منو
سبد خرید

عطر رالف لورن

جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر رالف لورن رومنس: عطر رالف لورن رومنس-RALPH LAUREN ROMANCE رایحه بی پایانی از عشق است. رالف لورن رومنس عطری بسیار رمانتیک و احساسی است که مخصوص خانمهای با احساس و شاد ساخته شد. عطر زنانه ای که خاطرات فوق احساسی و بی انتهای عشق را تداعی می کند. عطر رالف لورن رومنس با ج..
8,800,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر رالف لورن میدنایت رومنس: عطر رالف لورن میدنایت رومنس-RALPH LAUREN MIDNIGHT ROMANCE نسخه دیگری از خانواده رومنس است که اولین آن در سال 1998 که به "خواهر بزرگ" معروف است، عرضه شد. رالف لورن میدنایت رومنس عطری به شدت احساس برانگیز و رمانتیک است که سمبل معصومیت و پاکی دختری با یک دنیا ..
9,800,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تلخ
معرفی ادکلن رالف لورن سافاری مردانه: ادکلن رالف لورن سافاری مردانه-RALPH LAUREN SAFARI FOR MEN مانند بسیاری از محصولات رالف لورن، الهام گرفته از زندگی آمریکایی و ماجراجویی در حیات وحش آفریقا است. عطر سافاری مردانه نماد اسطوره‌ آمریکاییست که مبارزه‌گر و آزادی خواه بود. این دقیقا همان دلی..
5,300,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر رالف لورن سافاری زنانه: عطر رالف لورن سافاری زنانه-RALPH LAUREN SAFARI مانند بسیاری از محصولات رالف لورن، الهام گرفته از زندگی آمریکایی و و ماجراجویی در حیات وحش آفریقا است. عطر سافاری زنانه نماد اسطوره‌ آمریکاییست که مبارزه‌گر و آزادی خواه بود. این دقیقا همان د..
5,800,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تلخ
معرفی ادکلن رالف لورن پولو بلو ادو تویلت: ادکلن رالف لورن پولو بلو ادو تویلت-RALPH LAUREN POLO BLUE عطری استثنایی و بسیار پرطرفدار است که تداعی گر رهایی از آسمان بزرگ و آبی و انرژی آبهای آزاد و نیروی انفجاری از هوای تازه می باشد. عطر پولو بلو ادو تویلت دارای ترکیب نیروبخشی از خربزه، ریح..
4,000,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی عطر رالف لورن پولو بلو ادو پرفیوم: عطر رالف لورن پولو بلو ادو پرفیوم-RALPH LAUREN POLO BLUE نسخه جدیدتر، بادوام تر و ادو پرفیوم عطر محبوب و پرطرفدار پولو بلو می باشد. ادکلن پولو بلو ادو پرفیوم عطری چوبی با همان رایحه قبلی است که رضایت طرفدارانش را جلب می کند. عطر رالف لو..
4,200,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی ادکلن رالف لورن پولو اولترا بلو: ادکلن رالف لورن پولو اولترا بلو-RALPH LAUREN POLO ULTRA BLUE تجلیلی از سبک زندگی گاه و بیگاه ورزشی رالف لورن است. پولو اولترا بلو عطری با رایحه مرکبات و نمک های معدنی است که حس خنکی و طراوت نسیم دریا را به شما القا می کند. عطر رالف لورن پولو اولترا بلو&..
4,600,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک
معرفی عطر رالف لورن پولو دیپ بلو: عطر رالف لورن پولو دیپ بلو-RALPH LAUREN POLO DEEP BLUE نسخه پرقدرت و تازه تر عطر پولو بلو و همچنین پولو اولترا بلو می باشد که مخصوص گرمای طاقت فرسای تابستان ساخته شد. ادکلن رالف لورن پولو دیپ بلو یک عطر قدرتمند و متمرکزترین عطری است که برای ایجاد موجی از طراوت در..
4,600,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی عطر رالف لورن پولو بلو گلد بلند: عطر رالف لورن پولو بلو گلد بلند-RALPH LAUREN POLO BLUE GOLD BLEND نسخه دیگری از مجموعه عطرهای پولو بلو می باشد که به عنوان تجسم استانداردهای طلایی ظرافت و راحتی اعلام شده است. ادکلن پولو بلو گلد بلند عطری باطراوت، تازه و روحبخش است که یادآور رایحه جنگل ..
5,900,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی ادکلن رالف لورن پولو رد ادو تویلت: ادکلن رالف لورن پولو رد ادو تویلت-RALPH LAUREN POLO RED به عنوان یک عطر وحشی و انرژی زا شناخته می شود که از آتش درونی و هیجان نفسانی در هر انسان الهام گرفته است. عطر پولو رد با رایحه ای پر قدرت، مردانه و کاریزماتیک، به دلیل استفاده از قهوه در نت ..
4,400,000 تومان 4,200,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر رالف لورن پولو رد ادو پرفیوم: عطر رالف لورن پولو رد ادو پرفیوم-RALPH LAUREN POLO RED محصول جدید و اغوا کننده در خانواده پولو رد که با ترکیبی از چوب های غنی، طبیعی، زنجبیل و مریم گلی معطر ساخته شده است و اثری ماندگار از احساس گرما و پیچیدگی خالص به جا می گذارد. عطر پولو رد ادو ..
