منو
سبد خرید

عطر کارون

POUR UN HOMME DE CARON EDT
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: تلخ و ملایم
POUR UN HOMME عطر مردانه کلاسیک و ماندگار کمپانی کارون که در سال 1934 توسط Ernest Daltroff طراحی شد. این محصول بی رقیب که از بهترین مواد گیاهی تشکیل شده سالها با همان کیفیت و قدرت همیشگی تولید می شود این در حالی است که دنیای امروز دائما در حال تغییر است.رایحه اولیه: اسطوخودوسرایحه میانی: وان..
0 تومان
POUR UN HOMME DE CARON SPORT EDT
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
کمپانی کارون در سال 2015 نسخه اسپرت عطر محبوب و بسیار قدیمی و خاطره انگیز پورانوم را روانه بازار کرد. POUR UN HOMME SPORT عطری به مراتب امروزی تر و شاداب تر از نسخه اصلی بوده که توسط William Fraysse طراحی شد.رایحه اولیه: اسطوخودوس- گل شاه پسند- پرتقال ایتالیایی- گریپ فروت- مرکباترایحه میانی:..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تلخ
yatagan یادبودی است از شمشیر بران که شما را به ماجراجویی های سوارکاران عثمانی دعوت می کند. yatagan عطری عجیب و غریب، مرموز و پر حرف و حدیث است که یادآور رایحه شرقی و سرنوشت ماجراجویان است. این عطر احساس برانگیز و ماندگار از چوبهای شرقی نادر که در خانه ی هندوها برای قرن ها بعنوان بخور استفاده می شد، ..
1,700,000 تومان
نمایش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)
کارون

درباره کارون:

CARON کمپانی عطر سازی فرانسوی بسیار با قدمت است که در سال 1904 توسط Ernest Daltroff تاسیس شد. وی هیچ تخصص حرفه ای درباره عطرسازی نداشت اما استعداد و علاقه شدیدی به این صنعت داشت که توسط مادرش بخاطر حس بویایی بالای وی کشف شد. Daltroff قصد داشت یکی از ماندگارترین کمپانی های تاریخ صنعت عطر سازی را ایجاد کند و در اولین گام طراح و خیاط سابق Felicie Wanpouille را بعنوان مشاور هنری استخدام کرد. Wanpouille در ساخت بطریها و بسته بندی نظارت می کرد و نقش بسزایی در موفقیت این کمپانی داشت. Narcisse Noir اولین محصول CARON بود که در سال 1911 طراحی و تولید شد. با آغاز جنگ جهانی دوم و حمله نازیها Daltroff که یک یهودی بود به آمریکا فرار کرد و تا پایان عمر خود در آنجا مشغول زندگی شد و Wanpouille امور کمپانی را در دست گرفت. Patrick Ales در سال 1998 کمپانی را خریداری کرد و در حال حاضر Romain Ales مدیریت کارون را برعهده دارد.