منو
سبد خرید

عطر گرلن

جنسیت: مردانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی ادکلن گرلن لهوم آیدیل ادو تویلت: ادکلن گرلن لهوم آیدیل ادو تویلت-GUERLAIN L'HOMME IDEAL که دقیقا به معنای مرد ایده‌ آل است، می‌خواهد این مفهوم را در جهان عطرسازی به واقعیت تبدیل کند. "مرد ایده آل یک افسانه است و عطرش یک حقیقت غیر قابل انکار!" گرلن در یک رمز گشایی از آمال و خو..
5,000,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر گرلن لهوم آیدیل ادو پرفیوم: عطر گرلن لهوم آیدیل ادو پرفیوم-GUERLAIN L'HOMME IDEAL عطری چوبی و شرقی و غلیظ، بادوام تر و بسیار وسوسه انگیز و جادویی تر از نسخه ادوتوالتش می باشد. گرلن لهوم آیدیل ادو پرفیوم که دقیقا به معنای مرد ایده‌ آل است، می‌خواهد این مفهوم را در جها..
5,400,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر گرلن لهوم آیدیل له اینتنس: عطر گرلن لهوم آیدیل له اینتنس-GUERLAIN L’HOMME IDEAL L’INTENSE یک عطر چوبی و پرقدرت و نسخه غلیظ و ماندگارتر ادکلن گرلن لهوم آیدیل ادوتوالت می باشد. عطر گرلن لهوم آیدیل اینتنس به شما امکان می دهد در همه چیز، مردی با استعداد و فوق العاده باشید. بطری شیک و جسوران..
5,500,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر گرلن لهوم آیدیل اکستریم: عطر گرلن لهوم آیدیل اکستریم-GUERLAIN L’HOMME IDEAL EXTREME یک عطر چوبی و پرقدرت و نسخه غلیظ و ماندگارتر عطر گرلن لهوم آیدیل ادو پرفیوم می باشد. عطر گرلن لهوم آیدیل اکستریم به شما امکان می دهد در همه چیز، مردی با استعداد و فوق العاده باشید. بطری شیک و جسورانه ادک..
5,600,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی ادکلن گرلن لهوم آیدیل اسپرت: ادکلن گرلن لهوم آیدیل اسپرت-GUERLAIN L'HOMME IDEAL SPORT نسخه دیگری از مجموعه عطرهای لهوم آیدیل است که با نت های تازه، طراوت و شادابی را به ارمغان می آورد. ادکلن گرلن لهوم آیدیل اسپرت با ترکیبی از بادام که نشاط بخش این عطر است به همراه ادویه های تازه و..
7,200,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و ملایم
معرفی ادکلن گرلن لهوم آیدیل کلون: ادکلن گرلن لهوم آیدیل کلون-GUERLAIN L'HOMME IDEAL COLOGNE نسخه خنک و تابستانی مجموعه عطرهای گرلن آیدیل مردانه است که بدون شک هر زنی را جذب خود می کند. "مرد ایده آل یک افسانه است و عطرش یک حقیقت غیر قابل انکار!" گرلن با توجه به خواسته های مردان دست به تو..
8,400,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تلخ
معرفی ادکلن گرلن هوم ادو تویلت: ادکلن گرلن هوم ادو تویلت-GUERLAIN HOMME عطری برای خوی درندگی درونتان و حاوی یک طراوات وحشی است که می تواند حیوان خوابیده درون هر مرد را بیدار کند! یک مرد می تواند غریزه حیوانی داشته باشد، گربه سان و مسئولیت پذیر و پاسخگو باشد. می تواند زیبا، متمدن و برجست..
9,900,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی عطر گرلن هوم اینتنس: عطر گرلن هوم اینتنس-GUERLAIN HOMME INTENSE محصولی کامل، غلیظ تر و به شدت احساس برانگیز تر از نسخه قبلی یعنی GUERLAIN HOMME می باشد. ترکیبی اغفال کننده و همچنین مخلوطی از اصول دوگانگی انسانی و حیوانی با همان شکل و ظاهر قبلی، تنها کمی تیره تر و با ماندگاری و پخش بوی ..
11,100,000 تومان
ادکلن گرلن ال اینستنت د گرلن مردانه ادو تویلت
