منو
سبد خرید

آمواج

آمواج

درباره آمواج:

AMOUAGE یک کمپانی عطر سازی و منعکس کننده میراث کیمیاگری و سنت های شگفت انگیز عطرهای لوکس است که در سال 1983 در مسقط عمان تاسیس شد. این کمپانی برای تولید عطرهای خود با بهره گیری از اساتید و هنرمندان عطر سازی و همچین بکارگیری مواد باکیفیت و نادر که از سراسر جهان گردآوری شده زبانزد می باشد. ماندگاری بسیار بالا، خلاقیت و نوآوری از دیگر ویژگی های آمواج می باشد.

در حال حاضر David Crickmore مدیرعامل و Cristopher Chong مدیر تولید این کمپانی هستند. آمواج اخیرا علاوه بر صنعت عطر سازی محصولات دیگری مانند: لوازم خانه و حمام، چرم و محصولات لوکس خانگی را تولید می کند.

جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
عطر زنانه آمواژ اینترلود-INTERLUDE عطری لوکس و خارق العاده و نماد آرامش و سکون می باشد. Christopher Chong مدیر تولید کمپانی آمواژ درباره اینترلود می گوید: “من با تمام وجودم چیزی که می بینم و حس می کنم را در رایحه این عطر احساس می کنم. تمام ناهنجاری های طبیعی و اجتماعی که در اطراف ما هستند را می توان..
3,465,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
عطر مردانه آمواژ اینترلود-INTERLUDE عطری لوکس و خارق العاده و نماد آرامش و سکون می باشد. Christopher Chong مدیر تولید کمپانی آمواژ درباره اینترلود می گوید: “من با تمام وجودم چیزی که می بینم و حس می کنم را در رایحه این عطر احساس می کنم. تمام ناهنجاری های طبیعی و اجتماعی که در اطراف ما هستند را می توا..
3,465,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
عطر زنانه آمواژ اپیک-EPIC عطری شرقی و لوکس با رایحه بسیار سنگین و ماندگار است که در سال 2009 توسط Cecile Zarokiun، Daniel Maurel و Angeline Leporini  طراحی شد. ادکلن آمواژ اپیک با الهام از راه ابریشم که چین را به کشورهای عربی وصل می کرد، ساخته شده است.رایحه اولیه: گل خرزهره- زیره س..
3,465,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تلخ
عطر مردانه آمواژ اپیک-EPIC عطری شرقی و لوکس با رایحه بسیار سنگین و ماندگار است که در سال 2009 توسط Randa Hammami طراحی شد.ادکلن آمواژ اپیک با الهام از راه ابریشم که چین را به کشورهای عربی وصل می کرد، ساخته شده است.رایحه اولیه: گل تلفنی- گل جوز- زیره سیاه- جوز هندی- زعفران- هل- فلفل صورتی..
3,465,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
REFLECTION عطری غنی و عمیق و با ترکیبی از گل ها و چوبهای نفیس در سال 2007 توسط Maurice Roucel طراحی شد. عطری پایان ناپذیر و بدون تردید گیرا بوده و دارای پخش بوی بالایی است.رایحه اولیه: بنفشه- گیاهان سبز- فریزیارایحه میانی: یاس- مگنولیا- یلانگ یلانگرایحه اصلی: سدر- عنبر- چوب صندل- مشک ..
3,465,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
REFLECTION عطری غنی و عمیق و با ترکیبی از گل ها و چوبهای نفیس در سال 2007 توسط Lucas Sieuzac طراحی شد. عطری پایان ناپذیر و بدون تردید گیرا بوده و دارای پخش بوی بالایی است.رایحه اولیه: شکوفه پرتقال تلخ- فلفل فرنگی- رزماریرایحه میانی: یاس- ریشه زنبق- یلانگ یلانگ- گل همیشه بهاررایحه اص..
3,465,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
کمپانی آمواژ در سال 2011 جفت دیگری با نام HONOUR (افتخار) را بر اساس داستان تراژدیک مادام باترفلای (پروانه) که با مردی آمریکایی ازدواج کرد و 3 سال منتظر بازگشت وی انتظار کشید و سرانجام در آخرین اجرای اپرا دست به خودکشی زد، ساخته شده است.آنر زنانه نماد پیشرفت عشق نافرجام است و توسط Alexndra Carli..
3,465,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تلخ
کمپانی آمواژ در سال 2011 جفت دیگری با نام HONOUR (افتخار) را بر اساس داستان تراژدیک مادام باترفلای (پروانه) که با مردی آمریکایی ازدواج کرد و 3 سال منتظر بازگشت وی انتظار کشید و سرانجام در آخرین اجرای اپرا دست به خودکشی زد، ساخته شده است.آنر مردانه نماد پسر مادام باترفلای است و توسط Nathalie Feis..
3,465,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: گرم و تند
عطر آمواژ OPUS VII یا همان اوپوس 7، هفتمین عطر از مجموعه Library آمواج است که در سال 2013 روانه بازار شد. از این عطر به عنوان شاهکار آمواژ نام برده می شود. عطری شرقی با رایحه چرم و ترکیب بی پروا و پرقدرت که توسط Alberto Morillas و Pierre Negrin طراحی شد.ادکلن زنانه-مردانه آمواژ اوپوس هفت از..
3,564,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: گرم و شیرین
