منو
سبد خرید

عطر کالوین کلین

جنسیت: زنانه رایحه: ترش و شیرین
معرفی عطر ایفوریا کالوین کلین زنانه:عطر ایفوریا زنانه-Calvin Klein euphoria عطریست مرموز و جذاب مانند گلهای خوش رنگ و تیره که شما را برای لذت بردن از زندگی دعوت می کند. عطر ایفوریا یکی از پرفروش ترین و معروف ترین عطرهای زنانه است که همه عاشق او می شوند. ترکیب انار و خرمالو در نت ابتدایی&nbs..
1,650,000 تومان
عطر دیپ ایفوریا کالوین کلین
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و تند
معرفی عطر دیپ ایفوریا کالوین کلین:عطر سی کی دیپ ایفوریا-Calvin Klein deep euphoria نسخه دیگری از خانواده محبوب عطر ایفوریا با ترکیبی کاملا جدید نسبت به نسخه های قبلی است که خود بعنوان یک ستون جداگانه و شانه به شانه عطر ایفوریا اصلی در نظر گرفته می شود. تصور کنید یک زن فوق العاده و در س..
0 تومان
ادکلن ایفوریا بلوسوم کالوین کلین
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و ملایم
معرفی ادکلن ایفوریا بلوسوم کالوین کلین:ادکلن ایفوریا بلوسوم کالوین کلین-Calvin Klein euphoria blossom نسخه لطیف و ملایم تر عطر افسانه ای ایفوریا می باشد که سرشار از رایحه شکوفه های بهاری است. ادکلن ایفوریا بلوسوم با غلظت رقیق تر نسبت به نسخه اصلی عطر ایفوریا با رایحه غالب گلهای بهاری پ..
0 تومان
عطر فوربیدن ایفوریا کالوین کلین
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی عطر فوربیدن ایفوریا کالوین کلین:عطر فوربیدن ایفوریا کالوین کلین-Calvin Klein fotbidden euphoria عطری فریبنده، وسوسه انگیز و نسخه جدیدتر عطر ایفوریا زنانه است. بالا بردن اعتماد به نفس و اغواگری از خصوصیات بارز عطر فوربیدن ایفوریا است. ایفوریا ممنوعه! را اسپری کنید و شروع به کشف تم..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر ایفوریا گلد کالوین کلین:عطر ایفوریا گلد کالوین کلین-Calvin Klein euphoria gold یکی دیگر از محصولات خانواده عطر ایفوریا است که در سال 2014 بصورت محدود به بازار آمد. عطر ایفوریا گلد زنانه، عطری لوکس و رویایی بوده و به راستی همانند نامش درخشان و طلایی است. نکته متمایز در تر..
2,200,000 تومان
ادکلن ایفوریا گلد من کالوین کلین
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی ادکلن ایفوریا گلد من کالوین کلین:ادکلن ایفوریا گلد من کالوین کلین-CK euphoria gold men یکی دیگر از محصولات خانواده ادکلن ایفوریا است که در سال 2014 بصورت محدود به بازار آمد. ادکلن ایفوریا گلد مردانه، عطری لوکس و رویایی بوده و به راستی همانند نامش درخشان و طلایی است. نکت..
0 تومان
عطر ایفوریا اسنس کالوین کلین
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی عطر ایفوریا اسنس کالوین کلین:کالوین کلین در سال 2015 دو نسخه لیمیتد ادیشن زنانه و مردانه دیگری از عطر ایفوریا را با نام عطر ایفوریا اسنس-euphoria essence روانه بازار کرد. عطر ایفوریا اسنس با رایحه شرقی، درخشان و بسیار گیرا، ایده آل برای شب و روز بوده و مناسب برای یک زن پیچید..
0 تومان
ادکلن ایفوریا اسنس من کالوین کلین
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی ادکلن ایفوریا اسنس من کالوین کلین:کالوین کلین در سال 2015 دو نسخه لیمیتد ادیشن زنانه و مردانه دیگری از ادکلن ایفوریا را با نام ادکلن ایفوریا اسنس من-euphoria essence men روانه بازار کرد. ادکلن ایفوریا اسنس با رایحه درخشان و بسیار گیرا همانند نسخه اصلی ایفوریا بر پایه عنبر بو..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تلخ
