منو
سبد خرید

عطر کارتیر

جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر کارتیر بایسر ول: عطر کارتیر بایسر ول-Cartier BAISER VOLE عطری لوکس و متفاوت است که احساسات خام یک بوسه یواشکی برای یک لحظه از عشق خالص را تداعی می کند. عطر کارتیر بایسر ول ترکیبی به شدت گلی، تازه و پودری از رایحه سوسن، الهه گل عشق و مستی است که هاله ای از آن مردان را..
6,700,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر کارتیر بایسر ول پرفیوم: عطر کارتیر بایسر ول پرفیوم-Cartier BAISER VOLE PARFUM نسخه غلیظ و بادوام تر عطر کارتیر بایسر ول ادو پرفیوم است که احساسات خام یک بوسه یواشکی برای یک لحظه از عشق خالص را تداعی می کند. عطر کارتیر بایسر ول پرفیوم ترکیبی به شدت گلی، تازه و پودری ا..
7,900,000 تومان
ادکلن کارتیر بایسر ول لیز رز
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی ادکلن کارتیر بایسر ول لیز رز: ادکلن کارتیر بایسر ول لیز رز-Cartier BAISER VOLE LYS ROSE نسخه دیگری از مجموعه عطرهای بایسر ول می باشد که چه از لحاظ ظاهری و چه از لحاظ ترکیب مواد اولیه تقریبا مشابه نسخه های قبل بوده با این تفاوت که علاوه بر سوسن، تمشک نیز نقش پر رنگی را در..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و ملایم
معرفی عطر کارتیر بایسر ول فرش: عطر کارتیر بایسر ول فرش-Cartier BAISER VOLE FRAICHE نسخه خنک و بهاری عطر فوق العاده و محبوب کارتیر بایسر ول است. عطر کارتیر بایسر ول فرش با توجه به خنکی آن، مانند نسخه اصلی از ماندگاری بالایی برخوردار می باشد و از همان ترکیبات قبلی یعنی گل سوسن و گیاه..
7,200,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر کارتیر بایسر فو: عطر کارتیر بایسر فو-Cartier BAISER FOU نسخه دیگری از مجموعه عطرهای کارتیر بایسر است که به معنای بوسه دیوانه وار می باشد. کارتیر بایسر فو عطر پرشور و اغواگری است که یادآور بوی رژلب و تداعی کننده و الهام از یک باغ پر از گل می باشد که با استفاده از مواد..
7,200,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر کارتیر لا پانتیر ادو پرفیوم: عطر کارتیر لا پانتیر ادو پرفیوم-Cartier LA PANTHERE الهام بخش از میراث کارتیر، به معنای پلنگ که سمبل آزادی و در عین حال اسم مستعار معشوقه کارتیر می باشد. ادکلن کارتیر لا پانتیر عطری احساس برانگیز و فریبنده است که مخصوص زنان مستقل، برازنده..
5,600,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر کارتیر لا پانتیر پرفیوم: عطر کارتیر لا پانتیر پرفیوم-Cartier LA PANTHERE PARFUM نسخه جدیدتر و ماندگارتر عطر لا پانتیر، به معنای پلنگ که سمبل آزادی و در عین حال اسم مستعار معشوقه کارتیر می باشد. ادکلن کارتیر لا پانتیر پرفیوم عطری احساس برانگیز و فریبنده است که مخصوص ز..
7,000,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر کارتیر کارات: عطر کارتیر کارات-Cartier CARAT با الهام از الماس و بعنوان یک دسته گل، سرشار از زندگی است. یک انفجاری از لذت و طراوت با مولکول های شادی و نشاط که سراسر از انرژی می باشد. کارات، واحد وزن و سنجش جواهر و تفسیری از الماس است. ماتیلد لورن درباره این عطر می گو..
4,500,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و ملایم
