منو
سبد خرید

عطر دیزل

جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی ادکلن دیزل اونلی د بریو: ادکلن دیزل اونلی د بریو-DIESEL ONLY THE BRAVE عطری پرقدرت و فراتر از یک اسم است. عطر دیزل اونلی د بریو با الهام از تتوی RR مخفف نام رنزو روسو موسس کمپانی، بر روی مشت خود، به مناسبت پنجاهمین سالگرد تولد وی طراحی شد. بطری شیشه ای مشت گونه آن بیانگر قدرت..
3,900,000 تومان
ادکلن دیزل اونلی د بریو اکستریم
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی ادکلن دیزل اونلی د بریو اکستریم: ادکلن دیزل اونلی د بریو اکستریم-DIESEL ONLY THE BRAVE EXTREME عطری به مراتب غلیظ، ماندگار و به شدت احساس برانگیز تر از نسخه اصلی اونلی د بریو می باشد. عطری که تداعی کننده یک سفر عمیق داخلی و رایحه قهرمانان قرن بیست و یکم است. ادکلن دیزل ا..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی ادکلن دیزل اونلی د بریو تاتو: ادکلن دیزل اونلی د بریو تاتو-Diesel Only The Brave Tattoo الهام گرفته از خالکوبیها و تتوهای حک شده بروی بدن انسان و همینطور تتوی RR بر روی مشت رنزو روسو موسس کمپانی است. او علاقمند به نگارش و طرح بر روی بدن خود بود به همین دلیل اولین تتوی خود یعنی R.R..
4,000,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تند و تلخ
معرفی ادکلن دیزل اونلی د بریو وایلد: ادکلن دیزل اونلی د بریو وایلد-DIESEL ONLY THE BRAVE WILD نسخه دیگری از مجموعه عطر های اونلی د بریو است که با الهام از مردان شیفته و مجنونی که غرایز اولیه خود را باور دارند، ساخته شد. مردی که برای ایجاد مسیر پیش رو و دفاع از ارزشها و باورهایش مصم..
4,200,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و ملایم
معرفی ادکلن دیزل اونلی د بریو های: ادکلن دیزل اونلی د بریو های-DIESEL ONLY THE BRAVE HIGH نسخه دیگری از مجموعه عطرهای اونلی د بریو می باشد که با الهام از ارتفاع و تجربه Virtual Reality (عینکهای واقعیت مجازی) ساخته شد. شعار ادکلن دیزل اونلی د بریو های این است: "آیا به اندازه کا..
4,200,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تلخ
معرفی ادکلن دیزل اسپیریت آف د بریو: ادکلن دیزل اسپیریت آف د بریو-DIESEL SPIRIT OF THE BRAVE نسخه دیگری از مجموعه عطرهای انلی د بریو است که دارای پیچیدگی و پختگی منحصر به فرد و رایحه‌ای مدرن، بازیگوش و اغواکننده می‌باشد، درست مانند نیمار جونیور فوتبالیست مشهور برزیلی که چهره تبلیغات..
4,000,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تلخ
معرفی ادکلن دیزل اسپیریت آف د بریو اینتنس: ادکلن دیزل اسپیریت آف د بریو اینتنس-DIESEL SPIRIT OF THE BRAVE INTENSE نسخه غلیظ و ماندگارتر عطر اسپیریت آف د بریو است که دارای پیچیدگی و پختگی منحصر به فرد و رایحه ای مدرن، بازیگوش و اغواکننده می باشد، درست مانند نیمار جونیور فوتبالی..
4,400,000 تومان
ادکلن دیزل اونلی د بریو آیرون من
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: تلخ و ملایم
