: یاسمن- مگنولیا- رزرایحه اصلی: مشک سفید ..
1,306,800 تومان
KENZO WORLD EDP
ناموجود
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین
جسور... خودجوش... سورپرایز کننده... رنگارنگ... فان، درست مانند روح کنزو!کارول لیم و هامبرتو لئون مدیران هنری کنزو بر این اعتقادند که: تمام چیزهایی که یک چشم می بیند، یک اثر بزرگ از مجموعه است و اشاره به نیروی چشم سوم و مراقبت روحی از جانب نیروهای ماورایی دارد. در واقع این عطر با الهام از زاویه د..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و تند
MADLY OUD KENZO عطری شرقی با رایحه گل های نفیس است که در سال 2013 توسط Alberto Morillas طراحی شد. عطری خاص و تکرار نشدنی که با ترکیب زعفران و عود به شدت مورد پسند خانم های ایرانی می باشد.رایحه اولیه: زعفران- فلفل صورتیرایحه میانی: رز- عود- گل آفتاب گردانرایحه اصلی: عنبر- چرم- وانیل- نعنا..
1,197,900 تومان
نمایش 1 تا 15 از 15 (1 صفحه)
کنزو

درباره کنزو:

کمپانی KENZO در سال 1970 توسط Takada Kenzo ژاپنی در پاریس تاسیس شد. وی قبل از مهاجرت به پاریس در دانشگاه معتبر Bunka Fashion در توکیو به عنوان یکی از اولین دانشجویان مرد در رشته طراحی فشن تحصیل می کرد. KENZO پس از مهاجرت به پاریس اولین بوتیک خود را افتتاح و دنیای Fashion را با طراحی های فرهنگی، طبیعی و رنگارنگ خود دگرگون کرد.

وی در سال 1991 با تولید اولین ادکلن (KENZO POUR HOMME) وارد دنیای عطر و ادکلن شد.