معرفی ادکلن کارتیر پاشا د کارتیر ادو تویلت: ادکلن کارتیر پاشا د کارتیر ادو تویلت-PASHA DE Cartier محصول پرقدرت و دلربای کارتیر با آن بطری زیبا و معروف اش که از قلم مشهور کارتیر الهام گرفته است، آرامش و اعتماد به نفس را به شما هدیه می کند. ادکلن کارتیر پاشا یک رایحه کلاسیک است که بر..
5,200,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر کارتیر پاشا د کارتیر پرفیوم: عطر کارتیر پاشا د کارتیر پرفیوم-PASHA DE Cartier نسخه پرقدرت و غلیظ تر ادکلن پاشا کارتیر ادو تویلت است که بطری زیبا و معروف اش از قلم مشهور کارتیر و نام آن از ساعت معروف کارتیر الهام گرفته است. عطر کارتیر پاشا پرفیوم آرامش و اعتماد به نفس..
6,500,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی ادکلن کارتیر پاشا د کارتیر ادیشن نویر: ادکلن کارتیر پاشا د کارتیر ادیشن نویر-CArtier PASHA DE Cartier EDITION NOIRE نسخه مدرن، غیر قابل مقاومت و جدیدتر عطر تحسین برانگیز و خارق العاده کارتیر پاشا است که با همان شکل و ظاهر ولی به رنگ تیره عرضه شد. ادکلن کارتیر پاشا ادیشن نویر عطری&..
6,700,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و ملایم
معرفی ادکلن کارتیر پاشا د کارتیر ادیشن نویر اسپرت: ادکلن کارتیر پاشا د کارتیر ادیشن نویر اسپرت-Cartier PASHA DE Cartier EDITION NOIRE SPORT عطری انرژی بخش و مفرح بوده و نسخه اسپرت عطر کارتیر پاشا ادیشن نویر می باشد. در ترکیب عطر کارتیر پاشا ادیشن نویر اسپرت با اضافه كردن نت هاى آبى و در..
6,700,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی ادکلن کارتیر دکلریشن: ادکلن کارتیر دکلریشن-Cartier DECLARATION عطری چوبی و کلاسیک است که بر قدرت و عظمت گیاه سدر بنا شده و با هل، خوشبو و درخشان تر شده است. ادکلن کارتیر دکلریشن عطری برای ابراز و بیان چیزهای مهم و عاطفی می باشد. این عطر ردپای چوبی، ادویه ای و با طراوتی از خود..
5,600,000 تومان
ادکلن کارتیر دکلریشن دون سویر
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی ادکلن کارتیر دکلریشن دون سویر: ادکلن کارتیر دکلریشن دون سویر-Cartier DECLARATION D’UN SOIR عطری ادویه ای و چوبی، روحبخش، غیر منتظره و پر از رایحه فلفل می باشد. عطری که ادویه را به زندگی شما اضافه می کند و ضربان قلبتان را بالا می برد! ادکلن کارتیر دکلریشن دون سویر نسبت به نسخه قبلی..
0 تومان
ادکلن کارتیر دکلریشن اسنس
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی ادکلن کارتیر دکلریشن اسنس: ادکلن کارتیر دکلریشن اسنس-Cartier DECLARATION ESSENCE عطری تازه و با طراوت است که با قدرت و عظمت چوبهای نفیس و درخشان و مرکبات ایتالیایی ترکیبی ناب بوجود آورده است. ادکلن کارتیر دکلریشن اسنس ادای احترامی ویژه به مردان عاشق بوده و احساس طراوت و تازگی..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر کارتیر له انوول د کارتیر: عطر کارتیر له انوول د کارتیر-Cartier L’ENVOL DE Cartier عطری مطبوع و چوبی است که به شما قدرت می دهد تا فراتر از محدودیت های خود بروید. انوول در زبان فرانسه به معنی پرواز است و این عطر با رایحه روحبخش خود شما را به اوج آسمانها می برد. ماتیلد لورن، ..
