منو
سبد خرید

عطر آنتونیو باندراس

جنسیت: مردانه رایحه: خنک
معرفی ادکلن آنتونیو باندراس بلو سداکشن مردانه: ادکلن آنتونیو باندراس بلو سداکشن مردانه-ANTONIO BANDERAS BLUE SEDUCTION FOR MEN عطر مدرن و خوش استایلی است که به قول طراحش که می گوید: "بخشی از من و فرهنگ من را بدوش می کشد." ادکلن آنتونیو باندراس بلو سداکشن مردانه برای مردان 25 تا 35 ..
1,700,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی ادکلن آنتونیو باندراس بلو سداکشن زنانه: ادکلن آنتونیو باندراس بلو سداکشن زنانه-ANTONIO BANDERAS BLUE SEDUCTION FOR WOMEN حاصل نتیجه موفق نسخه مردانه این عطر است که مطابق با مد روز عرضه شد. ادکلن آنتونیو باندراس بلو سداکشن زنانه با بطری لاجوردی زیبایش الهام گرفته از رسیدن به ی..
1,700,000 تومان
ادکلن آنتونیو باندراس کوکتل سداکشن بلو مردانه
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی ادکلن آنتونیو باندراس کوکتل سداکشن بلو مردانه: ادکلن آنتونیو باندراس کوکتل سداکشن بلو مردانه-ANTONIO BANDERAS COCKTAIL SEDUCTION BLUE MEN عطری شاداب و باطراوت که مانند یک نوشیدنی خنک و خوشمزه در روزهای گرم تابستان است. رایحه نشاط آور ادکلن کوکتل سداکشن بلو مردانه با ترکیبی از هندوانه، ..
0 تومان
ادکلن آنتونیو باندراس کوکتل سداکشن بلو زنانه
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی ادکلن آنتونیو باندراس کوکتل سداکشن بلو زنانه: ادکلن آنتونیو باندراس کوکتل سداکشن بلو زنانه-ANTONIO BANDERAS COCKTAIL SEDUCTION BLUE WOMEN عطری شاداب و باطراوت که مانند یک نوشیدنی خنک و خوشمزه در روزهای گرم تابستان است. رایحه نشاط آور ادکلن کوکتل سداکشن بلو زنانه با ترکیبی از فلفل ..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تند و ملایم
معرفی ادکلن آنتونیو باندراس کینگ آف سداکشن: ادکلن آنتونیو باندراس کینگ آف سداکشن-ANTONIO BANDERAS KING of SEDUCTION عطری چوبی که به سلطان جذابیت شهره است و مخصوص مردانی است که می خواهند کانون توجه اطرافیان قرار گیرند. با این عطر منحصر به فرد وارد دنیای فریبنده پادشاه اغوا شوید..
1,700,000 تومان
ادکلن آنتونیو باندراس کویین آف سداکشن
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و ملایم
معرفی ادکلن آنتونیو باندراس کویین آف سداکشن: ادکلن آنتونیو باندراس کویین آف سداکشن-ANTONIO BANDERAS QUEEN of SEDUCTION عطری گلی که به ملکه جذابیت شهره است و مخصوص زنانی است که می خواهند کانون توجه اطرافیان قرار گیرند. عطری که حس و حال همه جانبه ملکه اغواگری را تراوش می کند. اد..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی ادکلن آنتونیو باندراس کینگ آف سداکشن ابسولوت: ادکلن آنتونیو باندراس کینگ آف سداکشن ابسولوت-ANTONIO BANDERAS KING of SEDUCTION ABSOLUTE نسخه پرقدرت و غلیظ تر ادکلن کینگ آف سداکشن و جسورانه ترین اعمال اغواگری که در یک عطر ثبت شده است. آنتونیو باندراس کینگ آف سداکشن ابسولوت..
1,900,000 تومان
ادکلن آنتونیو باندراس کویین آف سداکشن ابسولوت
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی ادکلن آنتونیو باندراس کویین آف سداکشن ابسولوت: ادکلن آنتونیو باندراس کویین آف سداکشن ابسولوت-ANTONIO BANDERAS QUEEN of SEDUCTION ABSOLUTE عطری با جسارت و اغواکننده، مخصوص زنان جذاب و دلفریبی است که همواره می خواهند کانون توجه دیگران قرار بگیرند. ترکیب عطر آنتونیو باندراس..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تلخ و ملایم
