منو
سبد خرید

ضمانت بازگشت کالا

ضوابط و شرایط مرجوعی کالا
با توجه به اینکه عطر و ادکلن جزء کالای آرایشی و بهداشتی محسوب می شود، بنابراین مرجوعی کالا طبق ضوابط زیر جهت رعایت اصول بهداشتی صورت می پذیرد:


1-    در صورت اثبات تقلبی بودن کالا:
اگر به هر دلیلی اثبات شود که عطر خریداری شما تقلبی است، بدون قید و شرط محصول عودت داده می شود. چرا که ما اصالت کالا را ضمانت می کنیم. (ذکر این نکته ضروری است که همه عطرها نسخه تقلبی ندارند! برخی عطرهای ارزان قیمت، توجیهی برای تولید عطر تقلبی ندارند و یا برخی عطرهای کمتر شناخته شده و کم فروش، بطور کلی نسخه تقلبی ندارند و یا حتی محصولاتی که به تازگی طراحی و تولید شده اند!)
2-    عودت کالا تا 7 روز پس از خرید:
تا 7 روز با احترام به حقوق مشتریان، کالای خریداری شده شما را که به هر دلیل از خرید آن پشیمان شده اید را مرجوع خواهیم کرد. این امکان به دو شرط زیر بستگی دارد:
الف) محصول خریداری شده باز نشده و سالم باشد. ب) با در نظر داشتن کسر خسارت هزینه حمل
3-    عودت کالای باز و یا مصرف شده:
کالایی که پلمپ آن باز شده و حتی استفاده شده باشد به هیچ عنوان قابل عودت نیست. این موضوع بدلیل مسائل بهداشتی است و هیچ توجیهی درباره آن قابل قبول نمی باشد. بنابراین در خرید خود نهایت دقت را داشته باشید.
4-    ارسال اشتباه کالا و یا ایراد فیزیکی:
در صورت ارسال اشتباه کالا از طرف عطرکیش، کالای خریداری شده شما بدون هیچ قید و شرطی مرجوع می گردد. همینطور اگر عطر شما از لحاظ فیزیکی در لحظه تحویل ایرادی داشت، مسئولیت آن با عطرکیش بوده و قابل عودت می باشد، اما پس از تحویل، این امکان وجود ندارد.