6,700,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی ادکلن کارتیر دلیشز د کارتیر: ادکلن کارتیر دلیشز د کارتیر-Cartier DELICES DE Cartier عطری جذاب و با شکوه با طراحی بسیار زیباست که مانند الماس درخشان شما را زینت کرده و برروی میز آرایش تان می درخشد. ادکلن کارتیر دلیشز عطری فتنه انگیز، نفیس و احساسی است که با نت های گیلاس، ..
7,800,000 تومان
ادکلن کارتیر دلیشز د کارتیر او فروتی
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی ادکلن کارتیر دلیشز د کارتیر او فروتی: ادکلن کارتیر دلیشز د کارتیر او فروتی-Cartier DELICES DE Cartier EAU FRUITEE یادآور همان عطر فوق العاده دلیشز د کارتیر است، اما غنی شده با میوه های تازه که رایحه ی خاص و متفاوت تری ارائه می دهد. نت ابتدایی ادکلن کارتیر دلیشز او فروتی با ما..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی ادکلن کارتیر ماست د کارتیر زنانه: ادکلن کارتیر ماست د کارتیر زنانه-Cartier MUST DE Cartier عطری شرقی و کلاسیک و اولین محصول کارتیر است که در صنعت عطر سازی سنت شکنی کرده و برای اولین بار عطری با طراوت و غیر قابل مقایسه تولید کرده است. عطر کارتیر ماست زنانه مانند تکه های یخ پرتاب شد..
7,800,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر کارتیر ماست د کارتیر گلد: عطر کارتیر ماست د کارتیر گلد-Cartier MUST DE Cartier GOLD رایحه ای کلاسیک و رسمی و در عین حال شیک است که مخصوص خانمهای لوکس و پر زرق و برق ساخته شد. عطر ماست د کارتیر گلد تنوعی از یاس با شدت شادی آور اسمانتوس را در قلب دارد که حس افسانه ای رایحه Must de Ca..
7,800,000 تومان
ادکلن کارتیر رودستر
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تلخ
معرفی ادکلن کارتیر رودستر: ادکلن کارتیر رودستر-Cartier Roadster عطری دراماتیک، پر جلوه و دارای قدرت مردانگی که با رایحه ای جدید، منحصر به فرد و مست کننده عرضه شد. این عطر جذاب، بی پروا و شیک با رایحه خنک ترنج و نعناع و با همراهی گل لادن آغاز شده و با نت های گرم و تند وانیل، نعناع ه..
0 تومان
ادکلن کارتیر رودستر اسپرت
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و ملایم
معرفی ادکلن کارتیر رودستر اسپرت: ادکلن کارتیر رودستر اسپرت-Cartier Roadster SPORT عطری واقعا پیچیده و بسیار خاص، مخصوص مردان جوان و میانسالانی است که روحیه جوانی را در خود حفظ کرده اند و به دنبال شهرتی هستند که به همه ثابت کنند توانایی انجام هر کاری را دارند. ادکلن کارتیر رودستر اسپرت ن..
0 تومان
ادکلن کارتیر رودستر اسپرت اسپیدومتر
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تلخ
معرفی ادکلن کارتیر رودستر اسپرت اسپیدومتر: ادکلن کارتیر رودستر اسپرت اسپیدومتر-Cartier Roadster SPORT Speedometer Edition Limitee عطری منحصر به فرد، شاداب و پر قدرت، مخصوص مردان خوش استیل و مدرن است که به دنبال آرامش و رهایی از خستگی مخصوصا پس از ورزش می باشند. ادکلن کارتیر رودستر اسپرت..
0 تومان
ادکلن کارتیر ادو کارتیر اسنس د بویس
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی ادکلن کارتیر ادو کارتیر اسنس د بویس: ادکلن کارتیر ادو کارتیر اسنس د بویس-Cartier Eau de Cartier ESSENCE DE BOIS جانشین نسخه قدیمی یعنی eau de cartier شد. نکته مهم راجع به ادکلن ادو کارتیر اسنس د بویس unisex بودن (هم زنانه و هم مردانه) آن است. ساختار چوبی و غالب چوب آگار (عود)..
0 تومان
نمایش 1 تا 24 از 25 (2 صفحه)
کارتیر