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و ملایم
معرفی ادکلن گرلن ال اینستنت د گرلن مردانه ادو تویلت: ادکلن گرلن ال اینستنت د گرلن مردانه ادو تویلت-GUERLAIN L'INSTANT DE GUERLAIN POUR HOMME عطری اغوا کننده، شگفت انگیز و کم نظیر است که برای ادای احترام به نسخه زنانه گرلن ال اینستنت ساخته شد. عطر گرلن ال اینستنت مردانه دارای یک توا..
0 تومان
عطر گرلن ال اینستنت د گرلن مردانه اکستریم
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تلخ
معرفی عطر گرلن ال اینستنت د گرلن مردانه اکستریم: عطر گرلن ال اینستنت د گرلن مردانه اکستریم-GUERLAIN L'INSTANT DE GUERLAIN POUR HOMME EXTREME عطری اغوا کننده، شگفت انگیز و کم نظیر است که با غلظت و ماندگاری بیشتر نسبت نسخه قبلی گرلن ال اینستنت ساخته شد. عطر گرلن ال اینستنت اکستر..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر گرلن ال اینستنت د گرلن زنانه ادو پرفیوم: عطر گرلن ال اینستنت د گرلن زنانه ادو پرفیوم-GUERLAIN L'INSTANT DE GUERLAIN یک هارمونی دقیق از عسل و مرکبات است که می تواند سر تا پای شما را معطر کند. ترکیبی خلاقانه و نوآورانه که از لحظه ی احساسی بین زن و مرد الهام گرفته شده است. عطر گر..
10,800,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی ادکلن گرلن ال اینستنت د گرلن زنانه ادو تویلت: ادکلن گرلن ال اینستنت د گرلن زنانه ادو تویلت-GUERLAIN L'INSTANT DE GUERLAIN نسخه ملایم تر عطر ال اینستنت است که از جذابیت خاص و پراکندگی بویایی بالا برخوردار می باشد. عطر گرلن ال اینستنت ادو تویلت یک هارمونی دقیق از میوه ها و گل های سفید اس..
9,400,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر گرلن مون: عطر گرلن مون-GUERLAIN Mon عطری پرقدرت، بسیار احساس برانگیز و وسوسه کننده، که الهام گرفته از شخصیت آنجلینا جولی بازیگر مشهور هالیوود می باشد. ژاک گرلن می گوید: "ما عطری ساختیم برای زنانی که تحسین شان می کنیم." ادکلن گرلن مون ادو پرفیوم تمام انتخابها، احساسات و رو..
5,900,000 تومان
عطر گرلن مون فلورال
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر گرلن مون فلورال: عطر گرلن مون فلورال-GUERLAIN Mon FLORALE نسخه گلدار و جدیدتر عطر مون گرلن است که الهام گرفته از شخصیت آنجلینا جولی بازیگر مشهور هالیوود می باشد. ادکلن گرلن مون فلورال تمام انتخابها، احساسات و رویاهای یک زن مدرن را تجسم می کند و ادای احترام به زنان ام..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و تلخ
معرفی عطر گرلن مون اینتنس: عطر گرلن مون اینتنس-GUERLAIN Mon INTENSE عطری شرقی و نسخه غلیظ و ماندگارتر عطر مون گرلن است که الهام گرفته از شخصیت آنجلینا جولی می‌باشد. گرلن مون اینتنس مانیفستی معطر از زنانگی امروز است که توسط آنجلینا جولی تجسم یافته، زنی چند وجهی، قوی، آزاده و نفسانی. عطر مون گ..
6,300,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر گرلن مون بلوم آف رز: عطر گرلن مون بلوم آف رز-GUERLAIN Mon BLOOM OF ROSE عطری شرقی و بر پایه گل رز و نسخه دیگری از مجموعه عطر مون گرلن است که الهام گرفته از شخصیت آنجلینا جولی می باشد. عطر گرلن مون بلوم آف رز مانیفستی معطر از زنانگی امروز است که توسط آنجلینا جولی تجسم یافته، زنی چند..
