منو
سبد خرید

عطر کارولینا هررآ

جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تلخ
212 MEN عطری متمایز با ماندگاری بالا، الهام گرفته از انرژی و کاملا بی نقص است. این عطر مخصوص مردان مدرن و امروزی و با اعتماد به نفس و خوش استیل است که خواهان انرژی زیاد برای زندگی در شهرهای بزرگ هستند. این عطر در سال 1999 توسط Alberto Morillas، Rosendo Mateu و Ann Gottlieb طراحی شد.رایحه اولیه: ..
1,420,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
212 عطری انرژیک و منحصر به فرد است که در سال 1997 توسط Alberto Morillas مخصوص خانمهای جوان و مدرن در نیویورک ساخته شده است. به جرات می توان گفت این عطر مشهورترین و پرفروشترین عطر زنانه برند CH است.رایحه اولیه: نارنگی- شکوفه پرتقال- کاکتوس- ترنجرایحه میانی: یاس- فریزیا- سوسن سفید- رز- روناسیا..
1,517,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و شیرین
این عطر نسخه احساس برانگیز، وسوسه کننده، جذاب و تاثیر گذار عطر 212 می باشد که در سال 2006 توسط Rosendo Mateu و Alberto Morillas طراحی شد.یک هارمونی دقیق بین لطافت و شور!عطری که تمام توجه ها را به خود جلب کرده و بیانگر فضای گرم و احساسی یک شب در منتهن است. 212س..ی هر زنی را جذب خود می کند. ..
1,629,000 تومان 1,400,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
این عطر نسخه احساس برانگیز، وسوسه کننده، جذاب و تاثیر گذار عطر 212 می باشد که در سال 2004 توسط Rosendo Mateu طراحی شد.یک هارمونی دقیق بین لطافت و شور!این عطر لطیف و ظریف در عین حال مانند هوای گرگ و میش شهر نیویورک مرموز و طغیانگر است. 212 س..ی هر مردی را جذب خود می کند.رایحه اولیه: ترنج-..
1,629,000 تومان 1,480,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تلخ و ملایم
آیا شما در لیست هستید؟ این سوالیست که ذهن همگان را به سمت این عطر که به یمن یک مهمانی بسیار خاص و ویژه ترتیب داده شده است، می کشاند. این سوال فقط یک جواب دارد و آن هم چیزی نیست جز محصولی خارق العاده، کاملا مردانه، پر رمز و راز و بسیار مدرن و شیک که بعد از نسخه موفقش در سال 2010 این بار در سال 2011 م..
1,573,000 تومان 1,410,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
ویژه و تک باشید !شعارهایی مانند : (آیا شما در لیست هستید؟) و(این یک میهمانی محافظت شده است) به همان اندازه تاثیر در روحیه هر انسانی می گذارد که رایحه این عطر بسیار خاص و استثنائی و خارق العاده در روح و وجود انسان ایجاد می کند. این عطر مخصوص و آن دسته خانمهاییست که دوست دارند دقیقا در کانون توجها..
1,573,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و ملایم
CH MEN در سال 2009 بعنوان همراهی مدرن برای نسخه زنانه اش که در سال 2007 ساخته شده بود معرفی گشت. مفهوم کلی که برای این عطر متصور می شوند "اتحاد تضادها" ست که برازندگی و بی قاعدگی را درهم می آمیزد. این عطر مخصوص شخصیتهای منحصر به فرد و استثناست و مانند یک سفر طولانی سرشار از احساس و تجربه است. پوشش ب..
1,550,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
CH عطری رمانتیک و فانتزی است که در سال 2007 از رایحه گلهای شرقی طراحی شده است. این عطر تمام حس تازگی را یکجا وارد می کند. CH ترکیبی است از سنت و مدرنیته و یکی از پرفروشترین عطرهای زنانه، پرقدرت و با ماندگاری بالاست.رایحه اولیه: ترنج- پرتقال- خربزهرایحه میانی: رز- یاس- بادام سوخته- دارچین- چر..
1,742,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
GOOD GIRL رایحه ای به قدرت حس نفسانی و عرفانی، یک ترکیب بی پروا از عناصر تیره و روشن و مخصوص زنی است که عاشق آن روی خوبشان هستند و با آن روی بدشان کنار می آیند. این عطر الهام گرفته از شهر نیویورک است، قدرتمند و جسور!در یک شهر جاییکه هر چیزی ممکن است، این عطر به زنان قدرت داده تا برای ساختن شهر ر..
