منو
سبد خرید

عطر امپریو آرمانی

جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر امپریو آرمانی بیکاز ایتس یو: عطر امپریو آرمانی بیکاز ایتس یو-EMPORIO ARMANI BECAUSE IT'S YOU عطری شاداب، درخشان، فریبنده و پرشور است که جذابیتش بلافاصله آشکار می شود و برای اظهار عشق، از هر فرصتی استفاده می کند. امپریو آرمانی بیکاز ایتس یو به همراه زوج مردانه اش، با تجسم صحیحی از ع..
5,700,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی ادکلن امپریو آرمانی استرانگر ویت یو: ادکلن امپریو آرمانی استرانگر ویت یو-EMPORIO ARMANI STRONGER WITH YOU عطری غیر قابل پیش بینی، باظرافت و با اعتماد به نفس است که با اصالت و قدرتش شما را شگفت زده خواهد کرد. امپریو آرمانی استرانگر ویت یو به همراه زوج زنانه اش، با تجسم صحیحی از عشق..
5,900,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر امپریو آرمانی این لاو ویت یو: عطر امپریو آرمانی این لاو ویت یو-EMPORIO ARMANI IN LOVE WITH YOU نسخه جدید عطر Because it’s you می باشد که از نت های میوه ای و گلدار ظریف ساخته شده است. تصور می شود که عطر امپریو آرمانی این لاو ویت یو همراه با بوی عشق، هیجان و آدرنالین باشد و همانطور که از ..
5,700,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر امپریو آرمانی استرانگر ویت یو اینتنسلی: عطر امپریو آرمانی استرانگر ویت یو اینتنسلی-EMPORIO ARMANI STRONGER WITH YOU INTENSLY نسخه پرقدرت و غلیظ عطر Stronger with you می باشد که با رایحه چوبی و شرقی ساخته شده است. تصور می شود که عطر امپریو آرمانی استرانگر ویت یو اینتنسلی همراه با بوی عشق..
6,000,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر امپریو آرمانی استرانگر ویت یو ابسولوتلی: عطر امپریو آرمانی استرانگر ویت یو ابسولوتلی-EMPORIO ARMANI STRONGER WITH YOU ABSOLUTELY نسخه پرقدرت و غلیظ عطر Stronger with you می‌باشد که با رایحه چوبی و شرقی ساخته شده است. عطر استرانگر ویت یو ابسولوتلی با رایحه‌ای مقاومت ناپذیر، از قدرت ..
6,300,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر امپریو آرمانی استرانگر ویت یو اونلی: عطر امپریو آرمانی استرانگر ویت یو اونلی-EMPORIO ARMANI STRONGER WITH YOU ONLY یک عطر انرژی‌زا و حسی برای مردان که از ضروری بودن با هم بودن الهام گرفته است. امپریو آرمانی استرانگر ویت یو اونلی با رایحه تند کهربایی-فوجر، قدرتی انرژی‌بخش را با..
6,300,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر امپریو آرمانی استرانگر ویت یو لدر: عطر امپریو آرمانی استرانگر ویت یو لدر-EMPORIO ARMANI STRONGER WITH YOU LEATHER نسخه دیگری از مجموعه عطرهای مردانه Stronger with you است که با رایحه چوب و چرم ساخته شد. تصور می شود که عطر امپریو آرمانی استرانگر ویت یو لدر همراه با بوی عشق..
6,400,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر امپریو آرمانی استرانگر ویت یو عود: عطر امپریو آرمانی استرانگر ویت یو عود-EMPORIO ARMANI STRONGER WITH YOU OUD نسخه دیگری از مجموعه عطرهای مردانه Stronger with you است که با رایحه چوب و عود ساخته شد. تصور می شود که عطر امپریو آرمانی استرانگر ویت یو عود همراه با بوی عشق، هی..
6,400,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر امپریو آرمانی استرانگر ویت یو امبر: عطر امپریو آرمانی استرانگر ویت یو امبر-EMPORIO ARMANI STRONGER WITH YOU AMBER نسخه دیگری از مجموعه عطرهای مردانه Stronger with you است که با رایحه چوب و عنبر ساخته شد. از عطر استرانگر ویت یو امبر لذت ببرید که با نت های گرم و اعتیادآور ک..
6,300,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر امپریو آرمانی استرانگر ویت یو توباکو: عطر امپریو آرمانی استرانگر ویت یو توباکو-EMPORIO ARMANI STRONGER WITH YOU TOBACCO نسخه دیگری از مجموعه عطرهای استرانگر ویت یو است که با رایحه چوب و تنباکو ساخته شد. عطر استرانگر ویت یو توباکو یک نسخه محدود است که باب میل بازار خاورمیا..
7,500,000 تومان
عطر امپریو آرمانی دیاموند زنانه
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی عطر امپریو آرمانی دیاموند زنانه: عطر امپریو آرمانی دیاموند زنانه-EMPORIO ARMANI DIAMONDS عطری درخشان و ماندگار و با جاذبه های منحصر به فرد است. امپریو آرمانی دیاموند همانطور که از شکل و نامش پیداست، با الهام از الماس و بازتاب نور ساخته شده و ترکیبات حساس و شگفت انگیز آن،..
0 تومان
ادکلن امپریو آرمانی دیاموند مردانه
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی ادکلن امپریو آرمانی دیاموند مردانه: ادکلن امپریو آرمانی دیاموند مردانه-EMPORIO ARMANI DIAMONDS مانند الماس برش خورده و جلا داده شده است که مانند یک منشور فریبنده عمل می کند. امپریو آرمانی دیاموند مردانه با ترکیب طبیعی و درخشان از ترنج و چوب گوآیاک آغاز و تضادی بین خ..
0 تومان
عطر امپریو آرمانی ریمیکس زنانه
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و ملایم
معرفی عطر امپریو آرمانی ریمیکس زنانه: عطر امپریو آرمانی ریمیکس زنانه-EMPORIO ARMANI REMIX FOR HER الهام گرفته از دیسکو و به عصر دیسکو اختصاص داده شده، جایی که هیچ مرز و مانعی نیست. عطر امپریو آرمانی ریمیکس زنانه یک همراه فوق العاده در گرداب رنگانگ و دیوانه کننده موزیک دیسکو است. ادکلن امپ..
0 تومان
نمایش 1 تا 13 از 13 (1 صفحه)
امپریو آرمانی