6,900,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر گرلن سانتال رویال: عطر گرلن سانتال رویال-GUERLAIN SANTAL ROYAL عطری دلربا و شرقی از مجموعه انحصاری Absolus d’Orient می باشد که با الهام از گنجینه های شرقی و با استفاده از چوب صندل (یکی از عناصر نادر و با ارزش در جهان) ساخته شده است. این نت شگفت‌انگیز، تضادهای ظر..
8,200,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: گرم و تلخ
معرفی عطر گرلن بویس میستریو: عطر گرلن بویس میستریو-GUERLAIN BOIS MYSTERIEUX عطری شرقی، چوبی و چرمی است و یکی دیگر از سری عطرهای مجموعه Absolus d’Orient می باشد. ادکلن گرلن بویس میستریو عطری منحصر به فرد، جسور و اعتیاد آور می باشد که از یک شب عمیق و همینطور با ارزش ترین اسرار خود، پرده برداری می ک..
8,400,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر گرلن عود اسنشیال: عطر گرلن عود اسنشیال-GUERLAIN OUD ESSENTIEL عطری برآمده از چوب منحصر به فرد و گران‌بهای عود است که با دقت از قلب جنگل‌های عدن برداشت می‌شود. گرلن عود اسنشیال یک عطر باشکوه از مواد کمیاب و نفیس است که قدرت و احساس واقعی خود را نشان می‌دهد و یکی دیگر از سری عطر..
8,400,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: گرم و تند و شیرین
معرفی عطر گرلن پچولی اردنت: عطر گرلن پچولی اردنت-GUERLAIN PATCHOULI ARDENT یک جواهر شرقی و چوبی و برآمده از نعناع هندی است و یکی دیگر از سری عطرهای مجموعه Absolus d’Orient می‌باشد. پچولی (نعناع هندی) ماده خام چوبی و مرموز است که به شیوه‌ای شگفت‌آور، پر جنب و جوش و درخشان می‌با..
8,400,000 تومان
عطر گرلن شالیمار
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر گرلن شالیمار: عطر گرلن شالیمار-GUERLAIN SHALIMAR الهام گرفته از داستان عشق پرشور شاه جهان، امپراطور گورکانی هند و همسرش ممتاز محل می باشد. شالیمار در زبان سانسکریت به معنای معبد عشق است، معبدی که نماد وعده عشق ابدی است. طبق افسانه ها شاه جهان که پیش از امپراطوری، "شاهزاده خ..
0 تومان
ادکلن گرلن شالیمار کلون
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی ادکلن گرلن شالیمار کلون: ادکلن گرلن شالیمار کلون-GUERLAIN SHALIMAR COLOGNE نسخه دیگری از عطر افسانه ای شالیمار است که با ترکیب مرکبات و گلهای بسیار خوشبو، رایحه ای جذاب، دلپذیر و باطراوت ساخته است. ادکلن گرلن شالیمار کلون با رایحه اعتیادآور و روح بخش خود قلب هر زنی را به دست می آو..
0 تومان
ادکلن گرلن اینسولنس ادو تویلت
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی ادکلن گرلن اینسولنس ادو تویلت: ادکلن گرلن اینسولنس ادو تویلت-GUERLAIN INSOLENCE همانطور که از نامش پیداست عطری جسور، بی پروا و مخصوص خانمهای جوان و مدرن است. عطر گرلن اینسولنس سورپرایزی است از طرف کمپانی گرلن برای طرفداران خود، هر چند که گرلن ترسی از سورپرایز کردن نداشته و به تولید عطر..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر گرلن اینسولنس ادو پرفیوم: عطر گرلن اینسولنس ادو پرفیوم-GUERLAIN INSOLENCE همانطور که از نامش پیداست عطری جسور، بی پروا و مخصوص خانمهای جوان و مدرنی است که به دنبال آزادی و رهایی هستند. ادکلن گرلن اینسولنس ادو پرفیوم عطری غلیظ تر و ماندگارتر از نسخه ادو تویلت بوده و سورپرا..
7,800,000 تومان
نمایش 1 تا 24 از 31 (2 صفحه)
گرلن

