منو
سبد خرید

عطر آنتونیو باندراس

جنسیت: مردانه رایحه: خنک
BLUE SEDUCTION عطر مدرن و خوش استایلی است که بخشی از شما و فرهنگ شما را بدوش می کشد. این عطر در سال 2007 مخصوص مردان 25 تا 35 سال طراحی شد.رایحه اولیه: گلابی- نعناع- انگور سیاه- ترنجرایحه میانی: آب دریا- هل- سیب سبز- جوز- کاپوچینورایحه اصلی: چوبهای جنگلی- عنبر ..
600,000 تومان 540,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
BLUE SEDUCTION زنانه حاصل نتیجه موفق نسخه مردانه این عطر است که در سال 2008 با طراحی مشترک Olivier Cresp ،Elizabeth Vidal و Rosendo Mateu مطابق با مد روز عرضه شد. این عطر با بطری لاجوردی، الهام از رسیدن به یک تعادل و انعکاسی از آب و نور است.رایحه اولیه: ترنج- گلابی- برگ بنفشه- طالبیرایحه میا..
600,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تند و ملایم
ANTONIO عطری چوبی و ادویه ای با رایحه خاص و منحصر به فرد است که در سال 2006 طراحی شد و در سال 2007 به عنوان برترین عطر مردانه جایزه fifi را از آن خود کرد. رایحه اولیه: لیمو رایحه میانی: صنوبر- فلفل رایحه اصلی: چوب کشمیر- مشک   ..
850,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تلخ
SEDUCTION In BLACK در سال 2009 و پس از نسخه بلو سداکشن تولید شد.یک مرد جذاب در یک دست لباس تیره!این عطر مخصوص مردان جذاب و خوش پوش و کلاسیک طراحی شده است.رایحه اولیه: توت سیاه- ترنجرایحه میانی: گشنیز- هل- جوزرایحه اصلی: دانه تونکا- عنبر- سدر ویرجینیا- مشک ..
800,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تند و ملایم
KING of SEDUCTION عطری چوبی است که در سال 2014 طراحی شد. این عطر که به سلطان جذابیت شهره است، مخصوص مردانی ست که می خواهند کانون توجه اطرافیان قرار گیرند.رایحه اولیه: سیب سبز- طالبی- آناناس- ترنج- گریپ فروترایحه میانی: آب دریا- هل- یاسمن- شکوفه پرتقالرایحه اصلی: مشک سفید- جیر- عنبر- خس خ..
800,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و ملایم
QUEEN of SEDUCTION عطری با رایحه گلهای معطر است که در سال 2016 طراحی شد. این عطر که به ملکه جذابیت شهره است، مخصوص زنانی ست که می خواهند کانون توجه اطرافیان قرار گیرند.رایحه اولیه: گریپ فروت- تمشک- آبرایحه میانی: زنبق- فلفل صورتی- گل صدتومنی- یاسرایحه اصلی: جیر- سدر- عنبر ..
820,000 تومان 650,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
KING OF SEDUCTION ABSOLUTE نسخه پرقدرت و غلیظ تر کینگ سداکشن است که در سال 2015 روانه بازار شد. این عطر اغواکننده از سواحل استوایی، اقتدار دریاهای آزاد و قایق های موتوری الهام گرفته و مخصوص مردان خوش استیل، با کاریزما و با اعتماد به نفس می باشد.رایحه اولیه: برنجاسف کوهی- بادام سبز- گریپ فروت- پو..
800,000 تومان 650,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و ملایم
QUEEN of SEDUCTION ABSOLUTE DIVA نسخه پرقدرت و غلیظ تر کویین سداکشن است که در سال 2018 روانه بازار شد. این عطر مخصوص زنان جذاب و دلفریبی است که همواره می خواهند کانون توجه دیگران قرار بگیرند.رایحه اولیه: گلابی- ماندارینرایحه میانی: یاسمن- گل برف- گل آفتاب گردانرایحه اصلی: چوب صندل- بنزوئ..
949,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تلخ و ملایم
THE SECRET عطری شرقی با رایحه ای رمز آلود و سری که بطری قفل شکل آن گویای این مطلب می باشد. این عطر با تمام پیچیدگی هایش رایحه عام پسندی دارد و در سال 2010 با همکاری دو طراح بزرگ، Elizabeth Vidal از کمپانی Puig و Cristophe Reynaud از کمپانی Givaudan طراحی شد.رایحه اولیه: گریپ فروت- نعناعرایحه..
746,000 تومان 620,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین
آنتونیو باندراس در سال 2012 نسخه زنانه سکرت را با نام Her Secret روانه بازار کرد. این عطر با الهام از رازهای کوچک و جذاب زنانه که ماورای زمان هستند، ساخته شده است. عطری اغوا کننده و رازآلود و با یک ترکیب پیچیده می باشد.این عطر را Sonia Constant طراحی کرده و چهره تبلیغاتی آن Paz Vega بازیگر اسپان..
746,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و شیرین
THE GOLDEN SECRET یکسال پس از THE SECRET با رایحه ای متفاوت تر اما قدرتمندتر در سال 2011 توسط Cristophe Reynaud طراحی شد. قفل و زنجیر روی جعبه و همینطور رنگ و اسم این عطر را می توان الهام گرفته از کالای ارزشمند و محافظت شدید از آن دانست.رایحه اولیه: گیاهان سبز- سیب- نعناعرایحه میانی: فلفل- ج..
630,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
آنتونیو باندراس در سال 2013 نسخه زنانه گلدن سکرت را با نام Her Golden Secret روانه بازار کرد. عطری بی پایان، جذاب و مرموز که از ماندگاری و پخش بوی بالایی برخوردار است.این عطر را Sonia Constant طراحی کرده و چهره تبلیغاتی آن Paz Vega بازیگر اسپانیایی با زیبایی تحسین برانگیز و شخصیت قوی و برجسته می..
690,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: شیرین و ملایم
THE SECRET GAME نسخه دیگری از مجموعه عطرهای سکرت آنتونیو باندراس است که در سال 2015 با الهام از بازی هیجان انگیز پوکر ساخته شد.پیچیده، مرموز و اغواکنندهرایحه اولیه: سیب سبز- ماندارین- پوملورایحه میانی: شکوفه پرتقال- زیرهرایحه اصلی: مشک- وانیل- دانه تونکا- سدر ..
767,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
THE SECRET GAME نسخه دیگری از مجموعه عطرهای سکرت آنتونیو باندراس است که در سال 2015 با الهام از بازی هیجان انگیز پوکر ساخته شد.پیچیده، مرموز و اغواکنندهرایحه اولیه: آناناس- تمشک- توت فرنگی- ترنج- ماندارینرایحه میانی: برگهای سبز- یاس- گل مریم- یاسمنرایحه اصلی: چوب صندل- نعناع هند..
767,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و ملایم
SECRET TEMPTATION عطر فریبنده و اغواکننده ای که هر شخصی را به خود جلب می کند. این عطر در سال 2017 طراحی و چهره تبلیغاتی آن خود آنتونیو باندراس می باشد.رایحه اولیه: هل- روغن رزین- فلفل صورتی- ترنجرایحه میانی: یاس- ریحان- آرتمیزیارایحه اصلی: وانیل- مشک- خس خس- چوبهای جنگلی ..
767,000 تومان 630,000 تومان
ANTONIO BANDERAS Her Secret TEMPTATION EDT
ناموجود
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
HER SECRET TEMPTATION عطر فریبنده و اغواکننده ای که هر شخصی را به خود جلب می کند. این عطر در سال 2017 طراحی و چهره تبلیغاتی آن Olga Kurylenko مدل و بازیگر فرانسوی می باشد.رایحه اولیه: فلفل صورتی- بهار نارنجرایحه میانی: یاس- رز- زنبقرایحه اصلی: نیشکر- مشک- عنبر- نعناع هندی ..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تلخ
THE SECRET NIGHT محصول دیگری از مجموعه خانواده سیکرت آنتونیو باندراس است که در سال 2016 در دو نسخه مردانه و زنانه عرضه شد. ترکیب برجسته ای برای لحظات جادویی و هارمونی احساس برانگیز در شب و با همان شکل و ظاهر محصولات قبلی ولی این بار به رنگ یاقوتی که یادآور آسمان تیره در شب می باشد. این عطر به همراه ..
767,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
HER SECRET NIGHT محصول دیگری از مجموعه خانواده سیکرت آنتونیو باندراس است که در سال 2016 در دو نسخه زنانه و مردانه عرضه شد. ترکیب برجسته ای برای لحظات جادویی و هارمونی احساس برانگیز در شب و با همان شکل و ظاهر محصولات قبلی ولی این بار به رنگ یاقوتی که یادآور آسمان تیره در شب می باشد. این عطر به همراه ..
767,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و شیرین
COCKTAIL SEDUCTION BLUE عطری شاداب و باطراوت که مانند یک نوشیدنی خنک و خوشمزه در روزهای گرم تابستان است.  عطر کوکتل سداکشن بلو به همراه نسخه زنانه اش در سال 2014 طراحی شد. رایحه اولیه: هندوانه- موهیتو- انگور سیاه- ترنج رایحه میانی: هل- گل های بهاری- چوب بلسان بنفش رایحه اصلی: عنبرسائل- مشک-..
814,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
COCKTAIL SEDUCTION BLUE عطری شاداب و باطراوت که مانند یک نوشیدنی خنک و خوشمزه در روزهای گرم تابستان است.  عطر کوکتل سداکشن بلو به همراه نسخه مردانه اش در سال 2014 طراحی شد. رایحه اولیه: فلفل صورتی- لیچی- ماندارین رایحه میانی: گل صدتومنی- یاس- یاسمن رایحه اصلی: مشک- دانه تونکا- بنزئین- سدر ..
814,000 تومان
نمایش 1 تا 20 از 20 (1 صفحه)
آنتونیو باندراس