معرفی ادکلن دیزل اونلی د بریو آیرون من: ادکلن دیزل اونلی د بریو آیرون من-DIESEL ONLY THE BRAVE IRON MAN محصول محدود و ویژه شرکت دیزل است که با طراحی بسیار جالب و الهام گرفتن از افسانه آیرون من ساخته شد. همزمان با اکران فیلم ابر قهرمان Ironman 2 در سینماها، دیزل با ال..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: تند و ملایم
معرفی عطر دیزل لاوردوز: عطر دیزل لاوردوز-DIESEL LOVERDOSE یک عطر جذاب و معتاد کننده و مناسب برای خانمهای با احساس، خوش استیل و بازیگوش است که عشق بیشتری از اطرافیانش می خواهد. آیا برای یک عشق افراطی آماده اید؟ ایده بسیار جالبی در انتخاب نام لاوردوز شده و به همین دلیل آنرا بسیا..
3,600,000 تومان
عطر دیزل لاوردوز تاتو
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر دیزل لاوردوز تاتو: عطر دیزل لاوردوز تاتو-DIESEL LOVERDOSE Tattoo عطری شرقی از گلهای معطر، با ترکیبی اغوا کننده بین امیال درونی عطر لاوردوز و قدرت سمبلیک ادکلن اونلی د بریو تاتو مردانه است که از آن یک سلاح قدرتمند و جذاب ساخته است. عطر دیزل لاوردوز تاتو یک جوهره افسون کنند..
0 تومان
عطر دیزل لاوردوز رد کیس
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر دیزل لاوردوز رد کیس: عطر دیزل لاوردوز رد کیس-DIESEL LOVERDOSE Red Kiss تجربه یک شور و عشق مهار نشدنی در شبی رمانتیک و بلند است. آیا برای یک بوسه عاشقانه که قلبتان را تسخیر کند، آماده اید؟ عطر دیزل لاوردوز رد کیس به مانند یک اسلحه اغواکننده و یک داروی مقوی نفسانی، خطرناک است!&n..
0 تومان
ادکلن دیزل پلاس پلاس ماسکولین
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی ادکلن دیزل پلاس پلاس ماسکولین: ادکلن دیزل پلاس پلاس ماسکولین-DIESEL PLUS PLUS عطر چوبی، شرقی و کلاسیک است که طرفداران خاص خودش را دارد. عطر دیزل پلاس پلاس با ترکیب پیچیده و خاص خود عطری منحصر به فرد برای مردانی است که خارج از شهرها زندگی می کنند. عطر دیزل پلاس پلاس مردانه در سا..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و ملایم
معرفی ادکلن دیزل فیول فور لایف مردانه: ادکلن دیزل فیول فور لایف مردانه-DIESEL FUEL FOR LIFE یک اکسیر افسانه ای است که تداعی کننده تصویر چیزی مانند منبع انرژی، سوخت و اشتیاق برای زندگی می باشد. این احساسات ترکیب شده با شهوت انگیزی و دلفریبی، همان چیزی است که ما را دوباره متولد می کند. اد..
3,300,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی ادکلن دیزل فیول فور لایف لئو مردانه: ادکلن دیزل فیول فور لایف لئو مردانه-DIESEL FUEL FOR LIFE L'EAU FOR HIM نسخه خنک و تابستانی مجموعه عطرهای فیول فور لایف می باشد. ادکلن دیزل فیول فور لایف لئو مردانه عطری روح بخش و شاداب که به مراتب تازه تر، پرانرژی تر و پاک تر از نسخه ی اصلی آن ..
4,400,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: تند و ملایم
معرفی عطر دیزل فیول فور لایف زنانه: عطر دیزل فیول فور لایف زنانه-DIESEL FUEL FOR LIFE عطری پر انرژی و جوان پسند است که همراه با نسخه مردانه فیول فور لایف در همان بطری قمقمه ای عرضه شد. ادکلن دیزل فیول فور لایف زنانه عطری احساس برانگیز و مرموز و دارای اکسیر پر نعمتی است که تشنه ای ر..
