منو
سبد خرید

عطر آمواج

جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
عطر زنانه آمواژ اینترلود-INTERLUDE عطری لوکس و خارق العاده و نماد آرامش و سکون می باشد. Christopher Chong مدیر تولید کمپانی آمواژ درباره اینترلود می گوید: “من با تمام وجودم چیزی که می بینم و حس می کنم را در رایحه این عطر احساس می کنم. تمام ناهنجاری های طبیعی و اجتماعی که در اطراف ما هستند را می توان..
5,182,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
عطر مردانه آمواژ اینترلود-INTERLUDE عطری لوکس و خارق العاده و نماد آرامش و سکون می باشد. Christopher Chong مدیر تولید کمپانی آمواژ درباره اینترلود می گوید: “من با تمام وجودم چیزی که می بینم و حس می کنم را در رایحه این عطر احساس می کنم. تمام ناهنجاری های طبیعی و اجتماعی که در اطراف ما هستند را می توا..
5,182,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
عطر زنانه آمواژ اپیک-EPIC عطری شرقی و لوکس با رایحه بسیار سنگین و ماندگار است که در سال 2009 توسط Cecile Zarokiun، Daniel Maurel و Angeline Leporini  طراحی شد. ادکلن آمواژ اپیک با الهام از راه ابریشم که چین را به کشورهای عربی وصل می کرد، ساخته شده است.رایحه اولیه: گل خرزهره- زیره س..
5,182,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تلخ
عطر مردانه آمواژ اپیک-EPIC عطری شرقی و لوکس با رایحه بسیار سنگین و ماندگار است که در سال 2009 توسط Randa Hammami طراحی شد.ادکلن آمواژ اپیک با الهام از راه ابریشم که چین را به کشورهای عربی وصل می کرد، ساخته شده است.رایحه اولیه: گل تلفنی- گل جوز- زیره سیاه- جوز هندی- زعفران- هل- فلفل صورتی..
5,182,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
عطر زنانه آمواژ رفلکشن-REFLECTION عطری غنی و عمیق و با ترکیبی از گل ها و چوبهای نفیس در سال 2007 توسط Maurice Roucel طراحی شد. آمواژ رفلکشن عطری پایان ناپذیر و بدون تردید گیرا بوده و دارای پخش بوی بالایی است. رایحه اولیه: بنفشه- گیاهان سبز- فریزیارایحه میانی: یاس- مگنولیا- یلانگ یلانگ ..
5,182,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
عطر مردانه آمواژ رفلکشن-REFLECTION عطری غنی و عمیق و با ترکیبی از گل ها و چوبهای نفیس در سال 2007 توسط Lucas Sieuzac طراحی شد. آمواژ رفلکشن عطری پایان ناپذیر و بدون تردید گیرا بوده و دارای پخش بوی بالایی است.رایحه اولیه: شکوفه پرتقال تلخ- فلفل فرنگی- رزماریرایحه میانی: یاس- ریشه زنبق- ی..
5,182,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
کمپانی آمواژ در سال 2011 جفت دیگری با نام آمواژ آنر-HONOUR (افتخار) را بر اساس داستان تراژدیک مادام باترفلای (پروانه) که با مردی آمریکایی ازدواج کرد و 3 سال منتظر بازگشت وی انتظار کشید و سرانجام در آخرین اجرای اپرا دست به خودکشی زد، ساخته شده است.عطر آمواژ آنر زنانه نماد پیشرفت عشق نافرجام است و..
5,182,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تلخ
کمپانی آمواژ در سال 2011 جفت دیگری با نام آمواج آنر-HONOUR (افتخار) را بر اساس داستان تراژدیک مادام باترفلای (پروانه) که با مردی آمریکایی ازدواج کرد و 3 سال منتظر بازگشت وی انتظار کشید و سرانجام در آخرین اجرای اپرا دست به خودکشی زد، ساخته شده است.عطر آمواج آنر مردانه نماد پسر مادام باترفلای است ..
5,182,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: گرم و تند