معرفی ادکلن ایفوریا من کالوین کلین:ادکلن ایفوریا مردانه-Ck euphoria men یک رایحه بسیار پرطرفدار و همه پسند است که یکسال پس از نسخه موفق عطر ایفوریا زنانه به بازار عرضه شد. ترکیب ادکلن ایفوریا من با تندی فلفل و تلخی زنجبیل آغاز می شود و در نت میانی عطر و بوی ریحان که با سدر و مریم گلی ت..
1,210,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تلخ
معرفی ادکلن ایفوریا اینتنس من کالوین کلین:دو سال بعد از تولید ادکلن ایفوریا من، کالوین کلین نسخه اینتنس آن را با همان ترکیب و با غلظت و ماندگاری بیشتر روانه بازار کرد و موجب استقبال پر شور طرفداران این عطر شد. ادکلن ایفوریا اینتنس-euphoria intense men یک عطر بسیار پرقدرت، محبوب و ..
1,320,000 تومان 1,220,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی ادکلن سی کی این تو یو هر:ادکلن سی کی این تو یو هر-Ck IN2U her عطری حرفه ای که مخصوص نسل جوان و امروزیست که دوست دارد حس آزادی و اعتماد به نفس را تجربه کند. ادکلن سی کی این تو یو زنانه یک جسارتی در روابط احساسی و جنسی و امکان برقراری یک ارتباط عاطفی را در هر مکان و زمان به انسان م..
792,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی ادکلن سی کی این تو یو هیم:ادکلن سی کی این تو یو هیم-Ck IN2U him عطری حرفه ای که مخصوص نسل جوان و امروزیست که دوست دارد حس آزادی و اعتماد به نفس را تجربه کند. ادکلن سی کی این تو یو مردانه یک جسارتی در روابط احساسی و جنسی و امکان برقراری یک ارتباط عاطفی را در هر مکان و زمان به انسان می ..
792,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر کالوین کلین آبسشن:عطر کالوین کلین آبسشن-Calvin Klein OBSESSION مانند پتویی است که حس گرمای زیبا و لطیفی را در یک روز سرد زمستانی به انسان منتقل می کند، آنقدر دنج و راحت که یکی از بهترین عطرهای گرم دهه 80 میلادی انتخاب شد. عطر کالوین کلین آبسشن زنانه عطری شرقی و کلاسیک است و ب..
935,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تلخ
معرفی ادکلن کالوین کلین آبسشن فور من:ادکلن کالوین کلین آبسشن مردانه-Calvin Klein OBSESSION یکسال پس از نسخه زنانه در سال 1986 توسط Bob Slattery طراحی شد. این عطر در دهه 80 میلادی به یکی از معروف ترین و محبوب ترین عطرهای تاریخ تبدیل و در سال 1987 برنده جایزه fifi شد. ادکلن کالوین کلین آبسشن ..
935,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و تلخ
معرفی عطر کالوین کلین آبسشن نایت:عطر کالوین کلین آبسشن نایت-Calvin Klein OBSESSION NIGHT عطری عمیق تر و تاریک تر از نسخه اصلی ادکلن آبسشن بوده و با رایحه گلدار و شرقی، مناسب برای زنان شیک پوش و استفاده در میهمانی های شبانه است. زنان در هر سنی از این رایحه مطبوع و روان لذت خواهند برد. ر..
1,100,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی ادکلن کالوین کلین آبسشن نایت فور من:ادکلن کالوین کلین آبسشن نایت-Calvin Klein OBSESSION NIGHT عطری عمیق تر و تاریک تر از نسخه اصلی ادکلن آبسشن بوده و با رایحه چوبی و شرقی، مناسب برای مردان شیک پوش و استفاده در میهمانی های شبانه است. مردان در هر سنی از این رایحه مطبوع و روان لذت خ..