4,700,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر دیزل فیول فور لایف آنلیمیتد: عطر دیزل فیول فور لایف آنلیمیتد-DIESEL FUEL for LIFE Unlimited عطری خاص و منحصر به فرد و نسخه دیگری از مجموعه عطرهای فیول فور لایف با رایحه گلها و میوه های تازه است که بصورت محدود تولید می شود. رایحه عطر دیزل فیول فور لایف آنلیمیتد تجسمی از زن..
5,300,000 تومان
ادکلن دیزل فیول فور لایف دنیم کالکشن مردانه
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی ادکلن دیزل فیول فور لایف دنیم کالکشن مردانه: ادکلن دیزل فیول فور لایف دنیم کالکشن مردانه-DIESEL FUEL FOR LIFE DENIM COLLECTION POUR HOMME نسخه دیگری از سری عطرهای محبوب Fuel for Life است که مخصوص تابستان طراحی شد. دیزل فیول فور لایف دنیم کالکشن مطابق با سنت برند، الهام گ..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی ادکلن دیزل فیول فور لایف دنیم کالکشن زنانه: ادکلن دیزل فیول فور لایف دنیم کالکشن زنانه-DIESEL FUEL FOR LIFE DENIM COLLECTION POUR FEMME نسخه دیگری از سری عطرهای محبوب Fuel for Life است که مخصوص تابستان طراحی شد. دیزل فیول فور لایف دنیم کالکشن مطابق با سنت برند، الهام گرف..
4,700,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تلخ و ملایم
معرفی ادکلن دیزل بد: ادکلن دیزل بد-DIESEL BAD عطری جسور، پیچیده و اعتیادآور است. دیزل بد ظاهرا اولین عطری است که با ترکیب خاویار و تنباکو ساخته شده که به نوعی آن را منحصر به فرد کرده و به عنوان "بازی اغواگری" شناخته می شود. عطر دیزل بد با هجوم هیجان انگیز نت های مرکبات و ادویه های ..
3,600,000 تومان
عطر دیزل بد اینتنس
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تلخ
معرفی عطر دیزل بد اینتنس: عطر دیزل بد اینتنس-DIESEL BAD INTENSE نسخه غلیظ و پرقدرت و همچنین برداشتی گرم، آتشین و تند و تیز تر از ادکلن دیزل بد ادوتوالت می باشد. دیزل بد اینتنس مانند نسخه قبلی، آکوردهای مست کننده تنباکو و خاویار را در هم می آمیزد تا یک امضای غیرمنتظره ایجاد کند. عطری اعت..
0 تومان
ادکلن دیزل دی
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی ادکلن دیزل دی: ادکلن دیزل دی-DIESEL D جایگزینی برای روح درونی است که برای آینده ای بهتر طراحی شده و به اندازه یک شلوار جین، فراگیر می باشد. دیزل دی تعبیر حس بویایی از یک شلوار جین راحت است که به همه اعتماد به نفس و آزادی عمل برای تغییر می دهد. فرقی نمی کند جنسیت یا منشا ..
0 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر دیزل دی رد: عطر دیزل دی رد-DIESEL D RED با تکیه بر موفقیت نسخه اصلی دیزل دی طراحی شد که نمادی از رنگ قرمز نمادین این برند است. دیزل دی رد تعبیر حس بویایی از یک شلوار جین راحت است که به همه اعتماد به نفس و آزادی عمل برای تغییر می دهد. فرقی نمی کند جنسیت یا منشا آن چیس..
0 تومان
نمایش 1 تا 22 از 22 (1 صفحه)
دیزل

