منو
سبد خرید

عطر آمواج

جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر آمواج اینترلود زنانه:عطر آمواج اینترلود زنانه-AMOUAGE INTERLUDE WOMAN عطری لوکس و خارق العاده و نماد آرامش و سکون می باشد. کریستوفر چونگ مدیر تولید کمپانی آمواج درباره عطر آمواج اینترلود می گوید: “من با تمام وجودم چیزی که می بینم و حس می کنم را در رایحه این عطر احساس می کنم. ..
6,200,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر آمواج اینترلود مردانه:عطر آمواج اینترلود مردانه-AMOUAGE INTERLUDE MAN عطری لوکس و خارق العاده و نماد آرامش و سکون می باشد. کریستوفر چونگ مدیر تولید کمپانی آمواج درباره عطر آمواج اینترلود می گوید: “من با تمام وجودم چیزی که می بینم و حس می کنم را در رایحه این عطر احساس می کنم. ..
6,200,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر آمواج اپیک زنانه:عطر آمواج اپیک زنانه-AMOUAGE EPIC WOMAN عطری شرقی و لوکس، با رایحه بسیار سنگین و ماندگار است که با الهام از جاده ابریشم که چین را به کشورهای عربی وصل می کرد، ساخته شد. ادکلن آمواج اپیک زنانه به همراه نسخه مردانه اش عرضه شد و نشان دهنده تلاشی اس..
6,200,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تلخ
معرفی عطر آمواج اپیک مردانه:عطر آمواج اپیک مردانه-AMOUAGE EPIC MAN عطری شرقی و لوکس، با رایحه بسیار سنگین و ماندگار است که با الهام از جاده ابریشم که چین را به کشورهای عربی وصل می کرد، ساخته شد. ادکلن آمواج اپیک مردانه به همراه نسخه زنانه اش عرضه شد که بیانگر قطب نما در ..
6,200,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی عطر آمواج رفلکشن زنانه:عطر آمواج رفلکشن زنانه-AMOUAGE REFLECTION WOMAN عطری غنی و عمیق و با ترکیبی از گلها و چوبهای نفیس که بدون تردید گیرا بوده و رایحه آن پایان ناپذیر است. ادکلن آمواج رفلکشن زنانه با نت‌های تازه بنفشه و فریزیا همراه با رایحه‌ای از برگ‌ه..
6,200,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر آمواج رفلکشن مردانه:عطر آمواج رفلکشن مردانه-AMOUAGE REFLECTION MAN عطری غنی و عمیق و با ترکیبی از ادویه ها و چوبهای نفیس که بدون تردید گیرا بوده و رایحه آن پایان ناپذیر است. ادکلن آمواج رفلکشن مردانه روح شما را پالایش کرده و نگاه ها را به سمت شما جلب ..
6,200,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر آمواج آنر زنانه:عطر آمواج آنر زنانه-AMOUAGE HONOUR WOMAN بر اساس داستان تراژدیک مادام باترفلای که با مردی آمریکایی ازدواج کرد و 3 سال منتظر بازگشت وی انتظار کشید و سرانجام در آخرین اجرای اپرا دست به خودکشی زد، ساخته شده است. به احترام حقیقت و زیبایی، عشق و غم شاعرانه اش ..
6,200,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تلخ
معرفی عطر آمواج آنر مردانه:عطر آمواج آنر مردانه-AMOUAGE HONOUR MAN بر اساس داستان تراژدیک مادام باترفلای که با مردی آمریکایی ازدواج کرد و 3 سال منتظر بازگشت وی انتظار کشید و سرانجام در آخرین اجرای اپرا دست به خودکشی زد، ساخته شده است. به احترام حقیقت و زیبایی، عشق و غم شاعرانه اش ..
6,200,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین
معرفی عطر آمواج جرنی زنانه:عطر آمواج جرنی زنانه-AMOUAGE JOURNEY WOMAN یک عطر میوه ای و گلی که با الهام از پرتو مبهم و کم نور بوده و بیانگر سفری جذاب و دلربا است. ادکلن آمواج جرنی زنانه از مواد نفیس و نادر طراحی شده و شما را به سفری بویایی به شرق می برد. این عطر به‌عنوان رایحه‌ای گلی-میوه‌ای..
6,200,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تند
معرفی عطر آمواج جرنی مردانه:عطر آمواج جرنی مردانه-AMOUAGE JOURNEY MAN یک عطر ادویه ای و چوبی که با الهام از نقاشی سیاه قلم به سبک کیاروسو بوده و سفری از یک دگردیسی را به تصویر می کشد. ادکلن آمواج جرنی مردانه از مواد نفیس و نادر طراحی شده و شما را به سفری بویایی به شرق می برد. این ..
6,200,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و تلخ
معرفی عطر آمواج براکن زنانه:عطر آمواج براکن زنانه-AMOUAGE BRACKEN WOMAN عطری برآمده از گیاه سرخس و سمبل صلح و آزادی است. ادکلن آمواج براکن زنانه با الهام از قدرت گلها در ساخت عطر در دهه 1960 میلادی، با رایحه ای سرشار از گل و رایحه غالب گیاه سرخس عرضه شد. سرخس و انواع توت های وحشی ..
6,200,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تلخ
معرفی عطر آمواج براکن مردانه:عطر آمواج براکن مردانه-AMOUAGE BRACKEN MAN عطری برآمده از گیاه سرخس و سمبل صلح و آزادی است. عطر آمواج براکن مردانه، رازگشایی از یک ترکیب درخشان و باطراوت و با یک امضای مرموز می باشد. مرکبات، جوز، اسطوخودوس، سرو و میخک آغازگر ترکیب این عطر خارق العاده می باش..