1,100,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر کالوین کلین اترنیتی:عطر کالوین کلین اترنیتی-Calvin Klein ETERNITY محصول موفق دیگری از کمپانی عطر کالوین کلین است که بعنوان ادای احترام به ازدواج وی طراحی شده است. عطر اترنیتی زنانه سرود ارزشهای ابدی: عشق، خانواده و صلح است. عطر کالوین کلین اترنیتی زنانه عطری رمانتیک و با الها..
1,155,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی ادکلن کالوین کلین اترنیتی فور من ادوتوالت:ادکلن کالوین کلین اترنیتی فور من-CALVIN KLEIN ETERNITY FOR MEN یک عطر خانوادگی موفق از کمپانی عطر کالوین کلین که طرفدار صلح است. ادکلن اترنیتی مردانه عطری متمایز، رمانتیک و بی انتهاست که مخصوص مردان امروزی و حساس اما در عین حال ..
1,155,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و ملایم
معرفی عطر کالوین کلین اترنیتی آکوا:عطر کالوین کلین اترنیتی آکوا-Calvin Klein ETERTINTY AQUA یک عطر چوبی و آبزی و نسخه تابستانه عطر اترنیتی می باشد که مخصوص یک روز آفتابی گرم ساخته شد. ادکلن اترنیتی آکوا زنانه با یک ترکیب مدرن، تصادفی، آبزی و چوبی برجسته شده است. عطر سی کی اترنیتی آکوا عطری با اع..
1,430,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و ملایم
معرفی ادکلن کالوین کلین اترنیتی آکوا فور من:ادکلن کالوین کلین اترنیتی آکوا فور من-Calvin Klein ETERTINTY AQUA یک عطر چوبی و آبزی و نسخه تابستانه ادکلن اترنیتی می باشد که مخصوص یک روز آفتابی گرم ساخته شد. عطر اترنیتی آکوا مردانه با یک ترکیب مدرن، تصادفی، آبزی و چوبی برجسته شده است. ادکلن سی کی ات..
1,210,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی عطر کالوین کلین اترنیتی مومنت:عطر کالوین کلین اترنیتی مومنت-Calvin Klein ETERNITY MOMENT عطری مدرن و جوان پسند با رایحه لطیف و تازه از گلهای نفیس که لحظه جاودانه دیدار دو روح را به تصویر می کشد! دو روحی که به یکدیگر خیره شده و برای بار اول همدیگر را لمس می کنند. عطر کلوین کلین اترنتینی موم..
1,100,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی عطر کالوین کلین اترنیتی فور من ادوپرفیوم:عطر کالوین کلین اترنیتی فور من ادوپرفیوم-CALVIN KLEIN ETERNITY FOR MEN نسخه جدیدی از ادکلن اترنیتی مردانه است که برای توصیف آن از عباراتی مانند "مستحکم اما لطیف" و "مردانه اما احساسی" استفاده می شود. عطر سی کی اترنیتی مردانه ادو پرفیوم که به عنوان ع..
1,650,000 تومان
عطر کالوین کلین اترنیتی نَو
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر کالوین کلین اترنیتی نَو:عطر کالوین کلین اترنیتی نَو-Calvin Klein ETERNITY NOW زندگی واقعی یک زوج را بیان می کند. زندگی سرشار از عشق و احساس و ابدیت! عطر کالوین کلین اترنیتی نَو با رایحه اعتیاد آور و درخشان در دو نسخه زنانه و مردانه عرضه شده و مخصوص زوج هایی است که از هر ..
0 تومان
ادکلن کالوین کلین اترنیتی نَو فور من
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی ادکلن کالوین کلین اترنیتی نَو فور من:ادکلن کالوین کلین اترنیتی نَو فور من-Calvin Klein ETERNITY NOW زندگی واقعی یک زوج را بیان می کند. زندگی سرشار از عشق و احساس و ابدیت! ادکلن کالوین کلین اترنیتی نَو با رایحه اعتیاد آور و درخشان در دو نسخه زنانه و مردانه عرضه شده و مخصوص زو..
0 تومان
نمایش 1 تا 24 از 48 (2 صفحه)
کالوین کلین

