منو
سبد خرید

عطر ایوسن لورن

جنسیت: مردانه رایحه: تند و شیرین
معرفی ادکلن ایوسن لورن لهوم ادو تویلت: ادکلن ایوسن لورن لهوم ادو تویلت-YSL L’HOMME عطری مدرن، لوکس و با ترکیبی هنرمندانه و منحصر به فرد است که آرامش را به شما هدیه داده و اعتماد به نفس شما را بالا می برد. ادکلن ایوسن لورن لهوم به اندازه کافی متعادل بوده و می توانید روز و شب، در هر زمان ..
6,700,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تلخ
معرفی عطر ایوسن لورن لهوم ادو پرفیوم: عطر ایوسن لورن لهوم ادو پرفیوم-YSL L'HOMME L'INTENSE نسخه دیگری از مجموعه عطر ایوسن لورن لهوم است که با غلظت و ماندگاری بیشتر عرضه شد. عطر ایوسن لورن لهوم ادو پرفیوم بیانگر یک مرد واقعی و مدرن است، مردی خوش مشرب، بی‌نظیر و جذاب که می‌داند چیزی که اکنون ه..
7,100,000 تومان
عطر ایوسن لورن لهوم له اینتنس
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر ایوسن لورن لهوم له اینتنس: عطر ایوسن لورن لهوم له اینتنس-YSL L'HOMME L'INTENSE نسخه دیگری از مجموعه عطر ایوسن لورن لهوم است که با غلظت و ماندگاری بیشتر عرضه شد. عطر ایوسن لورن لهوم اینتنس اولین عطری است که در نسخه های متفاوت و متعدد موفقیت کسب کرد در حالیکه بیشتر آنها با رایحه ای خ..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی ادکلن ایوسن لورن لهوم اسپرت: ادکلن ایوسن لورن لهوم اسپرت-YSL L'HOMME SPORT نسخه دیگری از مجموعه عطرهای خانواده لهوم ایوسن لورن است که با ترکیبی بی نظیر، باطراوت، جسورانه و اسپرت روانه بازار شد. ادکلن ایوسن لورن لهوم اسپرت رایحه ای تمام نشدنی، پر انرژی و محرک دارد و داستان مرد..
8,000,000 تومان
عطر ایوسن لورن لهوم اولتایم
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تند
معرفی عطر ایوسن لورن لهوم اولتایم: عطر ایوسن لورن لهوم اولتایم-YSL L’HOMME ULTIME نسخه دیگری از مجموعه عطرهای لهوم ایوسن لورن است که به عنوان رایحه یک انسان مدرن شناخته می شود. عطر ایوسن لورن لهوم اولتایم مخصوص مردان مدرن و بازتاب شجاعت، ظرافت و جذابیت است. ادکلن ایوسن لورن لهوم اولتایم..
0 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تلخ و ملایم
معرفی ادکلن ایوسن لورن لانویت د لهوم ادو تویلت: ادکلن ایوسن لورن لانویت د لهوم ادو تویلت-YSL LANUIT DE L'HOMME عطری اغواکننده، جسور و به شدت فریبنده است که مخصوص مردان تیره پوش، شیک و دلربا ساخته شد. بیشترین محبوبیت و جذابیت ادکلن ایوسن لورن لانویت ادو تویلت در رایحه منحصر به فرد و..
6,200,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تند و تلخ
معرفی عطر ایوسن لورن لانویت د لهوم له پرفیوم: عطر ایوسن لورن لانویت د لهوم له پرفیوم-YSL LANUIT DE L'HOMME LE PARFUM عطری اغواکننده، جسور و به شدت فریبنده است که مخصوص مردان تیره پوش، شیک و دلربا ساخته شد. بیشترین محبوبیت و جذابیت عطر ایوسن لورن لانویت له پرفیوم..
6,900,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر ایوسن لورن لانویت د لهوم ادو پرفیوم: عطر ایوسن لورن لانویت د لهوم ادو پرفیوم-YSL LANUIT DE L’HOMME عطری چوبی و شرقی است و نسخه جدید دیگری از مجموعه عطرهای لانویت ایوسن لورن می باشد. ادکلن ایوسن لورن لانویت ادو پرفیوم عطری تاریک و احساسی تر از نسخه های قبلی بوده و مخصوص مردان مرموز، اغوا..
