منو
سبد خرید

عطر ورساچه

جنسیت: زنانه رایحه: تلخ و ملایم
معرفی ادکلن ورساچه کریستال نویر ادوتوالت:ادکلن ورساچه کریستال نویر-VERSACE CRYSTAL NOIR یک عطر رویایی، اثیری و در عین حال نفسانی، گرانبها، ظریف و بادوام است. ادکلن ورساچه کریستال نویر ادوتوالت عطری شرقی و کاملا زنانه که سرشار از بوی گلهای خوشبو است و در ترکیب استثنا..
1,420,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: تلخ و ملایم
معرفی عطر ورساچه کریستال نویر ادوپرفیوم:عطر ورساچه کریستال نویر ادوپرفیوم-VERSACE CRYSTAL NOIR یک عطر رویایی، اثیری و در عین حال نفسانی، گرانبها، ظریف و بادوام است. ادکلن ورساچه کریستال نویر عطری شرقی و کاملا زنانه که سرشار از بوی گلهای خوشبو است و در ترکیب استثنایی آن ب..
1,570,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی ادکلن ورساچه برایت کریستال:عطر ورساچه با نوعی دلفریبی محض، کریستال شفاف و نورانی به نام ادکلن ورساچه برایت کریستال-VERSACE BRIGHT CRYSTAL را معرفی می کند که گوهری گرانبها، زیبا و نادر است و مشخصه بارز آن، رایحه تازه، باطراوت و پر از گل می باشد. ادکلن ورساچه کریستال..
1,390,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر ورساچه برایت کریستال ابسولو:کمپانی عطر ورساچه به دلیل محبوبیت و استقبال کم نظیر و شگفت انگیز از ادکلن ورساچه برایت کریستال، تصمیم به تولید یک نسخه قوی تر و ماندگار تر زد، با این امید که قلب طرفداران نسخه قبلی را تسخیر کند. عطر ورساچه برایت کریستال ابسولو-VERSACE BRIGHT CRYSTA..
1,650,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی ادکلن ورساچه یلو دیاموند:ادکلن ورساچه یلو دیاموند-VERSACE YELLOW DIAMOND عطری لوکس و الهام گرفته از نور خالص خورشید است و رنگ درخشان و فوق العاده استثنایی آن تداعی گر تابش نور با شدت آتشین می باشد. عطر ورساچه یلو دیاموند زیبایی بی نهایت خود را در شفافیت الماس منعکس می ک..
1,440,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر ورساچه یلو دیاموند اینتنس:عطر ورساچه یلو دیاموند اینتنس-VERSACE YELLOW DIAMOND INTENSE ارتقا داده شده ی نسخه قبلی، یعنی ادکلن ورساچه یلو دیاموند است که در سال 2011 تولید شده بود. ادکلن ورساچه یلو دیاموند اینتنس عطری به مراتب پرقدرت و ماندگار تر است و رایحه آن عطر و ..
1,756,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی عطر ورساچه پور فم:عطر ورساچه پور فم-VERSACE POUR FEMME عطری کاملا زنانه، منحصر به فرد و در عین حال کلاسیک است که مخصوص هزاره سوم می باشد. عطر ورساچه پورفم ساخته شده از گلهای معطر و تازه و گیاهان خاص است. دوناتلا ورساچه درباره ادکلن ورساچه پور فم می گوید: "قصد تولید یک عطر مت..
1,700,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و ملایم
معرفی ادکلن ورساچه ورسنس:ادکلن ورساچه ورسنس-VERSACE VERSENSE تلفیق فوق العاده ای از خنکی و احساس است و نام آن اشاره دارد به احساس متقابل و رنگ آن تداعی کننده طبیعت در ذهن است. عطر ورساچه ورسنس برگرفته از عناصر طبیعی و مناسب برای خانمهای با احساس و با اعتماد به نفس بالاست. ادکلن ور..
1,700,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر ورساچه پور فم عود اورینتال:عطر ورساچه پور فم عود اورینتال-VERSACE OUD ORIENTAL محصول بی نظیر و تکرار نشدنی عطر ورساچه است. ادکلن ورساچه عود اورینتال عطری اغوا کننده و یادآور غروب زیبای آفتاب در کویر می باشد. عطری بی پروا و به شدت احساس برانگیز که "عود" یکی از بهترین مواد..
1,700,000 تومان
ادکلن ورسوس ورساچه
ناموجود
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی ادکلن ورسوس ورساچه:ادکلن ورسوس ورساچه-VERSUS VERSACE نسخه باز تولید شده عطر کلاسیک و قدیمی با همین نام است که در سال 1992 تولید شده بود. ادکلن ورساچه ورسوس زنانه عطری سرشار از انرژی و طراوت است که مخصوص خانمهای پرجنب و جوش و بازیگوش ساخته شد. دوناتلا ورساچه درباره ..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی ادکلن ورساچه رد جینز ومن:ادکلن ورساچه رد جینز ومن-VERSACE RED JEANS محصولی قدیمی از کمپانی عطر ورساچه مخصوص زنان کلاسیک و با اصالت است. عطر ورساچه رد جینز همیشه نیم نگاهی به گذشته داشته و با ترکیبات پیچیده و رایحه سرشار از گل و میوه های خوشمزه ساخته شده است. ادکلن ورساچه رد جینز با ال..
1,093,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی ادکلن ورساچه بلو جینز من:ادکلن ورساچه بلو جینز من-VERSACE BLUE JEANS محصولی قدیمی از کمپانی عطر ورساچه مخصوص مردان کلاسیک و با اصالت است. عطر ورساچه بلو جینز همیشه نیم نگاهی به گذشته داشته و با ترکیبات پیچیده و رایحه سرشار از گل و چوب های کمیاب ساخته شده ..