درباره عطر کالوین کلین:

کمپانی کالوین کلاین که بنام سی‌کی (CK) نیز شناخته می‌شود، خانه مد آمریکایی می‌باشد، که توسط طراح مد، کلوین کلاین، تأسیس شده‌ است. شعبه مرکزی این شرکت در میدتاون منهتن شهر نیویورک قرار دارد. در اوایل دهه 80 میلادی کالوین کلین با طراحی و تولید عطر آبسشن و عطر اترنیتی خط تولید عطر و ادکلن را راه اندازی کرد. امروزه عطر کالوین کلین یکی از برترین و محبوب ترین برندهای عطر و ادکلن بشمار می رود. یکی از دلایل این محبوبیت، تولید عطر ایفوریا توسط کلوین کلین است که نقطه عطفی در صنعت عطرسازی و شهرت این برند بشمار می رود.

 

بهترین و پرفروش ترین های عطر کالوین کلین (عطر ایفوریا):

عطر ایفوریا: جادویی...مرموز...محبوب

ایفوریا در لغت به معنای رضایت و خوشنودی است و حقیقتا این نام برازنده عطر ایفوریاست، چراکه پس از گذشت 15 سال از تولید آن همچنان پرطرفدار، پرفروش و محبوب است.
در این بخش قصد داریم دلایل محبوبیت کم نظیر عطر ایفوریا زنانه و ایفوریا مردانه را بررسی کنیم. محبوبیت ایفوریا بقدری است که حتی نام برند خود را (کالوین کلین) تحت تاثیر قرار داده، بطوریکه اکثر مردم ایفوریا را یک برند می شناسند.


عطر ایفوریا زنانه: عطر ایفوریا ادوپرفیوم زنانه دارای رایحه ای مرموز و بسیار جذاب است. در ابتدا شما با یک بسته بندی جذاب و خوش رنگ و همینطور بطری شیک و منحصربه فرد آن مواجه می شوید که به شکل یک قایق بادبانی است. رایحه دلچسب و خوشایند ایفوریا با همان اسپری اول حس کنجکاوی و در عین حال شگفت آوری به شما القا می کند. انار و خرمالو در نت ابتدایی یک ترکیب پاییزی گس و خوشمزه را ایجاد کرده اند که برگ برنده ایفوریاست، در نت میانی و پایانی با گلهای سیاه و نادر و عنبر و چوب ماهون ترکیب غیر معمول آن را کاملتر می کند. این نوع ترکیب علاوه بر خاص بودن و منحصر به فرد کردن آن، یک رایحه بسیار شیک، خوشبو و در عین حال همه پسند ساخته است که از خانمهای نوجوان تا سنین بالا عاشق آن می شوند. 
از دیگر دلایل محبوبیت ایفوریا می توان به قیمت متعادل آن اشاره کرد که با نرخ متوسطی که دارد افراد بیشتری در سطح دنیا می توانند آن را تهیه کنند. عطر ایفوریا زنانه با رایحه ترش و شیرین که یادآور طعم و بوی انار است در سال 2005 طراحی شد. نسخه های دیگری از این عطر در سالهای بعد تولید شد (ایفوریا ادوتوالت، ایفوریا بلوسوم، فوربیدن ایفوریا، ایفوریا گلد، ایفوریا لیکوئید، دیپ ایفوریا، ایفوریا اسنس و ...) که هیچکدامشان به اندازه عطر اصلی ایفوریا مورد استقبال قرار نگرفت.


ادکلن ایفوریا مردانه: عطر ایفوریا ادوتوالت مردانه دارای رایحه ای خنک و تلخ و با الهام از حس آزادی و خوشحالی در سال 2006 ساخته شد. یک رایحه بسیار پرطرفدار و همه پسند که با تندی فلفل و تلخی زنجبیل آغاز می شود و در نت میانی عطر و بوی ریحان که با سدر و مریم گلی ترکیب شده، طراوت و تازگی را به ارمغان می آورد و در نت اصلی ترکیب نعناع هندی، عنبر، اقاقیا و جیر، شما را به یک رایحه دلچسب و یک لذت خوشایند می رساند. 
دو سال بعد عطر کالوین کلین نسخه اینتنس عطر ایفوریا مردانه را با همان ترکیب و با غلظت و ماندگاری بیشتر روانه بازار کرد و موجب استقبال پر شور طرفداران این عطر شد. اما همانند نسخه زنانه از دیگر نسخه های ایفوریا مردانه (ایفوریا گلد، ایفوریا لیکوئید، ایفوریا اسنس و ...) استقبال کمتری صورت گرفت تا همچنان ادکلن ایفوریا من و ادکلن ایفوریا اینتنس جزء پرفروش ترین و محبوب ترین عطرهای مردانه کالوین کلین بشمار بروند.

