منو
سبد خرید

ورساچه

جنسیت: زنانه رایحه: تلخ و ملایم
عطر زنانه ورساچه کریستال نویر-CRYSTAL NOIR یک عطر رویایی، اثیری و در عین حال نفسانی، گرانبها، ظریف و بادوام است. عطری شرقی و کاملا زنانه که سرشار از بوی گلهای خوشبو است و در ترکیب استثنایی آن بخوبی جا گرفته است. بطری جواهرگونه ورساچه کریستال نویر الهام گرفته از الم..
1,415,700 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: تلخ و ملایم
عطر ورساچه کریستال نویر ادوپرفیوم-CRYSTAL NOIR یک عطر رویایی، اثیری و در عین حال نفسانی، گرانبها، ظریف و بادوام است. عطری شرقی و کاملا زنانه که سرشار از بوی گلهای خوشبو است و در ترکیب استثنایی آن بخوبی جا گرفته است. بطری جواهرگونه ورساچه کریستال نویر الهام گرفته از..
1,633,500 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
ورساچه با نوعی دلفریبی محض، کریستال شفاف و نورانی به نام ورساچه برایت کریستال-BRIGHT CRYSTAL را معرفی می کند که گوهری گرانبها، زیبا و نادر است و مشخصه بارز آن، رایحه تازه، باطراوت و پر از گل می باشد. ورساچه برایت کریستال عطری دل انگیز و مجذوب کننده که مختص زنان قوی و با ثباتی است..
1,415,700 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
کمپانی ورساچه به دلیل محبوبیت و استقبال کم نظیر و شگفت انگیز از ورساچه برایت کریستال، تصمیم به تولید یک نسخه قوی تر و ماندگار تر زد، با این امید که قلب طرفداران نسخه قبلی را تسخیر کند. عطر ورساچه برایت کریستال ابسولو-BRIGHT CRYSTAL ABSOLU با ترکیبی پر قدرت تر و عمر بیشتر، سرشار از عشق بوده و مخ..
1,633,500 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
YELLOW DIAMOND عطری لوکس و الهام گرفته از نور خالص خورشید است و رنگ درخشان و فوق العاده استثنایی آن تداعی گر تابش نور با شدت آتشین می باشد. این عطر یک مسیر درخشان و نورانی بوجود می آورد که فقط از یک الماس برمی آید! عطری فریبنده و بسیار احساسی که اعتماد به نفس و زیبایی آن هارمونی عجیبی..
1,415,700 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
YELLOW DIAMOND INTENSE ارتقا داده شده ی نسخه قبلی، یعنی YELLOW DIAMOND است که در سال 2011 تولید شده بود. عطری به مراتب پرقدرت و ماندگار تر که در سال 2014 به بازار عرضه شد. عطری درخشان، تابناک، جذاب و مرموز که البته ظرافت و رایحه استثنایی نسخه قبلی را حفظ کرده است.رایحه اولیه: ترنج- گلابی- ل..
1,633,500 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
Donatella Versace قصد تولید یک عطر متفاوت را داشت که مطابق با مد روز باشد. عطری کاملا زنانه، منحصر به فرد و در عین حال کلاسیک که مخصوص هزاره سوم باشد. در سال 2007 با طراحی VERSACE pour femme به این مهم دست یافت. این عطر ساخته شده از گلهای معطر و تازه و گیاهان خاص است.رایحه اولیه: یاس بنفش- ویستر..
1,687,950 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و ملایم
VERSENSE تلفیق فوق العاده ای از خنکی و احساس است و نام آن اشاره دارد به احساس متقابل و رنگ آن تداعی کننده طبیعت در ذهن است. این عطر که محصول سال 2009 می باشد برگرفته از عناصر طبیعی و مناسب برای خانمهای با احساس و با اعتماد به نفس بالاست.رایحه اولیه: نارنگی- ترنج- انجیر رایحه میانی:..
1,687,950 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و تند
OUD ORIENTAL محصول بی نظیر و تکرار نشدنی ورساچه، عطری اغوا کننده و یادآور غروب زیبای آفتاب در کویر است. عطری بی پروا و به شدت احساس برانگیز که "عود" یکی از بهترین مواد تشکیل دهنده این عطر بوده که در حقیقت به آن حیات می بخشد. این عطر در سال 2014 مخصوص دوستداران عطر شرقی و زنانی با شخصیت قوی طراحی شد...
1,687,950 تومان
VERSUS VERSACE EDT
ناموجود
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
VERSUS نسخه باز تولید شده عطر کلاسیک و قدیمی با همین نام است که در سال 1992 تولید شده بود. عطری سرشار از انرژی و طراوت که مخصوص خانمهای پرجنب و جوش و بازیگوش در سال 2010 توسط Nathalie Lorson طراحی شد. دوناتلا ورساچه درباره این عطر می گوید:" آرزوی من این است که این عطر به زنانی با اراده قوی که برای ..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
RED JEANS محصولی قدیمی از کمپانی ورساچه مخصوص زنان کلاسیک و با اصالت است. این عطر همیشه نیم نگاهی به گذشته داشته و در سال 1994 با ترکیبات پیچیده و رایحه سرشار از گل و میوه های خوشمزه توسط Jean Pierre Bethouart طراحی شد. رایحه اولیه: انگور سیاه- هلو- زردآلو- فریزیا رایحه میانی: رز- گل برف- یلانگ یل..
980,100 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
BLUE JEANSمحصولی قدیمی از کمپانی ورساچه مخصوص مردان کلاسیک و با اصالت است. این عطر همیشه نیم نگاهی به گذشته داشته و در سال 1994 با ترکیبات پیچیده ای توسط Jean Pierre Bethouart طراحی شد.رایحه اولیه: ترنج- رازیانه- ریحان- مرکبات- سرو کوهی- اقاقیای برزیلیرایحه میانی: مریم گلی- یاس- اسطوخودوس- ..