معرفی ادکلن آنتونیو باندراس د سکرت: ادکلن آنتونیو باندراس د سکرت-ANTONIO BANDERAS THE SECRET عطری شرقی با رایحه ای رازآلود و مرموز که بطری شبیه به قفل آن نمادی از معمایی جادویی و پر رمز و راز است. ادکلن آنتونیو باندراس سکرت مردانه با تمام پیچیدگی هایش رایحه عام پسندی داشته و م..
1,700,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین
معرفی ادکلن آنتونیو باندراس هر سکرت: ادکلن آنتونیو باندراس هر سکرت-ANTONIO BANDERAS Her Secret با الهام از رازهای کوچک و جذاب زنانه که ماورای زمان هستند، ساخته شد. ادکلن آنتونیو باندراس هر سکرت عطری اغوا کننده و رازآلود و با یک ترکیب پیچیده می باشد. عطری فراموش نشدنی و مجذوب کننده ..
1,900,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی ادکلن آنتونیو باندراس د گلدن سکرت: ادکلن آنتونیو باندراس د گلدن سکرت-ANTONIO BANDERAS THE GOLDEN SECRET نسخه متفاوت، قدرتمند و اغواکننده تر ادکلن د سکرت می باشد. قفل و زنجیر روی جعبه و همینطور رنگ و اسم عطر آنتونیو باندراس د گلدن سکرت را می توان الهام گرفته از کالای ارزش..
1,700,000 تومان
ادکلن آنتونیو باندراس هر گلدن سکرت
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی ادکلن آنتونیو باندراس هر گلدن سکرت: ادکلن آنتونیو باندراس هر گلدن سکرت-ANTONIO BANDERAS Her Golden Secret نسخه متفاوت، قدرتمند و اغواکننده تر ادکلن هر سکرت می باشد. قفل و زنجیر روی جعبه و همینطور رنگ و اسم عطر آنتونیو باندراس هر گلدن سکرت را می توان الهام ..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی ادکلن آنتونیو باندراس د سکرت گیم: ادکلن آنتونیو باندراس د سکرت گیم-ANTONIO BANDERAS THE SECRET GAME نسخه دیگری از مجموعه عطرهای آنتونیو باندراس سکرت است که با الهام از بازی هیجان انگیز پوکر ساخته شد. ادکلن آنتونیو باندراس سکرت گیم مردانه عطری پیچیده، مرموز و اغواکننده است که به مر..
2,100,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی ادکلن آنتونیو باندراس هر سکرت گیم: ادکلن آنتونیو باندراس هر سکرت گیم-ANTONIO BANDERAS Her Secret GAME نسخه دیگری از مجموعه عطرهای آنتونیو باندراس سکرت است که با الهام از بازی هیجان انگیز پوکر ساخته شد. ادکلن آنتونیو باندراس سکرت گیم زنانه عطری پیچیده، مرموز و اغواکننده است که..
2,100,000 تومان
ادکلن آنتونیو باندراس د سکرت نایت
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تلخ
معرفی ادکلن آنتونیو باندراس د سکرت نایت: ادکلن آنتونیو باندراس د سکرت نایت-ANTONIO BANDERAS THE SECRET NIGHT محصول دیگری از مجموعه خانواده آنتونیو باندراس سکرت است که به همراه نسخه زنانه اش مخصوص استفاده زوج ها در میهمانی ها و پارتی های شبانه می باشد. ادکلن آنتونیو باندراس سکرت نایت مرد..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی ادکلن آنتونیو باندراس هر سکرت نایت: ادکلن آنتونیو باندراس هر سکرت نایت-ANTONIO BANDERAS Her Secret NIGHT محصول دیگری از مجموعه خانواده آنتونیو باندراس سکرت است که به همراه نسخه مردانه اش مخصوص استفاده زوج ها در میهمانی ها و پارتی های شبانه می باشد. ادکلن آنتونیو بان..
2,100,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و ملایم
