منو
سبد خرید

عطر ولنتینو

جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر ولنتینو ولنتینا: عطر ولنتینو ولنتینا-VALENTINO VALENTINA با رایحه ای از میوه ها و گیاهان تازه و با الهام از طبع و روحیه اهالی شهر رم و مردم ایتالیا ساخته شد. ادکلن ولنتینو ولنتینا عطری "پرقدرت درعین حال ظریف"، "احساس برانگیز درعین حال مفرح" و "کلاسیک در عین حال مدرن" است...
7,900,000 تومان 7,000,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر ولنتینو ولنتینا اسولوتو: عطر ولنتینو ولنتینا اسولوتو-VALENTINO VALENTINA ASSOLUTO یکسال پس از استقبال بی نظیر از عطر ولنتینا، با غلظت و ماندگاری بیشتر روانه بازار شد. نت اولیه ادکلن ولنتینو ولنتینا اسولوتو شامل ترنج ایتالیایی، هلو سیسیل و ترافل سفید است. در قلب، گل ه..
8,800,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و تلخ
معرفی عطر ولنتینو ولنتینا عود اسولوتو: عطر ولنتینو ولنتینا عود اسولوتو-VALENTINO VALENTINA OUD ASSOLUTO سومین محصول از خانواده ولنتینا است که با رایحه ای فریبنده و هوس انگیز و رنگی شیک و گیرا که برای هر بانویی احساس فخر و شکوه می آفریند. عطر ولنتینو ولنتینا عود اسولوتو عطری کاملا شرقی و..
9,800,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: تند و شیرین
معرفی عطر ولنتینو ولنتینا رزا اسولوتو: عطر ولنتینو ولنتینا رزا اسولوتو-VALENTINO VALENTINA ROSA ASSOLUTO نسخه دیگری از مجموعه عطرهای ولنتینا و مخصوص خانمهایی است که رایحه خاص و منحصر به فرد را ترجیح می دهند. ولنتینو ولنتینا رزا اسولوتو عطری شرقی و محسور کننده است و با الهام از..
9,800,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر ولنتینو ولنتینا پینک: عطر ولنتینو ولنتینا پینک-VALENTINO VALENTINA PINK نسخه دیگری از مجموعه لوکس و خارق العاده ولنتینا می باشد که با رایحه گلی و میوه ای عرضه شد. ادکلن ولنتینو ولنتینا پینک عطری نشاط آور و پر انرژی و خوش رنگ و چشم نواز است که مخصوص خانمهای جوان ساخته..
9,800,000 تومان
عطر ولنتینو ولنتینا پودری
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر ولنتینو ولنتینا پودری: عطر ولنتینو ولنتینا پودری-VALENTINO VALENTINA POUDRE عطری با رایحه گلهای شرقی که الهام گرفته از پوست بدن انسان است و پوششی برای پوست عریان می باشد. ادکلن ولنتینو ولنتینا پودری عطر افسونگر و مرموزی است که مخصوص خانمهای خاص و منحصر به فرد می باشد. رای..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر ولنتینو ولنتینا بلاش: عطر ولنتینو ولنتینا بلاش-VALENTINO VALENTINA BLUSH نسخه دیگری از مجموعه خانواده ولنتینا می باشد که مخصوص دختران شیطون و بازیگوش می باشد. ادکلن ولنتینو ولنتینا بلاش عطری شرقی، خوراکی، خوشمزه و غیر قابل پیش بینی و شیطون است و با الهام از سرخ شدن در حین خجال..
9,800,000 تومان
عطر ولنتینو ولنتینا مر اسولوتو
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: تلخ و شیرین
معرفی عطر ولنتینو ولنتینا مر اسولوتو: عطر ولنتینو ولنتینا مر اسولوتو-VALENTINO VALENTINA MYRRH ASSOLUTO نسخه دیگری از مجموعه ولنتینا می باشد که بر پایه تجمل گرایی و زندگی لوکس ساخته شد. در رایحه شرقی این عطر غنی و با ظرافت ردپای یک طراح ایرانی به نام حمید مرآتی کاشانی به چشم می خورد که ..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی ادکلن ولنتینو اومو: ادکلن ولنتینو اومو-VALENTINO UOMO عطری خاص، جذاب و فریبنده است که الهام گرفته از ظرافت مردان ایتالیایی می باشد. ایده تولید عطر ولنتینو اومو از ساخت عطری کلاسیک مخصوص آینده و مردان کلاسیکی که به استایلهای گوناگون علاقه دارند و خواستار بهترین ها هستند، گرفته شده ..
7,000,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر ولنتینو دونا: عطر ولنتینو دونا-VALENTINO DONNA نسخه زنانه ادکلن ولنتینو اومو است که با ترکیبی از گلهای لطیف و بی نظیر ساخته شد. عطر ولنتینو دونا دارای رایحه ای منحصر به فرد و اغوا کننده بوده که با رایحه ترنج آغاز می شود و نت های گلدار رز و زنبق، قلب این رایحه گل..
