منو
سبد خرید

عطر الیزابت آردن

جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر الیزابت آردن فیفت اونو: عطر الیزابت آردن فیفت اونو (خیابان پنجم)-Elizabeth Arden 5th avenue به عنوان "یک گل درخشان و شفاف با گرما و غنای ظریف" توصیف می شود. عطر فیفت اونو (خیابان پنجم) انرژی و هیجان نیویورک را تراوش و در عین حال زنانگی و تجمل کلاسیک را حفظ می کند و مناسب ..
2,200,000 تومان
عطر الیزابت آردن فیفت اونو استایل
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر الیزابت آردن فیفت اونو استایل: عطر الیزابت آردن فیفت اونو (خیابان پنجم) استایل-Elizabeth Arden 5th avenue style نسخه دیگری از مجموعه عطرهای 5th avenue است و مخصوص زنانی که تلاش دارند سبک و استایل خاص خودشان را حفظ کنند، طراحی شد. زنانی که علاقه به خرید جواهر آلات منحصر به..
0 تومان
عطر الیزابت آردن فیفت اونو ان وای سی
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر الیزابت آردن فیفت اونو ان وای سی: عطر الیزابت آردن فیفت اونو (خیابان پنجم) ان وای سی-Elizabeth Arden 5th avenue NYC به زن مدرن، پویا و با ظرافت اختصاص داده شده است. ادکلن فیفت اونو (خیابان پنجم) NYC بازتاب انرژی و شور و شوق شهر نیویورک بوده و ما را به پیاده روی پر انرژی در این..
0 تومان
عطر الیزابت آردن فیفت اونو رویال
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر الیزابت آردن فیفت اونو رویال: عطر الیزابت آردن فیفت اونو (خیابان پنجم) رویال-Elizabeth Arden 5th avenue ROYALE نسخه جدید دیگری از مجموعه عطرهای 5th avenue با یک ترکیب جدید و شرقی است. عطر فیفت اونو (خیابان پنجم) رویال از رمز و راز و دسیسه های شبانه نیویورک الهام گرفته و جذابیت های این ش..
0 تومان
عطر الیزابت آردن فیفت اونو ان وای سی پریمیر
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر الیزابت آردن فیفت اونو ان وای سی پریمیر: عطر الیزابت آردن فیفت اونو (خیابان پنجم) ان وای سی پریمیر-Elizabeth Arden 5th avenue NYC PREMIERE نسخه دیگری از مجموعه عطرهای 5th avenue است که با الهام از میل پایان ناپذیر به داشتن و یا تجربه کردن چیزی برای اولین بار می باشد. ادکلن فیف..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر الیزابت آردن فیفت اونو اونلی ان وای سی: عطر الیزابت آردن فیفت اونو (خیابان پنجم) اونلی ان وای سی-Elizabeth Arden 5th avenue ONLY NYC نسخه دیگری از مجموعه عطرهای 5th avenue است که با الهام از شهر نیویورک و زنی که عاشق این شهر می باشد، ساخته شد. عطر فیفت اونو (خیابان پنجم) اونلی NYC&..
4,080,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین
معرفی ادکلن الیزابت آردن رد دور: ادکلن الیزابت آردن رد در-Elizabeth Arden RED DOOR عطری کلاسیک، ماندگار و سمبل زرق و برق و زندگی لوکس است. ادکلن الیزابت آردن رد دور عطری احساس بر انگیز و افسونگر است که الهام گرفته از مرکز ماساژ درمانی و آب گرم red door و درب قرمز نمادین آن می باشد...
2,710,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین
معرفی عطر الیزابت آردن بیوتی: عطر الیزابت آردن بیوتی-Elizabeth Arden beauty با حضور خود رایحه ای تازه از گلهای خوشبو و گیاهان سبز به همراه می آورد و به اندازه زنی که آن را استفاده می کند چند وجه بخصوص دارد! ادکلن الیزابت آردن بیوتی عطری سرزنده، فریبنده و اغواگر است که به خانمهای ذاتا زیبا تع..
2,300,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی عطر الیزابت آردن گرین تی: عطر الیزابت آردن گرین تی-Elizabeth Arden Green Tea عطری پر انرژی و باطراوت است که هیجان و روحیه بالا را در شما تحریک می کند. ادکلن الیزایت آردن گرین تی عطری از مواد کاملا طبیعی و دست چین شده از یک جهان سبز باشکوه است که لذتی مانند نوشیدن یک لیوان چای سبز ..
1,990,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و ملایم
معرفی ادکلن الیزابت آردن گرین تی اگزوتیک: ادکلن الیزابت آردن گرین تی اگزوتیک-Elizabeth Arden Green Tea Exotic نسخه عجیب و غریب و پیچیده دیگری از عطر گرین تی است که همچنان بر پایه چای سبز و سیاه و لیمو ترش می باشد. الیزابت آردن گرین تی اگزوتیک با ترکیبی از ترنج، چای سیاه از سیلان و لیمو ترش آ..
1,990,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و ترش
معرفی ادکلن الیزابت آردن گرین تی بامبو: ادکلن الیزابت آردن گرین تی بامبو-Elizabeth Arden Green Tea Bamboo به عنوان تنوع جدید از عطر گرین تی است که با رایحه چای سبز و بامبو عرضه شد. الیزابت آردن گرین تی بامبو ترکیبی از چوب های تازه و خالص است که روح باغ های بامبو سنتی را به تصویر می کشد...
1,990,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی ادکلن الیزابت آردن گرین تی پر بلوسوم: ادکلن الیزابت آردن گرین تی پر بلوسوم-Elizabeth Arden Green Tea Pear Blossom نسخه جدید از عطر گرین تی است که با رایحه تازه، عاشقانه و شاداب عرضه شد. الیزابت آردن گرین تی پر بلوسوم از رایحه معطر یک باغ گلابی الهام گرفته شده است. این را..
1,990,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک
معرفی ادکلن الیزابت آردن وایت تی: ادکلن الیزابت آردن وایت تی-Elizabeth Arden white tea یک عطر پرجنب و جوش و گلی بر پایه چای است که با رایحه ماندگارش شما را در یک لحظه به رهایی و خوشبختی می رساند. عطر الیزابت آردن وایت تی از لذت ساده ای که با اولین جرعه چای همراه است، الهام گرفته و مخصوص زنی است ک..
2,820,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و تند
معرفی عطر الیزابت آردن اسپلندور: عطر الیزابت آردن اسپلندور-Elizabeth Arden Splendor عطری کلاسیک و با شکوه که مخصوص خانمهای اصیل و باوقار است. ادکلن الیزابت آردن اسپلندور با ترکیبی از میوه ها، گلها و چوبهای متنوع، توجه اطرافیان را به سمت شما جلب می کند. عطر الیزابت آردن اسپلندور با نت ها..
4,700,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی ادکلن الیزابت آردن سان فلاورز: ادکلن الیزابت آردن سان فلاورز-Elizabeth Arden Sunflowers نمادی از خورشید است که نیکی، طبیعت و انرژی را تسخیر می کند. عطر سان فلاورز بیانگر بهترین چیزیست که زنان می خواهند باشند: مستحکم، زیبا، سالم، باهوش و با درک... ادکلن الیزابت آردن سان فلاورز ..
2,200,000 تومان
عطر الیزابت آردن آنتولد
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر الیزابت آردن آنتولد: عطر الیزابت آردن آنتولد-Elizabeth Arden UNTOLD با ترکیب گلها و میوه های تازه، رایحه ای مدرن، لوکس، احساس برانگیز و اعتیاد آور دارد. الیزابت آردن آنتولد مخصوص خانمهای پر جنب و جوش و مرموز است و پیچیدگی و جذابیت زن مدرن چند وجهی را تجلیل ..
0 تومان
نمایش 1 تا 16 از 16 (1 صفحه)
الیزابت آردن

