منو
سبد خرید

عطر کارتیه

جنسیت: زنانه رایحه: تند و ملایم
BAISER VOLE عطری لوکس و بسیار متفاوت با دیگر محصولات کارتیر است که در سال 2011 تولید شد. این عطر ترکیبی از رایحه سوسن، الهه گل عشق و مستی است که هاله ای از آن مردان را تحت طلسم خود قرار می دهد. BAISER VOLE احساسات خام، یک بوسه به سرقت رفته برای یک لحظه از عشق خالص را تداعی می کند.رایحه اولیه: مر..
2,415,000 تومان
Cartier BAISER VOLE LYS ROSE EDT
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
BAISER VOLE LYS ROSE نسخه دیگری از مجموعه عطرهای بیسر ول می باشد که در سال 2014 توسط Mathilde Laurent طراحی شد. این عطر چه از لحاظ ظاهری و چه از لحاظ ترکیب مواد اولیه تقریبا مشابه نسخه های قبل بوده با این تفاوت که علاوه بر سوسن، تمشک نیز نقش پر رنگی را در رایحه آن دارند.عطری پرشور و بس..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین
مجموعه عطرهای بیزر کارتیه با الهام از بوسه ابتدا در سال 2011 با عطر بیزر ول به معنای بوسه به سرقت رفته (بوسه یواشکی) به بازار عرضه شد. در ادامه این مجموعه کمپانی کارتیه در سال 2017 عطر BAISER FOU که به معنای بوسه "دیوانه وار" می باشد را روانه بازار کرد. عطر پرشوری که یادآور بوی رژلب و..
2,415,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و ملایم
BAISER VOLE FRAICHE نسخه خنک و بهاری عطر فوق العاده و محبوب بیزر ول است که در سال 2015 توسط Mathikde Laurent طراحی شد. این عطر نیز با توجه به خنکی آن، مانند نسخه اصلی بیزر ول از ماندگاری بسیار طولانی برخوردار است.ترکیبات این عطر را گل سوسن و برگهای سبز تشکیل می دهند. ..
2,415,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و ملایم
PASHA محصول پرقدرت و دلربای کارتیه با آن شیشه زیبا و معروف، که تولید آن از سال 1992 آغاز شده است. با استفاده این عطر آرامش را به خود هدیه دهید.رایحه اولیه: نعناع- نارنگی- گشنیز- اسطوخودوس- اقاقیای برزیلی- بادیان ختایی- زیره سیاهرایحه اصلی: نعناع هندی- لادن- چوب صندل سفید- خزه درخت بلوط ..
2,400,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
PASHA EDITION NOIRE نسخه مدرن و جدیدتر عطر تحسین برانگیز و خارق العاده پاشا کارتیر است که در سال 2013 با همان شکل و ظاهر طراحی شد. این عطر کاریزماتیک و بسیار مدرن، تداعی کننده زندگی شهری است.رایحه اولیه: آب- مرکباترایحه میانی: فلفل سیاه- نعناع- گل آفتاب گردان- میخک- بنفشه- زنبقرایحه اصلی..
2,400,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و ملایم
PASHA EDITION NOIRE SPORT عطری انرژی بخش و مفرح بوده و نسخه اسپرت پاشا نویر می باشد. این عطر در سال 2015 طراحی شد.رایحه اولیه: آب- مرکباترایحه میانی: آب دریارایحه اصلی: سدر- عنبر- چوب صندل ..
2,400,000 تومان
MUST DE Cartier EDT
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
MUST عطر شرقی، کلاسیک و اولین محصول کارتیر است که در صنعت عطر سازی سنت شکنی کرده و برای اولین بار عطری با طراوت و غیر قابل مقایسه تولید کرده است. MUST مانند تکه های یخ پرتاب شده درون آتش بسیار پرقدرت و احساس برانگیز است و در سال 1981 طراحی و تولید شده است.رایحه اولیه: هلو- نارنگی- لیمو- ترنج- آن..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
DECLARATION عطری چوبی و کلاسیک است که بر قدرت و عظمت گیاه سدر بنا شده و با هل خوشبو و درخشان تر شده است. عطری برای ابراز و بیان چیزهای مهم و رایحه ای عاطفی که ردپای چوبی و ادویه ای و با طراوتی از خود بجا می گذارد.این عطر در سال 1998 توسط Jean Claude Ellena مخصوص مردان میانسال طراحی شد.رایحه ..
2,200,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
DECLARATION D’UN SOIR عطری ادویه ای و چوبی، روحبخش، غیر منتظره و پر از فلفل!این عطر در سال 2012 توسط Mathilde Laurent طراحی شد. وی درباره این عطر می گوید:"برای این عطر موادی انتخاب کردم که قلب ها را نشانه می گیرد و مردان را برای ابراز احساسات پر شورشان تشویق می کند." عطری که ادویه را به زندگی شم..
2,400,000 تومان
eau de Cartier ESSENCE DE BOIS EDT
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: خنک و تند