تفاوت عطر اورجینال با تقلبی ایفوریا:

 1. سلفون عطر تقلبی ایفوریا بسیار نازک و شکننده تر از نسخه اصلی است.
 2. جعبه و رنگ آن در نسخه تقلبی کدر تر و بی کیفیت از نسخه اصلی ایفوریا است.
 3. مقوای درون جعبه که از بطری عطر محافظت می کند در نسخه تقلبی از رنگ روشن تر و جنس بی کیفیت تر و نازک تری نسبت به نسخه اصلی دارد، در حالیکه این مقوا در نسخه اصلی تقریبا همرنگ جعبه می باشد.
 4. درب بطری عطر کالوین کلین ایفوریا در نسخه تقلبی تقریبا حالت پلاستیکی و سبک و در نسخه اصلی فلزی و سنگین تر است. 
 5. بطری آن در نسخه تقلبی کدر و حبابدار و در نسخه اصلی شفاف و با کیفیت است.
 6. رنگ مایع عطر در نسخه تقلبی بی رنگ تر از نسخه اصلی است.
 7. و در انتها رایحه عطر در نسخه های تقلبی، که بسیار نزدیک به رایحه اصلی است، با بوی الکل زیادی همراه است و طراوت و تازگی که در نسخه اورجینال به مشام می رسد را ندارد.

قیمت عطر کالوین کلین:

قیمت ادکلن های کالوین کلین بطور کلی در رنج متوسط قرار دارند و همواره یکی از دلایل موفقیت این برند قیمت مناسب محصولاتش است که این اجازه را به مشتریانش می دهد که پس از اتمام عطرشان، مجدد آن را خریداری کنند. 

تاریخچه برند کالوین کلین (عطر کالوین کلین):

در سال 1968، کالوین کلین با 10 هزار دلار با راه اندازی فروشگاه کت در هتل یورک شهر نیویورک برند خود را تأسیس کرد. اولین مجموعه کالوین کلاین مجموعه ای از مانتوها و لباسهای جوان پسند و کم رنگ بود که در فروشگاه Bonwit Teller در شهر نیویورک ارائه می شد. در سپتامبر 1969 کالوین کلین روی جلد مجله Vogue ظاهر شد.

  موسس کالوین کلین:

  کلوین کلین در سال 1942 در نیویورک متولد شد. وی از همان سنین جوانی علاقه وافری به دنیای فشن و مد داشت و اغلب زمان خود را برای طراحی لباسهای زنانه می گذاشت و بعد از فارغ التحصیلی از دانشکده طراحی در سال 1968 کمپانی کالوین کلین را تاسیس کرد.

  تاسیس کمپانی کالوین کلین:

  کالوین کلین در سال 1968 با طراحی و تولید پوشاک تحت برند کالوین کلین رسما برند خود را افتتاح کرد و بعد از مدت اندکی خط تولید پوشاک ورزشی را نیز راه اندازی نمود. سپس محصولاتی از قبیل لباس زیر، لباس شنا، لوازم تزیینی، عینک، عطر و ادکلن و ... را به مجموعه ی تولیدات خود افزود. Calvin klein اولین جایزه خود را از شورای طراحان مد آمریکا در سال 1982 و سپس در سال 83 و 86 دریافت کرد. همچنین جایزه Coty را در سالهای 73 و 74و 75 به عنوان جوانترین طراح مطرح مد و فشن و جایزه CDFA را در سال 93 برای طراحی پوشاک زنانه و مردانه دریافت کرد.

  خط تولید عطر کالوین کلین:

  در اوایل دهه 80 کالوین کلین وارد بازار عطر و ادکلن شد و با طراحی و تولید عطر آبسشن و عطر اترنیتی خط تولید عطر و ادکلن را راه اندازی کرد. مشهورترین محصول عطر کالوین کلین، عطر ایفوریا است که بسیار محبوب و پرفروش می باشد. استقبال از عطر ایفوریا بقدری بود که کالوین کلین نسخه های متنوعی از آن را روانه بازار کرد. از دیگر محصولات پرطرفدار عطر کالوین کلین می توان به زوج ادکلن سی کی این تو یو مردانه و زنانه و همینطور زوج عطر اترنیتی مردانه و زنانه و همینطور سی کی بیوتی اشاره کرد.