عطر آمواج OPUS VII یا همان اوپوس 7، هفتمین عطر از مجموعه Library آمواج است که در سال 2013 روانه بازار شد. از این عطر به عنوان شاهکار آمواج نام برده می شود. عطری شرقی با رایحه چرم و ترکیب بی پروا و پرقدرت که توسط Alberto Morillas و Pierre Negrin طراحی شد.ادکلن زنانه-مردانه آمواج اوپوس ه..
5,441,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: گرم و شیرین
عطر آمواج OPUS VIII یا همان اوپوس 8، هشتمین عطر از مجموعه Library آمواج است که در سال 2014 روانه بازار شد. عطری شرقی و چوبی که با الهام از Trompe l’oeil (تکنیک هنری که تصاویر واقع گرایانه را با استفاده از نور خیالی، اشیاء سه بعدی نمایش می دهد) توسط Pierre Negrin و Richard Herpin طراحی شد.عط..
5,441,000 تومان
AMOUAGE OPUS IX EDP
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: گرم و شیرین
عطر آمواج OPUS IX یا همان اوپوس 9، نهمین عطر از مجموعه Library آمواج است که در سال 2015 روانه بازار شد. عطری شرقی که با الهام از اپرای معروف تراویاتا ساخته شده است.ادکلن آمواج اوپوس 9 از پخش بوی بسیار بالا و ماندگاری طولانی برخوردار است.رایحه اولیه: فلفل سیاه- یاس- گل کاملیارایحه می..
0 تومان
AMOUAGE OPUS X EDP
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: گرم و تند
عطر آمواج OPUS X یا همان اوپوس 10، دهمین عطر از مجموعه Library آمواج است که در سال 2016 روانه بازار شد. عطری شرقی، با رایحه رز و پر از رمز و رازهای عجیب و غریب، چراکه از ترکیبات نامانوسی در آن استفاده شده است.عطر آمواج اوپوس 10 از پخش بوی بسیار بالا و ماندگاری طولانی برخوردار است.رایحه اولیه..
0 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: گرم و تند
عطر آمواج OPUS XI یا همان اوپوس 11، یازدهمین عطر از مجموعه Library آمواج است که در سال 2018 روانه بازار شد. عطری شرقی و چوبی که سرشار از رایحه بی نظیر و وصف ناشدنی عود است. این عطر قدرتمند و مست کننده از پخش بوی بسیار بالا و ماندگاری طولانی برخوردار است و مناسب هم آقایان و هم خانم ها می باشد.آم..
5,441,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین
عطر زنانه آمواج لاو توب رز-LOVE TUBEROSE یک عطر شاعرانه و رمانتیک و داستان یک عشق تکرار نشدنی است. آمواج لاو توب رز که سرشار از بوی گل مریم است در سال 2018 مخصوص خانمهایی که عاشق ترکیب بوی گل مریم و یاس هستند، طراحی شد.  رایحه اولیه: گل مریم- یاسمن- یاس رایحه میانی: خامه سفید- وانیل رای..
5,182,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: ترش و شیرین
عطر زنانه آمواج ایمیتیشن-IMITATION در لغت به معنای تقلید بوده و شعار این عطر "زندگی تقلیدی از هنر است" می باشد. این عطر جذاب، ماندگار و خارق العاده در سال 2018 توسط Pierre Negrin طراحی شد.آمواج ایمیتیشن با ترکیبی از گلهای خوشبو و عنصر تاثیر گذار بخور، رایحه ای دست نیافتنی و منحصر به فرد را به شم..
5,182,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تند و ملایم
عطر مردانه آمواج ایمیتیشن-IMITATION در لغت به معنای تقلید بوده و شعار این عطر "زندگی تقلیدی از هنر است" می باشد. این عطر جذاب، ماندگار و خارق العاده در سال 2018 توسط  Leslie Girardطراحی شد.آمواج ایمیتیشن با ترکیب جادویی فلفل و لیمو و گلهای خوشبو آغاز می شود و در نت اصلی به ترکیب نام و آشنای..