6,900,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تلخ و ملایم
معرفی ادکلن ایوسن لورن لهوم لیبر: ادکلن ایوسن لورن لهوم لیبر-YSL L'HOMME LIBRE اظهار آشکار شور و شوق و یک ارتباط انرژیک در قلب انسان و لذت بی اختیار برای مردان مدرن و شاد است. مردی که در بطن شهر احساس آزادی بیان می کند، مردی لذت طلب و خودجوش که پتانسیل هر نوع کاری را دارد.&nbs..
10,300,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک
معرفی ادکلن ایوسن لورن لهوم لیبر کلون تونیک: ادکلن ایوسن لورن لهوم لیبر کلون تونیک-YSL L'HOMME LIBRE COLOGNE TONIC نسخه آروماتیک و تابستانه عطر ایوسن لورن لیبر مردانه است که از روایح تازه و آبزی ساخته شد. ادکلن ایوسن لورن لیبر کلون تونیک اظهار آشکار شور و شوق و یک ارتباط انرژیک در قلب ا..
10,300,000 تومان
ادکلن ایوسن لورن لانویت د لهوم او الکتریک
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی ادکلن ایوسن لورن لانویت د لهوم او الکتریک: ادکلن ایوسن لورن لانویت د لهوم او الکتریک-YSL LANUIT DE L'HOMME EAU ELECTRIQUE عطری جذاب و فریبنده و مخصوص کسی است که شب را قلمرو خود می کند و هیچکس نمی تواند در برابر جذابیت او مقاومت کند. ادکلن ایوسن لورن لانویت الکتریک عطری درخشان و مد..
0 تومان
ادکلن ایوسن لورن لانویت د لهوم بلو الکتریک
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی ادکلن ایوسن لورن لانویت د لهوم بلو الکتریک: ادکلن ایوسن لورن لانویت د لهوم بلو الکتریک-YSL LANUIT DE L'HOMME BLEU ELECTRIQUE عطری ادویه ای با رایحه ای تازه، معتادکننده و اغواگر که یک نسخه برقی و هیجان انگیز دیگر از ایوسن لورن است. ادکلن ایوسن لورن بلو الکتریک از ادویه های خنک و نت..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر ایوسن لورن بلک اوپیوم: عطر ایوسن لورن بلک اوپیوم-YSL BLACK OPIUM از یک راک اند رول کلاسیک الهام گرفته شده که ایوسن لورن با تولید آن، سمت تاریک و مرموز خود را به نوعی انتشار داده است. عطر ایوسن لورن بلک اوپیوم که مظهر روح جدید ایوسن لورن بشمار می‌رود، به شدت اعتیادآور و احساس‌ب..
6,100,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر ایوسن لورن بلک اوپیوم فلورال شوک: عطر ایوسن لورن بلک اوپیوم فلورال شوک-YSL BLACK OPIUM FLORAL SHOCK محصول دیگری از خانواده عطر اوپیوم است که با ترکیبی از میوه ها، گلها و یک عنصر شوک آور یعنی قهوه سرد که برای اولین بار مورد استفاده قرار گرفته، ساخته شد. عطر ایوسن لورن بلک اوپیو..
6,400,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر ایوسن لورن بلک اوپیوم نویت بلانچ: عطر ایوسن لورن بلک اوپیوم نویت بلانچ-YSL BLACK OPIUM NUIT BLANCHE نسخه جدید دیگری از خانواده عطر بلک اوپیوم است که به عنوان راک اندرول کلاسیک و طرف تاریک و اسرار آمیز YSL معرفی شده بود. عطر بلک اوپیوم نویت بلانچ (نویی بلنش) با الهام از یک جشنواره ه..
6,400,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر ایوسن لورن بلک اوپیوم پیور ایلوژن: عطر ایوسن لورن بلک اوپیوم پیور ایلوژن-YSL BLACK OPIUM PURE ILLUSION نسخه دیگری از مجموعه عطرهای خارق العاده بلک اوپیوم است که به صورت محدود تولید شد. عطر بلک اوپیوم پیور ایلوژن با الهام از وهم و خیال یک زن هنگامی که غرق در خیالات است ساخ..