معرفی ادکلن آنتونیو باندراس د سکرت تمپتیشن: ادکلن آنتونیو باندراس د سکرت تمپتیشن-ANTONIO BANDERAS THE SECRET TEMPTATION عطر فریبنده و اغواکننده ای که هر شخصی را به خود جلب می کند. با این عطر جرأت کنید تسلیم وسوسه شوید! ادکلن آنتونیو باندراس سکرت تمپتیشن مردانه به عنوان رایحه ای چوبی شنا..
2,100,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی ادکلن آنتونیو باندراس هر سکرت تمپتیشن: ادکلن آنتونیو باندراس هر سکرت تمپتیشن-ANTONIO BANDERAS Her Secret TEMPTATION عطر فریبنده و اغواکننده‌ای که هر شخصی را به خود جلب می‌کند. با هر سکرت تمپتیشن جرأت کنید تسلیم وسوسه شوید! ادکلن آنتونیو باندراس سکرت تمپتیشن زنانه به عنوا..
2,100,000 تومان
ادکلن آنتونیو باندراس پاور آف سداکشن
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تلخ
معرفی ادکلن آنتونیو باندراس پاور آف سداکشن: ادکلن آنتونیو باندراس پاور آف سداکشن-ANTONIO BANDERAS POWER OF SEDUCTION نمایش قدرت اغواگری در مردان است. مردانی که می خواهند قدرتمند، استوار، باصلابت و با اعتماد به نفس به نظر بیایند و در هر مجلسی کانون توجه دیگران باشند. در بازی اغواگری باید برای برند..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین
معرفی ادکلن آنتونیو باندراس هر سکرت دیزایر: ادکلن آنتونیو باندراس هر سکرت دیزایر-ANTONIO BANDERAS Her Secret DESIRE عطری است که اغواکننده ترین امیال و خواسته های شما را برآورده می کند. عطر آنتونیو باندراس هر سکرت دیزایر با نت های ترنج و تمشک آغاز می شود و در قلب یک دسته گل لطیف که شامل بهار ..
2,100,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تلخ
معرفی ادکلن آنتونیو باندراس سداکشن این بلک: ادکلن آنتونیو باندراس سداکشن این بلک-ANTONIO BANDERAS SEDUCTION In BLACK بیانگر یک مرد جذاب در یک دست لباس تیره است! ادکلن آنتونیو باندراس سداکشن این بلک مخصوص مردان جذاب، خوش پوش و کلاسیک تولید شد. با این عطر صمیمی و شخصی،..
1,700,000 تومان
ادکلن آنتونیو باندراس کویین آف سداکشن ابسولوت دیوا
تماس بگیرید
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و ملایم
معرفی ادکلن آنتونیو باندراس کویین آف سداکشن ابسولوت دیوا: ادکلن آنتونیو باندراس کویین آف سداکشن ابسولوت دیوا-ANTONIO BANDERAS QUEEN of SEDUCTION ABSOLUTE DIVA نسخه پرقدرت و غلیظ تر ادکلن کویین آف سداکشن و جسورانه ترین اعمال اغواگری که در یک عطر ثبت شده است. آنتونیو باندراس کوی..
0 تومان
ادکلن آنتونیو باندراس آنتونیو
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: تند و ملایم
معرفی ادکلن آنتونیو باندراس آنتونیو: ادکلن آنتونیو باندراس آنتونیو-ANTONIO BANDERAS ANTONIO عطری چوبی و ادویه ای با رایحه خاص و منحصر به فرد است که با الهام از شخصیت Antonio Banderas ساخته شد. ادکلن آنتونیو باندراس آنتونیو با رایحه لیمو، صنوبر و فلفل، تند و تا حدودی خنک و تلخ آغاز می شود که ..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین
معرفی عطر آنتونیو باندراس د آیکون زنانه: عطر آنتونیو باندراس د آیکون زنانه-ANTONIO BANDERAS THE ICON FOR WOMEN دارای یک اکسیر گل خیره کننده و عطر زنی است که از بدیهیات فرار می کند. آنتونیو باندراس د آیکون زنانه یک عطر پیچیده و محصور کننده است که برای همیشه در حافظه شما باقی می ماند. بان..
0 تومان
نمایش 1 تا 24 از 27 (2 صفحه)
آنتونیو باندراس

