منو
سبد خرید

عطر امپریو آرمانی

جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
امپریو آرمانی در سال 2017 یک زوج عطر زنانه و مردانه را با تجسم صحیحی از عشق مدرن و امروزی روانه بازار کرد.BECAUSE IT’S YOU عطری شاداب، درخشان، فریبنده و پرشور است که جذابیتش بلافاصله آشکار می شود و برای اظهار عشق، از هر فرصتی استفاده می کند.این عطر توسط Anne Flipo طراحی و چهره تبلیغاتی آن Ma..
3,400,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و شیرین
امپریو آرمانی در سال 2017 یک زوج عطر زنانه و مردانه را با تجسم صحیحی از عشق مدرن و امروزی روانه بازار کرد.STRONGER WITH YOU عطری غیر قابل پیش بینی، باظرافت و با اعتماد به نفس است که با اصالت و قدرتش شما را شگفت زده خواهد کرد. این عطر در زمان حال زندگی می کند و با انرژی مدرنیته ساخته شده است...
3,400,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر امپریو آرمانی این لاو ویت یو:عطر امپریو آرمانی این لاو ویت یو-EMPORIO ARMANI IN LOVE WITH YOU نسخه جدید عطر Because it’s you می باشد که از نت های میوه ای و گلدار ظریف ساخته شده است. تصور می شود که عطر امپریو آرمانی این لاو ویت یو همراه با بوی عشق، هیجان و آدرنالین باشد و همانطور که از ..
3,400,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر امپریو آرمانی استرانگر ویت یو اینتنسلی:عطر امپریو آرمانی استرانگر ویت یو اینتنسلی-EMPORIO ARMANI STRONGER WITH YOU INTENSLY نسخه پرقدرت و غلیظ عطر Stronger with you می باشد که با رایحه چوبی و شرقی ساخته شده است. تصور می شود که عطر امپریو آرمانی استرانگر ویت یو اینتنسلی همراه با بوی عشق..
3,800,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر امپریو آرمانی استرانگر ویت یو لدر:عطر امپریو آرمانی استرانگر ویت یو لدر-EMPORIO ARMANI STRONGER WITH YOU LEATHER نسخه دیگری از مجموعه عطرهای مردانه Stronger with you است که با رایحه چوب و چرم ساخته شد. تصور می شود که عطر امپریو آرمانی استرانگر ویت یو لدر همراه با بوی عشق..
3,600,000 تومان
EMPORIO ARMANI DIAMONDS EDP
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
DIAMONDS عطری درخشان، ماندگار و با جاذبه های منحصر به فرد است و همانطور که از شکل و نامش پیداست، با الهام از الماس و بازتاب نور ساخته شده است. ترکیبات حساس این عطر شگفت انگیز، به سنگ طعم و مزه و به زن اعتماد به نفس و حس بی پروایی می دهد!Diamond در دستان شماست! قابل دسترس، فوری و براستی..
0 تومان
EMPORIO ARMANI DIAMONDS EDT
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و شیرین
در رایحه ابتدایی DIAMONDS تضادی بین خنکی و گرمی وجود دارد که آن را منحصر به فرد کرده است. این عطر مخصوص مردان جوان و احساساتی بوده و در سال 2008 طراحی و روانه بازار شد.رایحه اولیه: چوب گوآیاک- ترنجرایحه میانی: فلفل سیچوان- خس خس- سدررایحه اصلی: عنبر ..
0 تومان
EMPORIO ARMANI REMIX FOR HER EDP
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و ملایم
REMIX الهام گرفته از دیسکو و به عصر دیسکو اختصاص داده شده، جایی که هیچ مرز و مانعی نیست. یک همراه فوق العاده در گرداب رنگانگ و دیوانه کننده موزیک دیسکو! این عطر در سال 2006 طراحی و تولید شده است.رایحه اولیه: گلابی- رازیانه- قره قروترایحه میانی: میخک- شبدر- فریزیا- گل صدتومنی- گل آفت..
0 تومان
نمایش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)
امپریو آرمانی

درباره امپریو آرمانی:

EMPORIO ARMANI در واقع یک برند (لیبل) از زیر مجموعه های کمپانی Giorgio Armani است که در میلان ایتالیا واقع شده است. امپریو آرمانی یکی از با کیفیت ترین برندهای کمپانی آرمانی است که مدرن بودن و کیفیت بالا از ویژگیهای این برند بشمار می رود.