6,400,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر ایوسن لورن بلک اوپیوم اینتنس: عطر ایوسن لورن بلک اوپیوم اینتنس-YSL BLACK OPIUM INTENSE یک عطر شرقی و تعبیر جسورانه ای از عطر اصلی بلک اپیوم است که شامل نت منحصر به فرد آبسنث آبی و شکوفه پرتقال می باشد که به رایحه نمادین قهوه اضافه می شود. عطر ایوسن لورن بلک اوپیوم اینتنس به مر..
6,200,000 تومان
عطر ایوسن لورن بل د اوپیوم
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر ایوسن لورن بل د اوپیوم: عطر ایوسن لورن بل د اوپیوم-YSL BELLE D'OPIUM عطری مسحور کننده و با ماندگاری فوق العاده بالاست که از مواد نادر و گرانبها تهیه شده است. زنی که عطر ایوسن لورن بل اوپیوم استفاده می کند، سرشار از تردید و دودلی اما در عین حال زیرک، مغرور، قدرتمند،&n..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و تند
معرفی ادکلن ایوسن لورن اوپیوم ادو تویلت: ادکلن ایوسن لورن اوپیوم ادو تویلت-YSL OPIUM یک عطر کلاسیک و ادویه ای بر پایه عنبر می باشد. عطر ایوسن لورن اوپیوم با ترکیبی اعتیادآور و مست کننده است که با رایحه مرکبات آغاز شده و در نت میانی رایحه گلهای خوشبو با همراهی صمغ درخت مر نقش بسزایی در رایحه آن دا..
8,600,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و تلخ
معرفی عطر ایوسن لورن اوپیوم ادو پرفیوم: عطر ایوسن لورن اوپیوم ادو پرفیوم-YSL OPIUM یک عطر کلاسیک و ادویه ای بر پایه عنبر و اپوپونوکس می باشد. عطر ایوسن لورن اوپیوم با ترکیبی اعتیادآور و مست کننده است که با رایحه مرکبات آغاز شده و در نت میانی رایحه گل یاس با همراهی صمغ درخت مر نقش بسزایی در رایحه ..
10,600,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تلخ
معرفی ادکلن ایوسن لورن کوروس: ادکلن ایوسن لورن کوروس-YSL KOUROS عطری کلاسیک و با رایحه ای خاص و بی انتها بوده که با الهام از مجسمه یونانی کوروس که الهه مردانگی است، ساخته شد. ادکلن ایوسن لورن کوروس در زمره عطرهای مجلل و لوکس قرار دارد. استفاده از ادکلن کوروس برای قرارهای عاشقانه توصیه م..
5,800,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی ادکلن ایوسن لورن بادی کوروس: ادکلن ایوسن لورن بادی کوروس-YSL BODY KOUROS نسخه دیگری از عطر کوروس است که با رایحه ای پرانرژی و تحریک کننده مخصوص مردان خوش استیل می باشد. ادکلن ایوسن لورن بادی کوروس عطری با جسارت و مدرن بوده و نماد مردی آزاد و بی پرواست که از بدن خود به خوبی مراقبت می کن..
7,000,000 تومان
ادکلن ایوسن لورن جاز
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تلخ
معرفی ادکلن ایوسن لورن جاز: ادکلن ایوسن لورن جاز-YSL JAZZ یک عطر با روح، دنباله دار و با ماندگاری بالاست. کلمه JAZZ از موسیقی سبک جاز الهام گرفته شده است، جاز را در جایی مانند سرداب که برای رقصیدن و نوشیدن تا صبح بود، می نواختند که تداعی گر شهر پاریس در یک دوره بود. ادکلن ایوسن لورن جاز عطری..
0 تومان
ادکلن ایوسن لورن لایو جاز
اتمام موجودی
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و تلخ
معرفی ادکلن ایوسن لورن لایو جاز: ادکلن ایوسن لورن لایو جاز-YSL LIVE JAZZ عطری کلاسیک که از اجرای زنده موسیقی جاز الهام گرفته است. عطر ایوسن لورن لایو جاز از رایحه گیاهان خوشبو و آبزی بوده و مخصوص مردانی است که عاشق موسیقی جاز هستند. ادکلن لایو جاز در سال 1998 توسط Pier..
0 تومان
نمایش 1 تا 24 از 47 (2 صفحه)
ایوسن لورن