6,200,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر آمواج جوبیلیشن زنانه:عطر آمواج جوبیلیشن زنانه-AMOUAGE JUBILATION 25 WOMAN در جشن 25 سالگی آمواج به همراه نسخه مردانه اش روانه بازار شد. عطر آمواج جوبیلیشن پیام آور شادی و سرور و عطری نفس گیر است که با جادوی ابدی و بی انتهایش همگان را تسخیر می کند. عطر آمواژ جوبلیشن زنانه عطری معمایی و ..
6,200,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر آمواج جوبیلیشن مردانه:عطر آمواج جوبیلیشن مردانه-AMOUAGE JUBILATION XXV MAN در جشن 25 سالگی آمواج به همراه نسخه زنانه اش روانه بازار شد. عطر آمواج جوبیلیشن پیام آور شادی و سرور و عطری نفس گیر است که با جادوی ابدی و بی انتهایش همگان را تسخیر می کند. عطر آمواژ جوبلیشن مردانه عطری پوی..
6,200,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: ترش و شیرین
معرفی عطر آمواج ایمیتیشن زنانه:عطر آمواج ایمیتیشن زنانه-AMOUAGE IMITATION WOMAN در لغت به معنای تقلید بوده و شعار آن "زندگی تقلیدی از هنر است" می باشد. ادکلن آمواج ایمیتیشن زنانه عطری جذاب، ماندگار و خارق العاده است که با ترکیبی از گلهای خوشبو و عنصر تاثیر گذار بخور و آلدهیده..
6,200,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تند و ملایم
معرفی عطر آمواج ایمیتیشن مردانه:عطر آمواج ایمیتیشن مردانه-AMOUAGE IMITATION MAN در لغت به معنای تقلید بوده و شعار آن "زندگی تقلیدی از هنر است" می باشد. ادکلن آمواج ایمیتیشن مردانه عطری جذاب، ماندگار و خارق العاده است که با ترکیب جادویی فلفل و لیمو و گلهای خوشبو آغاز می ش..
6,200,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر آمواج اوپوس 7:عطر آمواج اوپوس 7-AMOUAGE OPUS VII هفتمین عطر از مجموعه Library آمواج است که به عنوان شاهکار این برند نام برده می شود. این مجموعه برگرفته از یک کتابخانه با گنجینه های پنهان است که ما را به کاوش بیشتر وا می دارد. ادکلن آمواج اوپوس هفت عطری شرقی و چوبی با رایحه غا..
7,200,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر آمواج اوپوس 8:عطر آمواج اوپوس 8-AMOUAGE OPUS VIII هشتمین عطر از مجموعه Library آمواج است که با الهام از Trompe l’oeil (در فرانسه به معنای خطای دید و گفتگویی میان واقعیت و خیال می آفریند، در واقع یک تکنیک هنری است که تصاویر واقعی را با استفاده از نور خیالی، سه بعدی نمایش می دهد).&n..
7,200,000 تومان 6,500,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر آمواج اوپوس 9:عطر آمواج اوپوس 9-AMOUAGE OPUS IX نهمین عطر از مجموعه Library آمواج است که با الهام از اپرای معروف لا تراویاتا* ساخته شد. این مجموعه برگرفته از یک کتابخانه با گنجینه های پنهان است که ما را به کاوش بیشتر وا می دارد. ادکلن آمواج اوپوس نه ترکیبی از ر..
8,000,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر آمواج اوپوس 10:عطر آمواج اوپوس 10-AMOUAGE OPUS X دهمین عطر از مجموعه Library آمواج است که با رایحه رز و پر از رمز و رازهای عجیب و غریب ساخته شده چراکه از ترکیبات نامانوسی در آن استفاده می گردد. این مجموعه برگرفته از یک کتابخانه با گنجینه های پنهان است که ما را ..
8,000,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر آمواج اوپوس 11:عطر آمواج اوپوس 11-AMOUAGE OPUS XI یازدهمین عطر از مجموعه Library آمواج است که سرشار از رایحه بی نظیر و وصف ناشدنی عود می باشد. ادکلن آمواج اپوس 11 عطری قدرتمند و مست کننده است که از پخش بوی بسیار بالا و ماندگاری طولانی برخوردار بوده و مناسب هم آقایان و هم خانم..
7,200,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین
معرفی عطر آمواج لاو تیوب رز:عطر آمواج لاو تیوب رز-AMOUAGE LOVE TUBEROSE یک عطر شاعرانه و رمانتیک و داستان یک عشق تکرار نشدنی است. عطر آمواج لاو تیوب رز سرشار از بوی گل مریم بوده و مخصوص خانمهایی است که عاشق ترکیب بوی گل مریم و یاس هستند. ترکیبی که با گل یاس و مریم، بسیار لطیف و عا..
6,200,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین
معرفی عطر آمواج پرتریل زنانه:عطر آمواج پرتریل زنانه-AMOUAGE PORTRAYAL WOMAN بیانگر تصویر زن و ادای احترام به ظرافت است. آمواج پرتریل زنانه با ترکیبی جسورانه از تنباکو و وانیل، یادآور سیگارهای کراوون A است که رایحه آفتابی گلهای یاس آن را در بر گرفته اند. این عطر..
6,200,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تند و ملایم
معرفی عطر آمواج پرتریل مردانه:عطر آمواج پرتریل مردانه-AMOUAGE PORTRAYAL MAN بیانگر تصویر مرد و ادای احترام به ظرافت است. آمواج پرتریل مردانه با ترکیبی جسورانه از خس خس و روغن کرچک است که رایحه سبز و آبکی برگ های بنفشه آن را در بر گرفته اند. این عطر، شور و ..
6,200,000 تومان
نمایش 1 تا 24 از 34 (2 صفحه)
آمواج

