منو
سبد خرید

عطر گرلن

جنسیت: مردانه رایحه: گرم و شیرین
"مرد ایده آل یک افسانه است و عطرش یک حقیقت غیر قابل انکار!"گرلن در یک رمز گشایی از آمال و خواسته های مردان، یک کنستانتره ایده آل خلق کرده است. هوشمند، خوش تیپ و پرقدرت، سه صفت بارز برای این عطر چوبی است که نهایت پتانسیل شما را رها می سازد. بطری کاملا مردانه، لوکس و برجسته نیز سه ویژگی برای بطری ..
2,100,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و شیرین
L'HOMME IDEAL EDP عطری چوبی و شرقی است و غلیظ و بادوام تر و بسیار وسوسه انگیز و جادویی تر از نسخه ادتوالتش می باشد. این عطر در سال 2016 توسط Thierry wasser با کمک و همکاری Delphine Jelk طراحی شد."مرد ایده آل یک افسانه است و عطرش یک حقیقت غیر قابل انکار!"رایحه اولیه: رزماری- اسطوخودوس- ادویه ..
2,152,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر گرلن لهوم آیدیل ل اینتنس:عطر گرلن لهوم آیدیل ل اینتنس-GUERLAIN L’HOMME IDEAL L’INTENSE یک عطر چوبی و پرقدرت و نسخه غلیظ و ماندگارتر ادکلن گرلن لهوم آیدیل ادوتوالت می باشد. عطر گرلن لهوم آیدیل اینتنس به شما امکان می دهد در همه چیز، مردی با استعداد و فوق العاده باشید. بطری شیک و جسورانه ..
2,400,000 تومان
عطر گرلن لهوم آیدیل اکستریم
تماس بگیرید
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر گرلن لهوم آیدیل اکستریم:عطر گرلن لهوم آیدیل اکستریم-GUERLAIN L’HOMME IDEAL EXTREME یک عطر چوبی و پرقدرت و نسخه غلیظ و ماندگارتر عطر گرلن لهوم آیدیل ادوپرفیوم می باشد. عطر گرلن لهوم آیدیل اکستریم به شما امکان می دهد در همه چیز، مردی با استعداد و فوق العاده باشید. بطری شیک و جسورانه ادکل..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و ملایم
L’HOMME IDEAL COLOGNE نسخه خنک و تابستانی مجموعه عطرهای آیدیال مردانه است که در سال 2015 توسط Thierry Wasser طراحی شد."مرد ایده آل یک افسانه است و عطرش یک حقیقت غیر قابل انکار!"گرلن با توجه به خواسته های مردان دست به تولید آیدیال زده است. عطری لوکس و با طراوت که بدون شک هر زنی را جذب خود می ..
2,275,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تلخ
GUERLAIN HOMME برای حیوان درونتان!یک مرد می تواند غریزه حیوانی داشته باشد، گربه سان و مسئولیت پذیر و پاسخگو باشد. می تواند زیبا، متمدن و برجسته باشد در مجموع او یک حیوان تصفیه شده است. گرلن هوم تفسیر یک مرد متناقص و یا به عبارت دیگر تفسیر حس رایحه مردانگی است. این عطر حاوی یک طراوات وحشی است که ..
3,000,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
GUERLAIN HOMME INTENSE محصولی کامل، غلیظ تر و به شدت احساس برانگیز تر از نسخه قبلی یعنی GUERLAIN HOMME می باشد. ترکیبی اغفال کننده و همچنین مخلوطی از اصول دوگانگی انسانی و حیوانی با همان شکل و ظاهر قبلی تنها کمی تیره تر و با ماندگاری و پخش بوی بالا، طرفداران خود را راضی تر نموده است.این عطر در س..
3,300,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
L'INSTANT ترکیبی از یک هارمونی دقیق از عسل و مرکبات است که می تواند سر تا پای شما را معطر کند. ترکیبی خلاقانه و نوآورانه که در سال 2003 توسط Maurice Roucel طراحی شد. این عطر از لحظه ی احساسی بین زن و مرد الهام گرفته شده است.رایحه اولیه: سیب قرمز- نارنگی- ترنجرایحه میانی: مگنولیا- یلانگ یلانگ..
2,835,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و ملایم
L'INSTANT عطری اغوا کننده و شگفت انگیز، برای ادای احترام به نسخه زنانه اش در سال 2004 توسط Beatrice Piquet ساخته شد. این عطر دارای یک توازن ایده آل از عشق و صلح بوده و احساسات و قدرت تفکر را به رسمیت می شناسد! L'INSTANT لحظه ی ابتکار منحصر به فرد مردی است که آن لحظه را برجسته و جاودان کرده و پس از آ..
