منو
سبد خرید

عطر کالوین کلین

جنسیت: زنانه رایحه: ترش و شیرین
معرفی عطر کالوین کلین ایفوریا زنانه: عطر کالوین کلین ایفوریا زنانه-Calvin Klein euphoria عطریست مرموز و جذاب مانند گل‌های خوش رنگ و تیره که شما را برای لذت بردن از زندگی دعوت می‌کند. عطر ایفوریا زنانه یکی از پرفروش‌ترین و معروف‌ترین عطرهای زنانه است که همه عاشق او می‌شوند. ترکیب انار و خرمال..
2,900,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر کالوین کلین ایفوریا اینتنس زنانه: عطر کالوین کلین ایفوریا اینتنس زنانه-Calvin Klein euphoria intense عطری پر شور و شیدا و سرشار از احساسات و شیفتگی است. این عطر اغوا کننده نسخه غلیظ تر عطر ایفوریا زنانه بوده و امضای سرخوشی را برای عطری غنی و تحریک کننده تر افزایش می دهد. عطر ایفوریا این..
5,100,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و تند
معرفی عطر کالوین کلین دیپ ایفوریا: عطر کالوین کلین دیپ ایفوریا-Calvin Klein deep euphoria نسخه دیگری از خانواده محبوب عطر ایفوریا با ترکیبی کاملا جدید نسبت به نسخه های قبلی است که خود بعنوان یک ستون جداگانه و شانه به شانه عطر ایفوریا اصلی در نظر گرفته می شود. تصور کنید یک زن فوق العاده ..
5,100,000 تومان
ادکلن کالوین کلین ایفوریا بلوسوم
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و ملایم
معرفی ادکلن کالوین کلین ایفوریا بلوسوم: ادکلن کالوین کلین ایفوریا بلوسوم-Calvin Klein euphoria blossom نسخه لطیف و ملایم تر عطر افسانه ای ایفوریا می باشد که سرشار از رایحه شکوفه های بهاری است. ادکلن ایفوریا بلوسوم با غلظت رقیق تر نسبت به نسخه اصلی عطر ایفوریا با رایحه غالب گلهای بهاری پ..
0 تومان
عطر کالوین کلین فوربیدن ایفوریا
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی عطر کالوین کلین فوربیدن ایفوریا: عطر کالوین کلین فوربیدن ایفوریا-Calvin Klein fotbidden euphoria عطری فریبنده، وسوسه انگیز و نسخه جدیدتر عطر ایفوریا زنانه است. بالا بردن اعتماد به نفس و اغواگری از خصوصیات بارز عطر فوربیدن ایفوریا است. ایفوریا ممنوعه! را اسپری کنید و شروع به کشف تم..
0 تومان
عطر کالوین کلین ایفوریا اسنس زنانه
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی عطر کالوین کلین ایفوریا اسنس زنانه: عطر کالوین کلین ایفوریا اسنس زنانه-Calvin Klein euphoria essence نسخه لیمیتد ادیشن دیگری از عطر ایفوریا می باشد که به همراه نسخه مردانه اش روانه بازار شد. عطر ایفوریا اسنس زنانه با رایحه شرقی، درخشان و بسیار گیرا، ایده آل برای شب ..
0 تومان
عطر کالوین کلین ایفوریا گلد زنانه
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر کالوین کلین ایفوریا گلد زنانه: عطر کالوین کلین ایفوریا گلد زنانه-Calvin Klein euphoria gold یکی دیگر از محصولات خانواده عطر ایفوریا است که بصورت محدود به بازار آمد. عطر ایفوریا گلد زنانه، عطری لوکس و رویایی بوده و به راستی همانند نامش درخشان و طلایی است. نکته متمایز در تر..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی عطر کالوین کلین اندلس ایفوریا: عطر کالوین کلین اندلس ایفوریا-Calvin Klein endless euphoria یکی دیگر از محصولات خانواده عطر ایفوریا زنانه است که پس از استقبال بی نظیر آن روانه بازار شد. Endless (پایان ناپذیر)، براستی برازنده این عطر بوده چرا که از ماندگاری و پخش بوی ..