درباره عطر ایوسن لورن:

ایوسن لورن یک خانه مد فرانسوی است که در سال 1961 توسط ایو هنری دونات متیو سن لورن تاسیس شد. ایوسن لورن که اغلب به اختصار YSL شناخته می شود، در سال 1964 اولین عطر خود را با نام Y که یک عطر کلاسیک زنانه بود، تولید کرد. در سالهای بعد با طراحی عطرهای دیگری از جمله Rive Gauche در سال 1970، اوپیوم در سال 1977، کوروس در سال 1981 و پاریس در سال 1983 به یک برند مطرح عطر در دنیا تبدیل شد. ایوسن لورن همچنان با انتشار عطرهایی مانند Elle (2007) و La Nuit de l'Homme (2009) به کسب طرفداران جدید ادامه داد. ایوسن لورن عطرهای خود را با مشارکت کمپانی لورآل ارائه می دهد.

 

بهترین و پرفروش ترین های عطر ایوسن لورن مردانه:

  • عطر ایوسن لورن لانویت د لهوم له پرفیوم: عطری اغواکننده، جسور و به شدت فریبنده است که مخصوص مردان تیره پوش، شیک و دلربا ساخته شد. بیشترین محبوبیت و جذابیت عطر ایوسن لورن لانویت لی پرفیوم در رایحه منحصر به فرد و ماندگاری بالای آن می باشد.
  • عطر ایوسن لورن لهوم له اینتنس: ولین عطری است که در نسخه های متفاوت و متعدد موفقیت کسب کرد در حالیکه بیشتر آنها با رایحه ای خنک و برای روزهای گرم تولید شده بودند. ادکلن ایوسن لورن الهوم اینتنس بر خلاف آنها عطری گرم، غلیظ و ماندگار تر بوده و به مردان شیک پوش و جنتلمن پیشنهاد می گردد.

بهترین و پرفروش ترین های عطر ایوسن لورن زنانه:

  • عطر ایوسن لورن اله: یک عطر پر قدرت و کاملا احساسی و سرشار از عواطف و جذابیت است. ادکلن اله ایوسن لورن عطری برای دختران غیر قابل پیش بینی و منحصر به فرد که تمام خواسته های آنان را برآورده می کند. عطر ایوسن لورن اله با رایحه ای محبوب و پرطرفدار و با ترکیبی مدرن و جلوه گر در عین حال کلاسیک و کاریزماتیک در میان تمام دختران جایگاه خود را پیدا کرده است.
  • عطر ایوسن لورن بلک اوپیوم: از یک راک اند رول کلاسیک الهام گرفته شده که ایوسن لورن با تولید آن، سمت تاریک و مرموز خود را به نوعی انتشار داده است. عطر ایوسن لورن بلک اوپیوم که مظهر روح جدید ایوسن لورن بشمار می رود، به شدت اعتیاد آور و احساس برانگیز است و در همان بطری OPIUM نسخه های قبلی ولی با رنگ تیره عرضه شد.

