منو
سبد خرید

آرامیس

آرامیس

درباره آرامیس:

برند aramis توسط Estee Lauder آمریکایی در سال 1965 تاسیس گردید. aramis یکی از موفق ترین تولید کنندگان عطرهای مردانه است چرا که در تولید رایحه عطرهای مردانه همواره پیشگام و نوآور بوده و با ترکیبات خاص خود آن را به یک رایحه منحصر به فرد تبدیل کرده است. در حال حاضر Patrice Béliard معاون ارشد استی لودر، مدیر بخش طراحی های آرامیس می باشد.

جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تلخ
aramis در سال 1966 ساخته شده است. در این عطر سنت و شاخصه های کلاسیک بودن کاملا رعایت شده و همین مساله راز مدرن بودن آن پس از گذشت سالیان متمادی است. این عطر با ترکیب چوبی و تند باعث قدرت و مردانگی آن شده و یکی از معدود عطرهایست که با چرم فشرده شده شناخته می شود.رایحه اولیه: شبدر- ترنج- آویش..
550,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تلخ
aramis BLACK بر خلاف محصولات قبلی این برند، مدرن و امروزی است و در سال 2015 طراحی و به بازار عرضه شد.رایحه اولیه: گریپ فروت- کندر رومی- المیرایحه میانی: کونیاک- چوبهای جنگلی- سرو کوهیرایحه اصلی: دانه تونکا- خس خس- بخور- چرم ..
650,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تلخ
ARAMIS 900 یک عطر گیاهی و دلپذیر است که در سال 1974 طراحی و ساخته شده است. این عطر مخصوص مردانی است که به دنبال هیجان و کارهای غیر منتظره هستند. آرامیس 900 ترکیب فراموش نشدنی از رایحه گیاهی و گل است و یک تازگی و حس رهایی به طرفداران خود تقدیم می کند.رایحه اولیه: گلها- گیاهانرایحه میانی:..
522,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تلخ
DEVIN عطر بروز شده نسخه قدیمی آن در سال 1977 و مخصوص مردانیست که می خواهند آخر هفته شان را در آرامش و لذت سپری کنند. این عطر دارای رایحه ای سنگین و ماندگار می باشد.رایحه اولیه: لیمو- ترنج- پرتقال- اسطوخودوس- آلدهیدرایحه میانی: یاس- میخک صدپر- درخت کاج- زیره سیاه- دارچینرایحه اصلی: نعناع ..
522,000 تومان
نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)