منو
سبد خرید

عطر زنانه

عطر اگنر بلک زنانه
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر اگنر بلک زنانه: عطر اگنر بلک زنانه-AIGNER BLACK FOR WOMEN عطری پر قدرت و ماندگار با رایحه منحصر به فردی از مرکبات تازه است. با اولین اسپری از عطر اگنر بلک زنانه، رایحه پرتقال ماندارین، ترنج سیسیل و یوزو که یک نوع میوه مرکباتی مخصوص شرق آسیاست، به مشام می رسد. نت میان..
0 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: گرم و تند و شیرین
معرفی عطر اگنر نامبر وان عود: عطر اگنر نامبر وان عود-AIGNER No 1 OUD نسخه دیگری از مجموعه عطرهای اگنر نامبر وان است که از خاورمیانه الهام گرفته شده و مظهر تجمل، کیفیت و مدرنیته می‌باشد. با این حال، این عطر همچنان به سنت‌های اگنر پایبند بوده و روح نسخه‌های قبلی در آن دمیده شده است. عطر اگنر نامبر ..
2,500,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر اگنر دبیو: عطر اگنر دبیو-AIGNER DEBUT که در زبان آلمانی به معنای آغاز کار است، الهام گرفته از یک خانم زیباست که لباس ساتن لطیف بر تن دارد. او توجه هر شخصی را به خود جلب می کند و شما را در اولین نگاه در زیبایی بی حد و حصرش، اغوا و دلربایی می کند. ادکلن اگنر دبیو دارای رایحه ای خاص و..
2,700,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین
معرفی عطر اگنر تو فمینین: عطر اگنر تو فمینین-AIGNER TOO FEMININE عطری تازه و بسیار دل انگیز مخصوص خانمهای با اعتماد به نفس بالا و ماجراجوست. ادکلن اگنر تو فمینین با رایحه ی نشاط بخش و احساس برانگیز بیانگر یک عطر کاملا زنانه بوده و به خانم هایی که می خواهند ظرافت و دلربایی بیشتری ابراز کنند، ..
3,600,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر اگنر کارا میا: عطر اگنر کارا میا-AIGNER Cara Mia عطری کلاسیک با ترکیب خارق العاده و منحصربه فرد، برای خانم هایی که بدنبال یک چیز خاص با خاطر جمعی فراوان هستند. ادکلن اگنر کارا میا عطری بسیار پیچیده، نفیس، تازه و با نهایت اغواگری که بیانگر یک عشق واقعی است. کارا میا که در زبان ..
2,600,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر اگنر پور فم: عطر اگنر پور فم-AIGNER POUR FEMME پس از نسخه موفق اگنر استار لایت، مقداری رمز و راز و ظرافت و رویکرد جسورانه تری را نوید می دهد. اگنر پور فم مبتنی بر ثروت، تجمل و زیاده روی است که با نت های ظریف و هوس انگیز همراه می باشد. عطر اگنر پور فم با اسانس‌های منحصر به فرد ..
2,800,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین
معرفی عطر اگنر استارلایت: عطر اگنر استارلایت-AIGNER STARLIGHT بسیار شیک، مرموز و باکیفیت است و یکی از خوشبوترین و خاص‌ترین عطرهای زنانه به‌شمار می‌رود. همانطور که از نام اگنر استارلایت مشخص است، عطری به مانند ستاره درخشان در آسمان ارغوانی رنگ بوده و مخصوص خانم‌های با سلیق..
1,900,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر اگنر استارلایت گلد: عطر اگنر استارلایت گلد-AIGNER STARLIGHT GOLD نسخه درخشان و طلایی عطر افسانه ای اگنر استارلایت است که در سالگرد دهمین سال تولید آن روانه بازار شد. عطر اگنر استارلایت گلد با ترکیبی از میوه‌ها، گلها و نت های چوبی درجه یک در حال حاضر به عنوان محصولی مدرن توصیف می‌شود که ..
