منو
سبد خرید

عطر دیور

جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر دیور ژادور:عطر دیور ژادور-Dior j'adore تجسم زنانگی مطلق در دسته گلی سرشار از طعم میوه و گل است که با عصاره تازه ترنج اوج می گیرد و بسوی گلهای پرطراوت پر کشیده و با بوی لطیف یاسمن آغوش می گشاید. عطر دیور ژادور عطری مرموز و با اعتماد به نفس است که بیانگر زنانگی و زندگی تجملاتی می با..
4,950,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر دیور ژادور ل ابسولو:عطر دیور ژادور ل ابسولو-Dior j’adore L’absolu نسخه غلیظ و ماندگارتر عطر مشهور و پرطرفدار دیور ژادور است. تاریخچه این عطر به ریشه گلهای خاص و منحصر به فرد بر می گردد. گلهایی با رایحه عمیق، احساس برانگیز و به شدت مست کننده که به عطری با شکوه و قدرتمند تبدیل شده ا..
5,060,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر دیور ژادور ول:عطر دیور ژادور ول-Dior j’adore Voile نسخه جدیدتر عطر دیور ژادور است و به مانند یک پوشش با حجاب که هر زنی را از راه نفسانیت به دور نگه می دارد، پوست شما را در امان خواهد داشت. در واقع عطر دیور جادور ول پوست دوم شماست. عطر دیور ژادور ول با رایحه ای مقاومت ناپ..
4,840,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر دیور ژادور این جوی:عطر دیور ژادور این جوی-Dior j’adore in joy نسخه دیگری از عطر محبوب و پرطرفدار دیور ژادور است که با رایحه لذت بخشش، به زندگی تان عشق تزریق کرده و نوید دهنده بهار است. عطر دیور جادور این جوی با الهام از پدیده های طبیعی و بهترین غذاهای نمکی ساخته شده و با رایح..
4,620,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر دیور ادیکت:عطر دیور ادیکت-Dior Addict یک عطر شرقی پیچیده برای زنان احساساتی است که امر و نهی را نادیده گرفته و راه خودشان را دنبال می کنند. رایحه اصلی عطر دیور ادیکت از یک گل نادر و  نفیس جامائیکایی بنام ملکه شب است که فقط چند ساعت شکوفه می کند. زنانی که ادکلن دیور ..
5,170,000 تومان 4,600,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی ادکلن دیور ادیکت شاین:ادکلن دیور ادیکت شاین-Dior Addict Shine دسته گلی هوس انگیز است که روح را نوازش کرده و هر مردی را به خود جذب می کند. ادکلن دیور ادیکت شاین با رایحه خیره کننده و اعتیادآور ترکیبی از گل و میوه بوده و مناسب برای زنان با کلاس و شیک پوش اس..
5,060,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین
معرفی عطر میس دیور:عطر میس دیور-Miss Dior عطری جسورانه، ظریف، شیک و بی انتهاست که با اغواگری خود را برای یک مهمانی درخشان و سرزنده آماده می کند. بطور طبیعی عطر میس دیور از یک عشق واقعی در عین حال همراه با شیطنت الهام گرفته است. میس دیور بیانگر آزادی و اغواگری است و در یک آن شما را اسیر..
4,950,000 تومان
عطر میس دیور لی پرفیوم
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر میس دیور لی پرفیوم:عطر میس دیور لی پرفیوم-Miss Dior LE PARFUM عطری به شدت جذاب و فریبنده است که از مواد استثنایی و شرقی در سال 2012 توسط Francois Demachy طراحی شد. وی درباره عطر میس دیور لی پرفیوم می گوید: "میس دیور زندگی بخش است. بدن هر شخص یک نت را انتخاب می کند و آن را به ..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی ادکلن میس دیور بلومینگ بوکت:ادکلن میس دیور بلومینگ بوکت-Miss Dior BLOOMING BOUQUET نسخه دیگری از مجموعه عطرهای میس دیور است که در واقع ادای دینی به شور و احساس افسانه ای کریستین دیور است. ادکلن میس دیور بلومینگ بوکت عطری فریبنده و دلربا مانند یک لباس گلدوزی شده با هزاران گل است ک..
