منو
سبد خرید

عطر بیونسه

جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
HEAT اولین محصول برند بیونسه است که در سال 2010 طراحی و تولید شد. نام این عطر برگرفته از تورها و اجراهای بیونسه و رنگ قرمز آن نشات گرفته علاقه وی به این رنگ می باشد. این عطر آتشین و کاملا اغوا کننده و فریبنده ( به مانند شخص بیونسه ) مخصوص خانمهای با اعتماد به نفس، که ترسی از خواستن و خواسته شدن ندار..
672,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
پس از استقبال موفقیت آمیز اولین محصول این برند، بیونسه دومین عطر خود را با نام HEAT RUSH در همان سال 2010 معرفی و روانه بازار کرد. این عطر بر خلاف نسخه قبلی به مراتب ملایمتر بوده و بدون اغراق از رایحه ای احساس برانگیز و فریبنده و البته اینبار با ظرافت بیشتر برخوردار است.HEAT RUSH احساس زندگی و ج..
788,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
برای بیانسه، عطر یک وسیله ضروری برای برجسته کردن درخشش درونی، اعتماد به نفس و جذابیت جنسی است که MIDNIGHT HEAT کاملا دارای این خصوصیت هاست. عطری اغواکننده و دلفریب که تنها با یک اشاره اکسیر جادویی خود را در فضا پخش می کند. این عطر با ترکیبی از مواد عجیب و غریب، مخصوص نیمه شبهای داغ تابستان بوده و در..
788,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
HEAT KISSED محصول دیگری از مجموعه عطرهای هیت بیونسه است که در سال 2015 روانه بازار شد.وقتی یک لحظه، جاذبه، غیر قابل انکار می شود، جرقه ای بین دو نفر روشن می شود که آنها را بهم نزدیکتر می کند و لب هایشان با لرزش بهم برخورد کرده و آتش این شور را شعله ور می کند. این شور نفسانی را با بیونسه هیت کیس ..
788,000 تومان
BEYONCE HEAT WILD ORCHID EDP
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
WILD ORCHID محصول دیگری از مجموعه عطرهای خانواده هیت بیانسه است که در سال 2014 توسط Honorine Blanc کسی که به ارکیده پروانه ای که تقویت کننده قوای جنسی است، اعتقاد دارد، طراحی شد.این عطر اغواکننده که از تندخویی و خشم و انرژی زنانه الهام گرفته، مانند آب دهانی که از روی خشم پرتاب می شود، سرشار از خ..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
همانطور که از نام این عطر مشخص است، PULSE دارای انرژی و هیجانی است که در دیگر عطرها وجود ندارد و کاملا شما را در بر می گیرد. این عطر مدرن و تک بدلیل قدرت اغواگریش غیر قابل انکار است و در سال 2011 توسط کمپانی coty تولید و روانه بازار شد.رایحه اولیه: شکوفه درخت گلابی- ترنجرایحه میانی: ارکیده- ..
735,000 تومان
نمایش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)
بیونسه

درباره بیونسه:

Beyonce خواننده و بازیگر مشهور آمریکایی در سال 1981 در منطقه Houston تگزاس متولد شد. وی در سنین کودکی در مدارس هنرهای نمایشی ثبت نام کرد و به سرعت در زمینه خوانندگی و رقص پیشرفت نمود چنانکه به یکی از برترین و پر درآمدترین خواننده های آمریکا تبدیل شد و جوایز متعددی از قبیل MTV video music awards، Billboard millennium awards و Grammy را کسب کرد.

Beyonce در سال 2010 با همکاری چند عطر ساز مطرح دنیا به نامهای Olivier Gillotin، Claude Dir، Bruno Jovanovic، Honorine Blanc  و Carlos Vinals برند عطر BEYONCE را راه اندازی کرد تا وی نیز مانند سایر خواننده های هالیوودی پا به عرصه عطر و ادکلن بگذارد. بیونسه اولین عطر خود را در همین سال با نام Heat  روانه بازار کرد.