850,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی ادکلن ورساچه اروس:ادکلن ورساچه اروس-VERSACE EROS الهام گرفته از ارتباط عمیق با اساطیر یونان است. هدف از تولید عطر ورساچه اروس آشکار نمودن و انتشار شور و شوق، نفسانیت و تمایلات برجسته انسان است. نام EROS الهام از خدای عشق یونان و الهه پسر آفرودیت است. زمانی که Gianni Versace امپراطوری ..
1,420,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و ترش
معرفی عطر ورساچه اروس پور فم:عطر ورساچه اروس پور فم-VERSACE EROS POUR FEMME نسخه زنانه ادکلن ورساچه اروس مردانه، است که پس از استقبال بی نظیر از آن به بازار عرضه شد. ادکلن ورساچه اروس زنانه عطری افسونگر، پر شور و افسانه ای است که با بطری منحصر به فرد و اشرافی اش به شدت د..
1,700,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی ادکلن ورساچه پور هوم دیلان بلو:بعد از ادکلن ورساچه پورهوم و عطر ورساچه عود نویر، حالا نوبت به نسخه دیگری از این کالکشن به نام ادکلن ورساچه پور هوم دیلان بلو-VERSACE DYLAN BLUE است. عطر ورساچه دیلان بلو عطری چوبی و منحصر به فرد است که یادآور دریای مدیترانه و مخصوص مردان ..
1,400,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی عطر ورساچه پور فم دیلان بلو:عطر ورساچه پور فم دیلان بلو-VERSACE DYLAN BLUE یک سال پس از نسخه مردانه ورساچه دیلان بلو ساخته شد. ادکلن ورساچه دیلان بلو زنانه عطری منحصر به فرد، مستحکم، اغواکننده و ظریف که با ترکیب اعتیادآور و نت های جذاب و کمیاب به شدت مورد استقبال قرار گرفته است. ..
1,620,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تلخ و ترش
معرفی ادکلن ورساچه پور هوم:ادکلن ورساچه پور هوم-VERSACE pour homme عطری باطراوت و شاداب از ترکیباتی با منشاء مدیترانه ای، با خاصیت انتقال از طریق رایحه های معطر، مخصوص مردان امروزی خلق شده است. ادکلن ورساچه پورهوم عطر زیرک و جسورانه ای که اعتماد به نفس را تقویت کرده و هارمونی با جهان ط..
1,340,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر ورساچه پور هوم عود نویر:عطر ورساچه نیز پس از برندهای تام فورد، ایوسن لورن و فراری که تولید موفقی در عطری بر پایه عود داشتند، با تولید عطر ورساچه پور هوم عود نویر-VERSACE OUD NOIR که محصولی منحصر به فرد و فوق العاده خاص می باشد، پا در این عرصه گذاشت. عطر ورساچه عود نویر ک..
1,690,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و ملایم
معرفی ادکلن ورساچه من او فرش:ادکلن ورساچه من او فرش-VERSACE MAN EAU FRAICHE عطری باطراوت و شاداب و بر خلاف عطر ورساچه پورهوم از رایحه ای شرقی به همراه نشانه ای از بوی توتون برخوردار است و دارای بویی زنده و تازه تر می باشد که از طبیعت مدیترانه با زمینه کمتری از رایحه های جنگلی بهره گرفته است. عطر..
1,180,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و ملایم
معرفی ادکلن ورساچه من:ادکلن ورساچه من-VERSACE MAN عطری شرقی و کلاسیک مخصوص مردان کاریزماتیک و پر جذبه است. ادکلن ورساچه من اولین عطر مردانه ورساچه پس از مدیریت دوناتلا ورساچه است که با رایحه بسیار خاص و منحصر به فرد تولید شد. عطر ورساچه من با تلفیقی از مرکبات تازه و ادویه های کم نظیر آ..
1,750,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر ونیتاس ورساچه:عطر ونیتاس ورساچه-VANITAS VERSACE غرور و زیبایی به تصویر کشیده در عطری اغوا کننده، نورانی، اثیری و شناور است. جذابیت و ماندگاری طولانی، عطر ورساچه ونیتاس را تبدیل به یک عطر شگفت انگیز کرده و همین باعث محبوبیت آن می باشد. خانم ها جلوه ی شاداب و درخشان ا..
1,500,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تند
معرفی عطر ورساچه اروس فلیم:عطر ورساچه اروس فلیم-VERSACE EROS FLAME عطری چوبی و ادویه ای و نسخه جدید و متفاوت ادکلن ورساچه اروس می باشد، درحالیکه ستون اصلی آن حفظ شده است. ادکلن ورساچه اروس فلیم ترکیبی از تضادهاست، با رایحه متفاوت مرکبات، ادویه جات و چوبها بعنوان یک عطر گرم و سرد، تند و شیرین و ن..
1,680,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تلخ
معرفی ادکلن ورساچه لهوم:ادکلن ورساچه لهوم-VERSACE L’HOMME عطری کلاسیک و کم نظیر با ترکیبی از گیاهان، گلها و چوبهای نفیس است که رایحه چرم آن غالب می باشد. ادکلن ورساچه لهوم عطری نفیس و منحصر به فرد مخصوص مردان خاص و با اصالت است. مردان پرانرژی، پیچیده و درونگرا که از کاریزمای خاصی برخوردار هستند...
1,000,000 تومان
نمایش 1 تا 23 از 23 (1 صفحه)
ورساچه