درباره عطر کارتیر:

کارتیر در سال 1847 توسط لویی فرانسوا کارتیر در شهر پاریس تأسیس شد. این شرکت که به دلیل جواهرات زیبا و توجه به جزئیات مشهور بود، در اواخر دهه 1800 با کمک آلفرد (پسر لویی کارتیر) و پیر و ژاک (نوه های لویی کارتیر)، شهرت آن افزایش یافت. کارتیر در سال 1904 زمانی که لویی کارتیر اولین ساعت مچی را برای آلبرتو سانتوس-دومونت هوانورد برزیلی ساخت و این ساعت به "سانتوس" معروف شد، تاجداران و اشراف در سراسر جهان برای جواهرات و ساعت های خود در طول قرن بیستم به آن هجوم آوردند. محصولات کارتیر در دهه 1970 به محصولات چرمی، خودکار، روسری و کیف گسترش یافت و اولین عطر کارتیر، Must de Cartier برای زنان و Santos de Cartier برای مردان در سال 1981 معرفی شدند.

بهترین و پرفروش ترین های عطر کارتیر مردانه:

  • ادکلن کارتیر پاشا ادوتوالت: محصول پرقدرت و دلربای کارتیر با آن بطری زیبا و معروف اش که از قلم مشهور کارتیر الهام گرفته است، آرامش و اعتماد به نفس را به شما هدیه می کند. ادکلن کارتیر پاشا یک رایحه کلاسیک است که بر عظمت تازه و درخشان اسطوخودوس تأکید کرده و با عمق چوبی نعناع هندی تضاد دارد.
  • ادکلن کارتیر رودستر ادوتوالت: عطری دراماتیک، پر جلوه و دارای قدرت مردانگی که با رایحه ای جدید، منحصر به فرد و مست کننده عرضه شد. این عطر جذاب، بی پروا و شیک با رایحه خنک ترنج و نعناع و با همراهی گل لادن آغاز شده و با نت های گرم و تند وانیل، نعناع هندی و خس خس به پایان می رسد.

بهترین و پرفروش ترین های عطر کارتیر زنانه:

  • عطر کارتیر بایسر ول ادوپرفیوم: عطری لوکس و متفاوت است که احساسات خام یک بوسه یواشکی برای یک لحظه از عشق خالص را تداعی می کند. عطر کارتیر بایسر ول ترکیبی به شدت گلی، تازه و پودری از رایحه سوسن، الهه گل عشق و مستی است که هاله ای از آن مردان را تحت طلسم خود قرار می دهد.
  • ادکلن کارتیر دلیشز ادوتوالت: عطری جذاب و با شکوه با طراحی بسیار زیباست که مانند الماس درخشان شما را زینت کرده و برروی میز آرایش تان می درخشد. ادکلن کارتیر دلیشز عطری فتنه انگیز، نفیس و احساسی است که با نت های گیلاس، فلفل صورتی و ترنج آغاز می شود.
  • عطر کارتیر لا پانتر ادوپرفیوم: الهام بخش از میراث کارتیر، به معنای پلنگ که سمبل آزادی و در عین حال اسم مستعار معشوقه کارتیر می باشد. ادکلن کارتیر لا پانتر عطری احساس برانگیز و فریبنده است که مخصوص زنان مستقل، برازنده، سرکش و پرشور می باشد.

قیمت عطر کارتیر:

قیمت ادکلن های کارتیر بطور کلی در رنج بالایی قرار دارند چراکه کارتیر یک کمپانی لوکس و با قدمت است که اعتبارش را از کیفیت بالای محصولات خود بدست آورده است. عطرهای کارتیر تحت تاثیر فعالیت اصلی برند که تولید جواهرات و ساعت است، بوده و بعضا نام آنها برگرفته از این اقلام لوکس و نفیس می باشد.

تاریخچه برند کارتیر (عطر کارتیر):

کارتیر یک مجموعه کالاهای لوکس فرانسوی است که جواهرات، کالاهای چرمی و ساعت تولید می کند. این شرکت توسط لویی فرانسوا کارتیر در پاریس در سال 1847 تأسیس شد و تا سال 1964 تحت کنترل خانواده باقی ماند. امروزه دفتر مرکزی کارتیر همچنان در پاریس است، اگرچه یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به گروه سوئیسی Richemont می باشد. کارتیر بیش از 200 فروشگاه در 125 کشور جهان، با سه دفتر اصلی در لندن، نیویورک و پاریس اداره می کند. کارتیر سابقه طولانی در فروش محصولات به خانواده سلطنتی دارد، ادوارد هفتم پادشاه بریتانیا از کارتیر به عنوان "جواهرساز پادشاهان و پادشاه جواهرفروشان" یاد کرده است.