قیمت عطر ایوسن لورن:

قیمت ادکلن های ایوسن لورن بطور کلی در رنج بالایی قرار دارند، چراکه ایوسن لورن یک برند لوکس است که محصولات خود را با تحقیقات و بررسی های فراوان توسط برترین و مشهورترین طراحان عطر تولید و روانه بازار می کند. به همین دلیل اکثر مشتریان عطر ایوسن لورن از افراد متمول و سرشناس در سراسر دنیا هستند. ضمن اینکه عطر ایوسن لورن برای محصولات خود از تبلیغات پرزرق و برق توسط بازیگران و مدلهای مشهور و محبوب استفاده می کند.

تاریخچه برند ایوسن لورن (عطر ایوسن لورن):

خانه مد ایوسن لورن در سال 1961 توسط Yves Saint Laurent با کمک شریک زندگی اش Pierre Berge در پاریس تاسیس شد. ایوسن لورن بیشتر به عنوان یک طراح مد با نفوذ اروپایی شناخته می شد که از دهه 1960 تا امروز مد را تحت تأثیر قرار داده است. طرح های ایوسن لورن به سرعت در راس دنیای مد قرار گرفت و مدل ها و بازیگران به سمت طراحی های خلاقانه او هجوم آوردند.

موسس ایوسن لورن:

Yves Henri Donat Mathieu-Saint-Laurent در سال 1936 در اوران الجزایر از پدر و مادر فرانسوی، چارلز و لوسین آندره ماتیو-سن-لورن متولد شد. او در ویلایی در کنار دریای مدیترانه با دو خواهر کوچکترش، میچل و بریژیت بزرگ شد، در حالی که خانواده او نسبتاً در وضعیت خوبی به سر می بردند. پدرش وکیل و دلال بیمه و صاحب یک سینمای زنجیره ای بود. ایوسن لورن در مدرسه محبوب نبود و اغلب به دلیل همجنس گرایی توسط هم مدرسه ای هایش مورد آزار و اذیت قرار می گرفت. در نتیجه، وی کودکی عصبی و تقریباً هر روز بیمار بود. ایوسن لورن دوست داشت عروسک های کاغذی پیچیده ای خلق کند و در اوایل نوجوانی، او برای مادر و خواهرانش لباس طراحی می کرد. در سن 17 سالگی، ایوسن لورن به پاریس نقل مکان کرد و وقتی مادرش او را برای ملاقات با مایکل دو برونهوف، سردبیر وگ فرانسوی برد، دنیای کاملا جدیدی به روی سن لورن باز شد. ایوسن لورن که برونهوف را با نقاشی های خود تحت تأثیر قرار داده بود، به کریستین دیور، غول دنیای مد معرفی شد. بعداً ایوسن لورن اظهار داشت: "دیور من را مجذوب خود کرد. من نمی توانستم در مقابل او صحبت كنم. او اساس هنر من را درک کرد و هرگز سالهایی را كه در كنار او گذرانده ام فراموش نمی كنم."

تحت مربیگری دیور، سبک سن لورن به بلوغ رسید و مورد توجه بیشتری قرار گرفت. در سال 1960 ایوسن لورن را به کشور خود الجزایر فراخواندند تا برای استقلال آن بجنگد. او بنا به دلایل پزشکی موفق به اخذ معافیت شد، اما هنگامی که به پاریس بازگشت شغلش را در کمپانی دیور از دست داده بود. در ابتدا این خبر برای طراح جوان و شکننده آسیب زا بود. سپس سن لورن از مربی سابق خود به دلیل نقض قرارداد شکایت کرد و 48000 پوند غرامت گرفت. پول و آزادی به زودی فرصتی منحصر به فرد به ایوسن لورن داد تا با همکاری شریک و معشوق خود، پیر برگ، تصمیم به راه اندازی خانه مد خود بگیرد.

