منو
سبد خرید

عطر دیور

جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
این عطر تجسم زنانگی مطلق در دسته گلی سرشار از طعم میوه و گل است که با عصاره تازه ترنج اوج می گیرد و بسوی گلهای پرطراوت پر کشیده و با بوی لطیف یاسمن آغوش می گشاید. خطوط منحنی زنانه و زیبای بطری آن، این عطر را افسانه ای ساخته است. jadore در سال 1999 توسط Calice Becker طراحی شد و چهره تبلیغاتی آن بازیگ..
4,247,100 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
j’adore L’absolu نسخه غلیظ و ماندگارتر عطر مشهور و پر طرفدار ژادور است که در سال 2012 طراحی شد. تاریخچه این عطر به ریشه گلهای خاص و منحصر به فرد بر می گردد. گلهایی با رایحه عمیق، احساس برانگیز و به شدت مست کننده که به عطری با شکوه و قدرتمند تبدیل شده است. چهره تبلیغاتی این عطر Charlize Theron بازیگر..
4,247,100 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
j’adore Voile نسخه جدیدتر ژادور است که در سال 2013 به بازار آمد. به مانند یک پوشش با حجاب که هر زنی را از راه نفسانیت به دور نگه می دارد، پوست شما در امان خواهد بود. در واقع این عطر پوست دوم شماست. از ویژگیهای این عطر رایحه دنباله دار آن است که به شدت فریبنده و غیر قابل مقاومت است. Francois Demachy ..
4,247,100 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
j’adore in joy نسخه دیگری از عطر محبوب و پرطرفدار ژادور است که در سال 2017 توسط Francois Demachy طراحی شد. عطری با رایحه لذت بخش، عشق به زندگی و نوید دهنده بهار که با الهام از پدیده های طبیعی و بهترین غذاهای نمکی ساخته شده است. این عطر جذاب و باطراوت به معنای واقعی کلمه رایحه شادی است.چهره تبلیغ..
4,247,100 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
Dior Addict یک عطر شرقی پیچیده برای زنان احساساتی است که امر و نهی را نادیده گرفته و راه خودشان را دنبال می کنند. رایحه اصلی آن از گلهای نادر و گریزان جامائیکائی بنام ملکه شب است که فقط چند ساعت شکوفه می کند. این عطر به شدت گمراه کننده و اعتیادآور در سال 2002 توسط Thierry Wasser ساخته شد.را..
4,356,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
Addict Shine دسته گلی هوس انگیز است که روح را نوازش کرده و هر مردی را به خود جذب می کند. این عطر خیره کننده و اعتیادآور ترکیبی از گل و میوه بوده و مناسب برای زنان با کلاس است. ادیکت شاین در سال 2007 توسط Francois Demachy طراحی شد.رایحه اولیه: تمشک- لیمورایحه میانی: یاسمنرایحه ا..
4,356,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین
Miss Dior EDP در سال 2012 و پس از تولید چند نمونه گوناگون از میس دیور ها توسط Francois Demachy طراحی شد. این عطر مخصوص خانمهای جوان زیبا و سرزنده ای که در یک رابطه عاشقانه هستند ساخته شده است. بطور طبیعی میس دیور از یک عشق واقعی در عین حال همراه با شیطنت الهام گرفته است. میس دیور بیانگر آزادی و اغوا..
4,356,000 تومان 3,600,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
Miss Dior LE PARFUM عطری به شدت جذاب و فریبنده است که از مواد استثنایی و شرقی در سال 2012 توسط Francois Demachy طراحی شد. وی درباره این می گوید:"میس دیور زندگی بخش است. بدن هر شخص یک نت را انتخاب می کند و آن را به ترکیب ایده آلش تبدیل می کند."این عطر غنی، پرقدرت و احساس برانگیز را به شدت برای او..
4,356,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
Miss Dior BLOOMING BOUQUET نسخه دیگری از مجموعه عطرهای میس دیور است که در واقع ادای دینی به شور و احساس افسانه ای کریستین دیور است. این عطر فریبنده و دلربا مانند یک لباس گلدوزی شده با هزاران گل است که در سال 2014 توسط Francois Demachy طراحی شد. وی درباره این عطر می گوید: "بعد از زنان، گلها دوست داشت..
