منو
سبد خرید

ژاک بوگارت

جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
SILVER SCENT عطر چوبی، قدرتمند و استثنایی و با ماندگاری بالاست که در سال 2006 تولید و عرضه شد.رایحه اولیه: مرکبات- شکوفه پرتقالرایحه میانی: گشنیز- رزماری- اسطوخودوس- جوز- هل- شمعدانیرایحه اصلی: دانه تونکا- خس خس- چوب درخت ساج- لیچی ..
468,270 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
این عطر نسخه غلیظ تر و مجلل تر SILVER SCENT است. عطری قدرتمند با رایحه چوبهای جنگلی و شرقی که در سال 2009 ساخته شده است.رایحه اولیه: شکوفه پرتقال- نارنگی- لیمورایحه میانی: هل- رزماری- شمعدانی- گشنیز- جوز- اسطوخودوسرایحه اصلی: عود- دانه تونکا- لیچی- خس خس- چوب درخت ساج ..
522,720 تومان
JACQUES BOGART SILVER SCENT DEEP EDT
ناموجود
جنسیت: مردانه رایحه: تند و شیرین
SILVER SCENT DEEP محصول دیگری از مجموعه عطرهای سیلور سنت بوگارت می باشد که در سال 2014 عرضه شد. این عطر شرقی و عمیق با رایحه تند آغاز و با رایحه ای شیرین و ملایم به اتمام می رسد و مخصوص مردان کلاسیک و جنتلمن می باشد.رایحه اولیه: گریپ فروت- شکوفه پرتقال- پرتقالرایحه میانی: شمعدانی- جوز- مریم ..
0 تومان
JACQUES BOGART SILVER SCENT PURE EDT
ناموجود
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
SILVER SCENT PURE عطری با طراوت و خالص در سال 2015 توسط Evelyne Boulanger طراحی شد.رایحه اولیه: گریپ فروت- نعناع- سیب- ترنجرایحه میانی: جوز- اسطوخودوس- هل- شکوفه پرتقالرایحه اصلی: مشک- چوب گوآیاک- چوب درخت ساج- برگ نعناع هندی ..
0 تومان
BOGART POUR HOMME EDT
ناموجود
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
BOGART POUR HOMME عطری با ابهت و درخشان است که در سال 2004 مخصوص مردان با جذبه تولید شد.رایحه اولیه: ترنج- زنبق- اسطوخودوسرایحه میانی: گل برف- شکوفه پرتقال- رزرایحه اصلی: دانه تونکا- نعناع هندی- وانیل- ادویه جات# این محصول، اورجینالیتی بدون سلفون می باشد. ..
0 تومان
BOGART CITYTOWER EDT
ناموجود
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
BOGART CITYTOWER همانگونه که از نامش پیداست بطری این عطر از معماری مدرن آسمان خراشهای دبی و رنگ آبی آن نیز از آسمان و دریای اطراف این بنا الهام گرفته شده است. این عطر محصول سال 2008 می باشد.رایحه اولیه: فلفل صورتی- ترنج- بخوررایحه میانی: جوز- شمعدانی- هلرایحه اصلی: عود- چرم- مشک- لادن ..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
STORY RED عطری ادویه ای و شرقی است که در سال 2012 به بازار عرضه شد.ترکیبات این عطر شامل: شکوفه پرتقال- نعناع- اسطوخودوس- هل- عنبر- لادن- سدر ..
402,930 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تلخ
ONE MAN SHOW عطری کلاسیک و با سابقه است که در سال 1980 توسط Roger Pellegrino مخصوص مردان میانسال و کاریزماتیک طراحی و ساخته شد.رایحه اولیه: ترنج- چوب درخت رز- آرتمیزیا- زیره سیاه- ریحانرایحه میانی: ادویه جات تند- نعناع هندی- یاسمن- خس خس- رز- گل شمعدانی- برگ درخت کاجرایحه اصلی: چرم- چوب ..
348,480 تومان
نمایش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)
ژاک بوگارت

درباره ژاک بوگارت:

JACQUES BOGART در سال 1975 توسط Jacques Konckier طراح پوشاک مردانه در فرانسه تاسیس شد. Konckier  در سال 1982 نیز شعبه ای در آمریکا تاسیس کرد و در سال 1983 حق امتیاز Ted Lapidus را از L'Oreal و همچنین در سال 1986 حق امتیاز برندهای دیگر من جمله Balenciaga را گرفت. Jacques در همان سال 75 خط تولید عطر و ادکلن را با مشارکت همسرش راه اندازی نمود.