درباره عطر امپریو آرمانی:

EMPORIO ARMANI در واقع یک برند (لیبل) از زیر مجموعه های کمپانی Giorgio Armani است که در میلان ایتالیا واقع شده است. امپریو آرمانی یکی از با کیفیت ترین برندهای کمپانی آرمانی است که مدرن بودن و کیفیت بالا از ویژگیهای آن بشمار می رود. این برند بر روندها و ویژگی های مدرن تمرکز دارد که عمدتا توسط خود جورجیو آرمانی طراحی شده‌اند و هر ساله در هفته مد میلان مورد توجه قرار می‌گیرند. امپریو آرمانی در سال 1998 با تولید دو عطر زنانه و مردانه Emporio Armani Lei & Lui خط تولید عطر خود را افتتاح کرد.

 

 

بهترین و پرفروش ترین عطر امپریو آرمانی:

  • عطر امپریو آرمانی بیکاز ایتس یو: عطری شاداب، درخشان، فریبنده و پرشور است که جذابیتش بلافاصله آشکار می شود و برای اظهار عشق، از هر فرصتی استفاده می کند. امپریو آرمانی بیکاز ایتس یو به همراه زوج مردانه اش، با تجسم صحیحی از عشق مدرن و امروزی ساخته شد.
  • ادکلن امپریو آرمانی استرانگر ویت یو: عطری غیر قابل پیش بینی، باظرافت و با اعتماد به نفس است که با اصالت و قدرتش شما را شگفت زده خواهد کرد. امپریو آرمانی استرانگر ویت یو به همراه زوج زنانه اش، با تجسم صحیحی از عشق مدرن و امروزی ساخته شد.

قیمت عطر امپریو آرمانی:

قیمت ادکلن های امپریو آرمانی بطور کلی در رنج بالایی قرار دارند، چراکه امپریو آرمانی یک برند لوکس است که محصولات خود را از مواد درجه یک با استفاده از برترین طراحان عطر تولید می کند. به همین دلیل اکثر مشتریان عطر امپریو آرمانی از افراد متمول و سرشناس در سراسر دنیا هستند. ضمن اینکه عطر امپریو آرمانی برای محصولات خود از تبلیغات پرزرق و برق توسط بازیگران و مدلهای مشهور و محبوب استفاده می کند.