درباره عطر ورساچه:

کمپانی ورساچه یک خانه مد ایتالیایی می‌باشد که توسط جیانی ورساچه فقید، تأسیس شده‌ است. شعبه مرکزی این شرکت در میلان ایتالیا قرار دارد. ورساچه در سال 1981 با تولید عطر جیانی ورساچه برای خانم ها، خط تولید عطر و ادکلن خود را راه اندازی نمود. امروزه عطر ورساچه جایگاه ویژه ای در صنعت عطر و ادکلن بدست آورده و محصولات آن از محبوبیت بالایی برخوردار می باشد. عطر ورساچه همواره به تولید عطرهای همه پسند مشهور بوده و از مشهورترین و برترین عطرهای ورساچه می توان به عطر ورساچه کریستال نویر زنانه و ادکلن ورساچه پورهوم مردانه اشاره کرد.

 

بهترین و پرفروش ترین های عطر ورساچه مردانه:

 • ادکلن ورساچه پورهوم: عطری باطراوت و شاداب از ترکیباتی با منشاء مدیترانه ای، با خاصیت انتقال از طریق رایحه های معطر، مخصوص مردان امروزی خلق شده است. ادکلن ورساچه پورهوم عطر زیرک و جسورانه ای که اعتماد به نفس را تقویت کرده و هارمونی با جهان طبیعت دارد.
 • ادکلن ورساچه اروس: هدف از تولید عطر ورساچه اروس آشکار نمودن و انتشار شور و شوق، نفسانیت و تمایلات برجسته انسان است. نام EROS الهام از خدای عشق یونان و الهه پسر آفرودیت است. زمانی که Gianni Versace امپراطوری مد خود را مطرح کرد الهه مدوزا را بعنوان نماد و لوگوی برند خود برگزید و آنرا بروی محصولات خود حک کرد.

بهترین و پرفروش ترین های عطر ورساچه زنانه:

 • عطر ورساچه کریستال نویر ادوپرفیوم: یک عطر رویایی، اثیری و در عین حال نفسانی، گرانبها، ظریف و بادوام است. ادکلن ورساچه کریستال نویر ادوتوالت عطری شرقی و کاملا زنانه که سرشار از بوی گلهای خوشبو است و در ترکیب استثنایی آن بخوبی جا گرفته است. بطری جواهرگونه عطر ورساچه کریستال نویر الهام گرفته از الماس بوده و عظمت و شکوه آن را چندین برابر ساخته است.
 • ادکلن ورساچه برایت کریستال: عطری دل انگیز و مجذوب کننده است و مخصوص زنان قوی و با ثباتی است که در عین حال روحیه ای زنانه و ظریف دارند و عاشق این هستند که رایحه ای آنها را احاطه کند که از مزه ی انار و طراوتی سرد برخوردار باشد. عطر ورساچه برایت کریستال از گلهای مورد علاقه دوناتلا ورساچه ساخته شده و آن را یک محصول سفارشی و بی نظیر کرده است.