ایوسن لورن در سال 2008 در اثر سرطان مغز در محل زندگی خود در پاریس درگذشت. افراد سرشناسی از قبیل ملکه سابق ایران فرح پهلوی، برنادت شیراک، کاترین دنوو و رئیس جمهور نیکلا سارکوزی و همسرش کارلا برونی در مراسم تشییع جنازه شرکت داشتند. بدن او سوزانده شد و خاکسترهای او در الجزایر در محل اقامت و باغ گیاه شناسی که از سال 1980 نزد برگ داشت، پراکنده شد. برگ در مراسم تشییع جنازه گفت: "من می دانم که هرگز آنچه را که به تو مدیون هستم فراموش نخواهم کرد و روزی زیر این نخل به تو ملحق خواهم شد".

تاسیس کمپانی ایوسن لورن:

در طول دهه های 1960 و 1970، ایوسن لورن با کت های سافاری برای مردان و زنان، شلوارهای تنگ و چکمه های بلند تا ران و همینطور یک لباس تاکسیدو برای زنان به شهرت رسید. ایوسن لورن به دلیل لباس های زنانه کاملاً متناسب خود مشهور شد و ایجاد اولین تاکسیدوی زنانه به وی اعتبار داد. ایوسن لورن تا اواخر دهه 1980 همچنان به عنوان طراح اصلی مجموعه فعال بود و پس از بازنشستگی، مجموعه ای از طراحان از جمله آلبر الباز، تام فورد و استفانو پیلاتی مجموعه هایی برای این برند تولید کردند.

ایوسن لورن که در سال 1964 خط تولید عطر خود را افتتاح کرده بود، در دهه 1980 و اوایل دهه 1990 با رایحه های زنانه و مردانه مدرنش گسترش یافت. ایوسن لورن در سال 1978 خط تولید لوازم آرایشی خود را نیز راه اندازی نمود. با این حال، تا سال 1992 سود شرکت رو به کاهش و قیمت سهام آن در حال افت بود. در سال 1993 ایوسن لورن به شرکت داروسازی Sanofi فروخته شد و آلبر الباز طراح سابق لانوین، سه مجموعه لباس برای آن طراحی کرد. پیر برگ در سال 1997 هدی اسلیمان را به عنوان مدیر هنری منصوب کرد و آنها YSL Rive Gauche Homme را دوباره راه اندازی کردند. اسلیمان دو سال بعد ایوسن لورن را به مقصد دیور ترک کرد. در سال 1999 گوچی نام تجاری YSL را خریداری کرد و از تام فورد خواست که مجموعه جدیدی را طراحی کند. با آمدن تام فورد برند ایوسن لورن احیا و از ورشکستگی نجات پیدا کرد.

در سال 2001 ژاک شیراک رئیس جمهور وقت فرانسه، درجه فرماندهی لژیون دونور را به ایوسن لورن اعطا کرد و در سال 2007 همین نشان توسط رئیس جمهور نیکولا سارکوزی به وی اعطا شد. در سال 2008 پس از رفتن تام فورد و مرگ ایوسن لورن مدیریت کمپانی را Stefano Pilati بر عهده گرفت. در سال 2012 هدی اسلیمان جای استفانو پیلاتی را بار دیگر به عنوان مدیر خلاقیت گرفت و تا سال 2016 این عنوان را در اختیار داشت، سپس آنتونی واکارلو جایگزین وی شد.

خط تولید عطر ایوسن لورن:

در دهه 60 و 70 میلادی YSL، پوشاک، ژاکت های زنانه و مردانه، شلوار و بوتهای باریک و بلند تولید می کرد که بعدها محصولاتی از قبیل لوازم آرایشی و عطر و ادکلن را به مجموعه ی تولیدات خود افزود. ایوسن لورن در سال 1964 رسما خط تولید عطر و ادکلن خود را راه اندازی نمود. امروزه ایوسن لورن بیش از 230 نوع عطر مختلف دارد که با بهره بردن از برترین طراحان عطر به یکی از بهترین برندهای عطر و ادکلن تبدیل شده است.