5,100,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تلخ
معرفی ادکلن کالوین کلین ایفوریا مردانه: ادکلن کالوین کلین ایفوریا مردانه-Calvin Klein euphoria men یک رایحه بسیار پرطرفدار و همه‌پسند است که یکسال پس از نسخه موفق عطر ایفوریا زنانه به بازار عرضه شد. ترکیب ادکلن ایفوریا مردانه با تندی فلفل و تلخی زنجبیل آغاز می‌شود و در نت میانی عطر..
2,300,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تلخ
معرفی ادکلن کالوین کلین ایفوریا اینتنس مردانه: ادکلن کالوین کلین ایفوریا اینتنس مردانه-Calvin Klein euphoria intense men یک عطر بسیار پرقدرت، محبوب و مشهور است و با رایحه ای فوق العاده جذاب مخصوص کسانی است که می خواهند کانون توجه دیگران قرار بگیرند. عطر ایفوریا اینتنس یک ..
6,500,000 تومان
ادکلن کالوین کلین ایفوریا اسنس مردانه
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی ادکلن کالوین کلین ایفوریا اسنس مردانه: ادکلن کالوین کلین ایفوریا اسنس مردانه-Calvin Klein euphoria essence men نسخه لیمیتد ادیشن دیگری از ادکلن ایفوریا می باشد که به همراه نسخه زنانه اش روانه بازار شد. ادکلن ایفوریا اسنس مردانه با رایحه درخشان و بسیار گیرا همان..
0 تومان
ادکلن کالوین کلین ایفوریا گلد مردانه
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی ادکلن کالوین کلین ایفوریا گلد مردانه: ادکلن کالوین کلین ایفوریا گلد مردانه-Calvin Klein euphoria gold men یکی دیگر از محصولات خانواده ادکلن ایفوریا است که بصورت محدود به بازار آمد. ادکلن ایفوریا گلد مردانه، عطری لوکس و رویایی بوده و به راستی همانند نامش درخشان و طلایی است. نک..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی ادکلن سی کی این تو یو زنانه: ادکلن سی کی این تو یو زنانه-ck IN2U her عطری حرفه ای که مخصوص نسل جوان و امروزیست که دوست دارد حس آزادی و اعتماد به نفس را تجربه کند. ادکلن سی کی این تو یو زنانه یک جسارتی در روابط احساسی و جنسی و امکان برقراری یک ارتباط عاطفی را در هر مکان و زمان به ا..
1,700,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی ادکلن سی کی این تو یو مردانه: ادکلن سی کی این تو یو مردانه-ck IN2U him عطری حرفه ای که مخصوص نسل جوان و امروزیست که دوست دارد حس آزادی و اعتماد به نفس را تجربه کند. ادکلن سی کی این تو یو مردانه یک جسارتی در روابط احساسی و جنسی و امکان برقراری یک ارتباط عاطفی را در هر مکان و زمان به انس..
1,700,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر کالوین کلین ریویل زنانه: عطر کالوین کلین ریویل زنانه-Calvin Klein REVEAL عطری احساس برانگیز و غیر منتظره، یاد آور قدم زدن در سواحل اقیانوسها در غروب آفتاب تابستان با پوست آفتاب خورده و نمک دریا است. عطر کالوین کلین ریویل زنانه عطری جسورانه و سرحال، با ترکیبی تند از فلفل و نمک&..
3,100,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی ادکلن کالوین کلین ریویل مردانه: ادکلن کالوین کلین ریویل مردانه-Calvin Klein REVEAL MEN عطری منحصر به فرد، با طراوت، غیر قابل انتظار و نگرش جسورانه یک انسان مدرن را تجسم می کند. انسانی پر شور، چالش برانگیز و فریبنده که درون پاک اما پر رمز و رازش را بر ملا می کند. ادکلن کالوین کلین ریویل..