4,600,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر رالف لورن پولو رد اینتنس: عطر رالف لورن پولو رد اینتنس-RALPH LAUREN POLO RED INTENSE عطری چوبی و ادویه ای و نسخه غلیظ و ماندگارتر ادکلن پولو رد است. عطر پولو رد اینتنس با ترکیبی خارق العاده، هیجان را در هر مردی مشتعل می سازد. مواد تشکیل دهنده ادکلن رالف لور..
4,900,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی ادکلن رالف لورن پولو بلک: ادکلن رالف لورن پولو بلک-RALPH LAUREN POLO BLACK عطری مدرن و جنتلمن است که به مانند ادکلن پولو بلو پرطرفدارترین عطر رالف لورن محسوب می شود. ادکلن پولو بلک عطری پیچیده با ترکیبی جسورانه از انبه سرد، مریم گلی و نعناع هندی سیاه می باشد. عطر پولو..
4,100,000 تومان
ادکلن رالف لورن پولو دابل بلک
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: تند و تلخ
معرفی ادکلن رالف لورن پولو دابل بلک: ادکلن رالف لورن پولو دابل بلک-RALPH LAUREN POLO DOUBLE BLACK عطری فریبنده و قدرتمند مخصوص مردان با جسارت و رسمی پوش است. ادکلن پولو دابل بلک به مراتب از نسخه قبلی پولو بلک تلخ تر تیره تر بوده، هرچند که تقریبا از یک نوع رایحه برخوردار هستند...
0 تومان
عطر رالف لورن پولو سوپریم عود
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر رالف لورن پولو سوپریم عود: عطر رالف لورن پولو سوپریم عود-RALPH LAUREN POLO Supreme Oud محصول دیگری از مجموعه عطرهای پولو است که با رایحه شرقی و چوبی سرشار از رایحه عود می باشد. از خصوصیات بارز عطر پولو سوپریم عود قدرت پخش و دوام بالای آن است. عطر رالف لورن پولو سوپری..
0 تومان
عطر رالف لورن پولو سوپریم لدر
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند و شیرین
معرفی عطر رالف لورن پولو سوپریم لدر: عطر رالف لورن پولو سوپریم لدر-RALPH LAUREN POLO Supreme Leather محصول دیگری از مجموعه عطرهای پولو است که با رایحه شرقی و چوبی سرشار از رایحه چرم می باشد. از خصوصیات بارز عطر پولو سوپریم لدر قدرت پخش و دوام بالای آن است. ..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تلخ
معرفی ادکلن رالف لورن پولو: ادکلن رالف لورن پولو-Ralph Lauren Polo عطر مردانه ی کلاسیک و افسانه ای کمپانی رالف لورن است که یکی از دو محصول ابتدایی آن شناخته می شود. ادکلن رالف لورن پولو با ماندگاری خارق العاده از ترکیب بهترین چوبها و چرم برای مردان خوش پوش ساخته شد. نام پولو&n..
4,100,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی عطر رالف لورن پولو کلون اینتنس: عطر رالف لورن پولو کلون اینتنس-Ralph Lauren Polo COLOGNE INTENSE نسخه شدید تر و با ماندگاری بالاتر ادکلن پولو سبز است که رایحه کلاسیک آن را برای نسل جدید باز تولید می نماید. عطر رالف لورن پولو کلون اینتنس با ترکیب سبز و تازه گریپ فروت، ریحان و ..
4,600,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تند و ملایم
معرفی عطر رالف لورن رالف کلاب ادو پرفیوم: عطر رالف لورن رالف کلاب ادو پرفیوم-RALPH LAUREN RALPH'S CLUB با الهام از کلوب و باشگاه رالف لورن ساخته شد. در باشگاه رالف، نمادهای سبک و فرهنگ با هم ملاقات کرده و گرد هم می آیند. رالف لورن کلاب عطری شیک و منحصر به فرد است که از مواد تق..
4,600,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر رالف لورن رالف کلاب پرفیوم: عطر رالف لورن رالف کلاب پرفیوم-RALPH LAUREN RALPH'S CLUB نسخه غلیظ و ماندگارتر عطر کلاب ادو پرفیوم است که با الهام از کلوب و باشگاه رالف لورن ساخته شد. در باشگاه رالف، نمادهای سبک و فرهنگ با هم ملاقات کرده و گرد هم می آیند. رالف کلاب پرفیو..
4,700,000 تومان
ادکلن رالف لورن پولو رد وایت اند بلو
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: خنک
معرفی ادکلن رالف لورن پولو رد وایت اند بلو: ادکلن رالف لورن پولو رد وایت اند بلو-RALPH LAUREN POLO RED WHITE & BLUE الهام گرفته از ورزشهای زمستانی و کوههای یخ زده ارتفاعات آمریکاست. ادکلن پولو رد وایت اند بلو عطری با طراوت و نیرومند است و یکی از پرفروش ترین و محبوب ترین محصولات رالف..
0 تومان
نمایش 1 تا 21 از 21 (1 صفحه)
رالف لورن