4,290,000 تومان
عطر میس دیور ابسولوتلی بلومینگ
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر میس دیور ابسولوتلی بلومینگ:عطر میس دیور ابسولوتلی بلومینگ-Miss Dior ABSOLUTELY BLOOMING نسخه دیگری از عطر محبوب میس دیور می باشد که در سال 2016 توسط Francois Demachy طراحی شد. وی درباره عطر میس دیور ابسولوتلی بلومینگ می گوید: "این عطر در آن واحد در اختیار شماست. یک هدیه زیبایی که ..
0 تومان
عطر میس دیور چری
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر میس دیور چری:عطر میس دیور چری-Miss Dior Cherie عطری رمانتیک و الهام بخش عشق در خانم هاست. عطر میس دیور چری عطری افسونگر و فریبنده مخصوص خانمهای جوان و امروزی و با سلیقه  ای است که نیازی به تعریف و تمجید دیگران ندارند. عطر میس دیور چری همانطور که از نا..
0 تومان
عطر دیور میدنایت پویزن
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر دیور میدنایت پویزن:عطر دیور میدنایت پویزن-Dior MIDNIGHT POISON (نیمه شب زهرآگین) عطریست فریبنده در عین حال دلبری گریزان از ذهن و الماسی گرانبها برای خانمهای مدرن که همه را شیفته خود کنند. عطر دیور میدنایت پویزن اثری منحصر به فرد با ترکیبی از ملکه گلها، "رز"، "نعناع هندی"..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر دیور پیور پویزن:یکی بود یکی نبود، یک عطری بود بی گناه اما فریبنده، صادق ولی مرموز...عطر دیور پیور پویزن-Dior PURE POISON یک فریبندگی را در ناب ترین کیفیت با کنکاش دو جانبه و کیمیاگری غیر قابل مقاومت تجسم می کند. در عطر دیور پیور پویزن، شکوه و احساس آرامش بی نظیری به چشم می خور..
4,800,000 تومان
ادکلن دیور هیپنوتیک پویزن او سنشوال
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی ادکلن دیور هیپنوتیک پویزن او سنشوال:ادکلن دیور هیپنوتیک پویزن او سنشوال-Dior HYPNOTIC POISON EAU SENSUALLE عطری اغوا کننده، فراموش نشدنی و بسیار جذاب است که در سال 2010 توسط Francois Demachy سلطان طراحی عطر و ادکلن کمپانی دیور ساخته شد. صنعت شیشه سازی، بطری ادکلن دیور هیپنوتیک پویزن ا..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین
معرفی ادکلن دیور هیپنوتیک پویزن ادوتوالت:ادکلن دیور هیپنوتیک پویزن ادوتوالت-Dior HYPNOTIC POISON عطر وانیلی و شرقی است که یک معجون جادویی برای دوران مدرن است. ادکلن دیور هیپنوتیک پویزن عطری ماندگار، افسونگر و برازنده خانمهای باوقار و زیبا می باشد. دیور هیپنوتیک پویزن عطری نیس..
4,400,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
عطر دیور هیپنوتیک پویزن ادوپرفیوم:کمپانی عطر دیور، 16 سال پس از تولید ادکلن دیور هیپنوتیک پویزن ادوتوالت، در سال 2014 نسخه ادوپرفیوم آن را روانه بازار کرد.عطر دیور هیپنوتیک پویزن ادوپرفیوم-Dior HYPNOTIC POISON عطر دیگری از مجموعه عطرهای محبوب و پرطرفدار دیور پویزن خصوصا در بین جوانهاست که با..