7,900,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر ولنتینو اومو اینتنس: عطر ولنتینو اومو اینتنس-VALENTINO UOMO INTENSE به عنوان یک وارث جوان ایتالیایی می توان تصور کرد که ظرافت بی انتهایش را از میراثش به دست آورده است. عطر ولنتینو اومو اینتنس نسخه غلیظ تر، پرقدرت تر و کاریزماتیک ادکلن ولنتینو اومو بوده که با همان شکل و بسته بن..
7,500,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر ولنتینو وچه ویوا: عطر ولنتینو وچه ویوا-VALENTINO VOCE VIVA یک رایحه صمیمی و شخصی است که بین صدا و عطرتان تعادل برقرار می کند. ادکلن ولنتینو وچه ویوا از صدای زنده و صدای خوانندگان زن الهام گرفته شده و در حقیقت تجلیلی از صدا و ارزشهای هر زن می باشد. وچه ویوا قصیده ای برای زنانگی ولنتینو ا..
7,800,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تلخ
معرفی ادکلن ولنتینو اومو بورن این روما: ادکلن ولنتینو اومو بورن این روما-VALENTINO UOMO BORN IN ROMA با الهام از شهر رم، جاییکه گذشته و حال در کنار هم زندگی و داستانی از بیان خود را روایت می کنند. این عطر، یک جشن برای مردمی است که آزادانه زندگی می کنند، در حالیکه میراث خود را با پی..
8,400,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر ولنتینو دونا بورن این روما: عطر ولنتینو دونا بورن این روما-VALENTINO DONNA BORN IN ROMA با الهام از شهر رم، جاییکه گذشته و حال در کنار هم زندگی و داستانی از بیان خود را روایت می کنند. این عطر، یک جشن برای مردمی است که آزادانه زندگی می کنند، در حالیکه میراث خود را با پیچان..
9,300,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی ادکلن ولنتینو اومو آکوا: ادکلن ولنتینو اومو آکوا-VALENTINO UOMO ACQUA نسخه خنک، باطراوت و تابستانه عطر ولنتینو اومو می باشد که یک هارمونی فوق العاده ای بین ملایم بودن و قوی بودن بوجود می آورد. رایحه ابتدایی عطر ولنتینو اومو آکوا شامل نت های با طراوت ماندارین و گوجه فرنگی است ..
8,800,000 تومان
ادکلن ولنتینو دونا آکوا
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی ادکلن ولنتینو دونا آکوا: ادکلن ولنتینو دونا آکوا-VALENTINO DONNA ACQUA نسخه خنک، باطراوت و تابستانه عطر ولنتینو دونا می باشد که یک هارمونی فوق العاده ای بین ملایم بودن و قوی بودن بوجود می آورد. رایحه ابتدایی عطر ولنتینو دونا آکوا شامل نت های بادام و گلابی است که یاد..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تلخ
معرفی عطر ولنتینو اومو نویر ابسولو: عطر ولنتینو اومو نویر ابسولو-VALENTINO UOMO NOIR ABSOLU با ترکیبی مرموز و منحصر به فرد از مواد نفیس و گرانبها، تعبیری اسرارآمیز و شیوا از یک عطر چوبی شرقی است. ادکلن ولنتینو اومو نویر ابسولو نسبت به نسخه های قبلی ولنتینو اومو کمی تند و تلخ تر و ب..
9,800,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر ولنتینو دونا نویر ابسولو: عطر ولنتینو دونا نویر ابسولو-VALENTINO UOMO DONNA ABSOLU عطری سرحال، سرزنده و به شدت اغواکننده و اعتیار آور بوده و از مواد نفیس و گرانبها ساخته شده است. ادکلن ولنتینو دونا نویر ابسولو نسبت به نسخه های قبلی ولنتینو دونا کمی تند و تلخ تر ..
9,800,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر ولنتینو نویر ابسولو ماسک اسنس: عطر ولنتینو نویر ابسولو ماسک اسنس-VALENTINO NOIR ABSOLU MUSC ESSENCE یک رایحه پر قدرت با یک طراحی خاص و یک تاثیر جاودانه است. امروزه ولنتینو با تجربیات و نگرش های خاص خود نسبت به رایحه ها، استاد لایه بندی عناصر در هرم بویایی عطر بشمار می رود. ادک..
11,100,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر ولنتینو نویر ابسولو عود اسنس: عطر ولنتینو نویر ابسولو عود اسنس-VALENTINO NOIR ABSOLU OUD ESSENCE یک رایحه پر‌قدرت با یک طراحی خاص و یک تاثیر جاودانه است. امروزه ولنتینو با تجربیات و نگرش‌های خاص خود نسبت به رایحه‌ها، استاد لایه‌بندی عناصر در هرم بویایی عطر بشمار می‌رود. ادکلن ..
11,100,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و ترش
ترکیبات ادکلن ولنتینو دونا رزا ورد: ادکلن ولنتینو دونا رزا ورد-VALENTINO DONNA ROSA VERDE محصول دیگری از مجموعه خانواده ولنتینو دونا است که از تابش تابناک نور خورشید بر باغ های سبز و باطراوات عمارت های باشکوه ایتالیایی الهام گرفته است. ادکلن ولنتینو دونا رزا ورد عطری درخشان و با ترکیبی خاص و..
10,800,000 تومان
نمایش 1 تا 21 از 21 (1 صفحه)
ولنتینو