4,029,300 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
Miss Dior ABSOLUTELY BLOOMING نسخه دیگری از عطر محبوب میس دیور می باشد که در سال 2016 توسط Francois Demachy طراحی شد. وی می گوید: " این عطر در آن واحد در اختیار شماست. یک هدیه زیبایی که به سرعت به سمت شما می شتابد."عطری با رایحه میوه ها و گل های ناب که مخصوص خانم های شاد و خوش رویی است که عاشق ز..
4,138,200 تومان
Miss Dior Cherie EDP
ناموجود
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
Miss Dior Cherie عطری رمانتیک و الهام بخش عشق در خانم هاست. این عطر افسونگر و فریبنده مخصوص خانمهای جوان و امروزی و با سلیقه است. میس دیور شری در سال 2005 توسط Christine Nagel طراحی شد.رایحه اولیه: ماندارین- گیلاس- توت فرنگی- آناناسرایحه میانی: یاسمن- کارامل- رز- ذرت- بنف..
0 تومان
Dior MIDNIGHT POISON EDP
ناموجود
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
MIDNIGHT POISON یا همان نیمه شب زهرآگین، عطریست فریبنده در عین حال دلبری گریزان از ذهن و الماسی گرانبها برای خانمهای مدرن که همه را شیفته خود کنند. اثری منحصر به فرد از ملکه گلها، "رز"، "نعناع هندی" که برای درمان غرایز جنسی بکار می رود و "عنبر" که آن را فوق العاده احساس برانگیز و با دوام می کند. مان..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
یکی بود یکی نبود، یک عطری بود بی گناه اما فریبنده، صادق ولی مرموز...PURE POISON یک فریبندگی را در ناب ترین کیفیت با کنکاش دو جانبه و کیمیاگری غیر قابل مقاومت تجسم می کند. در این عطر، شکوه و احساس آرامش بی نظیری به چشم می خورد که در عین حال فتنه انگیز و وسوسه کننده است. این عطر در سال 2004 م..
4,356,000 تومان
Dior HYPNOTIC POISON EAU SENSUALLE
ناموجود
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
HYPNOTIC POISON EAU SENSUALLE عطری اغوا کننده، فراموش نشدنی و بسیار جذاب است که در سال 2010 توسط Francois Demachy سلطان طراحی عطر و ادکلن کمپانی Dior ساخته شد. صنعت شیشه سازی، بطری آن را با ظاهری سخاوتمندانه و شفاف و نورانی و بسیار زیبا طراحی کرده است. این عطر با ماندگاری طولانی مخصوص خانمهای م..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین
HYPNOTIC POISON عطر وانیلی و شرقی است که در سال 1998 توسط Annick Menardo طراحی شد. این عطر ماندگار و افسونگر برازنده خانمهای باوقار و زیبا می باشد.رایحه اولیه: نارگیل- آلو- زردآلورایحه میانی: اقاقیای برزیلی- رز- گل برف- یاسمن- گل مریم- زیره سیاهرایحه اصلی: مشک- وانیل- بادام- چوب صندل ..
4,029,300 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
دیور، 16 سال پس از تولید هیپنوتیک پویزن ادوتوالت، در سال 2014 نسخه ادپرفیوم آن را روانه بازار کرد. عطر دیگری از مجموعه عطرهای محبوب و پرطرفدار پویزن خصوصا در بین جوانها که با غلظت بیشتر و دوام و پخش بوی بالاتری تولید شد.عطری اغواکننده، با ترکیبی از گلهای احساس برانگیز و ادویه جات ترش، که یک رایح..
4,247,100 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین
POISON girl نسخه دیگری از مجموعه عطرهای پویزن است که در سال 2016 به بازار آمد. این عطر برای دختران مدرن و امروزی است، دختران شیدا و فمنیستهایی که به دنبال رویاهای خود هستند. عطری رهایی بخش و اغواکننده و می توان آن را یک تله لذتبخش و اعتیاد آور دانست.چهره تبلیغاتی این عطر مدل و بازیگر فرانسوی-آمر..
4,138,200 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
یک سال پس از تولید پویزن گرل پرفیوم، نسخه ادتوالت آن نیز در سال 2017 روانه بازار شد. این عطر مانند نسخه قبلی همانقدر دخترانه و فمنیست بوده اما کمی رهاتر، جسورتر و ملایم تر می باشد. این عطر اعتیادآور، مواجهه مواد خنک و گرم است و اثرگذاریش کم نظیر می باشد. Francois Demachy طراح این عطر می گوید:" این ت..