4,730,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین
معرفی عطر دیور پویزن گرل ادوپرفیوم:عطر دیور پویزن گرل ادوپرفیوم-Dior POISON girl نسخه دیگری از مجموعه عطرهای دیور پویزن است که در سال 2016 به بازار آمد. عطر دیور پویزن گرل برای دختران مدرن و امروزی است، دختران شیدا و فمنیستهایی که به دنبال رویاهای خود هستند. عطری رهایی بخش و اغواکننده که&nb..
4,730,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی ادکلن دیور پویزن گرل ادوتوالت:یک سال پس از تولید عطر دیور پویزن گرل ادوپرفیوم، نسخه ادوتوالت آن نیز در سال 2017 روانه بازار شد. ادکلن دیور پویزن گرل ادوتوالت-Dior POISON girl مانند نسخه قبلی همانقدر دخترانه و فمنیست بوده اما کمی رهاتر، جسورتر و ملایم تر می باشد. ادکلن دیور پویزن ..
4,180,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی ادکلن دیور هوم:ادکلن دیور هوم-DIOR HOMME ترکیبی جذاب از قدرت و طراوت و همچنین سنت و مدرنیته است که دارای یک رایحه نادر با یک فرمول دقیق در عطر مردانه می باشد. ادکلن دیور هوم یک نوع عطر پودری است که از رایحه گلها و چوب ساخته شده و مناسب برای مردان مصمم، مجلل و با اعتماد ..
3,410,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تلخ
معرفی عطر دیور هوم اینتنس:عطر دیور هوم اینتنس-DIOR HOMME INTENSE آخرین بخش تراژدی عطر دیور و همچنین بی پرواترین آنهاست. عطر دیور هوم اینتنس یک ادوپرفیوم غلیظ، پیچیده و احساسی برای شب است و دارای رایحه گلها و چوبهای معطر و گرانبها می باشد. ادکلن دیور هوم اینتنس مخصوص مردان جذاب، شی..
4,070,000 تومان 3,700,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی ادکلن دیور هوم اسپرت:ادکلن دیور هوم اسپرت-DIOR HOMME SPORT عطری خارق العاده و آرامش بخش از گیاهان و گلهای بسیار گرانبها و ارزشمند تولید شده و همانطور که از نامش پیداست عطری اسپرت و مخصوص جوانان می باشد. ادکلن دیور هوم اسپرت زمانی را به تصویر می کشد که ورزش یک فلسفه بود، نه ی..
3,850,000 تومان
ادکلن دیور هوم کلون
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و ترش
معرفی ادکلن دیور هوم کلون:ادکلن دیور هوم کلون-DIOR HOMME COLOGNE نسخه دیگری از مجموعه عطرهای دیور هوم است که با یک رایحه سبک و لطیف برای لذت بردن شما ساخته شد. یک ادوپرفیوم همانقدر که رسا و در عین حال فوق العاده سبک و هوازی است، اما دیور هوم کلون از قوانین عطر سازی سرپیچی می کند. ..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر دیور هوم پرفیوم:عطر دیور هوم پرفیوم-DIOR HOMME PARFUM نسخه دیگری از سری محصولات ادکلن دیورهوم، با حداکثر غلظت ممکن، مخصوص کسانی است که در شهرهای بزرگ با افکار بلند پروازانه زندگی می کنند. عطر دیور هوم پارفیوم با مواد درجه یک و با اصالت ساخته شده و شامل سه عنصر کلیدی است که روی بطر..
5,500,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی ادکلن دیور هوم او فور من:برجسته و لطیف، جذاب و کاریزماتیکادکلن دیور هوم او فور من-DIOR HOMME EAU FOR MEN نسخه دیگری از خانواده ادکلن دیورهوم است که در سال 2016 برای مردانی که 100 جان برای زندگی دارند! معرفی شد. James Dean بازیگر مشهور سالهای دور هالیوود در یک جمله ماندگار می گوید:..
3,630,000 تومان
نمایش 1 تا 24 از 42 (2 صفحه)
دیور