6,405,000 تومان
L'INSTANT DE GUERLAIN POUR HOMME EXTREME EDP
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تلخ
L'INSTANT EXTREME عطری اغوا کننده و شگفت انگیز و نسخه غلیظ تر و ماندگار تر L'INSTANT بوده که در سال 2005 توسط Beatrice Piquet ساخته شد. این عطر دارای یک توازن ایده آل از عشق و صلح بوده و احساسات و قدرت تفکر را به رسمیت می شناسد! L'INSTANT EXTREME لحظه ی ابتکار منحصر به فرد مردی است که آن لحظه را برج..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
IDYLLE عطری با رایحه گلهای بهاری و روح بخش، عشق فراموش نشدنی را به شما هدیه می کند. آیدل با یک لبخند بیدار می شود و با یک خاطره شیرین به خواب می رود! عطری که هزاران کلمه، بوسه، تب و تاب و عشق را در خود نهاده است.یک قطره آن را به گوش خود بمالید و به عمق یک بوسه عاشقانه گوش فرا دهید. این عطر احساس..
2,511,000 تومان
GUERLAIN IDYLLE EAU SUBLIME EDT
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
در سال 2011 نسخه جدیدتر عطر مشهور IDYLLE با نام IDYLLE EAU SUBLIME با طراحی Thierry Wasser به بازار آمد. این عطر الهام گرفته از رایحه خوش گل و گلاب است و آن را داستان آب و گل رز می نامند.رایحه اولیه: لیچی- رزرایحه میانی: یاسمن- هلورایحه اصلی: نعناع هندی- مشک  ..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
مون گرلن | عطر من | تتوی پنهان منMon GUERLAIN عطری پرقدرت، بسیار احساس برانگیز و وسوسه کننده، که الهام گرفته از شخصیت آنجلینا جولی بازیگر مشهور هالیوود می باشد. ژاک گرلن می گوید:" ما عطری ساختیم برای زنانی که تحسین شان می کنیم."این عطر در سال 2017 توسط Thierry Wasser با الهام از یادداشت های ..
2,923,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
یک سال بعد از تولید موفق مون گرلن، نسخه فلورال (گلی) آن در سال 2018 توسط Thierry Wasser طراحی شد.Mon GUERLAIN FLORALE ادای احترام به زنان امروزی است. یک زن قوی، آزاد و احساسی که الهام گرفته از شخصیت آنجلینا جولی می باشد. بطری آن نیز الهام گرفته از مجموعه عطرهای Quadrilobe که در سال 1908 تولید شد..
2,923,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و تلخ
معرفی عطر مون گرلن اینتنس:عطر مون گرلن اینتنس-Mon GUERLAIN INTENSE عطری شرقی و نسخه غلیظ و ماندگارتر عطر مون گرلن است که الهام گرفته از شخصیت آنجلینا جولی می باشد. عطر مون گرلن اینتنس مانیفستی معطر از زنانگی امروز است که توسط آنجلینا جولی تجسم یافته. زنی چند وجهی، قوی، آزاده و نفسانی. عطر م..
3,045,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر مون گرلن بلوم آف رز:عطر مون گرلن بلوم آف رز-Mon GUERLAIN BLOOM OF ROSE عطری شرقی و برپایه گل رز و نسخه دیگری از مجموعه عطر مون گرلن است که الهام گرفته از شخصیت آنجلینا جولی می باشد. عطر مون گرلن بلوم آف رز مانیفستی معطر از زنانگی امروز است که توسط آنجلینا جولی تجسم یافته. زنی چند ..
2,923,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: گرم و شیرین
SANTAL ROYAL عطری دلربا و شرقی از مجموعه انحصاری ابسولوت اورینت گرلن می باشد که در سال 2014 توسط Thierry Wasser طراحی شد. این عطر با الهام از گنجینه های شرقی و با استفاده از چوب صندل (یکی از عناصر نادر و با ارزش در جهان) ساخته شده است.در تمجید این عطر آمده: نت جادویی و افسون کننده، ترکیب رمزآلود..
4,079,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: گرم و تلخ
معرفی عطر گرلن بویس میستریو:عطر گرلن بویس میستریو-GUERLAIN BOIS MYSTERIEUX عطری شرقی، چوبی و چرمی است و یکی دیگر از سری عطرهای مجموعه Absolus d’Orient می باشد. ادکلن گرلن بویس میستریو عطری منحصر به فرد، جسور و اعتیاد آور می باشد که از یک شب عمیق و همینطور با ارزش ترین اسرار خود، پرده برداری می ک..