درباره عطر گرلن:

گرلن یک خانه عطر، لوازم آرایشی و مراقبت از پوست فرانسوی است که در سال 1828 توسط پیر فرانسوا گرلن تاسیس شد. گرلن که از قدیمی‌ترین تولید کنندگان عطر در جهان می باشد، بسیاری از عطرهای سنتی را با یک ترکیب بویایی معروف به Guerlinade تولید می کرد. این برند علاوه بر عطر، محصولات آرایشی و مراقبت پوست نیز دارد. کمپانی گرلن تا سال 1994 توسط خانواده Guerlain اداره می شد و پس از آن توسط شرکت فرانسوی لوئی ویتون خریداری شد. فروشگاه اصلی گرلن در خیابان شانزه لیزه پاریس قرار دارد.

 

 

بهترین و پرفروش ترین های عطر گرلن مردانه:

  • ادکلن گرلن لهوم آیدیل: که دقیقا به معنای مرد ایده‌ آل است، می‌خواهد این مفهوم را در جهان عطرسازی به واقعیت تبدیل کند. "مرد ایده آل یک افسانه است و عطرش یک حقیقت غیر قابل انکار!"
  • ادکلن گرلن ال اینستنت د گرلن مردانه: عطری اغوا کننده، شگفت انگیز و کم نظیر است که برای ادای احترام به نسخه زنانه گرلن ال اینستنت ساخته شد. عطر گرلن ال اینستنت مردانه دارای یک توازن ایده آل از عشق و صلح بوده و احساسات و قدرت تفکر را به رسمیت می شناسد!

بهترین و پرفروش ترین های عطر گرلن زنانه:

  • عطر گرلن آیدیل زنانه: با رایحه گلهای بهاری و روح بخش، عشق فراموش نشدنی را به شما هدیه می کند. عطر گرلن آیدیل زنانه با یک لبخند بیدار می شود و با یک خاطره شیرین به خواب می رود! عطر احساس برانگیز و الهام بخشی که هزاران کلمه، بوسه، تب و تاب و عشق را در خود نهاده است.
  • عطر گرلن ال اینستنت د گرلن زنانه: یک هارمونی دقیق از عسل و مرکبات است که می تواند سر تا پای شما را معطر کند. ترکیبی خلاقانه و نوآورانه که از لحظه ی احساسی بین زن و مرد الهام گرفته شده است.
  • عطر گرلن مون: عطری پرقدرت، بسیار احساس برانگیز و وسوسه کننده، که الهام گرفته از شخصیت آنجلینا جولی بازیگر مشهور هالیوود می باشد. ژاک گرلن می گوید: "ما عطری ساختیم برای زنانی که تحسین شان می کنیم."

بهترین و پرفروش ترین عطر گرلن یونیسکس:

  • عطر گرلن سانتال رویال: عطری دلربا و شرقی از مجموعه انحصاری ابسولوت اورینت گرلن می باشد که با الهام از گنجینه های شرقی و با استفاده از چوب صندل (یکی از عناصر نادر و با ارزش در جهان) ساخته شده است.

قیمت عطر گرلن:

قیمت ادکلن های گرلن بطور کلی در رنج بالایی قرار دارند چراکه گرلن یک کمپانی لوکس و با قدمت است که اعتبارش را از کیفیت بالای محصولات خود بدست آورده است. البته تا حدودی تفاوت کلی ما بین قیمت عطرهای گرلن مردانه با عطرهای گرلن زنانه وجود دارد اما دلیل اصلی این قیمتها این است که گرلن محصولات خود را با تحقیقات و بررسی های فراوان توسط برترین و مشهورترین طراحان عطر تولید و روانه بازار می کند.

تاریخچه برند گرلن (عطر گرلن):

Guerlain یک خانه عطر افسانه ای فرانسوی با 175 سال تجارت، اشتیاق و سنت برجسته است که توسط Pierre-François Pascal Guerlain در سال 1828 تأسیس شد. با گذشت زمان، کمپانی در مسیر پیشرفت قرار گرفت، بطوریکه به عطرساز رسمی برای چندین خانواده سلطنتی اروپایی تبدیل شد. گرلن اولین شرکتی بود که محصولات مراقبت از پوست، خط چشم سرمه و ریمل را بر پایه علم ساخت و سپس در سال 1840، اولین رژ لب را معرفی کرد.

موسس گرلن:

Pierre-Francois-Pascal Guerlain عطرساز فرانسوی در سال 1828 اولین بوتیک خود را در پاریس افتتاح کرد. او که به عنوان یک پزشک و شیمیدان آموزش دیده بود، به لطف کار انقلابی خود که منجر به اولین نوآوری های بسیاری شد، از موفقیت فوری برخوردار شد.