درباره عطر دیور:

دیور یک کمپانی لوکس مد و فشن فرانسوی است که توسط کریستین دیور در مانتین اونو پاریس تاسیس شد. کمپانی دیور اولین عطر خود را به نام عطر میس دیور در سال 1947 توسط Jean Carles و Paul Vacher که یک عطر زنانه شیرین بود، طراحی و یکسال بعد عطر دیوروما که یک عطر زنانه بسیار شیک با رایحه ای تند و تلخ بود، در سال 1948 توسط Edmond Roudnitska طراحی و بخش عطر و ادکلن خود را راه اندازی کرد.

 

 

بهترین و پرفروش ترین های عطر دیور مردانه:

  • عطر دیور هوم اینتنس: یک ادوپرفیوم غلیظ، پیچیده و احساسی برای شب است و دارای رایحه گلها و چوبهای معطر و گرانبها می باشد. ادکلن دیور هوم اینتنس مخصوص مردان جذاب، شیک پوش و جنتلمن است، مردی که در همه حال، مکان و زمان خوش پوش و آراسته است.
  • ادکلن دیور ساواج ادوتوالت: عطری با الهام از فضاهای باز و آسمان آبی که راه نفوذ تابش داغ خورشید به مناظر سنگی و صحراها را پوشش می دهد، ساخته شد. ساواج در فرانسه به معنای وحشی بوده و ادکلن دیور ساواج نیز از این مفهوم الهام گرفته است. ادکلن دیور ساواج ادوتوالت یک ترکیب جسورانه مخصوص یک مرد اصیل است، مردی که با خودش صادق بوده و با مشکلات پیش رو بدون واهمه روبرو می شود.

بهترین و پرفروش ترین های عطر دیور زنانه:

  • عطر دیور جادور: عطری مرموز و با اعتماد به نفس است که بیانگر زنانگی و زندگی تجملاتی می باشد. عطر دیور جادور به شدت نفسانی، اما سرسخت نیست. این ترکیبی است که تضادها را به هم پیوند می دهد و نت های نمادین گل را به یک مجموعه جذاب، بی سابقه و مرموز تبدیل می کند. دیور جادور گلی را اختراع می کند که وجود ندارد!
  • عطر دیور پیور پویزن: شکوه و احساس آرامش بی نظیری به چشم می خورد که در عین حال فتنه انگیز و وسوسه کننده است. عطر دیور پیور پویزن عطری اغواکننده و با قدرت جسورانه اش شما را مسحور کرده و مخصوص خانمهای با اعتماد به نفسی است که در یک جمع مجلس را در دست گرفته و کانون توجه دیگران قرار دارند.

قیمت عطر دیور:

قیمت ادکلن های دیور بطور کلی در رنج بالایی قرار دارند، چراکه دیور یک برند لوکس است که محصولات خود را با تحقیقات و بررسی های فراوان توسط برترین و مشهورترین طراحان عطر تولید و روانه بازار می کند. به همین دلیل اکثر مشتریان عطر دیور از افراد متمول و سرشناس در سراسر دنیا هستند. ضمن اینکه عطر دیور برای محصولات خود از تبلیغات پرزرق و برق توسط بازیگران و مدلهای مشهور و محبوب استفاده می کند. بازیگرانی چون مونیکا بلوچی، چارلیز ترون، ناتالی پورتمن، جنیفر لارنس، ماریان کوتیلار، رابرت پتینسون، جانی دپ و ...

تاریخچه برند دیور (عطر دیور):

کریستین دیور طراح مد و فشن، با ایجاد "ظاهر جدید" با طراحی لباس های حجیم زنانه که بر شاکله منحنی یک زن تأکید می کند، در دنیای مد مورد توجه قرار گرفت. زمینه مد دیور شامل کار در کنار افسانه های معروف مد (و عطر) در اواسط قرن بیستم بود. وی زیر نظر رابرت پیگوئه وارد تجارت مد شد و سپس برای لوسین لی لانگ و بعدا با یک طراح آینده دار دیگر، پیر بالمین کار کرد. کریستین دیور در سال 1946 برند خود را تاسیس کرد و در سال 1947 "نگاه جدید" را معرفی کرد. این نشان دهنده یک خروج ریشه ای از سبک های ساده و محافظت کننده از پارچه در جنگ جهانی دوم بود که در مد و استایل زنان بسیار تأثیرگذار بود، همچنین به بازسازی پاریس به عنوان پایتخت مد جهان کمک کرد.