تاریخچه عطر آنتونیو باندراس:

ANTONIO BANDERAS بازیگر، کارگردان و تهیه کننده اسپانیایی در سال 1960 در مالاگا اسپانیا متولد شد. وی در کودکی علاقه شدیدی به فوتبالیست شدن داشت اما با شکستن پایش آرزوهای وی نیز از دست رفت. باندراس به مدرسه هنر رفت و آنجا مشغول نوشتن و بازی تئاتر شد. سپس در دانشکده هنر دراماتیک ادامه تحصیل داد و همزمان به اجرای نمایشهای خیابانی مشغول شد. وی رفته رفته وارد تلویزیون و سینمای اسپانیا و سپس هالیوود و مبدل به فرد مشهوری در دنیای سینما شد. آنتونیو باندراس نیز مانند افراد مشهور دیگر از دنیای بیزینس عقب نماند، که یکی از آنها صنعت عطرسازی است. آنتونیو باندراس در سال 1997 با همکاری کمپانی Puig برند خود را (ANTONIO BANDERAS) را تاسیس و اولین عطر خود را با نام DIAVOLO for Men و دو سال بعد نسخه زنانه اش را تولید کرد که در سال 2000 برنده جایزه fifi شد. آنتونیو باندراس در سالهای 2002، 2004، 2005 و 2007 نیز برای عطرهای بعدی موفق به کسب جایزه fifi شد.

بهترین و پرفروش ترین های عطر آنتونیو باندراس مردانه:

  • ادکلن آنتونیو باندراس بلو سداکشن مردانه: عطر مدرن و خوش استایلی است که به قول طراحش که می گوید: "بخشی از من و فرهنگ من را بدوش می کشد." ادکلن آنتونیو باندراس بلو سداکشن مردانه برای مردان 25 تا 35 ساله ساخته شد.
  • ادکلن آنتونیو باندراس د سکرت: عطری شرقی با رایحه ای رازآلود و مرموز که بطری شبیه به قفل آن نمادی از معمایی جادویی و پر رمز و راز است. ادکلن آنتونیو باندراس سکرت مردانه با تمام پیچیدگی هایش رایحه عام پسندی داشته و مخصوص مردان زیرک و مرموز می باشد.

بهترین و پرفروش ترین های عطر آنتونیو باندراس زنانه:

  • ادکلن آنتونیو باندراس بلو سداکشن زنانه: حاصل نتیجه موفق نسخه مردانه این عطر است که مطابق با مد روز عرضه شد. ادکلن آنتونیو باندراس بلو سداکشن زنانه با بطری لاجوردی زیبایش الهام گرفته از رسیدن به یک تعادل و انعکاسی از آب و نور است.
  • ادکلن آنتونیو باندراس هر سکرت: با الهام از رازهای کوچک و جذاب زنانه که ماورای زمان هستند، ساخته شد. ادکلن آنتونیو باندراس هر سکرت عطری اغوا کننده و رازآلود و با یک ترکیب پیچیده می باشد. عطری فراموش نشدنی و مجذوب کننده که از آن با نام معجون جادویی یاد می شود.

قیمت عطر آنتونیو باندراس:

قیمت ادکلن های آنتونیو باندراس بطور کلی در رنج متوسط رو به ارزان قیمت قرار دارند و همواره یکی از دلایل موفقیت این برند قیمت مناسب محصولاتش است که این اجازه را به مشتریانش می دهد که پس از اتمام عطرشان، مجدد آن را خریداری کنند. 