5,182,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین
عطر زنانه آمواج جرنی-JOURNEY یک عطر میوه ای و گلی است که با الهام از پرتو مبهم و کم نور بوده و بیانگر سفری جذاب و دلربا است. عطر آمواج جرنی در سال 2014 از مواد نفیس و نادر طراحی شده و شما را به سفری بویایی به شرق می برد.  رایحه اولیه: زردآلو- یاس- اسمانتوس- جوز- هل رایحه میانی: یاس- گل ابریشم..
5,182,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تند
عطر مردانه آمواج جرنی-JOURNEY یک عطر ادویه ای و چوبی است که با الهام از نقاشی سیاه قلم به سبک کیاروسو بوده و سفری از یک دگردیسی را به تصویر می کشد. آمواج جرنی در سال 2014 از مواد نفیس و نادر طراحی شده و شما را به سفری بویایی به شرق می برد. رایحه اولیه: فلفل سیچوان- ترنج- هل- بهار نارنج- بیگاراد را..
5,182,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و تلخ
عطر زنانه آمواج براکن-BRACKEN عطری برآمده از گیاه سرخس و سمبل صلح و آزادی است. آمواج براکن با الهام از قدرت گلها در ساخت عطر، در دهه 1960 میلادی با رایحه ای سرشار از گل و رایحه غالب گیاه سرخس در سال 2016 طراحی شد. رایحه اولیه: سرخس- توت های وحشی رایحه میانی: چرم- بابونه- نرگس- سوسن سفید رایحه اصل..
5,182,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تلخ
عطر مردانه آمواج براکن-BRACKEN عطری برآمده از گیاه سرخس و سمبل صلح و آزادی است. آمواج براکن رازگشایی از یک ترکیب درخشان و باطراوت و با یک امضای مرموز بوده و در سال 2016 طراحی شد. رایحه اولیه: جوز- اسطوخودوس- سرو- لیمو- ترنج- میخک رایحه میانی: دارچین- سدر- چوب صندل- شمعدانی رایحه اصلی: مشک- نعناع ..
5,182,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر آمواج جوبیلیشن زنانه:عطر آمواج جوبیلیشن زنانه-AMOUAGE JUBILATION 25 در جشن 25 سالگی آمواج به همراه نسخه مردانه اش روانه بازار شد. عطر آمواج جوبیلیشن پیام آور شادی و سرور و عطری نفس گیر است که با جادوی ابدی و بی انتهایش همگان را تسخیر می کند. عطر آمواژ جوبلیشن عطری معمایی و پیچیده و مخص..
5,390,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر آمواج جوبیلیشن مردانه:عطر آمواج جوبیلیشن مردانه-AMOUAGE JUBILATION XXV در جشن 25 سالگی آمواج به همراه نسخه زنانه اش روانه بازار شد. عطر آمواج جوبیلیشن پیام آور شادی و سرور و عطری نفس گیر است که با جادوی ابدی و بی انتهایش همگان را تسخیر می کند. عطر آمواژ جوبلیشن مردانه عطری پویا برای مر..
5,390,000 تومان
نمایش 1 تا 22 از 22 (1 صفحه)
آمواج

تاریخچه برند آمواج (عطر آمواج):

AMOUAGE یک کمپانی عطر سازی و منعکس کننده میراث کیمیاگری و سنت های شگفت انگیز عطرهای لوکس است که در سال 1983 در مسقط عمان تاسیس شد. این کمپانی برای تولید عطرهای خود با بهره گیری از اساتید و هنرمندان عطر سازی و همچین بکارگیری مواد باکیفیت و نادر که از سراسر جهان گردآوری شده زبانزد می باشد. ماندگاری بسیار بالا، خلاقیت و نوآوری از دیگر ویژگی های آمواج می باشد.

در حال حاضر David Crickmore مدیرعامل و Cristopher Chong مدیر تولید این کمپانی هستند. آمواج اخیرا علاوه بر صنعت عطر سازی محصولات دیگری مانند: لوازم خانه و حمام، چرم و محصولات لوکس خانگی را تولید می کند.

عطر آمواج با تنوع بویایی بالا که اکثرا با رایحه شرقی عرضه می شوند مخصوص افرادی است که بدنبال رایحه پایان ناپذیر و ماندگار هستند.