2,500,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر اجمل سکریفایس زنانه: عطر اجمل سکریفایس زنانه-AJMAL Sacrifice for her محبوب‌ترین و پرفروش‌ترین محصول برند اجمل و مخصوص زنان باهوش و عاطفی است. کسی که عطر اجمل سکریفاس را استفاده می‌کند، یک زن آرام و با اعتماد به نفس است، زنی با مسئولیت، فداکار و دارای قوه ادراک بالاست.&nbs..
1,200,000 تومان
عطر اجمل سکرد لاو
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین
معرفی عطر اجمل سکرد لاو: عطر اجمل سکرد لاو-AJMAL sacred LOVE عطر شیرینی که قلب هر زن را با احساسات عاشقانه اش گرم و سوزان می کند و باعث احساس خوشبختی و شادمانی می شود. تنها عشق می تواند چنین کاری کند و با گرمای پرشور خود جلوه جادویی خود را به جهان نشان دهد. ادکلن اجمل سکرد لاو با ا..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر اجمل راویش: عطر اجمل راویش-AJMAL RAVISH همانطور که از نامش پیداست عطری پرشور است که هر شخصی را از خود بی خود می کند. ادکلن اجمل راویش عطری میوه ای و گلی بوده که با رایحه دلنشین و ملایمش مخصوص خانم هایی است که در کنار شاد بودن ظرافت های زنانه و اغواگرانه ای دارند. عطر اجمل راویش با رایحه..
1,200,000 تومان
عطر اجمل شادو زنانه
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر اجمل شادو زنانه: عطر اجمل شادو زنانه-AJMAL shadow for her یک عطر شرقی و به شدت احساس برانگیز است که برای یک زن با اعتماد به نفس و سرزنده ساخته شد. ادکلن اجمل شادو زنانه عطری فراتر از زندگی نرمال یک زن است، زنی که همه کارها را با جذابیت خودش پیش می برد. عطر اجمل شادو زنانه با بطری طلایی ..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین
معرفی عطر اجمل شادو امور زنانه: عطر اجمل شادو امور زنانه-AJMAL shadow amor Pour Femme یک عطر شرقی و به شدت احساس برانگیز است که برای یک زن با اعتماد به نفس و سرزنده ساخته شد. ادکلن اجمل شادو امور زنانه ترکیبی عاشقانه که بازتابی از شور، گرما و افسونگری است. عطر اجمل شادو امور زنانه که طراوت و..
1,600,000 تومان
عطر اجمل اوروم
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر اجمل اوروم: عطر اجمل اوروم-AJMAL AURUM یک عطر زیبای طلایی است که در روز فریبنده و در طول شب مسحور کننده می باشد. ادکلن اجمل اوروم عطری متعادل و زیباست که روح جوانی، خودخواهی و زرق و برق را تسخیر می کند. این عطر گلی و میوه ای با ترکیب لیمو و تمشک آغاز می شود و در قلب گلهای یاس، یاسمن، شک..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی عطر اجمل رین دراپس: عطر اجمل رین دراپس-AJMAL raindrops با ترکیبی برجسته از گل ها و میوه های خوشمزه و با ترکیب مدرن، منحصربه فرد، ظریف و شفاف، مخصوص زنان امروزی است. ادکلن اجمل رین دراپس عطری شیک و شاداب، با اصول اولیه طراحی شده تا برای خانم هایی که بدنبال رایحه کاربردی هستند، یادآ..
1,000,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و تلخ
معرفی عطر اجمل سولیس: عطر اجمل سولیس-AJMAL SOLACE یک عطر تصفیه‌شده و خوش رایحه است که آرام آرام آشکار شده و همگان را جذب خود می‌کند. عطر اجمل سولیس با رایحه باطراوت و شاداب مخصوص خانم‌هایی است که بدنبال عطر و بوی آرام و مطمئن هستند که به شخصیت آرام آنها اضافه کند. ادکلن اجمل سولیس عطری خیره‌کننده..