Eau de Cartier ESSENCE DE BOIS محصول سال 2012 کارتیر می باشد که جانشین نسخه قدیمی یعنی eau de cartier تولید سال 2001 شده است. نکته مهم راجع به این عطر unisex بودن (هم زنانه و هم مردانه) آن است و ساختار چوبی و غالب چوب آگار (عود) که با گلها و مرکبات احاطه شده آن را خاص تر کرده است. این عطر مدرن و اغو..
0 تومان
eau de Cartier ESSENCE D'ORANGE EDT
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: خنک و شیرین
ESSENCE D'ORANGE عطری سرزنده و تابناک است که مانند یک نوشیدنی خنک در تابستان گرم می باشد. این محصول کارتیر نیز، هم زنانه و هم مردانه می باشد و یک قطره از آن می تواند خستگی کل روز را از شما بدر کند. بطری آن به همان شکل کارتیرهای eau اما پرتقالی است. کارتیر پرتقالی در سال 2010 طراحی و تولید شد.رای..
0 تومان
DELICES DE Cartier EDT
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
DELICES عطر جذاب و با شکوه با طراحی بسیار زیبا به مانند الماس درخشان برروی میز آرایش شما می درخشد. این عطر فتنه انگیز، نفیس و احساس برانگیز در سال 2006 توسط Christine Nagel طراحی شد.رایحه اولیه: ترنج- گیلاس- فلفل صورتیرایحه میانی: بنفشه- فریزیا- یاسرایحه اصلی: دانه تونکا- چوب صندل سفید- ..
0 تومان
DELICES DE Cartier EAU FRUITEE EDT
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
DELICES EAU FRITEE یادآور همان عطر فوق العاده DELICES است، اما غنی شده با میوه های تازه که رایحه ی خاص و متفاوت تری ارائه می دهد. این عطر محصول سال 2007 می باشد.رایحه اولیه: ترنج- نارنگی- ریواسرایحه میانی: یاس- شکوفه گیلاسرایحه اصلی: عنبر- چوب صندل ..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
LA PANTHERE الهام بخش از میراث کارتیر است، به معنی پلنگ که سمبل این عطر و سمبل آزادی و در عین حال اسم مستعار معشوقه کارتیر می باشد. عطری احساس برانگیز و فریبنده مخصوص زنان مستقل، برازنده، سرکش و پرشور می باشد. این عطر در سال 2014 توسط Mathilde Laurent طراحی و ErinWasson مدل آمریکایی چهره تبلیغاتی آن..
2,300,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
CARAT واحد وزن و سنجش جواهر و تفسیری از الماس است.Mathilde Laurent طراح این عطر می گوید:" قصد ساختن عطری درخشان، پر جنب و جوش و سرزنده مانند الماس را داشتم."کارات بعنوان یک گل سرشار از زندگی است. یک انفجاری از لذت و طراوت با مولکول های شادی و نشاط که سراسر از انرژی است.برای انجام این کار..
1,732,000 تومان 1,590,000 تومان
Cartier Roadster EDT
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تلخ
Roadster عطریست دراماتیک، پر جلوه و دارای قدرت مردانگی با رایحه ای جدید و مست کننده در سال 2008 تولید گردید. این عطر جذاب و بی پروا و شیک توسط طراح معروف Mathilde Laurent طراحی شد.رایحه اولیه: ترنجرایحه میانی: - نعناع- لادنرایحه اصلی: وانیل- نعناع هندی - خس خس ..
0 تومان
Cartier Roadster SPORT EDT
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و ملایم
Roadster SPORT عطری واقعا پیچیده و بسیار خاص با روحیه ای کاملا جوان مخصوص مردان جوان و میانسالانی که روحیه جوانی را در خود حفظ کرده اند و به دنبال شهرتی هستند که به همه ثابت کنند توانایی انجام هر کاری را دارند. این محصول ماندگار در سال 2009 تولید و روانه بازار گردید.رایحه اولیه: ترنج- شکوفه پرتق..
0 تومان
Cartier Roadster SPORT Edition Limitee EDT
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تلخ
Roadster SPORT در نسخه محدود در سال 2011 روانه بازار گردید. این عطر منحصر به فرد و شاداب و پر قدرت مخصوص مردان خوش استیل و مدرن است که به دنبال آرامش و رهایی از خستگی مخصوصا پس از ورزش می باشند.رایحه اولیه: ماندارین- ترنج- شکوفه پرتقالرایحه میانی: مریم گلی- رزماری- فلفل سیاهرایحه اصلی: ن..
0 تومان
نمایش 1 تا 19 از 19 (1 صفحه)
کارتیه

درباره کارتیه:

کمپانی Cartier در سال 1847 توسط لوئیس فرانکو کارتیه در پاریس تاسیس شد. لوئیس به کسب و کار و تجارت جواهرات تحت نظر آدولف پیکارد وارد شد و پس از بازنشست شدن وی، کل کسب و کارش را خریداری نمود و کمپانی کارتیه را راه اندازی کرد.

در سال 1910 کارتیه طراحی و ساخت تاج ملکه الیزابت دوم را بر عهده داشت و در سال 1912 یک ساعت طراحی کرد که در هوا معلق قرار می گرفت و این باعث شهرت کارتیه شد. رفته رفته کارتیه تبدیل به یکی از مشهورترین برندها مخصوصا در ساخت جواهرات شد و بعدها در کنار جواهرات و ساعت دست به تولید محصولات دیگر از جمله عطر و ادکلن زد.