3,000,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر کالوین کلین آبسشن زنانه: عطر کالوین کلین آبسشن زنانه-Calvin Klein OBSESSION مانند پتویی است که حس گرمای زیبا و لطیفی را در یک روز سرد زمستانی به انسان منتقل می کند، آنقدر دنج و راحت که یکی از بهترین عطرهای گرم دهه 80 میلادی انتخاب شد. عطر کالوین کلین آبسشن زنانه عطری شرقی و کلاسیک ..
1,900,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تلخ
معرفی ادکلن کالوین کلین آبسشن مردانه: ادکلن کالوین کلین آبسشن مردانه-Calvin Klein OBSESSION for men در دهه 80 میلادی به یکی از معروف ترین و محبوب ترین عطرهای تاریخ تبدیل و در سال 1987 برنده جایزه fifi شد. ادکلن کالوین کلین آبسشن مردانه یک عطر پرقدرت، فراموش نشدنی و محرک است که بین عشق و..
1,900,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و تلخ
معرفی عطر کالوین کلین آبسشن نایت زنانه: عطر کالوین کلین آبسشن نایت زنانه-Calvin Klein OBSESSION NIGHT عطری عمیق تر و تاریک تر از نسخه اصلی ادکلن آبسشن بوده و با رایحه گلدار و شرقی، مناسب برای زنان شیک پوش و استفاده در میهمانی های شبانه است. زنان در هر سنی از این رایحه مطبوع و روان لذت خ..
2,800,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی ادکلن کالوین کلین آبسشن نایت مردانه: ادکلن کالوین کلین آبسشن نایت مردانه-Calvin Klein OBSESSION NIGHT for men عطری عمیق تر و تاریک تر از نسخه اصلی ادکلن آبسشن بوده و با رایحه چوبی و شرقی، مناسب برای مردان شیک پوش و استفاده در میهمانی های شبانه است. مردان در هر سنی از این رایحه مطبوع و ..
2,800,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر کالوین کلین اترنیتی زنانه: عطر کالوین کلین اترنیتی زنانه-Calvin Klein ETERNITY عطری کلاسیک و ماندگار و محصول موفق دیگری از کمپانی کالوین کلین است که بعنوان ادای احترام به ازدواج وی طراحی شد. عطر اترنیتی زنانه سرود ارزشهای ابدی: عشق، خانواده و صلح است. ادکلن کالوین کلین اترنیتی زنان..
3,000,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی ادکلن کالوین کلین اترنیتی مردانه ادو تویلت: ادکلن کالوین کلین اترنیتی مردانه ادو تویلت-CALVIN KLEIN ETERNITY FOR MEN یک عطر خانوادگی موفق از کمپانی عطر کالوین کلین که طرفدار صلح است. ادکلن اترنیتی مردانه عطری متمایز، رمانتیک و بی انتهاست که مخصوص مردان امروزی و حساس اما ..
2,800,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و ملایم
معرفی عطر کالوین کلین اترنیتی آکوا زنانه: عطر کالوین کلین اترنیتی آکوا زنانه-Calvin Klein ETERTINTY AQUA یک عطر چوبی و آبزی و نسخه تابستانه عطر اترنیتی می باشد که مخصوص یک روز آفتابی گرم ساخته شد. ادکلن اترنیتی آکوا زنانه با یک ترکیب مدرن، تصادفی، آبزی و چوبی برجسته شده است. عطر سی کی اترنیتی آکو..
3,700,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و ملایم
معرفی ادکلن کالوین کلین اترنیتی آکوا مردانه: ادکلن کالوین کلین اترنیتی آکوا مردانه-Calvin Klein ETERNITY AQUA for men یک عطر چوبی و آبزی و نسخه تابستانه ادکلن اترنیتی می باشد که مخصوص یک روز آفتابی گرم ساخته شد. عطر اترنیتی آکوا مردانه با یک ترکیب مدرن، تصادفی، آبزی و چوبی برجسته شده است. ادکلن س..
2,800,000 تومان
نمایش 1 تا 24 از 52 (3 صفحه)
کالوین کلین

