منو
سبد خرید

عطر تیزیانا ترنزی

جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر تیزیانا ترنزی کیرکه: عطر تیزیانا ترنزی کیرکه-Tiziana Trenzi Kirke یک عطر یونیسکس و بسیار با کیفیت است که از زیبایی و شگفتی های روم باستان الهام گرفته است. در جنوب روم مکانی مسحور شده وجود دارد که اکنون به یک پارک طبیعی تبدیل شده و دارای چشم اندازهای غنی است که نفس بازدیدکنندگان را ..
7,500,000 تومان 6,700,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر تیزیانا ترنزی اوراین: عطر تیزیانا ترنزی اوراین-Tiziana Trenzi Orion یک عطر یونیسکس و بسیار با کیفیت است که از صورت فلکی Orion که مجموعه ای از برجسته‌ترین ستارگان قابل مشاهده در زمستان در نیمکره شمالی است، ساخته شد. پائولو می گوید: در طول روزهای گرم و آفتابی..
8,800,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر تیزیانا ترنزی اندرومدا: عطر تیزیانا ترنزی اندرومدا-Tiziana Trenzi Andromeda یک عطر یونیسکس و بسیار با کیفیت است که از کوه‌های خاموشی که رازهای ماوراء طبیعی اندرومدا را پنهان می‌کند، الهام می‌گیرد. تیزیانا ترنزی اندرومدا یک عطر مسحورکننده و هیپنوتیزم‌کننده دارای دسته‌ای از..
8,800,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: گرم و تلخ و شیرین
معرفی عطر تیزیانا ترنزی اورسا: عطر تیزیانا ترنزی اورسا-Tiziana Trenzi Ursa از دهکده‌های زیبای مشرف به آب، جوهر جادویی و پیچیده در عطری از زمین و ریشه‌ها، مانند آب‌های آرام دریاچه کومو، الهام گرفته است. داستان تیزیانا ترنزی اورسا از اطراف دریاچه کومو در شمال ایتالیا آغاز می‌شود. آبی ..
8,800,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر تیزیانا ترنزی کاس: عطر تیزیانا ترنزی کاس-Tiziana Trenzi Cas عطری چوبی و ادویه‌ای است که با الهام از یکی از مشهورترین ستاره‌های Cassiopea راه‌اندازی شد. تیزیانا ترنزی کاس با طراحی سبک منتسب به اجرام آسمانی در مجموعه صورت فلکی ماه هماهنگ است. همچنین دارای ساختار بویایی درخش..
13,000,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: گرم و ملایم
معرفی عطر تیزیانا ترنزی کاف: عطر تیزیانا ترنزی کاف-Tiziana Trenzi Kaff یک رایحه گلدار چرمی-چوبی است که با به تصویر کشیدن رمز و راز ستاره همنام خود در صورت فلکی Cassiopea عرضد شد. تیزیانا ترنزی کاف با ترکیبی هیپنوتیزم کننده، سفری در امتداد سرگیجه احساسی با یک جفت غیرمعمول ..
17,000,000 تومان
نمایش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)
تیزیانا ترنزی