درباره عطر آمواج:

آمواج یک خانه عطر لوکس بین المللی است که به دلیل تولید برخی از زیباترین عطرها در جهان مشهور است. Amouage در سال 1983 با دستور سلطان عمان، توسط شاهزاده سید حمد بن حمود آل بو سعید که آرزوی بازگرداندن هنر بزرگ عطرسازی عربی را به منطقه داشت، در عمان تأسیس شد. آمواج از ترکیبات سنتی عطر در خاورمیانه مانند چوب آگار (عود)، بخور، مشک، گل رز و ادویه ها استفاده می کند. اولین عطر این برند در سال 1983 با نام آمواج گلد زنانه ساخته شد که غلظت و ماندگاری آن در حدی بود که با شستشو هم رایحه آن از بین نمی رفت!

 

بهترین و پرفروش ترین های عطر آمواج مردانه:

 • عطر آمواج اینترلود مردانه: دارای رایحه ای امروزی، مدرن و در عین حال پیچیده و مرموز هستند. این عطر یک رایحه تند و چوبی و ادای احترام به ظرافت است و لحظه ای از وحدت و آرامش را نشان می دهد.
 • عطر آمواج اپیک مردانه: عطری شرقی و لوکس، با رایحه بسیار سنگین و ماندگار است که با الهام از جاده ابریشم که چین را به کشورهای عربی وصل می کرد، ساخته شد. ادکلن آمواج اپیک مردانه به همراه نسخه زنانه اش عرضه شد که بیانگر قطب نما در جاده ابریشم می باشد.

بهترین و پرفروش ترین های عطر آمواج زنانه:

 • عطر آمواج اینترلود زنانه: دارای رایحه ای امروزی، مدرن و در عین حال پیچیده و مرموز هستند. این عطر یک رایحه شیپر گلی و ادای احترام به ظرافت است و لحظه ای از وحدت و آرامش را نشان می دهد.
 • عطر آمواج اپیک زنانه: عطری شرقی و لوکس، با رایحه بسیار سنگین و ماندگار است که با الهام از جاده ابریشم که چین را به کشورهای عربی وصل می کرد، ساخته شد. ادکلن آمواج اپیک زنانه به همراه نسخه مردانه اش عرضه شد و نشان دهنده تلاشی است که با قدرت و جاه طلبی اجرا می شود.

بهترین و پرفروش ترین های عطر آمواج یونیسکس:

 • عطر آمواج اوپوس 7: هفتمین عطر از مجموعه Library آمواج است که به عنوان شاهکار این برند نام برده می شود. این مجموعه برگرفته از یک کتابخانه با گنجینه های پنهان است که ما را به کاوش بیشتر وا می دارد.
 • عطر آمواج اوپوس 8: هشتمین عطر از مجموعه Library آمواج است که با الهام از Trompe l’oeil (در فرانسه به معنای خطای دید و گفتگویی میان واقعیت و خیال می آفریند، در واقع یک تکنیک هنری است که تصاویر واقعی را با استفاده از نور خیالی، سه بعدی نمایش می دهد).

