منو
سبد خرید

عطر روبرتو کاوالی

جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
roberto cavalli عطری شرقی با رایحه گلهای تازه مخصوص زنانی است که می خواهند کانون توجه دیگران باشند. این عطر با رایحه پر قدرت و پخش بوی بالا در سال 2012 توسط Louise Turner طراحی و چهره تبلیغاتی آن Elisa Sednaoui مدل و بازیگر ایتالیایی-مصری می باشد.رایحه اولیه: فلفل صورتیرایحه میانی: شکوفه پرت..
989,000 تومان 910,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
roberto cavalli ESSENZA نسخه غلیظ و پرقدرت تر روبرتو کاوالی ادوپرفیوم و دارای رایحه پیچیده و اغواکننده است. عطری شرقی با رایحه گلهای تازه مخصوص زنانی است که می خواهند کانون توجه دیگران باشند. این عطر با رایحه پر قدرت و پخش بوی بالا در سال 2015 توسط Louise Turner طراحی و چهره تبلیغاتی آن Elisa S..
1,348,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
EXOTICA تجربه یک لذت نفسانی!این عطر، سفری است که ابعاد گوناگون زنانگی را آشکار می کند. قابل اعتماد اما مرموز و مخصوص خانمهای جذابی که می دانند چطور دلربایی کرده و توجه دیگران را به خود جلب کنند. اگزوتیکا کاملا همگام با طبیعت با ترکیبی از گلها و گیاهان ظریف و عجیب و غریب در سال 2014 ساخته شد...
1,179,000 تومان
roberto cavalli ACQUA EDT
ناموجود
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و ملایم
roberto cavalli ACQUA نسخه خنک و باطراوت عطر روبرتو کاوالی ادوپرفیوم و یادآور دریای مدیترانه و سواحل بکر ایتالیاست. بطری فیروزه ای و خوش رنگ آن نیز گویای این مطلب می باشد. این عطر در سال 2013 توسط Louise Turner طراحی و چهره تبلیغاتی آن Elisa Sednaoui مدل و بازیگر ایتالیایی-مصری می باشد.رایحه اول..
0 تومان
roberto cavalli TIGER OUD INTENSE EDP
ناموجود
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
TIGER OUD عطری شرقی، با ترکیب متفاوتی از چوبهای کمیاب و نفیس و گلهای لطیف و جذاب است. همانطور که از نامش پیداست با الهام از دنیای حیوانات روبرتو کاوالی در سال 2013 طراحی شده است. این عطر پر قدرت و به شدت احساس بر انگیز به شما حس غرور و تک بودن می دهد.رایحه اولیه: رزرایحه میانی: عودرایحه ..
0 تومان
roberto cavalli OUD AL QASR INTENSE EDP
ناموجود
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و تلخ
OUD AL QASR از مجموعه عطرهای عود روبرتو کاوالی با رایحه شرقی، سنگین و بسیار ماندگار است که در سال 2014 توسط Louise Turner طراحی شد. این عطر لوکس و رویال مخصوص زنانی است که خواهان رایحه های تند و تیز هستند.در این عطر از وانیل، لادن، عود و سدر استفاده شده است. ..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
NERO ASSOLUTO یکی دیگر از محصولات خارق العاده روبرتو کاوالی است که در سال 2013 توسط Louise Turner طراحی شد. این عطر با یک بطری منحصر به فرد و وسوسه انگیز و همچنین یک رایحه با لطافت و پیچیده، قطعا یک محصول غیر قابل انکار است."شب به نیمه نرسیده و سرشار از وعده های ناگفته است" که ما را به یاد ضرب ا..
940,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و تند و شیرین
serpent یا همان مار، سمبل و امضا یا به عبارتی معرف روبرتو کاوالی است. serpentine به معنای مارپیچ یا صورت فلکی مار، عطری کاملا زنانه، احساس برانگیز، دلفریب و به شکل خطرناکی جذاب است!!! این عطر توسط Jacques Cavallier در سال 2005 طراحی و یکی از عطرهای ماندگار و محبوب به حساب می آید.رایحه اولیه: شکو..
