منو
سبد خرید

عطر بنتلی

جنسیت: مردانه رایحه: تند و ملایم
معرفی ادکلن بنتلی مردانه: ادکلن بنتلی مردانه-BENTLEY FOR MEN عطری ادویه‌ای و شرقی است و اولین محصول عطر بنتلی می‌باشد که از بهترین چرم و چوب‌های نفیس ساخته شده است. عطر بنتلی مردانه با رایحه پرقدرت و ترکیب ویژه، رایحه خاص و منحصر به فردی ارائه می‌دهد. در نت ابتدایی عطر بنتلی م..
2,200,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر بنتلی اینتنس: عطر بنتلی اینتنس-BENTLEY FOR MEN INTENSE عطری ادویه‌ای و شرقی و دومین محصول عطر بنتلی می باشد. عطر بنتلی اینتنس با 15% غلظت بیشتر نسبت به نسخه قبلی، عطری پرقدرت و با ماندگاری بسیار بالاست که با الهام از بهترین چرم و چوب‌های نفیس ساخته شده است. ادکلن بنتلی اینتنس&..
2,100,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تند و ملایم
معرفی عطر بنتلی ابسولوت: عطر بنتلی ابسولوت-BENTLEY FOR MEN ABSOLUTE چهارمین محصول عطر بنتلی است که با رایحه ای به نسبت با قدرت و ماندگار تر از نسخه های قبلی به بازار آمد. عطر بنتلی ابسولوت عطری شیک و جذاب است که با ترکیب قوی و برجسته از چوب ها و ادویه جات، مخصوص مردان با کاریزمایی است ک..
2,200,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر بنتلی بلک ادیشن: عطر بنتلی بلک ادیشن-BENTLEY FOR MEN BLACK EDITION نسخه خارق العاده دیگری از عطر بنتلی است که با رایحه شرقی مخصوص مردان پیچیده و مطلق است که چیزی جز بهترین را نخواهند پذیرفت. عطر بنتلی فور من بلک ادیشن دارای یک فرمول با پوشش کامل و تأثی..
2,300,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی ادکلن بنتلی مومنتوم: ادکلن بنتلی مومنتوم-BENTLEY MOMENTUM عطری شرقی و شهری با رایحه چوب های نفیس که حاوی مواد جدیدی است که باعث افزایش کنتراست بین نت های بالا و پایه می شود. ادکلن بنتلی مومنتوم عطری شگفت انگیز و مدرن است که بعد از مجموعه عطرهای بنتلی مردانه و بنتلی ..
2,200,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر بنتلی مومنتوم اینتنس: عطر بنتلی مومنتوم اینتنس-BENTLEY MOMENTUM INTENSE عطری شرقی و نسخه غلیظ و ماندگارتر ادکلن بنتلی مومنتوم بوده و با رایحه چوب های نفیس که حاوی مواد جدیدی است که باعث افزایش کنتراست بین نت های بالا و پایه می شود. عطر بنتلی مومنتوم اینتنس عطری ..
2,300,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تلخ و ملایم
معرفی ادکلن بنتلی مومنتوم آنلیمیتد: ادکلن بنتلی مومنتوم آنلیمیتد-BENTLEY MOMENTUM UNLIMITED عطری چوبی با عطر و بوی تمام نشدنی که با رایحه میوه آغاز و در نت میانی، روایح چوبی نقش موثری در هرم بویایی آن داشته و در نت اصلی با رایحه مشک و چرم به پایان می رسد. ادکلن بنتلی مومنتوم آنلیمیتد عط..
2,400,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تند
معرفی عطر بنتلی مومنتوم آنبریکبل: عطر بنتلی مومنتوم آنبریکبل-BENTLEY MOMENTUM UNBREAKABLE یک عطر جسورانه و گامی به سمت خلاقیت خارق‌العاده است. بنتلی مومنتوم آنبریکبل رایحه‌ای برای ماجراجویان جذاب امروزی است. رایحه ای چوبی، گلی و تند که برای مردانی با روحیه‌ای شگفت‌انگیز طراحی ..
2,600,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی ادکلن بنتلی اینفینیت ادو تویلت: ادکلن بنتلی اینفینیت ادو تویلت-BENTLEY INFINITE عطری با طراوت و مرکباتی که الهام گرفته از دنیای بی نهایت و لایتناهی است. عطر بنتلی اینفینیت ادو تویلت عطری تحریک کننده و مورد سلیقه آقایان شیک پوش و کاریزماتیک است که مجموعه ای از رایحه های هیجان ..
2,300,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تند و تلخ
معرفی عطر بنتلی اینفینیت اینتنس: عطر بنتلی اینفینیت اینتنس-BENTLEY INFINITE INTENSE عطری پر قدرت و با ماندگاری تمام نشدنی، الهام گرفته از دنیای بی نهایت و لایتناهی است. عطر بنتلی اینفینیت اینتنس عطری تحریک کننده و مورد سلیقه آقایان شیک پوش و کاریزماتیک است. ادکلن بنتلی اینفینیت اینتنس دارای ..
2,200,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تلخ
معرفی ادکلن بنتلی اینفینیت راش: ادکلن بنتلی اینفینیت راش-BENTLEY INFINITE RUSH نسخه جدید عطر بنتلی اینفینیت می باشد که دارای ترکیبی مهیج از مواد تقویت کننده است که مطمئناً هیجان درونی شما را برانگیخته می سازد و اشتیاق و اعتماد به نفس را القا می کند. ادکلن بنتلی اینفینیت راش&nb..
2,400,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی ادکلن بنتلی اینفینیت راش وایت ادیشن: ادکلن بنتلی اینفینیت راش وایت ادیشن-BENTLEY INFINITE RUSH WHITE EDITION نسخه تازه و روشن عطر بنتلی اینفینیت راش است که دارای ترکیبی مهیج از مواد تقویت کننده بوده و به مردان خاورمیانه پیشنهاد می گردد. ادکلن بنتلی اینفینیت راش وایت..
2,500,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی ادکلن بنتلی آزور: ادکلن بنتلی آزور-BENTLEY FOR MEN AZURE عطری که با الهام از اتومبیلی با همین نام مخصوص علاقه‌مندان به اتومبیل آزور ساخته شد. آزور در لغت به معنای لاجوردی است که رنگ منحصر به فرد ادکلن بنتلی آزور می باشد. عطر بنتلی آزور حس راحتی و آرامش در کنار دریا با هو..
2,300,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی عطر بنتلی سیلور لیک: عطر بنتلی سیلور لیک-BENTLEY FOR MEN SILVERLAKE با الهام از اتومبیلی با همین نام مخصوص علاقه‌مندان به اتومبیل‌های بنتلی ساخته شد. ادکلن بنتلی سیلور لیک به اندازه رانندگی در یک منظره کوهستانی با قله‌های پوشیده از برف، جنگل‌های همیشه سبز و دریاچه‌های شف..
2,500,000 تومان
نمایش 1 تا 14 از 14 (1 صفحه)
بنتلی