تاسیس کمپانی گرلن:

House of Guerlain در سال 1828 تاسیس شد، زمانی که Pierre-François Pascal Guerlain فروشگاه عطر خود را در خیابان 42, rue de Rivoli در پاریس افتتاح کرد. پیر فرانسوا به عنوان بنیانگذار و اولین عطرساز خانه، با کمک دو پسرش، ایمه و گابریل، عطرهای سفارشی می ساخت و تولید می کرد. از طریق موفقیت مستمر و حمایت اعضای جامعه مرفه، گرلن فروشگاه شاخص خود را در خیابان 15، دو لا پیکس در سال 1840 افتتاح کرد و نشان خود را در صحنه مد پاریس گذاشت. موفقیت خانه تحت رهبری پیر فرانسوا در سال 1853 با ایجاد ادکلن امپریال برای امپراتور فرانسه ناپلئون سوم و همسر اسپانیایی-فرانسوی او امپراتور اوژنی به اوج خود رسید. این عطر عنوان معتبر عطرساز رسمی اعلیحضرت را برای پیر فرانسوا به ارمغان آورد. گرلن در ادامه به ساخت عطر برای ملکه ویکتوریا بریتانیا و ملکه ایزابلا دوم اسپانیا و سایر افراد سلطنتی ادامه داد.

نسل دوم گرلن: پس از مرگ پیر فرانسوا، خانه به پسرانش ایمه گرلن و گابریل گرلن واگذار شد. نقش‌ های عطرساز و مدیر بین دو برادر تقسیم شد و گابریل خانه را مدیریت و گسترش داد و ایمه استاد عطرساز شد. عطر معروف او "جیکی" که در سال 1889 ساخته شد، اولین عطر مدرن کمپانی بحساب می آمد، اولین عطری که به جای ادکلن به عنوان "پرفیوم" معرفی شد و جزء اولین عطرهایی بود که از ترکیبات مصنوعی در کنار عصاره های طبیعی استفاده می شد. همچنین اعتقاد بر این است که او بود که اصطلاح "Guerlinade" را ایجاد کرد.

نسل سوم گرلن: ژاک گرلن پسر گابریل و برادرزاده ایمه، طراح بعدی خانه گرلن شد. او برخی از شناخته شده ترین عطرهای خانه، از جمله "شالیمار" در سال 1925 را خلق کرد که یکی از محبوب ترین عطرهای تمام دوران بحساب می آید. عطرهای او هنوز هم در صنعت عطرسازی مدرن مورد احترام هستند و بسیاری از آنها همچنان به فروش می رسند.

نسل چهارم گرلن: ژان پل گرلن فرزند ژاک گرلن آخرین استاد عطرساز خانواده بود. از اولین طراحی های او عطرهای کلاسیک مردانه گرلن وتیور (1959) و هبیت روژ (1965) بود. ژان پل گرلن در سال 2002 بازنشسته شد، اما تا سال 2010 به عنوان مشاور کار خود را ادامه داد، تا زمانی که او پس از اظهار نظر نژادپرستانه در تلویزیون فرانسه، بطور کلی از کمپانی کنار رفت.

در تصمیمی که به طور گسترده به عنوان یک سنت شکنی تلقی می شود، خانواده گرلن، کمپانی را در سال 1994 به شرکت کالاهای لوکس Moët Hennessy Louis Vuitton (LVMH) فروخت و اولیویه کرسپ جایگزین ژان پل گرلن انتخاب شد، اما بعد از چند سال تیری واسر در سال 2008 به عنوان عطرساز رسمی شرکت گرلن تا کنون مشغول بکار می باشد.

خط تولید عطر گرلن:

گرلن همیشه از مواد مجلل و کمیاب برای عطرهای خود استفاده کرده است، مانند وانیل فرانسوی یا یلانگ یلانگ از مزارع خود در جزایر کومورو. علاوه بر این، گرلن در استفاده از مواد مصنوعی نیز مبتکر بود: عطر Jicky در سال 1889 اولین عطری بود که Aimé Guerlain یک جزء مصنوعی به نام کومارین به آن اضافه کرد. گرلن تا کنون 470 عطر گوناگون تولید کرده که جدیدترین و محبوب ترین آنها را در سایت عطر کیش ملاحظه می فرمایید.