عطر آمواژ OPUS VIII یا همان اوپوس 8، هشتمین عطر از مجموعه Library آمواج است که در سال 2014 روانه بازار شد. عطری شرقی و چوبی که با الهام از Trompe l’oeil (تکنیک هنری که تصاویر واقع گرایانه را با استفاده از نور خیالی، اشیاء سه بعدی نمایش می دهد) توسط Pierre Negrin و Richard Herpin طراحی شد.عط..
3,564,000 تومان
AMOUAGE OPUS IX EDP
ناموجود
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: گرم و شیرین
OPUS IX یا همان اوپوس 9، نهمین عطر از مجموعه Library آمواج است که در سال 2015 روانه بازار شد. عطری شرقی که با الهام از اپرای معروف تراویاتا ساخته شده است.این عطر از پخش بوی بسیار بالا و ماندگاری طولانی برخوردار است.رایحه اولیه: فلفل سیاه- یاس- گل کاملیارایحه میانی: موم عسل- چرم- چوب گوآی..
0 تومان
AMOUAGE OPUS X EDP
ناموجود
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: گرم و تند
OPUS X یا همان اوپوس 10، دهمین عطر از مجموعه Library آمواج است که در سال 2016 روانه بازار شد. عطری شرقی، با رایحه رز و پر از رمز و رازهای عجیب و غریب، چراکه از ترکیبات نامانوسی در آن استفاده شده است.این عطر از پخش بوی بسیار بالا و ماندگاری طولانی برخوردار است.رایحه اولیه: رز- رز قرمزرایح..
0 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: گرم و تند
OPUS XI یا همان اوپوس 11، یازدهمین عطر از مجموعه Library آمواج است که در سال 2018 روانه بازار شد. عطری شرقی و چوبی که سرشار از رایحه بی نظیر و وصف ناشدنی عود است. این عطر قدرتمند و مست کننده از پخش بوی بسیار بالا و ماندگاری طولانی برخوردار است و مناسب هم آقایان و هم خانم ها می باشد. رایحه اولیه: م..
3,465,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین
LOVE TUBEROSE یک عطر شاعرانه و رمانتیک و داستان یک عشق تکرار نشدنی است. این عطر که سرشار از بوی گل مریم است در سال 2018 مخصوص خانمهایی که عاشق بوی گل مریم هستند طراحی شد. رایحه اولیه: گل مریم- یاسمن- یاس رایحه میانی: خامه سفید- وانیل رایحه اصلی: سدر- چوب صندل   ..
3,465,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: ترش و شیرین
IMITATION در لغت به معنای تقلید بوده و شعار این عطر "زندگی تقلیدی از هنر است" می باشد. این عطر جذاب، ماندگار و خارق العاده در سال 2018 توسط Pierre Negrin طراحی شد.رایحه اولیه: یاس- شکوفه پرتقال- یلانگ یلانگ- رزرایحه میانی: آلدهیدها- شیرین بیان- انگور سیاهرایحه اصلی: نعناع هندی- چوب صندل-..
3,465,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تند و ملایم
IMITATION در لغت به معنای تقلید بوده و شعار این عطر "زندگی تقلیدی از هنر است" می باشد. این عطر جذاب، ماندگار و خارق العاده در سال 2018 توسط  Leslie Girardطراحی شد.رایحه اولیه: فلفل سیاه- جوز- لیمورایحه میانی: بنفشه- ریشه زنبق- رز ترکیه ایرایحه اصلی: نعناع هندی- خس خس- چرم- صمغ درخت ..
3,465,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین
JOURNEY یک عطر میوه ای و گلی است که با الهام از پرتو مبهم و کم نور بوده و بیانگر سفری جذاب و دلربا است. این عطر در سال 2014 از مواد نفیس و نادر طراحی شده و شما را به سفری بویایی به شرق می برد. رایحه اولیه: زردآلو- یاس- اسمانتوس- جوز- هل رایحه میانی: یاس- گل ابریشم- عسل- سدر رایحه اصلی: تنباکو- زع..
3,465,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تند
JOURNEY یک عطر ادویه ای و چوبی است که با الهام از نقاشی سیاه قلم به سبک کیاروسو بوده و سفری از یک دگردیسی را به تصویر می کشد. این عطر در سال 2014 از مواد نفیس و نادر طراحی شده و شما را به سفری بویایی به شرق می برد. رایحه اولیه: فلفل سیچوان- ترنج- هل- بهار نارنج- بیگاراد رایحه میانی: دانه سرو کوهی-..
3,465,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و تلخ
BRACKEN عطری برآمده از گیاه سرخس و سمبل صلح و آزادی است. این عطر با الهام از قدرت گلها در ساخت عطر در دهه 1960 میلادی با رایحه ای سرشار از گل و رایحه غالب گیاه سرخس در سال 2016 طراحی شد. رایحه اولیه: سرخس- توت های وحشی رایحه میانی: چرم- بابونه- نرگس- سوسن سفید رایحه اصلی: درخت غان- خس خس- نعناع ه..
3,465,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تلخ
BRACKEN عطری برآمده از گیاه سرخس و سمبل صلح و آزادی است. این عطر رازگشایی از یک ترکیب درخشان و باطراوت و با یک امضای مرموز بوده و در سال 2016 طراحی شد. رایحه اولیه: جوز- اسطوخودوس- سرو- لیمو- ترنج- میخک رایحه میانی: دارچین- سدر- چوب صندل- شمعدانی رایحه اصلی: مشک- نعناع هندی   ..
3,465,000 تومان
نمایش 1 تا 20 از 20 (1 صفحه)