درباره عطر دیزل:

دیزل یک برند پوشاک ایتالیایی است که توسط رنزو روسو در سال 1978 تأسیس شد. این شرکت بیشتر به خاطر مجموعه پوشاک جین خود شناخته می شود و خطوط لباس و لوازم جانبی آن کاملاً برای مصرف کنندگان جوان طراحی شده است. خط تولید عطر دیزل بطور رسمی وقتی آغاز شد که در سال 2006 قرارداد همکاری بین دیزل و شرکت لورآل برای تولید عطرهای این برند امضا شد اما اولین عطر این برند، یک عطر یونیسکس به نام دیزل بود که در سال 1996 تولید شد.

 

 

بهترین و پرفروش ترین های عطر دیزل مردانه:

  • ادکلن دیزل اونلی د بریو: عطری پرقدرت و فراتر از یک اسم است. عطر دیزل اونلی د بریو با الهام از تتوی RR مخفف نام رنزو روسو موسس کمپانی، بر روی مشت خود، به مناسبت پنجاهمین سالگرد تولد وی طراحی شد.
  • ادکلن دیزل فیول فور لایف مردانه: یک اکسیر افسانه ای است که تداعی کننده تصویر چیزی مانند منبع انرژی، سوخت و اشتیاق برای زندگی می باشد. این احساسات ترکیب شده با شهوت انگیزی و دلفریبی، همان چیزی است که ما را دوباره متولد می کند.

بهترین و پرفروش ترین های عطر دیزل زنانه:

  • عطر دیزل لاوردوز: یک عطر جذاب و معتاد کننده و مناسب برای خانمهای با احساس، خوش استیل و بازیگوش است که عشق بیشتری از اطرافیانش می خواهد. آیا برای یک عشق افراطی آماده اید؟ ایده بسیار جالبی در انتخاب نام لاوردوز شده و به همین دلیل آنرا بسیار لایق و محبوب کرده است.
  • عطر دیزل فیول فور لایف زنانه: عطری پر انرژی و جوان پسند است که همراه با نسخه مردانه فیول فور لایف در همان بطری قمقمه ای عرضه شد. ادکلن دیزل فیول فور لایف زنانه عطری احساس برانگیز و مرموز و دارای اکسیر پر نعمتی است که تشنه ای را مست و سیراب می کند و احساس زنده بودن و زندگی سرشار از جذابیت و شور و شوق به انسان می دهد.

قیمت عطر دیزل:

قیمت ادکلن های دیزل بطور کلی در رنج متوسط رو به بالایی قرار دارند، چراکه دیزل یک برند لوکس است که محصولات خود را از مواد درجه یک با استفاده از برترین طراحان عطر توسط کمپانی لورآل تولید می کند. عطر دیزل جزء عطرهای درجه یک و محبوب قرار دارد و در عین حال با قیمت نسبتا مناسبش طرفداران بسیاری در سراسر دنیا جذب کرده است.

تاریخچه برند دیزل (عطر دیزل):

رنزو روسو برند دیزل را با هدف ایجاد یک خانه مد که پیشرو باشد و جایگاه خاص خود را در این صنعت ایجاد کند، تأسیس کرد. بخش عظیمی از موفقیت این شرکت در 20 سال اول فعالیت، به مدیریت خلاقانه ویلبرت داس نسبت داده می شود. داس که تازه از مدرسه مد فارغ التحصیل شده بود، در ابتدا برای طراحی مجموعه مردانه استخدام شد، اما به سرعت در دیزل به رتبه های بالاتری دست یافت و در سال 1993 به عنوان مدیر خلاق کمپانی انتخاب شد. چشم انداز داس، استراتژی های مد و بازاریابی بین المللی را برای نزدیک به 20 سال هدایت کرد. در این مدت، دیزل چندین خط تولید جدید راه اندازی کرد: دیزل بلک گلد (کالاهای لوکس معمولی)، پوشاک کودکان، عینک، لباس زیر زنانه، کیف، کتانی، ساعت، لوازم جانبی و در نهایت عطر و ادکلن.

