منو
سبد خرید

عطر ولنتینو

جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
VALENTINA در سال 2011 با الهام از طبع و روحیه اهالی شهر رم و مردم ایتالیا، با مشارکت کمپانی Puig توسط دو طراحی نامی، Alberto Morillas و Oliver Cresp ساخته شد. رایحه ای از میوه ها و گیاهان تازه، با پخش بوی بالا، رایحه ای ماندگار از خود ساخته است. این عطر، پرقدرت درعین حال ظریف، احساس برانگیز درعین حا..
2,600,000 تومان 2,200,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
یکسال پس از استقبال بی نظیر از VALENTINA، کمپانی ولنتینو در سال 2012، VALENTINA ASSOLUTO را با غلظت و ماندگاری بیشتر با طراحی Olivier Cresp روانه بازار کرد. وی در گفتگو با مجله wwd، این عطر را بیشتر شبانه و به شدت اغوا کننده نامیده است. این عطر عمیق و ماندگار با تغییرات جزئی و با هدف بالا بردن رضایت..
2,400,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و تلخ
VALENTINA OUD ASSOLUTO سومین محصول از خانواده والنتینا است که در سال 2013 با طراحی Olivier Cresp عرضه شد. این عطر چرمی و به شدت متفاوت و منحصر به فرد با رنگ مشکی خودش، نشان از زیبایی بی حد و مرز  دارد و مخصوص خانمهای شیک و کاریزماتیک است.رایحه اولیه: شکوفه پرتقال- هلرایحه میانی: عو..
2,000,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: تند و شیرین
ولنتینو در ادامه همکاری خود با کمپانی Puig اینبار در سال 2014، VALENTINA ROSA ASSOLUTO را به بازار عرضه کرد. چندگانه های ولنتینا محبوب زنان و دخترانی است که رایحه خاص و منحصر به فرد را ترجیح می دهند. این عطر شرقی و محسور کننده با الهام از رنگهای شرق میانه با مواد با کیفیت و گرانبها، فصل جدیدی در مسی..
2,000,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
VALENTINA PINK نسخه دیگری از مجموعه لوکس و خارق العاده ولنتینا می باشد که در سال 2015 توسط Daphne Bugey و Fabrice Pellegrin طراحی شد. عطری نشاط آور و پر انرژی، خوش رنگ و چشم نواز، که مخصوص خانمهای جوان ساخته شده است.رایحه اولیه: مشک- شاتوت- توت فرنگیرایحه میانی: گل صدتومنی- رزرایحه اصلی:..
2,000,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
VALENTINA POUDRE عطری با گلهای شرقی که در سال 2016 توسط Aurelien Guichard طراحی شد. این عطر الهام گرفته از پوست بدن انسان است و پوششی برای پوست عریان می باشد. عطر افسونگر و مرموزی که مخصوص خانمهای خاص و منحصر به فرد ساخته شده است.رایحه اولیه: ترکیبات پودریرایحه میانی: زنبق- گل مریمرایحه ..
2,000,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
VALENTINA BLUSH نسخه دیگری از مجموعه خانواده ولنتینا می باشد که در سال 2017 توسط Alexis Dadier طراحی شد. یک عطر شرقی و خوراکی و غیر قابل پیش بینی و شیطون است و با الهام از سرخ شدن در حین خجالت کشیدن ساخته شده است.رایحه اولیه: فلفل صورتی- آلبالو ترشرایحه میانی: شکوفه پرتقالرایحه اصلی: باد..
2,000,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: تلخ و شیرین
VALENTINA MYRRH ASSOLUTO نسخه دیگری از مجموعه ولنتینا می باشد که بر پایه تجمل گرایی ساخته شده است. این عطر غنی و با ظرافت در سال 2016 توسط Olivier Cresp و Hamid Merati Kashani طراحی شد.در این عطر از رایحه: یلانگ یلانگ- یاس- مشک- وانیل- چرم- صمغ مر استفاده شده است. ..
2,100,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و شیرین
جذاب و فریبنده...ولنتینو در همکاری مجدد خود با کمپانی Puig عطر VALENTINO UOMO را در سال 2014 با طراحی سنتی Olivier Polge روانه بازار کرد. ایده تولید این محصول از ساخت عطری کلاسیک مخصوص آینده و مردان کلاسیکی که به استایلهای گوناگون علاقه دارند و خواستار بهترین ها هستند، گرفته شده است. ت..
1,950,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
DONNA نسخه زنانه عطر ولنتینو اومو است که در سال 2015 توسط Sonia Constant و Antoine Maisondieu طراحی شد. این عطر با ترکیبی از گلهای لطیف و بی نظیر ساخته شده و دارای رایحه ای منحصر به فرد و اغوا کننده می باشد.رایحه اولیه: ترنجرایحه میانی: زنبق- رز بلغاریرایحه اصلی: نعناع هندی- چرم- وا..
2,500,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
VALENTINO UOMO ACQUA نسخه خنک و تابستانه عطر محبوب ولنتینو اومو می باشد که در سال 2017 توسط Sonia Constant طراحی شد. این عطر با طراوت یک هارمونی فوق العاده ای بین ملایم بودن و قوی بودن عطر است.چهره تبلیغاتی این عطر Clement Chabernaud مدل فرانسوی می باشد.رایحه اولیه: گوجه- ماندارینرایحه م..
2,100,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
VALENTINO DONNA ACQUA نسخه خنک و تابستانه عطر محبوب ولنتینو دونا می باشد که در سال 2017 توسط Sonia Constant طراحی شد. این عطر با طراوت یک هارمونی فوق العاده ای بین ملایم بودن و قوی بودن عطر است.چهره تبلیغاتی این عطر Maartje Verhoef مدل هلندی می باشد.رایحه اولیه: بادام- گلابیرایحه میانی: ..
2,600,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تلخ
VALENTINO UOMO NOIR ABSOLU با ترکیبی مرموز و منحصر به فرد از چوبهای شرقی و مواد نفیس و گرانبها در سال 2017 طراحی شد. این عطر نسبت به نسخه های قبلی ولنتینو اومو کمی تند و تلخ تر و به مراتب ماندگار تر می باشد. چهره تبلیغاتی این عطر Clement Chabernaud مدل فرانسوی می باشد.رایحه اولیه: فلفل- دارچین ..
3,300,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و تند
VALENTINO DONNA NOIR ABSOLU عطری سرحال، سرزنده و به شدت اغواکننده و اعتیار آور بوده و از مواد نفیس و گرانبها در سال 2017 ساخته شد. این عطر نسبت به نسخه های قبلی ولنتینو دونا کمی تندتر و به مراتب ماندگار تر می باشد. چهره تبلیغاتی این عطر Maartje Verhoef مدل هلندی می باشد.رایحه اولیه: فلفل ..
3,300,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: گرم و شیرین
یک رایحه پر قدرت با یک طراحی خاص و یک تاثیر جاودانه...امروزه ولنتینو با تجربیات و نگرش های خاص خود نسبت به رایحه ها، استاد لایه بندی عناصر در هرم بویایی عطر بشمار می رود.VALENTINO MUSC ESSENCE عطری شرقی و پیچیده و سرشار از بوی مشک در سال 2018 توسط Olivier Pescheux برای استفاده خانم ها و آقای..
3,500,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: گرم و شیرین
یک رایحه پر قدرت با طراحی خاص و یک تاثیر جاودانه...امروزه ولنتینو با تجربیات و نگرش های خاص خود نسبت به رایحه ها، استاد لایه بندی عناصر در هرم بویایی عطر بشمار می رود.VALENTINO OUD ESSENCE عطری شرقی و پیچیده و سرشار از بوی عود در سال 2018 توسط Julien Rasquinet برای استفاده خانم ها و آقایان ط..
3,500,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و شیرین
ولنتینو اومو بعنوان وارث یک جوان ایتالیایی است که ظرافت بی پایانش از میراث او نشات گرفته است.VALENTINO UOMO INTENSE نسخه غلیظ تر، پرقدرت تر و کاریزماتیک آن بوده که در سال 2016 به بازار آمد. این عطر با همان شکل و بسته بندی که تنها تفاوتش در رنگ خاکستری تیره می باشد به منظور افزایش جذابیت روزانه م..
3,600,000 تومان
VALENTINO DONNA ROSA VERDE EDT
ناموجود
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و ترش
DONNA ROSA VERDE محصول دیگری از مجموعه خانواده ولنتینو دونا است که در سال 2018 توسط Sonia Constant طراحی شد. عطری درخشان که از تابش تابناک نور خورشید بر باغ های سبز و باطراوات عمارت های باشکوه ایتالیایی الهام گرفته است.این عطر با ترکیبی خاص و عجیب و با رایحه سرزنده مرکبات آغاز می شود و در نت میا..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر ولنتینو وچه ویوا:عطر ولنتینو وچه ویوا-VALENTINO VOCE VIVA یک رایحه صمیمی و شخصی است که بین صدا و عطرتان تعادل برقرار می کند. ادکلن ولنتینو وچه ویوا از صدای زنده و صدای خوانندگان زن الهام گرفته شده و در حقیقت تجلیلی از صدا و ارزشهای هر زن می باشد. وچه ویوا قصیده ای برای زنانگی ولنتینو ا..
3,450,000 تومان
نمایش 1 تا 19 از 19 (1 صفحه)
ولنتینو