قیمت عطر آمواج:

  قیمت ادکلن های آمواج در رنج بالایی قرار دارند، چراکه آمواج یک برند لوکس و سلطنتی است که محصولات خود را با تحقیقات و بررسی های فراوان توسط برترین طراحان دنیا و بصورت دست ساز تولید و روانه بازار می کند. به همین دلیل اکثر مشتریان آمواج از افراد متمول و سرشناس در سراسر دنیا هستند. عطرهای آمواج که به عطرهای رویال و سنگین مشهور هستند، از بهترین و کمیاب ترین مواد تهیه شده و از کیفیت بالایی برخوردار می باشند.

  تاریخچه برند آمواج (عطر آمواج):

  آمواج که در سال 1983 در سلطان نشین عمان به عنوان «هدیه پادشاهان» تأسیس شد، هنر عطرسازی عربی را باز تعریف کرد و شهرتی جهانی برای آوردن مدرنیته نوآورانه و هنر واقعی به همه آثارش به دست آورد. Amouage استادانه به میراث خود ادای احترام می کند و تلفیقی بی نظیر از شرق و غرب است. عطر آمواج یکی از شناخته شده ترین عطرهای لوکس جهان است و به همان اندازه که رایحه آن استثنایی است، داستان چگونگی راه یافتن این عطر سنتی عمانی به عطرهای برتر جهان، بینش شگفت انگیزی را ایجاد می کند. 

  موسس آمواج:

  در سال 1983، اعلیحضرت سلطان قابوس بن سعید السعید (پادشاه عمان) به شاهزاده سید حمد بن حمود آل بو سعید دستور داد تا شرکتی را برای حفظ سنت های عطرسازی در عمان تأسیس کند. او همچنین می خواست یک هدیه معتبر داشته باشد که به رهبران جهان هنگام بازدید از کشور داده شود.

  تاسیس کمپانی آمواج:

  شاهزاده سید حمد پس از تاسیس این برند با تولید عطر آمواج گلد زنانه که توسط Guy Robert طراحی شد، کار خود را آغاز نمود. این شرکت خود را به عنوان یک برند سلطنتی نشان می دهد که به وضوح در لوگوی آن که یادآور مهر سلطنتی عمان است، منعکس شده است. به همین دلیل است که برخی از شیشه‌های عطر به شکل خنجر عمانی که نماد ملی عمان و برخی دیگر به شکل گنبد مسجد جامع سلطان قابوس، معروف‌ترین مسجد این کشور است. عطرهای آمواج دارای امضای پیچیده ای هستند که نشان دهنده مهارت بی نظیر، کیفیت و یکپارچگی خلاقانه است. این عطرها تنها با استفاده از بهترین و خاص ترین مواد از سراسر جهان، از عطرسازان شناخته شده جهان در پاریس، گراس، ژنو و نیویورک تشکیل شده است. هر اثر با دقت دست ساز و با سلیقه ترکیب شده تا یک مسیر زیبا و ماندگار را ارائه دهد.

  در سال 2006 دیوید کریکمور به عنوان مدیرعامل آمواج منصوب و کریستوفر چونگ مدیر خلاق برند شد. هر دو آنها در سال 2019 استعفا دادند. آمواج امروزه فقط یک شرکت تولید عطر نیست، بلکه تولیدات خود را به محصولات بدن، حمام، خانه و کالای چرمی گسترش داده است. محصولات حمام شامل لوسیون، کرم بدن، صابون و ژل برای مردان و زنان است و محصولات چرمی، شامل کیف های چرمی، کیف پول و کیف های بازی هستند. Amouage همچنین شمع، اسپری اتاق و عطر خانگی می سازد.

  خط تولید عطر آمواج:

  اولین عطر آمواج با نام Amouage Gold که یک عطر زنانه بود، توسط عطرساز فرانسوی گای رابرت در سال 1983 ساخته شد. گای رابرت عطاری است که شاهکارهای خود را برای هرمس، دیور، روشاز و ... طراحی کرده است. اولین نسخه مردانه آمواج نیز با نام Amouage Gold در سال 1998 مجددا توسط گای رابرت تولید شد.

  تقریباً اکثر عطرهای آمواج درون بطری‌های سنتی هستند که یا شکل مسجد سلطان قابوس در مسقط را به یاد می‌آورند یا شکل خنجر سنتی عمان را دارند. آمواج تا کنون بیش از 115 نوع عطر مختلف تولید کرده و با گذشت سالها، امروزه به یک برند بین المللی عطر تبدیل شده است که به دلیل رایحه استثنایی خود به عنوان یکی از گران ترین عطرهای جهان نیز شناخته می شود.