درباره عطر الیزابت آردن:

الیزابت آردن یک شرکت آمریکایی عطر، مراقبت از پوست و لوازم آرایشی است که توسط کارآفرین کانادایی فلورنس نایتینگل گراهام در سال 1910 تاسیس شد. فلورنس گراهام از الیزابت آردن به عنوان نام حرفه ای خود و همچنین نام شرکت خود استفاده کرد و یک امپراتوری لوازم آرایشی در ایالات متحده ایجاد کرد. تمرکز اولیه الیزابت آردن بر روی مراقبت از پوست و لوازم آرایشی بود که همچنان به تولید لوازم آرایشی و مراقبت از پوست ادامه می دهد، اما پس از مدتی تمرکز خود را بر روی عطرها تغییر داد و فهرست بلندبالایی از عطرها را با نام تجاری خود و همچنین عطرهایی با نام های تجاری طراحان و افراد مشهور منتشر کرد. الیزابت آردن که یک برند کاملا زنانه می باشد، بجز یکی دو عطر مردانه ناموفق، تمام تولیداتش عطر زنانه می باشد.

بهترین و پرفروش ترین های عطر الیزابت آردن:

  • عطر الیزابت آردن فیفت اونو ادوپرفیوم: به عنوان "یک گل درخشان و شفاف با گرما و غنای ظریف" توصیف می شود. عطر خیابان پنجم انرژی و هیجان نیویورک را تراوش و در عین حال زنانگی و تجمل کلاسیک را حفظ می کند و مناسب و برازنده خانمهای موفق، خردمند و زیبا است که براحتی در میان ویترینهای پر زرق و برق قدم می زنند و احساس خوبی از ظاهر آراسته خود دارند.
  • عطر الیزابت آردن اسپلندور ادوپرفیوم: عطری کلاسیک و با شکوه که مخصوص خانمهای اصیل و باوقار است. ادکلن الیزابت آردن اسپلندور با ترکیبی از میوه ها، گلها و چوبهای متنوع، توجه اطرافیان را به سمت شما جلب می کند.