درباره عطر ولنتینو:

خانه مد ولنتینو توسط ولنتینو گاروانی، طراح ایتالیایی در سال 1960 در شهر رم تأسیس شد. خطوط تولید شده توسط این شرکت شامل ولنتینو (خطوط مد لباس و لباس های آماده)، ولنتینو گاروانی (کفش و لوازم جانبی)، ولنتینو روما (آماده پوشیدن زنانه) و رد ولنتینو (زنان مدرن) است. ولنتینو علاوه بر پوشاک، محصولاتی چون: کیف و کفش، لوازم جانبی، لوازم آرایش و عطر و ادکلن تولید می کند که محبوب ترین و پرفروش ترین عطرهای آن، سری عطرهای ولنتینو اومو مردانه و ولنتینو دونا زنانه می باشد.

 

 

بهترین و پرفروش ترین های عطر ولنتینو مردانه:

  • ادکلن ولنتینو اومو: عطری خاص، جذاب و فریبنده است که الهام گرفته از ظرافت مردان ایتالیایی می باشد. ایده تولید عطر ولنتینو اومو از ساخت عطری کلاسیک مخصوص آینده و مردان کلاسیکی که به استایلهای گوناگون علاقه دارند و خواستار بهترین ها هستند، گرفته شده است.
  • عطر ولنتینو اومو نویر ابسولو: با ترکیبی مرموز و منحصر به فرد از مواد نفیس و گرانبها، تعبیری اسرارآمیز و شیوا از یک عطر چوبی شرقی است. ادکلن ولنتینو اومو نویر ابسولو نسبت به نسخه های قبلی ولنتینو اومو کمی تند و تلخ تر و به مراتب ماندگار تر می باشد.