4,456,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر گرلن عود اسنشیال:عطر گرلن عود اسنشیال-GUERLAIN OUD ESSENTIEL عطری برآمده از چوب منحصر به فرد و گرانبهای عود است که با دقت از قلب جنگلهای عدن برداشت می شود و یکی دیگر از سری عطرهای مجموعه Absolus d’Orient می باشد. ادکلن گرلن عود اسنشیال یک عطر باشکوه از مواد کمیاب و نفیس است که قدرت و ا..
4,741,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تلخ
HABIT ROUGE عطری کلاسیک و شرقی است که اولین بار در سال 1965 توسط Jean Paul Guerlain طراحی شد. این عطر ادای دین گرلن به هنر تربیت اسب می باشد و مخصوص مردان با استعداد است. مردی که فقط به فکر زندگی خود بوده و تصمیماتش بدور از احساسات است. این عطر منحصر به فرد و درخشان در سالهای اخیر مجددا با همان کیفی..
1,833,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
شالیمار الهام گرفته از داستان عشق پرشور "شاه جهان" امپراطور گورکانی هند و همسرش ممتاز محل می باشد. شالیمار در زبان سانسکریت به معنای معبد عشق است. معبدی که نماد وعده عشق ابدی است.طبق افسانه ها شاه جهان که پیش از امپراطوری "شاهزاده خرم" نام داشت، در سن 20 سالگی در بازار چشمش به یک دختر جوانی می ا..
2,471,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
روزی روزگاری، چهار قرن پیش در هند، عشقی وجود داشت كه هیچ حد و مرزی نمی شناخت. امپراتور شاه جهان برای همسر محبوبش، ممتاز محل، دستور داد تا مجلل ترین باغ های شالیمار را برای عشق و علاقه خود به ممتاز محل ایجاد کنند و سپس تاج محل را برپا كرد، شگفتی كه همه جهانیان آن را تحسین كردند. این داستان خارق العاد..
2,471,000 تومان
GUERLAIN INSOLENCE EDT
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
INSOLENCE همانطور که از نامش پیداست عطری جسور، بی پروا و مخصوص خانمهای جوان و مدرن است. این محصول سورپرایزیست از طرف کمپانی گرلن برای طرفداران خود، هرچند که گرلن ترسی از سورپرایز کردن نداشته بلکه تحریک کننده نیز می باشد. تبلیغات این محصول را Hilary Swank بازیگر مشهود هالیوودی و برنده جایزه اسکار برا..
0 تومان
GUERLAIN INSOLENCE EDP
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و تند
INSOLENCE همانطور که از نامش پیداست عطری جسور، بی پروا و مخصوص خانمهای جوان و مدرنی است که به دنبال آزادی و رهایی هستند. این محصول نسخه غلیظ تر و پرفیوم اینسولنس ادتوالت و سورپرایزیست از طرف کمپانی گرلن برای طرفداران خود، هرچند که گرلن ترسی از سورپرایز کردن نداشته بلکه تحریک کننده نیز می باشد. تبلیغ..
0 تومان
نمایش 1 تا 24 از 26 (2 صفحه)
گرلن

درباره گرلن:

GUERLAIN قدیمی ترین کمپانی عطر سازی دنیاست که در سال 1828 توسط Pierre Francois Pascal Guerlain در فرانسه تاسیس شد. گرلن در صنعت عطر سازی به شهرت جهانی رسید و در سال 1853 عطری با نام eau de cologne imperial برای ناپلئون سوم امپراطور فرانسه و همسرش ساخت که بعنوان عطر رسمی اعلیحضرت شناخته می شد. پس از آن عطری مخصوص ملکه ویکتوریا انگلستان و ملکه ایزابلا اسپانیا ساخت. عطرهای گرلن غالبا دارای یک اشتراک بویایی هستند که کاملا سبک رایحه ی متفاوت این برند است. Pierre Francois در سال 1864 از دنیا رفت و دو پسر وی Aime و Gabriel و پس از آن فرزندان آنها اداره کمپانی را بر عهده گرفتند. در سال 1994 خاندان گرلن کمپانی را به Louis Vuilton فروخت گرچه Jean Paul Guerlain بعنوان طراح تا سال 2002 باقی ماند و پس از وی Thierry Wasser در سال 2008 این سمت را تا کنون بر عهده گرفته است.