منو
سبد خرید

عطر آرامیس

جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تلخ
aramis در سال 1966 ساخته شده است. در این عطر سنت و شاخصه های کلاسیک بودن کاملا رعایت شده و همین مساله راز مدرن بودن آن پس از گذشت سالیان متمادی است. این عطر با ترکیب چوبی و تند باعث قدرت و مردانگی آن شده و یکی از معدود عطرهایست که با چرم فشرده شده شناخته می شود.رایحه اولیه: شبدر- ترنج- آویش..
1,045,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تلخ
aramis BLACK بر خلاف محصولات قبلی این برند، مدرن و امروزی است و در سال 2015 طراحی و به بازار عرضه شد.رایحه اولیه: گریپ فروت- کندر رومی- المیرایحه میانی: کونیاک- چوبهای جنگلی- سرو کوهیرایحه اصلی: دانه تونکا- خس خس- بخور- چرم ..
1,210,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تلخ
ARAMIS 900 یک عطر گیاهی و دلپذیر است که در سال 1974 طراحی و ساخته شده است. این عطر مخصوص مردانی است که به دنبال هیجان و کارهای غیر منتظره هستند. آرامیس 900 ترکیب فراموش نشدنی از رایحه گیاهی و گل است و یک تازگی و حس رهایی به طرفداران خود تقدیم می کند.رایحه اولیه: گلها- گیاهانرایحه میانی:..
990,000 تومان 910,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تلخ
DEVIN عطر بروز شده نسخه قدیمی آن در سال 1977 و مخصوص مردانیست که می خواهند آخر هفته شان را در آرامش و لذت سپری کنند. این عطر دارای رایحه ای سنگین و ماندگار می باشد.رایحه اولیه: لیمو- ترنج- پرتقال- اسطوخودوس- آلدهیدرایحه میانی: یاس- میخک صدپر- درخت کاج- زیره سیاه- دارچینرایحه اصلی: نعناع ..
990,000 تومان
نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)
آرامیس

درباره آرامیس:

برند aramis توسط Estee Lauder آمریکایی در سال 1965 تاسیس گردید. aramis یکی از موفق ترین تولید کنندگان عطرهای مردانه است چرا که در تولید رایحه عطرهای مردانه همواره پیشگام و نوآور بوده و با ترکیبات خاص خود آن را به یک رایحه منحصر به فرد تبدیل کرده است. در حال حاضر Patrice Béliard معاون ارشد استی لودر، مدیر بخش طراحی های آرامیس می باشد.