3,920,400 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و شیرین
این عطر ترکیبی است از سنت و مدرنیته و دارای یک رایحه نادر با یک فرمول دقیق در عطر مردانه می باشد. DIOR HOMME یک نوع عطر پودری است که از رایحه گلها و چوب ساخته شده و مناسب برای مردان مصمم و مجلل می باشد. این عطر در سال 2005 توسط Olivier Polge طراحی شد.رایحه اولیه: سالویا- ترنج- اسطوخودوسرایحه..
3,069,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تلخ
این عطر آخرین بخش تراژدی Dior و همچنین بی پرواترین آنهاست. DIOR HOMME INTENSE یک عطر ادوپرفیوم غلیظ، پیچیده و احساسی برای شب است. این عطر دارای رایحه گلها و چوبهای معطر و گرانبها می باشد و مناسب برای مردان جذاب و شیک پوش است و در سال 2007 جایگزین نسخه قدیمی اش یعنی DIOR HOMME شد.رایحه اولیه: کاج..
3,366,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
DIOR HOMME SPORT عطری خارق العاده و آرامش بخش، محصول سال 2008 می باشد که در سال 2012 با تغییرات جزیی توسط Francois Demachy باز تولید شد. این عطر از گیاهان و گلهای بسیار گرانبها و ارزشمند تولید شده و همانطور که از نامش پیداست عطری اسپرت و مخصوص جوانان می باشد. تبلیغات این محصول را Jude Law هنرپیشه مش..
3,158,100 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و ترش
DIOR HOMME COLOGNE نسخه دیگری از مجموعه عطرهای دیور هوم است که در سال 2013 روانه بازار شد. یک رایحه سبک و لطیف برای لذت بردن شما.Francois Demachy طراح این عطر می گوید: "دیور هوم کلون از هر نو کلیشه و تکرار بدور است. یک کشف جدید، پرقدرت و بدون درنگ و در عین حال پیچیده."چهره تبلیغاتی این عطر J..
3,049,200 تومان
DIOR HOMME PARFUM
ناموجود
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
DIOR HOMME PARFUM نسخه دیگری از سری محصولات دیورهوم، با حداکثر غلظت ممکن، مخصوص کسانی است که در شهرهای بزرگ با افکار بلند پروازانه زندگی می کنند. این عطر با مواد درجه یک و با اصالت ساخته شده و شامل سه عنصر کلیدی است که روی بطری آن نیز به چاپ رسیده: زنبق توسکانی، چرم و چوب صندل سریلانکاییدیورهوم ..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و شیرین
برجسته و لطیف، جذاب و کاریزماتیکDIOR HOMME EAU FOR MEN نسخه دیگری از خانواده دیورهوم است که در سال 2016 برای مردانی که 100 جان برای زندگی دارند! معرفی شد.James Dean بازیگر مشهور سالهای دور هالیوود در یک جمله ماندگار می گوید:" زندگی ابدی رویایی بیش نیست، طوری زندگی کنید که امروز روز آخر عمر ش..
3,267,000 تومان
نمایش 1 تا 24 از 39 (2 صفحه)
دیور

درباره دیور:

Christian Dior موسس برند Dior در سال 1905 در فرانسه متولد شد. وی که یکی از طراحان مطرح لباس در دنیا به شمار می رفت در سال 1946 موفق به تاسیس کمپانی Dior  در پاریس شد. Dior اولین عطر خود را به نام "Diorma" در سال 1949 طراحی و بخش عطر و ادکلن خود را راه اندازی کرد. وی در سال 1957 بر اثر سکته قلبی درگذشت و این برند با کمک دستیار اولش Yvsaint Laurent به کار خود ادامه داد. چند سال بعد  Yvsaint Laurent بطور مستقل برند خود را تاسیس کرد و Marc Bohan جایگزین وی شد و شروع به طراحی و ساخت محصولات جدید کرد. در سال 1989 Gianfranco Ferre که او نیز بعدها برند خود را افتتاح کرد بعنوان طراح به دیور پیوست. این روزها  Dior یکی از مطرح ترین و معروفترین برندها در جهان بشمار می رود.