موسس کارتیر:

لویی فرانسوا کارتیر در سال 1819 در پاریس متولد شد و پس از شاگردی در سنین جوانی زیر نظر استاد ساعت‌ساز آدولف پیکارد، سرانجام در سال 1847 فروشگاه ساده کارفرمایش را تصاحب کرد و شروع به تبدیل اشتیاق خود به ساعت‌سازی به یک تجارت موفق و پر رونق کرد. به منظور افزایش جذابیت فروشگاه برای طیف وسیع تری از مشتریان، کارتیر "جواهرات تخیلی، مد و اقلام جدید" را در کنار تجارت اصلی ساعت سازی تبلیغ کرد. پس از گذشت چند سال لویی با مشارکت پسر و نوه هایش برند کارتیر را گسترش داد و به یکی از لوکس ترین و موفق ترین برندهای ساعت و جواهرات دنیا تبدیل شد. لویی در سال 1904 از دنیا رفت.

تاسیس کمپانی کارتیر:

لویی فرانسوا کارتیر در سال 1847 پس از تصاحب کارگاه ساعت سازی استادش آدولف پیکارد، رسما برند خود را تاسیس کرد و آن را به یک تجارت موفق و پر رونق مبدل نمود. در سال 1856 پرنسس ماتیلد، خواهرزاده ناپلئون اول و پسر عموی امپراتور ناپلئون سوم، اولین خرید خود را از کارتیر انجام داد. در سال 1874، پسر لویی کارتیر، آلفرد کارتیر، شرکت را به دست گرفت، اما این پسران آلفرد، پیر و ژاک بودند که نام تجاری را در سراسر جهان شناساندند. لویی شعبه پاریس را اداره می کرد و مسئول برخی از مشهورترین طراحی های شرکت مانند ساعت های مرموز بود. در سال 1904 آلبرتو سانتوس-دومونت، هوانورد پیشگام برزیلی، به دوستش لویی کارتیر از غیرقابل اعتماد بودن و غیر عملی بودن استفاده از ساعت های جیبی در حین پرواز شکایت کرد. کارتیر یک ساعت مچی تخت با قاب مربعی متمایز برای او طراحی کرد. این ساعت نه تنها توسط خود سانتوس-دومونت بلکه توسط بسیاری از مشتریان دیگر مورد استقبال قرار گرفت و این اولین و تنها باری بود که این برند یک ساعت را به نام پوشنده اصلی آن نامگذاری می کرد. ساعت «سانتوس» اولین ساعت مچی مردانه کارتیر بحساب می آمد. در سال 1910 کارتیر طراحی و ساخت تاج ملکه الیزابت دوم را بر عهده داشت و در سال 1912 یک ساعت طراحی کرد که در هوا معلق قرار می گرفت و این باعث شهرت بیشتر کارتیر شد.

پس از مرگ پیر در سال 1964، ژان ژاک کارتیر (پسر ژاک)، کلود کارتیر (پسر لویی) و ماریون کارتیر کلودل (دختر پیر) که به ترتیب ریاست شعبه های کارتیر در لندن، نیویورک و پاریس را بر عهده داشتند مشاغل را فروختند. در سال 1972، رابرت هاک، با کمک گروهی از سرمایه گذاران به رهبری جوزف کانوی، کارتیر پاریس را خرید و به ترتیب در سال‌های 1974 و 1976،  کارتیر لندن و کارتیر نیویورک را خریداری کرد و بدین ترتیب کارتیر را دوباره به سراسر جهان متصل کرد.

مالکیت خانوادگی این کسب و کار در سال 1964 به پایان رسید و خانواده کارتیر بطور کامل شرکت را واگذار کردند، اما این شرکت همچنان به گسترش تجارت و شهرت خود با بوتیک های سراسر جهان ادامه داد. کارتیر اکنون بخشی از گروه ریچمونت در سوئیس است.

خط تولید عطر کارتیر:

کارتیر در طول این سال ها مجموعه ای از عطرهای موفق را روانه بازار کرده است. بسیاری از آنها نام‌های مشابهی با مجموعه‌های جواهرات و ساعت‌های این شرکت دارند. همانطور که اشاره شد کارتیر در سال 1981 با تولید دو عطر زنانه و مردانه به نامهای ماست د کارتیر و سانتوس د کارتیر خط تولید عطر و ادکلن خود را راه اندازی نمود. کارتیر تا کنون بیش از 120 نوع عطر مختلف تولید کرده که محبوب ترین و بهترین آنها را در فروشگاه عطرکیش می توانید مشاهده و خرید کنید.