درباره عطر بنتلی:

بنتلی یک کمپانی خودرو سازی لوکس بریتانیایی است که در سال 1919 توسط Walter Owen Bentley تاسیس شد و برای عقب نماندن از سایر کمپانی های خودرو سازی دنیا، خط تولید عطر و ادکلن خود را در سوئیس افتتاح کرد. کمپانی عطرسازی Art & Fragrance که مقر آن در کشور سوئیس است همانند برند جگوار و لالیک، عطر بنتلی را نیز تولید می کند. عطر بنتلی در سال 2013 با قدرت و بازارسنجی قوی که مردم طرفدار چه نوع عطری هستند دو عطر بنتلی فور من و بنتلی فور من اینتنس را روانه بازار کرد و به سرعت در کل جهان فراگیر و محبوب شد.

 

 

بهترین و پرفروش ترین های عطر بنتلی:

  • عطر بنتلی اینتنس عطری فوق العاده و خاص است و تقریبا با همان ترکیب نسخه قبلی (بنتلی فور من) اما با قدرت بیشتر به مردانی که می خواهند تک باشند توصیه می شود. تنها تغییر در ترکیب عطر بنتلی اینتنس نسبت به نسخه ادوتوالت، اضافه شدن گل شمعدانی و بخور است که نقش بسزایی در محبوبیت آن داشته است. بطری منحنی متمایز ادکلن بنتلی اینتنس دارای اشکال و منحنی های مشابه بدنه خارجی اتومبیل های بنتلی است.
  • عطر بنتلی ابسولوت عطری شیک و جذاب است که با ترکیب قوی و برجسته از چوب ها و ادویه جات، مخصوص مردان با کاریزمایی است که همواره لباس رسمی برتن دارند. مردانی که کمی مرموز و غیر قابل پیش بینی بوده و عاشق بوی عود هستند.