بهترین و پرفروش ترین های عطر ولنتینو زنانه:

  • عطر ولنتینو ولنتینا: با رایحه ای از میوه ها و گیاهان تازه و با الهام از طبع و روحیه اهالی شهر رم و مردم ایتالیا ساخته شد. ادکلن ولنتینو ولنتینا عطری "پرقدرت درعین حال ظریف"، "احساس برانگیز درعین حال مفرح" و "کلاسیک در عین حال مدرن" است.
  • عطر ولنتینو دونا: نسخه زنانه ادکلن ولنتینو اومو است که با ترکیبی از گلهای لطیف و بی نظیر ساخته شد. عطر ولنتینو دونا دارای رایحه ای منحصر به فرد و اغوا کننده بوده که با رایحه ترنج آغاز می شود و نت های گلدار رز و زنبق، قلب این رایحه گلی را تشکیل می دهند. چرم گرم در نت های نعناع هندی و وانیل عمیق ذوب می شود و عطر را متعادل می سازد.

قیمت عطر ولنتینو:

قیمت ادکلن های ولنتنیو بطور کلی در رنج متوسط رو به بالایی قرار دارند، چراکه ولنتنیو یک برند لوکس است که محصولات خود را از مواد درجه یک با استفاده از برترین طراحان عطر تولید می کند. به همین دلیل اکثر مشتریان عطر ولنتینو از افراد متمول و سرشناس در سراسر دنیا هستند. ضمن اینکه عطر ولنتنیو برای محصولات خود از تبلیغات پرزرق و برق توسط مدلهای مشهور و محبوب استفاده می کند.

تاریخچه برند ولنتینو (عطر ولنتینو):

در اواسط دهه 1960، ولنتینو طراح مورد علاقه مشهورترین زنان جهان از جمله ژاکلین کندی بود. در میان کارهای او یک پارچه خاص بود که به عنوان "Valentino red" شناخته می شود. او به خاطر این لباس‌های قرمزش مورد تحسین قرار گرفت، تا جاییکه صنعت مد هنوز از رنگ سایه خاص آن به عنوان "Valentino Red" یاد می‌کند. ولنتینو با یک موفقیت ماندگار که به عقیده بسیاری مظهر جوهره مد ایتالیایی را داراست، طراحی لباس ثروتمندان و افراد مشهور را انجام داده و امپراتوری خود را در بیش از 70 کشور گسترش داده است.

موسس ولنتنیو:

Valentino Clemente Ludovico Garavani که با نام ولنتینو شناخته می شود، در سال ۱۹۳۲ در لمباردی ایتالیا متولد شد. مادرش نام او را برگرفته از رودولف ولنتینو، اسطوره بازیگری ایتالیا ولنتینو گذاشت. او در دوران مدرسه ابتدایی در زادگاهش، به مد علاقه مند شد، زمانیکه زیر نظر خاله خود رزا و طراح محلی ارنستینا سالوادئو، عمه هنرمند مشهور آلدو جورجینی شاگردی کرد. ولنتینو سپس به پاریس نقل مکان کرد تا این علاقه را با کمک مادرش ترزا دی بیاگی و پدرش مائورو گاروانی دنبال کند. در آنجا در École des Beaux-Arts و در Chambre Syndicale de la Couture Parisienne تحصیل کرد. شروع حرفه ای کار وی به عنوان یک شاگرد در سالن های ژان دس و گای لاروش بود.

ولنتینو از دوران جوانی در رشته طراحی مد تحصیل کرد و آموزش رسمی خود را در پاریس به پایان رساند. وی پس از بازگشت به ایتالیا خط تولید خود را در سال 1959 در شهر رم استارت زد. در سال 1960، ولنتینو با جیانکارلو جیامتی آشنا شد. جیامتی، دانشجوی معماری بود و به سرعت شریک ولنتینو شد، هم از نظر کاری و هم از نظر عاشقانه! 