درباره ولنتینو:

کمپانی VALENTINO در سال 1959 توسط Valentino Garavani در رم ایتالیا تاسیس شد. وی با کمک پدر و بعدها یکی از دوستان نزدیکش به نام Giancarlo Giammetti این برند را راه اندازی کرده و  به موفقیت های زیادی دست یافتند. هنگامی که Giammetti شراکت را با والنتینو آغاز کرد، وی در وضعیت بد مالی و در حال ورشکستگی بود اما با کمکهای Giammetti به روزهای خوب خود رسیدند. اولین حضور بین المللی والنتینو در سال 1962 در فلورانس بود که پایتخت مد ایتالیا در آن زمان بشمار می رفت. اولین فشن شو والنتینو جوان در کاخ پتزی مورد استقبال بی نظیری قرار گرفت. در سال 1968 پس از موفقیتهای فوق العاده والنتینو و به مناسبت پیروزی هایی که در عرصه طراحی مد و تجارت بدست آورده بود لوگو " V " برای این برند طراحی شد. اواخر دهه 60 میلادی از وی بعنوان استاد مسلم طراحی یاد می شد و جایزه Neiman Marcus که معادل جایزه اسکار در زمینه مد بود را دریافت کرد و همین امر افراد مشهور دنیا را از قبیل: فرح دیبا، بیگم آقا خان، ژاکلین کندی، الیزابت تیلور و پرنسس مارگارت را به سمت والنتینو کشید. در سال 1998 امتیاز این برند به کمپانی HDP و سپس به کمپانی Marzotto غول نساجی ایتالیا در میلان فروخته شد. VALENTINO اولین عطر از مجموعه های نفیس عطر و ادکلن خود را با نام والنتینو کلاسیک در سال 1978 معرفی و وارد دنیای عطر و ادکلن شد.