منو
سبد خرید

جستجو - Absolus d’Orient

شرایط جستجو:

محصولات موجود در شرایط جستجو

جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر گرلن سانتال رویال: عطر گرلن سانتال رویال-GUERLAIN SANTAL ROYAL عطری دلربا و شرقی از مجموعه انحصاری Absolus d’Orient می باشد که با الهام از گنجینه های شرقی و با استفاده از چوب صندل (یکی از عناصر نادر و با ارزش در جهان) ساخته شده است. این نت شگفت‌انگیز، تضادهای ظر..
8,200,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: گرم و تلخ
معرفی عطر گرلن بویس میستریو: عطر گرلن بویس میستریو-GUERLAIN BOIS MYSTERIEUX عطری شرقی، چوبی و چرمی است و یکی دیگر از سری عطرهای مجموعه Absolus d’Orient می باشد. ادکلن گرلن بویس میستریو عطری منحصر به فرد، جسور و اعتیاد آور می باشد که از یک شب عمیق و همینطور با ارزش ترین اسرار خود، پرده برداری می ک..
8,400,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر گرلن عود اسنشیال: عطر گرلن عود اسنشیال-GUERLAIN OUD ESSENTIEL عطری برآمده از چوب منحصر به فرد و گران‌بهای عود است که با دقت از قلب جنگل‌های عدن برداشت می‌شود. گرلن عود اسنشیال یک عطر باشکوه از مواد کمیاب و نفیس است که قدرت و احساس واقعی خود را نشان می‌دهد و یکی دیگر از سری عطر..
8,400,000 تومان
جنسیت: زنانه-مردانه رایحه: گرم و تند و شیرین
معرفی عطر گرلن پچولی اردنت: عطر گرلن پچولی اردنت-GUERLAIN PATCHOULI ARDENT یک جواهر شرقی و چوبی و برآمده از نعناع هندی است و یکی دیگر از سری عطرهای مجموعه Absolus d’Orient می‌باشد. پچولی (نعناع هندی) ماده خام چوبی و مرموز است که به شیوه‌ای شگفت‌آور، پر جنب و جوش و درخشان می‌با..
8,400,000 تومان
نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)