1,236,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و تند
روبرتو کاوالی با همکاری کمپانی Coty عطر paradiso را در سال 2015 با طراحی Louise Turner روانه بازار کرد. این عطر لذت بخش و نشاط آور مخصوص خانمهای جذابی است که به پویایی و جنب و جوش آنها کمک شایانی می کند. پارادیسو عطری محرک و احساس برانگیز و در عین حال آرامش بخش است و شما را برای بدست آوردن لحظات شاد..
950,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و تند
یک سال پس از تولید روبرتو کاوالی پارادیسو، Louise Turner در سال 2016 نسخه دیگری از آن را با نام paradise azzurro طراحی کرد. این عطر یک تجلیل درخشان از سواحل زیبای دریای مدیترانه بوده و در واقع با الهام از تصاویر طلایی طلوع آفتاب بر روی آبهای نیلگون دریای مدیترانه ساخته شده است. ترکیبی از رایحه گلهای..
1,179,000 تومان 980,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
paradiso assoluto نسخه غلیظ و پرقدرت تر عطر پارادیسو می باشد که در سال 2016 توسط Louise Turner طراحی شد. این عطر اغواکننده و جذاب با ترکیبی از مواد درجه یک و نفیس، با ماندگاری و پخش بوی بالا جزء عطرهای محبوب روبرتو کاوالی بشمار می رود.چهره تبلیغاتی این عطر نیز مانند نسخه های قبلی Edita Vilkevici..
1,236,000 تومان 930,000 تومان
roberto cavalli gemma di paradiso EDP
ناموجود
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
gemma di paradiso چهارمین عطر از مجموعه عطرهای پارادیسو است که در سال 2018 طراحی شد. عطری با رایحه دلپذیر و پیچیده که با رایحه مرکبات و گلهای خوشبو، یادآور بوی یک باغ پر از گل و میوه است. این عطر اعتیادآور، غنی احساس برانگیز و با رایحه مقاومت ناپذیر، همانطور که از نامش پیداست گوهری در بهشت است.ر..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
Just cavalli عطری با رایحه گل است که در سال 2013 با همکاری کمپانی Coty و دو طراح نامی، Nathalie Lorson و Fabrice Pellogrin طراحی شد. این عطر به شدت اغواکننده و فریبنده بوده و چهره تبلیغاتی آن Georgia May Jagger مدل انگلیسی می باشد.رایحه اولیه: بهار نارنجرایحه میانی: یاس تاهیتیرایحه ..
1,179,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
Just cavalli عطری چرمی و منحصر به فرد است که در سال 2013 توسط Domitille Bertier و Clement Gavarry طراحی شد.رایحه اولیه: فلفل فرنگیرایحه میانی: خس خسرایحه اصلی: چرم ..
1,179,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
Just cavalli GOLD نسخه دیگری از خانواده محبوب جاست کاوالی است که در سال 2014 توسط Fabrice Pellegrin طراحی شد. عطری جذاب و شرقی که چه از لحاظ ظاهری و چه رایحه، شباهت های زیادی به جاست کاوالی دارد.رایحه اولیه: پرتقال- فندقرایحه میانی: مارشملو- ریشه زنبق- یاسرایحه اصلی: اقاقیا- چرم ..
1,293,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
Just cavalli GOLD نسخه دیگری از خانواده محبوب جاست کاوالی است که در سال 2014 توسط Domitille Bertier طراحی شد. عطری جذاب و شرقی که چه از لحاظ ظاهری و چه رایحه، شباهت های زیادی به جاست کاوالی دارد.رایحه اولیه: فلفل فرنگی- هل- فلفل سیاه- جوز هندیرایحه میانی: چرم- قهوهرایحه اصلی: عنبر- خس خس..