درباره آنتونیو باندراس:

خوزه آنتونیو دومینگوئز باندراس که برای طرفداران فیلم بین المللی بیشتر با نام آنتونیو باندراس شناخته می شود، بازیگر، کارگردان، تهیه کننده فیلم و خواننده اسپانیایی که متولد 1960 در مالاگا اسپانیا است. پدرش خوزه دومینگز یک پلیس در گارد مدنی اسپانیا و مادرش، دونا آنا باندراس گالیگو، معلم مدرسه بود. او می خواست به طور حرفه ای فوتبال بازی کند و با بازی برای تیم مدرسه اش تا سن 14 سالگی موفقیت های زیادی کسب کرد، البته رویای او با شکستگی پایش به پایان رسید. در آن زمان با دیدن صحنه نمایش «مو» به تئاتر علاقه پیدا کرد و تحصیلات بازیگری خود را در مدرسه هنرهای دراماتیک مالاگا آغاز و اولین بازیگری خود را در یک تئاتر کوچک در مالاگا انجام داد. او توسط پلیس اسپانیا برای بازی در نمایشنامه ای از برتولت برشت، به دلیل سانسور سیاسی تحت حکومت ژنرال فرانسیسکو فرانکو دستگیر شد. باندراس یک شب کامل را در پاسگاه پلیس گذراند، او سه یا چهار مورد دستگیری از این دست داشت در حالیکه با یک گروه تئاتر کوچک کار می کرد که در سراسر اسپانیا تور برپا می کرد و در تئاترهای شهرهای کوچک و در خیابان اجرا می کرد. آنتونیو باندراس در نهایت چشم پدرو آلمودوار کارگردان اسطوره‌ای اسپانیایی را به خود جلب کرد. آلمودوار این بازیگر جوان را که در آن زمان فقط 22 سال داشت در اولین فیلم خود "Labyrinth of Passion" انتخاب کرد. این زوج در دهه 1980 روی مجموعه‌ای از فیلم‌های موفق کار می‌کردند که هر دو را در مسیر ستاره شدن بین‌المللی قرار می‌دادند. آنها در سال 2011 برای فیلم "The Skin I Live In" مجدد همکاری کردند.

رفته رفته این بازیگر جوان خوش تیپ و با استعداد توجه هالیوود را به خود جلب کرد و اولین فیلم آمریکایی خود را در سال 1992 با بازی در فیلم "The Mambo Kings" انجام داد. بازی موفقیت‌آمیز او در نقش شریک زندگی تام هنکس در "Philadelphia" در سال 1993، آثار او را به مخاطبان آمریکایی بیشتر معرفی کرد و به او کمک کرد نقش‌های آینده را ایفا کند که او را در کنار ستاره‌های مطرح هالیوود مانند تام کروز، برد پیت، مدونا و کاترین زتا جونز قرار داد. اما وی وقتی به شهرت جهانی دست یافت که در سال 1998 با بازی در نقش زورو در کنار کاترین زتا جونز به یک سوپراستار تبدیل شد. او در مجموعه فیلم "Spy Kids" با کارگردانی رابرت رودریگز به موفقیت های بزرگی دست یافت. صداپیشگی باندراس به عنوان گربه چکمه پوش جذاب و طنزآمیز در سری فیلم های "شرک" منجر به ساخت فیلمی بلند در سال 2011 با این شخصیت شد.

آنتونیو باندراس جوایز متعددی را در صنعت فیلم اسپانیا و هالیوود برنده یا نامزد دریافت کرده است. او یک ستاره در پیاده روی شهرت هالیوود در سال 2005 دریافت کرد. وی همچنین یک خواننده ماهر است و نامزدی تونی و چندین جایزه را برای بازی در فیلم موزیکال "Nine" به دست آورد. باندراس علاوه بر کار روی صحنه و اکران، سه فیلم را نیز کارگردانی کرده است. جایزه بهترین بازیگر مرد کن و جایزه فیلم اروپا برای بهترین بازیگر مرد و نامزدی جایزه تونی، جایزه اسکار، دو جایزه Primetime Emmy و پنج جایزه گلدن گلوب از افتخارات وی بحساب می آید. آنتونیو باندراس با ملانی گریفیتس بازیگر آمریکایی ازدواج کرده که حاصل آن یک دختر می باشد، هرچند اخیرا این زوج از یکدیگر جدا شده اند.

آنتونیو باندراس در سال 1997 با شرکت عطرسازی معروف اسپانیایی Puig همکاری کرد تا مجموعه‌ای از عطرهای مردانه و زنانه را منتشر کند تا به موفقیت بین‌المللی دست یابد. آنتونیو باندراس تا کنون بیش از 75 عطر مختلف تولید کرده که اولین آن عطر دیاولو در سال 1997 بود.