درباره عطر رالف لورن:

رالف لورن یک خانه مد آمریکایی است که به خاطر خط محبوب POLO و سایر خطوط لباس، لوازم جانبی و دکور خانه شهرت دارد. این شرکت که در سال 1967 توسط رالف لورن تأسیس شد، در ابتدا کراوات مردانه ارائه می‌کرد که در مدت کوتاهی به سرعت رشد کرد. رالف لورن اولین بوتیک خود را در سال 1969 در بلومینگ‌دیل و سپس در سال 1971 دومین فروشگاه خود را در بورلی هیلز افتتاح کرد. اولین خط لباس زنانه پولو در همان سال راه اندازی شد. این برند در اواخر دهه 1970 و اوایل دهه 1980 به یکی از اجزای اصلی سبک محبوب preppy تبدیل شد. رالف لورن دارای خط تولید های فراوان است که مشهورترین و محبوب ترین آن خط پولو می باشد. پوشاک و عطرهای این شرکت که طیف وسیعی از لباس‌های ورزشی معمولی تا لباس رسمی را در بر می‌گیرد، سبک کلاسیک آمریکایی را منعکس می‌کند و اغلب تصویری ناهموار و در فضای باز را به شما القا می‌کند. بسیاری از لباس‌ها و عطرها دارای یک لوگو با یک اسب با بازیکن چوگان هستند.

بهترین و پرفروش ترین های عطر رالف لورن مردانه:

  • ادکلن رالف لورن پولو بلو: عطری استثنایی و بسیار پرطرفدار است که تداعی گر رهایی از آسمان بزرگ و آبی و انرژی آبهای آزاد و نیروی انفجاری از هوای تازه می باشد. عطر پولو بلو ادو تویلت دارای ترکیب نیروبخشی از خربزه، ریحان، خیار و جیر است که با نت های چوبی ارزشمند و نفیس به پایان می رسد.
  • ادکلن رالف لورن پولو بلک: عطری مدرن و جنتلمن است که به مانند ادکلن پولو بلو پرطرفدارترین عطر رالف لورن محسوب می شود. ادکلن پولو بلک عطری پیچیده با ترکیبی جسورانه از انبه سرد، مریم گلی و نعناع هندی سیاه می باشد.

بهترین و پرفروش ترین عطر رالف لورن زنانه:

  • عطر رالف لورن رومنس: رایحه بی پایانی از عشق است. رالف لورن رومنس عطری بسیار رمانتیک و احساسی است که مخصوص خانمهای با احساس و شاد ساخته شد. عطر زنانه ای که خاطرات فوق احساسی و بی انتهای عشق را تداعی می کند.

قیمت عطر رالف لورن:

قیمت ادکلن های رالف لورن بطور کلی در رنج متوسط رو به بالایی قرار دارند، چراکه رالف لورن یک برند لوکس است که محصولات خود را علاوه بر سادگی از مواد درجه یک با استفاده از برترین طراحان عطر تولید می کند.

تاریخچه برند رالف لورن (عطر رالف لورن):

رالف لورن یک شرکت مد تجاری آمریکایی است که در سال 1967 توسط طراح مد آمریکایی رالف لورن تاسیس شد. دفتر مرکزی این شرکت در شهر نیویورک واقع شده و محصولاتی از رده متوسط تا لوکس تولید می کند. آنها به دلیل بازاریابی و توزیع محصولات در چهار دسته پوشاک، خانه، لوازم جانبی و عطر شناخته شده اند.