2,850,000 تومان
CAROLINA HERRERA GOOD GIRL COLLECTOR EDITION EDP
ناموجود
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
یک گود گرل براق و درخشان!"درست زمانی که شما تصور می کردید گود گرل را شناخته اید، او قواعد ستاره ها را بازنویسی می کرد!"GOOD GIRL COLLECTOR با الهام از همکاری با سواروسکی در سال 2017 توسط Louise Turner طراحی شد. بطری تزئین شده آن با پولک در سه طیف رنگی متفاوت جلوه ویژه و لوکسی به آن داده است ..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
GOOD GIRL LEGERE نسخه جدیدتر عطر محبوب گود گرل است که به مراتب از آن ملایم تر و با رایحه گل های بیشتری است. این عطر که نماد قدرت در سال 2018 توسط Loise Turner با حفظ ترکیب مواد گود گرل و افزودن چند رایحه جدید، طراحی شده و چهره تبلیغاتی آن Karlie Kloss مدل مشهور آمریکایی می باشد. "نماد قدرت و دربرگی..
2,891,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
GOOD GIRL VELVET FATALE تجلیلی است از قدرت اغواگری زنان با رها کردن حس کشنده درونی خود، در حالی که این مخملی قرمز، قدرت جذب بیرحمانه خود را آشکار می کند. رایحه تحریک آمیز این عطر دارای قدرت جذبی است که از آن نمی توان فرار کرد. این اسلحه پرقدرت دوباره ظاهر شده و خطر مطلوبی برای یک دختر خوب است که می ..
2,921,000 تومان
عطر کارولینا هررآ گود گرل سوپریم
ناموجود
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر کارولینا هررآ گود گرل سوپریم:عطر کارولینا هررآ گود گرل سوپریم-CAROLINA HERRERA GOOD GIRL SUPREME تمام قوانین عطر را نقض می کند و خانواده بویایی خود را دوباره ایجاد می کند. عطر گود گرل سوپریم با رایحه خوشمزه توت های آبدار آغاز می شود و در نت میانی با گلهای یاس و مریم به اوج قدرت خود می ..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تند و شیرین
کارولینا هررآ پس از عرضه عطر محبوب و زیبای گود گرل این بار زوج و مکمل آن را با نام BAD BOY معرفی کرد. عطری شرقی و ادویه ای، مخصوص مردان جسوری است که از مسیر و هدف خود دست بر نمی دارند و بر اصول خود پایبند هستند. مردان با اعتماد به نفسی که از ریسک کردن هراسی ندارند و در عین قوی بودن، بسیار احساسی هست..
2,761,000 تومان 1,960,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: شیرین و ملایم
CHIC محصولی پر قدرت و پر انرژی از کمپانی کارولینا هررآ است که مخصوص مردان امروزی، پیچیده، خوش تیپ و باهوش است که از رایحه های شرقی تولید شده است. این عطر در سال 2003 توسط Carlos Benaim، Marc Chaillant و Rosendo Mateu طراحی شد.رایحه اولیه: هندوانه- لیمو- ترنج- هل- نارنگیرایحه میانی: فلفل- دار..
1,230,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
CHIC عطری سبک، اما درخشان، با رنگ زیبای قرمز خود که البته بسیار زنانه هست، نه خیلی معصوم اما به حد کافی اغواکننده می باشد.ترکیب این عطر کنتراستی بین سادگی و پیچیدگی است و دارای قدرت نفوذ بالا می باشد. این عطر جادویی در سال 2004 توسط Alberto Morillas و Jacques Cavallier طراحی شد.رایحه اولیه: ..
1,436,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تند و شیرین
212VIP BLACK یک معمای سخت و پیچیده و نسخه مرموز و چالش برانگیز وی آی پی است. عطری الهام بخش، احساس برانگیز و اعتیادآور که غیر قابل پیش بینی بودنش آن را جذاب تر کرده است، این یک بطری سیاه اسرار آمیز است، شما را به تمرکز وا می دارد، تمام چشم ها برای شما می شوند و به شما این قدرت را می دهد که میزبان یک..
2,135,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
212VIP ROSE محصول دیگری از خانواده 212، با همان شکل اما رنگی متفاوت در سال 2014 با طراحی Lucas Sieuzac به بازار آمد. ظاهرا این عطر مظهر زرق و برق و جو سرگرم کننده مهمانی های مد نیویورک است. عطری اغوا کننده، احساس برانگیز و کاملا اعتیاد آوری که با همان اسپری اول هوش از سرتان خواهد برد. چهره تبلیغاتی ..