قیمت عطر ورساچه:

قیمت ادکلن های ورساچه بطور کلی در رنج متوسط رو به بالایی قرار دارند، چراکه ورساچه یک برند لوکس است که محصولات خود را از مواد درجه یک با استفاده از برترین طراحان عطر تولید می کند. عطرهای ورساچه معمولا الهام گرفته از سه چیز هستند: الماس درخشان، اساطیر یونان و دریای مدیترانه، که همین موضوع باعث شده که عطر ورساچه جزء عطرهای درجه یک و محبوب قرار بگیرد و در عین حال با قیمت نسبتا مناسبش طرفداران بسیاری در سراسر دنیا جذب کند.

   تاریخچه برند ورساچه (عطر ورساچه):

   ورساچه یکی از برجسته ترین خانه های طراحی مد و یک نماد لوکس ایتالیایی در سراسر جهان است که در سال 1978 در میلان تاسیس شد. ورساچه علاوه بر محصولات مد و فشن، لوازم منزل، لوازم جانبی، جواهرات، ساعت، عینک، عطر و ادکلن و ... تولید می کند. گروه Versace محصولات خود را از طریق یک شبکه جهانی D.O.S که شامل بیش از 200 بوتیک در شهرهای اصلی و بیش از 1500 عمده فروش در سراسر جهان است، توزیع می کند. ورساچه به دلیل طراحی های ابتکاری خود که دارای چاپ های پر زرق و برق نمادین و رنگ های روشن و خوش استایل است، شناخته شده است.

   موسس ورساچه:

   Gianni Versace در سال 1946 در ایتالیا متولد شد. وی پس از کارآموزی در دوخت لباس کنار مادرش، شروع به طراحی لباس کرد تا اینکه در سال 1978 با کمک برادرش Santo موفق به تاسیس برند ورساچه شد و یک سال بعد اولین مجموعه پوشاک زنانه را در معرض نمایش قرار داد. ورساچه در سال 1982 برنده جایزه Cutty Sark و Golden eye برای مجموعه پوشاک زمستانی زنانه شد. وی همچنین برنده جایزه Golden eye در سالهای 1984، 1990 و 1991 و جوایز بسیار دیگری شد. جیانی ورساچه در سال 1997 توسط Andrew Cunanan که یک ولگرد آمریکایی بود، کشته شد و خواهرش Donatella Versace که پیش از این نائب رئیس کمپانی بود، مدیریت ورساچه را بر عهده گرفت.

   تاسیس کمپانی ورساچه:

   این شرکت در سال 1978 با تولید یک سری لباس زنانه، سریعا به موفقیت رسید و خط تولید مردانه و اولین بوتیک خود را در همان سال راه اندازی کرد. جیانی ورساچه نماد مدوزا را به عنوان آرم شرکت خود انتخاب کرد و مردم را شیفته خود کرد. در افسانه های یونان، مدوزا که Gorgo نیز نامیده می شود، یکی از سه مجسمه هیولایی و زشت بود که به شکل کله انسان بالدار بود که بجای مو مارهای سمی به سر داشت و کسانی که به چشمان او خیره می شدند سنگ می شدند!

   لباس ها و لوازم جانبی لوکس این شرکت با تأثیراتی از هنر پاپ و راک اند رول گرفته تا معماری کلاسیک یونان و روم مشخص می شود. ورساچه در میان افراد مشهور به سرعت طرفدار پیدا کرد و این برند در میان خانه های مد ایتالیا به دلیل استفاده مداوم از افراد مشهور در تبلیغاتش بسیار پرطرفدار و مشهور شد. از مشاهیری که در یک زمان چهره ورساچه بوده اند می توان به التون جان، مایکل جکسون، مدونا، جنیفر لوپز، اشتون کوچر، بریتنی اسپیرز، هالی بری و ... اشاره کرد. ورساچه یکی از معدود طراحان مستقلی بود که کنترل همه چیز را از طراحی تا خرده فروشی در دست داشت. ورساچه در سال 2000 مجموعه هتلهای پالازو ورساچه را که تزئین شده با کالاهای لوکس ورساچه بود را افتتاح کرد و این فرصت را به گردشگران و مسافران داد تا سبک زندگی کامل ورساچه را تجربه کرده و لذت ببرند. 

   خط تولید عطر ورساچه:

   ورساچه پس از موفقیت در طراحی و تولید پوشاک، خط تولید لوازم آرایشی، عطر و ادکلن، عینک، ساعت، موبایل و لوازم تزئینی منزل را راه اندازی کرد. امروزه عطر و ادکلن ورساچه بیش از 67 نوع عطر دارد که علاوه بر مارک تجاری ورساچه، برخی از آنها تحت لیبل جیانی ورساچه، برخی با لیبل ورسوس و برخی با لیبل جین کوتور تولید شده که همگی جزء محبوب ترین و پرفروش ترین عطرهای دنیا بشمار می روند.