قیمت عطر الیزابت آردن:

قیمت ادکلن های الیزابت آردن بطور کلی در رنج متوسط و نسبتا ارزان قرار دارند و همواره یکی از دلایل موفقیت این برند، علاوه بر کیفیت بالا و استفاده از مواد طبیعی، قیمت مناسب محصولاتش است که این اجازه را به مشتریانش می دهد که پس از اتمام عطرشان، مجدد آن را خریداری کنند. 

تاریخچه برند الیزابت آردن (عطر الیزابت آردن):

الیزابت آردن مبتکری در زمینه لوازم آرایشی زنانه بود که آرایش چشم را به زنان آمریکایی معرفی کرد. الیزابت آردن تا حد زیادی مسئول ایجاد آرایش مناسب و حتی ضروری برای زنان بود. او زنان میانسال و ساده را هدف قرار داد که محصولات زیبایی او به آنها نوید یک تصویر جوان و زیبا را می داد. الیزابت آردن در سالن های خود و از طریق کمپین های بازاریابی بر آموزش زنان برای استفاده از آرایش تاکید کرد و در مفاهیمی مانند فرمولاسیون علمی لوازم آرایشی، آرایش های زیبا و هماهنگی رنگ های آرایش چشم، لب و صورت پیشگام بود.

موسس الیزابت آردن:

فلورنس نایتینگل گراهام در سال 1881 در وودبریج کانادا به دنیا آمد. والدین او در دهه 1870 از کورنوال انگلستان به کانادا مهاجرت کرده بودند. پدرش ویلیام گراهام، اسکاتلندی و مادرش سوزان تاد اهل کورنی بود. وی در مدرسه پرستاری در تورنتو مشغول به تحصیل شد که پس از مدتی آن را رها کرد و به برادر بزرگترش در منهتن پیوست و برای مدت کوتاهی به عنوان حسابدار برای شرکت داروسازی E. R. Squibb کار کرد. زمانی که فلورنس در آنجا مشغول بود، بیشتر وقت خود را در آزمایشگاه می گذراند و در مورد مراقبت از پوست چیزهای جدیدی یاد می گرفت. 

تا سال 1929 او مالک 150 سالن در اروپا و ایالات متحده بود. بیش از 1000 محصول او در 22 کشور فروخته می شد و به یکی از ثروتمندترین زنان جهان تبدیل شد. الیزابت آردن در سال 1966 در منهتن درگذشت و در نیویورک تحت نام الیزابت ان گراهام به خاک سپرده شد.

تاسیس کمپانی الیزابت آردن:

در سال 1908 فلورنس گراهام (الیزابت آردن) در شهر نیویورک مستقر شد و در آنجا به عنوان دستیار یک آرایشگر به نام النور آدیر مشغول به کار شد. پس از کسب تجربه ارزشمند در این صنعت، در سال 1910، هزار دلار برای راه اندازی یک سالن با شریکی به نام الیزابت هابارد سرمایه گذاری کرد و سالنی در خیابان پنجم نیویورک تاسیس نمود. روابط تجاری آنها دوام زیادی نداشت و فلورنس گراهام که خواستار نام تجاری بود، از "الیزابت" برای صرفه جویی در هزینه تابلوهای سالن خود استفاده کرد. او نام خانوادگی "آردن" را از مزرعه ای در همان نزدیکی انتخاب کرد و بنابراین نام تجاری «الیزابت آردن» شکل گرفت. الیزابت آردن ابتدا سالن Red Door که یک سالن اسپا بود را در نیویورک تأسیس کرد. وی که برای توسعه کسب و کار خود تلاش می کرد، تیمی از شیمیدانان استخدام کرد تا کرم و لوسیون صورت را تولید کنند که اولین اقلام در خط جدید محصولات زیبایی او بشمار می رفت.

در سال 1912 الیزابت آردن به فرانسه سفر کرد تا تکنیک های زیبایی و ماساژ صورت را که در سالن های زیبایی پاریس استفاده می شد، بیاموزد. او با مجموعه ای از رژ و پودرهای رنگی که ساخته بود بازگشت و شروع به گسترش فعالیت های بین المللی خود در سال 1915 کرد و سالن های متعددی در سراسر جهان افتتاح نمود. در سال 1962، دولت فرانسه به الیزابت آردن نشان لژیون دونور را به پاس قدردانی از سهم او در صنعت آرایشی و بهداشتی اعطا کرد. الیزابت آردن تا زمان مرگش در سال 1966 در راس این شرکت باقی ماند. در اواخر قرن بیستم، این شرکت چندین بار دست به دست شد تا سرانجام در سال 2003 کمپانی FFI امتیاز آن را در اختیار گرفت.

خط تولید عطر الیزابت آردن:

الیزابت آردن که متخصص در تولید لوازم آرایشی و بهداشتی بود در سال 1934 خط تولید عطر و ادکلن خود را با تولید محصولی به نام Blue Grass راه اندازی کرد. الیزابت آردن امروزه بیش از 80 نوع عطر تولید کرده که پرطرفدارترین و محبوب ترین آنها عطر 5th avenue (خیابان پنجم) می باشد.