درباره عطر کالوین کلین:

کمپانی کالوین کلاین که بنام سی‌کی (CK) نیز شناخته می‌شود، خانه مد آمریکایی است که توسط طراح مد، کلوین کلاین در سال 1968 تأسیس شد. شعبه مرکزی این شرکت در میدتاون منهتن شهر نیویورک قرار دارد. در اوایل دهه 80 میلادی کالوین کلین با طراحی و تولید عطر آبسشن و عطر اترنیتی خط تولید عطر و ادکلن را راه اندازی کرد. امروزه عطر کالوین کلین یکی از برترین و محبوب ترین برندهای این صنعت بشمار می رود. یکی از دلایل این محبوبیت، تولید عطر ایفوریا توسط کلوین کلین است که نقطه عطفی در صنعت عطرسازی و شهرت این برند بشمار می رود.

 

بهترین و پرفروش ترین های عطر کالوین کلین (عطر ایفوریا):

عطر ایفوریا: جادویی...مرموز...محبوب

ایفوریا در لغت به معنای رضایت و خوشنودی است و حقیقتا این نام برازنده عطر ایفوریاست، چراکه پس از گذشت سالها از تولید آن همچنان پرطرفدار، پرفروش و محبوب است. در این بخش قصد داریم دلایل محبوبیت کم نظیر عطر ایفوریا زنانه و ایفوریا مردانه را بررسی کنیم. محبوبیت ایفوریا بقدری است که حتی نام برند خود را (کالوین کلین) تحت تاثیر قرار داده، بطوریکه اکثر مردم ایفوریا را یک برند می شناسند.

  • عطر ایفوریا زنانه: عطر ایفوریا ادو پرفیوم زنانه دارای رایحه ای مرموز و بسیار جذاب است. در ابتدا شما با یک بسته بندی جذاب و خوش رنگ و همینطور بطری شیک و منحصربه فرد آن مواجه می شوید که به شکل یک قایق بادبانی است. رایحه دلچسب و خوشایند ایفوریا با همان اسپری اول حس کنجکاوی و در عین حال شگفت آوری به شما القا می کند. انار و خرمالو در نت ابتدایی یک ترکیب پاییزی گس و خوشمزه را ایجاد کرده اند که برگ برنده ایفوریاست، در نت میانی و پایانی با گلهای سیاه و نادر و عنبر و چوب ماهون ترکیب غیر معمول آن را کاملتر می کند. این نوع ترکیب علاوه بر خاص بودن و منحصر به فرد کردن آن، یک رایحه بسیار شیک، خوشبو و در عین حال همه پسند ساخته است که از خانمهای نوجوان تا سنین بالا عاشق آن می شوند. از دیگر دلایل محبوبیت ایفوریا می توان به قیمت متعادل آن اشاره کرد که با نرخ متوسطی که دارد افراد بیشتری در سطح دنیا می توانند آن را تهیه کنند. عطر ایفوریا زنانه با رایحه ترش و شیرین که یادآور طعم و بوی انار است در سال 2005 طراحی شد. نسخه های دیگری از این عطر در سالهای بعد تولید شد (ایفوریا ادوتوالت، ایفوریا بلوسوم، فوربیدن ایفوریا، ایفوریا گلد، ایفوریا لیکوئید، دیپ ایفوریا، ایفوریا اسنس و ...) که هیچکدامشان به اندازه عطر اصلی ایفوریا مورد استقبال قرار نگرفت.
  • ادکلن ایفوریا مردانه: عطر ایفوریا ادو تویلت مردانه دارای رایحه ای خنک و تلخ و با الهام از حس آزادی و خوشحالی در سال 2006 ساخته شد. یک رایحه بسیار پرطرفدار و همه پسند که با تندی فلفل و تلخی زنجبیل آغاز می شود و در نت میانی عطر و بوی ریحان که با سدر و مریم گلی ترکیب شده، طراوت و تازگی را به ارمغان می آورد و در نت اصلی ترکیب نعناع هندی، عنبر، اقاقیا و جیر، شما را به یک رایحه دلچسب و یک لذت خوشایند می رساند. دو سال بعد عطر کالوین کلین نسخه اینتنس عطر ایفوریا مردانه را با همان ترکیب و با غلظت و ماندگاری بیشتر روانه بازار کرد و موجب استقبال پر شور طرفداران این عطر شد. اما همانند نسخه زنانه از دیگر نسخه های ایفوریا مردانه (ایفوریا گلد، ایفوریا لیکوئید، ایفوریا اسنس و...) استقبال کمتری صورت گرفت تا همچنان ادکلن ایفوریا من و ادکلن ایفوریا اینتنس جزء پرفروش ترین و محبوب ترین عطرهای مردانه کالوین کلین بشمار بروند.