قیمت عطر بنتلی:

قیمت ادکلن های بنتلی بطور کلی در رنج متوسط قرار دارند و همواره یکی از دلایل موفقیت این برند قیمت مناسب محصولاتش است که این اجازه را به مشتریانش می دهد که پس از اتمام عطرشان، مجدد آن را خریداری کنند. 

تاریخچه برند بنتلی (عطر بنتلی):

بنتلی در سال 1919 توسط Walter Owen Bentley در نزدیکی شهر لندن تاسیس شد. فعالیت اصلی آن در طراحی، مهندسی، تولید و توزیع اتومبیلهای لوکس تحت نظر کامل این برند صورت می گرفت که در سال 1931 به کمپانی رولز رویز و در سال 1998 امتیاز آن به کمپانی آلمانی فولکس واگن منتقل شد.

موسس بنتلی:

والتر اوون بنتلی در سال 1888 در انگستان متولد شد. وی مهندس انگلیسی بود كه بنتلی موتورز را در لندن تأسیس كرد. او موتورها را برای اتومبیل ها و هواپیماها طراحی می کرد و وقتی جوان بود با اتومبیل و موتورسیکلت هایش مسابقه می داد. بنتلی به "W.O" معروف بود، بدون نیاز به افزودن کلمه بنتلی. وی کوچکترین فرزند از نه فرزند پدر و مادرش بود. پدر وی آلفرد بنتلی تاجر بازنشسته و مادرش آدلاید امیلی یک زن خانه دار بود. وی به عنوان فرزند یک خانواده مرفه از سال 1902 تا 1905 در کالج کلیفتون در بریستول تحصیلات خصوصی داشت، در 16 سالگی آنجا را ترک کرد و به عنوان مهندس شاگرد بعنوان کارآموز در راه آهن بزرگ شمال در دونکستر در یورکشایر شروع به کار کرد. در سال 1910 از راه آهن بیرون آمد و مشغول مسابقات موتور سواری شد و دو سال بعد به کمپانی فروش خودرو فرانسوی برادرش رفت و با تغییرات مثبت مهندسی در پیستونهای این خودروها خودش را اثبات کرد. با آغاز جنگ جهانی و با تجربه ای که در تولید موتور خودرو کسب کرده بود وارد صنعت هوایی شد و کمک به ساخت و تعمیر موتورهای هواپیما نمود. تا اینکه در سال 1919 بطور رسمی کارخانه خودروسازی خود را تاسیس کرد. شعار بنتلی همواره "ساخت یک ماشین خوب، یک ماشین سریع در بهترین در کلاس" بود. والتر بنتلی در سال 1971 در سن 82 سالگی از دنیا رفت.

تاسیس کمپانی بنتلی:

بنتلی در ابتدا خودروهای مسابقه ای تولید می کرد و آغاز خوبی در مسابقات خودرو داشت اما با شکست های متوالی در سالهای بعد اوضاع بنتلی بخوبی پیش نرفت و به دلیل مشکلات مالی در سال 1931 کمپانی رولز رویز آن را خریداری کرد. پس از تغییرات در قوانین انگلستان رولز رویز در سال 1998 امتیاز بنتلی را به کمپانی فولکس واگن واگذار کرد و تا امروز بنتلی تحت برند فولکس واگن خودرو تولید می کند. 

بنتلی علاوه بر صنعت خودرو و موتورهای هواپیما محصولات دیگری از قبیل کیف و چمدان، عینک، لوازم جانبی، اسباب بازی، جواهرات و عطر و ادکلن تولید می کند.

خط تولید عطر بنتلی:

عطر بنتلی در سال 2013 با ساخت همزمان دو عطر بنتلی فور من و بنتلی فور من اینتنس خط تولید عطر و ادکلن خود را توسط کمپانی Art & Fragrance سوئیسی راه اندازی نمود. عطر بنتلی که تمام محصولات آن مردانه می باشد از همان ابتدا به شهرت جهانی رسید چراکه در تولید آنها از ادویه های خاصی استفاده می شود که در کمتر عطری شاهد آن هستیم و این باعث خاص بودن عطر بنتلی می شود.