موسس دیور:

کریستین دیور در سال 1905 در گرانویل، شهری ساحلی در ساحل نرماندی فرانسه متولد شد. وی دومین فرزند از پنج فرزند خانواده بود. وقتی کریستین حدوداً پنج ساله بود، خانواده به پاریس نقل مکان کردند. خانواده دیور امیدوار بودند که وی یک دیپلمات شود، اما دیور هنرمند بود و آرزو داشت که در هنر فعالیت کند. او برای کسب درآمد، طرح های مد خود را در خارج از خانه اش هر کدام حدود 10 سنت فروخت. در سال 1928، کریستین دیور مدرسه را رها کرد و از پدرش برای تأمین مالی یک گالری هنری کوچک پول دریافت کرد، جایی که او و یکی از دوستانش هنرهایی مانند پابلو پیکاسو را به فروش رساندند. پس از مرگ مادر و برادر دیور و همچنین مشکلات مالی در دوران رکود بزرگ که منجر به از دست دادن کنترل پدرش در تجارت خانوادگی شد، این گالری سه سال بعد تعطیل شد. از سال 1937، دیور توسط طراح لباس رابرت پیگوئه استخدام شد و سپس در کنار پیر بالمین کار کرد. در سال 1942 هنگامی که دیور ارتش را ترک کرد، به خانه مد لوسین لی لانگ پیوست، جایی که او و بالمین طراحان اصلی بودند. در طول جنگ جهانی دوم، دیور، به عنوان کارمند لی لانگ برای حفظ صنعت مد فرانسه در زمان جنگ به دلایل اقتصادی و هنری، لباس هایی برای همسران افسران نازی و همکاران فرانسوی، مانند سایر خانه های مد که در طول جنگ در تجارت باقی مانده اند، از جمله ژان پاتو، ژان لانوین و نینا ریچی، تلاش می کرد. خواهر او، کاترین که به عنوان عضوی از مقاومت فرانسه خدمت می کرد، توسط گشتاپو دستگیر شد و به اردوگاه کار اجباری راونزبروک فرستاده شد، جایی که تا زمان آزادی در ماه مه 1945 در زندان بود. در سال 1947، دیور اولین عطر خود را به خاطر ادای احترام به خواهرش، عطر میس دیور نامید. کریستین دیور در سال 1957 بر اثر سکته قلبی درگذشت.

تاسیس کمپانی دیور:

دیور که یکی از طراحان مطرح لباس در دنیا به شمار می رفت در سال 1946 موفق به تاسیس کمپانی دیور در پاریس شد و پس از مرگ وی این برند با کمک دستیار اولش ایوسن لون که یک جوان 21 ساله بود به کار خود ادامه داد. چند سال بعد ایوسن لورن بطور مستقل برند خود را تاسیس کرد و مارک بوهان جایگزین وی شد و شروع به طراحی و ساخت محصولات جدید کرد. در سال 1989 جانفرانکو فره که او نیز بعدها برند خود را افتتاح کرد بعنوان طراح به دیور پیوست. هم اکنون پترو بکاری ایتالیایی مدیر کمپانی دیور می باشد.

خط تولید عطر دیور:

کمپانی دیور اولین عطر خود را بخاطر ادای احترام دیور به خواهرش کاترین، به نام عطر میس دیور در سال 1947 توسط Jean Carles و Paul Vacher که یک عطر زنانه شیرین بود، طراحی کرد و رسما وارد دنیای عطر و ادکلن شد. عطر دیور هم اکنون بیش از 240 نوع عطر دارد که با بهره گیری از برترین و مشهورترین طراحان و استفاده از مواد درجه یک جزء برترین برندهای عطر بشمار می رود.