درباره آنتونیو باندراس:

ANTONIO BANDERAS بازیگر، کارگردان و تهیه کننده اسپانیایی در سال 1960 در مالاگا متولد شد. وی در کودکی علاقه شدیدی به فوتبالیست شدن داشت اما با شکستن پایش آرزوهای وی نیز از دست رفت. باندراس به مدرسه هنر رفت و آنجا مشغول نوشتن و بازی تئاتر شد. سپس در دانشکده هنر دراماتیک ادامه تحصیل داد و همزمان به اجرای نمایشهای خیابانی مشغول شد. وی رفته رفته وارد تلویزیون و سینمای اسپانیا و سپس هالیوود و مبدل به فرد مشهوری در دنیای سینما شد. باندراس نیز مانند افراد مشهور دیگر از دنیای بیزینس عقب نماند، که یکی از آنها صنعت عطرسازی است. باندراس در سال 1997 با همکاری کمپانی Puig برند خود را (ANTONIO BANDERAS) را تاسیس کرد. در سال 1998 اولین عطر خود را در اسپانیا با نام DIAVOLO for Men و یک سال بعد نسخه زنانه اش را تولید کرد که در سال 2000 برنده جایزه fifi شد. باندراس در سالهای 2002، 2004، 2005 و 2007 نیز برای عطرهای MEDITERRANEO و SEDUCTIVE و SPIRIT و ANTONIO موفق به کسب جایزه fifi شد.