1,350,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی عطر اجمل پروز: عطر اجمل پروز-AJMAL Prose با رایحه دلپذیر و شاداب، یک روحیه پرانرژی و بازیگوش را القا می کند. عطر اجمل پروز که با الهام از متون ادبی و به نثر درآوردن اشعار فاخر ساخته شده، متعلق به خوانندگان زن خصوصا خوانندگان اپرا می باشد. رایحه ادکلن اجمل پروز تعادل کاملی بین نت های تازه و ..
1,000,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر اجمل اووک زنانه: عطر اجمل اووک زنانه-AJMAL EVOKE HER برای یک زن جوان پر زرق و برق که سرزنده و پر از زندگی است، ساخته شد. ادکلن اجمل اووک زنانه آغازی نسبتا خنک و تند دارد که با رایحه ترنج و فلفل صورتی به یک قلب مطمئن و شیرین گلی متشکل از یاس، رز و زنبق خوش آمد می گوید. عطر اجمل اووک..
3,400,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر آمواج اینترلود زنانه: عطر آمواج اینترلود زنانه-AMOUAGE INTERLUDE WOMAN عطری لوکس و خارق‌العاده و نماد آرامش و سکون می‌باشد. کریستوفر چونگ مدیر تولید آمواج درباره عطر آمواج اینترلود زنانه می‌گوید: “من با تمام وجودم چیزی که می‌بینم و حس می‌کنم را در رایحه این عطر احساس می‌کنم. ت..
12,500,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر آمواج اپیک زنانه: عطر آمواج اپیک زنانه-AMOUAGE EPIC WOMAN عطری شرقی و لوکس، با رایحه بسیار سنگین و ماندگار است که با الهام از جاده ابریشم که چین را به کشورهای عربی وصل می کرد، ساخته شد. ادکلن آمواج اپیک زنانه به همراه نسخه مردانه اش عرضه شد و نشان دهنده تلاشی اس..
12,500,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و شیرین
معرفی عطر آمواج رفلکشن زنانه: عطر آمواج رفلکشن زنانه-AMOUAGE REFLECTION WOMAN عطری غنی و عمیق و با ترکیبی از گل‌ها و چوبهای نفیس است. آمواج رفلکشن زنانه بدون تردید گیرا بوده و رایحه آن پایان‌ناپذیر است. این عطر با نت‌های تازه بنفشه و فریزیا همراه با رایحه‌ای از ..
12,500,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر آمواج آنر زنانه: عطر آمواج آنر زنانه-AMOUAGE HONOUR WOMAN بر اساس داستان تراژدیک مادام باترفلای که با مردی آمریکایی ازدواج کرد و 3 سال منتظر بازگشت وی انتظار کشید و سرانجام در آخرین اجرای اپرا دست به خودکشی زد، ساخته شده است. به احترام حقیقت و زیبایی، عشق و غم شاعرانه اش ..
12,500,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین
معرفی عطر آمواج جرنی زنانه: عطر آمواج جرنی زنانه-AMOUAGE JOURNEY WOMAN یک عطر میوه‌ای و گلی که با الهام از پرتو مبهم و کم نور بوده و بیانگر سفری جذاب و دلربا است. ادکلن آمواج جرنی زنانه از مواد نفیس و نادر طراحی شده و شما را به سفری بویایی به شرق می‌برد. این عطر به‌عنوان رایحه‌ای گلی-میوه‌ای..
12,500,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و تلخ
معرفی عطر آمواج براکن زنانه: عطر آمواج براکن زنانه-AMOUAGE BRACKEN WOMAN عطری برآمده از گیاه سرخس و سمبل صلح و آزادی است. ادکلن آمواج براکن زنانه با الهام از قدرت گل‌ها در ساخت عطر در دهه 1960 میلادی، با رایحه‌ای سرشار از گل و رایحه غالب گیاه سرخس عرضه شد. سرخس و انواع توت‌های وحشی..
16,500,000 تومان
نمایش 1 تا 24 از 1294 (54 صفحه)