تاسیس کمپانی ولنتنیو:

ولنتینو در سال 1960 یک خانه مد را در Via Condotti در رم ایتالیا با حمایت پدرش و شریکش Giancarlo Giammetti افتتاح کرد. هنگامی که جیامتی شراکت را با ولنتینو آغاز کرد، وی در وضعیت بد مالی و در حال ورشکستگی بود اما با کمکهای جیامتی به روزهای خوب خود رسیدند. اولین حضور بین المللی ولنتینو در سال 1962 در فلورانس بود که پایتخت مد ایتالیا در آن زمان بشمار می رفت. اولین فشن شو ولنتینو جوان در کاخ پتزی مورد استقبال بی نظیری قرار گرفت و پس از آن شروع به طراحی لباس مشتریان ثروتمند و مهم از سراسر جهان کرد. الیزابت تیلور، آدری هپبورن و پرنسس مارگارت از مشتریان او بودند و او مجموعه ای متشکل از شش لباس را طراحی کرد که توسط ژاکلین کندی در سال سوگواری پس از ترور همسرش پوشیده شد. ولنتینو همچنین طراحی لباس عروسی خود که برای ازدواجش با ارسطو اوناسیس (نجیب زاده یونانی) پوشیده بود، برعهده داشت. وی همچنین لباس عروسی ویژه ای برای الیزابت تیلور، آن هاتاوی، جنیفر لوپز، کورتنی کاکس، سوفی هانتر و پرنسس مادلین سوئد طراحی کرده است.

در سال 1966 پس از موفقیتهای فوق العاده ولنتینو و به مناسبت پیروزی هایی که در عرصه طراحی مد و تجارت بدست آورده بود، لوگو "V" برای این برند طراحی شد. مجموعه تمام سفید وی که اولین لوگوی امضای "V" را دارا بود، مورد تحسین و تمجید قرار گرفت و یک سال بعد جایزه مد نیمن مارکوس که معادل جایزه اسکار در زمینه طراحی بود را دریافت کرد که باعث شد به وی لقب استاد مسلم طراحی داده شود. همین امر افراد مشهور دنیا را از قبیل: فرح دیبا، بیگم آقا خان، ژاکلین کندی، الیزابت تیلور و پرنسس مارگارت را به سمت ولنتینو کشید.

در طول دهه 1970، ولنتینو زمان قابل توجهی را در شهر نیویورک گذراند، جایی که حضور او توسط شخصیت‌های مشهور جامعه مانند دیانا وریلند سردبیر مجله Vogue و اندی وارهول نماد هنر آمریکا، مورد استقبال قرار گرفت. در سال 1998، ولنتینو و جیامتی شرکت را به قیمت تقریبی 300 میلیون دلار به HDP فروختند، یک شرکت ایتالیایی که تا حدی تحت کنترل جیانی آنیلی، رئیس فقید فیات بود، سپس در سال 2002 این کمپانی با درآمد بیش از 180 میلیون دلار، به کمپانی Marzotto غول نساجی ایتالیا در میلان به قیمت 210 میلیون دلار فروخته شد. شایعه شده بود که HDP از مخارج شخصی ولنتینو و جیامتی ناراضی بود، ادعایی که جیامتی از آن انتقاد کرده است.

الساندرا فاچینتی طراح خلاق ولنتینو از سال 2007 تا 2008 بود و از اکتبر 2008، پیرپائولو پیچیولی مدیر خلاق برند شد. هم اکنون دفتر مرکزی ولنتینو در میلان واقع شده، در حالیکه طراحی محصولات در شهر رم صورت می پذیرد. در سال 2012، اشراف قطری، ولنتینو را به مبلغ 700 میلیون یورو از طریق یک وسیله سرمایه گذاری به نام Mayhoola for Investments S.P.C خریداری کردند.

خط تولید عطر ولنتینو:

عطرهای ولنتینو، ابتدا با مشارکت P&G و از سال 2010 با مشارکت کمپانی Puig ارائه شده است. اولین عطر ولنتینو در سال 1978 با نام ولنتینو زنانه بود. تاکنون عطر ولنتینو بیش از 40 نوع عطر زنانه، مردانه و یونیسکس تولید کرده که با بهره بردن از برترین طراحان عطر به یکی از بهترین برندهای عطر و ادکلن تبدیل شده است.