موسس دیزل:

Renzo Rosso در سال 1955 در ایتالیا متولد شد. او در پانزده سالگی شروع به دوخت شلوار جین روی چرخ خیاطی مادرش کرد. شلواری که خودش آن را می پوشید و به دوستانش به قیمت 3500 لیر می فروخت. او بعداً در یک دبیرستان تولید پارچه صنعتی در پادوآ تحصیل کرد. در سال 1976 روسو شروع به کار برای تولید کننده لباس به نام Moltex کرد که متعلق به آدریانو گلدشمید بود. او پس از دو سال کار با این شرکت، از وام پدرش برای خرید سهام 40 درصدی شرکت استفاده کرد و نام آن را به دیزل تغییر داد و شلوار جین را با نام تجاری دیزل به بازار عرضه کرد. از او به عنوان "نابغه جین" یاد می شود.

تاسیس کمپانی دیزل:

DIESEL در سال 1978 توسط Renzo Rosso ایتالیایی به همراه شریک تجاریش آدریانو گلدشمید تاسیس شد و نام دیزل را برای اینکه درک آن آسان بود و در سراسر جهان یکسان تلفظ می شد، انتخاب کرد. دیزل در ابتدا پوشاک جین تولید می کرد. رنزو در سال 91 تجارتش را بین المللی کرد و در سال 96 شعبه ای در نیویورک تاسیس نمود. وی بر این عقیده بود که مارکتینگ را از آمریکاییها، خلاقیت را از ایتالیاییها و نظم را از آلمانیها باید آموخت. روسو در سال 1985 سهم گلدشمید را در نام تجاری دیزل به مبلغ 500 هزار دلار خریداری کرد و تنها مالک شرکت شد. دیزل اولین کمپین تبلیغاتی "برای زندگی موفق" خود را در سال 1991 راه انداخت و بلافاصله بخاطر بازاریابی نوآورانه به شهرت رسید. اولین فروشگاه های شاخص این برند، در نیویورک، رم و لندن، در سال 1996 افتتاح شدند. در سال 2000، دیزل، Staff International، تولید کننده و توزیع کننده ایتالیایی لیبل های بین المللی را خریداری کرد.

دیزل به دلیل رویکرد نوآورانه خود در بازاریابی شناخته شده است. این شرکت اولین برندی است که لباس های خود را از طریق بازی های ویدیویی به بازار عرضه می کند. محصولات دیزل بعضا از طریق شبکه اجتماعی بازی پلی استیشن به فروش می رسید.

روسو، در سال 2002 شروع به خرید شرکت‌های مد دیگری تحت شرکت مادر "Only The Brave" کرد که دیزل نیز زیر نظر آن قرار گرفت. شرکت های خریداری شده توسط اونلی د بریو شامل Maison Martin Margiela ،Viktor & Rolf ،Marni و شرکت صدور مجوز Staff International بودند. در سال 2005 دیزل کتاب "پنجاه" را در پنجاهمین سالگرد تولد روسو منتشر کرد، تاریخچه ای مصور از این شرکت، با تیراژ ده هزار نسخه که مورد استقبال فراوان قرار گرفت.

خط تولید عطر دیزل:

اولین عطر دیزل، با رایحه ای یونیسکس که به سادگی "دیزل" نام داشت در سال 1996 با مشارکت Marbert عرضه شد. دیزل قبل از امضای قرارداد با لورآل در سال 2006، چندین عطر پرطرفدار را با Marbert روانه بازار کرد. اولین عطر دیزل بعد از همکاری با لورآل، دیزل فیول فور لایف بود که در سال 2007 ساخته شد. عطرهای دیزل مانند سایر محصولات خود، بازار جوان را مورد توجه قرار داده که به دلیل بسته بندی غیرمعمول خود که بعضا مانند یک مشت است، قابل توجه هستند. دیزل تاکنون بیش از 45 عطر تولید کرده که از محبوب ترین عطرهای آن به 2 مجموعه عطر دیزل اونلی د بریو و دیزل فیول فور لایف می توان اشاره کرد.