منو
سبد خرید

عطر الفکتیو استودیو

جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: گرم و شیرین
Chambre Noire یکی از سه محصول ابتدایی برند الفکتیو استودیو است که در سال 2011 توسط Dorothee Piot طراحی شد. عطری مرموز و به شدت احساس برانگیز که در ابتدا بوی فلفل و کمی تندی به مشام می رسد ولی رفته رفته با آغاز نت های میانی، بوی شیرین و روح نوازی به خود گرفته و در انتها با رایحه خاص و منحصربه فرد چرم..
3,050,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: گرم و شیرین
autoportrait یکی از سه محصول ابتدایی برند الفکتیو استودیو است که در سال 2011 توسط Nathalie Lorson طراحی شد. عطری چوبی، خودمانی، گرم و بسیار عمیق و رایحه ای که شما فقط برای لذت خودتان استفاده خواهید کرد و آشکار شدن آن در جنبه های مختلف قطعا نفس گیر خواهد بود.اعتیاد آور و آرامش بخش!رایحه اولیه..
3,050,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: خنک و تند
Still life یکی از سه محصول ابتدایی برند الفکتیو استودیو است که در سال 2011 توسط Dora Baghriche طراحی شد. عطری درخشان و شگفت انگیز که با الهام از جشن زندگی ساخته شده است. این عطر شما را با سبک و سیاق خاص خود به میهمانی و جشن همراه با کوکتل های هیجان انگیز دعوت می کند.استیل لایف با رایحه تند و فلف..
3,050,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: خنک و تند
Lumiere Blanche یک عطر دلپذیر و شاداب مخصوص تابستان و هوای گرم و یادآور سواحل ایتالیا است. "زیر نور خورشید و هنگامی که در حال آفتاب گرفتن هستید، نور سفید مبهوت کننده ای، اندام شما را در بین کوه های یخی شگفت زده می کند."یک عطر آرامشبخش که مناسب هم آقایان و هم خانم ها می باشد.این عطر در سال 20..
3,050,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: خنک و شیرین
flash back پنجمین محصول از خانواده الفکتیو استودیو است که با الهام از خاطرات کودکی و یادآور دوران شیرین گذشته می باشد."حافظه نامحدود و توقف ناپذیر است، این یک سحر و جادو از طرف فلش بک است."از پوستر این عطر که اثری است از Laurent Segretier عکاس مشهور فرانسوی، می توان دریافت که فلسفه فلش بک خا..
3,050,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: تند و شیرین
Ombre indigo ششمین عطر از مجموعه عطرهای الفکتیو استودیو است که به مناسبت ششمین نمایشگاه عطرهای هنری در میلان ایتالیا ساخته شد. Celine Verleure موسس این برند، این عطر را به بوی سایه تشبیه کرده و می گوید:" یک سایه مانند قطاری است وقتیکه شما به سمت روشنایی حرکت می کنید."عطری درخشان، عمیق و فریبنده ..
3,050,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: گرم و شیرین
آیا این یک چشم باز و گشاده است و یا یک دنیای مینیاتوری که با خشکی ها و اقیانوس ها در بر گرفته شده است؟عنبیه مانند کره زمین است و مردمک، هسته و مرکز آن! تصویر به اندازی بزرگ است که ما تقریبا می توانیم آن را لمس و حتی بو کنیم. کلوزآپ این رویا را تحقق می بخشد.Close up نهمین عطر از مجموعه عطرهای..
3,050,000 تومان
نمایش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)
الفکتیو استودیو

درباره الفکتیو استودیو:

OLFACTIVE STUDIO در سال 2011 توسط Celine Verleure در فرانسه تاسیس شد. سلین در کودکی و نوجوانی آرزوی معمار شدن داشت اما تحصیلات دانشگاهی در زمینه مارکتینگ او را از دنیای معماری دور کرد و به دنیای بازاریابی و سپس عطر و ادکلن سوق داد. وی ابتدا در کمپانی کنزو مشغول بکار شد و با طراحان بزرگی همکاری کرد. سلین علاقه بسیاری به هنر بویژه خطاطی ژاپنی و عکاسی و همچنین فرهنگ ملل داشت، او ماهها در هند و حدود دو سال در آمریکای جنوبی زندگی کرد. اما در طی این سالها خبری از عطر نبود تا اینکه سایتی راه اندازی کرد تا تولیدات جدید عطرها را برای مخاطبان اطلاع رسانی کند. وی از جستجو و مطالعه ایده ها و نظرات مخاطبان خود، عطر مورد علاقه آنان را الهام می گرفت و با توجه به علاقه شدید وی به عکاسی در سال 2011 برند الفکتیو استودیو را که ترکیبی از هنر عکاسی مدرن و دنیای عطر و ادکلن است، تاسیس کرد.

این برند تقابل بین عکاسان حرفه ای و طراحان عطر است. بین چشم و بینی... که حتی نام عطرهای آن برگرفته از اصطلاحات عکاسی است.