موسس رالف لورن:

Ralph Lauren در سال 1939 در برانکس شهر نیویورک متولد شد. وی قبل از فارغ التحصیلی از دبیرستان در سال 1957 در مدرسه روزانه و سپس آکادمی تلمودیک منهتن شرکت کرد. او به کالج باروخ در دانشگاه نیویورک رفت، جاییکه در رشته بازرگانی تحصیل و پس از دو سال ترک تحصیل کرد. لورن یکی از چندین رهبر طراحی بود که در جامعه یهودی در برانکس به همراه کالوین کلین و رابرت دنینگ بزرگ شد. از سال 1962 تا 1964 او در ارتش ایالات متحده خدمت کرد و قبل از تبدیل شدن به فروشنده برای Rivetz (یک شرکت تولیدی کراوات) برای مدت کوتاهی برای Brooks Brothers به ​​عنوان دستیار فروش کار کرد. تجربه او در تولیدی کروات وی را بر این داشت که خود برندی افتتاح کند و تولید کروات را توسعه دهد، تا اینکه در سال 1967 برند POLO و RALPH LAUREN را تاسیس کرد.

رالف لورن در سپتامبر 2015 از سمت مدیرعاملی شرکت کنار رفت، اما همچنان رئیس اجرایی و مدیر ارشد خلاقیت باقی ماند. تا آوریل 2022، دارایی خالص او 6.9 میلیارد دلار آمریکا برآورد شد.

تاسیس کمپانی رالف لورن:

لورن شرکت رالف لورن را در سال 1967 با کراوات مردانه راه اندازی کرد. وی با توجه به علایق خود در ورزش، اولین خط کامل لباس مردانه خود را در سال 1968، POLO نامگذاری کرد. در سال 1969، اولین فروشگاه او که به طور انحصاری خط مردانه می فروخت در منهتن تاسیس شد. در سال 1971، رالف لورن خطی از پیراهن‌های دوخته شده برای زنان راه‌اندازی کرد که نشان بازیکن پولو را بر روی سرآستین پیراهن نشان می‌داد. اولین مجموعه کامل زنان در سال بعد راه اندازی شد. در سال 1972 دومین فروشگاه رالف لورن در Rodeo Drive در بورلی هیلز کالیفرنیا افتتاح شد که اولین فروشگاه مستقل او بود. در همان سال، لورن یک پیراهن نخی آستین کوتاه در 24 رنگ عرضه کرد. این طرح که با لوگوی مشهور این شرکت (لوگوی یک بازیکن چوگان) تزیین شده بود، به ظاهر اصلی این برند تبدیل شد. در سال 1977، یک پیراهن یقه دار مشبک نخی را در رنگ های مختلف معرفی کرد که آرم بازیکن چوگان را روی سینه نشان می داد.

در سال 1974، رالف لورن بازیگران مرد گتسبی بزرگ را با لباس‌هایی که از خط پولو او انتخاب شده بود، با مجموعه‌ای از کت و شلوار و ژاکت‌های مردانه به سبک دهه 1920، به جز کت و شلوار صورتی که لورن به‌ویژه برای جی گتسبی (رابرت ردفورد) طراحی کرد، پوشاند. در سال 1977، دایان کیتون و وودی آلن لباس های لورن را در فیلم برنده اسکار آنی هال پوشیدند. در سال 1978، اولین عطرهای رالف لورن به بازار عرضه شد. این شرکت در سال 1981 با افتتاح اولین فروشگاه مستقل در خیابان نیو باند در غرب لندن، وارد بازار اروپا شد. در 12 ژوئن 1997، این شرکت به یک شرکت سهامی عام در بورس اوراق بهادار نیویورک تبدیل شد.

خط تولید عطر رالف لورن:

رالف لورن در همکاری با کمپانی L’Oreal در سال 1978 با دو عطر زنانه Lauren و مردانه POLO خط تولید عطر خود را افتتاح کرد. دو عطر بعدی Chaps for Men و Tuxedo for Women که هر دو در سال 1979 معرفی شدند، نیز محبوب شدند. این شرکت همچنان به تولید عطرهای محبوب مردانه و زنانه، از عطرهای نمادین Safari در دهه 1990 برای مردان و زنان تا عرضه‌های جدیدتر تحت برچسب‌های دیگر خود در قرن بیست و یکم ادامه می‌دهد. رالف لورن تا کنون بیش از 100 عطر گوناگون تولید کرده است.