منو
سبد خرید

عطر ناتیکا

جنسیت: مردانه رایحه: خنک و ملایم
معرفی ادکلن ناتیکا ویاژ:ادکلن ناتیکا ویاژ-NAUTICA VOYAGE عطری با رایحه نسیم خنک، تازه و نمکی دریا است که بوی گیاهان ساحلی و چوب را با خود به همراه دارد و غریزه مردان را برای سنجش قدرت خود با طبیعت وحشی بیدار می کند. مردان پویا و در عین حال رمانتیکی که طبق قوانین و اصول خود زندگی می کنند و ه..
1,155,000 تومان
نمایش 1 تا 1 از 1 (1 صفحه)
ناتیکا

تاریخچه برند ناتیکا ( عطر ناتیکا):
ناتیکا یک برند سبک زندگی آمریکایی برای مردان، زنان و کودکان است که در سال 1983 توسط دیوید چو تاسیس شد. دیوید که یک طراح لباس بود کارش را فقط با طراحی 6 لباس آغاز کرد و رفته رفته به یک مارک معروف سبک زندگی جهانی با بیش از 35 کتگوری محصول در بیش از 65 کشور دنیا تبدیل کرد. طراحی های دیوید چو الهام گرفته از دریا در تاثیرگذاری در استایل روزمره مردم سراسر جهان است. نام ناتیکا نیز بر همین اساس که در زبان ایتالیایی به معنای دریانوردی، در زبان لاتین به معنی ملوانان و در زبان یونانی به معنای نیروی دریایی است، برگرفته شده است. ناتیکا علاوه بر پوشاک محصولاتی چون: لوازم خانگی، لباس ورزشی، لوازم جانبی، ساعت و عطر و ادکلن را نیز تولید می کند. 
ناتیکا در سال 1992 با همکاری Coty اولید عطر خود را روانه بازار کرد. بسته بندی و رایحه اغلب عطرهای ناتیکا به رنگ آبی و برگرفته از رایحه های دریایی است.