1,798,000 تومان
CAROLINA HERRERA 212 VIP MEN CLUB EDITION EDT
ناموجود
جنسیت: مردانه رایحه: تند و شیرین
VIP CLUB محصول دیگری از خانواده 212 است که در نسخه محدود در سال 2015 با الهام از سبک زندگی شبانه در نیویورک تولید شد. عطری سرشار از شادابی و جذابیت های احساسی شبانه...رایحه اولیه: خاویار- لیمو ترش- آبرایحه میانی: فلفل- چوبهای جنگلی- جوزرایحه اصلی: چوبهای جنگلی- شکلات ..
0 تومان
CAROLINA HERRERA 212 VIP CLUB EDITION EDT
ناموجود
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین
VIP CLUB محصول دیگری از خانواده 212 است که در نسخه محدود در سال 2015 با الهام از سبک زندگی شبانه در نیویورک تولید شد. عطری دلفریب، احساس برانگیز و مدرن، برای شبی طولانی و پایان ناپذیر...رایحه اولیه: شربت- انگور سیاه- مرکباترایحه میانی: یاس- یاسمنرایحه اصلی: مشک- نعناع هندی ..
0 تومان
CAROLINA HERRERA 212 VIP MEN WILD PARTY EDT
ناموجود
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
212VIP MEN WILD PARTY نسخه لیمیتد ادیشن دیگری از مجموعه 212 VIP است که با الهام از رقص و پارتی شبانه در نیویورک ساخته شد. این عطر چوبی و ادویه ای در سال 2016 طراحی و مخصوص مردان شهری و مدرن می باشد.رایحه اولیه: لیمو ترش- خاویار- فلفل سیاهرایحه میانی: برگ بنفشهرایحه اصلی: چوبهای جنگلی ..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
212VIP WILD PARTY نسخه لیمیتد ادیشن دیگری از مجموعه 212VIP است که با الهام از رقص و پارتی شبانه در نیویورک ساخته شد. این عطر در سال 2016 طراحی و مخصوص زنان شهری، جذاب، اغوا کننده و در عین حال با درک و فهمیده می باشد.رایحه اولیه: آناناس- گریپ فروترایحه میانی: رز- ارکیده- شکوفه پرتقالرایحه..
1,967,000 تومان
CAROLINA HERRERA 212 VIP MEN PARTY FEVER EDP
ناموجود
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
PARTY FEVER عطری چوبی و ادویه ای و محصول لیمیتد ادیشن از مجموعه خانواده 212 VIP است که در سال 2018 روانه بازار شد. عطری پر انرژی و پر جنب و جوش که اعتماد به نفس بالایی در مهمانی ها به شما می دهد. عطری که نوشیدنی ها را خنک تر، شب را بلند تر و هاله های نور را روشن تر می کند. بطری رنگین کمانی آن با ظاه..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
PARTY FEVER عطری با رایحه گل و میوه و محصول لیمیتد ادیشن از مجموعه خانواده 212 VIP است که در سال 2018 روانه بازار شد. عطری بی پروا و مسحور کننده و یک کوکتل دیوانه کننده و اغواگر که با رایحه میوه از خواب بر می خیزد و ناگهان قوانین را بازنویسی می کند! این عطر شما را به جشنی سرشار از رقص و موسیقی دیوان..
1,967,000 تومان
نمایش 1 تا 24 از 38 (2 صفحه)
کارولینا هررآ

درباره کارولینا هررآ:

Carolina Herrera موسس کمپانی CAROLINA HERRERA در سال 1939 در ونزوئلا متولد شد. وی در سن 12 سالگی به همراه خانواده خود به نیویورک مهاجرت کرد و پس از پایان تحصیلاتش و علاقه ی شدید وی به طراحی مد و فشن مشغول بکار شد. وی در سال 1980 برند خود را در شهر نیویورک به ثبت رساند و رسما این کمپانی را افتتاح کرد. چند سال بعد کارولینا به لوس آنجلس رفت و با کمک طراحان جدید اولین بوتیک خود را افتتاح کرد و پس از 3 سال این بار به اسپانیا نقل مکان کرد و در آنجا با پیشنهاد مادرش برای تولید عطر و ادکلن مواجه شد. در سال 1997 با خلاقیت و نوآوریش دست به طراحی و تولید عطر و ادکلن زد و اولین محصول خود را با نام 212 راهی بازار کرد. Carolina Herrera در دهه های 70 و 80 میلادی یکی از برترین طراحان مد و لباس به شمار می رفت.