تفاوت عطر اورجینال با تقلبی ایفوریا:

  1. سلفون عطر تقلبی ایفوریا بسیار نازک و شکننده تر از نسخه اصلی است.
  2. جعبه و رنگ آن در نسخه تقلبی کدر تر و بی کیفیت از نسخه اصلی ایفوریا است.
  3. مقوای درون جعبه که از بطری عطر محافظت می کند در نسخه تقلبی از رنگ روشن تر و جنس بی کیفیت تر و نازک تری نسبت به نسخه اصلی دارد، در حالیکه این مقوا در نسخه اصلی تقریبا همرنگ جعبه می باشد.
  4. درب بطری عطر کالوین کلین ایفوریا در نسخه تقلبی تقریبا حالت پلاستیکی و سبک و در نسخه اصلی فلزی و سنگین تر است. 
  5. بطری آن در نسخه تقلبی کدر و حبابدار و در نسخه اصلی شفاف و با کیفیت است.
  6. رنگ مایع عطر در نسخه تقلبی بی رنگ تر از نسخه اصلی است.
  7. و در انتها رایحه عطر در نسخه های تقلبی، که بسیار نزدیک به رایحه اصلی است، با بوی الکل زیادی همراه است و طراوت و تازگی که در نسخه اورجینال به مشام می رسد را ندارد.

قیمت عطر کالوین کلین:

قیمت ادکلن های کالوین کلین بطور کلی در رنج متوسط قرار دارند و همواره یکی از دلایل موفقیت این برند قیمت مناسب محصولاتش است که این اجازه را به مشتریانش می دهد که پس از اتمام عطرشان، مجدد آن را خریداری کنند. 

تاریخچه برند کالوین کلین (عطر کالوین کلین):

در سال 1968، کالوین کلین با 10 هزار دلار با راه اندازی فروشگاه کت در هتل یورک شهر نیویورک برند خود را تأسیس کرد. اولین مجموعه کالوین کلین مجموعه ای از مانتوها و لباسهای جوان پسند و کم رنگ بود که در فروشگاه Bonwit Teller در شهر نیویورک ارائه می شد. در سپتامبر 1969 کالوین کلین روی جلد مجله Vogue ظاهر شد.

موسس کالوین کلین:

Calvin Klein در سال 1942 در نیویورک متولد شد. وی از همان سنین جوانی علاقه وافری به دنیای فشن و مد داشت و اغلب زمان خود را برای طراحی لباسهای زنانه می گذاشت و بعد از فارغ التحصیلی از دانشکده طراحی در سال 1968 کمپانی کالوین کلین را تاسیس کرد.

تاسیس کمپانی کالوین کلین:

کالوین کلین در سال 1968 با طراحی و تولید پوشاک تحت برند خود رسما برند خود را افتتاح کرد و بعد از مدت اندکی خط تولید پوشاک ورزشی را نیز راه اندازی نمود. سپس محصولاتی از قبیل لباس زیر، لباس شنا، لوازم تزیینی، عینک، عطر و ادکلن و ... را به مجموعه ی تولیدات خود افزود. کالوین کلین اولین جایزه خود را از شورای طراحان مد آمریکا در سال 1982 و سپس در سال 83 و 86 دریافت کرد. همچنین جایزه Coty را در سالهای 73 و 74و 75 به عنوان جوانترین طراح مطرح مد و فشن و جایزه CDFA را در سال 93 برای طراحی پوشاک زنانه و مردانه دریافت کرد.

خط تولید عطر کالوین کلین:

در اوایل دهه 80 کالوین کلین وارد بازار عطر و ادکلن شد و با طراحی و تولید عطر آبسشن و عطر اترنیتی خط تولید عطر و ادکلن را راه اندازی کرد. مشهورترین محصول عطر کالوین کلین، عطر ایفوریا است که بسیار محبوب و پرفروش می باشد. استقبال از عطر ایفوریا بقدری بود که کالوین کلین نسخه های متنوعی از آن را روانه بازار کرد. از دیگر محصولات پرطرفدار عطر کالوین کلین می توان به زوج ادکلن سی کی این تو یو مردانه و زنانه و همینطور زوج عطر اترنیتی مردانه و زنانه و همینطور سی کی بیوتی و سی کی شیر بیوتی اشاره کرد.