1,293,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
robero cavalli UOMO عطری شرقی و منحصر به فرد و ترکیبی از مواد نفیس و گرانبهاست. این عطر در سال 2016 توسط Christophe Raynaud طراحی و مخصوص مردی است که زندگی خود را می سازد، از اعتماد به نفس بالا برخوردار بوده و جذابیت ذاتی دارد.رایحه اولیه: زعفران- بنفشهرایحه میانی: اسطوخودوس- عسلرایحه اص..
1,056,000 تومان 820,000 تومان
roberto cavalli UOMO SILVER ESSENCE EDT
ناموجود
جنسیت: مردانه رایحه: تند و ملایم
roberto cavalli UOMO SILVER عطری مدرن و اعتیادآور است که در سال 2017 توسط Christophe Raynaud طراحی شد. با یک احساس غریزی از استایل و زیبایی و ترکیب پیچیده، بی پایان و تقریبا آشنا که در هر شرایطی بقای خود را حفظ می کند و هرگز نیاز به تظاهر ندارد. او بدون اغراق با اعتماد به نفس و بطور طبیعی اغواکننده ..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
florence عطری مدرن و شیک است که با الهام از شهر فلورانس، مرکز ایالت توسکانی در مرکز ایتالیا در سال 2017 توسط Marie Salamagne طراحی شد. یک دسته گل درخشان و باشکوه و ترکیب شگفت انگیزی از شکوفه پرتقال و گلبرگ گریپ فروت که با بذر بامیه و موارد مرموز دیگر غنی شده است.این عطر با طروات و پر انرژی مخصوص..
1,404,000 تومان 1,150,000 تومان
roberto cavalli black EDT
ناموجود
جنسیت: مردانه رایحه: تلخ و ملایم
roberto cavalli black عطر مرموزی است که با رنگ سیاه خطرناکی احاطه شده است. مار، سمبل این برند، زیبا، احساس برانگیز اما خطرناک است! این محصول در سال 2006 توسط Olivier ceresp طراحی شد.رایحه اولیه: بامبو- ترخون- گشنیزرایحه میانی: گل شمعدانی- اسطوخودوس- فلفل سفیدرایحه اصلی: سدر- مشک- دا..
0 تومان
نمایش 1 تا 20 از 20 (1 صفحه)
روبرتو کاوالی

درباره روبرتو کاوالی:

Roberto Cavalli طراح مد و فشن مشهور ایتالیایی در سال 1940 در فلورانس متولد شد. وی برای سنگ شور کردن و چاپهای عجیب و غریب بروی شلوارهای جین که امروزه سبک استاندارد برای اکثر تولید کنندگان شلوار جین است شناخته می شد. روبرتو کاوالی در موسسه هنر، در گرایش چاپ نساجی مدارج عالی را سپری کرد و در اوایل دهه 70 میلادی انقلابی در صنعت چاپ روی چرم به پا کرد. وی پس از آن شروع به چاپ روی اجناس دیگر کرد و این هنر را به پاریس برد و به سرعت مورد استقبال برندهای مطرح فرانسوی از جمله Hermes و Pierre Cardin قرار گرفت. Cavalli در سن 30 سالگی اولین مجموعه خود را با نام خودش در پاریس عرضه کرد و آنرا به فلورانس و سپس میلان آورد. وی اولین بوتیک خود را در سال 1972 در Saint Tropez افتتاح کرد و در سال 1994 اولین مجموعه جین سنگ شور شده خودش را در میلان ارائه کرد. کمپانی roberto cavalli علاوه بر محصولات جین محصولاتی چون: لباس زیر، لباس شنا، پوشاک بچه گانه، کفش، عینک آفتابی، ساعت و عطر و ادکلن را تولید می کند. نکته جالبی که در مورد کاوالی می توان اشاره کرد وی در سال 1977 بعنوان داور در مسابقه ملکه زیبایی حضور داشت، جایی که همسر آینده اش Eva Duringer از استرالیا شرکت کننده آنجا بود که در مقام دوم نیز قرار گرفت. روبرتو کاوالی علاوه بر محصولات ذکر شده در سال 2002 اولین Cafe خود را در فلورانس راه اندازی نمود.