980,100 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
EROS الهام گرفته از ارتباط عمیق با اساطیر یونان است. هدف از تولید این عطر آشکار نمودن و انتشار شور و شوق، نفسانیت و تمایلات برجسته انسان است. نام EROS الهام از خدای عشق یونان و الهه پسر آفرودیت است. زمانی که Gianni Versace امپراطوری مد خود را مطرح کرد الهه مدوزا را بعنوان نماد و لوگوی برند خود برگزی..
1,470,150 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و ترش
پس از استقبال بی نظیر از ورساچه اروس مردانه، کمپانی ورساچه نسخه زنانه آن را، "VERSACE EROS POUR FEMME" در اواخر سال 2014 با طراحیAlberto Morillas ، Olivier Cresp و Nathalie Lorson به بازار عرضه کرد. عطری افسونگر، پر شور و افسانه ای با بطری منحصر به فرد و اشرافی اش که به شدت دلربایی می کند. کمپین تبل..
1,742,400 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
بعد از ورساچه پورهوم و ورساچه عود نویر، حالا نوبت به نسخه دیگری از این کالکشن به نام DYLAN BLUE است که در سال 2016 تولید شد. عطر چوبی و منحصر به فردی که یادآور دریای مدیترانه و مخصوص مردان پر انرژی و کاریزماتیک است.دوناتلا ورساچه درباره این عطر می گوید:"من همیشه اعتقاد داشتم مردان باید قوی، پرشو..
1,633,500 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
DYLAN BLUE یک سال پس از نسخه مردانه اش در سال 2017 توسط Calice Becker طراحی شد. عطری منحصر به فرد، مستحکم، اغواکننده و ظریف که با ترکیب اعتیادآور و نت های جذاب و کمیاب به شدت مورد استقبال قرار گرفته است.دوناتلا ورساچه درباره این عطر می گوید:" این عطر ادای احترام من به زنانگی است. بنابراین می خوا..
1,851,300 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تلخ و ترش
VERSACE pour homme عطری باطراوت و شاداب از ترکیباتی با منشاء مدیترانه ای، با خاصیت انتقال از طریق رایحه های معطر، مخصوص مردان امروزی خلق شده است. عطر زیرک و جسورانه ای که اعتماد به نفس را تقویت کرده و هارمونی با جهان طبیعت دارد. ورساچه پورهوم با پویایی و خلاقیت، شخصیت قوی و پرشور خود را از طریق..
1,415,700 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
ورساچه نیز پس از برندهای تام فورد، ایوسن لورن و فراری که تولید موفقی در عطری بر پایه عود داشتند در سال 2013 با تولید OUD NOIR که محصولی منحصر به فرد و فوق العاده خاص می باشد، پا در این عرصه گذاشت. این عطر که از لحاظ ظاهری مشابه محصول قدیمی این کمپانی یعنی VERSACE pour homme می باشد، همانطور که از نا..
1,742,400 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و ملایم
VERSACE MAN EAU FRAICHE عطری با طراوت و شاداب و بر خلاف ورساچه پورهوم از رایحه ای شرقی به همراه نشانه ای از بوی توتون برخوردار است و دارای بویی زنده و تازه تر می باشد که از طبیعت مدیترانه با زمینه کمتری از رایحه های جنگلی بهره گرفته است.این عطر در سال 2006 توسط Olivier Cresp ساخته شد.رایحه ا..
1,306,800 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و ملایم
VERSACE MAN عطری شرقی و کلاسیک مخصوص مردان کاریزماتیک و پر جذبه است که در سال 2003 توسط Domitille Michalon طراحی شد.رایحه اولیه: فلفل- گریپ فروت- گلپر- بهار نارنجرایحه میانی: زعفران- هلرایحه اصلی: تنباکو- چوب کشمیر- عنبر- لادن ..
1,415,700 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
VANITAS، غرور و زیبایی به تصویر کشیده در عطری اغوا کننده، نورانی، اثیری و شناور است. جذابیت و ماندگاری طولانی، آن را تبدیل به یک عطر شگفت انگیز کرده و همین باعث محبوبیت این عطر خاص می باشد.این عطر در سال 2011 توسط Dora Baghriche طراحی و چهره تبلیغاتی آن Lindsey Wixson مدل آمریکایی می ب..
1,742,400 تومان
نمایش 1 تا 21 از 21 (1 صفحه)
ورساچه

تاریخچه برند ورساچه (عطر ورساچه):

Gianni Versace در سال 1946 در ایتالیا متولد شد وی پس از کارآموزی در دوخت لباس کنار مادرش، شروع به طراحی لباس کرد تا اینکه در سال 1978 با کمک برادرش Santo موفق به تاسیس برند VERSACE شد و یک سال بعد اولین مجموعه پوشاک زنانه را در معرض نمایش قرار داد. ورساچه در سال 1982 برنده جایزه Cutty Sark و Golden eye برای مجموعه پوشاک زمستانی زنانه شد. وی همچنین برنده جایزه Golden eye در سالهای 1984، 1990 و 1991 و جوایز بسیار دیگری شد.

ورساچه پس از موفقیت در طراحی و تولید پوشاک، خط تولید لوازم آرایشی، عطر و ادکلن، عینک، ساعت، موبایل و لوازم تزئینی منزل را راه اندازی کرد. Gianni در سال 1997 توسط Andrew Cunanan کشته شد و خواهرش Donatella Versace که پیش از این نائب رئیس بود مدیریت ورساچه را بر عهده گرفت.

امروزه عطر و ادکلن ورساچه جزء محبوب ترین و پرفروش ترین برند عطر و ادکلن در دنیا بشمار می رود.